Anderlecht en Club Brugge balen: "Transfer niet aan de orde"

door
Anderlecht en Club Brugge balen:

Bij KVC Westerlo hebben ze een aantal spelers in de rangen die een stap hogerop willen zetten. Eén van de sterkhouders van de club kon afgelopen zomer naar andere ploegen. Hij koos er echter voor om langer in ’t Kuipje te blijven. Waarom?

KVC Westerlo huurde vorig jaar Emin Bayram van Galatasaray en hij liet een zeer goede indruk achter. De Kemphanen wisten hem definitief over te nemen voor 4 miljoen euro. Een toptransfer voor Westerlo.

LEES OOK: Cornelis haalt uit en komt met Verboomen-onthulling

Anderlecht en Club Brugge

De speler werd afgelopen zomer ook gelinkt aan ploegen zoals RSC Anderlecht en Club Brugge. Het is dus opvallend dat de verdediger voor een langer verblijf in Westerlo koos. Hij sprak daarover in het clubblad De Kemphaan.

"Ik heb van mijn manager gehoord dat er in en buiten België clubs geïnteresseerd waren. Voor mij was dat niet aan de orde”, vertelde hij.

Bijleren in Westerlo

Waarom bleef hij? “Ik heb vorig seizoen een mooi jaar gehad hier in Westerlo. Ik kreeg hier veel vertrouwen en speelde heel wat wedstrijden. Als jonge speler kan ik hier het meeste bijleren. In Turkije blijven was geen optie voor mij."

"Westerlo is de ideale ploeg om me verder te ontwikkelen. Jonge spelers krijgen hier volop hun kans. Ik wil hier ervaring opdoen om binnen enkele jaren misschien een stap hogerop te zetten. Ik heb hier een contract van vier seizoenen ondertekend en ben ontzettend blij met het vertrouwen van de club. Daar wil ik ook veel voor teruggeven aan de club”, aldus de speler.

Zal hij na dit seizoen wel een volgende stap zetten?

Meest recent

Leko verklaart oorlog aan Garcia en Mannaert: "Géén vrienden"

Ivan Leko deed na de winst tegen RSC Anderlecht enkele opvallende uitspraken. De Kroaat zag een ...

6
6
Anderlecht heeft goud in handen: nieuw toptalent verbaast

RSC Anderlecht legt veel vertrouwen in de jeugdopleiding en elk jaar komen er weer nieuwe talenten ...

50
50
Hans Vanaken zorgt voor diep vertederende beelden na topper

De topper tussen Club Brugge en Anderlecht kende gisteren een bijzonder verloop. Blauw Zwart walste ...

14
14
Napoli-ploegmakkers vellen oordeel over Lukaku

De situatie van Romelu Lukaku is penibel aan het worden bij Napoli. De aanvaller ligt in de clinch ...

37
37
Ivan Leko met de handen in het haar: “Een raadsel”

Club Brugge won afgelopen speeldag met 4-2 van RSC Anderlecht. Blauw-Zwart speelde een ...

71
71
De Cat uitgefloten op Jan Breydel: pittige discussie barst los

RSC Anderlecht incasseerde maandagmiddag een pijnlijke 4-2-nederlaag op het veld van Club Brugge en ...

357
357
'Dortmund wil Rode Duivel: transfer van 30 à 40 miljoen'

Komende zomer komen weer verschillende (kandidaat-)Rode Duivels in aanmerking voor een mooie ...

59
59
'Leko haalt verschroeiend uit: drie spelers geviseerd'

Club Brugge heeft zijn campagne in de Champions' Play-Offs op gang getrapt met een 4-2-zege tegen ...

151
151
Gentse uitblinker baalt als stekker: "Zéér pijnlijk"

AA Gent heeft het nagelaten om een gouden zaak te doen tijdens de openingsspeeldag van de Champions' ...

60
60
Real vs. Bayern: Kompany doet straffe Courtois-uitspraak

Dinsdagavond is het zover, dan trekken de kwartfinales van de Champions League zich op gang. Met ...

88
88
'Brugse afgang maakt eerste slachtoffer bij Anderlecht'

Na een betere tweede helft werd de schade nog ietwat beperkt. Maar de dramatische prestatie in de ...

598
598
Europe Play-Offs: droomscenario KRC Genk ligt klaar

Ook in de Europe Play-Offs zit de eerste speeldag er alweer op. De eerste drie matchen deelden het ...

144
144
'Club slaat de bal mis: opschudding om Mignolet-opvolger'

Club Brugge moet deze zomer niet zomaar een doelman vervangen. Het moet vooral de leegte opvangen ...

250
250
Consequenties voor Lukaku: Napoli drijft conflict op de spits

Het zit momenteel serieus scheef tussen Romelu Lukaku en zijn werkgever SSC Napoli. De Rode Duivel ...

122
122
VAR-fiasco Union zindert na: "Beslissing van 40, 50 miljoen"

De eerste speeldag van de Play-Offs zit erop en heeft meteen al voor de nodige commotie gezorgd. ...

638
638
"Zoutpilaar", "Miniem" - Catastrofe in basiself Anderlecht

RSC Anderlecht heeft een tegenvallende start van de Champions' Play-Offs genomen. Het verloor ...

257
257
Napoli klopt Milan: actie De Bruyne bij Modric gaat viraal

In de Italiaanse Serie A heeft titelverdediger SSC Napoli op paasmaandag een gouden zaak gedaan. Het ...

163
163
Crisis wenkt in Anderlecht: stoel Taravel wankelt al

Van een valse start gesproken. RSC Anderlecht herpakte zich wel in de tweede helft tegen Club ...

195
195
Controverse bij Club Brugge: Leko op vingers getikt

Club Brugge won maandag in eigen huis met 4-2 van aartsrivaal RSC Anderlecht. Toch kon Ivan Leko ...

297
297
Lichtpunt bij Anderlecht: keert Taravel zijn kar?

RSC Anderlecht ging maandag met 4-2 onderuit op het veld van Club Brugge. Naar eigen zeggen zag ...

232
232
Trio titularissen valt door de mand bij Club Brugge

Na de pauze was het nog even bibberen geblazen, maar halfweg had Club Brugge eigenlijk reeds komaf ...

395
395
Anderlecht rekent zich rijk: Real Madrid & co zien sterretjes

RSC Anderlecht nam de afgelopen dagen deel aan het bekende toernooi in Amsterdam: de Future Cup. ...

270
270
De Cat verbaast Vanhaezebrouck: "Zag het al in opwarming"

Met een betere tweede periode werd de schade nog ietwat beperkt. Maar RSC Anderlecht werd ...

530
530
Standen PO's: Anderlecht in penarie, afscheiding in Europe Play-Offs

De eerste speeldag van de Play-Offs in de Jupiler Pro League zit erop. In de Champions' Play-Offs ...

161
161
Pijnlijk beeld: Tzolis vernedert Sardella tot op het bot

Club Brugge is sterk aan de Champions' Play-Offs begonnen en won maandagmiddag met 4-2 van RSC ...

1030
1030

Meer sportnieuws