Vrancken zoekt geen excuses: "Véél werkpunten"

door
Vrancken zoekt geen excuses:

AA Gent blijft dit seizoen zeer wisselvallig presteren. Enkele dagen nadat het in de beker snoeihard uithaalde door Union Rochefortoise met 7-0 te verslaan, liet het in de Jupiler Pro League pijnlijk punten liggen. Het raakte niet verder dan een 0-0 tegen rode lantaarn Beerschot.

De Buffalo's speelden een bleke partij op het Kiel, al hadden ze die wel nog kunnen winnen. In de eerste helft zagen ze immers een doelpunt twijfelachtig afgekeurd worden. De VAR trok een streep door het doelpunt van Surdez omdat hij eerder buitenspel van Gudjohnsen gesignaleerd had.

LEES OOK: 'AA Gent shopt in Leuven: Leko hoopt op dubbelslag'

Vrancken ziet veel werkpunten bij Gent

Alleen kon er wat gezegd worden over de manier waarop de buitenspellijn getrokken werd. "Ik denk dat ze Plat vergeten zijn, die iets verder staat", merkte ook Wouter Vrancken op bij Sporza. Maar daar wou de Gentse coach het puntenverlies zeker niet aan wijten.

"Er zijn veel werkpunten", was hij eerlijk. "Maar het belangrijkste is dat je moet durven spelen. Er was in de eerste helft niemand die de bal opeiste. Dan moet je opstaan. Nu moet je gewoon oplappen en zorgen dat je fit en fris bent naar donderdag toe."

Vermoeidheid is geen excuus

Donderdag moet AA Gent alweer aan de bak in de Conference League, waarin Omonia Nicosia op bezoek komt. De wedstrijden blijven elkaar zo in sneltempo opvolgen, maar ook dat wil Vrancken niet als excuus inroepen.

"Het ligt zeker niet aan vermoeidheid. Nu was het gewoon een gebrek aan kwaliteit", was hij goudeerlijk. "Als je de omschakelmomenten dan ook nog in cadeauverpakking weggeeft, maak je het jezelf nog heel moeilijk. Jammer, want dat had niet gemoeten."

Zal AA Gent snel regelmaat krijgen in de prestaties?

Meest recent

Standard komt met statement over kandidaat-investeerders

Standard Luik is nog steeds op zoek naar nieuwe investeerders. De afgelopen dagen kwam nieuws naar ...

18
18
Parys stampt na op DAZN: Pro League doet deur dicht

De oorlog tussen DAZN en de Pro League gaat verder. Het tv-contract werd stopgezet door het ...

65
65
Filip Joos doet erg opvallende Anderlecht-uitspraak

RSC Anderlecht wist vorige speeldag rivaal en competitieleider Union SG opzij te zetten in de ...

77
77
Toby Alderweireld richt verrassende boodschap aan De Wever

Toby Alderweireld zit allesbehalve stil sinds zijn afscheid van het voetbal. De man die Antwerp naar ...

53
53
Oosting krijgt meteen grote verrassing bij Antwerp

Royal Antwerp FC won vorige speeldag in het Jan Breydelstadion van Club Brugge. Na het ontslag van ...

89
89
Nucleaire ontploffing: oorlog Brys en Eto’o gaat verder

De oorlog tussen Marc Brys en Samuel Eto’o bij Kameroen is al een tijdje aan de gang. Die ...

97
97
KV Mechelen zorgt voor enorme rel: speler in shock

KV Mechelen heeft met Mauro Lenaerts al een eerste wintertransfer binnen. De aanvaller komt in ...

138
138
Anderlecht-fans verbazen met boycot: al derde keer

RSC Anderlecht heeft de afgelopen weken vertrouwen getankt. In de competitie werd leider Union SG ...

143
143
Paul Gheysens trekt fel van leer: "Ik ben geen gek!"

Het zijn woelige tijden voor Paul Gheysens. Zijn bedrijf Ghelamco verkeert al enige tijd in woelig ...

150
150
TRANSFERUURTJE: ‘Dubbelslag Club Brugge, Anderlecht verrast’

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

290
290
‘Drastische VAR-veranderingen op komst: nieuwe regels'

De intrede van de videoref heeft het voetbal enorm veranderd en er lijken nog drastische ...

203
203
'Dure zaak' voor Club Brugge: plannen wintermercato

Club Brugge kreeg afgelopen speeldag in de Jupiler Pro League een ferme klap in het gezicht. Tegen ...

333
333
Anderlecht, Genk en Standard balen: spelers vertrekken

Naar goede gewoonte wordt tijdens de winterperiode de Afrika Cup afgewerkt. Op 21 december start het ...

149
149
Rode Duivels houden hart vast: WK-boycot door Trump

De loting voor het WK 2026 in de Verenigde Staten, Mexico en Canada staat voor de deur. De Rode ...

161
161
Mertens dropt grote hint: bezoek aan verrassende club

Dries Mertens speelde de afgelopen jaren bij het Turkse Galatasaray. Na zijn afscheid bij Cim Bom ...

96
96
Anderlecht jubelt: geweldig duo sust supporters

Een tijdje geleden lag Besnik Hasi nog zwaar onder vuur bij RSC Anderlecht, maar door de sterke ...

218
218
Nieuwe twist in DAZN-affaire: cruciaal nieuws voor abonnees

Het Belgisch voetbal blijft voorlopig dan toch te bekijken via de app van DAZN. Maar ondertussen zit ...

834
834
Alderweireld klaar en duidelijk over titel Anderlecht

Na zestien speeldagen blijft Union SG het klassement aanvoeren, gevolgd door Club Brugge. Maar na de ...

217
217
HUMO publiceert enorme Mannaert-bom: heftig incident met RSCA-topman

Ongeveer een jaar geleden werd Vincent Mannaert aangeduid als nieuwe sportief directeur bij de KBVB. ...

559
559
Onthuld: de échte reden achter vreemde wissel Mignolet

De keeperskwestie die bij Club Brugge al een heel seizoen de gemoederen bedaard, is sinds afgelopen ...

380
380
'De Bruyne krijgt grote transferplannen Napoli te horen'

In de Italiaanse Serie A won SSC Napoli zondagavond de topper op het veld van AS Roma. Daags nadien ...

222
222
Straffe ontdekking bij Antwerp: "De nieuwe Vermeeren"

Amper een week nadat de bodem was bereikt, durft Antwerp FC opnieuw positief naar de nabije toekomst ...

274
274
Anderlecht kampioen dit seizoen? Harde voorwaarde op tafel

Met 34 landstitels op het palmares, blijft RSC Anderlecht de onbetwiste recordkampioen in ...

169
169
Club Brugge davert: is dit de laatste druppel voor Hayen?

Nog geen maand geleden gold Nicky Hayen nog als de wondercoach van Club Brugge. Vandaag gaat het ...

549
549
Nieuwe uitdager voor titel? "Schrijf ons nog niet af"

Op een week tijd kan er veel veranderen in het voetbal, dat is ook bij KRC Genk het geval. Na de ...

403
403

Meer sportnieuws