De Cuyper heeft duidelijke boodschap voor Villa-Duivels

door
De Cuyper heeft duidelijke boodschap voor Villa-Duivels

Club Brugge kijkt woensdag Aston Villa in de ogen namens de Champions League. Youri Tielemans en Amadou Onana zijn de leider in het kampioenenbal en incasseerden zelfs nog geen tegendoelpunt. Toch waarschuwt Maxim De Cuyper zijn collega-Rode Duivels.

De Cuyper mag zich inmiddels ook een vaste waarde in de selectie van bondscoach Domenico Tedesco en de Rode Duivels noemen. De linksback gaf een persconferentie voor de wedstrijd van Club Brugge tegen Aston Villa in de Champions League en sprak oorlogstaal. 

LEES OOK: Erg verrassende Duivel komt boven water: ‘Garcia kijkt’

Veel vertrouwen

Club Brugge heeft één op negen in Europa na de zege op Sturm Graz en nederlagen tegen Borussia Dortmund en AC Milan. Als Blauw-Zwart iets wil betekenen in de Champions League zal het punten moeten pakken. “Is het van moeten? We willen het heel graag en willen zoveel mogelijk punten halen. We weten dat het een heel sterke tegenstander is, maar onze insteek is en blijft dat we de drie punten thuis willen houden.”

De Cuyper weet dat Villa het goed doet in Europa, maar waarschuwt de Engelse club toch. “Het is niet omdat zij negen op negen hebben dat zij hier zomaar kunnen komen winnen. Dat moet onze ingesteldheid zijn en dan zit er zeker iets in. We moeten elke match punten pakken in deze fase en we gaan morgen voor het maximale”, klinkt het op de webstek van Club Brugge.

Rode Duivels

De Cuyper liet tegenover Het Nieuwsblad dan weer weten niet met Tielemans en Onana te hebben gesproken. “Ik heb de Rode Duivels bij Aston Villa nog niet gehoord. Ik heb het er wel even met Youri over gehad tijdens de interlandbreak. Ondanks Tielemans zijn jonge leeftijd is hij een geboren leider die de groep bij de hand kan nemen. Zijn leiderschap in combinatie met kwaliteit is iets dat ik zeker van hem kan opsteken.”

Denk jij dat Club Brugge iets gaat rapen tegen Aston Villa?

Meest recent

Romelu Lukaku naar de bank bij Rode Duivels?

Romelu Lukaku kent een rampseizoen bij Napoli. De aanvaller kampt met veel blessureleed en zit in de ...

3
3
Leko dumpt Club Brugge-pion genadeloos: ‘Onberekenbaar’

Club Brugge moet achtervolgen in de titelstrijd na de nederlaag op Union SG. Coach Ivan Leko stuitte ...

59
59
'Pro League schrikt: hervorming op de schop na wending'

De competitiehervorming blijft de gemoederen bezighouden. Vooral de verankering van U23-clubs deed ...

152
152
‘Forbs krijgt klappen bij Club: streep door knaltransfer'

Carlos Forbs was een paar maanden geleden nog een sensatie bij Club Brugge. De buitenspeler ...

100
100
Rosenior woedend op Lavia en co, opsteker De Cuyper

Chelsea zit in de hoek waar de klappen vallen. De Londense topclub verloor met 3-0 op het veld van ...

32
32
Erg verrassende Duivel komt boven water: ‘Garcia kijkt’

Het WK 2026 komt dichterbij en het is tijd voor de Belgische opties om volledig op stoom te komen. ...

38
38
Leysen ontloopt rode kaart: “Dit zei de ref tegen mij”

Oud-Heverlee Leuven ging in eigen huis met 0-2 onderuit tegen Westerlo. Een dubbelslag van Nacho ...

37
37
'Bliksemtransfer Club Brugge reëel: droomploeg meldt zich'

Club Brugge dreigt na het seizoen afscheid te moeten nemen van verschillende sterkhouders. Namen als ...

179
179
Anderlecht komt met groot nieuws over bekerfinale

RSC Anderlecht wil zich in de komende weken verzekeren van een plek in de top vier van de Champions' ...

313
313
Hayen niet te spreken: "Dát ontgoochelt me het meest"

KRC Genk heeft zijn leidersplaats in de Europe Play-Offs dinsdagavond met succes verdedigd. Maar de ...

126
126
Dag Allemaal: Liefdesdrama rond Van Gucht escaleert

Er hangt opnieuw iets in de lucht rond Ruben Van Gucht. Dag Allemaal pakt uit met een dossier dat ...

87
87
'Club Brugge in actie: JPL-duel om nieuwe middenvelder'

Bij Club Brugge ligt de focus momenteel op het inhalen van Union SG in de titelstrijd. Maar achter ...

205
205
"Als ik sterke man Anderlecht was ..." - Radja geeft ideale trainer

Ongeacht de uitkomst van de bekerfinale en Champions' Play-Offs, worden in het tussenseizoen weer de ...

457
457
‘Onbegrijpelijk: Vermeeren versiert toptransfer na 3 flops’

Arthur Vermeeren lijkt, ondanks drie mislukte passages op rij, opnieuw op weg naar een verrassende ...

349
349
'Gemiste kans topclubs: JPL-smaakmaker richting Bundesliga'

De resultaten van de laatste weken zijn weliswaar minder, maar STVV kan nu al terugblikken op een ...

111
111
DAZN dropt 'strategisch' bommetje: grote gevolgen voetbalkijker

Het Belgische profvoetbal zal ook volgend seizoen te zien zijn bij DAZN. Dat maakten advocaten van ...

368
368
'Rumoer bij Club Brugge: Leko helemaal klaar met één speler'

Club Brugge moet zich woensdagavond op eigen veld tegen KV Mechelen herpakken na de dure nederlaag ...

430
430
Euvrard baalt: "Mochten deze match nooit verliezen"

Standard wist in de eerste weken van de play-offs in het spoor te blijven van Genk en Westerlo. ...

120
120
Real spoelt CL-uitschakeling door met zuinige zege

Vorige week kreeg Real Madrid een mokerslag met de uitschakeling door Bayern München in de ...

26
26
Oosting bijt op de tong na discutabele penalty

Voor Antwerp leken de play-offs een maat voor niets te gaan worden, maar de Great Old lijkt plots ...

92
92
Drama voor Leicester voltrekt zich, Chelsea verliest weer

Ook in Engeland werd er dinsdagavond gevoetbald. In de Premier League leed Chelsea opnieuw een ...

86
86
Genk houdt net koppositie vast, averij voor Standard

De Europe Play-Off blijft razend spannend. Leider Genk liet dinsdag immers opnieuw punten liggen en ...

119
119
'Lazio pleziert Sarri met komst Rode Duivel'

Enkele jaren geleden stond Maurizio Sarri nog te boek als één van de beste coaches van ...

0
0
'Anderlecht moet vrezen: droomtransfer gekaapt'

Ondanks dat er de komende weken nog heel veel op het spel staat voor Anderlecht en de zoektocht naar ...

192
192
"Club Brugge? Interesseert me op dit moment niet"

Voor Club Brugge zijn het ontgoochelende dagen geweest. Het zag de titel mogelijk definitief ...

190
190

Meer sportnieuws