Hubert na demonstratie: "Vooral daarmee ben ik tevreden"

304 stemmen
Hubert na demonstratie:

Na een nul op zes tegen Beerschot en Club Brugge was het crisis bij Anderlecht, maar die lijkt het stilaan weer de kop ingedrukt te hebben. Donderdag werd in de Croky Cup al met 0-4 gewonnen van Tubize-Braine en zondag kreeg KV Kortrijk in de competitie dezelfde cijfers om de oren.

LEES OOK: Hoge verwachtingen op het WK, miscast bij Anderlecht

Hubert zeer tevreden met spel Anderlecht

Daarbij was opnieuw een glansrol weggelegd voor Kasper Dolberg. Na zijn hattrick in de beker scoorde de Deense spits zondag weer twee keer, waaronder een fraaie vrijschop. Stroeykens en een own-goal maakten de feestavond compleet. David Hubert kon dan ook tevreden zijn.

"De ruime overwinning doet natuurlijk deugd, maar het is vooral de manier waarop die mij tevreden stemt", benadrukte de coach bij Sporza. "Heel veel zaken die we besproken hebben, werden vandaag goed uitgevoerd. Op basis van onze prestatie is het ook een logisch resultaat."

Anderlecht had nog meer kunnen scoren

Hubert ging ook dieper in op welke zaken hem tevreden stelden. "Onze counterpress was vandaag heel goed, op die manier konden we voorkomen dat Kortrijk gevaarlijk kon zijn in de omschakeling. Ook onze acties en infiltraties in de zone van de waarheid mochten er zijn, we hadden nog meer kunnen scoren. Het zijn zaken waarop we hard trainen en dan is het fijn om dat terug te zien tijdens de wedstrijd."

Door de overwinning is Anderlecht ook weer de top zes binnengedrongen in het klassement. Het kan donderdag het vertrouwen nog wat verder opvijzelen. Dan wacht in de Europa League immers opnieuw een haalbare opdracht. Ze moeten immers op bezoek bij het Letse Rigas FS, dat slechts één punt pakte in drie matchen tot dusver.

Mag Anderlecht tevreden zijn over zijn wedstrijd?

Meest recent

"Scheidsrechter zag het anders" - Broos scherp na dubbel rood

Wat één van de hoogtepunten uit zijn carrière moest worden, draaide uit op een ...

21
21
Analisten vellen verdict: Vanaken titularis tegen Egypte?

In aanloop naar de WK-opener tegen Egypte, wordt al volop gespeculeerd over de mogelijke basisploeg ...

40
40
'Anderlecht vliegt direct mercato op met Goto-miljoenen'

RSC Anderlecht wacht nog steeds op een nieuwe trainer, maar is ondertussen wel actief op de ...

174
174
Openingsmatch met drie rode kaarten: Mexico klopt zwak Zuid-Afrika

Co-gastland Mexico is met een perfect rapport aan het wereldkampioenschap begonnen. In de ...

62
62
'Mourinho-effect: Real plukt topspeler weg onder neus Barça'

José Mourinho is de nieuwe trainer van Real Madrid. De Portugese trainer werd donderdag ...

72
72
Beste spelers WK '26: twee Rode Duivels in top 50

Het wereldkampioenschap 2026 is donderdagavond officieel op gang getrapt. In de komende weken wordt ...

135
135
Grote ergernis bij WK-openingsmatch: "Doodsteek voetbalfan"

De kop is eraf op het wereldkampioenschap 2026. Co-gastland Mexico en het Zuid-Afrika van bondscoach ...

171
171
Imke Courtois kiest basiself Duivels: Vanaken én grote verrassing

De Rode Duivels staan tijdens hun eerste WK-groepsmatch meteen voor een serieuze uitdaging. Egypte ...

177
177
Spraakmakende comeback rond: Mourinho nieuwe coach Real

Vlak voor de openingswedstrijd van het WK bracht Real Madrid groot nieuws naar buiten. De ...

61
61
Eerste zomeraanwinst: Zulte Waregem shopt in eigen land

Zulte Waregem heeft donderdag afscheid genomen van smaakmaker Jeppe Erenbjerg, die naar KRC Genk ...

144
144
Talisman bij Duivels: "Hij heeft enorm veel goesting"

De Rode Duivels zijn bereide zich momenteel voor op hun eerste WK-wedstrijd. Aan motivatie om er een ...

287
287
'Anderlecht grijpt mis: groen licht toptransfer Duranville'

Terwijl het wereldkampioenschap in de startblokken staat, begint in Europa stilaan de ...

366
366
Laatste kunststuk als Duivel? Courtois open over afscheid

De Rode Duivels bereiden zich momenteel in Seattle voor op hun eerste WK-wedstrijd van aanstaande ...

78
78
Zwaar dilemma Garcia: "Dat duo mag blijven staan"

Met zijn sterke voorbereidingscampagne lijkt Nathan Ngoy een basisplaats te hebben afgedwongen bij ...

534
534
"Brute waarheid" - Ronaldo keihard aangepakt vlak voor WK

De verwachtingen rond Portugal zijn bijzonder groot voor het WK in de VS, Canada en Mexico. ...

73
73
Vanaken-schok in basiself Duivels? "Tielemans op de bank"

Donderdagavond trappen Mexico en Zuid-Afrika het wereldkampioenschap 2026 op gang. Aanstaande ...

444
444
Club Brugge droomt van stunttransfer van 20 miljoen

Club Brugge volgt het WK met grote ogen. De jonge speler op het WK kan zich daar op het grootste ...

639
639
'Club Brugge richt pijlen op Nigeriaanse flankaanvaller'

Zowel op uitgaand als inkomend vlak wordt er deze zomer heel wat verkeer verwacht bij Club Brugge. ...

247
247
Anderlecht-fans reageren massaal op vertrek van Goto

De eerste grote uitgaande transfer van deze zomermercato is een feit. Via de officiële kanalen ...

303
303
Hugo Broos beroert tot tranen toe met tragisch verhaal

Hugo Broos heeft in zijn carrière al zowat alles meegemaakt. Maar vanavond, wanneer ...

102
102
'Anderlecht zoekt T1: topkandidaat Sibierski haakt af'

Op uitgaand vlak zit er stilaan schot in de zaak, maar inkomende dossiers wist RSC Anderlecht tot op ...

917
917
'Grote kuis in Anderlecht: abrupte exit in de maak'

Nadat het eerder al een aantal huurlingen uitzwaaide, en enkele aflopende contracten niet meer ...

493
493
Vlak voor WK: De Wever slaat voetbalfans met verstomming

Opvallende beelden vanuit de Wetstraat 16, waar Bart De Wever zich vlak voor de openingswedstrijd ...

151
151
'Club Brugge aast op dubbelslag bij PSG'

Bij Club Brugge lijkt er deze zomer heel wat te gaan bewegen. Het zal vervangers moeten vinden voor ...

459
459
Vossen ziet Genk goudmijn aanboren op transfermarkt

Jelle Vossen is nog op zoek naar een nieuwe uitdaging. De 37-jarige spits nam enkele weken geleden ...

610
610

Meer sportnieuws