Vrancken zoekt geen excuses: "Véél werkpunten"

door
Vrancken zoekt geen excuses:

AA Gent blijft dit seizoen zeer wisselvallig presteren. Enkele dagen nadat het in de beker snoeihard uithaalde door Union Rochefortoise met 7-0 te verslaan, liet het in de Jupiler Pro League pijnlijk punten liggen. Het raakte niet verder dan een 0-0 tegen rode lantaarn Beerschot.

De Buffalo's speelden een bleke partij op het Kiel, al hadden ze die wel nog kunnen winnen. In de eerste helft zagen ze immers een doelpunt twijfelachtig afgekeurd worden. De VAR trok een streep door het doelpunt van Surdez omdat hij eerder buitenspel van Gudjohnsen gesignaleerd had.

LEES OOK: 'Verrassing bij Gent: Gandelman op weg naar exit'

Vrancken ziet veel werkpunten bij Gent

Alleen kon er wat gezegd worden over de manier waarop de buitenspellijn getrokken werd. "Ik denk dat ze Plat vergeten zijn, die iets verder staat", merkte ook Wouter Vrancken op bij Sporza. Maar daar wou de Gentse coach het puntenverlies zeker niet aan wijten.

"Er zijn veel werkpunten", was hij eerlijk. "Maar het belangrijkste is dat je moet durven spelen. Er was in de eerste helft niemand die de bal opeiste. Dan moet je opstaan. Nu moet je gewoon oplappen en zorgen dat je fit en fris bent naar donderdag toe."

Vermoeidheid is geen excuus

Donderdag moet AA Gent alweer aan de bak in de Conference League, waarin Omonia Nicosia op bezoek komt. De wedstrijden blijven elkaar zo in sneltempo opvolgen, maar ook dat wil Vrancken niet als excuus inroepen.

"Het ligt zeker niet aan vermoeidheid. Nu was het gewoon een gebrek aan kwaliteit", was hij goudeerlijk. "Als je de omschakelmomenten dan ook nog in cadeauverpakking weggeeft, maak je het jezelf nog heel moeilijk. Jammer, want dat had niet gemoeten."

Zal AA Gent snel regelmaat krijgen in de prestaties?

Meest recent

'Verrassing bij Gent: Gandelman op weg naar exit'

Bij AA Gent gooien ze het deze winter nog maar eens over een andere boeg. Na het onverwachte vertrek ...

41
41
Eenmalige Rode Duivel opnieuw gratis op te pikken

Zowat elke Belgische club wil tijdens deze wintermercato nog een opportuniteit vinden en liefst zo ...

31
31
Emotioneel afscheid bij Genk: "Gemengde gevoelens"

Bij KRC Genk lijkt deze wintermercato vooral vertrekkers te zullen brengen. De Limburgers verliezen ...

49
49
Broos weer in Zuid-Afrika onder vuur: "Onaanvaardbaar"

In 2023 loodste Hugo Broos Zuid-Afrika nog naar een bronzen plak op de Africa Cup, maar die ...

38
38
'Proto moet Anderlecht aan volgende aanwinst helpen'

Het belooft bij Anderlecht nog een zeer drukke wintermercato te worden. Zowel aan inkomende als ...

129
129
'Kogel door de kerk: sterkhouder verlaat Genk'

KRC Genk wil in de laatste tien wedstrijden van de reguliere competitie absoluut nog een ticket voor ...

140
140
Schokkende boodschap Lamisha Musonda: "Vecht om te overleven"

De familie Musonda wordt niet gespaard van pech. Charly Musonda Junior moest vorige zomer op amper ...

0
0
'Club baalt en moet streep zetten door wintertransfer'

Het is in de eerste dagen van de wintermercato stil gebleven bij Club Brugge, al beleeft er achter ...

239
239
Hasi pessimistisch over mercato: "Zolang dat zo blijft..."

Anderlecht stoomt zich dezer dagen onder de Spaanse zon klaar voor de tweede helft van het seizoen. ...

164
164
Ruud Vormer verrast Club-fans met gloednieuw project

Sommige namen verdwijnen stilletjes wanneer het laatste fluitsignaal klinkt. Andere blijven hangen, ...

296
296
TRANSFERUURTJE: 'Bliksemvertrek De Bruyne, transfer Nainggolan'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

309
309
Biglia roept ambitieuze toekomstplannen bij Anderlecht

Lucas Biglia was een iconische middenvelder bij RSC Anderlecht en nu zit de Argentijn in de staf van ...

307
307
‘Kassa voor Westerlo: miljoenenbod op sterkhouder’

De wintermercato is geopend en de Belgische club speuren naar opportuniteiten. Er moet echter ook ...

77
77
Twee verrassende Duivels bij meest waardevolle spelers

Naast Transfermarkt is ook databureau CIES met marktwaarden bezig. Het statistiekenbureau nam de ...

87
87
'Standard schiet in actie en doet bod op oude bekende'

Standard ging de winterstop in als de verrassende nummer zes in de rangschikking, maar de Rouches ...

115
115
'OHL heeft nieuwe miljoenentransfer in het vizier'

OH Leuven presteerde de voorbije seizoenen wisselvallig, maar wist wel enkele lucratieve uitgaande ...

45
45
'Anderlecht baalt: Ajax plukt weer talent weg'

Bij Anderlecht blijven ze hard inzetten op Neerpede. Dat bleek ook nog eens tijdens de winterstage, ...

273
273
'Genk blijft in spanning over vertrek sterkhouder'

KRC Genk heeft na de winterstop nog heel wat werk om in de top zes te raken, want de Limburgers ...

125
125
Leko spreekt klare taal over nieuwe spits bij Club

Het belooft bij Club Brugge nog een spannende wintermercato te gaan worden. Ze willen dit seizoen ...

495
495
'Anderlecht steekt transfer voorlopig in koelkast'

Het blijft voorlopig wachten tot er wat beweegt op transfervlak bij Anderlecht. Paars-Wit zit in de ...

273
273
Lokeren baalt na vertrek, Lommel stalt miljoenenaankoop

Sporting Lokeren zit met ontevreden spelers. Radja Nainggolan wil naar Patro Eisden, maar de club ...

116
116
RSCA compleet verrast: "Dacht aan terugkeer naar Anderlecht"

Bij RSC Anderlecht vertrokken er in 2025 heel wat smaakmakers. De kern is anno 2026 zeker niet beter ...

539
539
Vossen lucht zijn hart en neemt drastische beslissing

Bij Zulte Waregem gaat het al een tijdje over Jelle Vossen. De ex-Rode Duivel komt dit seizoen ...

791
791
Ruben Van Gucht breekt met verleden: dit verandert alles

Ruben Van Gucht is geen figuur die zich laat vastpinnen op één verhaal of ...

111
111
'Club Brugge verrast en mikt op oude JPL-bekende'

Club Brugge wil zich deze mercato stevig versterken. De Bruggelingen gaan voor een flankaanvaller en ...

487
487

Meer sportnieuws