'Héél België kijkt uit naar terugkeer deze Rode Duivel'

door
'Héél België kijkt uit naar terugkeer deze Rode Duivel'

Domenico Tedesco maakt deze week zijn selectie bekend voor de interlands tegen Italië en Israël. De kans bestaat dat de bondscoach een aantal nieuwe spelers gaat oproepen. RTBF schuift één naam alvast naar voren. Bij RSC Anderlecht mogen ze hopen.Of toch niet?

LEES OOK: Georges Leekens betovert iedereen bij mysterieuze comeback

Sardella in beeld, te belangrijk voor beloften

Bij RTBF denken ze dat Killian Sardella wel eens een selectie kan verwachten, maar daar denken we bij VoetbalNieuws toch anders over. De Belgische beloften spelen immers zeer belangrijke kwalificatiematchen tegen Tsjechië voor het EK. Sardella is een sterkhouder en aanvoerder bij de beloften. Ook al zou hij een selectie verdienen, toch lijkt hij die twee matchen bij de beloften te gaan meemaken.

Daarom verwachten we spelers als Mandela Keita, Arthur Vermeeren en Mario Stroeykens ook niet bij de Rode Duivels. Kyriani Sabbe mag mogelijk wel hopen op een selectie. Hij stond al eerder op de radar van Tedesco en speelt weer voor Club Brugge. Mogelijk mag hij eens proeven van de sfeer bij de Rode Duivels.

Grote terugkeer van Lavia

Ignace Van der Brempt zal niet opgeroepen worden, want hij kampt met een blessure. Hij was voordien een vaste waarde bij Como in de Serie A. Iemand naar wie héél België uitkijkt, is Roméo Lavia.

De middenvelder is eindelijk weer fit en maakt heel veel indruk bij Chelsea. Een topfitte Lavia is een speler van grote klasse en zou een enorme kwaliteitsinjectie geven aan de Rode Duivels. Zie we hem eindelijk nog eens een shirt van de Rode Duivels opdraven?

Zal Sardella opgeroepen worden?

Meest recent

Code oranje bij Club Brugge: Van Der Elst dropt bommetje

Na drie nederlagen in vier matchen gaan de alarmbellen af bij Club Brugge, dat zondag in eigen huis ...

99
99
Fink hakt knopen door: duo buitenspel bij KRC Genk?

KRC Genk boekte zondag een deugddoende zege in Leuven. Veel tijd om na te genieten is er evenwel ...

105
105
Lardot velt verdict: Union ontsnapt tegen Anderlecht?

Besnik Hasi houdt de voeten op de grond, maar na zege in de Brusselse stadsderby mag RSC Anderlecht ...

139
139
Hayen slikt bittere pil: blessuregolf bij Club Brugge

Sinds de stunt tegen FC Barcelona ging Club Brugge in vier matchen drie keer onderuit. De crisis ...

239
239
Georges Leekens betovert iedereen bij mysterieuze comeback

Georges Leekens (76) blijft een van de meest markante figuren uit de Belgische voetbalgeschiedenis. ...

210
210
Brys midden in nieuwe rel: Eto'o dropt plots enorme bom

Eind deze maand gaat de Africa Cup van start. Normaal gezien zou Marc Brys ook aan dat grote ...

71
71
Deschacht: 'Dubbele transferklapper bij Anderlecht'

RSC Anderlecht heeft een sterke reeks van 12 op 12 neergezet en klopte onder meer Union SG en Club ...

491
491
'Kompany gruwt: transferplannetje Mourinho treft Bayern'

Nog een vijftal wedstrijden te gaan en de winterstop gaat van start voor Vincent Kompany en zijn ...

58
58
Loting WK '26: deze landen moeten Duivels absoluut ontlopen

Aanstaande vrijdag is het zover, dan wordt geloot voor de groepsfase van het WK 2026. De Rode ...

141
141
Protesten Club terecht? Lardot beoordeelt penaltyfase

Antwerp FC boekte zondagmiddag een verrassende stuntzege op het veld van Club Brugge na een late ...

456
456
Engelsen verbluft: De Cuyper tikkende tijdbom bij Brighton

Er zijn avonden waarop een speler alles doet wat een trainer van hem vraagt, en toch met een vreemd ...

145
145
'AA Gent shopt in Leuven: Leko hoopt op dubbelslag'

AA Gent zit tegenwoordig in de hoek waar de klappen vallen, want tegen STVV gingen Ivan Leko en zijn ...

240
240
Standard & STVV pakken uit met financiële cijfers

De soap omtrent DAZN dreigt een financieel bloedbad te veroorzaken binnen het Belgisch profvoetbal, ...

163
163
Sonck zorgt voor rel: “Hij verheerlijkt onsportiviteit”

Het was een opmerkelijk moment, afgelopen weekend bij Play Sports. Terwijl de tafel — met ...

167
167
DAZN-drama escaleert: Pro League schiet meteen in actie

Het eindspel lijkt definitief ingezet. Nadat het eerder al liet weten het contract met de Pro League ...

374
374
Hayen houdt adem in: Club Brugge vreest rampscenario

Club Brugge ging zondag met 0-1 onderuit tegen Antwerp. Tot overmaat van ramp bleek Simon Mignolet ...

533
533
Ruben Van Gucht bedolven onder kritiek: BV in verdediging

Ruben Van Gucht heeft zich de voorbije jaren ontpopt tot een van de meest veelzijdige mediafiguren ...

126
126
HVH voorspelt Anderlecht-jackpot: “Beter dan Forbs”

Afgelopen speeldag gingen zowel Club Brugge als Union SG onderuit. RSC Anderlecht werd zo dé ...

696
696
Club Brugge in crisis: druk op Hayen explodeert

Club Brugge ging in de competitie met 0-1 onderuit tegen Royal Antwerp FC, een club die in de ...

332
332
KAA Gent verrast met transfernieuws: ‘Sterke nummer 9’

KAA Gent is bezig om de toekomst te verzekeren. Op de officiële kanalen kwamen de ...

222
222
Club Brugge krijgt gouden transferraad: “Dat missen ze”

Club Brugge zit even in de hoek waar de klappen vallen. In de Champions League was Sporting CP een ...

345
345
Oorlogstaal Anderlecht: waarschuwing richting concurrenten

RSC Anderlecht heeft de afgelopen weken veel vertrouwen getankt. Vorige speeldag werd rivaal Union ...

287
287
DAZN draait volgende loer: Belgische clubs in de penarie

De oorlog met DAZN heeft weer een nieuwe dimensie bereikt. De rechtenhouder liet onlangs nog weten ...

1090
1090
‘Club Brugge all-in voor peperdure vervanger Ordonez’

Club Brugge wist Joel Ordonez afgelopen zomer nog bij de club te houden, maar ondanks een ...

490
490
Vandenbempt legt 'verrassende' succesformule Hasi bloot

RSC Anderlecht verbaasde vriend en vijand door afgelopen speeldag te gaan winnen op het veld van ...

339
339

Meer sportnieuws