Goots ziet probleem bij Antwerp: "Als hij moet invallen..."

door
Goots ziet probleem bij Antwerp:

Antwerp is er zondag niet in geslaagd om een eventuele kandidatuur voor de titel kracht bij te zetten. Het ging in de topper op Genk vrij kansloos onderuit met 2-0 en zag zijn achterstand op de leider daardoor al oplopen tot acht punten. Bovendien zag het in de klassering ook Club Brugge passeren en zakte het dus naar de derde plaats.

LEES OOK: Na turbulent jaar staat Antwerp-fan Tom Waes voor zware test

Amper wisselmogelijkheden bij Antwerp

De Great Old kwam vlak voor rust op achterstand en kon daarna geen aanspraak meer maken op puntenwinst. Het slikte vroeg in de tweede helft een tweede goal van Hrosovsky en daarmee was het helemaal game over. Ook omdat Jonas De Roeck niet bepaald de wedstrijd kon doen kantelen met zijn wissels.

Dat kwam vooral omdat de bank vooral bevolkt was met jonkies. "Antwerp zit een beetje te wachten op de hulp van een fitte Balikwisha", stelt ook Patrick Goots vast in Gazet van Antwerpen. "Momenteel moet het wel heel diep in de reserves tasten. Ik wil geen afbraak doen aan de jonge gasten, maar als Scott opnieuw invalt, weet je dat de weelde op de bank niet groot is. In topmatchen wordt dat cash betaald."

Versterking in januari noodzakelijk

Op reservedoelman Butez na was de bank immers volledig bevolkt door onervaren jonkies. Scott was daarvan de oudste, maar de Duitser kon zich bij Antwerp nog niet doorzetten. Met Valencia, Udoh, Renders en Vandeplas hadden ook de andere invallers amper ervaring op het hoogste niveau, terwijl in de basis ook de 18-jarige Verstraeten weer voor de leeuwen gegooid werd.

Goots vindt dan ook dat Antwerp straks beter versterking kan halen. "Er komt natuurlijk nog een wintermercato aan, waarin het gat met Genk en Club Brugge –die over een veel uitgebreidere en duurdere kern beschikken – een beetje kan worden dicht gefietst. Een sterke bank maakt in het hedendaagse voetbal het verschil. Dat zullen Jonas en de sportieve cel maar al te goed beseffen."

Moet Antwerp in januari de transfermarkt op?

Meest recent

Here we go! ‘KRC Genk rondt knaltransfer met Barça af’

Eerder kwam het nieuws naar buiten dat FC Barcelona aanklopte bij KRC Genk om Juwensley Onstein ...

24
24
Romeo Lavia krijgt duidelijke boodschap bij Chelsea

Romeo Lavia maakte twee jaar geleden de monstertransfer van Southampton naar Chelsea, maar sindsdien ...

35
35
Westerlo grijpt drastisch in na boycot Genk en Anderlecht

Dit seizoen vonden er al verschillende supportersboycots plaats. Ook de fans van KAA Gent zullen ...

60
60
Clublegendes KV Mechelen overtuigen toptransfer

KV Mechelen heeft de transfer van Bouke Boersma op de officiële kanalen bekendgemaakt. De ...

37
37
Doku vloekt en briest: ook Garcia houdt hart vast

Jeremy Doku is dit seizoen een smaakmaker van Manchester City onder Pep Guardiola. De afgelopen ...

52
52
Utrecht onthult schrijnende taferelen Genk: “Hond geschopt”

De perikelen tijdens FC Utrecht – KRC Genk in de Europa League vorige week blijven nog ...

289
289
‘KV Mechelen hakt winterse transferknopen door’

KV Mechelen zag met Lion Lauberbach een sterkhouder vertrekken deze wintermercato. De aanvaller gaat ...

109
109
Gruwelijke beelden: Europese trip wordt ware nachtmerrie

Een nachtelijke rit vol hoop eindigde in pure horror. Zeven supporters van de Griekse topclub PAOK ...

36
36
'Selectie Rode Duivels: grote JPL-stunt in de maak'

Behoudens een heus voetbalmirakel komt woensdagavond een einde aan de eerste Champions ...

204
204
Club Brugge door in UCL? Analisten vellen helder verdict

Club Brugge staat voor het moment van de waarheid. Woensdagavond strijdt het tegen Olympique de ...

310
310
'Lammens krijgt groot nieuws: fatale transfer bij United'

Manchester United is de laatste weken opnieuw herboren onder interim-coach Michael Carrick. Die ...

230
230
Van Gucht krijgt uit onverwachte hoek vernietigende uithaal

Een ferme veeg uit de pan. Ruben Van Gucht die steeds vaker ook het nachtleven opzoekt als DJ, kreeg ...

230
230
Ontknoping UCL: waar kan je Club én Union op tv kijken?

Woensdagavond is het weer smullen geblazen voor de voetballiefhebber. Zo wordt de laatste speeldag ...

229
229
Groot alarm bij Genk: "Nu blijkt hoe ernstig de situatie"

De resultaten in de Europa League mogen gezien worden, maar in eigen land gaat het van kwaad naar ...

407
407
‘Club Brugge gokt alles: miljoenen voor tikkende tijdbom’

Club Brugge zet deze winter een gevaarlijke gok: miljoenen op tafel voor een verdediger die tegelijk ...

693
693
'Club en Union niet gerust: STVV pakt wéér uit op mercato'

Na 22 speeldagen in de Jupiler Pro League staat STVV zowaar op slechts één puntje van ...

429
429
'Klokt tikt voor Renard: 7 (!) last-minute transferdossiers'

RSC Anderlecht kondigde dinsdag de komst van verdediger Moussa Diarra aan. Daarmee zijn de ...

615
615
Club-Marseille: Leko voert drastische ingreep door in basiself

Woensdagavond valt het doek over de League Phase in de Champions League en op de slotspeeldag staat ...

334
334
'Club en Anderlecht mengen zich in strijd om JPL-sensatie'

Anderlecht was deze winter al behoorlijk actief op de transfermarkt en haalde al drie nieuwe spelers ...

437
437
'Knoop doorgehakt over transfers Deman en Engels'

De wintermercato krijgt een extra cachet door het WK van volgende zomer. Vele spelers zullen ...

115
115
'Garcia gruwelt na nieuwe wending rond Bounida'

Dit seizoen beleeft Rayane Bounida eindelijk zijn langverwachte grote doorbraak. Het 19-jarige ...

238
238
'Westerlo haalt weer Turk, Kortrijk grijpt naast oude bekende'

Volgende week sluit de wintermercato alweer zijn deuren en dus zijn vele clubs nog snel op zoek naar ...

48
48
'Witte rook bij KVM: Lauberbach out, vervanger bekend'

KV Mechelen kreeg vorig weekend een tik in de strijd om de Champions' Play-Off, want het moest tegen ...

131
131
'Anderlecht-speler gespot op luchthaven: transfer nabij'

Anderlecht stelde dinsdag zijn derde aanwinst van deze winter voor. Na Justin Heekeren en Danylo ...

266
266
Patro sluit aan bij top, enorme stunt Club NXT

Er staat deze week een midweekspeeldag op het programma in de Challenger Pro League. Dinsdagavond ...

222
222

Meer sportnieuws