TRANSFERUURTJE: ‘Kassa Anderlecht en KRC Genk, Duivelse shock’

door
TRANSFERUURTJE: ‘Kassa Anderlecht en KRC Genk, Duivelse shock’

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. Heel wat ploegen zijn dan ook druk in de weer met het voorbereiden van hun transferplannen en ondertussen wordt ook weer volop van trainer gewisseld. VoetbalNieuws verzamelt de belangrijkste transfernieuwtjes dan ook dagelijks voor u in dit TRANSFERUURTJE.

LEES OOK: "De Rode Duivels? Neen, focus mij alleen op KRC Genk"

Jupiler Pro League

Het ziet er naar uit dat RSC Anderlecht een flinke som gaat vangen voor Mario Stroeykens. De middenvelder is dit seizoen één van de absolute sterkhouders bij Paars-Wit en een zomerse knaltransfer is op komst. Er wordt alvast gesproken over een bedrag van twintig miljoen euro.

Waar ligt de toekomst van Nacer Chadli? De voormalige Rode Duivel traint momenteel bij SL16 en flirtte openlijk met een terugkeer bij Standard Luik. Het is nog maar de vraag of het noodlijdende Standard het risico kan en wil nemen met de 35-jarige middenvelder. Zijn contract liep afgelopen zomer af bij Westerlo.

Vincent Mannaert is op weg om de opvolger van Frank Vercauteren te worden bij de KBVB. Ook Hein Vanhaezebrouck en Michel Preud’homme werden benaderd, maar wezen de Belgische Voetbalbond resoluut af. Mannaert zoekt na zijn vertrek bij Club Brugge naar een nieuwe uitdaging.

KRC Genk heeft uitgepakt met Kos Karetsas. De 16-jarige Griekse Belg is een sensatie en wordt gezien als één van de grootste talenten op de Belgische velden. De Limburgers nemen het zekere voor het onzekere en verlengden zijn contract tot 2027, een stevige boodschap naar andere clubs toe.

Buitenland

Real Madrid ziet al uit naar de komende transferperiodes. De Koninklijke presteert dit seizoen wisselvallig en de ziekenboeg van Carlo Ancelotti loopt de spuigaten uit. Real wordt in verband gebracht met drie absolute toptransfers: Trent Alexander-Arnold (Liverpool), Alphonso Davies (Bayern München) en Florian Wirtz (Bayer Leverkusen).

Gaat er een volgende Rode Duivel naar Saudi-Arabië. Leandro Trossard wordt genoemd bij een schoktransfer naar het Midden-Oosten. Arsenal zag sportief directeur Edu vertrekken en mogelijk volgt Trossard (29). Arsenal kan een slordige vijftig miljoen euro vangen voor de voormalige aanvaller van KRC Genk en Brighton.

Is Mario Stroeykens klaar voor een stap hogerop?

Meest recent

Vandenbempt maakt Burgess compleet met de grond gelijk

Union SG heeft al heel veel lof gekregen de afgelopen jaren, maar nu staan ze in het oog van de ...

10
10
Na vernedering Antwerp: Oosting komt met vreemde reactie

Royal Antwerp FC is afgezakt tot een grijze middenmoter in de Jupiler Pro League. Pijnlijk. Tegen ...

28
28
Hugo Vetlesen onder de indruk: “Hij stuurt ons”

Hugo Vetlesen is weer een vaste waarde bij Club Brugge. De Noor was met Club oppermachtig in het ...

103
103
'Anderlecht incasseert nieuwe klap: sterkhouder valt weg'

Bij RSC Anderlecht blijven ze ook dit jaar toch te veel blessures hebben. En dat in een seizoen ...

112
112
Bekerfinale Anderlecht - Union SG dan toch op televisie

RSC Anderlecht en Union SG spelen volgende week donderdag de bekerfinale. De Brusselse finale leek ...

100
100
Leko verrast: “Na ons de beste van België”

Club Brugge is bezig aan ijzersterke Play-Offs. Blauw-Zwart won bijzonder makkelijk met 1-3 van een ...

149
149
Keepersellende bij Club: onheilspellende update Leko

De keeperspositie bij Club Brugge lijkt dit seizoen wel vervloekt. Zondag viel Nordin Jackers ...

139
139
Union bestolen? Oud-refs unaniem na rode kaart Mac Allister

Union SG heeft een behoorlijk dramatisch weekend achter de rug. De titelverdediger verspeelde ...

601
601
Eerste United-blunder Lammens: opvallende reactie Roy Keane

Manchester United boekte zondagavond een prestigezege tegen rivaal Liverpool FC: 3-2. Daarbij mocht ...

176
176
Nieuwe optater Gent: "Iedereen in de kleedkamer ..."

AA Gent blijft na zes speeldagen op zoek naar zijn eerste overwinning in de Champions' Play-Offs. De ...

139
139
'Maat is vol bij KRC Genk: misnoegd bestuur grijpt in'

In de Europe Play-Offs is KRC Genk uiterst tegenvallend aan de terugronde begonnen. De Limburgers ...

706
706
Spectaculaire wending: Belgisch voetbal terug op televisie!

De soap rond de beeldrechten in het Belgische voetbal is een nieuwe wending rijker. Vanaf volgend ...

406
406
'Lukaku flirt met schaamteloze transferbom'

Lukaku duikt opnieuw op in een transferdossier dat Italië doet daveren. Na een moeilijk seizoen ...

143
143
Titelstrijd in beslissende plooi? Analisten doen uitspraak

Nog vier speeldagen te gaan en de Champions' Play-Offs en de titelstrijd is een volledig nieuwe ...

242
242
Hoogspanning Union: oorzaak gekend voor uithaal Burgess

Christian Burgess heeft afgelopen weekend heel wat stof doen opwaaien. Na de nederlaag op STVV pakte ...

800
800
Club onverzadigbaar: Vanaken streng voor Tzolis

Bij Club Brugge maakten ze de voorbije maanden er geen geheim van dat de titel een absolute must is. ...

352
352
Taravel verdedigt ongelukkige debutant bij Anderlecht

Voor Anderlecht is de klassieker tegen Club Brugge een nieuwe ontgoocheling geworden. Het moest ...

225
225
Real stelt titelfeestje van Barça nog even uit

In Spanje wordt de kampioen dit weekend nog niet gekroond. Dat had wel gekund, want FC Barcelona ...

65
65
Inter laat geen steek vallen en pakt 21ste Scudetto

In Italië is de titelstrijd zondagavond helemaal beslist. Inter had de champagne al een tijdje ...

37
37
Leko ziet één minpunt bij Club: "Ik was héél boos"

Na 36 speeldagen is Club Brugge voor de eerste keer dit seizoen leider in de Jupiler Pro League. Het ...

260
260
Toch nog redding? Spurs knokt zich naar veilige plaats

Tottenham Hotspur gaat mogelijk het rampscenario toch nog vermijden. De topclub moest de voorbije ...

96
96
Kranten pakken Anderlecht-schlemiel keihard aan

Anderlecht is zondagavond tegen zijn derde nederlaag op rij aangelopen. Na de verliespartijen tegen ...

572
572
Tzolis slaat terug na kritiek: "Er werden dingen gezegd..."

Club Brugge zou zondag de titelstrijd weleens naar zich toe getrokken te kunnen hebben. Het neemt op ...

207
207
Kana en Hazard zien ondanks kansloze nederlaag lichtpunt

Anderlecht is er zondag niet in geslaagd om voor een stunt te zorgen tegen Club Brugge. Het ging met ...

197
197
Zege van de hoop? Strijdend Dender legt Wolven over de knie

Het is een zege voor de statistieken, maar Dender heeft toch wat vertrouwen getankt vanavond. De ...

43
43

Meer sportnieuws