Pijnlijk moment voor Union SG-bestuur: "Dat zegt alles"

door
Pijnlijk moment voor Union SG-bestuur:

Bij Union SG zijn de zomeraanwinsten voorlopig nog geen heel grote meerwaarde. De club teert nog op de oude garde en Sebastien Pocognoli haalde zelfs Loïc Lapoussin terug. Dat is toch een slag in het gezicht van het bestuur van de bekerwinnaar.

Bij Union SG hadden ze het plan om Lapoussin van de hand te doen afgelopen zomer. Dat lukte niet en de flankspeler werd naar de B-kern verwezen. Maar hij keerde vorige week terug in de A-kern.

LEES OOK: Wisselvallig Union kraakt Dender pas na rust in Dudenpark

Terugkeer Lapoussin

Dat kwam omdat Union SG héél veel problemen kent dit seizoen. De aanwinsten overtuigen niet en Lapoussin bewees voordien zijn waarde al. Tegen KV Mechelen mocht hij al meteen opdraven en dat deed hij goed. Alexandre Teklak sprak over de terugkeer van Lapoussin in de ploeg.

"Wat mijn aandacht trok aan Union-kant was Lapoussin. Hij heeft zes maanden niet gespeeld en is direct de beste als hij terugkomt", aldus de analist.

Transfers renderen niet

"Dat zegt alles over de individuele kwaliteiten van bepaalde spelers. Het is toch pijnlijk voor het bestuur van Union, niet voor Pocognoli. Die beslissing werd al voordien genomen door de beleidsbepalers", zegt hij aan La Dernière Heure.

Union SG verkeert stilaan in een sportieve crisis, want het won nog maar 3 van zijn 13 competitiewedstrijden. Dat is bijzonder pover. De Brusselaars gaan dus de rug moeten rechten de komende weken en maanden. Union SG zet nu alles op alles om de top zes te halen. Dat is dé doelstelling van Union SG in de reguliere competitie.

Pijnlijk voor het bestuur?

Meest recent

De Bruyne maakt 90 minuten vol: Conte geeft mooi compliment

Kevin De Bruyne heeft voor het eerst sinds zijn zware blessure opnieuw een volledige wedstrijd ...

8
8
Drie debutanten bij Duivels: "Hij is de meest verrassende"

Rudi Garcia heeft vrijdagmiddag bekend gemaakt welke spelers hij meepakt op de WK-stage in de ...

9
9
Maguire anti-held United, Leipzig en Lens halen stevig uit

Geen vrijdagavond voetbal in de Jupiler Pro League, maar elders in Europa ging de bal wel aan het ...

6
6
'Made in Neerpede' : Anderlecht eist selectie Duivels op

Bij RSC Anderlecht zal ongetwijfeld tevreden zijn geweest met de selectie van de Rode Duivels. Met ...

70
70
'Monstertransfer Kompany: titanengevecht met City en United'

Bayern München is onder leiding van Vincent Kompany bezig aan een fenomenaal seizoen. Maar ook ...

42
42
Beerschot haalt Patro door gehaktmolen, Eupen mist kansen

In de Challenger Pro League heeft een efficiënt Beerschot vanavond Patro door de gehaktmolen ...

71
71
Publieke opinie tegen Garcia: één naam zorgt voor storm

Bondscoach Rudi Garcia heeft vrijdagmiddag bekend gemaakt welke 28 spelers volgende week mee op het ...

74
74
Lammens of Sels? 'Doublure voor Courtois staat al vast'

De Rode Duivels zullen het tijdens de oefenstage in de Verenigde Staten zonder Thibaut Courtois ...

97
97
'Zure deal voor Club: ruim 20 miljoen door neus geboord'

Club Brugge lijkt na amper één seizoen al afscheid te moeten nemen van Aleksandar ...

178
178
Klaar voor Duivels! De Bruyne speelt volle match in zege Napoli

Kevin De Bruyne lijkt volledig hersteld van de blessure die hem maandenlang aan de kant hield. ...

45
45
Genk likt zijn wonden: "Iedereen had hiervoor getekend"

Het heeft dan toch niet mogen zijn voor KRC Genk. Na een 1-0-zege in de heenmatch tegen SC Freiburg ...

222
222
Club Brugge houdt de adem in: Leko werkt aan ‘comebackbom’

Ivan Leko lijkt bij Club Brugge aan een opvallende comeback te werken. De trainer wil een ...

476
476
Garcia negeert JPL-smaakmaker: "Als je mijn mening vraagt ..."

Bondscoach Rudi Garcia maakte vrijdagmiddag zijn selectie bekend voor het komende oefenkamp van de ...

165
165
Gevecht om Play-Off I: doemscenario voor één kandidaat?

Aanstaande zondag wordt de slotspeeldag van de reguliere competitie integraal op hetzelfde tijdstip ...

376
376
Taravel reageert op selectie Rode Duivels: "Hazard?"

RSC Anderlecht heeft met Nathan De Cat eindelijk weer een Rode Duivel in de rangen. Al hadden dat er ...

81
81
Geel gevaar in JPL: wie riskeert een schorsing in PO's?

Zondag staat de laatste speeldag van de reguliere competitie op het programma. Nadien gaat het pas ...

123
123
'Anderlecht bindt transferstrijd aan met Atlético'

RSC Anderlecht heeft voorlopig nog altijd geen technisch directeur aangeworven, maar dat belet de ...

113
113
Alarm bij AA Gent: bemoedigend signaal voor KRC Genk

Mathematisch kan het nog. De vier woorden die de Rode Duivels jarenlang moed inpeperden, vaak ...

329
329
Donkere wolken pakken zich samen boven Ruben Van Gucht

Ruben Van Gucht kende een jaar met hoge pieken en stevige dalen. De VRT-man dook recent op in tal ...

62
62
Taravel wanhoop nabij: Anderlecht slikt bittere pil

Om nog naast de top zes te vallen moet het zondag al serieus mislopen voor RSC Anderlecht, dat op de ...

233
233
Garcia houdt adem in: Leko geeft update over Vanaken

Op de slotspeeldag van de reguliere competitie hoopt Club Brugge nog over Union naar de koppositie ...

181
181
Anderlecht zoekt doelman: 7 vervangers voor Coosemans

Het huidige machtsvacuüm in de bestuurskamer betekent niet dat RSC Anderlecht bij de pakken kan ...

362
362
Garcia legt keuze Godts uit: ingewikkelde relatie KBVB

Mika Godts kent dit seizoen een schitterend seizoen bij Ajax. Op clubniveau vallen de resultaten ...

77
77
Must see: reactie De Cat én Anderlecht na selectie

Nathan De Cat is op 17-jarige leeftijd geselecteerd voor de Rode Duivels. Bondscoach Rudi Garcia nam ...

203
203
Garcia speelt open kaart over Vermant, Hazard en Lavia

Bondscoach Rudi Garcia heeft de selectie voor de Rode Duivels bekendgemaakt. De Belgische nationale ...

195
195

Meer sportnieuws