'Tedesco ziet Rode Duivel voor maanden uitvallen'

233 stemmen
'Tedesco ziet Rode Duivel voor maanden uitvallen'

Domenico Tedesco zal tegen Italië en Israël een aantal spelers moeten missen. Eén van de spelers die er zeker niet bij zal zijn, is Aster Vranckx. De middenvelder liep bij VfL Wolfsburg een stevig blessure op en hij zal de komende maanden niet meer in actie kunnen komen.

Ralph Hassenhüttl liet weten dat Vranckx een dijblessure heeft opgelopen en de pezen werden ook geraakt. De Oostenrijkse trainer van VfL Wolfsburg maakte meteen duidelijk dat de Belgische middenvelder in 2024 niet meer in actie zal komen. De carrière van Vranckx blijft zo stagneren.

LEES OOK: Belgische topclubs, opgelet: ontdek deze ster bij Nieuw-Zeeland

Vranckx maanden out

De middenvelder zal dus niet opgeroepen worden door Domenico Tedesco, die hem vreemd genoeg bijna altijd bij de selectie haalde. Nochtans speelde de middenvelder, die in de vorige internlandperiode twee keer matig inviel, heel weinig de afgelopen jaren.

Vranckx trok in 2021 naar Wolfsburg, dat hem overnam van KV Mechelen. In zijn eerste seizoen speelde hij nog veel, maar sinds de voetbaljaargang 2022-2023 gaat het serieus bergaf inzake speelminuten. 

Afgelopen 2,5 jaar weinig gespeeld

In het seizoen 2022-2023 speelde hij bij Wolfsburg en AC Milan welgeteld 325 minuten. Het seizoen nadien kwam hij meer in actie bij Wolfsburg, maar met 1.339 minuten haalde hij ook maar het equivalent van ongeveer 15 duels. Dit seizoen stond de teller ook nog maar op 126 minuten.

Sinds Tedesco werd aangesteld, kwam hij wel in 9 interlands in actie met daarin 360 minuten. De bondscoach moet zich weinig zorgen maken, want met Roméo Lavia ziet hij een topper terugkeren.

Moet hij stilaan denken aan een terugkeer naar België?

Meest recent

Belgische topclubs, opgelet: ontdek deze ster bij Nieuw-Zeeland

België neemt het op tegen Nieuw-Zeeland. De Kiwi’s zijn zeker niet het zwakste land op ...

12
12
Boskamp begrijpt kritiek op Rode Duivel niet: "Zonnesteek?"

D-day voor de Rode Duivels. Dat is het voor België tegen Nieuw-Zeeland. Tijd voor de grote ...

40
40
Rode Duivels zoeken identiteit: ‘afscheid’ is nodig

De Rode Duivels spelen om 5u tegen Nieuw-Zeeland. Het is van moeten. Goed voetbal telt niet. Winnen. ...

68
68
Sibierski geeft inzicht in mercato van Anderlecht

Antoine Sibierski sprak voor het eerst echt met de Belgische pers bij de voorstelling van Vitor ...

272
272
Hasi verrast en plukt ervaren pion weg bij Standard

Standard heeft een uitgaande transfer afgerond en toch wel een verrassende. De Luikenaars hebben ...

50
50
Marc Coucke heeft het gehad: "Geen zin om te lachen!"

Marc Coucke ligt al maanden onder vuur bij een deel van de de Anderlecht-aanhang. Supporters trokken ...

116
116
'Sibierski hakt knoop door en zorgt meteen voor ontslag'

Antoine Sibierski begint stilaan zijn stempel te drukken bij Anderlecht. Hij haalde Vitor Bruno als ...

234
234
'Westerlo heeft prijs en vindt versterking in Bundesliga'

KVC Westerlo is op zoek naar versterking en die gaat er weldra komen. De Kemphanen staan volgens ...

62
62
'Oorlog in JPL: Club achter de rug om akkoord met Genkie'

Een transferbom in de Jupiler Pro League. Club Brugge heeft volgens Het Laatste Nieuws achter de rug ...

750
750
'Basisteam uitgelekt: nieuws over Doku en Vanaken'

De Rode Duivels spelen komende ochtend om 5u tegen Nieuw-Zeeland. Een partij die ze moeten winnen. ...

420
420
Patro Eisden strikt al zijn vijfde én zesde aanwinst

Patro Eisden laat er geen gras over groeien. De Limburgse tweedeklasser heeft vanavond zijn volgende ...

27
27
Charleroi en JPL-club ronden transfer af

Sporting Charleroi zet een tandje bij op de transfermarkt. De Carolo’s hebben een volgende ...

11
11
België dondert van zijn wolk: NZE hierdoor probleem

België moet winnen tegen Nieuw-Zeeland. In de Belgische pers worden de kiwi’s als een ...

181
181
Relletje rond stadiondossier: Club Brugge reageert

Bart Verhaeghe kijkt vast met enige jaloezie naar het WK, waar de ene na de andere voetbaltempel de ...

766
766
Anderlecht troeft topploegen af: contract tot 2029

Onder leiding van Antoine Sibierski en Vitor Bruno hoopt RSC Anderlecht een nieuwe koers te varen. ...

141
141
Rode Duivel gooit eigen ruiten in: Garcia grijpt hard in

Indien ze nog langer op het WK willen blijven zit er voor de Rode Duivels wellicht niks anders op ...

396
396
'Sommer naar Club Brugge: laatste struikelblok bekend'

Door het afscheid van Simon Mignolet moet Club Brugge op zoek naar een nieuwe nummer ...

745
745
'Anderlecht baalt: De Cat geeft groen licht voor transfer'

Zijn kersverse coach Vitor Bruno wil hem overtuigen om op post te blijven, terwijl een verlengd ...

533
533
Filip Joos hardhandig aangepakt: VRT dropt pittig statement

Filip Joos is een echt voetbaldier, dat ook op het WK weer heel wat voor-en tegenstanders heeft. ...

341
341
'Grootmacht duwt door: kassa rinkelt bij Club Brugge'

Hoewel het transfergeweld wellicht pas na het WK helemaal zal losbarsten, draait de geruchtenmolen ...

556
556
Zoals tegen Kroatië: masterplan van Garcia onthuld?

Win or go home. Dat is het devies voor de Rode Duivels in hun laatste poulematch tegen ...

147
147
Kiki Vanrafelghem doet fans smullen met bloedheet spektakel

Hij werkte intussen zijn eerste volledige seizoen af bij KV Mechelen en liet meermaals zien waarom ...

165
165
Standard komt met transfernieuws op de proppen

Standard Luik is bezig om de selectie voor volgend seizoen te vormen. Marc Wilmots is de ...

105
105
‘Leegloop Westerlo: wéér toptransfer op het Kuipje'

Westerlo staat voor een drukke transferzomer. Arthur Piedfort en Nacho Ferri staan op een zucht van ...

113
113
Vandenbempt vreest enorm rampscenario Rode Duivels

De Rode Duivels staan voor een belangrijk moment op het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada, ...

206
206

Meer sportnieuws