Het gelijk van Fredberg: Renard ruikt nu al toptransfer

door
Het gelijk van Fredberg: Renard ruikt nu al toptransfer

We haalden al aan dat Jesper Fredberg zijn transfers de afgelopen jaren zeker niet onaardig. De kern anno 2024 is een stuk sterker dan de kern die er in 2022 stond. Eén van de absolute toptransfers van de ex-sportieve baas van RSC Anderlecht is tot op heden een schot in de roos gebleken.

We haalden eerder deze week aan dat Kasper Dolberg weer helemaal terug is en dat dit geen toeval is. Hij begon moeizaam aan het seizoen, maar na een EK was het duidelijk dat hij (mentaal) niet topfris naar Brussel terugkeerde.

LEES OOK: 'Mokerslag voor Anderlecht: Club wil 2 toptargets wegkapen'

Dolberg uitstekend bezig

Zijn eerste maanden waren niet goed, net zoals bij Anders Dreyer. Dolberg is de laatste weken bijzonder sterk bezig en ondertussen staat de teller toch op 9 goals en 1 assist in 18 competitieduels. De voormalige spits van Ajax is een spits waar de RSCA-fans van genieten. Een stijlvolle, technisch vaardige aanvaller.

Dergelijke types zien ze nog steeds graag in het Lotto Park. La Capitale meldt dat Fredberg nu zijn gelijk haalt, al was dat wel al heel lang duidelijk met Dolberg. Met 24 goals en 6 assists in 60 matchen is hij al van grote waarde geweest. Brian Riemer heeft daar zeker ook aandeel in. 

Koopje door Fredberg

Vorig jaar kende hij in competitieverband zijn tweede beste seizoen ooit onder Riemer, wat vaak werd vergeten in de analyses. Fredberg haalde Dolberg voor 5 miljoen euro weg bij OGC Nice en hoopte hem op termijn minstens voor het dubbele te verkopen.

Dolberg ligt nog tot medio 2027 onder contract en heeft een marktwaarde van 10 miljoen euro. Olivier Renard kreeg zo een mooie erfenis van Fredberg, want een Dolberg in vorm zal veel interesse lokken. Al moet Anderlecht er misschien alles aan doen om Dolberg jaren in Brussel te houden en zo stabiliteit brengen in de kern?

Zal Dolberg in 2025 RSCA verlaten?

Meest recent

Statement Man City: machtige Haaland verplettert Liverpool

Manchester City heeft de laatste rechte lijn van het seizoen op indrukwekkende wijze ingezet. In de ...

11
11
'Witte rook nabij: Anderlecht op zucht van nieuwe TD'

RSC Anderlecht speurt inmiddels al een hele poos naar een nieuwe technisch directeur. Maar die ...

133
133
Titelpredictie Vandenbempt: "Geef ze 59 procent kans"

Volgt Union SG zichzelf op als kampioen? Kan Club Brugge de macht heroveren? Of staat alsnog een ...

53
53
Voorbeeld Brughmans: deze Genk-goudhaantjes staan al klaar

KRC Genk opende vrijdagavond zijn campagne in de Europe Play-Offs met de 17-jarige Lucca Brughmans ...

84
84
De Bruyne lucht zijn hart: “Kan geen normale papa zijn”

Het leven van Kevin De Bruyne speelt zich al jaren af onder een vergrootglas. Waar hij ook gaat, ...

24
24
Comeback Kompany? 'City heeft ideale opvolger Guardiola'

Of hij doet zijn contract tot medio 2027 uit. Of hij zet er na dit seizoen al een punt achter. Feit ...

46
46
Scherprechter Sint-Truiden: Sebaoui tipt nieuwe kampioen

Zaterdagavond wordt de openingsspeeldag van de Champions' Play-Offs op gang getrapt. Leider Union SG ...

98
98
Champions' Play-Offs: zes namen extra onder vergrootglas

De Champions' Play-Offs gaan dit weekend van start. Voor de spelers van de zes deelnemers wordt dat ...

103
103
'Club knokt met Ajax en co: peperdure zomeraanwinst'

Club Brugge dreigt na het seizoen verschillende sterkhouders kwijt te spelen. Daar moet ook de ...

205
205
Woede Bosuil terecht? Somers velt verdict over penaltyfase

Antwerp FC heeft op de eerste speeldag van de Europe Play-Offs meteen averij opgelopen. De Great Old ...

183
183
Courtois deelt intrigerend bericht dat fans doet gissen

Zonder aankondiging, zonder context en precies daardoor zo opvallend. Thibaut Courtois zette zijn ...

35
35
TU: 'Pittig prijskaartje De Cat, Club wil bekende doelman'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

182
182
Transfersoap bij Chelsea: sterkhouder hint naar vertrek

Het is de voorbije jaren maar zelden rustig geweest bij Chelsea. Sinds de overname door BlueCo ...

20
20
Vloek op leider in play-offs? Dit vindt Hubert ervan

Om 20u45 wordt ook de Champions' Play-Off in de Jupiler Pro League afgetrapt. Daarin begint Union ...

45
45
‘Club Brugge ruikt buitenkans op mercato: Leko huivert’

Club Brugge ziet richting zomer een buitenkans op de transfermarkt opduiken, maar intern is niet ...

262
262
Geruchten over bliksemvertrek bij Napoli: De Bruyne spreekt

Na enkele maanden afwezigheid is Kevin De Bruyne helemaal terug. Voor de interlandbreak kon hij al ...

85
85
Duitse media smullen van Kompany’s hilarisch persmoment

Vincent Kompany werkte vrijdag zijn persconferentie af in aanloop naar de uitwedstrijd van Bayern ...

43
43
Wilmots doet transferplannen Standard uit de doeken

Standard trapt dit weekend zijn campagne in de Europe Play-Off af met een bezoek aan OH Leuven. De ...

114
114
Van der Elst ziet enorm transferdilemma voor Club

Club Brugge gaat in de play-offs op zoek naar de titel en daarna volgt ongetwijfeld weer een drukke ...

171
171
Taravel spiegelt zich aan Leko: "Dat wil ik ook"

Het is op de eerste speeldag van de Champions' Play-Off vooral uitkijken naar de kraker tussen Club ...

40
40
Vanaken breekt stilte: blessure zat dieper dan gedacht

Met de Champions’ Play-offs voor de deur lijkt Club Brugge zijn kapitein net op tijd terug te ...

117
117
Nederland in shock: Hoefkens legt schandaal bloot

Wat eerst leek op een juridisch staartje na de 6-0-nederlaag van NAC Breda, de club van Carl ...

149
149
'Italië verrast met opvallende keuze als bondscoach'

Bij Italië is alweer een nieuw hoofdstuk van de crisis begonnen. Gennaro Gattuso stapte vrijdag ...

159
159
‘Bliksemvertrek Mignolet bij de KBVB?’

Simon Mignolet stopt na dit seizoen als profvoetballer en hij gaat een avontuur aan bij de KBVB. ...

198
198
'Mokerslag voor Anderlecht: Club wil 2 toptargets wegkapen'

Het keepersdossier van Club Brugge en Anderlecht dreigt deze zomer opvallend hard door elkaar te ...

606
606

Meer sportnieuws