Hubert na demonstratie: "Vooral daarmee ben ik tevreden"

304 stemmen
Hubert na demonstratie:

Na een nul op zes tegen Beerschot en Club Brugge was het crisis bij Anderlecht, maar die lijkt het stilaan weer de kop ingedrukt te hebben. Donderdag werd in de Croky Cup al met 0-4 gewonnen van Tubize-Braine en zondag kreeg KV Kortrijk in de competitie dezelfde cijfers om de oren.

LEES OOK: Marc Coucke en Gert Verhulst pakken samen grote crisis aan

Hubert zeer tevreden met spel Anderlecht

Daarbij was opnieuw een glansrol weggelegd voor Kasper Dolberg. Na zijn hattrick in de beker scoorde de Deense spits zondag weer twee keer, waaronder een fraaie vrijschop. Stroeykens en een own-goal maakten de feestavond compleet. David Hubert kon dan ook tevreden zijn.

"De ruime overwinning doet natuurlijk deugd, maar het is vooral de manier waarop die mij tevreden stemt", benadrukte de coach bij Sporza. "Heel veel zaken die we besproken hebben, werden vandaag goed uitgevoerd. Op basis van onze prestatie is het ook een logisch resultaat."

Anderlecht had nog meer kunnen scoren

Hubert ging ook dieper in op welke zaken hem tevreden stelden. "Onze counterpress was vandaag heel goed, op die manier konden we voorkomen dat Kortrijk gevaarlijk kon zijn in de omschakeling. Ook onze acties en infiltraties in de zone van de waarheid mochten er zijn, we hadden nog meer kunnen scoren. Het zijn zaken waarop we hard trainen en dan is het fijn om dat terug te zien tijdens de wedstrijd."

Door de overwinning is Anderlecht ook weer de top zes binnengedrongen in het klassement. Het kan donderdag het vertrouwen nog wat verder opvijzelen. Dan wacht in de Europa League immers opnieuw een haalbare opdracht. Ze moeten immers op bezoek bij het Letse Rigas FS, dat slechts één punt pakte in drie matchen tot dusver.

Mag Anderlecht tevreden zijn over zijn wedstrijd?

Meest recent

Romelu Lukaku legt ‘emotie’-debacle haarfijn uit

Romelu Lukaku is één van de leiders van de Belgische nationale ploeg. De topscorer ...

11
11
Senegal incasseert enorme mokerslag vlak voor België

De Rode Duivels nemen het woensdag op tegen Senegal in de 1/16e finales. Een gevaarlijke ...

69
69
Vrancken haalt meteen bekende naam naar Hearts

Wouter Vrancken kende een topseizoen bij Sint-Truiden VV, maar de oefenmeester liet snel verstaan ...

35
35
Timmy Simons roept zéér straffe taal bij OHL

Timmy Simons gaat volgend seizoen aan de slag bij Oud-Heverlee Leuven. De oefenmeester hoopt van OHL ...

54
54
Lukaku laat Anderlecht-fans jubelen met uitspraken

Romelu Lukaku heeft al aangegeven ooit te zullen terugkeren bij RSC Anderlecht. De aanvaller komt ...

295
295
Wout Faes krijgt genadeloos transfernieuws te horen

Waar ligt de toekomst van Wout Faes. De verdediger was afgelopen seizoen een basispion bij AS Monaco ...

77
77
'Union haalt wéér uit: miljoenen voor komst WK-ganger'

Hoewel het wereldkampioenschap nog volop bezig is, zijn de clubs uit de Jupiler Pro League al ...

122
122
Hans Vanaken richting Eredivisie? "Als hij betaalbaar is ..."

Hans Vanaken heeft een goede beurt gemaakt bij zijn eerste basisplaats ooit op het WK. Zijn ...

461
461
Brazilië door kleinste gaatje: Japan kraakt in 96ste minuut

Brazilië heeft zich maandagavond als tweede land geplaatst voor de 1/16de finales van het WK ...

55
55
Beste spelers WK 2026: Twee Duivels duiken top 50 in

Het wereldkampioenschap in de Verenigde Staten, Canada en Mexico wordt aan een razend tempo ...

236
236
'Commotie bij Anderlecht: topclub biedt op Stroeykens'

RSC Anderlecht is inmiddels al een week terug aan het trainen. Ook Mario Stroeykens tekende present ...

358
358
Na Club Brugge-akkoord: nachtmerrie voor Adedeji-Sternberg

Noah Adedeji-Sternberg heeft zijn keuze gemaakt: hij wil naar Club Brugge. Alleen is Genk daar ...

1267
1267
Hayen doet boekje open over transfersoap Genk & Club Brugge

Dé transfersoap van deze zomer lijkt nu reeds een feit. Club Brugge bereikte achter de rug ...

546
546
AA Gent verrast en stelt vierde zomeraanwinst voor

AA Gent verzekerde zich op de valreep nog van een Europees ticket, maar na alweer een teleurstellend ...

177
177
Marc Coucke en Gert Verhulst pakken samen grote crisis aan

Terwijl de storm rond Anderlecht de voorbije maanden stevig bleef woeden, lijkt Marc Coucke zich ...

205
205
'Tzolis out, Sommer in: transferupdate bij Club Brugge'

Club Brugge staat op het punt om de overbodige Zaid Romero definitief van de hand te doen, maar ook ...

804
804
Vertonghen maakt gehakt van Wilmots: "Pure onkunde"

In het kader van zijn stage bij de voetbalbond leek Jan Vertonghen even te zullen meegaan naar het ...

594
594
Waarom Sporza-commentatoren plots zwaar onder vuur liggen

Het WK in de Verenigde Staten (en Mexico en Canada) blijkt niet alleen een beproeving voor de ...

278
278
Mirakel van Diego Armando Maradona: exact 40 jaar geleden

Het is vandaag exact 40 jaar geleden dat Argentinië wereldkampioen werd. Het werd hét ...

23
23
Lommel SK geeft stevige transferplannen prijs

Lommel SK promoveerde naar de Jupiler Pro League. De Limburgers moeten nog de nodige versterking ...

139
139
Goots ziet heel verrassende titelkandidaten in CPL

De Challenger Pro League start binnen een aantal weken. Patrick Goots heeft opvallend genoeg al ...

204
204
AA Gent haalt oude bekende terug

AA Gent heeft zijn volgende versterking beet. De Buffalo's hebben een nieuwe assistent-trainer ...

54
54
'Westerlo drukt door en klopt aan bij topclub'

KVC Westerlo gaat deze mercato voor heel veel geld spelers verkopen, maar ze zijn ook op zoek naar ...

75
75
Nederland onder druk: pijnlijke statistiek baart zorgen

Nederland wereldkampioen! Je hoort het bij elk WK waar ze aanwezig zijn, maar het lukte hen nog ...

64
64
Genoemd bij Club Brugge en Anderlecht, nu ontslagen bij Ajax

Bij Ajax blijf het woelig werken. De Amsterdammers willen heel wat spelers van de hand doen, maar ...

87
87

Meer sportnieuws