Goots ziet probleem bij Antwerp: "Als hij moet invallen..."

370 stemmen
Goots ziet probleem bij Antwerp:

Antwerp is er zondag niet in geslaagd om een eventuele kandidatuur voor de titel kracht bij te zetten. Het ging in de topper op Genk vrij kansloos onderuit met 2-0 en zag zijn achterstand op de leider daardoor al oplopen tot acht punten. Bovendien zag het in de klassering ook Club Brugge passeren en zakte het dus naar de derde plaats.

LEES OOK: 'Anderlecht slaat toe: Jean Kindermans keert terug'

Amper wisselmogelijkheden bij Antwerp

De Great Old kwam vlak voor rust op achterstand en kon daarna geen aanspraak meer maken op puntenwinst. Het slikte vroeg in de tweede helft een tweede goal van Hrosovsky en daarmee was het helemaal game over. Ook omdat Jonas De Roeck niet bepaald de wedstrijd kon doen kantelen met zijn wissels.

Dat kwam vooral omdat de bank vooral bevolkt was met jonkies. "Antwerp zit een beetje te wachten op de hulp van een fitte Balikwisha", stelt ook Patrick Goots vast in Gazet van Antwerpen. "Momenteel moet het wel heel diep in de reserves tasten. Ik wil geen afbraak doen aan de jonge gasten, maar als Scott opnieuw invalt, weet je dat de weelde op de bank niet groot is. In topmatchen wordt dat cash betaald."

Versterking in januari noodzakelijk

Op reservedoelman Butez na was de bank immers volledig bevolkt door onervaren jonkies. Scott was daarvan de oudste, maar de Duitser kon zich bij Antwerp nog niet doorzetten. Met Valencia, Udoh, Renders en Vandeplas hadden ook de andere invallers amper ervaring op het hoogste niveau, terwijl in de basis ook de 18-jarige Verstraeten weer voor de leeuwen gegooid werd.

Goots vindt dan ook dat Antwerp straks beter versterking kan halen. "Er komt natuurlijk nog een wintermercato aan, waarin het gat met Genk en Club Brugge –die over een veel uitgebreidere en duurdere kern beschikken – een beetje kan worden dicht gefietst. Een sterke bank maakt in het hedendaagse voetbal het verschil. Dat zullen Jonas en de sportieve cel maar al te goed beseffen."

🚀

Moet Antwerp in januari de transfermarkt op?

Meest recent

TRANSFERUURTJE: 'Club nadert topdoelman, blijft De Cat toch?'

De zomerse transfercarrousel komt stilaan op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn al ...

3
3
Charlie Hebdo zet WK op stelten met cartoon Deschamps

De Franse nationale ploeg zal de laatste groepsmatch tegen Noorwegen afwerken zonder bondscoach ...

5
5
Amadou Onana gaat op WK vol voor opvallende nieuwe carrière

Amadou Onana is een veelbesproken figuur zowel op als naast het veld. De middenvelder houdt zich ...

14
14
‘Vitor Bruno toont meteen harde hand bij Anderlecht’

RSC Anderlecht heeft met Vitor Bruno een nieuwe hoofdtrainer aangesteld. De Portugees is de ...

173
173
'Club helemaal overtuigd en all-in voor knaltransfer'

Club Brugge wacht voorlopig nog altijd op zijn eerste zomeraanwinst, want door het WK lijkt hun ...

284
284
AA Gent jubelt: toptalent zet handtekening

AA Gent is woensdag ook begonnen aan zijn voorbereiding op het nieuwe seizoen. De Buffalo's hebben ...

38
38
Hugo Broos met verstomming geslagen na sociale media-storm

Na de eerste WK-wedstrijd kreeg hij de wind van voren. Op sociale media werd zijn aanpak afgekraakt ...

93
93
Charleroi haalt derde zomeraanwinst binnen

De zomermercato komt voor alsmaar meer Belgische clubs helemaal op gang. Nu de voorbereiding bij de ...

10
10
Verschueren doet boekje open over trainerskeuze Anderlecht

Anderlecht stelde deze week eindelijk zijn nieuwe trainer voor. De keuze viel daarbij op een zeer ...

192
192
Ex-trainer rekent af met Courtois en beoordeelt Penders

Op zijn 34ste is Thibaut Courtois mogelijk bezig aan zijn laatste weken als Rode Duivel, want de ...

112
112
FIFA legt zware schorsing op na horrortackle die been brak

Het WK kende tot dusver al de nodige hoogtepunten, maar ook enkele dieptepunten. Soms vielen die ook ...

76
76
'Feyenoord shopt in Jupiler Pro League: mondeling akkoord'

KVC Westerlo gaat de nodige sterkhouders verkopen deze mercato, maar er zal ook nog kwaliteit ...

134
134
Kompany gecharmeerd: "Bayern haalt hem nu niet weg bij RSCA"

Bayern München gaat weldra Ismail Saibari voorstellen als nieuwe speler. Hij is niet de enige ...

283
283
Albert scherp voor twee Duivels: "Zijn over hun top"

België moet flink aan de bak tegen Nieuw-Zeeland. De volgende ronde moét gehaald worden, ...

214
214
Broos schrijft geschiedenis: "Een van mooiste momenten ooit"

Hugo Broos is voor eeuwig en altijd een held in Zuid-Afrika. Hij loodste hen naar de volgende ronde ...

105
105
Rel rond De Bruyne loert alweer om de hoek bij Rode Duivels

Kevin De Bruyne leek bij de Rode Duivels weer plezier gevonden te hebben. Maar na twee WK-matchen ...

380
380
Verschueren met straffe update over De Cat én transfers

Michael Verschueren, voorzitter van RSC Anderlecht, vertoeft momenteel op het WK. Hij zat daar samen ...

707
707
Defour pakt uit met gewaagde Rode Duivels-voorspelling

De Rode Duivels spelen zaterdagochtend een cruciaal duel tegen Nieuw-Zeeland. Winnen en de volgende ...

126
126
Anderlecht heeft WK-revelatie: "35 miljoen euro!"

RSC Anderlecht heeft een aantal spelers rondlopen op het WK en de Brusselaars volgen uiteraard hun ...

313
313
Hugo Broos zorgt voor dé WK-stunt, Neymar in tranen

Hugo Broos heeft voor dé stunt tot dusver gezorgd op het WK. Zuid-Afrika won verrassend ...

164
164
'Westerlo houdt been stijf: vraagprijs van 5 miljoen euro'

Het zijn bijzonder drukke dagen bij KVC Westerlo. De spelers zijn er grof wild en heel wat clubs ...

85
85
Samen in ploeg met De Bruyne? Vanaken speelt open kaart

Heel wat kenners en analisten zijn van mening dat Hans Vanaken meer speelminuten moet krijgen bij de ...

85
85
'City pakt uit met duurste Premier League-transfer óóit'

Manchester City zal volgend seizoen voor het eerst in 10 jaar tijd succes moeten zien te boeken ...

244
244
Sels of Sommer? 'Club Brugge nadert nieuwe topdoelman'

Club Brugge nam na het voorbije seizoen afscheid van Simon Mignolet. Om de prijzenpakker te ...

766
766
Goal Promise David te laat: Zwitserland pakt groepswinst

Op WK 2026 is de eerste poule volledig gespeeld. Zo wist Zwitserland beslag te leggen op groepswinst ...

61
61

Meer sportnieuws