Pijnlijk moment voor Union SG-bestuur: "Dat zegt alles"

292 stemmen
Pijnlijk moment voor Union SG-bestuur:

Bij Union SG zijn de zomeraanwinsten voorlopig nog geen heel grote meerwaarde. De club teert nog op de oude garde en Sebastien Pocognoli haalde zelfs Loïc Lapoussin terug. Dat is toch een slag in het gezicht van het bestuur van de bekerwinnaar.

Bij Union SG hadden ze het plan om Lapoussin van de hand te doen afgelopen zomer. Dat lukte niet en de flankspeler werd naar de B-kern verwezen. Maar hij keerde vorige week terug in de A-kern.

LEES OOK: 'Pocognoli stuit meteen op eerste hindernis bij Anderlecht'

Terugkeer Lapoussin

Dat kwam omdat Union SG héél veel problemen kent dit seizoen. De aanwinsten overtuigen niet en Lapoussin bewees voordien zijn waarde al. Tegen KV Mechelen mocht hij al meteen opdraven en dat deed hij goed. Alexandre Teklak sprak over de terugkeer van Lapoussin in de ploeg.

"Wat mijn aandacht trok aan Union-kant was Lapoussin. Hij heeft zes maanden niet gespeeld en is direct de beste als hij terugkomt", aldus de analist.

Transfers renderen niet

"Dat zegt alles over de individuele kwaliteiten van bepaalde spelers. Het is toch pijnlijk voor het bestuur van Union, niet voor Pocognoli. Die beslissing werd al voordien genomen door de beleidsbepalers", zegt hij aan La Dernière Heure.

Union SG verkeert stilaan in een sportieve crisis, want het won nog maar 3 van zijn 13 competitiewedstrijden. Dat is bijzonder pover. De Brusselaars gaan dus de rug moeten rechten de komende weken en maanden. Union SG zet nu alles op alles om de top zes te halen. Dat is dé doelstelling van Union SG in de reguliere competitie.

Pijnlijk voor het bestuur?

Meest recent

Maccabi Tel Aviv verrast met Belgische TD

Toch wel opvallend Belgische transfernieuws. Maccabi Tel Aviv uit Israël heeft een Belgische ...

6
6
Conceição verklapt: "Kreeg die Belgische aanbieding"

Sergio Conceição is momenteel een clubloze trainer. De Portugees hoopt weldra ergens ...

41
41
'Cercle Brugge informeert naar goalgetter'

Cercle Brugge gaat op zoek naar een nieuwe spits. Dante Vanzeir verliet de club en Steve Ngoura is ...

19
19
'Niet Genk, maar Union strikt ervaren international'

Union SG is momenteel de meest actieve Belgische club op de transfermarkt. Ze gaan de komende ...

102
102
Openen JPL-topclubs weldra gesprekken met Jorge Mendes?

Gaan de Belgische topclubs een poging wagen om een voormalige smaakmaker uit de Jupiler Pro League ...

55
55
Van Gucht laat Kat Kerkhofs in shock: Relatie met BV?

Ruben Van Gucht heeft opnieuw voor gespreksstof gezorgd. In de podcast ‘Achter De ...

120
120
'Miljoenendeal Charleroi, spits verlaat Westerlo'

Het WK loert om de hoek, maar het is duidelijk dat de transfermolen ook stilaan op gang begint te ...

20
20
'KRC Genk helemaal los: officieel bod op nieuwe spits'

KRC Genk is volop bezig met het vormen van zijn selectie voor volgend seizoen. Met Jeppe Erenbjerg ...

204
204
Soap loopt spuigaten uit: Atlético maakt Real compleet belachelijk

In het Spaanse voetbal gaat momenteel niet enkel het wereldkampioenschap over de tongen. Zo bedaart ...

147
147
De Cat naar Europese grootmacht: straffe prognose L'Equipe

RSC Anderlecht werkt momenteel aan de komst van een nieuwe trainer, maar er liggen nog veel meer ...

736
736
'Nationale recordtransfer Tzolis: Club krijgt geweldig nieuws'

De kans is groot dat Club Brugge deze zomer het nationale transferrecord op scherp zal zetten. ...

963
963
Garcia duwt Doku in de problemen: 'Hier komt miserie van’

Garcia maakt Doku nu wel heel belangrijk. Dat is logisch, want hij is misschien de gevaarlijkste ...

336
336
'City verwent opvolger Guardiola met nieuwe sterspeler'

Manchester City is begonnen aan het post-Pep Guardiola tijdperk. Voorlopig is het nog even wachten ...

177
177
KBVB leert lesje: Garcia ontvangt cruciaal toekomstnieuws

Rudi Garcia staat voor zijn eerste grote toernooi als bondscoach van België. Of daar nog een ...

253
253
Schrikken bij Duivels: grote smaakmaker staakt training

De Rode Duivels hebben een geslaagde oversteek van de Atlantische Oceaan gemaakt. Inmiddels werd ...

190
190
Argentijnen vieren in laatste WK-test: Messi scoort meteen

Daags voor de openingsmatch voor het WK, werken de deelnemende landen hun laatste oefenwedstrijden ...

56
56
'Theate naar Engeland, 4 clubs in running voor Khalaili'

Het lijkt door het WK een transferzomer op twee snelheden te gaan worden. De meeste clubs beginnen ...

152
152
Daar is de bevestiging: Mourinho keert terug bij Real Madrid

Bij Real Madrid kunnen ze helemaal beginnen met hun transferzomer, nadat zondag Florentino Perez ...

81
81
'Plots flinke bom onder openingsmatch van WK'

Donderdag om 21u is het eindelijk zover: dan gaat het WK 2026 van start. Het toernooi wordt ...

175
175
Garcia krijgt van ex-Duivel duidelijk Lukaku-advies

De Rode Duivels hebben dinsdag een eerste keer getraind op Amerikaanse bodem. Rudi Garcia kon ...

104
104
'Charleroi maakt zich op voor nieuwe miljoenentransfer'

Voor Charleroi werd het een vrij grijs seizoen, maar desondanks belooft het een interessante ...

40
40
'Volgende Rode Duivel naar de Premier League'

De Premier League is al jarenlang een zeer populaire bestemming voor Rode Duivels. Van de ...

74
74
'Bayern staat dicht bij eerste knaltransfer: 60 miljoen'

Bayern München was afgelopen seizoen oppermachtig in Duitsland en pakte de dubbel, maar moest ...

118
118
'Stassin heeft keuze: volgende club meldt zich'

Voor Lucas Stassin eindigde het seizoen met enkele tegenvallers. Hij greep met Saint-Etienne naast ...

86
86
Red Flames balen alsnog na monsterzege

De Belgische Red Flames gingen vanavond op bezoek bij Luxemburg. Een zege leek een zekerheid, maar ...

169
169

Meer sportnieuws