TRANSFERUURTJE: 'Topclub voor Tielemans, Mannaert toch aan de slag'

430 stemmen
TRANSFERUURTJE: 'Topclub voor Tielemans, Mannaert toch aan de slag'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. Heel wat ploegen zijn dan ook druk in de weer met het voorbereiden van hun transferplannen en ondertussen wordt ook weer volop van trainer gewisseld. VoetbalNieuws verzamelt de belangrijkste transfernieuwtjes dan ook dagelijks voor u in dit TRANSFERUURTJE.

LEES OOK: Lammens laat Man Utd-fans watertanden met uitspraak

Jupiler Pro League

Zien we Vincent Mannaert binnenkort toch weer aan het werk in het Belgische voetbal? De voormalige CEO van Club Brugge zou nu toch weer in gesprek zijn met de KBVB om aan de slag te gaan als technisch directeur. Eerder had Mannaert nochtans bedankt voor die job, maar hij zou nu toch weer in de running zijn om Frank Vercauteren op te volgen.

Bij Anderlecht mocht Mads Kikkenborg bijna een jaar na zijn komst in de bekermatch tegen Tubize-Braine eindelijk zijn officiële debuut maken. De Deense doelman kon in de zomer op huurbasis naar Brøndby, maar zag een terugkeer naar Denemarken niet zitten. Hij hoopt nog steeds door te breken in het Lotto Park.

Buitenland

Manchester United vond met Ruben Amorim snel een nieuwe trainer. Meteen duiken ook de eerste geruchten op over spelers die in het zog van de Portugees zouden kunnen overkomen van Sporting CP. Zo zou Man Utd al zijn oog laten vallen hebben op Ousmane Diomande, een 20-jarige centrale verdediger. De Ivoriaan zou wel maar liefst 80 miljoen euro moeten kosten.

Amorim werd bij United de opvolger van Erik ten Hag. Die zoekt na zijn ontslag uiteraard nog een nieuwe uitdaging. In Nederland wordt alvast gespeculeer dat hij opnieuw trainer zou kunnen gaan worden bij Ajax of PSV, waar hij eerder al assistent was. Op lange termijn zou hij dan weer voorzitter willen worden bij zijn grote liefde FC Twente.

Bij Aston Villa verkeert Youri Tielemans in grootse vorm en dat zorgt ervoor dat er gespeculeerd wordt dat de middenvelder in de zomer eindelijk de stap zou kunnen zetten naar een absolute topclub. Zelf geeft hij echter wel aan dat hij goed zit bij Villa, een transfer lijkt voor hem dus zeker geen must.

Zou Mannaert een goede technisch directeur zijn voor de Rode Duivels?

Meest recent

Geen Club Brugge, wel duurste transfer ooit in Zweden

Club Brugge gaat een drukke zomermercato tegemoet. De Bruggelingen moet onder meer een vervanger ...

7
7
Dezelfde ploeg tegen Egypte? Garcia legt uit

Rudi Garcia verraste met een aantal keuzes in de basisploeg. België won makkelijk met 5-0 van ...

21
21
Lammens laat Man Utd-fans watertanden met uitspraak

Manchester United kende na het ontslag van Ruben Amorim best nog een goed seizoen. Ze eindigden ...

21
21
Garcia over niet-selectie Duivels: "Moeilijkste keuze ooit"

Bondscoach Rudi Garcia selecteerde 26 spelers voor het WK. De Fransman had vooral in twee dossiers ...

63
63
De Ketelaere straalt: "Dat geeft heel veel vertrouwen"

Charles De Ketelaere begint als nummer één in de spits aan het WK. De Rode Duivel ...

23
23
Mechele looft twee ploegmaats: "Een nachtmerrie!"

Brandon Mechele kreeg van bondscoach Rudi Garcia een kans in de basis. De ervaren verdediger kende ...

200
200
Odjidja hangt op 37-jarige leeftijd schoenen aan de haak

Vadis Odjidja speelde afgelopen seizoen voor Eendracht Aalst Lede. Vanavond raakte bekend dat het ...

79
79
‘Over zijn lijk: Leko blaast Club Brugge-droomtransfer op’

Club Brugge leek in januari al te anticiperen op een mogelijk vertrek van Joël ...

525
525
Argentinië moet puzzelen: Mac Allister toch nog naar WK?

Binnen vijf dagen gaat het WK van start en dus is bij alle deelnemende landen bidden dat ze niet met ...

48
48
Eén grote ergernis bij Duivels na klinkende zege

De Rode Duivels kunnen straks met een zeer goed gevoel afreizen naar de Verenigde Staten voor het ...

229
229
'Tzolis stelt cruciale voorwaarde voor transfer'

Club Brugge staat na het veroveren van de landstitel voor een zeer drukke transferzomer. Het lijkt ...

226
226
Lukaku komt met update over terugkeer naar Anderlecht

Na een moeilijk seizoen lijkt Romelu Lukaku toch nog een leuke troef te gaan worden voor de Rode ...

481
481
Ondanks knalprestatie: Garcia woedend op zijn spelers

Na de overwinning in Kroatië ook nog een klinkende 5-0 tegen Tunesië: de Rode Duivels ...

424
424
Buitenlandse pers trekt conclusie over WK-kansen Duivels

De Rode Duivels hebben zaterdag de fans verwend in hun uitzwaaiwedstrijd. Tunesië werd met 5-0 ...

518
518
Klaar voor basisplaats? Lukaku reageert

Er viel in de voorbije week niets dan goed nieuws te rapen bij de Rode Duivels. Na de fraaie ...

73
73
“We kunnen wereldkampioen worden”: Meunier overtuigd

De Rode Duivels trekken in een uiterst positieve sfeer naar het WK. Ze hebben zaterdag immers ook ...

103
103
Kranten zien Duivel schitteren: "Wordt dé attractie van WK"

De voorbereiding op het WK van de Rode Duivels is uitstekend verlopen. Na de knappe overwinning in ...

170
170
Duivels met vertrouwen naar WK: Tunesië simpel afgemaakt

De Rode Duivels hebben in hun generale repetitie voor het WK nog wat extra vertrouwen getankt. ...

84
84
Antwerp kondigt fraaie Engelse trip aan

Antwerp beleefde een tegenvallend seizoen, waarin het in de grijze middenmoot eindigde en in de ...

91
91
'Transfermeevaller: AA Gent vangt nog 2 miljoen euro'

AA Gent zal zich deze zomer moeten zien te wapenen voor het Europese avontuur van volgend seizoen. ...

217
217
België charmeert, één Duivel grote man: "Sensatie op WK!"

De Rode Duivels begonnen om 15u aan hun laatste oefenmatch voor het WK. Ruim 43.000 fans waren ...

161
161
'Fredberg wil uitpakken met JPL-kampioenenmaker'

Jesper Fredberg is sinds bijna een jaar aan de slag bij Sampdoria in de Serie B. Het eerste seizoen ...

144
144
Degryse scherp voor twee keuzes Garcia: "Vind ik raar"

De Rode Duivels spelen tegen Tunesië hun laatste oefenmatch voor het WK. Bondscoach Rudi Garcia ...

273
273
'Club Brugge zet zinnen op peperdure doelman'

Club Brugge heeft afscheid genomen van Simon Mignolet (gestopt) en Dani van den Heuvel (geen nieuw ...

548
548
“Wat een grap”: Belgische fans halen uit naar Garcia

Rudi Garcia maakte zijn basisploeg bekend voor de laatste oefenmatch tegen Tunesië. Hij koos ...

332
332

Meer sportnieuws