AC Milan dompelt Real in crisis, Sporting stunt tegen City

door
AC Milan dompelt Real in crisis, Sporting stunt tegen City

De Champions League heeft dinsdagavond de nodige verrassingen opgeleverd. Na de pandoering in de Clasico kreeg Real Madrid een nieuwe mokerslag, want het verloor nu ook in eigen stadion van AC Milan. Ook Manchester City liep averij op, want zij kregen een 4-1 om de oren van Sporting CP.

Het zijn vervelende dagen geweest voor Real, want de 0-4 in de Clasico werd gevolgd door controverse over de Gouden Bal. De Koninklijke stuurde haar kat nadat ze ontdekten dat Vinicius Junior niet zou winnen. De competitiematch tegen Valencia werd vorig weekend uitgesteld, waardoor ze nu tegen AC Milan eerherstel moesten zoeken.

LEES OOK: Milan herpakt zich, dompers voor Lavia en Lokonga

Real beleeft nieuwe nachtmerrie in Bernabeu

Dat lukte echter helemaal niet. Thiaw kopte de bezoekers al vroeg verrassend op voorsprong, al leek Real halfweg de eerste helft wel orde op zaken te zetten. Vinicius Junior maakte vanop de stip gelijk. Maar nog voor rust werd het 1-2. Morata reageerde het snelst op een rebound en deed zijn oude club heel veel pijn.

In de tweede helft draaide Reijnders het mes nog wat dieper in de wonde met een derde goal. In de slotfase leek het even nog spannend te worden, maar de VAR keurde de aansluitingstreffer van Rüdiger nog af wegens voorafgaand buitenspel. Daardoor bleef het dus 1-3.

Amorim vernedert Man City

Het werd een tweede nederlaag op rij voor Real, maar Manchester City doet nog erger. Zij leden al hun derde nederlaag op rij tegen Sporting CP, waar toekomstig Man Utd-trainer Ruben Amorim in zijn laatste thuismatch zijn visitekaartje af wist te geven. Foden had City nochtans vroeg op voorsprong gebracht.

Gyökeres maakte echter nog voor rust gelijk en in de tweede helft ging City helemaal ten onder. Araujo scoorde al in de openingsminuut en met twee strafschoppen maakte Gyökeres zijn hattrick vol. Invalbeurten van Doku en De Bruyne konden City niet meer helpen, Debast speelde bij Sporting de hele match.

Mooie avond voor Liverpool en Engels

Liverpool blijft dan weer foutloos in het kampioenenbal. Het veegde het Bayer Leverkusen van oude bekende Xabi Alonso helemaal van de mat met 4-0 en pakt zo een vierde zege op rij. Diaz was de grote held met een hattrick, terwijl ook Gakpo een doelpuntje meepikte.

Voor Arne Engels werd het ook een mooie avond. De jonge Rode Duivel gaf een assist en zag zijn Celtic knap met 3-1 winnen van RB Leipzig. Baumgartner had de bezoekers nog op voorsprong gebracht, maar twee goals van Kühn en eentje van Hatate zorgden ervoor dat de Schotten - eind november tegenstander van Club Brugge - er uitstekend voorstaan.

Alle uitslagen

Dortmund - Sturm Graz 1-0
Liverpool - Bayer Leverkusen 4-0
Sporting CP - Manchester City 4-1
Bologna - AS Monaco 0-1
Celtic - RB Leipzig 3-1
Lille - Juventus 1-1
Real Madrid - AC Milan 1-3

Zal Real Madrid zich nog snel herpakken?

Meest recent

‘Bom onder Rode Duivels: publiekslieveling botst met Garcia’

Rudi Garcia heeft met zijn eerste selectie bij de Rode Duivels meteen een gevoelig dossier ...

46
46
'Europa verliest volgende ster: verrassende club Casemiro'

Het Europees voetbal zal na het seizoen afscheid nemen van enkele grote namen. Antoine Griezmann ...

66
66
Met extra boost naar VS: Doku kondigt heuglijk nieuws aan

De Rode Duivels hebben woensdag de vlucht genomen richting Atlanta, waar ze de komende dagen een ...

57
57
Fans in de wolken: grote Play-Off-joker voor Antwerp

Antwerp FC heeft woensdag extra vertrouwen getankt met oog op de Europe Play-Offs. In een oefenmatch ...

108
108
Bizar 'Elftal van Seizoen': zeven Club-spelers, géén Union

De reguliere competitie van de Jupiler Pro League zit er op. Om de protagonisten van de voorbije 30 ...

254
254
'Arsenal doet Engeland beven met komst PSG-superster'

Arsenal FC lijkt goed op weg naar zijn eerste landstitel sinds 2024 en hoort bij de topfavorieten ...

109
109
"Karikatuur van zichzelf" - Anderlecht-duo doet alarm afgaan

RSC Anderlecht heeft zich dan toch geplaatst voor de Champions' Play-Offs, maar de manier waarop ...

279
279
'Kompany schrikt op: Bayern laat grote naam beschikken'

Ook bij Bayern München maakt men handig gebruik van de interland-break om al plannen te smeden ...

100
100
Ito of Miras: Winnaar Gouden Croc bekend gemaakt

Hoewel er na de interland-break nog heel wat moois op het programma staat, werd woensdag al een ...

161
161
Notoir klimaatactivist slaat weer toe: De Vlieger haalt fors uit

De beruchte klimaatactivist Wouter Mouton veroorzaakte eerder al de nodige ophef in de voetballerij. ...

144
144
Garcia smult van Rode Duivel: "Ongelooflijke speler"

De Rode Duivels vertrekken deze week naar de Verenigde Staten voor een voorbereidende stage richting ...

237
237
Anderlecht gaat ver: De Cat-stunt die niemand zag aankomen

Nathan De Cat blijft verbazen bij Anderlecht, maar intussen draait het almaar vaker om zijn ...

573
573
Rode Duivels verliezen naast Bounida nog een talent

De voorbije dagen werd duidelijk dat de Rode Duivels opnieuw een groot talent verliezen. Nadat ons ...

144
144
Anderlecht en Genk aangepakt: "Daar ligt de fout"

Door het interlandvoetbal staan er komend weekend geen wedstrijden geprogrammeerd in de Jupiler Pro ...

253
253
Lokeren strikt bekende naam als sportief directeur

De titelstrijd in de Challenger Pro League is al beslist, maar voor de andere promotietickets kan ...

65
65
'Dilemma Lukaku: keuze voor het hart of de miljoenen?'

De Rode Duivels zijn woensdag naar de Verenigde Staten vertrokken zonder Romelu Lukaku. De ...

214
214
Gezien Anderlecht? Cvetkovic pakt uit met waanzinnige goal

Anderlecht sloot de reguliere competitie af met een pijnlijke thuisnederlaag tegen Cercle Brugge. ...

98
98
Antwerp tankt vertrouwen: extra troef voor play-offs

Antwerp sloot de reguliere competitie maar matig af en moet daardoor vrede nemen met deelname aan de ...

154
154
'Club Brugge mag kruis maken over peperduur target'

Club Brugge lijkt voor een zeer drukke transferzomer te staan. Verschillende smaakmakers zijn grof ...

328
328
'Bayern neemt belangrijke beslissing over transfer De Cat'

De Rode Duivels zijn woensdagnamiddag vertrokken naar de Verenigde Staten, waar bondscoach Rudi ...

291
291
'Standard heeft beet: JPL-smaakmaker tekent'

Standard hoopt in de komende weken komaf te kunnen maken met de vloek die de voorbije jaren op hen ...

150
150
Bornauw speelt open kaart: leegloop in Anderlecht?

RSC Anderlecht verzekerde zich op het nippertje van een plek in de Champions' Play-Offs. Nadien gaat ...

337
337
Pro League bibbert voor boete & Bouchez: "Blufpoker"

De voorbije maanden is er al veel inkt gevloeid over de voorziene wijziging van het ...

250
250
Coucke slaat alarm na onverwachte financiële dreun

De druk rond Marc Coucke neemt de laatste weken duidelijk toe. Wat begon als sportieve frustratie ...

258
258
Club Brugge laat concurrentie beven: "Bayern van België"

Op voorzet van de pers liet Bart Verhaeghe zich ooit ontvallen dat hij van Club Brugge maar al te ...

965
965

Meer sportnieuws