Club Brugge treft oude bekende in Champions League

door
Club Brugge treft oude bekende in Champions League

Club Brugge wacht woensdag opnieuw een stevige uitdaging in de Champions League. Na een drie op negen tegen Dortmund, Sturm Graz en AC Milan krijgen ze immers het bezoek van Aston Villa, dat na een fraaie negen op negen voorlopig zelfs aan de leiding staat in de league phase.

LEES OOK: Record in zicht: Union om deze reden titelfavoriet

Club Brugge treft vele oude bekenden

Het zal dus niet makkelijk worden voor Blauw-Zwart om punten te sprokkelen tegen de Engelse club, die met enkele oude bekenden naar Brugge afzakt. Met Amadou Onana en Youri Tielemans hebben ze twee Rode Duivels in de rangen en ook Leon Bailey (ex-Genk) heeft een Belgisch verleden.

Ook de ref wordt overigens een oude bekende van Club. De UEFA maakte immers bekend dat Tobias Stieler de wedstrijd in goede banen zal moeten leiden. De 43-jarige Duitser was al twee keer eerder in het Jan Breydelstadion, met wisselend succes voor Club.

Ref al voor derde keer op Jan Breydel

In augustus 2019 was Stieler vierde ref in de Champions League-voorronde tegen LASK Linz. Club won toen met 2-1 en plaatste zich zo voor de groepsfase van het kampioenenbal. Daarin kwamen ze hem opnieuw tegen, want hij floot in december de thuismatch tegen Real Madrid. Club ging toen met 1-3 onderuit.

Dit seizoen bleek Stieler ook nog geen talisman voor Belgische teams. Hij was in augustus de scheidsrechter in de match tussen Slavia Praag en Union in de voorrondes van de Champions League, waarbij de Brusselaars met 3-1 onderuit gingen. Hij leidde in september ook nog de 2-0-nederlaag van de Rode Duivels in Frankrijk in de Nations League.

Zal Club Brugge punten sprokkelen tegen Aston Villa?

Meest recent

Record in zicht: Union om deze reden titelfavoriet

De eerste speeldag van de Champions' Play-Off heeft nog maar eens duidelijk gemaakt dat de ...

11
11
Albert brengt slecht nieuws en moet WK laten schieten

Binnen een tweetal maanden gaat het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico van pas. De Rode ...

0
0
'Atalanta hakt knoop door over megatransfer De Ketelaere'

Afgelopen weekend was Charles De Ketelaere nog eens belangrijk voor Atalanta. De Rode Duivel loodste ...

48
48
Werken aan de Romback: Lukaku duikt verrassend op

Napoli pakte maandag de drie punten in de kraker tegen AC Milan, maar daarbij kon het niet rekenen ...

49
49
'Anderlecht moet toch weer blessuredomper slikken'

Voor Anderlecht zijn de play-offs rampzalig begonnen, want op het veld van Club Brugge leden ze al ...

93
93
'Club mag op één voorwaarde nog dromen van Rode Duivel'

Bij Club Brugge zijn de voorbereidingen voor de zomermercato ongetwijfeld al volop aan de gang. ...

184
184
TRANSFERUURTJE: 'PSG shopt bij Club, ramp voor Vermeeren'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

188
188
‘Na Vanaken gaat Club all-in voor transferverrassing’

Club Brugge strijdt nog volop mee voor de titel dit seizoen, maar Blauw-Zwart is achter de schermen ...

505
505
‘Anderlecht heeft plan klaar: vervanger Coosemans’

Eerder op de dag werd bekendgemaakt dat RSC Anderlecht op het punt staat om het contract van Colin ...

206
206
‘Spanje in rep en roer: ook racisme bij Real Madrid’

Afgelopen speeldag was er veel ophef in de Spaanse hoogste klasse nadat er bij FC Barcelona ...

93
93
Kompany waarschuwt na straffe prestatie tegen Real Madrid

Bayern München won oververdiend met 1-2 op het veld van Real Madrid. Dat was nog een gevleide ...

88
88
'Standard mikt dankzij WK op miljoenentransfer'

Marc Wilmots verklaarde al dat de kern van Standard er volgend seizoen grotendeels hetzelde zal ...

80
80
'Taravel krijgt gigantische opsteker voor AA Gent'

RSC Anderlecht weet wat het zondag moet doen tegen AA Gent: winnen. Anders is het wéér ...

232
232
Monsterdeal bij PSV: "70 miljoen euro"

PSV is ondertussen alleenheerser in Nederland. Ze wonnen voor het derde jaar op rij de landstitel. ...

117
117
Kompany verovert Europa: Schmeichel vol lof

Bayern München won verdiend met 1-2 op het veld van Real Madrid. Het deed met oogstrelend ...

168
168
Sterkhouder STVV doet boekje open over mogelijk vertrek

Bij STVV kennen ze een droomseizoen en de Kanaries hopen dat af te sluiten met een Europees ticket. ...

85
85
Fikse waarschuwing Club Brugge: "Kan de titel kosten"

Club Brugge is goed aan de Champions' Play-Offs begonnen en won maandagmiddag met 4-2 van rivaal RSC ...

277
277
'Toekomstwending Coosemans: Anderlecht onderneemt stappen'

RSC Anderlecht blijft voorlopig op zoek naar een nieuwe sportief directeur. Maar ondertussen wordt ...

245
245
'Manchester United lonkt: transferdeal met KRC Genk'

KRC Genk is goed begonnen aan de Europe Play-Offs en kan komend weekend opnieuw een uitstekende zaak ...

295
295
"Hallucinant" - Union structureel bevoordeeld door arbitrage?

De Play-Offs zijn nog maar één speeldag ver en de arbitrage heeft al voor de nodige ...

402
402
Taravel zakt weg: Anderlecht richt blik op opvolgers

De 4-2-nederlaag op Club Brugge heeft het debat rond Jérémy Taravel weer helemaal ...

333
333
Nieuwe PO-mokerslag voor Gent: "Zeer pijnlijk"

AA Gent heeft het nagelaten om een gouden zaak te doen tijdens de openingsspeeldag van de Champions' ...

151
151
"Je brengt me in problemen bij Courtois" - Kompany dribbelt netelige vraag

In de Champions League heeft Bayern München dinsdagavond een eerste grote stap richting de ...

195
195
Stoel Taravel wankelt: "Op basis van wat is hij hoofdcoach?"

RSC Anderlecht kon de schade na rust nog ietwat beperken, maar werd afgelopen compleet overdonderd ...

211
211
Vertrek voor Vanaken? 'Club Brugge schiet in actie'

Met Simon Mignolet ziet Club Brugge na het seizoen één van zijn vaste steunpilaren ...

456
456

Meer sportnieuws