Anderlecht en Club Brugge balen: "Transfer niet aan de orde"

door
Anderlecht en Club Brugge balen:

Bij KVC Westerlo hebben ze een aantal spelers in de rangen die een stap hogerop willen zetten. Eén van de sterkhouders van de club kon afgelopen zomer naar andere ploegen. Hij koos er echter voor om langer in ’t Kuipje te blijven. Waarom?

KVC Westerlo huurde vorig jaar Emin Bayram van Galatasaray en hij liet een zeer goede indruk achter. De Kemphanen wisten hem definitief over te nemen voor 4 miljoen euro. Een toptransfer voor Westerlo.

LEES OOK: Westerlo baalt: gegokt en toch wel verloren

Anderlecht en Club Brugge

De speler werd afgelopen zomer ook gelinkt aan ploegen zoals RSC Anderlecht en Club Brugge. Het is dus opvallend dat de verdediger voor een langer verblijf in Westerlo koos. Hij sprak daarover in het clubblad De Kemphaan.

"Ik heb van mijn manager gehoord dat er in en buiten België clubs geïnteresseerd waren. Voor mij was dat niet aan de orde”, vertelde hij.

Bijleren in Westerlo

Waarom bleef hij? “Ik heb vorig seizoen een mooi jaar gehad hier in Westerlo. Ik kreeg hier veel vertrouwen en speelde heel wat wedstrijden. Als jonge speler kan ik hier het meeste bijleren. In Turkije blijven was geen optie voor mij."

"Westerlo is de ideale ploeg om me verder te ontwikkelen. Jonge spelers krijgen hier volop hun kans. Ik wil hier ervaring opdoen om binnen enkele jaren misschien een stap hogerop te zetten. Ik heb hier een contract van vier seizoenen ondertekend en ben ontzettend blij met het vertrouwen van de club. Daar wil ik ook veel voor teruggeven aan de club”, aldus de speler.

Zal hij na dit seizoen wel een volgende stap zetten?

Meest recent

'Anderlecht hakt knoop door over ontslag Hasi'

Anderlecht bleef zondag steken op een teleurstellende 0-0 tegen rode lantaarn Dender en dat deed in ...

156
156
Groot probleem bij Club: "Zo word je geen kampioen"

Club Brugge knoopte afgelopen weekend opnieuw aan met de zege in de competitie, al was het tegen ...

73
73
Play-Off I in gevaar: Hayen oordeelt over Genkse kansen

Met Union, STVV, Club Brugge en Anderlecht lijken vier deelnemers aan de Champions' Play-Off al vast ...

88
88
'Cercle Brugge mag nog onverhoopt cashen'

Cercle Brugge pakte zondag een onverhoopt punt in Genk, maar blijft nog steeds in een penibele ...

61
61
'KV Mechelen heeft opvolger Lauberbach al beet'

KV Mechelen deed zondagavond geen goede zaak in de strijd om de top zes, want het slaagde er niet in ...

89
89
'Genk ziet kassa rinkelen: driestrijd in Premier League'

KRC Genk deed zondag alweer een slechte zaak in de strijd om de Champions' Play-Off. De Limburgers ...

307
307
'Ongenadige Hasi duwt Anderlecht-speler richting uitgang'

Anderlecht blikt alweer terug op een pijnlijk weekend, met een dramatische prestatie en een magere ...

408
408
TRANSFERUURTJE: 'Forse dubbelslag Club, miljoenentransfer Genk'

De winterse transferperiode nadert zijn climax, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk ...

256
256
Zulte Waregem trekt opvallende conclusie na Club

Club Brugge en Zulte Waregem maakten er een spektakelstuk van in de Jupiler Pro League. In het Jan ...

376
376
Ruben Van Gucht in shock: Opvolgers staan plots klaar

Hij beweegt zich al jaren op het snijvlak van sport, media en controverse, en lijkt er zelfs energie ...

106
106
Anderlecht-trio beslist: Hasi op weg naar ontslag?

RSC Anderlecht zit weer in de hoek waar de klappen vallen. Even leek Besnik Hasi de succesformule te ...

629
629
Stankovic jubelt en heeft boodschap voor Club-fans

Club Brugge won in de Champions League overtuigend van Kairat Almaty en ook in de competitie wist ...

553
553
Zorgen bij Antwerp: Vandenbempt doet oproep aan Gheysens

Royal Antwerp FC is zwaar afgegleden. Anno 2026 is het hoogstens subtop in België. Voorzitter ...

406
406
Albert snoeihard: "Twee zieke ploegen"

Philippe Albert is analist bij La Capitale en gaf zijn mening over de speeldag. Hij ziet dat heel ...

329
329
Rik Verheye doorbreekt stilte met verrassende aankondiging

Wat begon als een passieproject, dreigt uit te monden in een sportief sprookje. Acteur Rik Verheye ...

127
127
Vandenbempt lovend én zeer scherp voor Anderlecht

RSC Anderlecht speelde 0-0 tegen FCV Dender na een dramatische partij. Niet de eerste keer dit ...

348
348
'Union SG duwt mislukte transfer richting uitgang'

Union SG gaat de komende dagen toch nog wat transfers verrichten. De Brusselaars zouden volgens La ...

67
67
'Meeting op Neerpede: Hasi moet vrezen'

RSC Anderlecht is eigenlijk al heel het seizoen op de dool. Paars-Wit staat vierde, ligt uit Europa ...

572
572
"Hasi buiten": waarom de coach niet de enige schuldige is

Besnik Hasi krijgt terecht de nodige kritiek. Sinds zijn terugkeer als coach is het nog niet goed ...

341
341
Transferalarm bij Antwerp: "Wit konijn van Overmars"

Antwerp FC is uiterst tegenvallend aan de tweede seizoenshelft in de Jupiler Pro League begonnen. Na ...

433
433
De Cat valt opnieuw uit: Hasi reageert geïrriteerd

RSC Anderlecht beleefde zondag een rotavond. De Brusselaars kwamen tegen FCV Dender ondermaats voor ...

270
270
Club-Marseille: Leko hakt knopen door in basisploeg

Woensdag is het zover, dan volgt de ontknoping in de League Phase van de Champions League. Club ...

476
476
'Man City zet Engeland op stelten met schoktransfer'

Met Marc Guehi en Antoine Semenyo verzekerde Manchester City zich tijdens de huidige mercato al van ...

260
260
Anderlecht zakt door het ijs: sterkhouder krijgt 3 op 10

Aan de vooravond van een cruciaal vierluik, wou RSC Anderlecht voor eigen volk nog eens extra ...

245
245
‘Club Brugge op ramkoers: toptarget kookt van woede’

Club Brugge duwt keihard door voor een absoluut toptarget. Alleen: aan de andere kant groeit de ...

1733
1733

Meer sportnieuws