De Bruyne dinsdag terug bij Man City? Dit zegt Guardiola

door
De Bruyne dinsdag terug bij Man City? Dit zegt Guardiola

Er wordt deze week weer gevoetbald in de Champions League. Dinsdag komt onder meer Manchester City in actie. De Engelse kampioen gaat dan op bezoek bij Sporting CP, de Portugese kampioen die Zeno Debast in de rangen heeft en waar toekomstig Man Utd-coach Ruben Amorim nog aan het roer zal staan.

Daar heeft City iets recht te zetten nadat het zaterdag zijn eerste nederlaag in de Premier League leed. Het ging met 2-1 onderuit bij Bournemouth. Daar kon Pep Guardiola wel opnieuw een beroep doen op Jérémy Doku, die in de laatste vijf minuten mocht invallen.

LEES OOK: 'Vette jackpot voor Genk: Man City springt in de dans'

Guardiola is voorzichtig met De Bruyne

Ook Kevin De Bruyne zat er weer in de selectie, al kwam hij uiteindelijk niet van de bank. De laatste speelminuten van de aanvoerder van de Rode Duivels dateren intussen alweer van 18 september. Of hij dinsdag zijn rentree kan maken, wou Guardiola nog niet zeggen.

"Ik probeer goed voor Kevin te zorgen", verklaarde hij immers. "Toen hij vorig seizoen terugkeerde na vijf maanden afwezigheid, begon en eindigde hij sterk. We hebben hem nodig en hij keert zeker terug. We zullen proberen om hem op het juiste moment te brengen."

Comeback tegen Sporting?

Of dat juiste moment tegen Sporting zal zijn, valt nog af te wachten. De Bruyne verscheen maandag wel op training en ook in Bournemouth was hij eigenlijk al speelklaar, stelt Guardiola wel.

"Maar het is al anderhalve maand geleden dat hij nog speelde en het was een veeleisende wedstrijd", verklaarde hij de beslissing om onze landgenoot op de bank te laten. "Misschien had het wel gekund in de laatste tien of vijftien minuten."

Moet De Bruyne tegen Sporting minuten krijgen?

Meest recent

'Overmars in actie: oude bekende als eerste zomeraanwinst'

Antwerp FC boekte zaterdag een bijzonder deugddoende zege tegen revelatie STVV, desondanks lijkt de ...

33
33
'Monstertransfer Club: PSG klopt aan voor sterkhouder'

Club Brugge KV toonde zich de voorbije jaren een ideale springplank richting de Europese ...

143
143
Straffe woorden: Lineker en Richards gaan wild op Lammens

Manchester United is de laatste weken uitstekend bezig in de Premier League. Na een puike reeks is ...

101
101
‘Alle remmen los bij Anderlecht: stunttransfer in de maak'

RSC Anderlecht wil deze zomer stunten, en één groot dossier dreigt sneller te ...

587
587
Anderlecht hoopt op meevaller: aanwinst toont zich

RSC Anderlecht rondde dit seizoen een karrenvracht aan transfers af voor de eerste en tweede ploeg. ...

104
104
Hallo, Rudi Garcia? "Rode Duivels? Had al gemoeten"

Deze maand spelen de Rode Duivels in Chicago tegen de Verenigde Staten en Mexico. Door de hoge ...

80
80
Hein luidt alarmbel: "Zo verliezen ze de JPL-titel"

Union SG verloor alweer punten op verplaatsing. Het spelniveau van de landskampioen is al weken te ...

104
104
Deschacht ziet 'onverwachte' uitblinker bij Anderlecht

Het transferbeleid van RSC Anderlecht onder Olivier Renard was niet bepaald een succes. Zo mocht er ...

161
161
Lardot zag één grote bepalende fout in Charleroi-Club Brugge

Club Brugge won met 1-2 van Sporting Charleroi. Bij de Zebra's waren ze woedend over de 10 minuten ...

561
561
Wesley Sonck kiest onverwacht nieuw pad in zijn carrière

Wesley Sonck kent het klappen van de zweep. Als ex-voetballer, Rode Duivel en vaste analist op ...

34
34
'Anderlecht en De Cat: nieuwe contractupdate'

RSC Anderlecht moet snel duidelijkheid verschaffen over de contractsituatie van Thorgan Hazard, al ...

300
300
Stunt richting PO 1: "Ik hoop dat ze het halen"

STVV is al zeker van Play-Off 1 en dat is een zeer grote stunt. De Limburgers weten al dat ze tegen ...

216
216
Druk op Borguet en Bornauw neemt toe: "Verleng het contract"

Thorgan Hazard scoorde vijf keer in twee matchen en plots lezen we dat Anderlecht zijn contract moet ...

160
160
Na aanslag op Tzolis: Bondsparket vordert heel stevige straf

Club Brugge pakte zondagavond in extremis de drie punten op Sporting Charleroi na een doelpunt van ...

362
362
Frutos verklapt: "Of Anderlecht belde na ontslag Renard?"

Sporting Charleroi stelde vandaag Nicolas Frutos voor als de nieuwe sportief directeur. Hij kwam ...

187
187
RAFC-fan Tom Waes verrast iedereen: “Vertrek komt eraan”

Tom Waes was de laatste weken in oorlogsgebied. De man achter succesreeksen zoals Kamp Waes en ...

65
65
Charai niet 'happy': "Dat gaan we binnenskamers bespreken"

Bij KVC Westerlo pakten ze een oververdiend punt tegen Union SG. Ze hadden zelfs misschien nog ...

45
45
"Ik sprak met Anderlecht, niet met Club Brugge"

RSC Anderlecht en Club Brugge gaan komende zomer ongetwijfeld offensieve versterking zoeken. De twee ...

274
274
STVV in dubio: ervaren basispion gratis weg?

Bij STVV lopen heel veel spelers in de kijker. Een aantal spelers die niet al te veel aandacht ...

92
92
Hazard tipt RSCA-bestuur: "Andere ploegen hebben dat wel"

Thorgan Hazard is bezig aan een sterk seizoen, maar hij mist kwaliteit rondom zich. Er is geen ...

343
343
AA Gent in de rats: De Mil met slecht rapport

Rik De Mil kreeg de afgelopen jaren heel veel lof. Soms terecht, soms wat overdreven. Zijn transfer ...

179
179
Westerlo mist unieke kans: "Wat als?"

Met nog drie speeldagen voor de boeg is de strijd om de top zes nog altijd niet gestreden. Ook ...

46
46
Bob Peeters doet plannen SK Beveren uit de doeken

De strijd om promotie naar en degradatie uit de Jupiler Pro League is nog volop aan de gang. ...

296
296
AA Gent in crisis: Degryse geeft duidelijk advies

AA Gent dreigt alweer naast de Champions' Play-Off te grijpen. De Buffalo's gaven vorig weekend hun ...

309
309
Italiaanse pers brengt geweldig nieuws over De Bruyne

Er is licht aan het einde van de tunnel voor de Belgen van Napoli. Romelu Lukaku kroonde zich vorig ...

105
105

Meer sportnieuws