'Héél België kijkt uit naar terugkeer deze Rode Duivel'

door
'Héél België kijkt uit naar terugkeer deze Rode Duivel'

Domenico Tedesco maakt deze week zijn selectie bekend voor de interlands tegen Italië en Israël. De kans bestaat dat de bondscoach een aantal nieuwe spelers gaat oproepen. RTBF schuift één naam alvast naar voren. Bij RSC Anderlecht mogen ze hopen.Of toch niet?

LEES OOK: Brandon Mechele breekt stilzwijgen met emotioneel nieuws

Sardella in beeld, te belangrijk voor beloften

Bij RTBF denken ze dat Killian Sardella wel eens een selectie kan verwachten, maar daar denken we bij VoetbalNieuws toch anders over. De Belgische beloften spelen immers zeer belangrijke kwalificatiematchen tegen Tsjechië voor het EK. Sardella is een sterkhouder en aanvoerder bij de beloften. Ook al zou hij een selectie verdienen, toch lijkt hij die twee matchen bij de beloften te gaan meemaken.

Daarom verwachten we spelers als Mandela Keita, Arthur Vermeeren en Mario Stroeykens ook niet bij de Rode Duivels. Kyriani Sabbe mag mogelijk wel hopen op een selectie. Hij stond al eerder op de radar van Tedesco en speelt weer voor Club Brugge. Mogelijk mag hij eens proeven van de sfeer bij de Rode Duivels.

Grote terugkeer van Lavia

Ignace Van der Brempt zal niet opgeroepen worden, want hij kampt met een blessure. Hij was voordien een vaste waarde bij Como in de Serie A. Iemand naar wie héél België uitkijkt, is Roméo Lavia.

De middenvelder is eindelijk weer fit en maakt heel veel indruk bij Chelsea. Een topfitte Lavia is een speler van grote klasse en zou een enorme kwaliteitsinjectie geven aan de Rode Duivels. Zie we hem eindelijk nog eens een shirt van de Rode Duivels opdraven?

Zal Sardella opgeroepen worden?

Meest recent

'Anderlecht hakt knoop door over ontslag Hasi'

Anderlecht bleef zondag steken op een teleurstellende 0-0 tegen rode lantaarn Dender en dat deed in ...

5
5
Groot probleem bij Club: "Zo word je geen kampioen"

Club Brugge knoopte afgelopen weekend opnieuw aan met de zege in de competitie, al was het tegen ...

50
50
Play-Off I in gevaar: Hayen oordeelt over Genkse kansen

Met Union, STVV, Club Brugge en Anderlecht lijken vier deelnemers aan de Champions' Play-Off al vast ...

70
70
'Cercle Brugge mag nog onverhoopt cashen'

Cercle Brugge pakte zondag een onverhoopt punt in Genk, maar blijft nog steeds in een penibele ...

54
54
'KV Mechelen heeft opvolger Lauberbach al beet'

KV Mechelen deed zondagavond geen goede zaak in de strijd om de top zes, want het slaagde er niet in ...

78
78
'Genk ziet kassa rinkelen: driestrijd in Premier League'

KRC Genk deed zondag alweer een slechte zaak in de strijd om de Champions' Play-Off. De Limburgers ...

290
290
'Ongenadige Hasi duwt Anderlecht-speler richting uitgang'

Anderlecht blikt alweer terug op een pijnlijk weekend, met een dramatische prestatie en een magere ...

390
390
TRANSFERUURTJE: 'Forse dubbelslag Club, miljoenentransfer Genk'

De winterse transferperiode nadert zijn climax, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk ...

250
250
Zulte Waregem trekt opvallende conclusie na Club

Club Brugge en Zulte Waregem maakten er een spektakelstuk van in de Jupiler Pro League. In het Jan ...

357
357
Ruben Van Gucht in shock: Opvolgers staan plots klaar

Hij beweegt zich al jaren op het snijvlak van sport, media en controverse, en lijkt er zelfs energie ...

98
98
Anderlecht-trio beslist: Hasi op weg naar ontslag?

RSC Anderlecht zit weer in de hoek waar de klappen vallen. Even leek Besnik Hasi de succesformule te ...

621
621
Stankovic jubelt en heeft boodschap voor Club-fans

Club Brugge won in de Champions League overtuigend van Kairat Almaty en ook in de competitie wist ...

539
539
Zorgen bij Antwerp: Vandenbempt doet oproep aan Gheysens

Royal Antwerp FC is zwaar afgegleden. Anno 2026 is het hoogstens subtop in België. Voorzitter ...

401
401
Albert snoeihard: "Twee zieke ploegen"

Philippe Albert is analist bij La Capitale en gaf zijn mening over de speeldag. Hij ziet dat heel ...

324
324
Rik Verheye doorbreekt stilte met verrassende aankondiging

Wat begon als een passieproject, dreigt uit te monden in een sportief sprookje. Acteur Rik Verheye ...

123
123
Vandenbempt lovend én zeer scherp voor Anderlecht

RSC Anderlecht speelde 0-0 tegen FCV Dender na een dramatische partij. Niet de eerste keer dit ...

344
344
'Union SG duwt mislukte transfer richting uitgang'

Union SG gaat de komende dagen toch nog wat transfers verrichten. De Brusselaars zouden volgens La ...

65
65
'Meeting op Neerpede: Hasi moet vrezen'

RSC Anderlecht is eigenlijk al heel het seizoen op de dool. Paars-Wit staat vierde, ligt uit Europa ...

572
572
"Hasi buiten": waarom de coach niet de enige schuldige is

Besnik Hasi krijgt terecht de nodige kritiek. Sinds zijn terugkeer als coach is het nog niet goed ...

340
340
Transferalarm bij Antwerp: "Wit konijn van Overmars"

Antwerp FC is uiterst tegenvallend aan de tweede seizoenshelft in de Jupiler Pro League begonnen. Na ...

428
428
De Cat valt opnieuw uit: Hasi reageert geïrriteerd

RSC Anderlecht beleefde zondag een rotavond. De Brusselaars kwamen tegen FCV Dender ondermaats voor ...

268
268
Club-Marseille: Leko hakt knopen door in basisploeg

Woensdag is het zover, dan volgt de ontknoping in de League Phase van de Champions League. Club ...

472
472
'Man City zet Engeland op stelten met schoktransfer'

Met Marc Guehi en Antoine Semenyo verzekerde Manchester City zich tijdens de huidige mercato al van ...

256
256
Anderlecht zakt door het ijs: sterkhouder krijgt 3 op 10

Aan de vooravond van een cruciaal vierluik, wou RSC Anderlecht voor eigen volk nog eens extra ...

244
244
‘Club Brugge op ramkoers: toptarget kookt van woede’

Club Brugge duwt keihard door voor een absoluut toptarget. Alleen: aan de andere kant groeit de ...

1715
1715

Meer sportnieuws