Union SG wil ouderwets stunten: "Dit wordt genieten"

door
Union SG wil ouderwets stunten:

Als Union SG nog iets wil maken van zijn Europese campagne, dan kan het tegen AS Roma maar best punten sprokkelen. Trainer Sebastien Pocognoli blikte samen met Franjo Ivanovic vooruit naar de topper tegen de Italianen.

Er worden 16.000 fans verwacht in het Koning Boudewijnstadion, waar wellicht ook heel veel Italianen van de partij zullen zijn. AS Roma doet het slecht in de Serie A en zit in een vormcrisis. Droomt Union SG van een stunt?

LEES OOK: Anderlecht kampioen dit seizoen? Harde voorwaarde op tafel

Stunten tegen AS Roma?

"De focus ligt bij ons nooit op de tegenstander. De Europa League kan een team in moeilijkheden ook extra zuurstof geven. Het is een ander gegeven dan de Serie A. Wij willen ons dominante voetbal brengen zoals we dat week in, week uit doen", zei Pocognoli clichématig.

Hij had goed nieuws te melden over enkele spelers. "MacAllister is hersteld van zijn blessure. Rasmussen is genezen nadat hij door ziekte moest passen voor de wedstrijd van zaterdag. Ook Boufal trainde de voorbije twee dagen voluit met de groep. Hij is klaar voor een plekje in de selectie."

Matige start van beiden

Aanvaller Franjo Ivanovic kijkt uit naar het topduel. "Ik denk niet dat ik al tegen zo’n grote club gespeeld heb. Ik ben dan ook nog jong. Tegen zo’n elftal spelen, daar kan je alleen maar van genieten. Wij hebben niets te verliezen en gaan vrijuit voetballen."

Union SG begon met een povere 1 op 9 aan de Europa League, terwijl AS Roma een 4 op 9 bij elkaar haalde. Ze verloren wél met 1-0 bij Elfsborg, waardoor Union SG dus zeker mag hopen.

Gaat Union SG stunten?

Meest recent

Onthuld: de échte reden achter vreemde wissel Mignolet

De keeperskwestie die bij Club Brugge al een heel seizoen de gemoederen bedaard, is sinds afgelopen ...

77
77
De Bruyne krijgt cruciaal transfernieuws bij Napoli

In de Italiaanse Serie A won SSC Napoli zondagavond de topper op het veld van AS Roma. Daags nadien ...

28
28
Straffe ontdekking bij Antwerp: "De nieuwe Vermeeren"

Amper een week nadat de bodem was bereikt, durft Antwerp FC opnieuw positief naar de nabije toekomst ...

97
97
Club Brugge davert: is dit de laatste druppel voor Hayen?

Nog geen maand geleden gold Nicky Hayen nog als de wondercoach van Club Brugge. Vandaag gaat het ...

282
282
Anderlecht kampioen dit seizoen? Harde voorwaarde op tafel

Met 34 landstitels op het palmares, blijft RSC Anderlecht de onbetwiste recordkampioen in ...

111
111
'Sterke man Bayern heeft groot nieuws voor Kompany'

Nog een vijftal wedstrijden te gaan en de winterstop gaat van start voor Vincent Kompany en zijn ...

125
125
'Club op de dool: grote gevolgen op transfermarkt'

Club Brugge verkeert momenteel in een behoorlijke dip. Van zijn laatste vier wedstrijden, verloor de ...

229
229
DAZN dropt nieuwe A-bom: 'faillissement verschillende clubs'

De soap rond de mediarechten in het Belgische voetbal blijft maar escaleren. Maandag raakte bekend ...

579
579
Code oranje bij Club Brugge: Van Der Elst luidt alarmbel

Na drie nederlagen in vier matchen gaan de alarmbellen af bij Club Brugge, dat zondag in eigen huis ...

228
228
Fink hakt knopen door: duo buitenspel bij KRC Genk?

KRC Genk boekte zondag een deugddoende zege in Leuven. Veel tijd om na te genieten is er evenwel ...

331
331
Lardot velt verdict: Union ontsnapt tegen Anderlecht?

Besnik Hasi houdt de voeten op de grond, maar na zege in de Brusselse stadsderby mag RSC Anderlecht ...

304
304
Hayen slikt bittere pil: blessuregolf bij Club Brugge

Sinds de stunt tegen FC Barcelona ging Club Brugge in vier matchen drie keer onderuit. De crisis ...

357
357
Georges Leekens betovert iedereen bij mysterieuze comeback

Georges Leekens (76) blijft een van de meest markante figuren uit de Belgische voetbalgeschiedenis. ...

234
234
Brys midden in nieuwe rel: Eto'o dropt plots enorme bom

Eind deze maand gaat de Africa Cup van start. Normaal gezien zou Marc Brys ook aan dat grote ...

91
91
Deschacht: 'Dubbele transferklapper bij Anderlecht'

RSC Anderlecht heeft een sterke reeks van 12 op 12 neergezet en klopte onder meer Union SG en Club ...

782
782
Loting WK '26: deze landen moeten Duivels absoluut ontlopen

Aanstaande vrijdag is het zover, dan wordt geloot voor de groepsfase van het WK 2026. De Rode ...

178
178
Protesten Club terecht? Lardot beoordeelt penaltyfase

Antwerp FC boekte zondagmiddag een verrassende stuntzege op het veld van Club Brugge na een late ...

545
545
Engelsen verbluft: De Cuyper tikkende tijdbom bij Brighton

Er zijn avonden waarop een speler alles doet wat een trainer van hem vraagt, en toch met een vreemd ...

170
170
'AA Gent shopt in Leuven: Leko hoopt op dubbelslag'

AA Gent zit tegenwoordig in de hoek waar de klappen vallen, want tegen STVV gingen Ivan Leko en zijn ...

358
358
Standard & STVV pakken uit met financiële cijfers

De soap omtrent DAZN dreigt een financieel bloedbad te veroorzaken binnen het Belgisch profvoetbal, ...

185
185
Sonck zorgt voor rel: “Hij verheerlijkt onsportiviteit”

Het was een opmerkelijk moment, afgelopen weekend bij Play Sports. Terwijl de tafel — met ...

179
179
DAZN-drama escaleert: Pro League schiet meteen in actie

Het eindspel lijkt definitief ingezet. Nadat het eerder al liet weten het contract met de Pro League ...

406
406
Hayen houdt adem in: Club Brugge vreest rampscenario

Club Brugge ging zondag met 0-1 onderuit tegen Antwerp. Tot overmaat van ramp bleek Simon Mignolet ...

615
615
Ruben Van Gucht bedolven onder kritiek: BV in verdediging

Ruben Van Gucht heeft zich de voorbije jaren ontpopt tot een van de meest veelzijdige mediafiguren ...

132
132
HVH voorspelt Anderlecht-jackpot: “Beter dan Forbs”

Afgelopen speeldag gingen zowel Club Brugge als Union SG onderuit. RSC Anderlecht werd zo dé ...

756
756

Meer sportnieuws