‘Kompany zet City en Liverpool een hak met monstertransfer’

door
‘Kompany zet City en Liverpool een hak met monstertransfer’

Vincent Kompany moet Bayern München weer naar het top van het Europese voetbal zien te brengen. De Belgische oefenmeester is niet onaardig gestart, maar de afgelopen weken sputterde de motor toch een paar keer met als dieptepunt de pandoering van FC Barcelona in de Champions League.

Met Harry Kane beschikt Kompany al over een absolute topspits, maar toch zou Bayern al uitkijken naar de volgende topper. Sky Sports meldt dat de Duitse grootmacht Bundesliga-sensatie Omar Marmoush op het oog heeft. Kompany wil zo onder meer Liverpool en Man City een hak zetten.

LEES OOK: Kompany lacht vergelijking weg: "Je lacht er zelf mee"

Sensatietransfer

Bayern staat erom bekend om Bundesliga-toppers van concurrenten af te snoepen. Met Marmoush hoopt Der Rekordmeister hetzelfde kunstje te flikken. Kompany is echter niet de enige die de spits op het oog heeft. Ook onder meer Manchester City en Liverpool willen de 25-jarige Egyptenaar.

City ziet in Marmoush de ideale opvolger voor Erling Haaland, die plots flirt met een nieuwe uitdaging. Liverpool wil Marmoush dan weer als opvolger van landgenoot Mo Salah. Bayern lijkt echter een stapje voor te hebben want het heeft de onderhandelingen al aangeknoopt met Eintracht Frankfurt.

Ongelooflijke cijfers

Dit seizoen is Marmoush al goed voor twaalf doelpunten en negen assists in veertien competitiematchen. Kompany én directeur Max Eberl zouden alvast gecharmeerd zijn. Frankfurt wil dan weer het contract van hun goudhaantje openbreken, maar dat lijkt nog zeer ver weg. Er wordt gesproken over een transfersom tussen de vijftig en zestig miljoen euro.

Moet Kompany vol voor Marmoush gaan?

Meest recent

Eindelijk Vanaken: "Hopelijk ben ik nu weer vertrokken"

Bij Club Brugge was het weer niet goed wat ze lieten zien tegen Sporting Charleroi. Het werd 1-0 ...

6
6
'Leegloop bij Club: volgende transferstrijd helemaal los'

Club Brugge zag in de zomer al de nodige sterkhouders vertrekken en lijkt te moeten opletten dat er ...

28
28
Degryse keihard: "Foute inschatting van Overmars"

Het is helemaal crisis bij Antwerp, dat zondag met de billen bloot ging tegen Dender. De tot dan toe ...

41
41
STVV blijft verbazen: "Niemand had het verwacht"

We zijn intussen halfweg de reguliere competitie en er staan nog altijd enkele verrassingen in de ...

8
8
Ruben Van Gucht zoekt keihard confrontatie met Wout van Aert

Ruben Van Gucht domineerde de laatste weken (andermaal) veelvuldig het nieuws. Dat had niet enkel te ...

30
30
Volgende topcoach stuurt Antwerp wandelen

De pijnlijke thuisnederlaag tegen Dender betekende meteen de zwanenzang van Stef Wils als trainer ...

173
173
'Debast moet serieuze opdoffer slikken'

Woensdag staat Club Brugge voor zijn volgende opdracht in de Champions League. Het moet in zijn ...

49
49
Goots veegt kandidaat-trainer Antwerp van tafel

Antwerp bereikte zondag een nieuw dieptepunt door thuis met 1-2 te verliezen van Dender, de rode ...

206
206
Bormans velt oordeel over CL-campagne Union

Deze week staat er opnieuw Champions League-voetbal op het programma. Union moet dinsdag aan de bak ...

29
29
Arteta spreekt glashelder over mogelijke transfer Trossard

Arsenal boekte zondag een klinkende zege in de derby tegen Tottenham. Daarbij was een glansrol ...

67
67
Toby Alderweireld emotioneel: "Doe het voor mijn kinderen"

Toby Alderweireld zit zeker niet stil, sinds hij eind vorig seizoen afscheid nam van de Bosuil. De ...

83
83
Maakt Vertonghen verrassende terugkeer in voetbalwereld?

Afgelopen zomer zette Jan Vertonghen een punt achter zijn spelersloopbaan. De recordinternational ...

67
67
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht wil JPL-smaakmaker, exit Wils'

De competities zijn inmiddels enkele maanden ver, de winterse transferperiode komt er dus met rasse ...

290
290
Ex-ref velt verdict: Genk bestolen, meeval voor STVV?

De interlandbreak heeft het Belgisch arbitragekorps duidelijk deugd gedaan, want behalve in ...

172
172
Hasi moet puzzelen: Anderlecht mist viertal tegen Union

Na de zes op zes voor de interlandbreak wou RSC Anderlecht de goede lijn doortrekken in La ...

482
482
Cath Luyten breekt bij spraakmakende bekentenis over Raes

Cath Luyten en sportjournalist Frank Raes vormden jarenlang een bekend en geliefd ...

449
449
Revelatie in de Jupiler Pro League: "Hij verdient lof"

De heenronde in de Jupiler Pro League ligt achter de rug. Hoogstaand was het zeker niet wat we te ...

106
106
JPL-stunt in de maak: "Wie dit voor het seizoen zei..."

STVV is en blijft een van de leukste ploegen in de Jupiler Pro League. De Kanaries wonnen met 1-2 ...

169
169
Euvrard messcherp en doet oproep aan Standard-bestuur

Standard doet het niet goed. De Rouches tellen na vijftien speeldagen zelfs minder punten dan vorig ...

206
206
Dé titelfavoriet in de JPL? Vandenbempt slaat en zalft

Voorlopig blijven we toch op onze honger zitten in de Jupiler Pro League. Vooral de topclubs mogen ...

197
197
Feest bij Anderlecht: "Kijk maar naar Club Brugge en Union"

RSC Anderlecht heeft na een zwakke match alsnog de drie punten weten te rapen op het veld van La ...

319
319
Antwerp zoekt coach: 10 potentiële topkandidaten

Royal Antwerp FC heeft Stef Wils ontslagen na de pijnlijke nederlaag tegen FCV Dender. De Great Old ...

1243
1243
Nieuwe trainer Antwerp: Gheysens onderneemt actie

Het doek is gevallen over Stef Wils als hoofdcoach van Antwerp FC. Enkele uren na de beschamende ...

347
347
Beeld Lukaku gaat heel Italië rond: Antonio Conte reageert

In de Italiaanse Serie A heeft SSC Napoli zaterdagavond met 3-1 gewonnen van Atlanta BC. Coach ...

511
511
"Hij maakte Hasi gek" - kranten geven RSCA'er 4 op 10

RSC Anderlecht wist afgelopen voor het eerst sinds half augustus nog eens een wedstrijd op ...

381
381

Meer sportnieuws