TRANSFERUURTJE: 'Topclub voor Tielemans, Mannaert toch aan de slag'

door
TRANSFERUURTJE: 'Topclub voor Tielemans, Mannaert toch aan de slag'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. Heel wat ploegen zijn dan ook druk in de weer met het voorbereiden van hun transferplannen en ondertussen wordt ook weer volop van trainer gewisseld. VoetbalNieuws verzamelt de belangrijkste transfernieuwtjes dan ook dagelijks voor u in dit TRANSFERUURTJE.

LEES OOK: 'Club Brugge ruikt geld bij deal van 80 miljoen euro'

Jupiler Pro League

Zien we Vincent Mannaert binnenkort toch weer aan het werk in het Belgische voetbal? De voormalige CEO van Club Brugge zou nu toch weer in gesprek zijn met de KBVB om aan de slag te gaan als technisch directeur. Eerder had Mannaert nochtans bedankt voor die job, maar hij zou nu toch weer in de running zijn om Frank Vercauteren op te volgen.

Bij Anderlecht mocht Mads Kikkenborg bijna een jaar na zijn komst in de bekermatch tegen Tubize-Braine eindelijk zijn officiële debuut maken. De Deense doelman kon in de zomer op huurbasis naar Brøndby, maar zag een terugkeer naar Denemarken niet zitten. Hij hoopt nog steeds door te breken in het Lotto Park.

Buitenland

Manchester United vond met Ruben Amorim snel een nieuwe trainer. Meteen duiken ook de eerste geruchten op over spelers die in het zog van de Portugees zouden kunnen overkomen van Sporting CP. Zo zou Man Utd al zijn oog laten vallen hebben op Ousmane Diomande, een 20-jarige centrale verdediger. De Ivoriaan zou wel maar liefst 80 miljoen euro moeten kosten.

Amorim werd bij United de opvolger van Erik ten Hag. Die zoekt na zijn ontslag uiteraard nog een nieuwe uitdaging. In Nederland wordt alvast gespeculeer dat hij opnieuw trainer zou kunnen gaan worden bij Ajax of PSV, waar hij eerder al assistent was. Op lange termijn zou hij dan weer voorzitter willen worden bij zijn grote liefde FC Twente.

Bij Aston Villa verkeert Youri Tielemans in grootse vorm en dat zorgt ervoor dat er gespeculeerd wordt dat de middenvelder in de zomer eindelijk de stap zou kunnen zetten naar een absolute topclub. Zelf geeft hij echter wel aan dat hij goed zit bij Villa, een transfer lijkt voor hem dus zeker geen must.

Zou Mannaert een goede technisch directeur zijn voor de Rode Duivels?

Meest recent

Patro viert feestje bij Club NXT na zege in spektakelduel

In de Challenger Pro League stonden er vanavond twee duels op het programma. Club NXT ontving het ...

7
7
Tresoldi geniet in JPL en ziet één straffe tegenstander

Club Brugge betaalde afgelopen zomer 6 miljoen euro om Nicolo Tresoldi aan te trekken. De speler ...

35
35
Still geeft update over alle ophef omtrent Bayat

Edward Still verliet na twee matchen als interim-trainer RSC Anderlecht voor Watford. Karim ...

32
32
De Mil verrast: "Wilde hem meenemen naar AA Gent"

Zaterdag staat er met Sporting Charleroi - AA Gent een zeer belangrijk duel voor een ticket in ...

59
59
Red Flames nemen na 65 caps afscheid van grote naam

De Belgian Red Flames hebben vandaag afscheid genomen van een van hun meest ervaren speelsters. Na ...

13
13
Leko klopt zichzelf op de borst: "Sinds ik er ben..."

Club Brugge moet dit weekend aan de bak tegen Cercle Brugge. Een Brugse derby, waarbij puntenverlies ...

110
110
Dan breekt de hel los: nachtmerriecoach naar Anderlecht?

Anderlecht jaagt op een nieuwe T1 en wil nog deze week knopen doorhakken. Maar één ...

447
447
Grote crisis bij Antwerp: Goots velt oordeel over toekomst

Royal Antwerp FC verloor kansloos met 0-4 van een zeer sterk RSC Anderlecht. De score was nog ...

116
116
'Club Brugge ruikt geld bij deal van 80 miljoen euro'

Club Brugge incasseerde de afgelopen honderden miljoenen euro’s via uitgaande transfers. De ...

299
299
Euvrard geeft toe: zomeraanwinst mag Standard al verlaten

Bij Standard kennen ze alweer een zeer moeilijk seizoen. Vincent Euvrard zal met zijn team moeten ...

62
62
Overname op til? Saudi-Arabië zorgt voor bommetje in JPL

Onze redactie kwam de afgelopen maanden met een aantal primeurs. Zo haalden we al een hele tijd ...

422
422
Belgisch voetbal kreunt: 666 miljoen euro als noodoplossing

Het Belgische voetbal leeft al vele jaren boven zijn stand. Dankzij kapitaalsinjecties van de ...

121
121
Vanderbiest voert druk op: "Bij hén is het van moeten"

KV Mechelen kan vanavond een zeer goede zaak doen in de Jupiler Pro League. Ze nemen het in eigen ...

51
51
'KV Mechelen mist duo, Hayen hakt Genk-knopen door'

KV Mechelen krijgt straks KRC Genk over de vloer, een van de rechtstreekse concurrenten in de jacht ...

357
357
De Mil moet puzzelen: sterkhouders out bij AA Gent

KAA Gent gaat zaterdag op bezoek bij Charleroi, een rechtstreekse concurrent voor de top zes. ...

118
118
Vader Vlasic brandt Van Gucht af na ontkenning scheiding

Wel gescheiden, niet gescheiden en uiteindelijk... blijken Ruben Van Gucht en Blanka Vlasic toch ...

250
250
Leko verschaft cruciale update uit ziekenboeg Club Brugge

Aanstaande woensdag komt Atlético Madrid op bezoek in Jan Breydel, waar Club Brugge zondag ...

287
287
Schreuder naar Anderlecht: laatste struikelblok bekend

Na de straffe bekerzege tegen Antwerp gaan er hier en daar stemmen op om interimcoach ...

763
763
Jan Mulders hart bloedt: “Ik dacht aan begrafenissen”

Jan Mulder werd een poos geleden genadeloos aan de kant geschoven door VTM. De Nederlandse analist ...

96
96
Kaye Furo meteen naar de achtergrond bij Brentford

Kaye Furo maakte afgelopen wintermercato de verrassende transfer naar Brentford. De aanvaller was ...

208
208
Straffe Anderlecht-comeback? Ariël Jacobs reageert

RSC Anderlecht pakte in de beker een ferme opsteker door zich onverhoopt te kwalificeren voor de ...

515
515
Ophef na Atlético-Barça: Flick compleet over de rooie

FC Barcelona kreeg in de beker een ferm pak slaag van Atlético Madrid, de tegenstander van ...

63
63
De Cat spaart lof niet over Taravel: “Hij had gelijk”

RSC Anderlecht zat de afgelopen weken in de hoek waar de klappen vallen, maar tegen Royal Antwerp FC ...

318
318
‘Romano dropt groot transfernieuws over Stankovic’

Aleksandar Stankovic is een schot in de roos bij Club Brugge. Blauw-Zwart haalde de middenvelder ...

331
331
Openda helemaal afgemaakt door Italiaans icoon

Het was toch een verrassing toen eind augustus het nieuws kwam dat Loïs Openda een toptransfer ...

135
135

Meer sportnieuws