Goots ziet probleem bij Antwerp: "Als hij moet invallen..."

370 stemmen
Goots ziet probleem bij Antwerp:

Antwerp is er zondag niet in geslaagd om een eventuele kandidatuur voor de titel kracht bij te zetten. Het ging in de topper op Genk vrij kansloos onderuit met 2-0 en zag zijn achterstand op de leider daardoor al oplopen tot acht punten. Bovendien zag het in de klassering ook Club Brugge passeren en zakte het dus naar de derde plaats.

Amper wisselmogelijkheden bij Antwerp

De Great Old kwam vlak voor rust op achterstand en kon daarna geen aanspraak meer maken op puntenwinst. Het slikte vroeg in de tweede helft een tweede goal van Hrosovsky en daarmee was het helemaal game over. Ook omdat Jonas De Roeck niet bepaald de wedstrijd kon doen kantelen met zijn wissels.

Dat kwam vooral omdat de bank vooral bevolkt was met jonkies. "Antwerp zit een beetje te wachten op de hulp van een fitte Balikwisha", stelt ook Patrick Goots vast in Gazet van Antwerpen. "Momenteel moet het wel heel diep in de reserves tasten. Ik wil geen afbraak doen aan de jonge gasten, maar als Scott opnieuw invalt, weet je dat de weelde op de bank niet groot is. In topmatchen wordt dat cash betaald."

Versterking in januari noodzakelijk

Op reservedoelman Butez na was de bank immers volledig bevolkt door onervaren jonkies. Scott was daarvan de oudste, maar de Duitser kon zich bij Antwerp nog niet doorzetten. Met Valencia, Udoh, Renders en Vandeplas hadden ook de andere invallers amper ervaring op het hoogste niveau, terwijl in de basis ook de 18-jarige Verstraeten weer voor de leeuwen gegooid werd.

Goots vindt dan ook dat Antwerp straks beter versterking kan halen. "Er komt natuurlijk nog een wintermercato aan, waarin het gat met Genk en Club Brugge –die over een veel uitgebreidere en duurdere kern beschikken – een beetje kan worden dicht gefietst. Een sterke bank maakt in het hedendaagse voetbal het verschil. Dat zullen Jonas en de sportieve cel maar al te goed beseffen."

🚀

Moet Antwerp in januari de transfermarkt op?

Meest recent

Sporting Hasselt en Patro blijven maar toeslaan

In de Challenger Pro League gaat het seizoen doorgaans wat later van start, maar enkele clubs zijn ...

10
10
‘De Cat lokt verrassende belangstelling uit Parijs’

Anderlecht zag deze week zijn kassa al een eerste keer rinkelen met de verkoop van Keisuke Goto aan ...

76
76
Garcia zit met Lukaku-bom vlak voor WK-start

Romelu Lukaku wil een rol van betekenis spelen op het WK. Zijn hoofd wil vooruit, zijn lichaam hinkt ...

33
33
Union en Club balen: geen extra WK-ganger

Het WK werd donderdagavond afgetrapt, maar dat betekent niet dat alle selecties al helemaal ...

24
24
‘Kompany met grote zak geld naar Brugge’

Club Brugge is deze zomer met Aleksandar Stankovic al één goudhaantje verloren, maar ...

234
234
'Taravel hakt knoop over Anderlecht-toekomst door'

De start van de voorbereiding komt er snel alweer aan, maar bij Anderlecht is het nog niet duidelijk ...

128
128
Oud-Genkie Oh bezorgt Zuid-Korea droomstart op WK

In groep A lijkt gastland Mexico vooral met Zuid-Korea te moeten gaan strijden voor de groepswinst. ...

84
84
"Scheidsrechter zag het anders" - Broos scherp na dubbel rood

Wat één van de hoogtepunten uit zijn carrière moest worden, draaide uit op een ...

86
86
Analisten vellen verdict: Vanaken titularis tegen Egypte?

In aanloop naar de WK-opener tegen Egypte, wordt al volop gespeculeerd over de mogelijke basisploeg ...

132
132
'Anderlecht vliegt direct mercato op met Goto-miljoenen'

RSC Anderlecht wacht nog steeds op een nieuwe trainer, maar is ondertussen wel actief op de ...

389
389
Openingsmatch met drie rode kaarten: Mexico klopt zwak Zuid-Afrika

Co-gastland Mexico is met een perfect rapport aan het wereldkampioenschap begonnen. In de ...

125
125
'Mourinho-effect: Real plukt topspeler weg onder neus Barça'

José Mourinho is de nieuwe trainer van Real Madrid. De Portugese trainer werd donderdag ...

129
129
Beste spelers WK '26: twee Rode Duivels in top 50

Het wereldkampioenschap 2026 is donderdagavond officieel op gang getrapt. In de komende weken wordt ...

177
177
Grote ergernis bij WK-openingsmatch: "Doodsteek voetbalfan"

De kop is eraf op het wereldkampioenschap 2026. Co-gastland Mexico en het Zuid-Afrika van bondscoach ...

221
221
Imke Courtois kiest basiself Duivels: Vanaken én grote verrassing

De Rode Duivels staan tijdens hun eerste WK-groepsmatch meteen voor een serieuze uitdaging. Egypte ...

220
220
Spraakmakende comeback rond: Mourinho nieuwe coach Real

Vlak voor de openingswedstrijd van het WK bracht Real Madrid groot nieuws naar buiten. De ...

69
69
Eerste zomeraanwinst: Zulte Waregem shopt in eigen land

Zulte Waregem heeft donderdag afscheid genomen van smaakmaker Jeppe Erenbjerg, die naar KRC Genk ...

180
180
Talisman bij Duivels: "Hij heeft enorm veel goesting"

De Rode Duivels zijn bereide zich momenteel voor op hun eerste WK-wedstrijd. Aan motivatie om er een ...

296
296
'Anderlecht grijpt mis: groen licht toptransfer Duranville'

Terwijl het wereldkampioenschap in de startblokken staat, begint in Europa stilaan de ...

420
420
Laatste kunststuk als Duivel? Courtois open over afscheid

De Rode Duivels bereiden zich momenteel in Seattle voor op hun eerste WK-wedstrijd van aanstaande ...

85
85
Zwaar dilemma Garcia: "Dat duo mag blijven staan"

Met zijn sterke voorbereidingscampagne lijkt Nathan Ngoy een basisplaats te hebben afgedwongen bij ...

547
547
"Brute waarheid" - Ronaldo keihard aangepakt vlak voor WK

De verwachtingen rond Portugal zijn bijzonder groot voor het WK in de VS, Canada en Mexico. ...

84
84
Vanaken-schok in basiself Duivels? "Tielemans op de bank"

Donderdagavond trappen Mexico en Zuid-Afrika het wereldkampioenschap 2026 op gang. Aanstaande ...

472
472
Club Brugge droomt van stunttransfer van 20 miljoen

Club Brugge volgt het WK met grote ogen. De jonge speler op het WK kan zich daar op het grootste ...

669
669
'Club Brugge richt pijlen op Nigeriaanse flankaanvaller'

Zowel op uitgaand als inkomend vlak wordt er deze zomer heel wat verkeer verwacht bij Club Brugge. ...

265
265

Meer sportnieuws