'Union krijgt driedubbele opsteker voor Europese kraker'

door
'Union krijgt driedubbele opsteker voor Europese kraker'

Voor Union is de campagne in de Europa League tot dusver nog geen al te groot succes gebleken. In hun eerste drie wedstrijden konden ze amper één puntje sprokkelen, dankzij een gelijkspel thuis tegen Bodø/Glimt. In de uitwedstrijden tegen Fenerbahçe en FC Midtjylland werd telkens verloren.

Er staat dan ook de nodige druk op de wedstrijd van donderdag, maar die belooft een zeer zware opgave te worden. Dan komt in het Koning Boudewijnstadion immers AS Roma op bezoek. Op papier zijn de Italianen de zwaarste tegenstander in deze campagne.

LEES OOK: Under Review: Lardot eist sanctie, meeval voor STVV

Union wacht kraker tegen AS Roma

Al moet gezegd dat Roma niet bepaald door een goede periode gaat. Het rommelt in de bestuurskamers van de club en ook de sportieve resultaten vallen tot dusver tegen. In de Serie A staat Roma pas twaalfde en in de Europa League pakten ze vier op negen. Ze wonnen van Dynamo Kiev en speelden gelijk tegen Athletic Bilbao, maar gingen verrassend onderuit bij Elfsborg.

Op dat vlak is het voor Union dus misschien geen slecht moment om de Romeinen te treffen. Bovendien krijgen ze zelf ook uitstekend nieuws met het oog op donderdagavond.

Drie sterkhouders keren terug

La Dernière Heure zag dat op de laatste training op woensdag drie spelers hun wederoptreden maakten. Mathias Rasmussen moest vorig weekend in Mechelen nog door ziekte verstek laten gaan, maar is nu terug beschikbaar. Daarnaast konden ook Kevin Mac Allister en Sofiane Boufal na hun blessures weer meetrainen.

Dat is uitstekend nieuws, want in de Europa League is de spoeling dun voor Union. Spelers als François, Lazare, Lapoussin, Terho en David konden niet ingeschreven worden omdat Union slechts 21 spelers mocht registreren. Zij ontbreken donderdag dus zeker, terwijl ook Castro-Montes en Teklab nog altijd in de lappenmand liggen.

Kan Union stunten tegen AS Roma?

Meest recent

'Standard baalt: miljoenen zomaar vergooid'

Standard was de voorbije jaren vrijwel altijd op zoek naar extra centen, want de financiële ...

23
23
'Anderlecht denkt ook aan Fransman als nieuwe TD'

Het zijn voor Anderlecht zeer drukke tijden. Er staan grote veranderingen op til bij Paars-Wit, dat ...

65
65
Noa Lang bezorgt Galatasaray topavond tegen Juventus

De openingswedstrijd in de play-offs van de Champions League heeft meteen spektakel opgeleverd. ...

36
36
'Kink in de kabel: Schreuder niet naar Anderlecht?'

Het shockeffect van tussenpaus Jérémy Taravel lijkt al uitgewerkt, en dus hoopt RSC ...

256
256
Antwerp jaagt Gheysens weg: kandidaat-overnemers bekend

Door de nederlaag tegen Westerlo is de top zes ver weg voor Antwerp, dat plots zelfs weer achterom ...

469
469
‘Pijnlijke exit: Anderlecht zet speler brutaal buiten’

Anderlecht wil de kern verder afslanken, maar die operatie loopt niet zoals gepland — en ...

475
475
Commotie bij Club Brugge: Rigaux doet boekje open

Club Brugge hoopt zich straks voorbij Atlético Madrid naar de 1/8 finale van de Champions ...

319
319
Anderlecht speelt open kaart: De Cat richting uitgang?

Zowat de enige constante bij RSC Anderlecht dit seizoen zijn de straffe prestaties van Nathan De ...

322
322
Alarm bij Club Brugge: peperdure aankoop ontspoort

Club Brugge betaalde deze zomer een fortuin voor een nieuwe smaakmaker, maar het verhaal heeft meer ...

230
230
'Schreuder als tussenpaus: masterplan Anderlecht onthuld?'

Tenzij zijn huidige werkgever Al-Diriyah nog roet in het eten gooit wordt Alfred Schreuder allicht ...

562
562
Leko vist trio op: Club Brugge maakt CL-selectie bekend

In de play-offs van de Champions League krijgt Club Brugge woensdag Atlético Madrid over de ...

231
231
Exit Brusselmans: 'Duistere reden beroert iedereen'

Herman Brusselmans was jarenlang een vertrouwd gezicht in meerdere televisie-programma's. Zijn ...

83
83
Harde hand Hayen bij KRC Genk onthuld: "Strenge regels"

Nicky Hayen heeft van KRC Genk weer een Play-Off 1-kandidaat gemaakt. De oefenmeester werd ...

270
270
Antwerp hoort schorsingsvoorstel Tsunashima na Anderlecht

Royal Antwerp FC ging in de terugwedstrijd van de halve finale van de beker met 0-4 onderuit tegen ...

80
80
'Zeven clubs kloppen aan bij Anderlecht: 20 miljoen'

Terwijl RSC Anderlecht achter de schermen nog bezig is de staf te vormen, zijn andere clubs al bezig ...

439
439
Antwerp-trio afgemaakt: “Zij gaan mee kopje onder”

Royal Antwerp FC incasseerde de afgelopen weken heel wat uppercuts. Eerst was er de uitschakeling in ...

195
195
Club Brugge opgelet: zwakte én sterkte Atlético blootgelegd

Club Brugge bekampt in de tussenronde van de Champions League Atlético Madrid. De formatie ...

71
71
Spectaculaire comeback Neuer? Doelman zet puntjes op de i

Manuel Neuer zal de geschiedenisboeken ingaan als één van de beste doelmannen ooit. De ...

46
46
Leko verbaast met aanpak: “Een draw is géén goed resultaat”

Club Brugge hoopt in de Champions League te verrassen. In de tussenronde wacht het Atlético ...

72
72
Winterse knaltransfer KRC Genk ketste af: “Droomclub"

De wintermercato zit er al een tijdje op. De Belgische clubs waren weer actief en ook bij KRC Genk ...

193
193
Sabbe roept oorlogstaal: ferme uitspraken voor Atlético

Club Brugge en Atlético Madrid kijken elkaar recht in de ogen namens de tussenronde van de ...

117
117
Mourinho flirt met Real, Arbeola reageert vlijmscherp

Real Madrid en Benfica maakten er op de laatste speeldag van de League Phase van de Champions League ...

63
63
Club vreest: Leko spreekt plots over dubbele mokerslag

Club Brugge rekent dit seizoen op Carlos Forbs. De Nederlander is na zijn overstap van Ajax volledig ...

262
262
Euforie STVV de kop in gedrukt: “Daardoor nog een dip”

Sint-Truiden VV is dit seizoen dé revelatie van de Jupiler Pro League. Vorig seizoen vocht ...

129
129
Actie Courtois blijft nazinderen: “Nóg meer respect”

Real Madrid neemt het in de Champions League op tegen Benfica. Op de laatste speeldag van de League ...

81
81

Meer sportnieuws