Anderlecht en Club Brugge balen: "Transfer niet aan de orde"

354
Anderlecht en Club Brugge balen:

Bij KVC Westerlo hebben ze een aantal spelers in de rangen die een stap hogerop willen zetten. Eén van de sterkhouders van de club kon afgelopen zomer naar andere ploegen. Hij koos er echter voor om langer in ’t Kuipje te blijven. Waarom?

KVC Westerlo huurde vorig jaar Emin Bayram van Galatasaray en hij liet een zeer goede indruk achter. De Kemphanen wisten hem definitief over te nemen voor 4 miljoen euro. Een toptransfer voor Westerlo.

LEES OOK: Met een trotse Van Himst: "Maakt het extra mooi"

Anderlecht en Club Brugge

De speler werd afgelopen zomer ook gelinkt aan ploegen zoals RSC Anderlecht en Club Brugge. Het is dus opvallend dat de verdediger voor een langer verblijf in Westerlo koos. Hij sprak daarover in het clubblad De Kemphaan.

"Ik heb van mijn manager gehoord dat er in en buiten België clubs geïnteresseerd waren. Voor mij was dat niet aan de orde”, vertelde hij.

Bijleren in Westerlo

Waarom bleef hij? “Ik heb vorig seizoen een mooi jaar gehad hier in Westerlo. Ik kreeg hier veel vertrouwen en speelde heel wat wedstrijden. Als jonge speler kan ik hier het meeste bijleren. In Turkije blijven was geen optie voor mij."

"Westerlo is de ideale ploeg om me verder te ontwikkelen. Jonge spelers krijgen hier volop hun kans. Ik wil hier ervaring opdoen om binnen enkele jaren misschien een stap hogerop te zetten. Ik heb hier een contract van vier seizoenen ondertekend en ben ontzettend blij met het vertrouwen van de club. Daar wil ik ook veel voor teruggeven aan de club”, aldus de speler.

Zal hij na dit seizoen wel een volgende stap zetten?

Meest recent

Hubert briest ondanks forfaitzege: “Absoluut niet zien”

Union SG boekte een 5-0 zege tegen Lommel en de vicekampioen draait weer mee bovenin het klassement. ...

4
4
Mevrouw De Bruyne verrast met hartverscheurend verhaal

Voor Kevin De Bruyne en zijn gezin kwam er de voorbije maanden een hoofdstuk tot een einde dat ...

1
1
Verstraete houdt zich niet in: “Goed bij ons kloten”

Oud-Heverlee Leuven zit in de hoek waar de klappen vallen. Tegen Cercle Brugge leken Timmy Simons en ...

22
22
"Pure zelfverheerlijking"-BV gooit bom onder imago Van Gucht

Ruben Van Gucht krijgt opnieuw een bijzonder stevige tik te verwerken. Een bekende BV heeft de ...

46
46
Zorgen bij Union SG: sterkhouder lang buiten strijd?

Union SG won met 5-0 van Lommel SK en raast momenteel doorheen de Jupiler Pro League. Toch kregen de ...

43
43
Ontslag Hayen lonkt: "Moet je niet aan mij vragen"

Nicky Hayen moet vrezen voor een ontslag. Burnley verloor met 3-1 van Swansea City en blijft zo ...

144
144
Alarmbel rond Lukaku bij Fenerbahçe: "Hij is daarvan de dupe"

De kritiek op Romelu Lukaku is al hard. Ook in België. Vlaamse analisten spraken al over een ...

79
79
Degryse waarschuwt Club: "Hij is al behoorlijk nerveus"

Club Brugge kende een moeilijke competitiestart, maar volgens analist Marc Degryse is er geen reden ...

258
258
Burgess looft AA Gent-pion: "Ronduit indrukwekkend"

Christian Burgess is bijzonder onder de indruk gekomen van Josué Vergara. De aanwinst liet ...

126
126
‘Verhaeghe dumpt kampioenenmaker voor spotprijs’

Club Brugge weigerde deze zomer tientallen miljoenen voor een van zijn absolute kampioenenmakers. ...

293
293
Vanhaezebrouck: "Hij moet kansen blijven krijgen bij RSCA"

Bij RSC Anderlecht geven ze elk seizoen de nodige kansen aan spelers van Neerpede. Ook dit seizoen ...

269
269
Club Brugge ziet onverwachte pion Tzolis zijn rol overnemen

Bij Club Brugge vertrok Christos Tzolis naar Arsenal. Er wordt naar Mamdou Diakhon en Jan Virgili ...

388
388
Anderlecht maakt progressie: twee spelers laten sector floreren

Bij RSC Anderlecht boekten ze een zuinige op het veld van KV Mechelen. Het is duidelijk dat RSCA nog ...

273
273
Speler geraakte niet weg bij Bayern, Kompany velt oordeel

Wie stopt Bayern dit seizoen in de Bundesliga? We vermoeden weer niemand. Vincent Kompany neemt het ...

91
91
De Meyer zet spelers op hun plaats, feest bij Beveren

SK Beveren won verdiend met 2-0 van STVV. De Kanaries merkten ook dat de Waaslanders thuis een heel ...

85
85
Arsenal en Real Madrid gunnen hun fans een goed weekend

Arsenal en Real Madrid kwamen vanavond aan de bak in de Premier League en La Liga. Konden de twee ...

44
44
Sterk Union SG met vijfklapper, drama voor OHL

Twee matchen om 20u45 in de Jupiler Pro League. Union SG hoopte zijn goede start verder te zetten ...

198
198
Met een trotse Van Himst: "Maakt het extra mooi"

KVC Westerlo won knap met 4-2 van Standard. De Kemphanen boeken zo een knappe zes op zes en het is ...

140
140
Sibierski geeft zijn doel én filosofie prijs bij Anderlecht

Bij RSC Anderlecht heeft Antoine Sibierski voor een enorme koerswijziging gezorgd. De sportieve baas ...

235
235
Coach Brighton lyrisch over 'nieuwe De Cuyper'

Maxim De Cuyper trok een jaar geleden voor 20 miljoen euro van Club Brugge naar Brighton & Hove ...

217
217
Vermeeren over vertrek bij Antwerp: "Als men dat zou weten..."

Arthur Vermeerden keerde terug naar Royal Antwerp FC. De middenvelder kende geen geslaagde avonturen ...

344
344
Groot feest bij Westerlo: Standard gaat onderuit

Om 18u15 stond er een interessant duel op het programma met KVC Westerlo tegen Standard. Het werd ...

76
76
Weergaloze Moreira dé grote man bij AC Milan

In de Serie A en Premier League begonnen er vroeg op de avond ook twee matchen. Tottenham ging tegen ...

67
67
‘Club Brugge-topaankopen keren zich tegen Leko’

Club Brugge investeerde deze zomer ruim vijftig miljoen euro in een nieuwe ploeg. Toch botsen enkele ...

575
575
Exit bij KRC Genk: "Ik zocht een oplossing"

Bij OH Leuven moet het dringend beter. De ploeg van Timmy Simons pakte nog geen enkel punt en ze ...

94
94

Meer sportnieuws