Anderlecht slikt bittere pil: scan bevestigt rampscenario

door
Anderlecht slikt bittere pil: scan bevestigt rampscenario

Na een paar turbulente weken hoopt Anderlecht dat de rust zowel op als naast het veld snel weer terugkeert. Helaas voor David Hubert en co viel er zopas echter alweer slecht nieuws te rapen uit de ziekenboeg.

Terwijl de terugkeer van Jan Vertonghen en Thorgan Hazard steeds dichterbij lijkt te komen namen enkele andere anciens namelijk hun plaats in. Zo kon Hubert tegen KV Kortrijk geen beroep doen op Leander Dendoncker en Ludwig Augustinsson.

LEES OOK: Ultieme revanche KV Mechelen: vroeg doelpunt nekt Charleroi

Ashimeru alweer out

Majeed Ashimeru verscheen dan weer enigszins verrassend aan de aftrap, maar de immer blessuregevoelige middenvelder moest de strijd nog voor de pauze reeds staken. Na afloop vreesde Hubert dat het ging om een scheurtje in de quadriceps.

Dat vermoeden werd volgens Het Laatste Nieuws ondertussen bevestigd door een scan, wat betekent dat Ashimeru opnieuw een aantal weken aan de kant staat. Wellicht komt de 27-jarige Ghanees voor de interlandbreak al zeker niet meer in actie.

Blunder van Fredberg

Wie weet ligt hij nadien zelfs nog langer in de lappenmand. Een rampscenario, vooral voor Ashimeru zelf. Sinds hij bijna vier jaar geleden voor anderhalf miljoen neerstreek in het Lotto Park was de negenvoudig international haast continu op de sukkel.

Toch besloot Jesper Fredberg zijn contract na negen goals en vijf assists in 120 optredens afgelopen zomer nog eens te verlengen. Hoewel zijn profiel handig van pas zou komen voor Hubert een beslissing die de Brusselaars zich vast reeds beklagen.

Gelooft u nog in Ashimeru bij RSCA?

Meest recent

Ultieme revanche KV Mechelen: vroeg doelpunt nekt Charleroi

KV Mechelen heeft zondagmiddag op gepaste wijze revanche genomen voor de bekeruitschakeling. In een ...

14
14
Westerlo-Anderlecht: Hasi gooit middenveld overhoop

RSC Anderlecht krijgt zondagnamiddag een uitgelezen kans om tweede te worden in de Jupiler Pro ...

89
89
Smets: "Hij is één van de beste spitsen in de JPL"

KRC Genk sneuvelde donderdagavond uit de beker van België na verlengingen tegen RSC Anderlecht. ...

41
41
'Verhaeghe niet tevreden: spanning bij management Club'

Slechts enkele dagen na de bekerkwalificatie in Leuven, kreeg Club Brugge een nieuwe tegenvaller te ...

408
408
Vader Yamal wéér in opspraak: security moet ingrijpen

Lamine Yamal is één van de grootste voetbaltalenten ter wereld en heeft het potentieel ...

53
53
Eén zware terugval bij Anderlecht: basisplaats in gevaar

RSC Anderlecht blijft de goede resultaten opstapelen en kan zondagavond opnieuw een uitstekende zaak ...

322
322
Enorme JPL-verrassing: "Maar beginnen weer vanaf nul"

Enkele weken geleden gaf niemand nog een stuiver voor de kansen van FCV Dender om de laatste plaats ...

131
131
Kansje voor Club? Arsenal met extra domper naar Brugge

De 3-2-nederlaag op STVV was niet bepaald een geslaagde generale repetitie voor Club Brugge op het ...

161
161
Straf werk! Antwerp deelt ultieme teaser voor opening tribune

In de Jupiler Pro League zijn de ogen zondagavond gericht op Deurne-Noord. Antwerp FC krijgt dan ...

196
196
Struikelblok Duivels: "Dan heb je niets te zoeken op WK"

De Rode Duivels weten waar ze aan toe zijn gedurende de groepsfase van het WK 2026. Tijdens de ...

306
306
TRANSFERUURTJE: 'Extra jackpot Club, toptransfer Karetsas'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

179
179
Hubert lijnrecht tegenover Leko en co: “Bizarre controverse”

Union SG en KAA Gent deelden de punten, maar toch waren het de Buffalo’s die zich bestolen ...

168
168
Vetlesen briest: groot probleem voor Club Brugge

Club Brugge zit in de hoek waar de klappen vallen. In de competitie kampen Nicky Hayen en consorten ...

358
358
Opvallende terugkeer bij Anderlecht? “Altijd mijn droom”

RSC Anderlecht neemt het zondag op tegen Westerlo. Paars-Wit zit in een goede flow en kan weer een ...

299
299
‘Ramos wil naar WK: sensationele Europese comeback’

Sergio Ramos is al een tijdje naar de achtergrond verdwenen, maar een Europese terugkeer van de ...

84
84
Atalanta in shock: De Ketelaere volledig door het lint

Atalanta kreeg in de Serie A een verrassende mokerslag. Hellas Verona won met 3-1 en vooral voor ...

161
161
Crisis bij Club Brugge? Hayen reageert verrassend

Club Brugge verloor in het slot van Sint-Truiden VV en zag de Kanaries zo naar de tweede plaats ...

335
335
Oosting pakt uit met opvallende KRC Genk-uitspraak

Royal Antwerp FC neemt het op tegen KRC Genk. De Great Old hoopt zijn nieuwe tribune in te weiden ...

303
303
'Kompany diep geraakt: City-droom spat uiteen'

Voor Vincent Kompany is Manchester City nog altijd de club van zijn leven. Jarenlang leek het bijna ...

259
259
Hubert ontkent 'probleem': "Ben ik het niet mee eens"

Union SG heeft het moeilijker en moeilijker om resultaten over de streep te trekken. Tegen Zulte ...

54
54
Emotionele klap: breuk Amy raakt Wesley Sonck diep

Amy Sonck verraste haar volgers met nieuws over een onverwachte breuk, maar achter de schermen was ...

197
197
Hayen ontdekt 'nieuw' wapen bij Club Brugge

Club Brugge verloor weer en pakt zo een 3 op 12. Het zakt stilaan weg in de Jupiler Pro League. ...

446
446
Hasi met 'ongeziene' weelde: duo terug in de ploeg?

RSC Anderlecht is bijzonder goed bezig. Besnik Hasi heeft de richtinggevende matchen tegen Union SG ...

237
237
‘Club Brugge steelt transfershow: 8,5M voor toptarget’

Club Brugge lijkt klaar om zot te doen op de mercato voor een 18-jarige middenvelder uit de ...

456
456
STVV in extase: "Wat kan ik nog zeggen?"

STVV wist met 3-2 te winnen van Club Brugg en staat tot minstens 17u45 vandaag tweede in de Jupiler ...

209
209

Meer sportnieuws