De Cuyper heeft duidelijke boodschap voor Villa-Duivels

door
De Cuyper heeft duidelijke boodschap voor Villa-Duivels

Club Brugge kijkt woensdag Aston Villa in de ogen namens de Champions League. Youri Tielemans en Amadou Onana zijn de leider in het kampioenenbal en incasseerden zelfs nog geen tegendoelpunt. Toch waarschuwt Maxim De Cuyper zijn collega-Rode Duivels.

De Cuyper mag zich inmiddels ook een vaste waarde in de selectie van bondscoach Domenico Tedesco en de Rode Duivels noemen. De linksback gaf een persconferentie voor de wedstrijd van Club Brugge tegen Aston Villa in de Champions League en sprak oorlogstaal. 

LEES OOK: Belangrijke Castagne bezorgt Tielemans zware namiddag

Veel vertrouwen

Club Brugge heeft één op negen in Europa na de zege op Sturm Graz en nederlagen tegen Borussia Dortmund en AC Milan. Als Blauw-Zwart iets wil betekenen in de Champions League zal het punten moeten pakken. “Is het van moeten? We willen het heel graag en willen zoveel mogelijk punten halen. We weten dat het een heel sterke tegenstander is, maar onze insteek is en blijft dat we de drie punten thuis willen houden.”

De Cuyper weet dat Villa het goed doet in Europa, maar waarschuwt de Engelse club toch. “Het is niet omdat zij negen op negen hebben dat zij hier zomaar kunnen komen winnen. Dat moet onze ingesteldheid zijn en dan zit er zeker iets in. We moeten elke match punten pakken in deze fase en we gaan morgen voor het maximale”, klinkt het op de webstek van Club Brugge.

Rode Duivels

De Cuyper liet tegenover Het Nieuwsblad dan weer weten niet met Tielemans en Onana te hebben gesproken. “Ik heb de Rode Duivels bij Aston Villa nog niet gehoord. Ik heb het er wel even met Youri over gehad tijdens de interlandbreak. Ondanks Tielemans zijn jonge leeftijd is hij een geboren leider die de groep bij de hand kan nemen. Zijn leiderschap in combinatie met kwaliteit is iets dat ik zeker van hem kan opsteken.”

Denk jij dat Club Brugge iets gaat rapen tegen Aston Villa?

Meest recent

Taravel komt met groot nieuws over De Cat

Anderlecht heeft vorige week een zeer slechte zaak gedaan in de strijd om de derde plaats met ...

30
30
Coucke apetrots op uniek project: geheimen onthuld

Terwijl Anderlecht sportief moeilijke weken beleeft in de Champions’ Play-Offs, laat eigenaar ...

13
13
Kopzorgen voor Hubert: gedecimeerd Union tegen Club?

Union ging vorig weekend met 1-3 winnen op Anderlecht en zorgde er zo voor dat de voorsprong van ...

46
46
'Cercle moet knoop doorhakken over WK-ganger'

Voor Cercle Brugge staat er in de laatste wedstrijden van het seizoen in principe niets meer op het ...

13
13
'Hongaars international op weg naar Jupiler Pro League'

We zouden dit seizoen in een aantal Europese competities weleens een verrassende kampioen kunnen ...

41
41
'Uitstekend nieuws Garcia: Rode Duivel maakt comeback'

Binnen twee weken moet Rudi Garcia bekend maken welke Rode Duivels hij zal meenemen naar het WK. De ...

86
86
Trainersdilemma Essevee: Colpaert spreekt duidelijke taal

Voor Zulte Waregem staat er dit seizoen eigenlijk niets meer op het spel, want in de Relegation ...

37
37
'Club Brugge schiet in actie: bod van 3,5 miljoen'

Club Brugge is nog volop verwikkeld in de strijd om de landstitel, maar achter de schermen lijkt hun ...

165
165
'Charleroi hoopt op miljoenen dankzij PL-duel'

Het heeft er alle schijn van dat de Jupiler Pro League komende zomer weer de nodige smaakmakers zal ...

17
17
Essevee wrijft zich in handen: smaakmaker blijft mogelijk

Bij Zulte Waregem zijn ze intussen al enkele weken zeker van het behoud in de Jupiler Pro League, ...

67
67
Franky Van der Elst compleet verrast: woorden raken diep

Franky Van der Elst is een echt icoon van het Belgische voetbal. De voormalige sterkhouder van Club ...

75
75
TRANSFERUURTJE: 'Club shopt in Genk, toptalent voor Antwerp'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

136
136
‘Code rood Antwerp: clash met supporters op komst’

Royal Antwerp FC doet nog volop mee in de Europe Play-Offs, maar de achterban begint toch te morren. ...

159
159
Saudische rel rond ref Lambrechts: "Het is een schande!"

Op de Belgische velden krijgen de scheidsrechters er wekelijks van langs, maar ook in ...

119
119
STVV verrast met transfernieuws: betrouwbare schakel

Sint-Truiden VV is dit seizoen de grote revelatie van de Jupiler Pro League. De Kanaries linken naar ...

73
73
Rode Duivels én Chelsea? Martens geeft hint over Penders

Binnen twee weken maakt Rudi Garcia de selectie van de Rode Duivels voor het WK bekend. Daarin zijn ...

62
62
Een koopje? Ajax komt met Godts-statement

De voorbije dagen ging de naam van Mika Godts in heel Europa over de tongen, na zijn geweldige ...

114
114
STVV slaat terug na kritiek: "Ongelijke strijd"

STVV is nog steeds dé revelatie van het seizoen. De Kanaries lijken in de Champions' Play-Off ...

78
78
Grote verandering: hier zal CL vanaf 2027 te zien zijn

De voorbije jaren moest de Belgische voetbalfan zich al stevig aanpassen om naar voetbal te kunnen ...

336
336
'Garcia schokt: 2 certitudes vallen nog uit de boot voor WK'

De start van het WK nadert met rasse schreden. In de komende weken zullen de eerste selecties voor ...

382
382
Lukaku biedt zichzelf aan: pikante toptransfer lonkt

Romelu Lukaku werkt nog steeds in België aan zijn terugkeer, nadat eind maart een nieuwe ...

351
351
Zlatan Ibrahimović zet sociale media in brand

Zlatan Ibrahimović heeft opnieuw van zich laten horen op sociale media, en zoals zo vaak deed hij ...

25
25
'Standard 'baalt': geen toptransfer naar Rusland'

Bij Standard gaat er deze zomer sowieso volk vertrekken. De Rouches moeten zoals elke Belgische ...

113
113
'Antwerp hakt knoop door over Janssen en Kerk'

Royal Antwerp FC kent alweer een pover seizoen en heeft de rol aan de Belgische top al even moeten ...

250
250
STVV geeft transferplan prijs: "Dat is de bedoeling"

Bij STVV zijn ze een voorbeeldclub inzake het financiële compartiment, dat maakten we al eerder ...

118
118

Meer sportnieuws