Goots ziet probleem bij Antwerp: "Als hij moet invallen..."

door
Goots ziet probleem bij Antwerp:

Antwerp is er zondag niet in geslaagd om een eventuele kandidatuur voor de titel kracht bij te zetten. Het ging in de topper op Genk vrij kansloos onderuit met 2-0 en zag zijn achterstand op de leider daardoor al oplopen tot acht punten. Bovendien zag het in de klassering ook Club Brugge passeren en zakte het dus naar de derde plaats.

LEES OOK: RAFC-fan Tom Waes laat masker vallen: schaamte, pijn en twijfel

Amper wisselmogelijkheden bij Antwerp

De Great Old kwam vlak voor rust op achterstand en kon daarna geen aanspraak meer maken op puntenwinst. Het slikte vroeg in de tweede helft een tweede goal van Hrosovsky en daarmee was het helemaal game over. Ook omdat Jonas De Roeck niet bepaald de wedstrijd kon doen kantelen met zijn wissels.

Dat kwam vooral omdat de bank vooral bevolkt was met jonkies. "Antwerp zit een beetje te wachten op de hulp van een fitte Balikwisha", stelt ook Patrick Goots vast in Gazet van Antwerpen. "Momenteel moet het wel heel diep in de reserves tasten. Ik wil geen afbraak doen aan de jonge gasten, maar als Scott opnieuw invalt, weet je dat de weelde op de bank niet groot is. In topmatchen wordt dat cash betaald."

Versterking in januari noodzakelijk

Op reservedoelman Butez na was de bank immers volledig bevolkt door onervaren jonkies. Scott was daarvan de oudste, maar de Duitser kon zich bij Antwerp nog niet doorzetten. Met Valencia, Udoh, Renders en Vandeplas hadden ook de andere invallers amper ervaring op het hoogste niveau, terwijl in de basis ook de 18-jarige Verstraeten weer voor de leeuwen gegooid werd.

Goots vindt dan ook dat Antwerp straks beter versterking kan halen. "Er komt natuurlijk nog een wintermercato aan, waarin het gat met Genk en Club Brugge –die over een veel uitgebreidere en duurdere kern beschikken – een beetje kan worden dicht gefietst. Een sterke bank maakt in het hedendaagse voetbal het verschil. Dat zullen Jonas en de sportieve cel maar al te goed beseffen."

Moet Antwerp in januari de transfermarkt op?

Meest recent

TU: 'Bom rond Noa Lang, eerste winteraanwinst Anderlecht'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

94
94
Promise David revancheert zich: “Zij waren gemeen”

Union SG heeft met het kleinste verschil gewonnen van KV Mechelen. De Brusselse club loopt daardoor ...

21
21
Karetsas verdwijnt bij KRC Genk: “Zou het aan mij liggen?”

KRC Genk ging onderuit tegen Zulte Waregem. Essevee wist al een tijdje niet meer te winnen, maar ...

76
76
Vanzeir maakt Cercle-fans warm met uitspraken

Dante Vanzeir heeft zijn debuut bij Cercle Brugge achter de rug. De aanvaller ging van KAA Gent naar ...

30
30
Onthuld: dit deed Fellaini écht bij Charleroi

Het was een opvallende aankondiging: Marouane Fellaini die plots aan de slag ging als adviseur bij ...

110
110
Nainggolan slaat meteen terug op kritiek bij Patro

Radja Nainggolan maakte de overstap van Lokeren naar Patro Eisden. De middenvelder werd al een ...

110
110
KV Mechelen legt DAZN-plan bloot: “Beter dan anderen”

De perikelen rond DAZN blijven nazinderen. De rechtenhouder besloot de stekker uit het TV-contract ...

143
143
Defour laat bom vallen over ex-club

Steven Defour kende een zeer bewogen spelerscarrière. Zijn transfers naar Standard en RSC ...

153
153
Vanhaezebrouck fluistert Renard opvallend advies toe

Olivier Renard heeft nog héél veel werk voor de boeg. Hij moet de kern uitdunnen en er ...

296
296
Benito Raman verrast en parkeert de bus in het Lotto Park

Het was een opvallend en warm moment in het Lotto Park afgelopen week. Benito Raman, vandaag ...

145
145
'Blunder Anderlecht? Ex-speler levert ‘jackpot’ op’

RSC Anderlecht heeft de afgelopen jaren een aantal talenten vroegtijdig laten gaan die nadien ...

155
155
Tranen bij Jean-Marie Pfaff na schokkend nieuws over Carmen

Komende week trekt Union richting München voor een confrontatie met Kompany en het grote ...

202
202
AA Gent ontdekt 'goudmijn': toekomst oogt plots heel mooi

Bij AA Gent werden de afgelopen jaren bijzonder veel Afrikaanse talenten gehaald. Er braken er amper ...

291
291
‘Paniek bij Anderlecht: winterdeal dreigt te ontploffen’

Bij Anderlecht staat alles plots onder hoogspanning. Een cruciale winterdeal wankelt, terwijl de ...

161
161
Fout van KRC Genk? "Wil hun ongelijk bewijzen"

Bij KRC Genk namen ze al afscheid van een aantal spelers. De Limburgers lieten één ...

106
106
Hein ziet AA Gent géweldige zaak doen: "Topper voor de JPL"

AA Gent wil dit seizoen weer de top zes halen en dat zal nog een héél zware opdracht ...

375
375
'Anderlecht plots genoemd: Lionel Messi baalt'

AA Gent is op zoek naar versterking op meerdere posities. De Buffalo's worden stilaan met heel veel ...

234
234
Antwerp ontdekt in de schaduw plots nieuwe diamant

Vincent Janssen en Gyrano Kerk vormen een zeer goed duo en de twee Nederlanders doen het zeer goed ...

482
482
Na De Bruyne, Courtois...: Genk plots van hemel naar de hel

KRC Genk heeft in zijn bestaan al héél veel spelers vanuit de eigen academie laten ...

83
83
Malinwa baalt: "Verdienden ruimschoots een punt"

KV Mechelen bleef in de laatste drie onderlinge confrontaties met Union telkens ongeslagen, maar is ...

90
90
Gemengde gevoelens bij Hubert: "Tevreden en niet tevreden"

Union heeft meteen een geweldige zaak gedaan in zijn eerste wedstrijden van 2026. Nadat het zich al ...

57
57
'Strijd om Seys is helemaal los: nog 2 clubs melden zich'

Het zal voor Club Brugge nog een helse klus worden om deze winter al zijn goudhaantjes aan boord te ...

245
245
Union velt KV Mechelen en loopt weer verder uit op Club

Union heeft zaterdagavond optimaal geprofiteerd van de nederlaag van Club Brugge een dag eerder. Het ...

70
70
Cercle lijkt vertrouwen: "We worden eindelijk beloond"

Cercle Brugge is uitstekend aan zijn 2026 begonnen. Het pakte immers een belangrijke zege op het ...

124
124
Kompany gelooft zijn ogen niet bij Bayern: "Mijn god!"

Bayern München heeft zaterdagavond opnieuw grote indruk gemaakt in de Bundesliga. In de topper ...

299
299

Meer sportnieuws