Club Brugge treft oude bekende in Champions League

door
Club Brugge treft oude bekende in Champions League

Club Brugge wacht woensdag opnieuw een stevige uitdaging in de Champions League. Na een drie op negen tegen Dortmund, Sturm Graz en AC Milan krijgen ze immers het bezoek van Aston Villa, dat na een fraaie negen op negen voorlopig zelfs aan de leiding staat in de league phase.

LEES OOK: Bom in CPL: Club NXT degradeert naar derde afdeling

Club Brugge treft vele oude bekenden

Het zal dus niet makkelijk worden voor Blauw-Zwart om punten te sprokkelen tegen de Engelse club, die met enkele oude bekenden naar Brugge afzakt. Met Amadou Onana en Youri Tielemans hebben ze twee Rode Duivels in de rangen en ook Leon Bailey (ex-Genk) heeft een Belgisch verleden.

Ook de ref wordt overigens een oude bekende van Club. De UEFA maakte immers bekend dat Tobias Stieler de wedstrijd in goede banen zal moeten leiden. De 43-jarige Duitser was al twee keer eerder in het Jan Breydelstadion, met wisselend succes voor Club.

Ref al voor derde keer op Jan Breydel

In augustus 2019 was Stieler vierde ref in de Champions League-voorronde tegen LASK Linz. Club won toen met 2-1 en plaatste zich zo voor de groepsfase van het kampioenenbal. Daarin kwamen ze hem opnieuw tegen, want hij floot in december de thuismatch tegen Real Madrid. Club ging toen met 1-3 onderuit.

Dit seizoen bleek Stieler ook nog geen talisman voor Belgische teams. Hij was in augustus de scheidsrechter in de match tussen Slavia Praag en Union in de voorrondes van de Champions League, waarbij de Brusselaars met 3-1 onderuit gingen. Hij leidde in september ook nog de 2-0-nederlaag van de Rode Duivels in Frankrijk in de Nations League.

Zal Club Brugge punten sprokkelen tegen Aston Villa?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

89
89
Standard terug naar de top? Vandersmissen ziet één probleem

Standard speelt vanavond een zeer belangrijk duel tegen OH Leuven. Bij winst staan ze alvast voor ...

6
6
Taravel twijfelt: Anderlecht met B-ploeg naar Gent?

RSC Anderlecht gaat zondag op bezoek bij AA Gent, een cruciaal duel met het oog op de vierde plaats ...

9
9
Bom in CPL: Club NXT degradeert naar derde afdeling

De afgelopen weken en maanden is er al veel inkt gevloeid over de competitiehervorming, waarbij ...

187
187
Leko verrast: opvallende namen in selectie Club Brugge

Club Brugge krijgt zaterdag STVV over de vloer, dat na de zege tegen Union zijn status als ...

119
119
Taravel doet boekje open over afwezigen Anderlecht

De week van de waarheid breekt aan voor RSC Anderlecht. Enkele dagen voor de bekerfinale tegen Union ...

83
83
Mokio bevestigt exit Rode Duivels: "Ik kies Congo"

Nu de voetbaljaargang op zijn einde loopt, en de laatste rechte lijn richting het WK dus kan worden ...

72
72
Leko speelt open kaart: twee wissels bij Club Brugge

Nadat het vorige week haasje-over deed met Union, verdedigt Club Brugge zaterdag zijn leidersplek ...

301
301
'Taravel out: Anderlecht richt pijlen op oude bekende'

Er waait alweer een nieuwe wind bij RSC Anderlecht, waar Antoine Sibierski eerder deze week ...

391
391
Club Brugge en betreurde Sterchele: eerbetoon raakt diep

Club Brugge heeft vandaag op Instagram een pakkend eerbetoon gedeeld aan François Sterchele. ...

301
301
De Mil slaat op tafel bij KAA Gent vlak voor Anderlecht

KAA Gent moet zich snel herpakken in de Champions Play-Offs wil het nog een rol van betekenis ...

111
111
‘Pedofilieschandaal barst los: PL-club schorst sterspeler'

Een nieuw schandaal in Engeland staat op het punt te ontploffen. Op sociale media circuleerden plots ...

87
87
‘Castagne in zak en as: toekomstplannen op tafel’

Timothy Castagne is al jaren een vaste pion in de selectie van de Rode Duivels. Ook onder bondscoach ...

72
72
Rik De Mil snoeihard voor drie KAA Gent-spelers

KAA Gent incasseerde afgelopen speeldag een mokerslag van rechtstreekse concurrent KV Mechelen. De ...

129
129
Van Gucht onder vuur: fysieke klappen stapelen zich op

Ruben Van Gucht kreeg het recent zwaar te verduren, en dat op meer dan één vlak. Wat ...

27
27
Verhaeghe meldt groot nieuws over stadion Club Brugge

Eerder kwam Club Brugge met grootse plannen naar buiten voor het nieuwe Basecamp. Nu kwam Het ...

1208
1208
Spalletti doet Openda-bekentenis: "Dat is mijn fout"

Wanneer Rudi Garcia volgende week de WK-selectie van de Rode Duivels bekend maakt, is het maar de ...

73
73
Hommeles bij Anderlecht: club en fans in de clinch

Anderlecht blikt terug op moeilijke weken met een nul op negen, waardoor de derde plaats in de ...

176
176
'De Ketelaere verbaast iedereen met droomtransfer'

De start van de transferzomer nadert met rasse schreden en voor de Rode Duivels belooft het een ...

300
300
Kompany rekent af met kritiek over vele tegengoals

Bayern München droomde de voorbije maanden van een treble, maar zag die droom deze week ...

46
46
Verbazing: La Louvière kondigt vertrek trainer aan

Het einde van het seizoen in de Jupiler Pro League nadert en dat betekent dat de meeste clubs al ...

75
75
'Mokerslag Beveren: succescoach vertrekt'

Volgend seizoen maakt SK Beveren zijn comeback in de Jupiler Pro League nadat het de voorbije ...

188
188
TRANSFERUURTJE: 'Club vs Anderlecht voor JPL-talent, megatransfer Godts'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

183
183
Jelle Vossen stampt nog ferm na: harde woorden

Jelle Vossen ging van cultheld bij Zulte Waregem naar spits die niet van de bank kwam. In de Jupiler ...

402
402
Ferme 'patat' voor Marc Coucke: "Continue bemoeienis'

Marc Coucke kent opnieuw bijzonder moeilijke weken bij Anderlecht. De recordkampioen verloor ...

86
86
Kompany slaat terug na kritiek: T1 houdt voet bij stuk

Bayern München werd in de halve finale van de Champions League uitgeschakeld door PSG. De ...

100
100

Meer sportnieuws