De Bruyne dinsdag terug bij Man City? Dit zegt Guardiola

door
De Bruyne dinsdag terug bij Man City? Dit zegt Guardiola

Er wordt deze week weer gevoetbald in de Champions League. Dinsdag komt onder meer Manchester City in actie. De Engelse kampioen gaat dan op bezoek bij Sporting CP, de Portugese kampioen die Zeno Debast in de rangen heeft en waar toekomstig Man Utd-coach Ruben Amorim nog aan het roer zal staan.

Daar heeft City iets recht te zetten nadat het zaterdag zijn eerste nederlaag in de Premier League leed. Het ging met 2-1 onderuit bij Bournemouth. Daar kon Pep Guardiola wel opnieuw een beroep doen op Jérémy Doku, die in de laatste vijf minuten mocht invallen.

LEES OOK: Guardiola schiet uit zijn krammen door Doku-fase: schorsing

Guardiola is voorzichtig met De Bruyne

Ook Kevin De Bruyne zat er weer in de selectie, al kwam hij uiteindelijk niet van de bank. De laatste speelminuten van de aanvoerder van de Rode Duivels dateren intussen alweer van 18 september. Of hij dinsdag zijn rentree kan maken, wou Guardiola nog niet zeggen.

"Ik probeer goed voor Kevin te zorgen", verklaarde hij immers. "Toen hij vorig seizoen terugkeerde na vijf maanden afwezigheid, begon en eindigde hij sterk. We hebben hem nodig en hij keert zeker terug. We zullen proberen om hem op het juiste moment te brengen."

Comeback tegen Sporting?

Of dat juiste moment tegen Sporting zal zijn, valt nog af te wachten. De Bruyne verscheen maandag wel op training en ook in Bournemouth was hij eigenlijk al speelklaar, stelt Guardiola wel.

"Maar het is al anderhalve maand geleden dat hij nog speelde en het was een veeleisende wedstrijd", verklaarde hij de beslissing om onze landgenoot op de bank te laten. "Misschien had het wel gekund in de laatste tien of vijftien minuten."

Moet De Bruyne tegen Sporting minuten krijgen?

Meest recent

Cercle Brugge rondt deal af: “Belangrijk onderdeel”

Cercle Brugge heeft op de officiële kanalen een contractverlenging bekendgemaakt. Terwijl ...

15
15
‘Textor zet verkoop RWDM in gang: zwarte lijst bekend’

RWDM Brussels zit weer in de hoek waar de klappen vallen. De Belgische traditieclub ging in het ...

25
25
Mourinho weer in rel verzeild geraakt: “Een verrader!”

Afgelopen speeldag werd de Portugese topper tussen FC Porto en Benfica afgewerkt. Voor José ...

19
19
Knaltransfer Degreef? Anderlecht-revelatie is duidelijk

Tristan Degreef begint zijn draai te vinden onder Jeremy Taravel bij RSC Anderlecht. Ook in de ...

221
221
’Schokkend: exact loon Lionel Messi onthuld’

Lionel Messi is op 38-jarige leeftijd nog steeds een wereldster. Ook in de Verenigde Staten ...

47
47
Eden Hazard: "Hij zou ideale bondscoach Rode Duivels zijn"

Met Rudi Garcia zitten de Rode Duivels momenteel aan hun derde buitenlandse bondscoach op rij. ...

127
127
Monstertransfer Nathan De Cat: "Nog straffer dan Jashari"

Nathan De Cat blijft dit seizoen hoge toppen scheren bij RSC Anderlecht. De Brusselaars kunnen ...

379
379
Zulte Waregem zet Vandenbroeck buiten: nieuwe details bekend

Met nog amper twee speeldagen te gaan in de reguliere competitie, werd alsnog een trainerswissel ...

300
300
'City dumpt weer grote naam: transferklapper Bernardo'

Manchester City liet de voorbije mercato's verschillende vaste waarden vertrekken. En dat lot dreigt ...

81
81
Rechtstreeks naar UCL? Waarom Club voor deze Europese ploeg supportert

Club Brugge wil ook komend seizoen weer aantreden in de Champions League. Daarvoor moet het beslag ...

210
210
Dilemma Garcia: plots twéé topkandidaten voor één WK-ticket

Bondscoach Rudi Garcia is momenteel druk in de weer met het voorbereiden van zijn WK-selectie. Op ...

146
146
JPL-uitblinker genoemd: "Zet hem bij KRC Genk ..."

KRC Genk dreigt dan toch naast de Champions' Play-Offs te grijpen. De Limburgers vielen afgelopen ...

235
235
Hevige discussie laait op: De Cat mee met Duivels naar WK?

Nathan De Cat pakte afgelopen weekend opnieuw uit met een vijf sterren-prestatie namens RSC ...

300
300
'Zomer-exit Tresoldi: Club Brugge hakt knoop door'

Club Brugge haalde vorige zomer een aantal mooie aanwinsten in huis, maar een aantal daarvan dreigt ...

283
283
Anderlecht ziet Taravel-dossier plots ontploffen

Anderlecht ziet het Taravel-dossier plots volledig kantelen. Wat begon als een tijdelijke oplossing, ...

314
314
Druk stijgt bij Union: Burgess echt op weg naar uitgang?

Union SG boekte afgelopen weekend een belangrijke thuiszege tegen KRC Genk. Bij de koploper behoorde ...

187
187
Toekomst De Bruyne onder druk: Napoli-insider geeft update

Kevin De Bruyne heeft vrijdagavond zijn rentree gemaakt bij SSC Napoli na maanden van blessureleed. ...

129
129
'Anderlecht kiest voor Taravel: meer details bekend'

De kogel is door de kerk: Jérémy Taravel blijft aan als trainer van RSC Anderlecht. ...

205
205
'Knaltransfer bij Club Brugge: top 15 van de wereld'

Club Brugge gaat alweer een lucratieve zomer tegemoet. Terwijl sterkhouders zoals Joel Ordonez, ...

679
679
Vanhaezebrouck verrast: uitblinkers weg bij Anderlecht?

RSC Anderlecht wist zondag nog eens zijn voet naast Club Brugge te zetten. Met dank vooral aan ...

308
308
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 29 bekend

Nu de reguliere competitie afstevent op zijn finale ontknoping kan ook de arbitrage zich geen fouten ...

127
127
Alderweireld's emotionele boodschap: "Het moet stoppen!"

Voormalig Rode Duivel Toby Alderweireld laat opnieuw van zich horen, maar deze keer niet op het ...

109
109
'Club schrikt zich rot: bliksemvertrek Tresoldi plots concreet'

Club Brugge dreigt na het seizoen verschillende steunpilaren kwijt te spelen. Zo komen jongens als ...

306
306
Maand na ontslag Hasi: drie grootste winnaars onder Taravel

Tenzij er geen oplossing wordt gevonden voor zijn gebrek aan een Pro License-diploma, zal RSC ...

278
278
Nú al favoriet Gouden Schoen? "Dan is winnaar praktisch gekend"

Het nieuwe kalenderjaar is inmiddels al een dikke twee maanden ver. En dus zijn ook al de eerste ...

465
465

Meer sportnieuws