De Cuyper heeft duidelijke boodschap voor Villa-Duivels

146 stemmen
De Cuyper heeft duidelijke boodschap voor Villa-Duivels

Club Brugge kijkt woensdag Aston Villa in de ogen namens de Champions League. Youri Tielemans en Amadou Onana zijn de leider in het kampioenenbal en incasseerden zelfs nog geen tegendoelpunt. Toch waarschuwt Maxim De Cuyper zijn collega-Rode Duivels.

De Cuyper mag zich inmiddels ook een vaste waarde in de selectie van bondscoach Domenico Tedesco en de Rode Duivels noemen. De linksback gaf een persconferentie voor de wedstrijd van Club Brugge tegen Aston Villa in de Champions League en sprak oorlogstaal. 

LEES OOK: Garcia hakt knopen door: Vanaken out, Lukaku in?

Veel vertrouwen

Club Brugge heeft één op negen in Europa na de zege op Sturm Graz en nederlagen tegen Borussia Dortmund en AC Milan. Als Blauw-Zwart iets wil betekenen in de Champions League zal het punten moeten pakken. “Is het van moeten? We willen het heel graag en willen zoveel mogelijk punten halen. We weten dat het een heel sterke tegenstander is, maar onze insteek is en blijft dat we de drie punten thuis willen houden.”

De Cuyper weet dat Villa het goed doet in Europa, maar waarschuwt de Engelse club toch. “Het is niet omdat zij negen op negen hebben dat zij hier zomaar kunnen komen winnen. Dat moet onze ingesteldheid zijn en dan zit er zeker iets in. We moeten elke match punten pakken in deze fase en we gaan morgen voor het maximale”, klinkt het op de webstek van Club Brugge.

Rode Duivels

De Cuyper liet tegenover Het Nieuwsblad dan weer weten niet met Tielemans en Onana te hebben gesproken. “Ik heb de Rode Duivels bij Aston Villa nog niet gehoord. Ik heb het er wel even met Youri over gehad tijdens de interlandbreak. Ondanks Tielemans zijn jonge leeftijd is hij een geboren leider die de groep bij de hand kan nemen. Zijn leiderschap in combinatie met kwaliteit is iets dat ik zeker van hem kan opsteken.”

Denk jij dat Club Brugge iets gaat rapen tegen Aston Villa?

Meest recent

Garcia spreekt over speelkansen Debast en Vanaken

Woensdag maken ook de Rode Duivels hun intrede in de knock-outfase van het WK. In de zestiende ...

88
88
Cuypers pakt uit met zeer knappe geste voor Lewandowski

De Amerikaanse MLS krijgt er na het WK een nieuwe superster bij. Na een jarenlange flirt wist ...

39
39
Na WK-debacle neemt Koeman ontslag bij Oranje

Maandagavond kregen we meteen enkele verrassingen in de zestiende finales van het WK. Met Duitsland ...

54
54
'Standard doet bod op eenmalige Rode Duivel'

Standard is bezig aan een zeer opmerkelijke zomermercato. Daarin lijkt sportief directeur Marc ...

77
77
Transfer nabij: Duranville kondigt afscheid aan

Enkele jaren geleden hadden velen wellicht voorspeld dat Julien Duranville nu op het WK zou staan ...

52
52
'Union wil uitpakken met Jonge Duivel (ex-Club Brugge)'

Union moest het vorig seizoen in de titelstrijd nipt afleggen tegen Club Brugge, maar sleepte wel de ...

93
93
KV Mechelen houdt Belg aan boord en laat goalgetter gaan

KV Mechelen was vorig seizoen nog één van de revelaties. In de laatste editie plaatste ...

71
71
'Stroomversnelling rond Trossard: Arsenal aanvaardt bod'

Leandro Trossard drukte met twee goals tegen Nieuw-Zeeland zijn stempel bij de Rode Duivels en zal ...

248
248
Union tankt meteen vertrouwen met forse oefenzege

Stilaan zijn alle eersteklassers aan hun voorbereiding op het nieuwe seizoen begonnen. Dinsdagavond ...

74
74
Nusa en Haaland zorgen voor feest bij Noorwegen

Op het WK stond er om 19u de partij tussen Ivoorkust en Noorwegen op het programma. Wie van de twee ...

48
48
Bernd Thijs weldra terug aan de slag in de Jupiler Pro League?

Bernd Thijs is de afgelopen jaren aan de slag geweest in het buitenland. De voorbije twee jaar was ...

111
111
Club Brugge jaagt op goalmachine: ‘Hij scoort alles kapot’

Club Brugge heeft een nieuwe goalmachine in het vizier. Zijn cijfers zijn straf, de interesse groeit ...

757
757
'Deal bijna rond: Reynolds versiert knappe transfer'

KVC Westerlo gaat flink cashen. De Kemphanen gaan de komende dagen nog flink wat uitgaande transfers ...

75
75
Fans Antwerp en RSCA gaan volledig los na Vandenhaute-nieuws

Bij Royal Antwerp FC barste er een bom. Een groep rondom Wouter Vandenhaute, onder meer met Toby ...

464
464
Cercle Brugge rondt volgende deal af met AS Monaco

Cercle Brugge verkocht vandaag Nazinho aan AS Monaco. Dat is niet de enige transfer die ze wisten af ...

42
42
Westerlo stelt allereerste zomeraanwinst officieel voor

KVC Westerlo gaat de komende dagen, weken en maanden heel veel transfers afronden. De Kemphanen ...

28
28
AC Milan realiseert knaltransfer bij PSG

AC Milan heeft haal zwaar uitgehaald. De Italiaanse club wil terug meedoen voor de prijzen en heeft ...

42
42
Rode Duivels kruisen vingers: sterkhouder in lappenmand?

Senegal valt niet te onderschatten, maar met een vlotte 5-1 zege tegen Nieuw-Zeeland tankten de Rode ...

415
415
'Gheysens houdt been stijf: rampscenario Antwerp wenkt'

Paul Gheysens out, Wouter Vandenhaute in. Die op z'n zachtst gezegd opmerkelijke wissel van de wacht ...

325
325
Garcia velt hard verdict voor revelatie Rode Duivels

In de zestiende finales van het WK staat de Rode Duivels met Senegal meteen een zware klus te ...

223
223
'Club Brugge op hete kolen: topaanwinst in aantocht'

Club Brugge moet deze zomer allicht weer heel wat sterkhouders zien te vervangen, want na Aleksandar ...

811
811
'Gheysens richting exit: Vandenhaute wil Antwerp kopen'

Dinsdag is het D-Day voor Antwerp, waar voorzitter Paul Gheysens kleur moet bekennen over zijn ...

569
569
Garcia hakt knopen door: Vanaken out, Lukaku in?

Straks om 19 uur verschijnt er in verschillende kranten een uitgebreid interview met Rudi Garcia, ...

427
427
Baro maakt brokken: opvallend ontslag bij AA Gent

Bijna drie jaar nadat hij de touwtjes in handen kreeg bij AA Gent is Sam Baro nog steeds naarstig op ...

298
298
Ruben Van Gucht zorgt voor shock: bedpartners onthuld

Ruben Van Gucht slaagt er opnieuw in om de aandacht naar zich toe te trekken. De sportjournalist en ...

278
278

Meer sportnieuws