Het gelijk van Fredberg: Renard ruikt nu al toptransfer

door
Het gelijk van Fredberg: Renard ruikt nu al toptransfer

We haalden al aan dat Jesper Fredberg zijn transfers de afgelopen jaren zeker niet onaardig. De kern anno 2024 is een stuk sterker dan de kern die er in 2022 stond. Eén van de absolute toptransfers van de ex-sportieve baas van RSC Anderlecht is tot op heden een schot in de roos gebleken.

We haalden eerder deze week aan dat Kasper Dolberg weer helemaal terug is en dat dit geen toeval is. Hij begon moeizaam aan het seizoen, maar na een EK was het duidelijk dat hij (mentaal) niet topfris naar Brussel terugkeerde.

LEES OOK: Breekt voormalige 'Kompany-revelatie' eindelijk door in JPL?

Dolberg uitstekend bezig

Zijn eerste maanden waren niet goed, net zoals bij Anders Dreyer. Dolberg is de laatste weken bijzonder sterk bezig en ondertussen staat de teller toch op 9 goals en 1 assist in 18 competitieduels. De voormalige spits van Ajax is een spits waar de RSCA-fans van genieten. Een stijlvolle, technisch vaardige aanvaller.

Dergelijke types zien ze nog steeds graag in het Lotto Park. La Capitale meldt dat Fredberg nu zijn gelijk haalt, al was dat wel al heel lang duidelijk met Dolberg. Met 24 goals en 6 assists in 60 matchen is hij al van grote waarde geweest. Brian Riemer heeft daar zeker ook aandeel in. 

Koopje door Fredberg

Vorig jaar kende hij in competitieverband zijn tweede beste seizoen ooit onder Riemer, wat vaak werd vergeten in de analyses. Fredberg haalde Dolberg voor 5 miljoen euro weg bij OGC Nice en hoopte hem op termijn minstens voor het dubbele te verkopen.

Dolberg ligt nog tot medio 2027 onder contract en heeft een marktwaarde van 10 miljoen euro. Olivier Renard kreeg zo een mooie erfenis van Fredberg, want een Dolberg in vorm zal veel interesse lokken. Al moet Anderlecht er misschien alles aan doen om Dolberg jaren in Brussel te houden en zo stabiliteit brengen in de kern?

Zal Dolberg in 2025 RSCA verlaten?

Meest recent

Cornelis spreekt zich uit over toekomst bij Charleroi

Charleroi werd vorige week met verstomming geslagen door het plotse vertrek van Rik De Mil. De ...

13
13
Genk slikt nieuwe domper: "Maar ploeg is niet dood"

KRC Genk zette deze week Thorsten Fink op straat, maar de trainerswissel heeft het tij nog niet ...

63
63
Dortmund zet Bayern onder druk, geen prijs voor Inter

Vrijdagavond werd er ook in het buitenland nog het nodige voetbal afgewerkt. In de Bundesliga heeft ...

24
24
Geen kerstcadeau voor Hayen: Racing Genk kraakt in slot

Met Nicky Hayen mogelijk in aantocht, leek Racing Genk vanavond lange tijd op weg naar drie ...

197
197
Hoefkens legt in detail uit waarom hij Genk afwijst

KRC Genk begon de voorbije dagen aan de zoektocht naar een nieuwe trainer na het ontslag van ...

171
171
'AA Gent kruist vingers voor extra miljoenen'

Het zijn woelige tijden geweest bij AA Gent met het plotse vertrek van Ivan Leko naar Club Brugge. ...

101
101
Lommel en Lierse verwennen fans met doelpuntenfestijn in CPL

Wie vrijdagavond richting het Soevereinstadion trok, kreeg veel meer dan zomaar een ...

22
22
'Mannaert razend op Garcia: details bekend'

Donderdag ontstond er plots weer een stormpje bij de voetbalbond. Rudi Garcia sprak de pers toe over ...

268
268
Nieuwe soap: Antwerp vecht nederlaag op Standard aan

In oktober liep de wedstrijd tussen Standard en Antwerp uit de hand. De supporters van de Rouches ...

189
189
'Opluchting bij Club en Union na transferontwikkeling'

De start van de wintermercato komt stilaan zeer dichtbij. Het is goed mogelijk dat de Jupiler Pro ...

134
134
'Anderlecht hakt knoop door over terugkeer toptalent'

Anderlecht staat wellicht opnieuw voor een vrij drukke wintermercato. Het wil af van de nodige ...

133
133
'Dender mag nog wat meer dromen van miljoenentransfer'

FCV Dender beleeft een moeilijk seizoen en staat na achttien speeldagen nog altijd op de laatste ...

24
24
‘Kompany vreest stunt van Club Brugge’

Niemand raakt graag een goudklompje kwijt, zéker Kompany niet. De Bayern-coach zou ontploffen ...

256
256
KRC Genk pakt uit met indrukwekkend nieuw initiatief

Bij KRC Genk hebben ze vandaag uitgepakt met een bijzonder nobel initiatief. De Limburgers zorgen ...

45
45
Beerschot haalt slag thuis: contract tot 2028

Beerschot begon zeer goed aan het seizoen, maar de laatste weken draait het vierkant bij de Kielse ...

67
67
Dani Alves zet plots voet aan wal op de Belgische markt

Dani Alves is bezig aan een nieuwe carrière. De Braziliaanse ex-speler van FC Barcelona kende ...

78
78
'Bliksemvertrek bij Antwerp: flop al richting exit'

Na een paar dramatische maanden klaart de zon stilaan weer op bij Antwerp, waar echter niet iedereen ...

138
138
Hasi doet boekje open over blessuregolf Anderlecht

RSC Anderlecht gaat zondag op bezoek bij Antwerp, samen met de Brusselaars tegenwoordig dé ...

268
268
'Club Brugge richt pijlen op peperdure middenvelder'

Club Brugge sluit het jaar af met toppers tegen AA Gent en KRC Genk. Nadien gaat het in samenspraak ...

514
514
Oosting deelt goed en slecht nieuws uit ziekenboeg Antwerp

Dankzij drie zeges op een rij mag Antwerp weer naar boven kijken, maar de volgende tegenstander van ...

251
251
'KRC Genk transfermarkt op: prioriteit De Condé bekend'

KRC Genk begint straks in Charleroi aan het leven na Thorsten Fink, die het leeuwendeel van de ...

434
434
Renard aan zet: Hasi verklapt winterplannen Anderlecht

Na de recente 15 op 18 hoopt RSC Anderlecht straks tegen Antwerp en Charleroi het jaar in stijl af ...

253
253
Zware veroordeling treft VRT-sterkhouder vol in het hart

Ruben Van Gucht blijft ook naast het voetbalnieuws onderwerp van gesprek. Het bekende VRT gezicht ...

141
141
Leko kruist vingers: Club Brugge stoomt sterkhouder klaar

Alle ogen zijn zondag gericht op Jan Breydel, waar Club Brugge dan AA Gent over de vloer krijgt. ...

397
397
'Alarm in Anderlecht: Hazard richting JPL-concurrent?'

Af en toe ligt hij onder vuur, maar nu zijn vormcurve weer in stijgende lijn zit lijkt de tijd toch ...

658
658

Meer sportnieuws