De Cuyper heeft duidelijke boodschap voor Villa-Duivels

door
De Cuyper heeft duidelijke boodschap voor Villa-Duivels

Club Brugge kijkt woensdag Aston Villa in de ogen namens de Champions League. Youri Tielemans en Amadou Onana zijn de leider in het kampioenenbal en incasseerden zelfs nog geen tegendoelpunt. Toch waarschuwt Maxim De Cuyper zijn collega-Rode Duivels.

De Cuyper mag zich inmiddels ook een vaste waarde in de selectie van bondscoach Domenico Tedesco en de Rode Duivels noemen. De linksback gaf een persconferentie voor de wedstrijd van Club Brugge tegen Aston Villa in de Champions League en sprak oorlogstaal. 

LEES OOK: Onana spreekt over WK-favorieten én Trump-boycot

Veel vertrouwen

Club Brugge heeft één op negen in Europa na de zege op Sturm Graz en nederlagen tegen Borussia Dortmund en AC Milan. Als Blauw-Zwart iets wil betekenen in de Champions League zal het punten moeten pakken. “Is het van moeten? We willen het heel graag en willen zoveel mogelijk punten halen. We weten dat het een heel sterke tegenstander is, maar onze insteek is en blijft dat we de drie punten thuis willen houden.”

De Cuyper weet dat Villa het goed doet in Europa, maar waarschuwt de Engelse club toch. “Het is niet omdat zij negen op negen hebben dat zij hier zomaar kunnen komen winnen. Dat moet onze ingesteldheid zijn en dan zit er zeker iets in. We moeten elke match punten pakken in deze fase en we gaan morgen voor het maximale”, klinkt het op de webstek van Club Brugge.

Rode Duivels

De Cuyper liet tegenover Het Nieuwsblad dan weer weten niet met Tielemans en Onana te hebben gesproken. “Ik heb de Rode Duivels bij Aston Villa nog niet gehoord. Ik heb het er wel even met Youri over gehad tijdens de interlandbreak. Ondanks Tielemans zijn jonge leeftijd is hij een geboren leider die de groep bij de hand kan nemen. Zijn leiderschap in combinatie met kwaliteit is iets dat ik zeker van hem kan opsteken.”

Denk jij dat Club Brugge iets gaat rapen tegen Aston Villa?

Meest recent

2 op 10 - Kranten maken brandhout van Anderlecht-schlemiel

De 2-0-nederlaag op het veld van Standard heeft Besnik Hasi uiteindelijk de kop gekost als trainer ...

0
0
‘Anderlecht ruikt coachwissel: topkandidaat ligt open’

Het is weer crisis in Anderlecht. De positie van Besnik Hasi wankelt, want paars-wit ruikt een ...

117
117
Bom ontploft bij L'OM: Vermeeren betrokken in heftig incident

Olympique Marseille heeft een absolute rotweek achter de rug. De tegenvallende prestaties leidden ...

67
67
'Schok bij Club Brugge: complete U-bocht op transfermarkt'

Dinsdagavond is het zover, dan sluit de transfermakt opnieuw onverbibbelijk zijn deuren. Bij een ...

166
166
Doek valt over Hasi: opzienbarende opvolger al genoemd

Het doek is gevallen over Besnik Hasi als hoofdcoach van RSC Anderlecht. De nederlaag van ...

291
291
'Genk heeft beet en telt 1 miljoen euro neer'

KRC Genk pakte zondag eindelijk nog eens een competitiezege. De laatste overwinning dateerde al van ...

85
85
Vandenbempt waarschuwt Anderlecht in zoektocht naar nieuwe coach

Anderlecht ging zondag opnieuw pijnlijk onderuit, deze keer in de Clasico op het veld van Standard. ...

322
322
'Nottingham Forest grijpt naast Rode Duivel'

Vorig seizoen was Nottingham Forest nog dé sensatie van de Premier League, maar dit seizoen ...

31
31
Leko verklaart bizarre tactische keuze: "Hij was niet fit"

Club Brugge wist zich eerder deze week nog knap te kwalificeren in de Champions League, maar is ...

146
146
'Genk weigert miljoenenbod en haalt nog toptalent'

Bij KRC Genk is het tot dusver een vrij rustige wintermercato geweest, maar maandag lijkt er op de ...

152
152
'Club hakt transferknopen door: 100 miljoen geweigerd'

De voorbije dagen draaide de geruchtenmolen bij Club Brugge op volle toeren. Zowel aan inkomende als ...

390
390
'Vermeeren slachtoffer van knaltransfer Essevee'

Arthur Vermeeren mocht zaterdag nog eens tien minuten meedoen bij Olympique Marseille. Onze ...

102
102
'Anderlecht verrast: toch nog aanwinst op komst'

Besnik Hasi verwachtte ingaand geen nieuws meer bij RSC Anderlecht. Al haalde onze redactie aan dat ...

251
251
Anderlecht-fans reageren unaniem na ontslag Hasi

Anderlecht ging zondag opnieuw onderuit, deze keer in de Clasico op het veld van Standard. Dat ...

268
268
KV Mechelen valt ondanks knappe comeback uit top zes

KV Mechelen is zijn plaats in de top zes kwijt. Op het veld van OH Leuven redden ze dankzij een ...

90
90
Anderlecht zoekt coach: dit zijn 10 mogelijke kandidaten

Besnik Hasi is ontslagen als trainer van RSC Anderlecht. Een logische beslissing na 18 zeges in 43 ...

1921
1921
Kogel is door de kerk: Anderlecht ontslaat Hasi

RSC Anderlecht heeft zopas Besnik Hasi ontslagen. Dat heeft de club meegedeeld via de officiële ...

479
479
Union SG haalt zwak Club Brugge meteen van zijn wolk

De beste Belgische ploegen van de afgelopen jaren stonden vanavond in het Dudenpark tegenover ...

215
215
‘Antwerp snel verlost van floptransfer’

De zomermercato van Royal Antwerp FC was zeker geen groot succes. De Great Old gaat mogelijk een van ...

163
163
‘Race tegen de klok: Club Brugge wil €7,5M-powerhouse’

Club Brugge heeft een transfertarget op de radar die deze winter plots overal opduikt. Zijn dossier ...

683
683
Ajax flikt het en heeft zeer grote transfer beet

Ajax verloor vandaag weer punten en telt achttien puntern minder dan PSV. Zo gaan voor het vierde ...

71
71
Man City loopt alweer kater op tegen Tottenham

In de Premier League moest Manchester City op bezoek gaan bij het povere Tottenham. De troepen van ...

31
31
PSV pakt na demonstratie uit met geweldig nieuws

Het moet bijzonder plezant zijn om vandaag fan te zijn van PSV. Ze domineren de Nederlandse ...

48
48
Club Brugge én Cercle Brugge kondigen transfers aan

De wintermercato loopt op zijn laatste benen. Er mogen nog de nodige transfers worden verwacht. Zo ...

125
125
Hasi op straat? Kleedkamer spreekt duidelijke taal

Het beloven spannende dagen te worden op Neerpede. Na de nederlaag op het veld van Standard, lijken ...

403
403

Meer sportnieuws