'Frisse wind bij Beerschot: Turkse invasie op Het Kiel'

door
'Frisse wind bij Beerschot: Turkse invasie op Het Kiel'

Met een vijf op 12 lijkt Beerschot voorzichtig op te klimmen uit het dal, al is er op het Kiel uiteraard nog steeds veel werk voor de boeg om de degradatie te vermijden. Bovendien blijft het er ook rommelen in de bestuurskamer, waar er een grote wijziging op til staat.

Eerder op de dag geraakte reeds bekend dat Thorsten Theys, die pas vorige zomer werd aangesteld, zijn ontslag had aangeboden als CEO. Reden daarvoor blijkt de ruis tussen het management en de aandeelhouders van de club, die het vertikken om actie te ondernemen.

LEES OOK: KV Kortrijk promoveert naar JPL: transfervuurwerk op komst

Baki naar Beerschot

Al blijken ze toch druk in de weer met de toekomst. Het Nieuwsblad weet immers dat er nieuwe mensen in beeld zijn om Beerschot te leiden. Het gaat naar verluidt om de Turkse zakenman Selahattin Baki, die United World eerder ook al hielp om Sheffield United te runnen.

Nu zou de adviseur van de Saoedische prins Abdullah, die in Engeland vooral trachtte om een link te creëren met Al Hilal en Fenerbahçe, dus ook in Antwerpen weldra zijn blijde intrede maken. Dat zal hij nog volgens de krant dan trouwens niet helemaal op zijn eentje doen.

Theys out, Akin in?

Baki zou vergezeld worden door Murat Akin. De 38-jarige Belg van Turkse komaf, als speler nog actief bij Beveren en Sint-Niklaas, wordt aangesteld als sportief directeur. Die rol vertolkte hij tot anderhalf jaar geleden al eens met het benodigde succes bij Fatih Karagümruk.

Binnenkort moet hij dus ook bij Beerschot voor de kentering zien te zorgen. Met het oog op de aanstaande wintermercato, wanneer Dirk Kuyt ongetwijfeld de nodige versterking hoopt te verwelkomen, lijkt operatie redding alleszins toch stilaan te zijn ingezet. Wordt vervolgd.

🚀

Gelooft u in deze frisse wind?

Meest recent

Volgende vertrekker bij Union: "Zou me niet verbazen"

Union kan dit seizoen zijn prijzenkast opnieuw vullen, nadat het in de voorbije twee seizoenen al ...

5
5
'Stunt in de maak: Club aast op 'nieuwe Iniesta' van 20M'

Club Brugge heeft een opvallend offensief dossier op tafel gelegd. Blauw-Zwart volgt een spelmaker ...

205
205
'Club Brugge siddert: Barça blijft aandringen'

Club Brugge wordt alsmaar meer in de gaten gehouden door de allergrootsten ter aarde. Dat komt ...

30
30
De Bruyne doet boekje open over transfer naar Napoli

De voorbije weken is er al heel wat inkt gevloeid over de verzuurde relatie tussen Napoli en Romelu ...

19
19
'Tweede knaltransfer Club: 40 miljoen euro'

Het belooft een zeer hete transferzomer te gaan worden bij Club Brugge. Blauw-Zwart zal immers ...

102
102
'Anderlecht slaat zeer pikante slag bij Antwerp'

Bij Anderlecht lijken er heel wat grote veranderingen op til te staan. Er moet nog een nieuwe ...

113
113
Intern gevecht Anderlecht: Deschacht voorspelt vuurwerk

RSC Anderlecht speelde afgelopen weekend een zwakke wedstrijd, maar won uiteindelijk wel met 3-1 van ...

165
165
Halve finales UEL/UECL bekend: ontdek de grote favorieten

Ook in de Europa en Conference League zijn de kaarten geschud. Donderdagavond werden in de twee ...

68
68
Club houdt 'grote joker' klaar in titelgevecht met Union

Zondagavond is het zover, dan kruisen de twee grote titelkandidaten de degens met mekaar in de ...

356
356
UEL/UECL: mooie avond voor Belgen, één grote verrassing

In de Europa en Conference League zijn de tickets voor de halve finales uitgedeeld. Met Youri ...

79
79
Ideale WK-basiself Duivels: Albert dumpt dríé grote namen

Nog minder dan twee maanden te gaan en het WK van de Rode Duivels gaat van start. Op maandag 15 juni ...

221
221
Club Brugge wrijft zich in handen met 'nieuwe Karetsas'

Club Brugge wist de voorbije jaren heel wat jonge spelers richting de Europese topcompetities te ...

208
208
Slotspeeldag Challenger Pro League: dit staat op het spel

Vrijdagavond wordt de slotspeeldag van de reguliere competitie in de Challenger Pro League ...

85
85
Afkeer voor Anderlecht? Vanderbiest spreekt eerlijke taal

In de Champions' Play-Offs staat zaterdagavond een interessante duel op het programma. Zo strijden ...

201
201
Titelgevecht barst los: hét verschil tussen Union en Club

De spanning in de Champions' Play-Offs neemt in de komende dagen gevoelig toe. Aanstaande zondag ...

514
514
Furieus Barça legt wéér klacht neer na UCL-uitschakeling

FC Barcelona sneuvelde dinsdagavond uit de Champions League ondanks een 1-2-zege op het veld van ...

121
121
UEL/UECL: Nederlands verhaal over, Genk-killer stuift door

De eerste halve finalisten in de Europa en Conference League zijn bekend. Zo wist SC Freiburg na KRC ...

65
65
Antwerp op kruispunt: drastische beslissing in PO's?

Antwerp FC is uiterst tegenvallend aan de Europe Play-Offs begonnen. De Great Old ging in zijn ...

578
578
Lukaku verbijstert Italië met meest gehate transfer ooit

Romelu Lukaku dreigt in Italië opnieuw het middelpunt te worden van een transferstorm. Door de ...

413
413
AA Gent stoomt door: aanvaller tekent tot 2029

AA Gent strijdt momenteel nog volop in de Champions' Play-Offs voor een Europees ticket. Ondertussen ...

35
35
Blikvangers PO's: nieuwe leiders én degradatie-beslissing?

De derde speeldag van de Play-Offs in de Jupiler Pro League staat voor de deur en het belooft weer ...

74
74
Eddy Merckx bezorgt voetbalfans enorme krop in de keel

Eddy Merckx ging de laatste maanden door een ware hel. De wielerlegende kreeg te maken met tal van ...

104
104
'Eerste zomertransfer Club Brugge: contract van vijf jaar'

Club Brugge zal er in de komende weken alles aan doen om de 20ste landstitel uit zijn geschiedenis ...

578
578
Kop rolt bij Real: eerste slachtoffer na Bayern-drama'

Real Madrid zal ook dit seizoen de Champions League niet winnen. De recordhouder werd woensdag uit ...

460
460
'Club Benzema greep ondanks miljoenenbod naast RSCA-pion'

Bij RSC Anderlecht hopen ze het seizoen nog goed te eindigen. Paars-Wit wil nog voor de derde plaats ...

162
162

Meer sportnieuws