TRANSFERUURTJE: ‘Kassa Anderlecht en KRC Genk, Duivelse shock’

403 stemmen
TRANSFERUURTJE: ‘Kassa Anderlecht en KRC Genk, Duivelse shock’

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. Heel wat ploegen zijn dan ook druk in de weer met het voorbereiden van hun transferplannen en ondertussen wordt ook weer volop van trainer gewisseld. VoetbalNieuws verzamelt de belangrijkste transfernieuwtjes dan ook dagelijks voor u in dit TRANSFERUURTJE.

LEES OOK: Courtois als doelman terug bij Genk? 'El Muro' héél duidelijk

Jupiler Pro League

Het ziet er naar uit dat RSC Anderlecht een flinke som gaat vangen voor Mario Stroeykens. De middenvelder is dit seizoen één van de absolute sterkhouders bij Paars-Wit en een zomerse knaltransfer is op komst. Er wordt alvast gesproken over een bedrag van twintig miljoen euro.

Waar ligt de toekomst van Nacer Chadli? De voormalige Rode Duivel traint momenteel bij SL16 en flirtte openlijk met een terugkeer bij Standard Luik. Het is nog maar de vraag of het noodlijdende Standard het risico kan en wil nemen met de 35-jarige middenvelder. Zijn contract liep afgelopen zomer af bij Westerlo.

Vincent Mannaert is op weg om de opvolger van Frank Vercauteren te worden bij de KBVB. Ook Hein Vanhaezebrouck en Michel Preud’homme werden benaderd, maar wezen de Belgische Voetbalbond resoluut af. Mannaert zoekt na zijn vertrek bij Club Brugge naar een nieuwe uitdaging.

KRC Genk heeft uitgepakt met Kos Karetsas. De 16-jarige Griekse Belg is een sensatie en wordt gezien als één van de grootste talenten op de Belgische velden. De Limburgers nemen het zekere voor het onzekere en verlengden zijn contract tot 2027, een stevige boodschap naar andere clubs toe.

Buitenland

Real Madrid ziet al uit naar de komende transferperiodes. De Koninklijke presteert dit seizoen wisselvallig en de ziekenboeg van Carlo Ancelotti loopt de spuigaten uit. Real wordt in verband gebracht met drie absolute toptransfers: Trent Alexander-Arnold (Liverpool), Alphonso Davies (Bayern München) en Florian Wirtz (Bayer Leverkusen).

Gaat er een volgende Rode Duivel naar Saudi-Arabië. Leandro Trossard wordt genoemd bij een schoktransfer naar het Midden-Oosten. Arsenal zag sportief directeur Edu vertrekken en mogelijk volgt Trossard (29). Arsenal kan een slordige vijftig miljoen euro vangen voor de voormalige aanvaller van KRC Genk en Brighton.

Is Mario Stroeykens klaar voor een stap hogerop?

Meest recent

Timmy Simons viert terugkeer als T1 in Jupiler Pro League

Terwijl alle ogen nog op het WK gericht zijn, hervatten de Belgische eersteklassers stilaan ook de ...

51
51
Vanaken deelt pakkend statement voor cruciaal WK-duel

De sfeer rond de Rode Duivels is de voorbije dagen stevig omgeslagen. Waar België met hoge ...

168
168
Club kijkt jaloers toe: waanzinnig nieuw stadion Man Utd

Club Brugge probeert al jarenlang een nieuw stadion op poten te zetten, maar dat dossier sleept nog ...

66
66
Tielemans doet boekje open over Garcia én Vanaken

Net zoals het WK 2022 in Qatar loopt het niet van een leien dakje in de Verenigde Staten, Mexico en ...

311
311
‘Club slaat toe: Leko heeft gewenste aanwinst beet’

Club Brugge is de transfermarkt aan het afspeuren op zoek naar gerichte versterkingen, zeker met het ...

254
254
Rudi Garcia met rug tegen de muur: “Lachertje van WK”

Het is van moeten voor de Rode Duivels. Wat een gemakkelijke groep werd verwacht, draait voorlopig ...

161
161
‘Zomerse toptransfer lonkt plots voor Wout Faes’

Wout Faes werd niet geselecteerd voor het WK 2026 en lijkt in de bovenste schuif te liggen bij ...

48
48
'Charleroi staat op het punt knaltransfer af te ronden'

Sporting Charleroi wist vorig seizoen Europees voetbal over de streep te trekken, maar dat was dit ...

26
26
Ruben Van Gucht stapt in project dat niemand zag aankomen

Ruben Van Gucht heeft zijn volgers op sociale media compleet verrast met een aankondiging die ...

34
34
Tielemans slaat hard terug op WK-kritiek Rode Duivels

De Rode Duivels krijgen de wind van voren na Egypte en Iran. Met een twee op zes zoekt België ...

151
151
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht pakt dubbel uit, Club schrikt’

De zomerse transfercarrousel komt stilaan op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn al ...

518
518
Garcia afgemaakt: twee alarmerende WK-vaststellingen

De Rode Duivels staan op een derde plek in de groepsfase na een 1-1 tegen Egypte en een 0-0 tegen ...

194
194
Cercle Brugge is genadeloos: speler definitief weg

Cercle Brugge is volop bezig met de kern samen te stellen voor volgend seizoen. Groen-Zwart zoekt ...

80
80
Antwerp haalt toptalent eindelijk binnen

Royal Antwerp FC begint zich te roeren op de zomermercato. The Great Old zal ook volgend seizoen ...

147
147
Heerlijk! Noren nemen WK over met schitterende viering

Noorwegen werd vooraf getipt als outsider op het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada en ...

40
40
Pfaff compleet vernederd: Belgische bond door stof

Jean-Marie Pfaff heeft in een openhartig gesprek een opvallende ontgoocheling gedeeld over zijn band ...

717
717
Tielemans spreekt duidelijke taal over sfeer Rode Duivels

De Rode Duivels speelden twee keer gelijk op het WK en moeten nu uithalen tegen Nieuw-Zeeland. De ...

123
123
Ngoy reageert aangeslagen na rode kaart tegen Iran

De Rode Duivels moeten nog vol aan de bak tegen Nieuw-Zeeland. Na het gelijkspel tegen Egypte en ...

136
136
Julian Alvarez laat WK daveren met heuse transferbom

Titelverdediger Argentinië heeft zich maandag geplaatst voor de volgende ronde van het WK na ...

101
101
Radja breekt lans voor Duivel: "Hij speelt wél voor zijn plek"

Ook in de tweede wedstrijd op het WK 2026 bleven de Rode Duivels onder de verwachtingen. Na een al ...

524
524
Pijnlijke onthulling assistent Garcia: Vanden Borre fulmineert

De Rode Duivels hadden het afgelopen zondag opvallend lastig om de defensieve organisatie van Iran ...

423
423
'Club in lastig transferparket: United komt aankloppen'

Dat Club Brugge deze transferzomer enkele sterkhouders zal verliezen lijkt onvermijdelijk, maar men ...

452
452
Rudi Garcia op weg naar ondergang? "Ik vrees ervoor"

De Rode Duivels zijn tegenvallend aan het WK 2026 en dus wordt met een kritische blik naar de ...

267
267
"Als België serieus genomen wil worden ..." - topanalist messcherp

De Rode Duivels hebben voorlopig geen zieltjes gewonnen op het wereldkampioenschap. Na het ...

381
381
'Garcia grijpt drastisch in: totale WK-wending Vanaken'

De Rode Duivels staan zaterdagochtend onder aanzienlijke druk voor hun laatste WK-groepsmatch tegen ...

772
772

Meer sportnieuws