Vrancken zoekt geen excuses: "Véél werkpunten"

door
Vrancken zoekt geen excuses:

AA Gent blijft dit seizoen zeer wisselvallig presteren. Enkele dagen nadat het in de beker snoeihard uithaalde door Union Rochefortoise met 7-0 te verslaan, liet het in de Jupiler Pro League pijnlijk punten liggen. Het raakte niet verder dan een 0-0 tegen rode lantaarn Beerschot.

De Buffalo's speelden een bleke partij op het Kiel, al hadden ze die wel nog kunnen winnen. In de eerste helft zagen ze immers een doelpunt twijfelachtig afgekeurd worden. De VAR trok een streep door het doelpunt van Surdez omdat hij eerder buitenspel van Gudjohnsen gesignaleerd had.

Vrancken ziet veel werkpunten bij Gent

Alleen kon er wat gezegd worden over de manier waarop de buitenspellijn getrokken werd. "Ik denk dat ze Plat vergeten zijn, die iets verder staat", merkte ook Wouter Vrancken op bij Sporza. Maar daar wou de Gentse coach het puntenverlies zeker niet aan wijten.

"Er zijn veel werkpunten", was hij eerlijk. "Maar het belangrijkste is dat je moet durven spelen. Er was in de eerste helft niemand die de bal opeiste. Dan moet je opstaan. Nu moet je gewoon oplappen en zorgen dat je fit en fris bent naar donderdag toe."

Vermoeidheid is geen excuus

Donderdag moet AA Gent alweer aan de bak in de Conference League, waarin Omonia Nicosia op bezoek komt. De wedstrijden blijven elkaar zo in sneltempo opvolgen, maar ook dat wil Vrancken niet als excuus inroepen.

"Het ligt zeker niet aan vermoeidheid. Nu was het gewoon een gebrek aan kwaliteit", was hij goudeerlijk. "Als je de omschakelmomenten dan ook nog in cadeauverpakking weggeeft, maak je het jezelf nog heel moeilijk. Jammer, want dat had niet gemoeten."

JOUW MENING TELT:
Zal AA Gent snel regelmaat krijgen in de prestaties?

Meest recent

Patro verrast en gaat shoppen bij Feyenoord

Patro Eisden is heel erg actief op de transfermarkt. De Nederlandse tweedeklasser heeft vandaag een ...

0
0
Groot schandaal in Italië: vergiftiging met kwaad opzet?

In Italië speelt men in de Serie B nog steeds Play-Off-matchen om degradatie te vermijden. ...

14
14
‘Van Antwerp naar Real Madrid: monstertransfer nakend’

Royal Antwerp FC heeft de afgelopen seizoenen heel wat sterkhouders verkocht om het hoofd boven ...

155
155
Schrijnend: ongeziene vechtpartij na spectaculaire comeback

Er duiken schrijnende beelden op vanuit Nederland. In de promotiewedstrijd tussen amateurclubs ...

43
43
Lierse gaat nu ook shoppen bij Zulte Waregem

Zulte Waregem keert straks na twee seizoenen terug in de Jupiler Pro League en wil absoluut op het ...

35
35
'Club houdt been stijf: Standard doet nieuw voorstel'

Marc Wilmots koestert grote plannen als sportief directeur bij Standard. Met Mircea Rednic haalde ...

338
338
Rik Verheye haalt snoeihard uit: "Ze zijn fake!!!"

Bij het brede publiek was Rik Verheye al lange tijd bekend als een steengoed acteur. De man van ...

100
100
"Ik wens Xabi Alonso totaal geen succes toe bij Real Madrid"

Voor Real Madrid begint het WK op woensdagavond. Dan openen ze hun toernooi met een clash tegen de ...

157
157
'Standard pakt door: versterking en 2 vertrekkers op komst'

Standard blaast donderdag verzamelen voor de eerste training van het nieuwe seizoen. De Rouches ...

165
165
Speelminuten voor Penders? Dit zegt Chelsea-trainer

Het WK voor clubs is afgelopen weekend helemaal op gang gekomen. Maandagavond maakt ook Chelsea zijn ...

129
129
Bournemouth haalt speler die nog Rode Duivel kan worden

In de Premier League was AFC Bournemouth afgelopen seizoen één van de aangename ...

53
53
'Napoli koppelt De Bruyne en Lukaku aan Belgisch toptalent'

Napoli zorgde deze zomer al voor een flinke stunt door Kevin De Bruyne binnen te halen. Daardoor ...

161
161
'Leko maakt slachtoffers: Gent stuurt meubelstuk weg'

Bij AA Gent nemen ze na een teleurstellend seizoen deze zomer een nieuwe start. Met Ivan Leko kwam ...

457
457
Standard heeft eindelijk coach: bekende naam keert terug

Het nieuwe Standard begint alsmaar meer vorm te krijgen. CEO Giacomo Angelini haalde met Marc ...

281
281
TRANSFERUURTJE: 'Miljoenenbod De Cuyper, Anderlecht heeft beet'

De zomerse transfercarrousel komt stilaan op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn al ...

456
456
'Overmars baalt: Eredivisie berooft Antwerp opnieuw'

Net als in de vorige mercato's lijkt ook deze zomer verkopen weer het ordewoord te worden bij ...

216
216
"Wat Michael Verschueren daar deed, tart elke verbeelding…"

Heel wat mensen hebben een afkeer van het vernieuwde WK voor clubs, één landgenoot zit ...

527
527
'Club Brugge haalt belangrijke transferslag thuis'

Club Brugge greep dit seizoen naast de landstitel, maar pakte wel de beker en schopte het in de ...

1387
1387
'Union mag oude bekende van verlanglijstje schrappen'

Het bleef tot dusver nog rustig op het vlak van transfers bij Union, maar daar zal ongetwijfeld nog ...

95
95
Courtois schittert weer… maar zíjn zoon steelt de show

Thibaut Courtois zit momenteel in Amerika, waar hij binnenkort start aan het WK voor clubs met Real ...

133
133
Standard sluit belangrijke deal voor vijf seizoenen

Er is deze zomer nog héél veel werk aan de winkel voor Standard. CEO Giacomo Angelini ...

173
173
Mart Smeets breekt privé: "Spoor van vernieling achtergelaten"

Bij ons heb je Karl Vannieuwkerke die doorgaans te zien is bij de meeste grote sportevenement, in ...

102
102
'Toptransfer nadert: De Cuyper geeft groen licht'

Voorlopig liet Club Brugge deze zomer nog geen spelers vertrekken, maar het lijkt slechts een ...

608
608
'Overbodige pion kan Union aan topaanwinst helpen'

Het zal ongetwijfeld weer een drukke transferzomer worden bij Union. De Brusselaars zullen zich ...

38
38
'Lommel SK plukt ervaren middenvelder weg bij Beerschot'

Bij Beerschot gaat er veel volk vertrekken deze zomer, waardoor een aantal ploegen uiteraard ...

192
192

Meer sportnieuws