Club Brugge treft oude bekende in Champions League

317 stemmen
Club Brugge treft oude bekende in Champions League

Club Brugge wacht woensdag opnieuw een stevige uitdaging in de Champions League. Na een drie op negen tegen Dortmund, Sturm Graz en AC Milan krijgen ze immers het bezoek van Aston Villa, dat na een fraaie negen op negen voorlopig zelfs aan de leiding staat in de league phase.

LEES OOK: Nieuwe marktwaardes JPL: Tzolis breekt alle records

Club Brugge treft vele oude bekenden

Het zal dus niet makkelijk worden voor Blauw-Zwart om punten te sprokkelen tegen de Engelse club, die met enkele oude bekenden naar Brugge afzakt. Met Amadou Onana en Youri Tielemans hebben ze twee Rode Duivels in de rangen en ook Leon Bailey (ex-Genk) heeft een Belgisch verleden.

Ook de ref wordt overigens een oude bekende van Club. De UEFA maakte immers bekend dat Tobias Stieler de wedstrijd in goede banen zal moeten leiden. De 43-jarige Duitser was al twee keer eerder in het Jan Breydelstadion, met wisselend succes voor Club.

Ref al voor derde keer op Jan Breydel

In augustus 2019 was Stieler vierde ref in de Champions League-voorronde tegen LASK Linz. Club won toen met 2-1 en plaatste zich zo voor de groepsfase van het kampioenenbal. Daarin kwamen ze hem opnieuw tegen, want hij floot in december de thuismatch tegen Real Madrid. Club ging toen met 1-3 onderuit.

Dit seizoen bleek Stieler ook nog geen talisman voor Belgische teams. Hij was in augustus de scheidsrechter in de match tussen Slavia Praag en Union in de voorrondes van de Champions League, waarbij de Brusselaars met 3-1 onderuit gingen. Hij leidde in september ook nog de 2-0-nederlaag van de Rode Duivels in Frankrijk in de Nations League.

Zal Club Brugge punten sprokkelen tegen Aston Villa?

Meest recent

Speel gratis mee met de VoetbalNieuws WK Poule 2026!

Het WK 2026 belooft een van de grootste voetbaltoernooien ooit te worden. Volg jij elke wedstrijd op ...

69
69
Napoli-voorzitter dropt bom omtrent Lukaku en De Bruyne

Romelu Lukaku en Kevin De Bruyne focussen zich op het WK met de Rode Duivels. Nadien keren ze terug ...

46
46
Antwerp strikt spits, Standard stuurt grote naam door

Royal Antwerp FC weet nog steeds wat de toekomst brengt. Er is heel veel onzekerheid. De club blijft ...

58
58
STVV heeft prijs en legt sterkhouder langer onder contract

Bij STVV hebben ze heel veel kwaliteit rondlopen, maar daardoor is er ook heel veel interesse. De ...

17
17
'Antwerp lanceert zomeroffensief: 3 vliegen in 1 klap'

Hoewel het rommelt in de bestuurskamer kan Antwerp niet bij de pakken blijven zitten. Na alweer een ...

49
49
Peter Vandenbempt slaat VRT-kijker met totale verstomming

Nog voor de eerste bal is getrapt op het WK, heeft Peter Vandenbempt al voor een verrassing gezorgd. ...

261
261
Joma trapt na richting Anderlecht: "Sporting onwaardig"

RSC Anderlecht presenteerde donderdag de nieuwe outfit voor volgend seizoen. Na zeven jaar slaan de ...

334
334
Frankrijk voor de bijl: Jonge Duivels naar finale EK U17

Terwijl de Rode Duivels zich klaarstomen voor het WK, spelen hun toekomstige opvolgers momenteel het ...

373
373
Coucke gaat helemaal los in interview: "Het moet stoppen!"

Marc Coucke heeft nog steeds meerdere hangijzers in het vuur hangen. Zijn meest bekende, in ...

331
331
'Onwaarschijnlijke uittocht Ajax: 21 spelers in etalage'

Ajax beleefde een zeer woelig en tegenvallend seizoen, waarin het pas op de valreep een Europees ...

150
150
Vanaken wil komaf maken met vloek bij Rode Duivels

De Rode Duivels oefenen zaterdag nog eens tegen Tunesië, maar daarna begint het echte werk. Er ...

83
83
Beerschot verrast: ervaren rot moet vertrekken

Beerschot mocht dit seizoen lange tijd dromen van een terugkeer naar de Jupiler Pro League, maar die ...

88
88
Nieuwe marktwaardes JPL: Tzolis breekt alle records

De zomermercato komt eraan en voor heel wat Belgische clubs belooft die zeer druk te worden. Met het ...

494
494
'STVV krijgt volgende transferaanbieding binnen'

STVV was dé revelatie van het seizoen in de Jupiler Pro League. De Kanaries sloten het ...

114
114
'Tedesco haalt vergeten Rode Duivel naar nieuwe club'

Sinds hij begin 2025 opzijgeschoven werd als bondscoach van de Rode Duivels zat Domenico Tedesco ...

109
109
El Ouahdi kan opgelucht ademhalen: drama vermeden

Zakaria El Ouahdi is één van de vele spelers die er de laatste jaren voor kozen om ...

80
80
Moreira stuurt Garcia boodschap: "Daar speel ik liefst"

De Rode Duivels staan zaterdag voor hun laatste test voor het WK. Dan nemen ze het in het Koning ...

79
79
'Antwerp blijft gaan: volgende tiener op komst'

Antwerp moet voor volgend seizoen heel wat spelers zien te vervangen. De middelen zijn daarvoor ...

123
123
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht wil Roemeen, Club keert terug voor target'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

164
164
"Coucke buiten": fans Anderlecht roeren zich opnieuw

De fans van RSC Anderlecht zijn het beu. De vele wissels sinds Marc Coucke de club overnam hebben ...

247
247
Croonen geeft volgende straffe plannen van KRC Genk prijs

KRC Genk maakte de terugkeer van Thibaut Courtois bekend. CEO Peter Croonen en de doelman van Real ...

242
242
Vanaken: "Als hij terugkeert naar Anderlecht, zou mooi zijn"

Hans Vanaken sprak vandaag de media toe. Zaterdag spelen de Belgen tegen Tunesië en de ...

738
738
Trainer en transfers: Bornauw komt met update

Het blijft voorlopig nog een mysterie hoe Anderlecht er volgend seizoen uit zal zien. Het enige dat ...

334
334
'Strijd om Openda is los: 3 clubs doen bod'

Vier jaar lang maakte hij altijd deel uit van de selectie van de Rode Duivels, maar voor het WK viel ...

175
175
Anderlecht lanceert nieuw thuisshirt met fraaie film

Anderlecht kwam enkele dagen geleden met groot nieuws. Na zeven seizoenen werd de samenwerking met ...

177
177
'Wilmots in actie: transferplannen Standard bekend'

Bij Standard belooft het alweer een drukke transferzomer te worden. Sportief directeur Marc Wilmots ...

163
163

Meer sportnieuws