De Cuyper heeft duidelijke boodschap voor Villa-Duivels

door
De Cuyper heeft duidelijke boodschap voor Villa-Duivels

Club Brugge kijkt woensdag Aston Villa in de ogen namens de Champions League. Youri Tielemans en Amadou Onana zijn de leider in het kampioenenbal en incasseerden zelfs nog geen tegendoelpunt. Toch waarschuwt Maxim De Cuyper zijn collega-Rode Duivels.

De Cuyper mag zich inmiddels ook een vaste waarde in de selectie van bondscoach Domenico Tedesco en de Rode Duivels noemen. De linksback gaf een persconferentie voor de wedstrijd van Club Brugge tegen Aston Villa in de Champions League en sprak oorlogstaal. 

LEES OOK: Straffe stoot Club: Eredivisie-sterren massaal naar Brugge?

Veel vertrouwen

Club Brugge heeft één op negen in Europa na de zege op Sturm Graz en nederlagen tegen Borussia Dortmund en AC Milan. Als Blauw-Zwart iets wil betekenen in de Champions League zal het punten moeten pakken. “Is het van moeten? We willen het heel graag en willen zoveel mogelijk punten halen. We weten dat het een heel sterke tegenstander is, maar onze insteek is en blijft dat we de drie punten thuis willen houden.”

De Cuyper weet dat Villa het goed doet in Europa, maar waarschuwt de Engelse club toch. “Het is niet omdat zij negen op negen hebben dat zij hier zomaar kunnen komen winnen. Dat moet onze ingesteldheid zijn en dan zit er zeker iets in. We moeten elke match punten pakken in deze fase en we gaan morgen voor het maximale”, klinkt het op de webstek van Club Brugge.

Rode Duivels

De Cuyper liet tegenover Het Nieuwsblad dan weer weten niet met Tielemans en Onana te hebben gesproken. “Ik heb de Rode Duivels bij Aston Villa nog niet gehoord. Ik heb het er wel even met Youri over gehad tijdens de interlandbreak. Ondanks Tielemans zijn jonge leeftijd is hij een geboren leider die de groep bij de hand kan nemen. Zijn leiderschap in combinatie met kwaliteit is iets dat ik zeker van hem kan opsteken.”

Denk jij dat Club Brugge iets gaat rapen tegen Aston Villa?

Meest recent

Beresterk STVV maakt statement op veld van Westerlo

In de Jupiler Pro League stond er met Westerlo-STVV een zeer leuk duel op het programma. Twee ...

6
6
Biglia weg bij Anderlecht: dit is dé reden voor zijn vertrek

Lucas Biglia verliet vandaag tot ieders verrassing RSC Anderlecht. De Argentijn was sinds begin dit ...

42
42
“Beste van België” – Euvrard onthult plan tegen Club Brugge

Standard Luik won vorige speeldag de rivalenstrijd van RSC Anderlecht, maar er wacht weer een topper ...

98
98
Hauspie over Vandenhaute: "Had geen vat op hem bij RSCA"

RSC Anderlecht is weer bij af. Het seizoen lijkt nu al slechter te worden dan vorig jaar. Olivier ...

108
108
Major League Soccer heeft er een wereldster bij

Hoe zou het nog zijn met James Rodriguez? De Colombiaanse aanvallende middenvelder was ooit een ...

5
5
Riemer geeft dé oorzaak voor zoveelste RSCA-crisis

RSC Anderlecht is al jaren op de dool. De laatste keer dat het goed ging was een drietal jaar ...

240
240
Murillo (ex-Anderlecht) versiert miljoenentransfer

Amir Murillo heeft Olympique Marseille verlaten. De rechtsachter heeft een transfer beet. De Fransen ...

40
40
Verliest Club Brugge talent? “Spannende maanden”

Club Brugge heeft met Club NXT een succesvolle talentenfabriek dat elk seizoen spelers aflevert aan ...

109
109
Vermeeren aan de schandpaal: totale oorlog in Marseille

Van publiekslieveling naar bankzitter in een paar weken: Arthur Vermeeren is in Marseille plots ...

152
152
Vrancken verrast bij STVV: "Mooi en heel dankbaar"

STVV neemt het vanavond op tegen KVC Westerlo. De Truienaars willen met een zege Club Brugge en ...

41
41
Antwerp komt met héél verrassend nieuws voor de fans

Royal Antwerp FC scoorde het voorbij jaar weinig punten bij de eigen aanhang. Zij vonden de ...

176
176
Leverde Renard méér op dan Fredberg? Dit zijn de cijfers

Olivier Renard krijgt de volle laag. Niet onlogisch als we Anderlecht zien sukkelen. Peter ...

220
220
De Mil maakt winterbalans op: nog één eis voor KAA Gent

De wintermercato zit erop. De Belgische clubs kunnen geen spelers meer binnenhalen, maar dat geldt ...

107
107
Leko op zijn hoede voor Standard: “In topmatch telt dat niet”

Club Brugge bekampt in de Jupiler Pro League Standard Luik. Blauw-Zwart wist in de Champions League ...

141
141
Eden Hazard duwt topcoach naar Chelsea: "Mijn droom"

Eden Hazard kende een illustere carrière, maar blessureleed zorgde voor een vervroegd ...

60
60
Bom in Anderlecht: clubicoon verlaat het Lotto Park

Het blijft rommelen bij RSC Anderlecht. De club ontsloeg Besnik Hasi en Paars-Wit maakte zopas ...

513
513
Hubert bevestigt ferme domper én meevaller Union SG

Union SG werd nipt uitgeschakeld in de Champions League, maar de Brusselse club is wel nog steeds de ...

43
43
SK Beveren slaat bijzonder grote slag

SK Beveren lijkt op weg naar de Jupiler Pro League. Er wordt goed werk geleverd op de Freethiel. De ...

113
113
Druk op Genk stijgt: Hayen spreekt over Anderlecht

KRC Genk neemt het komende speeldag in de Jupiler Pro League op tegen RSC Anderlecht. De Limburgers ...

299
299
KV Mechelen ziet pion nog naar Liverpool verkassen

De wintermercato is voorbij, maar toch ziet KV Mechelen nog een pion naar Liverpool trekken. Op de ...

67
67
Leko hakt knopen door bij Club Brugge: “Sweet dilemma’s”

Club Brugge hoopt na de nederlaag tegen Union SG in de competitie de rug te rechten tegen Standard ...

433
433
Vandenbempt verrast met uitspraken over Anderlecht

RSC Anderlecht zit in een moeilijke periode. Paars-Wit ontsloeg coach Besnik Hasi en onder ...

456
456
Eden Hazard doet opvallende onthulling over carrière

Eden Hazard wordt gezien als één van de beste Belgische voetballers aller tijden. Toch ...

111
111
Hayen vist flop weer op: dubbele opsteker voor Anderlecht

KRC Genk neemt het komende speeldag op tegen RSC Anderlecht in een belangrijke wedstrijd voor de top ...

467
467
Ferme titelknauw STVV: “Dat mis ik toch bij Vrancken”

Sint-Truiden VV verbaast dit seizoen vriend en vijand in de Jupiler Pro League. De Kanaries staan op ...

116
116

Meer sportnieuws