De Roeck geeft dé oorzaak voor nederlaag bij KRC Genk

535 stemmen
De Roeck geeft dé oorzaak voor nederlaag bij KRC Genk

Royal Antwerp FC verloor met 2-0 van een beter KRC Genk. De Great Old is zo zijn tweede plaats kwijt aan Club Brugge. Trainer Jonas De Roeck vertelde na de nederlaag in Limburg waarom zijn ploeg de herfstkampioen weinig in de weg kon leggen.

"We gingen met 1-0 de rust in en dat was eigenlijk niet nodig. Dat was een kantelmoment in de wedstrijd. We hebben vandaag vooral zelf onze momenten niet genomen. Je weet dat je hier maar drie à vier kansen zal krijgen en we hebben die niet benut", zei De Roeck bij Sporza

LEES OOK: Genk-Antwerp: renovatiewerken Haroun, primeur voor Hayen

Te weinig kwaliteit bij Antwerp

"Zelfs bij de 2-0-achterstand hadden we een kans om terug te komen tot 2-1. Scoor je daar, dan heb je nog de mogelijkheid om hier misschien iets te rapen. Bij ons was niet iedereen op niveau, we misten wat scherpte die je nodig hebt om in deze wedstrijden het verschil te maken", verklaarde hij nog.

Hij zag dat er wel mogelijkheden lagen. " Er waren genoeg momenten om de ruimtes te benutten, maar we maakten niet de juiste beslissingen of de kwaliteit van uitvoering was niet goed. We hadden hier zeker een punt kunnen pakken, we moeten nog stappen zetten in dit soort wedstrijden", besloot de trainer.

Haalbaar programma

Antwerp telt nu acht punten minder dan KRC Genk en één puntje minder dan Club Brugge. De komende weken krijgen ze met KV Kortrijk en FCV Dender twee 'haalbare' kaarten voorgeschoteld. Daar zullen ze de rug moeten rechten.

AA Gent en RSC Anderlecht spelen vanavond nog en kunnen tot op respectievelijk twee en drie punten komen.

Speelt Antwerp meer voor de titel?

Meest recent

Strijkt Romelu Lukaku plots neer in de Eredivisie?

Waar speelt Romelu Lukaku volgend seizoen? Elke fan van RSC Anderlecht hoopt op een mirakel, maar ...

15
15
'Club Brugge weigert monsterbod van 30 miljoen euro'

Club Brugge gaat komende zomer weer héél veel aanbiedingen krijgen. De toekomstige ...

152
152
Dilemma voor Standard en Euvrard: "Wat gaan we doen?"

Standard weet wat het moet doen in Westerlo: winnen. Het is dan hopen op puntenverlies van KRC Genk ...

38
38
'Trainerswals in JPL: zes (!) coaches richting exit'

Het is stilaan helaas een jaarlijkse traditie: de onophoudelijke trainerwals in de Jupiler Pro ...

109
109
Genk-Antwerp: renovatiewerken Haroun, primeur voor Hayen

Donderdag kan de titelrace in een beslissende plooi vallen, maar in de Europe Play-Offs blijft het ...

140
140
Opvallende actie Hans Vanaken lokt massa reacties uit

Club Brugge veegde zondagavond de vloer aan met concurrent Union en vond in Hans Vanaken een ...

450
450
'Kanga buiten: AA Gent geeft razende fans hun zin'

De komende dagen staat er voor AA Gent nog een Europees ticket op het spel, al lijkt dat momenteel ...

275
275
'Sibierski verrast: steunpilaar RSCA mag beschikken'

In de resterende twee wedstrijden moet RSC Anderlecht nog een Europees ticket uit de brand zien te ...

631
631
Antwerp in vieze papieren? “Pas binnen tien jaar…”

Royal Antwerp FC kent een desastreus seizoen. The Great Old haalde een paar jaar geleden nog de ...

242
242
‘Rigaux doet wenkbrauwen fronsen bij Club Brugge’

Club Brugge staat op het punt kampioen te worden, maar Blauw-Zwart zit achter de schermen met een ...

404
404
Eden Hazard doet boekje open over Real: “Ik wilde dat niet!”

Eden Hazard wordt gezien als één van de beste Belgische spelers ooit. De buitenspeler ...

198
198
Doku verbaast met Duivelse uitspraken over WK

Jérémy Doku verkeert in bloedvorm bij Manchester City. Het dribbelwonder dartelt nu ...

129
129
Ivan Leko laat Club Brugge-pion compleet sprakeloos

Club Brugge staat zéér dicht bij een nieuwe landstitel. Na de 5-0 pandoering tegen ...

371
371
Jan Vertonghen komt met kleedkameronthulling Duivels

Jan Vertonghen is de recordinternational bij de Rode Duivels, maar de centrale verdediger geniet nu ...

39
39
'Code rood bij Club Brugge: enorme leegte dreigt'

Club Brugge staat dan wel dicht bij een zevende landstitel op elf jaar tijd, het rommelt achter de ...

463
463
Beerschot neemt emotioneel afscheid van clubicoon

Beerschot zal volgend seizoen weer in de Challenger Pro League te zien zijn. De Antwerpse club liep ...

94
94
Coucke trekt champagnefles open: concurrentie in shock

Marc Coucke staat opnieuw klaar met een opvallend project. Terwijl de druk bij Anderlecht na alweer ...

311
311
‘KV Mechelen incasseert mokerslag vlak voor Club Brugge’

Er staat een midweekspeeldag in de Play-Offs op het programma. KV Mechelen neemt het op tegen Club ...

615
615
KAA Gent pakt weer uit met toptalent: duidelijke focus

KAA Gent zit dit seizoen in de hoek waar de klappen vallen. In de Champions Play-Offs loopt het ...

75
75
‘Carl Hoefkens op weg naar straffe JPL-terugkeer’

Carl Hoefkens zit in zak en as bij NAC. De Belgische oefenmeester heeft nog een doorlopende ...

236
236
Zulte Waregem stelt nieuwe T1 voor: toekomst Colpaert bekend

Zulte Waregem heeft een nieuwe hoofdtrainer te pakken. Het was al een tijdje bekend dat Steve ...

110
110
TRANSFERUURTJE: ‘Wending bij Club, jackpot voor Anderlecht’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

379
379
‘Ruud Vormer wil grote naam naar Knokke lokken’

Ruud Vormer heeft een nieuwe uitdaging als hoofdtrainer binnen. De Nederlander gaat aan de slag als ...

610
610
Seys in shock bij Club Brugge: “Zagen we niet aankomen”

De 5-0 zege van Club Brugge zindert nog ferm na. Blauw-Zwart heeft één hand op de ...

451
451
KV Kortrijk komt met transfernieuws na promotie

KV Kortrijk is volgend seizoen weer te zien in de Jupiler Pro League en de Kerels zijn volop bezig ...

204
204

Meer sportnieuws