'Frisse wind bij Beerschot: Turkse invasie op Het Kiel'

door
'Frisse wind bij Beerschot: Turkse invasie op Het Kiel'

Met een vijf op 12 lijkt Beerschot voorzichtig op te klimmen uit het dal, al is er op het Kiel uiteraard nog steeds veel werk voor de boeg om de degradatie te vermijden. Bovendien blijft het er ook rommelen in de bestuurskamer, waar er een grote wijziging op til staat.

Eerder op de dag geraakte reeds bekend dat Thorsten Theys, die pas vorige zomer werd aangesteld, zijn ontslag had aangeboden als CEO. Reden daarvoor blijkt de ruis tussen het management en de aandeelhouders van de club, die het vertikken om actie te ondernemen.

LEES OOK: Ajax zet alles op alles met oude bekende van RSCA en Gent

Baki naar Beerschot

Al blijken ze toch druk in de weer met de toekomst. Het Nieuwsblad weet immers dat er nieuwe mensen in beeld zijn om Beerschot te leiden. Het gaat naar verluidt om de Turkse zakenman Selahattin Baki, die United World eerder ook al hielp om Sheffield United te runnen.

Nu zou de adviseur van de Saoedische prins Abdullah, die in Engeland vooral trachtte om een link te creëren met Al Hilal en Fenerbahçe, dus ook in Antwerpen weldra zijn blijde intrede maken. Dat zal hij nog volgens de krant dan trouwens niet helemaal op zijn eentje doen.

Theys out, Akin in?

Baki zou vergezeld worden door Murat Akin. De 38-jarige Belg van Turkse komaf, als speler nog actief bij Beveren en Sint-Niklaas, wordt aangesteld als sportief directeur. Die rol vertolkte hij tot anderhalf jaar geleden al eens met het benodigde succes bij Fatih Karagümruk.

Binnenkort moet hij dus ook bij Beerschot voor de kentering zien te zorgen. Met het oog op de aanstaande wintermercato, wanneer Dirk Kuyt ongetwijfeld de nodige versterking hoopt te verwelkomen, lijkt operatie redding alleszins toch stilaan te zijn ingezet. Wordt vervolgd.

Gelooft u in deze frisse wind?

Meest recent

Hayen duidelijk over beschikbaarheid Tzolis én Mignolet

Club Brugge neemt het in de Champions League op tegen Sporting CP. Blauw-Zwart maakte de selectie ...

39
39
'Bom bij Real: Courtois in de clinch met ploegmakkers'

Het is hommeles bij Real Madrid. Ondanks behoorlijke resultaten van Xabi Alonso bij De Koninklijke ...

65
65
Consternatie alom: Telenet en Proximus reageren op DAZN

DAZN lijkt niet van plan de oorlog met de Pro League te stoppen. De rechtenhouder van het Belgische ...

609
609
Einde van Gheysens? Antwerp-supporters schieten in actie

Royal Antwerp FC zit in de gevarenzone. Afgelopen speeldag ging het pijnlijk in eigen huis onderuit ...

131
131
Club houdt hart vast: Forbs reageert op bliksemvertrek

Carlos Forbs is dit seizoen één van de aangename verrassingen bij Club Brugge. De ...

229
229
DAZN stampt tegen schenen: fans massaal in opstand

De situatie tussen DAZN, de Pro League en de telecomproviders is volledig geëscaleerd. De ...

726
726
Club Brugge meldt grote verrassing voor Sporting

Club Brugge kijkt namens de Champions League recht in de ogen van Sporting CP. Blauw-Zwart maakte de ...

139
139
Explosieve onrust bij Antwerp: iets veel groters mis

Royal Antwerp FC zit dit seizoen in de hoek waar de klappen vallen. The Great Old greep na de ...

243
243
DAZN-oorlog catastrofaal: dit zijn de enorme gevolgen

De DAZN-oorlog tussen de Pro League en de Belgische telecomproviders is compleet ontploft. De ...

593
593
El Ouahdi troeft Union af, ook El Hadj krijgt prijs

Zakaria El Ouahdi van KRC Genk en Ait El Hadj van Union SG zijn in de prijzen gevallen. Tijdens ...

34
34
Via Union naar Galatasaray met Hagi: "Droom die uitkwam"

Union SG staat voor een zware verplaatsing in de Champions League. Ze nemen het vanavond in ...

28
28
Drama Belgisch voetbal: DAZN verbreekt per direct contract

De oorlog tussen DAZN en de Pro League heeft een hoogtepunt bereikt. Het Laatste Nieuws laat weten ...

555
555
TRANSFERUURTJE: ‘Leegloop Club Brugge, goudmijn Anderlecht’

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

217
217
VRT dropt groot nieuws: Enorm mysterie rond Tom Waes

Tom Waes heeft niet het meest fijne jaar achter de rug. In november 2024 knalde Waes met zijn ...

79
79
Union SG baalt: in hetzelfde schuitje als Club Brugge

Union SG bekampt in de Champions League Galatasaray. De Turkse landskampioen is al vijftien maanden ...

92
92
Volgend JPL-ontslag al op komst? “Beledigend niveau”

Royal Antwerp FC nam afscheid van Stef Wils na de pijnlijke nederlaag tegen Dender. Op de Bosuil ...

238
238
Real in zak en as na nieuwe ferme tegenslag Courtois

Thibaut Courtois moest afgelopen interlandperiode al verstek geven bij de Rode Duivels en de doelman ...

92
92
Wout van Aert zorgt voor grote shock: Fan van deze club

Wout van Aert mocht dan wel zijn eerste aflevering van De Slimste Mens ter Wereld niet overleven, ...

153
153
Siquet briest bij Club Brugge: Anderlecht of buitenland?

Hugo Siquet werd met veel bombarie binnengehaald bij Club Brugge en de Rode Duivel had ook een grote ...

884
884
‘Standard grijpt in na deceptie: winterse toptransfers’

Standard Luik is met grote ambities aan het seizoen gestart, maar de Rouches staan voorlopig in de ...

238
238
Union schrikt: Hubert verrast enorm tegen Galatasaray

Union SG neemt het in de Champions League op tegen Galatasaray. De Turkse landskampioen is de grote ...

110
110
'Hommeles bij Anderlecht: miljoenenaankoop naar uitgang'

Olivier Renard haalde als sportief directeur van RSC Anderlecht inmiddels een behoorlijke lijst aan ...

371
371
Sporting-Club: 'Onverwachte naam in Brugse selectie'

Club Brugge reist dinsdagavond af naar Lissabon. Een dag later wordt daar namelijk het Champions ...

325
325
'Harde realiteit' bij Genk: "Worden ze niet vrolijk van"

De heenronde in de reguliere competitie zit erop en KRC Genk mag bij de teleurstellingen van het ...

310
310
Joos kijkt ogen uit bij Anderlecht: "Europese top én WK met Duivels"

RSC Anderlecht boekte afgelopen weekend zijn eerste uitzege sinds half augustus. Nochtans speelden ...

291
291

Meer sportnieuws