Pijnlijk moment voor Union SG-bestuur: "Dat zegt alles"

door
Pijnlijk moment voor Union SG-bestuur:

Bij Union SG zijn de zomeraanwinsten voorlopig nog geen heel grote meerwaarde. De club teert nog op de oude garde en Sebastien Pocognoli haalde zelfs Loïc Lapoussin terug. Dat is toch een slag in het gezicht van het bestuur van de bekerwinnaar.

Bij Union SG hadden ze het plan om Lapoussin van de hand te doen afgelopen zomer. Dat lukte niet en de flankspeler werd naar de B-kern verwezen. Maar hij keerde vorige week terug in de A-kern.

LEES OOK: KBVB maakt scheidsrechters speeldag 15 wereldkundig

Terugkeer Lapoussin

Dat kwam omdat Union SG héél veel problemen kent dit seizoen. De aanwinsten overtuigen niet en Lapoussin bewees voordien zijn waarde al. Tegen KV Mechelen mocht hij al meteen opdraven en dat deed hij goed. Alexandre Teklak sprak over de terugkeer van Lapoussin in de ploeg.

"Wat mijn aandacht trok aan Union-kant was Lapoussin. Hij heeft zes maanden niet gespeeld en is direct de beste als hij terugkomt", aldus de analist.

Transfers renderen niet

"Dat zegt alles over de individuele kwaliteiten van bepaalde spelers. Het is toch pijnlijk voor het bestuur van Union, niet voor Pocognoli. Die beslissing werd al voordien genomen door de beleidsbepalers", zegt hij aan La Dernière Heure.

Union SG verkeert stilaan in een sportieve crisis, want het won nog maar 3 van zijn 13 competitiewedstrijden. Dat is bijzonder pover. De Brusselaars gaan dus de rug moeten rechten de komende weken en maanden. Union SG zet nu alles op alles om de top zes te halen. Dat is dé doelstelling van Union SG in de reguliere competitie.

Pijnlijk voor het bestuur?

Meest recent

Leko slaat alarm: “Drie weken overleven nu”

Bij AA Gent was het weer niet goed wat ze lieten zien tegen KVC Westerlo. De 0-0 was gevleid. ...

1
1
Van Crombrugge laat Vanessa sprakeloos: 'Heb het vaak gedaan'

Goed een jaar geleden maakten Vanessa D’Hooghe, ex-partner van Carl Hoefkens, en Hendrik Van ...

4
4
Transferbom in NL: Denis Odoi duikt op bij nieuwe club

Bijzonder verrassend nieuws vanuit Nederland. Daar heeft Carl Hoefkens immers Denis Odoi naar NAC ...

68
68
Eindelijk Vanaken: "Hopelijk ben ik nu weer vertrokken"

Bij Club Brugge was het weer niet goed wat ze lieten zien tegen Sporting Charleroi. Het werd 1-0 ...

22
22
'Club Brugge vreest éxodus: nieuwe strijd barst los'

Club Brugge zag in de zomer al de nodige sterkhouders vertrekken en lijkt te moeten opletten dat er ...

53
53
Degryse keihard: "Foute inschatting van Overmars"

Het is helemaal crisis bij Antwerp, dat zondag met de billen bloot ging tegen Dender. De tot dan toe ...

66
66
STVV blijft verbazen: "Niemand had het verwacht"

We zijn intussen halfweg de reguliere competitie en er staan nog altijd enkele verrassingen in de ...

12
12
Ruben Van Gucht zoekt keihard confrontatie met Wout van Aert

Ruben Van Gucht domineerde de laatste weken (andermaal) veelvuldig het nieuws. Dat had niet enkel te ...

39
39
Volgende topcoach stuurt Antwerp wandelen

De pijnlijke thuisnederlaag tegen Dender betekende meteen de zwanenzang van Stef Wils als trainer ...

226
226
'Debast moet serieuze opdoffer slikken'

Woensdag staat Club Brugge voor zijn volgende opdracht in de Champions League. Het moet in zijn ...

58
58
Goots veegt kandidaat-trainer Antwerp van tafel

Antwerp bereikte zondag een nieuw dieptepunt door thuis met 1-2 te verliezen van Dender, de rode ...

247
247
Bormans velt oordeel over CL-campagne Union

Deze week staat er opnieuw Champions League-voetbal op het programma. Union moet dinsdag aan de bak ...

34
34
Arteta spreekt glashelder over mogelijke transfer Trossard

Arsenal boekte zondag een klinkende zege in de derby tegen Tottenham. Daarbij was een glansrol ...

75
75
Toby Alderweireld emotioneel: "Doe het voor mijn kinderen"

Toby Alderweireld zit zeker niet stil, sinds hij eind vorig seizoen afscheid nam van de Bosuil. De ...

89
89
Maakt Vertonghen verrassende terugkeer in voetbalwereld?

Afgelopen zomer zette Jan Vertonghen een punt achter zijn spelersloopbaan. De recordinternational ...

70
70
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht wil JPL-smaakmaker, exit Wils'

De competities zijn inmiddels enkele maanden ver, de winterse transferperiode komt er dus met rasse ...

295
295
Ex-ref velt verdict: Genk bestolen, meeval voor STVV?

De interlandbreak heeft het Belgisch arbitragekorps duidelijk deugd gedaan, want behalve in ...

182
182
Hasi moet puzzelen: Anderlecht mist viertal tegen Union

Na de zes op zes voor de interlandbreak wou RSC Anderlecht de goede lijn doortrekken in La ...

506
506
Cath Luyten breekt bij spraakmakende bekentenis over Raes

Cath Luyten en sportjournalist Frank Raes vormden jarenlang een bekend en geliefd ...

470
470
Revelatie in de Jupiler Pro League: "Hij verdient lof"

De heenronde in de Jupiler Pro League ligt achter de rug. Hoogstaand was het zeker niet wat we te ...

109
109
JPL-stunt in de maak: "Wie dit voor het seizoen zei..."

STVV is en blijft een van de leukste ploegen in de Jupiler Pro League. De Kanaries wonnen met 1-2 ...

173
173
Euvrard messcherp en doet oproep aan Standard-bestuur

Standard doet het niet goed. De Rouches tellen na vijftien speeldagen zelfs minder punten dan vorig ...

215
215
Dé titelfavoriet in de JPL? Vandenbempt slaat en zalft

Voorlopig blijven we toch op onze honger zitten in de Jupiler Pro League. Vooral de topclubs mogen ...

198
198
Feest bij Anderlecht: "Kijk maar naar Club Brugge en Union"

RSC Anderlecht heeft na een zwakke match alsnog de drie punten weten te rapen op het veld van La ...

324
324
Antwerp zoekt coach: 10 potentiële topkandidaten

Royal Antwerp FC heeft Stef Wils ontslagen na de pijnlijke nederlaag tegen FCV Dender. De Great Old ...

1267
1267

Meer sportnieuws