De Roeck geeft dé oorzaak voor nederlaag bij KRC Genk

door
De Roeck geeft dé oorzaak voor nederlaag bij KRC Genk

Royal Antwerp FC verloor met 2-0 van een beter KRC Genk. De Great Old is zo zijn tweede plaats kwijt aan Club Brugge. Trainer Jonas De Roeck vertelde na de nederlaag in Limburg waarom zijn ploeg de herfstkampioen weinig in de weg kon leggen.

"We gingen met 1-0 de rust in en dat was eigenlijk niet nodig. Dat was een kantelmoment in de wedstrijd. We hebben vandaag vooral zelf onze momenten niet genomen. Je weet dat je hier maar drie à vier kansen zal krijgen en we hebben die niet benut", zei De Roeck bij Sporza

LEES OOK: Antwerp krijgt eindelijk goed nieuws uit ziekenboeg

Te weinig kwaliteit bij Antwerp

"Zelfs bij de 2-0-achterstand hadden we een kans om terug te komen tot 2-1. Scoor je daar, dan heb je nog de mogelijkheid om hier misschien iets te rapen. Bij ons was niet iedereen op niveau, we misten wat scherpte die je nodig hebt om in deze wedstrijden het verschil te maken", verklaarde hij nog.

Hij zag dat er wel mogelijkheden lagen. " Er waren genoeg momenten om de ruimtes te benutten, maar we maakten niet de juiste beslissingen of de kwaliteit van uitvoering was niet goed. We hadden hier zeker een punt kunnen pakken, we moeten nog stappen zetten in dit soort wedstrijden", besloot de trainer.

Haalbaar programma

Antwerp telt nu acht punten minder dan KRC Genk en één puntje minder dan Club Brugge. De komende weken krijgen ze met KV Kortrijk en FCV Dender twee 'haalbare' kaarten voorgeschoteld. Daar zullen ze de rug moeten rechten.

AA Gent en RSC Anderlecht spelen vanavond nog en kunnen tot op respectievelijk twee en drie punten komen.

Speelt Antwerp meer voor de titel?

Meest recent

Alarm bij Club Brugge: ‘Gevaarlijke cocktail Ivan Leko’

Club Brugge speelde afgelopen speeldag 2-2 gelijk tegen RSC Anderlecht. Ondanks het overwicht in ...

3
3
Colpaert haalt meteen ferm uit na nederlaag Zulte

Zulte Waregem blijft in de hoek zitten waar de klappen vallen. Ook na het ontslag van Sven ...

35
35
Hasi maakt Anderlecht-trio af: “Beschermen zichzelf”

Besnik Hasi werd ontslagen bij RSC Anderlecht na slechte resultaten en onvrede bij de achterban. Het ...

94
94
‘Eden Hazard zwaar in de problemen: onderzoek geopend’

Eden Hazard is al een tijdje op voetbalpensioen, maar de voormalige Rode Duivel zit niet stil. Naast ...

38
38
Gouden raad voor Anderlecht: “Zo iemand als TD”

RSC Anderlecht is na het ontslag van Olivier Renard nog steeds op zoek naar een nieuwe Technisch ...

154
154
Vossen spreekt eerste keer over ontslag Vandenbroeck

Sven Vandenbroeck werd ontslagen bij Zulte Waregem. Essevee kijkt tegen degradatiezorgen aan en dan ...

73
73
Play-Off I nog niet binnen: Gent beducht voor nieuw trauma

AA Gent heeft vrijdagavond een uitstekende zaak gedaan in de strijd om de tickets voor de Champions' ...

95
95
Club Brugge in rep en roer: 'Felle clash eist zware tol'

Bij Club Brugge neemt de spanning toe. Een interne strijd die al weken sluimert, komt steeds ...

487
487
'Gheysens aan zet: Antwerp-verkoop krijgt vorm'

Nu het ticket voor de Champions' Play-Offs gaan vliegen is, wil Antwerp FC via de Europe Play-Offs ...

385
385
Club Brugge verbaasd: Leko grijpt hard in bij Vanaken

Bij Club Brugge wordt steeds duidelijker welke richting Ivan Leko uit wil. Ook voor Hans Vanaken ...

315
315
Trainerssoap duurt voort: Taravel snel weer weg als T1?

RSC Anderlecht heeft vrijdagmiddag bevestigd dat Jérémy Taravel het seizoen zal ...

288
288
Lammens verbaast United-kleedkamer: "Van Mignolet geleerd"

Senne Lammens maakt zich steeds populairder als eerste doelman bij Manchester United. Deze week werd ...

133
133
Vertrek bij Anderlecht? Vader De Cat gooit kaarten op tafel

Nathan De Cat is momenteel talk of the town bij RSC Anderlecht. Dat heeft niet enkel te maken met ...

557
557
'Grootmacht opent gesprekken: dubbeltransfer Club Brugge'

Club Brugge heeft één groot doel in de komende weken en wil absoluut de 20ste ...

472
472
'Voetbalwereld op stelten: transferplan Haaland gelekt'

Hij beleefde dit seizoen al enkele mindere periodes, maar Erling Haaland blijft één ...

296
296
Gouden zege na emotionele avond: AA Gent op zucht van PO I

AA Gent heeft zijn ticket voor de Champions' Play-Offs binnen handbereik. De Buffalo's konden ...

164
164
Werk bij Beveren: Peeters geeft transferplannen vrij

SK Beveren heeft zich woensdagavond ook mathematisch tot kampioen gekroond in de Challenger Pro ...

444
444
Exit De Bruyne én Lukaku? 'Plannetje Napoli bekend'

SSC Napoli gaat zaterdagnamiddag op bezoek bij US Lecce. Daarvoor kan coach Antonio Conte rekenen op ...

221
221
Hayen neemt Club één ding kwalijk na ophefmakend ontslag

Momenteel is hij alweer bezig aan een mooi nieuw hoofdstuk bij KRC Genk. Nicky Hayen weigert dan ook ...

299
299
CPL: Patro doet uitstekende zaak, RSCA Futures onderuit

De titelstrijd mag dan wel beslist zijn, er staat in de Challenger Pro League nog steeds heel wat op ...

84
84
'Afgang met gevolgen: City dropt dubbele transferbom'

Manchester City slikte woensdagavond een mokerslag van formaat en verloor in de Champions League met ...

196
196
Drama in Planet Group Arena: aftrap Gent-Zulte verlaat

Vrijdagavond wordt de 29ste speeldag van de Jupiler Pro League op gang getrapt met het duel tussen ...

451
451
Alarm bij Garcia: grote zorgen rond sterkhouder Duivels

Volgende week maakt bondscoach Rudi Garcia zijn selectie bekend voor de oefenstage in de Verenigde ...

130
130
Colpaert wisselt twee keer, Kanga toch fit bij AA Gent

AA Gent heeft zijn ticket voor de Champions' Play-Offs weer in eigen handen, maar heeft geen marge ...

43
43
El Ouahdi na puike helft: zo reageerde Hayen in kleedkamer

Zakaria El Ouahdi toonde zich donderdagavond nog eens van goudwaarde namens KRC Genk. Met een puik ...

131
131

Meer sportnieuws