'Tedesco ziet Rode Duivel voor maanden uitvallen'

door
'Tedesco ziet Rode Duivel voor maanden uitvallen'

Domenico Tedesco zal tegen Italië en Israël een aantal spelers moeten missen. Eén van de spelers die er zeker niet bij zal zijn, is Aster Vranckx. De middenvelder liep bij VfL Wolfsburg een stevig blessure op en hij zal de komende maanden niet meer in actie kunnen komen.

Ralph Hassenhüttl liet weten dat Vranckx een dijblessure heeft opgelopen en de pezen werden ook geraakt. De Oostenrijkse trainer van VfL Wolfsburg maakte meteen duidelijk dat de Belgische middenvelder in 2024 niet meer in actie zal komen. De carrière van Vranckx blijft zo stagneren.

LEES OOK: Mannaert over WK-selectie: "Zij zijn al zeker"

Vranckx maanden out

De middenvelder zal dus niet opgeroepen worden door Domenico Tedesco, die hem vreemd genoeg bijna altijd bij de selectie haalde. Nochtans speelde de middenvelder, die in de vorige internlandperiode twee keer matig inviel, heel weinig de afgelopen jaren.

Vranckx trok in 2021 naar Wolfsburg, dat hem overnam van KV Mechelen. In zijn eerste seizoen speelde hij nog veel, maar sinds de voetbaljaargang 2022-2023 gaat het serieus bergaf inzake speelminuten. 

Afgelopen 2,5 jaar weinig gespeeld

In het seizoen 2022-2023 speelde hij bij Wolfsburg en AC Milan welgeteld 325 minuten. Het seizoen nadien kwam hij meer in actie bij Wolfsburg, maar met 1.339 minuten haalde hij ook maar het equivalent van ongeveer 15 duels. Dit seizoen stond de teller ook nog maar op 126 minuten.

Sinds Tedesco werd aangesteld, kwam hij wel in 9 interlands in actie met daarin 360 minuten. De bondscoach moet zich weinig zorgen maken, want met Roméo Lavia ziet hij een topper terugkeren.

Moet hij stilaan denken aan een terugkeer naar België?

Meest recent

Verhaeghe spreekt duidelijk over opvolging Mignolet

Het was donderdag toch wel een bommetje bij Club Brugge: Simon Mignolet stopt op het einde van het ...

42
42
'Napoli wil nog een derde Belg binnenhalen'

Napoli kleurt de laatste seizoenen weer behoorlijk Belgisch. Romelu Lukaku streek er in de zomer van ...

17
17
'Standard verrast met beslissing over Euvrard'

Standard mocht dit seizoen nog verrassend lang dromen van de top zes, maar viel uiteindelijk toch ...

61
61
'Club mag deze opvolger voor Mignolet al schrappen'

Bij Club Brugge kwam er donderdagvoormiddag zeer verrassend nieuws. Plots werd er immers een ...

213
213
TRANSFERUURTJE: 'WK-explosie bij Club, reden exit Hazard bekend'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

114
114
DAZN pakt uit met nieuwigheid voor PO's: "Voor de fans!"

DAZN heeft besloten het contract met de Pro League stop te zetten, maar dit seizoen is het Belgische ...

143
143
Verhaeghe en Mignolet geven uitleg over bliksemvertrek

Simon Mignolet stopt na een indrukwekkende carrière aan het einde van het seizoen met ...

303
303
Simon Mignolet dropt bom en verlaat Club Brugge

Club Brugge kondigde plots een persconferentie aan en de supporters wisten niet wat er aan de hand ...

342
342
STVV heeft doel in PO1: "Niet zoals Gent vorig jaar"

Vanaf komend weekend is het 'money time' in de Jupiler Pro League, want dan worden de play-offs ...

29
29
Mannaert over WK-selectie: "Zij zijn al zeker"

De Rode Duivels hebben hun stage in de Verenigde Staten afgerond met een ruime zege tegen het ...

85
85
Genk slaat drie vliegen in één klap met contractopties

KRC Genk moest tijdens de interlandbreak zijn wonden likken, want de Limburgers grepen uiteindelijk ...

231
231
Rode Duivel hint naar straffe transferwending

Er is de laatste jaren een groot spelersverloop geweest bij de Rode Duivels. Domenico Tedesco voerde ...

42
42
Ceulemans velt zijn oordeel over vergelijking met De Cat

De stage in de Verenigde Staten was voor Rudi Garcia de gelegenheid om enkele nieuwe namen aan het ...

87
87
Ward Lemmelijn en Francken: telefoontje slaat in als bom

Sommige carrières nemen onverwachte bochten, maar bij Ward Lemmelijn lijkt het eerder een ...

77
77
Vanaken komt met belangrijk nieuws over blessure

De Rode Duivels moesten het de voorbije week in de Verenigde Staten stellen zonder een aantal vaste ...

216
216
Club, RSCA of Genk: wie heeft de beste jeugdopleiding?

Zelf opgeleide talenten spelen een alsmaar belangrijkere rol bij onze Belgische topclubs. Niet ...

279
279
Stadionsoap Club Brugge: hallucinante details onthuld

Het is nog maar eens D-Day voor Club Brugge in het heikele stadiondossier, een soap die nu al bijna ...

1081
1081
Van Gucht en Vermeire: conflict krijgt vurige wending

Soms zegt één zin meer dan een heel interview. Jacques Vermeire deed recent zo’n ...

57
57
'Anderlecht breekt met Hazard: bizarre reden lekt uit'

Het heeft er alle schijn van weg dat Thorgan Hazard bezig is aan zijn laatste maanden bij RSC ...

654
654
Nagelsmann blundert met Tresoldi: topdeal in lichterlaaie

Julian Nagelsmann heeft Nicolo Tresoldi nog altijd niet definitief naar de Duitse A-ploeg gehaald, ...

386
386
AA Gent all-in: De Mil neemt drastische maatregelen

Na een prangende slotspeeldag verzekerde AA Gent zich voor het tweede jaar op rij van deelname aan ...

162
162
Alarmfase rood voor Pro League: rampscenario wenkt

Na veel vijven en zessen keurde de Pro League eerder deze week een wijziging aan de quota voor ...

158
158
Club Brugge zkt. keeper: 10 opvolgers voor Mignolet

Nog één keer knallen in de play-offs, om dan door de grote poort te vertrekken. Dat ...

953
953
Mannaert hint op verrassende vervanger voor Lukaku

Wie niet van de partij was tijdens het oefenkamp van de Rode Duivels in de Verenigde Staten, mag ...

711
711
Rode Duivels: drie grootste verliezers na Amerikaanse trip

De verkennende stage van de Rode Duivels richting het WK '26 zit erop. Tijdens hun trip in de ...

301
301

Meer sportnieuws