De Bruyne dinsdag terug bij Man City? Dit zegt Guardiola

door
De Bruyne dinsdag terug bij Man City? Dit zegt Guardiola

Er wordt deze week weer gevoetbald in de Champions League. Dinsdag komt onder meer Manchester City in actie. De Engelse kampioen gaat dan op bezoek bij Sporting CP, de Portugese kampioen die Zeno Debast in de rangen heeft en waar toekomstig Man Utd-coach Ruben Amorim nog aan het roer zal staan.

Daar heeft City iets recht te zetten nadat het zaterdag zijn eerste nederlaag in de Premier League leed. Het ging met 2-1 onderuit bij Bournemouth. Daar kon Pep Guardiola wel opnieuw een beroep doen op Jérémy Doku, die in de laatste vijf minuten mocht invallen.

LEES OOK: Sterk Newcastle verpest het weekend van Guardiola

Guardiola is voorzichtig met De Bruyne

Ook Kevin De Bruyne zat er weer in de selectie, al kwam hij uiteindelijk niet van de bank. De laatste speelminuten van de aanvoerder van de Rode Duivels dateren intussen alweer van 18 september. Of hij dinsdag zijn rentree kan maken, wou Guardiola nog niet zeggen.

"Ik probeer goed voor Kevin te zorgen", verklaarde hij immers. "Toen hij vorig seizoen terugkeerde na vijf maanden afwezigheid, begon en eindigde hij sterk. We hebben hem nodig en hij keert zeker terug. We zullen proberen om hem op het juiste moment te brengen."

Comeback tegen Sporting?

Of dat juiste moment tegen Sporting zal zijn, valt nog af te wachten. De Bruyne verscheen maandag wel op training en ook in Bournemouth was hij eigenlijk al speelklaar, stelt Guardiola wel.

"Maar het is al anderhalve maand geleden dat hij nog speelde en het was een veeleisende wedstrijd", verklaarde hij de beslissing om onze landgenoot op de bank te laten. "Misschien had het wel gekund in de laatste tien of vijftien minuten."

Moet De Bruyne tegen Sporting minuten krijgen?

Meest recent

Cath Luyten breekt bij spraakmakende bekentenis over Raes

Cath Luyten en sportjournalist Frank Raes vormden jarenlang een bekend en geliefd ...

294
294
Revelatie in de Jupiler Pro League: "Hij verdient lof"

De heenronde in de Jupiler Pro League ligt achter de rug. Hoogstaand was het zeker niet wat we te ...

14
14
JPL-stunt in de maak: "Wie dit voor het seizoen zei..."

STVV is en blijft een van de leukste ploegen in de Jupiler Pro League. De Kanaries wonnen met 1-2 ...

59
59
Euvrard messcherp en doet oproep aan Standard-bestuur

Standard doet het niet goed. De Rouches tellen na vijftien speeldagen zelfs minder punten dan vorig ...

65
65
Dé titelfavoriet in de JPL? Vandenbempt slaat en zalft

Voorlopig blijven we toch op onze honger zitten in de Jupiler Pro League. Vooral de topclubs mogen ...

83
83
Feest bij Anderlecht: "Kijk maar naar Club Brugge en Union"

RSC Anderlecht heeft na een zwakke match alsnog de drie punten weten te rapen op het veld van La ...

198
198
Antwerp zoekt coach: 10 potentiële topkandidaten

Royal Antwerp FC heeft Stef Wils ontslagen na de pijnlijke nederlaag tegen FCV Dender. De Great Old ...

564
564
Nieuwe trainer Antwerp: Gheysens onderneemt actie

Het doek is gevallen over Stef Wils als hoofdcoach van Antwerp FC. Enkele uren na de beschamende ...

176
176
Beeld Lukaku gaat heel Italië rond: Antonio Conte reageert

In de Italiaanse Serie A heeft SSC Napoli zaterdagavond met 3-1 gewonnen van Atlanta BC. Coach ...

331
331
"Hij maakte Hasi gek" - kranten geven RSCA'er 4 op 10

RSC Anderlecht wist afgelopen voor het eerst sinds half augustus nog eens een wedstrijd op ...

276
276
Degryse legt groot probleem Genk bloot: "Ongelooflijk"

De heenronde van de reguliere competitie in de Jupiler Pro League zit erop en een aantal clubs ...

333
333
'Tzolis shockeert Club Brugge met spectaculaire exit'

In de zomer leek er geen vuiltje aan de lucht: Club Brugge sloeg 32 miljoen van Crystal Palace af en ...

454
454
Engelse pers spreekt straffe taal na derby-optreden Trossard

Wordt dit seizoen eindelijk het goede voor Arsenal FC? De Gunners hebben in ieder geval weer gouden ...

273
273
'Trainer Sporting gelooft ogen niet na scouting Club Brugge'

De vierde speeldag van de League Phase van de Champions League staat voor de deur. Club Brugge gaat ...

653
653
'Anderlecht richt transfervizier op smaakmaker JPL'

RSC Anderlecht lijkt in de goede flow te zitten en kan voor het eerst dit seizoen pronken met een ...

312
312
'Antwerp schakelt razendsnel: eerste kandidaat-coach gelekt'

Het kwakkelende Antwerp FC is op zoek naar een nieuwe hoofdtrainer. De trieste nederlaag tegen rode ...

446
446
Ophef over Bounida en Mokio: Ajax-coach reageert

Het gaat bij Ajax alleen maar van kwaad naar erger. Ook een trainerswissel bracht geen zoden aan de ...

90
90
Club ontsnapte aan domper: "Als ik hem gezien had..."

Club Brugge heeft zaterdag zijn opdracht volbracht door te winnen van Charleroi. Daardoor blijft het ...

158
158
'Volgende trainerswissel in JPL? Fans eisen ontslag'

De reguliere competitie in de Jupiler Pro League is na dit seizoen halfweg en stilaan tekenen zich ...

312
312
Clement meteen met neus op feiten: "Geen mirakels"

Philippe Clement verraste vorige week vriend en vijand door plots weer aan de slag te gaan. Daar ...

81
81
Courtois krijgt enorme lofzang van Xabi Alonso

De Rode Duivels konden tijdens de voorbije interlands niet rekenen op Thibaut Courtois. De doelman ...

89
89
Biglia kondigt nu al nakend vertrek bij Anderlecht aan

Anderlecht hertekende afgelopen zomer drastisch zijn technische staf, waarbij ze enkele oude ...

717
717
Kompany lacht vergelijking weg: "Je lacht er zelf mee"

Bayern München maakte zaterdag nog maar eens indruk door Freiburg met spectaculaire 6-2-cijfers ...

133
133
STVV raast door en laat Mazzu verweesd achter

STVV kon een geweldige zaak doen en uitlopen op AA Gent. De Truienaars gingen op bezoek bij OH ...

104
104
Hasi haalt opgelucht adem: "Hopelijk is hij nu vertrokken"

RSC Anderlecht juichte, zonder uitfans, toch heel hard na 93 minuten voetballen. De Brusselaars ...

303
303

Meer sportnieuws