De Bruyne dinsdag terug bij Man City? Dit zegt Guardiola

door
De Bruyne dinsdag terug bij Man City? Dit zegt Guardiola

Er wordt deze week weer gevoetbald in de Champions League. Dinsdag komt onder meer Manchester City in actie. De Engelse kampioen gaat dan op bezoek bij Sporting CP, de Portugese kampioen die Zeno Debast in de rangen heeft en waar toekomstig Man Utd-coach Ruben Amorim nog aan het roer zal staan.

Daar heeft City iets recht te zetten nadat het zaterdag zijn eerste nederlaag in de Premier League leed. Het ging met 2-1 onderuit bij Bournemouth. Daar kon Pep Guardiola wel opnieuw een beroep doen op Jérémy Doku, die in de laatste vijf minuten mocht invallen.

LEES OOK: 'Miljoenen uit Manchester: kassa rinkelt bij Club Brugge'

Guardiola is voorzichtig met De Bruyne

Ook Kevin De Bruyne zat er weer in de selectie, al kwam hij uiteindelijk niet van de bank. De laatste speelminuten van de aanvoerder van de Rode Duivels dateren intussen alweer van 18 september. Of hij dinsdag zijn rentree kan maken, wou Guardiola nog niet zeggen.

"Ik probeer goed voor Kevin te zorgen", verklaarde hij immers. "Toen hij vorig seizoen terugkeerde na vijf maanden afwezigheid, begon en eindigde hij sterk. We hebben hem nodig en hij keert zeker terug. We zullen proberen om hem op het juiste moment te brengen."

Comeback tegen Sporting?

Of dat juiste moment tegen Sporting zal zijn, valt nog af te wachten. De Bruyne verscheen maandag wel op training en ook in Bournemouth was hij eigenlijk al speelklaar, stelt Guardiola wel.

"Maar het is al anderhalve maand geleden dat hij nog speelde en het was een veeleisende wedstrijd", verklaarde hij de beslissing om onze landgenoot op de bank te laten. "Misschien had het wel gekund in de laatste tien of vijftien minuten."

Moet De Bruyne tegen Sporting minuten krijgen?

Meest recent

Oosting in vieze papieren: 5 voor 12 bij Antwerp

Na een schamele drie op 18 heeft Antwerp dringend nog eens nood aan een zege. Gemakkelijker gezegd ...

18
18
'Totale uitverkoop in Genk: recordzomer in aantocht'

KRC Genk kwalificeerde zich donderdag voor de achtste finale van de Europa League, waar een aantal ...

43
43
'STVV houdt adem in: Vrancken richting Anderlecht?'

Het ziet er momenteel naar uit dat RSC Anderlecht de aanstelling van een nieuwe hoofdcoach dan toch ...

263
263
De Mil moet puzzelen: rampscenario AA Gent komt uit

Na de collectieve offday tegen Cercle Brugge rekent Rik De Mil op een reactie van zijn troepen. Dat ...

45
45
Bob Peeters krijgt warm eerbetoon na promotie

SK Beveren zorgde afgelopen weekend voor een huzarenstukje door al in februari de promotie naar de ...

244
244
'Miljoenen uit Manchester: kassa rinkelt bij Club Brugge'

Atlético Madrid bleek een maatje te groot, maar Club Brugge mag toch terugblikken op een ...

311
311
Taravel slikt bittere pil: twee wissels bij Anderlecht?

RSC Anderlecht gaat zaterdag tegen OHL eindelijk nog eens op zoek naar een overwinning in eigen ...

272
272
Van Gucht vs Olga Leyers: vonken vliegen in het rond

Dat Ruben Van Gucht niet vies is van wat vrouwelijk schoon, dat weten we ondertussen wel. De ...

189
189
De Mil slaat op tafel bij KAA Gent en grijpt drastisch in

KAA Gent kreeg vorige speeldag een mokerslag van jewelste in de strijd om een plek in de top 6. In ...

285
285
Lammens ‘hot’ bij United, maar merkt keerzijde

Senne Lammens is een fenomeen aan het worden in de Premier League. De transfer van Royal Antwerp FC ...

131
131
Onthulling over frustratie bij Standard: “Niemand wist dat”

Standard Luik doet dit seizoen nog volop mee voor een plek in de top 6. De Rouches wonnen vorige ...

87
87
Fans in extase: groot nieuws over Romeo Lavia

Romeo Lavia wordt gezien als één van de grootste Belgische talenten van het moment. ...

88
88
Nu al WK-drama: oorlog en 500 lijkzakken nabij stadion

Het WK 2026 komt dichterbij. De Verenigde Staten, Mexico en Canada zijn de gastheer van dienst. In ...

100
100
Kompany gooit extra olie op het vuur voor Duitse topper

Vincent Kompany is dit seizoen sterk bezig met Bayern München. De Belgische oefenmeester staat ...

64
64
Guardiola komt met hoopgevend nieuws over Doku

De voorbije weken belandden heel wat Rode Duivels in de lappenmand. Eén van hen was ...

37
37
Alderweireld onthult: plan omgegooid voor Antwerp

Vorige zomer zette Toby Alderweireld een punt achter zijn profcarrière. De 36-jarige vond het ...

268
268
Dit is het verdere parcours van Genk in de Europa League

Om 13u werd na de Champions League in het hoofdkwartier van de UEFA in Nyon ook geloot voor de ...

272
272
Sebaoui onthult zéér straffe ambitie STVV

STVV blijft maar verbazen in de Jupiler Pro League. Van zijn laatste veertien competitiewedstrijden ...

100
100
TD Essevee duidelijk over mogelijk ontslag Vandenbroeck

Voor Zulte Waregem worden het nog spannende weken. De promovendus moet nog alles uit de kast halen ...

473
473
Loting CL: Real-City en PSG-Chelsea als grootste affiches

Vrijdagmiddag om 12u werd in het hoofdkwartier van de UEFA geloot voor de eindfase van de Champions ...

166
166
TRANSFERUURTJE: 'Club volgt oude bekende, toekomst Courtois bekend'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

208
208
De Condé scherp voor KRC Genk: “Dat moet er uit!”

KRC Genk heeft zich geplaatst voor de volgende rode van de Europa League. Na een thriller tegen ...

287
287
Euvrard zet Standard weer met voetjes op de grond

Standard Luik verraste vorige speeldag door met 0-3 te winnen van KRC Genk. De Rouches doen nog ...

85
85
Neymar-circus: wereldgoals, vechtpartij en steun voor Vini

Neymar wil nog naar het WK 2026 en bij het Braziliaanse Santos hoopt de buitenspeler zich in de ...

51
51
KRC Genk roept straffe ambities na Dinamo Zagreb

KRC Genk won na verlengingen van Dinamo Zagreb. In de heenwedstrijd leek het tweeluik al gespeeld ...

190
190

Meer sportnieuws