'Tedesco ziet Rode Duivel voor maanden uitvallen'

233 stemmen
'Tedesco ziet Rode Duivel voor maanden uitvallen'

Domenico Tedesco zal tegen Italië en Israël een aantal spelers moeten missen. Eén van de spelers die er zeker niet bij zal zijn, is Aster Vranckx. De middenvelder liep bij VfL Wolfsburg een stevig blessure op en hij zal de komende maanden niet meer in actie kunnen komen.

Ralph Hassenhüttl liet weten dat Vranckx een dijblessure heeft opgelopen en de pezen werden ook geraakt. De Oostenrijkse trainer van VfL Wolfsburg maakte meteen duidelijk dat de Belgische middenvelder in 2024 niet meer in actie zal komen. De carrière van Vranckx blijft zo stagneren.

LEES OOK: België treft Senegal: volgende tegenstanders ook bekend

Vranckx maanden out

De middenvelder zal dus niet opgeroepen worden door Domenico Tedesco, die hem vreemd genoeg bijna altijd bij de selectie haalde. Nochtans speelde de middenvelder, die in de vorige internlandperiode twee keer matig inviel, heel weinig de afgelopen jaren.

Vranckx trok in 2021 naar Wolfsburg, dat hem overnam van KV Mechelen. In zijn eerste seizoen speelde hij nog veel, maar sinds de voetbaljaargang 2022-2023 gaat het serieus bergaf inzake speelminuten. 

Afgelopen 2,5 jaar weinig gespeeld

In het seizoen 2022-2023 speelde hij bij Wolfsburg en AC Milan welgeteld 325 minuten. Het seizoen nadien kwam hij meer in actie bij Wolfsburg, maar met 1.339 minuten haalde hij ook maar het equivalent van ongeveer 15 duels. Dit seizoen stond de teller ook nog maar op 126 minuten.

Sinds Tedesco werd aangesteld, kwam hij wel in 9 interlands in actie met daarin 360 minuten. De bondscoach moet zich weinig zorgen maken, want met Roméo Lavia ziet hij een topper terugkeren.

Moet hij stilaan denken aan een terugkeer naar België?

Meest recent

België treft Senegal: volgende tegenstanders ook bekend

België mag bewijzen dat het tegen Nieuw-Zeeland zijn WK écht is gestart. In de zestiende ...

6
6
Zware loting Rode Duivels, Messi slaat wéér toe

De groepsfase van het WK ligt achter de rug. De laatste matchen werden afgelopen nacht afgewerkt. ...

63
63
Drukte bij La Louvière: 3 nieuwkomers, sterkhouder vertrekt

La Louvière wist afgelopen seizoen als promovendus het behoud te verzekeren, maar bevestigen ...

35
35
Bekritiseerde Duivel haalt gram: "Zijn beste match ooit"

De Rode Duivels hebben zaterdagochtend komaf gemaakt met alle twijfels. Ze boekten in hun laatste ...

59
59
Perisic schaart zich in zéér straf rijtje met jubileum

Om 23u wordt in groep L de slotspeeldag op gang getrapt. Kroatië moet daarin nog vol aan de bak ...

19
19
'Standard heeft volgende aanwinst in het vizier'

Standard is deze zomer al snel in actie geschoten op de transfermarkt. De Rouches haalden de ...

46
46
'Westerlo vangt deze miljoenensom voor Ferri'

Westerlo ontwikkelde zich de voorbije jaren tot een club die zeer goed spelers kan verkopen. Dat zal ...

109
109
Hoofdscout voorspelt transferboost voor KRC Genk

KRC Genk kijkt met heel wat interesse naar wat zich op het WK afspeelt. Heel wat (ex-)spelers van de ...

318
318
AA Gent boekt meteen ruime zege in eerste oefenmatch

Heel wat Belgische eersteklassers zijn stilaan aan hun voorbereiding op het nieuwe seizoen begonnen. ...

123
123
Vanhaezebrouck vindt dat 2 Duivels moeten blijven staan

Na de twee op zes tegen Egypte en Iran stonden de Rode Duivels onder grote druk tegen Nieuw-Zeeland, ...

323
323
'Club Brugge speelt spelletje blufpoker met FC Barcelona'

Club Brugge staat voor een zeer drukke transferzomer. Het zag al Aleksandar Stankovic naar Inter ...

429
429
Cody Gakpo getroffen door hartverscheurend nieuws

Voor Nederland klaarde sportief de hemel op na het gelijkspel op de eerste speeldag van dit WK. ...

34
34
Club Brugge en Sommer: pijnlijke waarheid duikt op

Yann Sommer naar Club Brugge klinkt als een stunt. Maar er duikt meteen een pijnlijke waarheid op. ...

1115
1115
'Westerlo passeert met topdeal langs de kassa'

KVC Westerlo kent een heel drukke mercato. De Kemphanen gaan de nodige in- en uitgaande transfers ...

42
42
PSV baalt énorm: "We hadden Ronaldo bijna beet"

Cristiano Ronaldo is een van de beste aanvallers ooit, dat weet ondertussen iedereen wel. CR7 brak ...

47
47
Courtois reageert met klasse op 'kritiek op 'oudjes''

Rudi Garcia vond het nodig om na een 1-5-zege en kwalificatie voor de volgende ronde zelf een ...

119
119
Boskamp: "Had hem graag bij Anderlecht gezien"

RSC Anderlecht stelde Vitor Bruno voor als nieuwe hoofdtrainer. De Portugees won dus het pleit. De ...

441
441
Vandenbempt stelt zich grote vragen bij aanpak Garcia

België won met 1-5 van Nieuw-Zeeland. Een goede prestatie van de Belgen, maar dat mocht wel ...

161
161
Vanden Borre komt met héél straffe België-uitspraken

België is door naar de volgende ronde, Hugo Broos flikte het ook en heel wat ex-spelers uit de ...

178
178
Eden Hazard verrast iedereen met opvallende WK-zet

Eden Hazard zit nog steeds in de harten van miljoenen Belgische fans. Eén van de absolute ...

87
87
SK Beveren aan zet: coach Bakens geeft stand van zaken

SK Beveren promoveerde op indrukwekkende wijze naar de Jupiler Pro League. De Waaslanderen haalden ...

122
122
'Union SG vangt bot: volgend bod geweigerd'

Union SG was deze zomer al bijzonder actief op de transfermarkt. De bekerwinnaar haalde de voorbije ...

70
70
'Arsenal verrast met Belg als nieuwe topman'

De Belgen beginnen in steeds meer topfuncties in het buitenland te komen. Nils Koppen is op weg naar ...

73
73
Koeman 'vreest' ex-speler van Anderlecht en KRC Genk

Nederland boekte een 7 op 9 in de groepsfase. Ze eindigden eerste in hun poule, maar met Marokko ...

260
260
'Monstertransfer Union SG: Inter klopt aan'

Union SG was al zeer actief op de transfermarkt, maar de bekerwinnaar gaat ook zeker nog wat ...

150
150

Meer sportnieuws