'Frisse wind bij Beerschot: Turkse invasie op Het Kiel'

654 stemmen
'Frisse wind bij Beerschot: Turkse invasie op Het Kiel'

Met een vijf op 12 lijkt Beerschot voorzichtig op te klimmen uit het dal, al is er op het Kiel uiteraard nog steeds veel werk voor de boeg om de degradatie te vermijden. Bovendien blijft het er ook rommelen in de bestuurskamer, waar er een grote wijziging op til staat.

Eerder op de dag geraakte reeds bekend dat Thorsten Theys, die pas vorige zomer werd aangesteld, zijn ontslag had aangeboden als CEO. Reden daarvoor blijkt de ruis tussen het management en de aandeelhouders van de club, die het vertikken om actie te ondernemen.

LEES OOK: Monsterzeges OHL en Charleroi, Club start met opvallende elf

Baki naar Beerschot

Al blijken ze toch druk in de weer met de toekomst. Het Nieuwsblad weet immers dat er nieuwe mensen in beeld zijn om Beerschot te leiden. Het gaat naar verluidt om de Turkse zakenman Selahattin Baki, die United World eerder ook al hielp om Sheffield United te runnen.

Nu zou de adviseur van de Saoedische prins Abdullah, die in Engeland vooral trachtte om een link te creëren met Al Hilal en Fenerbahçe, dus ook in Antwerpen weldra zijn blijde intrede maken. Dat zal hij nog volgens de krant dan trouwens niet helemaal op zijn eentje doen.

Theys out, Akin in?

Baki zou vergezeld worden door Murat Akin. De 38-jarige Belg van Turkse komaf, als speler nog actief bij Beveren en Sint-Niklaas, wordt aangesteld als sportief directeur. Die rol vertolkte hij tot anderhalf jaar geleden al eens met het benodigde succes bij Fatih Karagümruk.

Binnenkort moet hij dus ook bij Beerschot voor de kentering zien te zorgen. Met het oog op de aanstaande wintermercato, wanneer Dirk Kuyt ongetwijfeld de nodige versterking hoopt te verwelkomen, lijkt operatie redding alleszins toch stilaan te zijn ingezet. Wordt vervolgd.

🚀

Gelooft u in deze frisse wind?

Meest recent

Geen twijfel: waarom De Bruyne nét wel moet starten tegen de VS

Bondscoach Rudi Garcia gaat wisselen tegen de Verenigde Staten. Ondergetekende liet al meermaals ...

193
193
Belgische zorgen: drie Rode Duivels twijfelachtig voor VS

De Rode Duivels maken zich klaar voor de achtste finales van het WK tegen de Verenigde Staten, maar ...

131
131
Genadeloos Marokko kegelt Canada uit het WK

Marokko en Canada namen het vanavond tegen elkaar op in de eerste achtste finale. Het werd geen ...

58
58
Westerlo heeft wéér beet en passeert langs de kassa

KVC Westerlo heeft vandaag weer een uitgaande transfer afgerond. De Kemphanen hebben zoals verwacht ...

50
50
Club Brugge-fans schrikken: 10M voor oude bekende uit JPL

Club Brugge speurt verder naar extra versterking op de flank en kan daarvoor uitkomen bij een naam ...

471
471
'Standard heeft topkandidaat als nieuwe investeerder'

Standard heeft na vele maanden zoeken nog steeds geen overnemer of extra investeerder gevonden. Dat ...

223
223
Lukebakio duidelijk: "Moeten we echt alleen over hen spreken?"

Als Dodi Lukebakio invalt, dan zorgt hij héél vaak voor gevaar. Velen zijn ondertussen ...

103
103
Witsel beschermt bekritiseerde Duivel: "Komt goed!"

Axel Witsel sprak zopas met de Belgische pers in Seattle. De ervaren Rode Duivel sprak er onder meer ...

103
103
Defour ziet oplossing voor énorm pijnpunt bij België

De Rode Duivels spelen dinsdagochtend de achtste finales tegen de Verenigde Staten. In Het Belang ...

108
108
West Ham United stelt Belg aan als 'Hoofd Rekrutering'

West Ham United heeft op een van de cruciale posities binnen de club een Belg aangsteld, dat maakten ...

9
9
AA Gent en Standard verzorgen spektakel in oefenduels

AA Gent en Standard speelden namiddag een oefenduel. De Buffalo's hadden meteen een stevige partij ...

90
90
'Trossard verlaat Arsenal: deal bijna rond'

Leandro Trossard is de laatste matchen zeer goed op dreef op het WK. De ervaren aanvaller zal na het ...

261
261
Nederland verrast: "Garcia had hem moeten oproepen"

De Rode Duivels staan in de achtste finales. Dat gebeurde met horten en stoten, maar ze staan er ...

105
105
'Anderlecht hoopt op De Cat: volgende club haakt af'

Nathan De Cat zijn toekomst is nog steeds onduidelijk. Waar speelt de jonge middenvelder de komende ...

385
385
Bekende WK-ganger zet deur open voor JPL-transfer

Gaan we weldra opnieuw een 'Paul Okon' in de Jupiler Pro League zien? Paul Okon-Engstler speelde een ...

97
97
Bosz zorgt meteen voor flinke opschudding bij PSV

Nederland en Ronald Koeman gingen uit elkaar. Peter Bosz wordt genoemd als een grote kandidaat om ...

35
35
Club Brugge en KRC Genk openen met overwinningen

Er stonden namiddag een aantal oefenmatchen op het programma. KRC Genk ging op bezoek bij ...

133
133
Debuut Biancone en Pétrot, geen zege voor Anderlecht

RSC Anderlecht speelde om 14u zijn eerste oefenmatch tegen US Boulogne. Wat wisten de Brusselaars te ...

544
544
'Standard ruikt miljoenen: Como klopt aan'

Gaat Standard een van zijn grote talenten verliezen? Het zou zomaar kunnen, want de interesse neemt ...

197
197
"Via Feyenoord bij de Rode Duivels? Waarom niet?"

De Rode Duivels maken zich klaar voor de match tegen de Verenigde Staten. In België en ...

70
70
'Anderlecht haakt af: peperdure vraagprijs'

RSC Anderlecht heeft nood aan aanvallende versterking. De Brusselaars hebben al jaren een probleem ...

347
347
Club Brugge haalt negen jongeren bij de A-kern

Club Brugge is momenteel bezig aan zijn oefenmatch tegen KV Kortrijk. Blauw-Zwart haalde negen jonge ...

263
263
Lof voor Garcia: Nainggolan met hevig relaas

Rudi Garcia krijgt zelfs na geslaagde wissels toch nog kritiek uit bepaalde hoek. De ingrepen oogden ...

138
138
Monsterzeges OHL en Charleroi, Club start met opvallende elf

Terwijl het WK 2026 nog op volle toeren draait, zijn de ploegen uit de Jupiler Pro League al ...

192
192
Metamorfose bij Duivels: 'onuitgegeven basiself tegen VS'

Om de kwartfinale van het WK 2026 te halen, zullen de Rode Duivels maandagnacht moeten afrekenen met ...

512
512

Meer sportnieuws