De Roeck geeft dé oorzaak voor nederlaag bij KRC Genk

door
De Roeck geeft dé oorzaak voor nederlaag bij KRC Genk

Royal Antwerp FC verloor met 2-0 van een beter KRC Genk. De Great Old is zo zijn tweede plaats kwijt aan Club Brugge. Trainer Jonas De Roeck vertelde na de nederlaag in Limburg waarom zijn ploeg de herfstkampioen weinig in de weg kon leggen.

"We gingen met 1-0 de rust in en dat was eigenlijk niet nodig. Dat was een kantelmoment in de wedstrijd. We hebben vandaag vooral zelf onze momenten niet genomen. Je weet dat je hier maar drie à vier kansen zal krijgen en we hebben die niet benut", zei De Roeck bij Sporza

LEES OOK: Toptransfer Antwerp: "Een interessant profiel"

Te weinig kwaliteit bij Antwerp

"Zelfs bij de 2-0-achterstand hadden we een kans om terug te komen tot 2-1. Scoor je daar, dan heb je nog de mogelijkheid om hier misschien iets te rapen. Bij ons was niet iedereen op niveau, we misten wat scherpte die je nodig hebt om in deze wedstrijden het verschil te maken", verklaarde hij nog.

Hij zag dat er wel mogelijkheden lagen. " Er waren genoeg momenten om de ruimtes te benutten, maar we maakten niet de juiste beslissingen of de kwaliteit van uitvoering was niet goed. We hadden hier zeker een punt kunnen pakken, we moeten nog stappen zetten in dit soort wedstrijden", besloot de trainer.

Haalbaar programma

Antwerp telt nu acht punten minder dan KRC Genk en één puntje minder dan Club Brugge. De komende weken krijgen ze met KV Kortrijk en FCV Dender twee 'haalbare' kaarten voorgeschoteld. Daar zullen ze de rug moeten rechten.

AA Gent en RSC Anderlecht spelen vanavond nog en kunnen tot op respectievelijk twee en drie punten komen.

Speelt Antwerp meer voor de titel?

Meest recent

Bom ontploft bij Standard: fans dringen kleedkamer binnen

Het is Crisis met een grote C bij Standard. Ze verloren met 0-4 van AA Gent en de top zes lijkt ...

160
160
Toptransfer Antwerp: "Een interessant profiel"

Royal Antwerp FC kende tot op heden nog een rustige mercato. Nochtans kan de ploeg de nodige ...

87
87
'Pocognoli klopt aan voor toptransfer bij Anderlecht'

Bij RSC Anderlecht willen ze dolgraag een aantal spelers van de hand doen. De loonmassa moet naar ...

177
177
Uitgerekend Kanga vernedert Standard in eigen huis

In de Jupiler Pro League stond er met Standard - AA Gent een topper voor de top zes op het ...

115
115
KRC Genk trots: beste rapport in vele jaren

Het ging na de zege bij FC Utrecht vooral over de fans van KRC Genk. Maar de Limburgers zorgden wel ...

94
94
Hubert deelt gigantische tegenvaller Union SG mee

Union SG speelde verdienstelijk tegen Bayern München, maar verloor er met 2-0. De Brusselaars ...

54
54
'Dortmund wil zomerse slag slaan bij Genk én Club'

Borussia Dortmund is een club die heel aandachtig scout in de Jupiler Pro League. De Duitsers hebben ...

210
210
Leko krijgt volle laag: "Gelukkig dat hij AA Gent verliet"

Ivan Leko vertrok als een dief in de nacht bij AA Gent om voor Club Brugge te kenen. Ondertussen ...

219
219
Patro en Lokeren ronden alweer onderlinge transfer af

Sporting Lokeren en Patro Eisden maakten vorige week de transfer van Radja Nainggolan bekend. De ...

45
45
KRC Genk riskeert zware straf: club onderneemt stappen

Racing Genk won met 0-2 van FC Utrecht, maar het ging vooral over de rellen met de fans. CEO Luc ...

402
402
Vrancken heeft zeer groot transfernieuws bij STVV

Het is toch een drukke mercato bij STVV. Wouter Vrancken zag al drie spelers naar Stayen komen en er ...

258
258
'Club Brugge ruikt bloed: toptransfer aan stuntprijs'

Club Brugge heeft een winterkans geroken en ze willen toeslaan. Ze kunnen een toptransfer aan ...

498
498
KRC Genk houdt stand: "Juventus, PSV…? Valt héél goed mee"

KRC Genk is een club met een jeugdopleiding van Europese topklasse. De Limburgers wisten al heel wat ...

94
94
FCV Dender strikt smaakmaker uit Challenger Pro League

Er werden vanavond twee transfers officieel afgerond in de Jupiler Pro League. FCV Dender en La ...

40
40
'Anderlecht vindt akkoord: Stroeykens weigert voorstel'

Bij RSC Anderlecht mag er nog het een en ander verwacht worden deze transferperiode. De Brusselaars ...

446
446
OHL laat spits gaan, JPL-club hapt meteen

Oud-Heverlee Leuven heeft vandaag een speler gratis de club laten verlaten. Even later tekende die ...

56
56
'Club Brugge loopt blauwtje: toptransfer van de baan'

Vers bloed achterin is misschien evenmin een overbodige luxe, maar Club Brugge blijkt momenteel toch ...

481
481
De Mil klopt op tafel: vijf voor twaalf bij AA Gent

AA Gent boekte zondag een deugddoende zege tegen RSC Anderlecht. De kop is er dus af voor Rik De ...

150
150
Leko hakt knopen door: selectie Club Brugge bekend

Na de nederlaag tegen La Louvière gaat Club Brugge zaterdag in eigen huis tegen Zulte Waregem ...

365
365
Hasi verschaft cruciale update uit ziekenboeg Anderlecht

Na twee competitienederlagen op een rij, en een magere vier op 12, wil RSC Anderlecht opnieuw ...

255
255
Leko moet puzzelen: 'Club Brugge transfermarkt op?'

Tussenin de helse tocht naar Kazachstan en de cruciale kraker tegen Olympique Marseille in de ...

329
329
Marc Coucke richt zich tot God: "Het is verschrikkelijk!"

Marc Coucke blijft ook zonder grote aankondigingen moeiteloos de aandacht trekken. Niet met een ...

110
110
'Hasi verrast: Anderlecht rondt transferhuiswerk af'

Tot zijn tevredenheid mocht Besnik Hasi met Danylo Sikan sneller dan verwacht een spits verwelkomen, ...

512
512
'Leko houdt adem in: totale leegloop bij Club Brugge?'

Club Brugge hoopt met Félix Lemaréchal en Andreas Schjelderup snel twee aanwinsten ...

532
532
Nainggolan kiest voor openheid: “Ik doe het elke dag”

Radja Nainggolan is 37 en weigert rustig uit te bollen. Na een opvallende overstap van Lokeren naar ...

681
681

Meer sportnieuws