De Roeck geeft dé oorzaak voor nederlaag bij KRC Genk

door
De Roeck geeft dé oorzaak voor nederlaag bij KRC Genk

Royal Antwerp FC verloor met 2-0 van een beter KRC Genk. De Great Old is zo zijn tweede plaats kwijt aan Club Brugge. Trainer Jonas De Roeck vertelde na de nederlaag in Limburg waarom zijn ploeg de herfstkampioen weinig in de weg kon leggen.

"We gingen met 1-0 de rust in en dat was eigenlijk niet nodig. Dat was een kantelmoment in de wedstrijd. We hebben vandaag vooral zelf onze momenten niet genomen. Je weet dat je hier maar drie à vier kansen zal krijgen en we hebben die niet benut", zei De Roeck bij Sporza

LEES OOK: Na turbulent jaar staat Antwerp-fan Tom Waes voor zware test

Te weinig kwaliteit bij Antwerp

"Zelfs bij de 2-0-achterstand hadden we een kans om terug te komen tot 2-1. Scoor je daar, dan heb je nog de mogelijkheid om hier misschien iets te rapen. Bij ons was niet iedereen op niveau, we misten wat scherpte die je nodig hebt om in deze wedstrijden het verschil te maken", verklaarde hij nog.

Hij zag dat er wel mogelijkheden lagen. " Er waren genoeg momenten om de ruimtes te benutten, maar we maakten niet de juiste beslissingen of de kwaliteit van uitvoering was niet goed. We hadden hier zeker een punt kunnen pakken, we moeten nog stappen zetten in dit soort wedstrijden", besloot de trainer.

Haalbaar programma

Antwerp telt nu acht punten minder dan KRC Genk en één puntje minder dan Club Brugge. De komende weken krijgen ze met KV Kortrijk en FCV Dender twee 'haalbare' kaarten voorgeschoteld. Daar zullen ze de rug moeten rechten.

AA Gent en RSC Anderlecht spelen vanavond nog en kunnen tot op respectievelijk twee en drie punten komen.

Speelt Antwerp meer voor de titel?

Meest recent

Jackers of Mignolet: Leko hakt Club Brugge-knoop door

Ivan Leko maakt zich naar eigen zeggen weinig zorgen, maar de vele tegengoals zijn toch een thema ...

110
110
Anderlecht likt wonden: rampscenario voor Standard

Na het gelijkspel tegen Dender staan de zenuwen alweer strakgespannen bij RSC Anderlecht, waar ...

80
80
Lardot tikt VAR op vingers: Union door oog van de naald

De afgelopen weken stond de Belgische arbitrage weer in het oog van de storm, maar op speeldag 22 ...

58
58
Coucke onthult masterplan: Anderlecht polst Kompany

Ondanks het crisisoverleg na de recente twee op twaalf mag Besnik Hasi voorlopig in het zadel ...

449
449
'Stankovic out: Club Brugge krijgt belangrijke update'

Met vijf goals in zijn laatste zeven optredens is Aleksandar Stankovic tegenwoordig dé man in ...

506
506
Crisis Anderlecht: tweede groot ontslag in de maak?

Daags na de wanprestatie tegen hekkensluiter FCV Dender hangt er opnieuw een crisissfeer rond RSC ...

367
367
Zulte Waregem heeft beet: derde winteraanwinst binnen

Zulte Waregem speelde zaterdag een verdienstelijke wedstrijd, maar verloor uiteindelijk wel op Club ...

83
83
'Club Brugge schrikt op: cruciaal transfernieuws Onyedika'

Club Brugge bereidt zich momenteel voor op het cruciale Champions League-duel van aanstaande ...

375
375
'Hasi in vieze papieren: verbazende opvolger staat al klaar'

Besnik Hasi blijft vooralsnog aangesteld als hoofdcoach van RSC Anderlecht. Maandag werd het ...

692
692
"Pure science fiction" - De Ketelaere maakt Italianen gek

Nog minder dan vijf maanden te gaan en het wereldkampioenschap gaat van start. Bondscoach Rudi ...

131
131
'IJskoude douche voor Lammens: Man Utd dropt grote bom'

Manchester United heeft Senne Lammens vorige zomer binnengehaald als een dringende oplossing. ...

704
704
Van der Elst ziet groot manco Anderlecht: “Hebben ze niet”

RSC Anderlecht zit weer in de hoek waar de klappen vallen. Besnik Hasi keek even een ontslag in de ...

192
192
KAA Gent gaat Standard en Anderlecht achterna met boycot

De boycots van supporters komen dit seizoen vaker voor. Nu is het de beurt aan de fans van KAA Gent. ...

185
185
‘Antwerp met de handen in het haar: verdict Van Helden’

Rein Van Helden werd nog maar net voorgesteld als de nieuwe toptransfer van Royal Antwerp FC. De ...

401
401
‘Opvallende recordtransfer bij Anderlecht in de maak’

Een opvallende recordtransfer bij RSC Anderlecht is in de maak. Bij de dames is keepster Aude ...

201
201
Leko krijgt gouden raad: “Als ze willen overleven in Europa”

Club Brugge neemt het in de Champions League op tegen Olympique Marseille in een allesbeslissende ...

355
355
Oordeel over Hasi: “Martens of Defour als opvolger?”

Besnik Hasi mag aanblijven bij RSC Anderlecht. De druk op de T1 wordt echter immens groot en de ...

441
441
WK-koorts neemt toe: uniek object op de markt

Het WK 2026 komt steeds dichterbij. Heel België hoopt uiteraard dat de Rode Duivels het daar ...

23
23
'Geen coach, wel transfer? Hoefkens klopt aan bij KRC Genk'

Bij Racing Genk staat er de komende dagen nog wel wat te gebeuren op de transfermarkt. Vooral ...

258
258
Westerlo hoopt op toptransfer: MLS of JPL?

Bij KVC Westerlo lieten ze al de nodige spelers vertrekken. Financieel is dat nodig, maar de club ...

57
57
Standard en Anderlecht zitten samen: Rouches doen oproep

Standard verloor met 0-4 van AA Gent en nadien was het hommeles in Luik. Plots stonden er leden van ...

366
366
KRC Genk droomt hardop: grote terugkeer 'lonkt'

Anno 2025 zit er héél veel geld in het voetbal. Spelers verkopen is voor heel veel ...

337
337
Beerschot verrast met nieuwe verdediger

Beerschot hoopt snel terug te keren in de Jupiler Pro League. De Kielse Ratten hebben vandaag nog ...

88
88
Hasi blijft: zo reageren de fans van Anderlecht

Besnik Hasi mag nog aanblijven als coach van RSC Anderlecht. De trainer van de Brusselaars zal ...

381
381
'AA Gent niet te stoppen: volgende deal in de maak'

AA Gent is al zeer actief geweest op de transfermarkt. Er zal echter mogelijk nog het een en ander ...

605
605

Meer sportnieuws