'Frisse wind bij Beerschot: Turkse invasie op Het Kiel'

654
'Frisse wind bij Beerschot: Turkse invasie op Het Kiel'

Met een vijf op 12 lijkt Beerschot voorzichtig op te klimmen uit het dal, al is er op het Kiel uiteraard nog steeds veel werk voor de boeg om de degradatie te vermijden. Bovendien blijft het er ook rommelen in de bestuurskamer, waar er een grote wijziging op til staat.

Eerder op de dag geraakte reeds bekend dat Thorsten Theys, die pas vorige zomer werd aangesteld, zijn ontslag had aangeboden als CEO. Reden daarvoor blijkt de ruis tussen het management en de aandeelhouders van de club, die het vertikken om actie te ondernemen.

LEES OOK: Nainggolan maakt Beerschot-fans met grond gelijk: "Junkies!"

Baki naar Beerschot

Al blijken ze toch druk in de weer met de toekomst. Het Nieuwsblad weet immers dat er nieuwe mensen in beeld zijn om Beerschot te leiden. Het gaat naar verluidt om de Turkse zakenman Selahattin Baki, die United World eerder ook al hielp om Sheffield United te runnen.

Nu zou de adviseur van de Saoedische prins Abdullah, die in Engeland vooral trachtte om een link te creëren met Al Hilal en Fenerbahçe, dus ook in Antwerpen weldra zijn blijde intrede maken. Dat zal hij nog volgens de krant dan trouwens niet helemaal op zijn eentje doen.

Theys out, Akin in?

Baki zou vergezeld worden door Murat Akin. De 38-jarige Belg van Turkse komaf, als speler nog actief bij Beveren en Sint-Niklaas, wordt aangesteld als sportief directeur. Die rol vertolkte hij tot anderhalf jaar geleden al eens met het benodigde succes bij Fatih Karagümruk.

Binnenkort moet hij dus ook bij Beerschot voor de kentering zien te zorgen. Met het oog op de aanstaande wintermercato, wanneer Dirk Kuyt ongetwijfeld de nodige versterking hoopt te verwelkomen, lijkt operatie redding alleszins toch stilaan te zijn ingezet. Wordt vervolgd.

Gelooft u in deze frisse wind?

Meest recent

Mechele en Caroline delen bijzonder nieuws na Brugse stunt

Brandon Mechele beleeft bijzonder mooie dagen. De verdediger van Club Brugge knokte zich na een ...

10
10
'De Bruyne krijgt bekende naam als nieuwe trainer'

Voor Napoli werd het woensdag alweer een pijnlijke avond in de Champions League. Kevin De Bruyne en ...

15
15
Leko: "Hij speelt volgend seizoen niet meer bij ons"

Dat er met Club Brugge rekening gehouden moet worden op het Europese toneel, bleek woensdagavond nog ...

69
69
'Vermeeren bezorgt Antwerp enorme tegenslag'

Donderdag wordt er nog gevoetbald in de Europa League en Conference League, maar daarna gaat het ...

51
51
Anderlecht heeft 'nieuwe Doku': "Minstens even ver"

Het is voor Anderlecht tot dusver een wisselvallig seizoen. Nadat het een uitstekende zomer kende en ...

70
70
Vermant legt straffe ambitie voor WK U17 op tafel

In de loop van donderdag zal de selectie bekend gemaakt worden van de Belgische U17, die van 19 ...

22
22
Weer geen Tresoldi bij Duitsland: Klopp moet uitleg geven

Nicolo Tresoldi heeft zich woensdagavond nog maar eens laten zien in de Champions League. De spits ...

137
137
'Club gaat transferstrijd aan met Juve en Dortmund'

Club Brugge is alweer geweldig aan het seizoen begonnen, want het staat aan de leiding in de Jupiler ...

124
124
Ronaldo dropt bom en stopt bij Portugal

Portugal nam tijdens het vorige interlandluik een geweldige start in de Nations League, want het ...

110
110
TRANSFERUURTJE: 'Essevee shopt bij Club, Kane heeft beslist'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

48
48
Roef vreest bij KAA Gent: rampscenario in aantocht

KAA Gent is sterk aan het seizoen begonnen, maar vorige speeldag incasseerden de Buffalo’s een ...

155
155
Vanaken laat fans perplex staan na stunt: emoties laaien op

Hans Vanaken had na afloop van de Champions League-avond in Eindhoven niet veel woorden nodig om ...

198
198
Straffe KV Mechelen-keuze pakt immens goed uit

KV Mechelen leek dit seizoen op weg naar degradatievoetbal en coach Fred Vanderbiest werd ...

79
79
Bizar verhaal: Karetsas miste bijna heldenrol door... toilet

Na vier wedstrijden ligt ook Borussia Dortmund op koers om te overwinteren in de Champions League. ...

45
45
Wéér de held: Sommer pronkt met straffe statistiek

Club Brugge heeft woensdagavond zijn derde opeenvolgende overwinning in de Champions League gepakt, ...

201
201
Kortrijk slikt nieuwe domper: "Klassement liegt niet"

Nadat het vorig weekend op Sclessin een puntje pakte, hoopte KV Kortrijk woensdagavond op zijn elan ...

100
100
Financiële catastrofe voor Belgische clubs: Duchâtelet in de bres

De Belgische clubs beleven tegenwoordig hoogdagen op het Europese toneel. Club Brugge blijft het ...

177
177
Club op koers voor top-8? Leko schat de kansen in

Na de knappe zeges tegen Inter en Lens wou Club Brugge woensdagavond op zijn elan doorgaan in de ...

194
194
Kane heeft knoop over zijn toekomst doorgehakt

Harry Kane zette vorige week op zijn 33ste de kroon op zijn carrière met de belangrijkste ...

47
47
De Bruyne zwaar in clinch met ploegmaat: "F*ck off!"

Bij Napoli beleven ze dit seizoen niet al te veel plezier aan de Champions League. Enkel tegen ...

79
79
Frankrijk op stelten: ongeziene vernedering Hazard en co

Er valt uiteraard veel na te praten over de zege van Club Brugge op PSV, maar voor dé uitslag ...

426
426
Mannaert doet straffe voorspelling over Club in CL

Club Brugge heeft woensdagavond alweer een uitstekende zaak gedaan in de Champions League, want het ...

278
278
Doku of Godts? Albert geeft Van Bommel verrassend advies

Op het einde van deze week zal Mark van Bommel bekend maken op welke Rode Duivels hij rekent voor de ...

246
246
Nederland woedend na stunt Club Brugge: “Amateuristisch”

Club Brugge ging woensdagavond met 1-2 winnen bij PSV. In Nederland is men daar allesbehalve blij ...

1037
1037
Tresoldi gelooft zijn oren niet na domper: "Wie dan?!"

Halfweg de league phase lijkt Club Brugge al zo goed als zeker dat het zal overwinteren in de ...

422
422

Meer sportnieuws