Pijnlijk moment voor Union SG-bestuur: "Dat zegt alles"

door
Pijnlijk moment voor Union SG-bestuur:

Bij Union SG zijn de zomeraanwinsten voorlopig nog geen heel grote meerwaarde. De club teert nog op de oude garde en Sebastien Pocognoli haalde zelfs Loïc Lapoussin terug. Dat is toch een slag in het gezicht van het bestuur van de bekerwinnaar.

Bij Union SG hadden ze het plan om Lapoussin van de hand te doen afgelopen zomer. Dat lukte niet en de flankspeler werd naar de B-kern verwezen. Maar hij keerde vorige week terug in de A-kern.

LEES OOK: Oorlogstaal Anderlecht: waarschuwing richting concurrenten

Terugkeer Lapoussin

Dat kwam omdat Union SG héél veel problemen kent dit seizoen. De aanwinsten overtuigen niet en Lapoussin bewees voordien zijn waarde al. Tegen KV Mechelen mocht hij al meteen opdraven en dat deed hij goed. Alexandre Teklak sprak over de terugkeer van Lapoussin in de ploeg.

"Wat mijn aandacht trok aan Union-kant was Lapoussin. Hij heeft zes maanden niet gespeeld en is direct de beste als hij terugkomt", aldus de analist.

Transfers renderen niet

"Dat zegt alles over de individuele kwaliteiten van bepaalde spelers. Het is toch pijnlijk voor het bestuur van Union, niet voor Pocognoli. Die beslissing werd al voordien genomen door de beleidsbepalers", zegt hij aan La Dernière Heure.

Union SG verkeert stilaan in een sportieve crisis, want het won nog maar 3 van zijn 13 competitiewedstrijden. Dat is bijzonder pover. De Brusselaars gaan dus de rug moeten rechten de komende weken en maanden. Union SG zet nu alles op alles om de top zes te halen. Dat is dé doelstelling van Union SG in de reguliere competitie.

Pijnlijk voor het bestuur?

Meest recent

Hayen slikt bittere pil: blessuregolf bij Club Brugge

Sinds de stunt tegen FC Barcelona ging Club Brugge in vier matchen drie keer onderuit. De crisis ...

27
27
Brys midden in nieuwe rel: Eto'o dropt plots enorme bom

Eind deze maand gaat de Africa Cup van start. Normaal gezien zou Marc Brys ook aan dat grote ...

22
22
Deschacht: 'Dubbele transferklapper bij Anderlecht'

RSC Anderlecht heeft een sterke reeks van 12 op 12 neergezet en klopte onder meer Union SG en Club ...

221
221
'Kompany gruwt: transferplannetje Mourinho treft Bayern'

Nog een vijftal wedstrijden te gaan en de winterstop gaat van start voor Vincent Kompany en zijn ...

35
35
Loting WK '26: deze landen moeten Duivels absoluut ontlopen

Aanstaande vrijdag is het zover, dan wordt geloot voor de groepsfase van het WK 2026. De Rode ...

80
80
Protesten Club terecht? Lardot beoordeelt penaltyfase

Antwerp FC boekte zondagmiddag een verrassende stuntzege op het veld van Club Brugge na een late ...

333
333
Engelsen verbluft: De Cuyper tikkende tijdbom bij Brighton

Er zijn avonden waarop een speler alles doet wat een trainer van hem vraagt, en toch met een vreemd ...

110
110
'AA Gent shopt in Leuven: Leko hoopt op dubbelslag'

AA Gent zit tegenwoordig in de hoek waar de klappen vallen, want tegen STVV gingen Ivan Leko en zijn ...

138
138
Standard & STVV pakken uit met financiële cijfers

De soap omtrent DAZN dreigt een financieel bloedbad te veroorzaken binnen het Belgisch profvoetbal, ...

124
124
Georges Leekens betovert iedereen bij mysterieuze comeback

Georges Leekens (76) blijft een van de meest markante figuren uit de Belgische voetbalgeschiedenis. ...

169
169
DAZN-drama escaleert: Pro League schiet meteen in actie

Het eindspel lijkt definitief ingezet. Nadat het eerder al liet weten het contract met de Pro League ...

312
312
Hayen houdt adem in: Club Brugge vreest rampscenario

Club Brugge ging zondag met 0-1 onderuit tegen Antwerp. Tot overmaat van ramp bleek Simon Mignolet ...

434
434
Sonck zorgt voor rel: “Hij verheerlijkt onsportiviteit”

Het was een opmerkelijk moment, afgelopen weekend bij Play Sports. Terwijl de tafel — met ...

155
155
HVH voorspelt Anderlecht-jackpot: “Beter dan Forbs”

Afgelopen speeldag gingen zowel Club Brugge als Union SG onderuit. RSC Anderlecht werd zo dé ...

619
619
Club Brugge in crisis: druk op Hayen explodeert

Club Brugge ging in de competitie met 0-1 onderuit tegen Royal Antwerp FC, een club die in de ...

323
323
KAA Gent verrast met transfernieuws: ‘Sterke nummer 9’

KAA Gent is bezig om de toekomst te verzekeren. Op de officiële kanalen kwamen de ...

200
200
Club Brugge krijgt gouden transferraad: “Dat missen ze”

Club Brugge zit even in de hoek waar de klappen vallen. In de Champions League was Sporting CP een ...

324
324
Oorlogstaal Anderlecht: waarschuwing richting concurrenten

RSC Anderlecht heeft de afgelopen weken veel vertrouwen getankt. Vorige speeldag werd rivaal Union ...

272
272
DAZN draait volgende loer: Belgische clubs in de penarie

De oorlog met DAZN heeft weer een nieuwe dimensie bereikt. De rechtenhouder liet onlangs nog weten ...

1009
1009
‘Club Brugge all-in voor peperdure vervanger Ordonez’

Club Brugge wist Joel Ordonez afgelopen zomer nog bij de club te houden, maar ondanks een ...

462
462
Vandenbempt legt 'verrassende' succesformule Hasi bloot

RSC Anderlecht verbaasde vriend en vijand door afgelopen speeldag te gaan winnen op het veld van ...

320
320
“Onmogelijke” Courtois haalt ferm uit na zeperd

Real Madrid is leider-af in de Primera Division. Tegen laagvlieger Girona speelde Thibaut Courtois ...

150
150
'Anderlecht kiest verrassende opvolger Coosemans'

Het loopt de laatste weken lekker bij Anderlecht, maar in het Lotto Park beseffen ze dat er nog ...

277
277
'Club Brugge vindt opvolger Onyedika op bekend terrein'

Club Brugge lijkt op de rand van een crisis te balanceren na een pijnlijke week, met nederlagen ...

252
252
KV Mechelen heeft aanwinst beet: Lierse steigert

KV Mechelen is voorlopig één van de revelaties van het seizoen. Ondanks een ...

228
228

Meer sportnieuws