'Tedesco ziet Rode Duivel voor maanden uitvallen'

door
'Tedesco ziet Rode Duivel voor maanden uitvallen'

Domenico Tedesco zal tegen Italië en Israël een aantal spelers moeten missen. Eén van de spelers die er zeker niet bij zal zijn, is Aster Vranckx. De middenvelder liep bij VfL Wolfsburg een stevig blessure op en hij zal de komende maanden niet meer in actie kunnen komen.

Ralph Hassenhüttl liet weten dat Vranckx een dijblessure heeft opgelopen en de pezen werden ook geraakt. De Oostenrijkse trainer van VfL Wolfsburg maakte meteen duidelijk dat de Belgische middenvelder in 2024 niet meer in actie zal komen. De carrière van Vranckx blijft zo stagneren.

LEES OOK: Smets spreekt zich uit over vertrek bij KRC Genk

Vranckx maanden out

De middenvelder zal dus niet opgeroepen worden door Domenico Tedesco, die hem vreemd genoeg bijna altijd bij de selectie haalde. Nochtans speelde de middenvelder, die in de vorige internlandperiode twee keer matig inviel, heel weinig de afgelopen jaren.

Vranckx trok in 2021 naar Wolfsburg, dat hem overnam van KV Mechelen. In zijn eerste seizoen speelde hij nog veel, maar sinds de voetbaljaargang 2022-2023 gaat het serieus bergaf inzake speelminuten. 

Afgelopen 2,5 jaar weinig gespeeld

In het seizoen 2022-2023 speelde hij bij Wolfsburg en AC Milan welgeteld 325 minuten. Het seizoen nadien kwam hij meer in actie bij Wolfsburg, maar met 1.339 minuten haalde hij ook maar het equivalent van ongeveer 15 duels. Dit seizoen stond de teller ook nog maar op 126 minuten.

Sinds Tedesco werd aangesteld, kwam hij wel in 9 interlands in actie met daarin 360 minuten. De bondscoach moet zich weinig zorgen maken, want met Roméo Lavia ziet hij een topper terugkeren.

Moet hij stilaan denken aan een terugkeer naar België?

Meest recent

KRC Genk met énorm probleem: cijfers spreken boekdelen

KRC Genk speelde 1-1 tegen Standard. Net als tegen Sporting Charleroi misten de Limburgers een ...

19
19
Genadeklap voor Club-lieveling: één blunder werd hem fataal

Bij Club Brugge volstaat één moment om een heel seizoen te veranderen. Een speler die ...

85
85
'Club Brugge gaat voor nieuwe transferdeal à la Forbs'

Club Brugge gaat een heel drukke zomermeracto tegemoet. Blauw-Zwart zal in elke sector stevig moeten ...

99
99
'Anderlecht neemt standpunt in: Sardella mist deze duels'

Killian Sardella kreeg afgelopen weekend een veelbesproken rode kaart tegen Union SG. De verdediger ...

69
69
Verhuurde JPL-spelers: goals en assists bij de vleet

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

24
24
Club Brugge deelt groot nieuws: record aan diggelen

Dankzij een zes op zes tegen KV Mechelen en AA Gent blijft Club Brugge in de nek hijgen van Union. ...

142
142
'Anderlecht hakt knoop door over comeback huurlingen'

Wie de nieuwe sportief directeur moet worden blijft voorlopig een vraagteken, maar dat er komende ...

225
225
Paspoortbom barst: Hoefkens midden in Nederlandse storm

Een paspoortschandaal bij onze noorderburen zet het Nederlandse voetbal op scherp. Hoofdrolspelers ...

95
95
'Club Brugge plukt Antwerp kaal: details lekken uit'

Deels uit financiële noodzaak trekt Antwerp tegenwoordig meer dan ooit de kaart van de jeugd. ...

423
423
'Bommetje bij Club Brugge: jackpot voor bankzitter?'

Club Brugge gaat andermaal een lucratieve zomer tegemoet, waarin tal van sterkhouders de kassa ...

226
226
'Leegloop in Anderlecht: nieuwkomer laat kassa rinkelen'

RSC Anderlecht kan maar beter snel een sportieve baas aanstellen, want de Brusselaars stevenen ...

407
407
'Dilemma bij Club Brugge: play-offheld richting exit'

Dankzij een zes op zes tegen KV Mechelen en AA Gent blijft Club Brugge in het spoor van koploper ...

348
348
'Klopjacht op De Cat: drie grootmachten duwen door'

RSC Anderlecht heeft geen tijd om stil te staan bij de nul op zes tegen STVV en Union, want zondag ...

371
371
Mulder haalt uit naar bondscoach: "Om stil van te worden"

Jan Mulder weet nog altijd hoe hij een bal moet raken, maar tegenwoordig treft hij vooral met ...

72
72
‘Knaltransfer STVV-sterkhouder: twee clubs dringen aan’

Sint-Truiden VV is dit seizoen dé grote revelatie van de Jupiler Pro League. De formatie van ...

60
60
'Mourinho naar Real Madrid? Sensationele comeback lonkt'

Het seizoen loopt in de grote competities ten einde en de spanning begint te stijgen. Verschillende ...

93
93
Pfaff snapt niets van Anderlecht: “Zal ik nooit begrijpen”

RSC Anderlecht zoekt al acht jaar naar een prijs. Paars-Wit leek met Vincent Kompany de ambitieuze ...

225
225
Brazilië incasseert mokerslag: definitief géén WK voor ster

De Braziliaanse nationale ploeg behoort altijd tot de topfavorieten op het WK. Dat zal ook het geval ...

85
85
‘Janssen hakt knoop door over Antwerp-toekomst’

Waar ligt de toekomst van Vincent Janssen? Het contract van de Nederlandse aanvaller loopt aan het ...

340
340
Standard troeft KAA Gent én buitenland af: straffe ambities

Standard Luik hoopt snel weer aan de top van het Belgische voetbal te staan, maar dat is uiteraard ...

211
211
Van Gucht onder vuur: DJ-avontuur zorgt voor ophef

Ruben Van Gucht moest de laatste jaren al behoorlijk wat kritiek slikken. Eén van de absolute ...

94
94
Nainggolan krijgt steun uit onverwachte hoek: fans afgemaakt

De perikelen rond Radja Nainggolan en Beerschot blijven op sociale media ‘hot’. De ...

169
169
Toekomst Sporting Hasselt onzeker: “Dat is niet houdbaar”

Sporting Hasselt werd kampioen in Eerste Amateur en maakt de overstap naar het profvoetbal ...

225
225
‘Union-revelatie uit ambitie: bliksemtransfer op komst'

Union SG is dit seizoen weer sterk bezig. In de Champion Play-Offs staat de Brusselse club bovenaan. ...

82
82
Grote boycot Antwerp – Standard door ‘loze belofte’

De Europe Play-Offs liggen volledig open. Door het puntenverlies van KRC Genk maken ook Westerlo, ...

156
156

Meer sportnieuws