‘Kompany zet City en Liverpool een hak met monstertransfer’

126 stemmen
‘Kompany zet City en Liverpool een hak met monstertransfer’

Vincent Kompany moet Bayern München weer naar het top van het Europese voetbal zien te brengen. De Belgische oefenmeester is niet onaardig gestart, maar de afgelopen weken sputterde de motor toch een paar keer met als dieptepunt de pandoering van FC Barcelona in de Champions League.

Met Harry Kane beschikt Kompany al over een absolute topspits, maar toch zou Bayern al uitkijken naar de volgende topper. Sky Sports meldt dat de Duitse grootmacht Bundesliga-sensatie Omar Marmoush op het oog heeft. Kompany wil zo onder meer Liverpool en Man City een hak zetten.

LEES OOK: 'Kompany keert volledig: grote naam mag beschikken'

Sensatietransfer

Bayern staat erom bekend om Bundesliga-toppers van concurrenten af te snoepen. Met Marmoush hoopt Der Rekordmeister hetzelfde kunstje te flikken. Kompany is echter niet de enige die de spits op het oog heeft. Ook onder meer Manchester City en Liverpool willen de 25-jarige Egyptenaar.

City ziet in Marmoush de ideale opvolger voor Erling Haaland, die plots flirt met een nieuwe uitdaging. Liverpool wil Marmoush dan weer als opvolger van landgenoot Mo Salah. Bayern lijkt echter een stapje voor te hebben want het heeft de onderhandelingen al aangeknoopt met Eintracht Frankfurt.

Ongelooflijke cijfers

Dit seizoen is Marmoush al goed voor twaalf doelpunten en negen assists in veertien competitiematchen. Kompany én directeur Max Eberl zouden alvast gecharmeerd zijn. Frankfurt wil dan weer het contract van hun goudhaantje openbreken, maar dat lijkt nog zeer ver weg. Er wordt gesproken over een transfersom tussen de vijftig en zestig miljoen euro.

Moet Kompany vol voor Marmoush gaan?

Meest recent

Vlak voor WK: De Wever slaat voetbalfans met verstomming

Opvallende beelden vanuit de Wetstraat 16, waar Bart De Wever zich vlak voor de openingswedstrijd ...

45
45
'Club Brugge aast op dubbelslag bij PSG'

Bij Club Brugge lijkt er deze zomer heel wat te gaan bewegen. Het zal vervangers moeten vinden voor ...

136
136
Vossen ziet Genk goudmijn aanboren op transfermarkt

Jelle Vossen is nog op zoek naar een nieuwe uitdaging. De 37-jarige spits nam enkele weken geleden ...

131
131
Standard is toptalent definitief kwijt aan Feyenoord

Standard leek dit seizoen weer wat op te leven, al kon het zijn seizoen uiteindelijk net niet ...

19
19
'Feyenoord drukt door: komst Belg bijna rond'

Feyenoord eindigde vorig seizoen als tweede in de Eredivisie, maar kon PSV nooit bedreigen voor de ...

45
45
'KV Kortrijk keihard: oudgediende naar B-kern gestuurd'

KV Kortrijk is deze week als eerste eersteklasser begonnen aan de voorbereiding op het nieuwe ...

72
72
'Saibari staat op zucht van droomtransfer'

Bij Anderlecht en Genk kon hij ooit niet doorbreken, maar in Nederland is Ismael Saibari wel ...

42
42
'Anderlecht vangt minder dan gehoopt voor Goto'

Anderlecht staat voor een zeer drukke zomermercato en heeft donderdag een eerste belangrijke deal ...

331
331
'Club Brugge dokt miljoenen voor tienertalent'

Club Brugge ontwikkelde de voorbije jaren een bijzonder succesvolle transferstrategie, met ook een ...

355
355
'Rigaux wil nu ook JPL-smaakmaker naar Feyenoord halen'

Dévy Rigaux trok na het veroveren van de landstitel de deur achter zich dicht als Director of ...

109
109
TRANSFERUURTJE: 'Nieuwe club Hasi, Kompany gooit grote naam buiten'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

201
201
Garcia zet Duivel in de wachtkamer ondanks topseizoen

Het WK staat op het punt te ontploffen. Voor de Rode Duivels is het nog even wachten op de ...

129
129
Degryse zet druk op Duivelse 'jokers' vlak voor WK

Het WK 2026 gaat vanavond van start. De openingswedstrijd tussen Mexico en Zuid-Afrika zal het ...

57
57
Anderlecht bevestigt knaltransfer Goto: ferme miljoenensom

RSC Anderlecht neemt definitief afscheid van Keisuke Goto. De Japanner kwam in 2024 op huurbasis ...

545
545
Broos dankt Garcia en heeft opvallend toekomstnieuws

Hugo Broos beleeft donderdagavond een hoogtepunt in zijn carrière. De 74-jarige staat voor de ...

113
113
Union blijft maar gaan: derde aanwinst is een feit

Union werkte alweer een sterk seizoen af, met bekerwinst, een tweede plaats in de competitie en ...

126
126
Genk heeft beet: JPL-smaakmaker zet handtekening

KRC Genk heeft er een zeer woelig seizoen opzitten. Het slaagde er niet in de top zes te halen en ...

157
157
Marokko slikt enorme dubbele domper voor WK

Vier jaar geleden was Marokko nog dé sensatie van het WK door als eerste Afrikaanse land ooit ...

149
149
Opmerkelijke naam ving bot bij Rode Duivels

De Rode Duivels lijken intussen helemaal geacclimatiseerd te zijn op Amerikaanse bodem, waar de ...

69
69
FIFA kondigt grote verandering in transfersysteem aan

Alle ogen zijn donderdag gericht op de openingswedstrijd van het WK, maar in de schaduw daarvan is ...

447
447
Theate of Mechele? Defour heeft gouden tip voor Garcia

De Rode Duivels beginnen maandag aan hun WK. Dan nemen ze het op tegen Egypte. De Rode Duivels ...

142
142
Prioriteit voor Feyenoord: 'Rigaux wil stunten met Belg'

Dévy Rigaux drukt zijn stempel bij Feyenoord. Hij kreeg al veel kritiek vanwege het ...

168
168
Degryse glashelder over verwachtingen voor Duivels

Het WK start met een duel tussen Mexico en Zuid-Afrika, maandag spelen de Rode Duivels tegen Egypte. ...

170
170
'Toptransfer Standard: Serie A en Ligue 1 lonken'

Standard wil geen heel drukke zomermercato tegemoet gaan. De kern versterken waar nodig en de betere ...

209
209
Garcia plant Vanaken-stunt: niemand zag dit aankomen

Hans Vanaken lijkt op weg naar een bijrolletje bij de Rode Duivels op het WK. Maar zo simpel is het ...

641
641

Meer sportnieuws