Anderlecht en Club Brugge balen: "Transfer niet aan de orde"

door
Anderlecht en Club Brugge balen:

Bij KVC Westerlo hebben ze een aantal spelers in de rangen die een stap hogerop willen zetten. Eén van de sterkhouders van de club kon afgelopen zomer naar andere ploegen. Hij koos er echter voor om langer in ’t Kuipje te blijven. Waarom?

KVC Westerlo huurde vorig jaar Emin Bayram van Galatasaray en hij liet een zeer goede indruk achter. De Kemphanen wisten hem definitief over te nemen voor 4 miljoen euro. Een toptransfer voor Westerlo.

LEES OOK: Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 27 bekend

Anderlecht en Club Brugge

De speler werd afgelopen zomer ook gelinkt aan ploegen zoals RSC Anderlecht en Club Brugge. Het is dus opvallend dat de verdediger voor een langer verblijf in Westerlo koos. Hij sprak daarover in het clubblad De Kemphaan.

"Ik heb van mijn manager gehoord dat er in en buiten België clubs geïnteresseerd waren. Voor mij was dat niet aan de orde”, vertelde hij.

Bijleren in Westerlo

Waarom bleef hij? “Ik heb vorig seizoen een mooi jaar gehad hier in Westerlo. Ik kreeg hier veel vertrouwen en speelde heel wat wedstrijden. Als jonge speler kan ik hier het meeste bijleren. In Turkije blijven was geen optie voor mij."

"Westerlo is de ideale ploeg om me verder te ontwikkelen. Jonge spelers krijgen hier volop hun kans. Ik wil hier ervaring opdoen om binnen enkele jaren misschien een stap hogerop te zetten. Ik heb hier een contract van vier seizoenen ondertekend en ben ontzettend blij met het vertrouwen van de club. Daar wil ik ook veel voor teruggeven aan de club”, aldus de speler.

Zal hij na dit seizoen wel een volgende stap zetten?

Meest recent

Mignolet bedankt Charleroi: "We werden wat geholpen"

Club Brugge pakte de drie punten in Charleroi. Het deed dat in de 100ste minuut via een goal van ...

24
24
'STVV rekent op duurste transfer ooit van de club'

Bij STVV gaan ze komende zomer ongetwijfeld een resem sterkhouders de club zien verlaten. De ...

25
25
Commotie na sleutelfase: Club bevoordeeld op Mambourg?

Na een doelpunt van Joel Ordoñez in de 100ste minuut, ging Club Brugge zondagavond ...

218
218
Enorme mokerslag AA Gent: "In de kleedkamer ..."

AA Gent heeft zijn deelname aan de Champions' Play-Offs zelf te grabbel gegooid. Na twee ...

110
110
'Napoli met verstomming geslagen: De Bruyne verbaast bij terugkeer'

SSC Napoli boekte afgelopen weekend een cruciale zege na een doelpunt van Romelu Lukaku in de extra ...

168
168
Walgelijk incident na Charleroi-Club, Vanaken haalt fors uit

Club Brugge pakte zondagavond in extremis de drie punten op Sporting Charleroi na een doelpunt van ...

627
627
Degryse nu zal zeker: déze ploegen halen Play-Off I

Nog drie speeldagen te gaan en de reguliere competitie in de Jupiler Pro League zit erop. De strijd ...

352
352
‘Club Brugge op z'n kop: ongehoorde toptransfer barst los'

Club Brugge weet dat er deze zomer opnieuw stevig aan de ploeg zal worden getrokken. Maar wat nu op ...

294
294
Dikke streep door Genkse rekening: "Zie enkel nadelen"

KRC Genk heeft een erg mooie week achter de rug. Slechts enkele dagen na de kwalificatie in de ...

254
254
'Trainerswending bij Anderlecht: witte rook op komst'

Met een 5-1-overwinning tegen OH Leuven, zette RSC Anderlecht afgelopen weekend een gigantische stap ...

523
523
Trump doet wereld daveren: wordt dít nieuwe WK-opponent Duivels?

Nog exact 101 dagen en het wereldkampioenschap in de VS, Mexico en Canada gaat van start. Maar de ...

155
155
Jeugdproduct Anderlecht versiert zeer verrassende transfer

Neerpede heeft nog steeds een geweldige reputatie, al weten niet alle jeugdproducten van Anderlecht ...

54
54
Ngoy verovert plots Frankrijk: "Het is geen toeval"

Bondscoach Rudi Garcia zal zondag met veel plezier gekeken hebben naar de wedstrijd van Lille. Niet ...

82
82
Straf beeld: Club deelt schade bij Tzolis na aanslag

Club Brugge heeft zondagavond een uitstekende zaak gedaan door te gaan winnen in Charleroi. Het nam ...

369
369
Cercle laat gouden punten liggen: "We verdienden meer"

De 27ste speeldag in de Jupiler Pro League werd zondagavond afgesloten met een heuse kelderkraker. ...

52
52
Geen droomdebuut voor Ferrera: "Maar dit geeft vertrouwen"

Bij FCV Dender streek er deze week nog een nieuwe coach neer. Na een nul op twaalf werd Hayk Milkon ...

17
17
Leko stuurt Anderlecht nu al stevige waarschuwing

Club Brugge heeft zich zondagavond tot de winnaar van het weekend gekroond, maar daar heeft het wel ...

503
503
Charleroi schreeuwt moord en brand: "Schuld ligt bij ref"

Charleroi kwam zondag dicht bij een nieuwe stunt tegen Club Brugge, dat het in januari al in de ...

426
426
Doelhout houdt Cercle en Dender van drie gouden punten

De kelderkraker tussen Cercle Brugge en Dender is voor beide teams op een sof geëindigd. ...

41
41
Hubert legt uit wat er allemaal misliep bij Union SG

Union SG speelde een zeer zwakke partij op het veld van KVC Westerlo. De landskampioen speelde ruim ...

84
84
Pover Club Brugge pakt in 100ste minuut alsnog de zege

Club Brugge kon een uitstekende zaak doen door het puntenverlies van STVV en Union SG. Om 18u30 ...

294
294
'Anderlecht verrast: bizarre zet om topaanwinst te strikken'

Anderlecht speurt naar defensieve versterking en heeft een opvallend, duur dossier bovenaan liggen. ...

272
272
De Mil trekt héél pijnlijke conclusie over AA Gent

De komst van Rik De Mil naar AA Gent is vooralsnog geen succes. De trainer zal de komende drie ...

219
219
Arsenal blijft op titelkoers, Chelsea in de problemen

In de Premier League stond er om 17u30 een interessant duel op het programma. Arsenal moest in eigen ...

41
41
Club Brugge in de problemen: fans luiden alarmbel

Club Brugge is momenteel bezig aan zijn partij op het veld van Sporting Charleroi. De eerste 45 ...

310
310

Meer sportnieuws