De Bruyne dinsdag terug bij Man City? Dit zegt Guardiola

38 stemmen
De Bruyne dinsdag terug bij Man City? Dit zegt Guardiola

Er wordt deze week weer gevoetbald in de Champions League. Dinsdag komt onder meer Manchester City in actie. De Engelse kampioen gaat dan op bezoek bij Sporting CP, de Portugese kampioen die Zeno Debast in de rangen heeft en waar toekomstig Man Utd-coach Ruben Amorim nog aan het roer zal staan.

Daar heeft City iets recht te zetten nadat het zaterdag zijn eerste nederlaag in de Premier League leed. Het ging met 2-1 onderuit bij Bournemouth. Daar kon Pep Guardiola wel opnieuw een beroep doen op Jérémy Doku, die in de laatste vijf minuten mocht invallen.

LEES OOK: 'Real blijft maar gaan en wil nu ook sterkhouder City'

Guardiola is voorzichtig met De Bruyne

Ook Kevin De Bruyne zat er weer in de selectie, al kwam hij uiteindelijk niet van de bank. De laatste speelminuten van de aanvoerder van de Rode Duivels dateren intussen alweer van 18 september. Of hij dinsdag zijn rentree kan maken, wou Guardiola nog niet zeggen.

"Ik probeer goed voor Kevin te zorgen", verklaarde hij immers. "Toen hij vorig seizoen terugkeerde na vijf maanden afwezigheid, begon en eindigde hij sterk. We hebben hem nodig en hij keert zeker terug. We zullen proberen om hem op het juiste moment te brengen."

Comeback tegen Sporting?

Of dat juiste moment tegen Sporting zal zijn, valt nog af te wachten. De Bruyne verscheen maandag wel op training en ook in Bournemouth was hij eigenlijk al speelklaar, stelt Guardiola wel.

"Maar het is al anderhalve maand geleden dat hij nog speelde en het was een veeleisende wedstrijd", verklaarde hij de beslissing om onze landgenoot op de bank te laten. "Misschien had het wel gekund in de laatste tien of vijftien minuten."

🚀

Moet De Bruyne tegen Sporting minuten krijgen?

Meest recent

Imke Courtois geeft basiself Duivels: Vanaken én grote verrassing

De Rode Duivels staan tijdens hun eerste WK-groepsmatch meteen voor een serieuze uitdaging. Egypte ...

42
42
Eerste zomeraanwinst: Zulte Waregem shopt in eigen land

Zulte Waregem heeft donderdag afscheid genomen van smaakmaker Jeppe Erenbjerg, die naar KRC Genk ...

41
41
'Anderlecht grijpt mis: groen licht toptransfer Duranville'

Terwijl het wereldkampioenschap in de startblokken staat, begint in Europa stilaan de ...

178
178
Laatste kunststuk als Duivel? Courtois open over afscheid

De Rode Duivels bereiden zich momenteel in Seattle voor op hun eerste WK-wedstrijd van aanstaande ...

66
66
Talisman bij Duivels: "Hij heeft enorm veel goesting"

De Rode Duivels zijn bereide zich momenteel voor op hun eerste WK-wedstrijd. Aan motivatie om er een ...

265
265
"Brute waarheid" - Ronaldo keihard aangepakt vlak voor WK

De verwachtingen rond Portugal zijn bijzonder groot voor het WK in de VS, Canada en Mexico. ...

46
46
Vanaken-schok in basiself Duivels? "Tielemans op de bank"

Donderdagavond trappen Mexico en Zuid-Afrika het wereldkampioenschap 2026 op gang. Aanstaande ...

302
302
Club Brugge droomt van stunttransfer van 20 miljoen

Club Brugge volgt het WK met grote ogen. De jonge speler op het WK kan zich daar op het grootste ...

534
534
'Club Brugge richt pijlen op Nigeriaanse flankaanvaller'

Zowel op uitgaand als inkomend vlak wordt er deze zomer heel wat verkeer verwacht bij Club Brugge. ...

208
208
Anderlecht-fans reageren massaal op vertrek van Goto

De eerste grote uitgaande transfer van deze zomermercato is een feit. Via de officiële kanalen ...

266
266
Hugo Broos beroert tot tranen toe met tragisch verhaal

Hugo Broos heeft in zijn carrière al zowat alles meegemaakt. Maar vanavond, wanneer ...

85
85
'Anderlecht zoekt T1: topkandidaat Sibierski haakt af'

Op uitgaand vlak zit er stilaan schot in de zaak, maar inkomende dossiers wist RSC Anderlecht tot op ...

807
807
'Grote kuis in Anderlecht: abrupte exit in de maak'

Nadat het eerder al een aantal huurlingen uitzwaaide, en enkele aflopende contracten niet meer ...

453
453
Vlak voor WK: De Wever slaat voetbalfans met verstomming

Opvallende beelden vanuit de Wetstraat 16, waar Bart De Wever zich vlak voor de openingswedstrijd ...

133
133
'Club Brugge aast op dubbelslag bij PSG'

Bij Club Brugge lijkt er deze zomer heel wat te gaan bewegen. Het zal vervangers moeten vinden voor ...

421
421
Vossen ziet Genk goudmijn aanboren op transfermarkt

Jelle Vossen is nog op zoek naar een nieuwe uitdaging. De 37-jarige spits nam enkele weken geleden ...

534
534
Standard is toptalent definitief kwijt aan Feyenoord

Standard leek dit seizoen weer wat op te leven, al kon het zijn seizoen uiteindelijk net niet ...

74
74
'Feyenoord drukt door: komst Belg bijna rond'

Feyenoord eindigde vorig seizoen als tweede in de Eredivisie, maar kon PSV nooit bedreigen voor de ...

104
104
'KV Kortrijk keihard: oudgediende naar B-kern gestuurd'

KV Kortrijk is deze week als eerste eersteklasser begonnen aan de voorbereiding op het nieuwe ...

199
199
'Saibari staat op zucht van droomtransfer'

Bij Anderlecht en Genk kon hij ooit niet doorbreken, maar in Nederland is Ismael Saibari wel ...

55
55
'Anderlecht vangt minder dan gehoopt voor Goto'

Anderlecht staat voor een zeer drukke zomermercato en heeft donderdag een eerste belangrijke deal ...

468
468
'Club Brugge dokt miljoenen voor tienertalent'

Club Brugge ontwikkelde de voorbije jaren een bijzonder succesvolle transferstrategie, met ook een ...

461
461
'Rigaux wil nu ook JPL-smaakmaker naar Feyenoord halen'

Dévy Rigaux trok na het veroveren van de landstitel de deur achter zich dicht als Director of ...

136
136
TRANSFERUURTJE: 'Nieuwe club Hasi, Kompany gooit grote naam buiten'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

248
248
Garcia zet Duivel in de wachtkamer ondanks topseizoen

Het WK staat op het punt te ontploffen. Voor de Rode Duivels is het nog even wachten op de ...

158
158

Meer sportnieuws