Vrancken reageert nadat fans om ontslag roepen

1562
Vrancken reageert nadat fans om ontslag roepen

Er komt bij AA Gent maar geen regelmaat in de prestaties. De Buffalo's konden zondag al voor de vierde keer op rij niet winnen in een competitiewedstrijd. Na een twee op negen tegen STVV, Union en Genk bleven ze nu steken op een 0-0 tegen rode lantaarn Beerschot.

LEES OOK: Extra CL-ticket voor België? Straffe week verandert veel

Fans AA Gent roepen om ontslag Vrancken

Vooral was echter het voetbal van Gent weer niet om aan te gluren en dat kwam niet alleen door de dichte mist die vooral in het Kiel samenpakte. Wouter Vrancken heeft zijn ploeg voorlopig nog niet aan het voetballen gekregen en dat zorgt ervoor dat de fans zich beginnen te roeren.

Zij lieten tijdens de match tegen Beerschot duidelijk hun onvrede merken over het geleverde spel. "Wij willen voetbal zien", klonk het bijvoorbeeld al bij de rust. Daarna zou de frustratie alleen maar groter worden. Na de partij begonnen enkelen zelfs "Vrancken buiten" te roepen.

Vrancken reageert op spreekkoren

De trainer is pas sinds de zomer aan de slag in Gent, maar komt nu dus al onder vuur te liggen. Zijn ploeg pakte amper 19 op 39 in de competitie tot dusver, al werd er in de beker en in Europa tot dusver wel naar verwachting gepresteerd.

"Dat is iets nieuws", reageerde Vrancken bij Het Laatste Nieuws op de spreekkoren. "Het waren enkelingen die dat riepen, zeker niet het hele vak. Ik hoorde al dat de supportersgroep zich ervan distantieert. Maar ik snap dat de fans gefrustreerd zijn. Het moet beter."

Denk je dat Vrancken snel voor een ontslag zal moeten vrezen?

Meest recent

Van der Elst is scherp voor STVV en Cercle Brugge

De eerste week van november is meteen een zwarte week geworden voor de trainers in de Jupiler Pro ...

11
11
TRANSFERUURTJE: 'Club heeft Seys-plan, Union-parel gegeerd'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

54
54
Mark van Bommel zwaar onder druk: “Een vernedering”

Een interlandperiode in de Nations League staat voor de deur. Bondscoach Mark van Bommel gaf zijn ...

55
55
Klok tikt voor Vitor Bruno: “Bijna ontslag bij Anderlecht"

RSC Anderlecht won in de Europa League van RB Salzburg, maar toch blijft de kritiek op Vitor Bruno ...

103
103
Westerlo-goudhaantje schittert in de schaduw

Westerlo investeerde de afgelopen jaren ferm in de kern en dat begint zijn vruchten af te werpen. De ...

13
13
Gouden raad voor Anderlecht: sleutel tegen Club Brugge

RSC Anderlecht neemt het deze speeldag op tegen Club Brugge na een geslaagde Europese midweek. Zowel ...

137
137
Keuze Van Bommel in vraag: “Hij verdiende géén selectie”

Mark van Bommel heeft de selectie van de Belgische nationale ploeg vrijdagmiddag bekendgemaakt. De ...

279
279
‘Bom barst ook in Italië: iedereen klaar met De Winter’

Bij AC Milan staat Koni De Winter elke week in de basis. Bij de Rode Duivels kwam hij al sinds begin ...

294
294
'Club Brugge heeft groot transferplan met Seys'

Club Brugge kan nog maar beter wat genieten van Joaquin Seys, want de blonde linksachter is bezig ...

279
279
Euvrard haalt opgelucht adem en wil meer van Standard

Standard heeft de match gewonnen die ze moesten winnen. SK Beveren werd met 3-0 terug naar huis ...

41
41
Exit Bruno? De Mos snoeihard voor bestuur van Anderlecht

Vitor Bruno heeft na de toch wel zware kritiek van Marc Coucke en Kenneth Bornauw gereageerd op het ...

292
292
KV Mechelen is het goede voorbeeld in tijden van ‘crisis’

Anno 2026 moet het zwart of wit zijn, grijs verkoopt blijkbaar niet goed genoeg. Het woord crisis ...

70
70
De Meyer out, De Roeck in: STVV geeft aan waarom

Bij STVV maakten ze zich na de 0 op,15 duidelijk zorgen. Frédéric De Meyer werd ...

39
39
‘Oorlog bij Real Madrid: Courtois woest op één man’

Thibaut Courtois kon het in februari al niet verkroppen. Acht maanden later is diezelfde man zijn ...

146
146
Vanhaezebrouck helpt Bruno: drie wissels bij Anderlecht

RSC Anderlecht neemt het zondag op tegen Club Brugge. Vitor Bruno lijkt stilaan zijn basisploeg te ...

135
135
Thorup vol lof over 'rivaal': "Crazy wat zij doen"

De druk neemt toe bij KRC Genk. De grote ambitie is de top drie in de Jupiler Pro League, maar de ...

80
80
Opvallende keuze Van Bommel? Absoluut géén verrassing

Mark van Bommel verraste hier en daar toch wat met zijn selectie voor de Rode Duivels. Achteraan en ...

55
55
STVV droomt van stunt: "Het is mogelijk"

STVV pakte een punt tegen het Noorse SK Brann en heeft zo een zeer knappe zeven op negen in de ...

62
62
'Patro Eisden lonkt naar miljoenendeal'

Patro Eisden kan binnenkort een bijzonder mooie financiële zaak doen. De Limburgse club heeft ...

64
64
Bosz blikt nog eens terug: "Doet Club normaal nooit"

PSV miste veel te veel kansen tegen Club Brugge, dat wel redelijk efficiënt was. Peter Bosz ...

367
367
Sclessin brandt weer: Ayensa kruipt in ware heldenrol

Standard moest vanavond de crisis verjagen en heeft dat met verve gedaan. Vanaf minuut ...

68
68
'Galatasaray & co azen op parel van Union SG'

Een contract tot 2031, een groeiende marktwaarde en de belangstelling van enkele Turkse ...

55
55
'Tzolis moet opletten: Arsenal wil nieuwe ex-parel van Club'

Antonio Nusa staat opnieuw in de belangstelling van een Europese topclub. Arsenal heeft de Noorse ...

155
155
Sensatie in Limburg: Patro knipt BV-club de vleugels af

De kraker in de Challenger Pro League tussen Sporting Hasselt en Patro Eisden Maasmechelen heeft ...

98
98
Coosemans verrast: "Hij gaf een pakkende toespraak voor Salzburg"

Colin Coosemans moest een goede redding verrichten tegen RB Salzburg. De ervaren doelman van RSC ...

161
161

Meer sportnieuws