AC Milan dompelt Real in crisis, Sporting stunt tegen City

122
AC Milan dompelt Real in crisis, Sporting stunt tegen City

De Champions League heeft dinsdagavond de nodige verrassingen opgeleverd. Na de pandoering in de Clasico kreeg Real Madrid een nieuwe mokerslag, want het verloor nu ook in eigen stadion van AC Milan. Ook Manchester City liep averij op, want zij kregen een 4-1 om de oren van Sporting CP.

Het zijn vervelende dagen geweest voor Real, want de 0-4 in de Clasico werd gevolgd door controverse over de Gouden Bal. De Koninklijke stuurde haar kat nadat ze ontdekten dat Vinicius Junior niet zou winnen. De competitiematch tegen Valencia werd vorig weekend uitgesteld, waardoor ze nu tegen AC Milan eerherstel moesten zoeken.

LEES OOK: 'Klopjacht op Tresoldi: 4 grootmachten drukken door'

Real beleeft nieuwe nachtmerrie in Bernabeu

Dat lukte echter helemaal niet. Thiaw kopte de bezoekers al vroeg verrassend op voorsprong, al leek Real halfweg de eerste helft wel orde op zaken te zetten. Vinicius Junior maakte vanop de stip gelijk. Maar nog voor rust werd het 1-2. Morata reageerde het snelst op een rebound en deed zijn oude club heel veel pijn.

In de tweede helft draaide Reijnders het mes nog wat dieper in de wonde met een derde goal. In de slotfase leek het even nog spannend te worden, maar de VAR keurde de aansluitingstreffer van Rüdiger nog af wegens voorafgaand buitenspel. Daardoor bleef het dus 1-3.

Amorim vernedert Man City

Het werd een tweede nederlaag op rij voor Real, maar Manchester City doet nog erger. Zij leden al hun derde nederlaag op rij tegen Sporting CP, waar toekomstig Man Utd-trainer Ruben Amorim in zijn laatste thuismatch zijn visitekaartje af wist te geven. Foden had City nochtans vroeg op voorsprong gebracht.

Gyökeres maakte echter nog voor rust gelijk en in de tweede helft ging City helemaal ten onder. Araujo scoorde al in de openingsminuut en met twee strafschoppen maakte Gyökeres zijn hattrick vol. Invalbeurten van Doku en De Bruyne konden City niet meer helpen, Debast speelde bij Sporting de hele match.

Mooie avond voor Liverpool en Engels

Liverpool blijft dan weer foutloos in het kampioenenbal. Het veegde het Bayer Leverkusen van oude bekende Xabi Alonso helemaal van de mat met 4-0 en pakt zo een vierde zege op rij. Diaz was de grote held met een hattrick, terwijl ook Gakpo een doelpuntje meepikte.

Voor Arne Engels werd het ook een mooie avond. De jonge Rode Duivel gaf een assist en zag zijn Celtic knap met 3-1 winnen van RB Leipzig. Baumgartner had de bezoekers nog op voorsprong gebracht, maar twee goals van Kühn en eentje van Hatate zorgden ervoor dat de Schotten - eind november tegenstander van Club Brugge - er uitstekend voorstaan.

Alle uitslagen

Dortmund - Sturm Graz 1-0
Liverpool - Bayer Leverkusen 4-0
Sporting CP - Manchester City 4-1
Bologna - AS Monaco 0-1
Celtic - RB Leipzig 3-1
Lille - Juventus 1-1
Real Madrid - AC Milan 1-3

Zal Real Madrid zich nog snel herpakken?

Meest recent

Tienkoppig Eupen zadelt Lierse met gigantische crisis op

Het wordt steeds heter onder de voeten van Lierse-coach Arno Van den Abbeel. De voormalige T1 van de ...

0
0
Cvetkovic over de 1-1: "Het was misschien een fout, maar..."

Anderlecht is erin geslaagd om het vertrouwen te behouden na een uitstekende week. Na de zeges tegen ...

8
8
Buffalo's gaan voorbij kranig KVK: De Mil wipt naar leiding

AA Gent heeft deze namiddag optimaal geprofiteerd van de 'uitschuiver' van Club Brugge. De Buffalo's ...

11
11
"Kwam om show te verkopen": Club Brugge woedend op ref

De klassieker tussen Club Brugge en Anderlecht is zondagnamiddag op 1-1 geëindigd en dat was ...

300
300
Brighton blijft verbazen, Sunderland stunt weg van laatste plaats

In de Premier League is er zondagnamiddag één en ander verschoven in het klassement. ...

31
31
Ajax grijpt in slotseconden naast koppositie in Eredivisie

Ajax heeft zondagnamiddag een uitgelezen kans laten liggen om minstens voorlopig aan de leiding te ...

17
17
Bom barst bij Club Brugge: Diakhon stormt woedend weg

Club Brugge zal ongetwijfeld meer verwacht hebben van de klassieker tegen Anderlecht, waarin het ...

382
382
Coosemans niet euforisch: "Dat is de volgende stap"

RSC Anderlecht kende een zeer goede week. Na zeges tegen KVC Westerlo en RB Salzburg pakten ze ook ...

182
182
Vanaken woedend na Club-RSCA: "Schaf die VAR af"

Club Brugge en RSC Anderlecht deelden de punten in het Jan Breydelstadion. Het werd 1-1 na een al ...

910
910
Club Brugge en Anderlecht delen de punten na matige topper

Club Brugge werkte namiddag de topper tegen RSC Anderlecht af. Het werd zeker niet de meest ...

143
143
Weer geen zege voor Napoli: exit Allegri?

Napoli speelde namiddag de topper in eigen huis tegen Lazio. Een match die ze maar beter konden ...

22
22
Club Brugge op voorsprong tegen RSCA: "Zielig!"

Club Brugge en RSC Anderlecht begonnen om 13u30 aan de topper in het Jan Breydelstadion. De eerste ...

195
195
Grote uitblinker bij Lommel: "Had drie keer moeten scoren"

Lommel SK pakte een knap punt op het veld van Royal Antwerp FC. De promovendus is bezig aan een goed ...

13
13
Bayern München komt met nieuwe update over Kompany

Vincent Kompany staat dicht bij zijn terugkeer als trainer van Bayern München. Volgens Uli ...

83
83
Spelersgroep Antwerp velt oordeel over ontslag Compper

Royal Antwerp FC is bezig aan een toch wel erbarmelijk seizoen. De Great Old heeft zeker niet de ...

289
289
Bruno kent zijn verdict: Anderlecht neemt grote beslissing

Het zag er een week geleden bijzonder somber uit voor Vitor Bruno bij Anderlecht. Na tegenvallende ...

223
223
Leko mist plots vier spelers, Bruno verrast

Club Brugge en RSC Anderlecht spelen om 13u30 de topper van deze speeldag. Ivan Leko en Vitor Bruno ...

122
122
Rits onthult wat hij hoort over Vitor Bruno bij Anderlecht

Mats Rits werd door Olivier Renard en Tim Borguet op bedenkelijke wijze naar de C-kern gestuurd. Na ...

280
280
TRANSFERUURTJE: Toptransfer voor Forbs, De Winter grof wild

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

122
122
Coucke opgeschrikt door bijtincident: politie grijpt hard in

Een opvallende weekend is het voor Anderlecht-eigenaar Marc Coucke. Deze namiddag staat Paars-Wit ...

59
59
‘Strijd om Seys barst los: dan in stroomversnelling’

Joaquin Seys is grof wild. De linksback is dit seizoen een absolute smaakmaker bij Club Brugge, ...

135
135
Code rood bij KRC Genk: Thorup verrast met ingreep

KRC Genk kampt met een 15 op 30 en dat is te weinig voor de Limburgers. Het is dan ook code rood ...

446
446
Valentine schrikt van waarheid Ruben Van Gucht: "Dat kan toch niet?"

Een gewone avond op de sofa draaide voor Ruben Van Gucht (39) uit op een onverwachte terugblik. Wat ...

131
131
Pijnlijke tendens Westerlo: spelers grijpen in

Westerlo zit in de hoek waar de klappen vallen. De Kemphanen incasseerden afgelopen drie wedstrijden ...

50
50
‘Club Brugge – Anderlecht: Leko voert twee wissels door’

De meest interessante affiche van speeldag 11 van de Jupiler Pro League is ongetwijfeld Club Brugge ...

274
274

Meer sportnieuws