De Bilde: "Volgende speler die Antwerp zal verlaten"

1211 stemmen
De Bilde:

Bij Royal Antwerp FC moet er stevig verkocht worden om de rekeningen te laten kloppen, of moeten ze Europese gelden kunnen incasseren. De Great Old zal ook in 2025 spelers van de hand doen. De club gaat wellicht één van de huidige smaakmakers van de hand doen.

Bij Antwerp kent Jacob Ondrejka een zeer goed seizoen. Vorig jaar was de Zweed nog niet top en kon hij zich niet doorzetten, dit seizoen duidelijk wel onder Jonas De Roeck.

LEES OOK: 'Club Brugge kan Antwerp pijn doen met Vermeeren'

Ondrejka sterk bezig

“Hij kende veel pech met blessures, wat een rem is geweest op zijn evolutie. Daardoor was het vorig jaar niet geweldig bij Antwerp. Nu hij vaak kan spelen, zie je hem met de wedstrijd beter en beter worden. Zijn traptechniek is geweldig en een heel groot wapen", zei Gilles De Bilde bij DAZN.

Ondrejka wist in 13 competitiewedstrijden 7 keer te scoren en 3 assists uit te delen. Dat zorgt wellicht voor de interesse van een aantal ploegen. De Bilde ziet een toekomstige toptransfer voor Antwerp om de hoek loeren. 

Transfer op til?

"Als hij op deze manier verder blijft evalueren, is het goed mogelijk dat hij de volgende speler is die Antwerp zal verlaten na het seizoen. Als Ondrejka zo blijft renderen, zal die interesse er ook wel komen", aldus De Bilde.

De 22-jarige Ondrejka ligt nog tot medio 2028 onder contract en heeft een marktwaarde van 5 miljoen euro. Hij werd voor 1,5 miljoen euro naar de Bosuil gehaald.

Zal hij Antwerp in 2025 verlaten?

Meest recent

'Eerste zomeraanwinst Kompany: Bayern telt 55 miljoen neer'

Terwijl het merendeel van zijn spelers momenteel op het WK actief zijn, wordt Vincent Kompany achter ...

10
10
'Mercato Club Brugge ontploft: deal van 45 miljoen euro'

Zowat alle kenners en waarnemers zijn het er erover eens dat de zomermercato dit seizoen pas echt op ...

170
170
TRANSFERUURTJE: 'Spektakel Club Brugge, transferbom Burgess'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

311
311
FIFA slaat keihard terug na WK-commotie lege zitjes

Het WK is nog maar net begonnen of de eerste controverse is al ontploft. Voor de start van het ...

86
86
Witsel doet boekje open over Anderlecht-terugkeer Lukaku

Romelu Lukaku wordt al een tijdje in verband gebracht met een terugkeer naar RSC Anderlecht. De ...

243
243
‘Transferstrijd Tzolis en Godts: Arsenal hakt knopen door’

De zomermercato komt eraan en de Europese topclubs zijn de transfermarkt volop aan het afschuimen. ...

133
133
‘Braziliaanse Amuzu-rel: Anderlecht dient klacht in’

Francis Amuzu maakte de overstap van RSC Anderlecht naar Gremio. De buitenspeler vond het ...

221
221
Antwerp-fans gaan stapje verder: Bosuil weer slachtoffer

Royal Antwerp FC kende een teleurstellend seizoen en zit weer zonder Europees voetbal. Een groot ...

167
167
'Club Brugge kan Antwerp pijn doen met Vermeeren'

Arthur Vermeeren heeft dringend nood aan speelgelegenheid en vertrouwen, en daarom valt plots de ...

1002
1002
Van Paris Hilton tot Donald Trump: VS plots 'wereldkampioen'

Canada wist zijn eerste match van het WK niet te winnen, Mexico wel. Derde gastland de Verenigde ...

76
76
'Club Brugge verrast met keuzes over Forbs en Tresoldi'

Club Brugge gaat heel wat spelers verliezen. Het Laatste Nieuws spreekt niet van een leegloop, maar ...

407
407
KV Kortrijk wil uitpakken: Jonckheere kondigt transfers aan

Het WK is begonnen, maar ondertussen zijn ze ook in de Jupiler Pro League weer van start gegaan. KV ...

232
232
Transfervuurwerk! 'Club pusht voor 13-voudige Rode Duivel'

Dat Club Brugge tijdens de zomermercato verschillende belangrijke krachten zal verliezen, is ...

627
627
'Burgess naar AA Gent: details schoktransfer onthuld'

Terwijl het WK in Amerika is losgebarsten, begint in eigen land de transfercarousel op toerental te ...

722
722
Nachtmerrie Tuchel: Engeland beleeft kleine ramp vlak voor WK-start

Het wereldkampioenschap in Mexico, Canada en de VS is officieel op gang getrapt. Ook de grote ...

82
82
Garcia kan De Ketelaere helemaal laten crashen op het WK

Charles De Ketelaere leek klaar voor zijn grote kans bij de Rode Duivels. Door de twijfels rond ...

161
161
'Ongeziene jackpot Club: Tzolis krijgt absolute droomtransfer'

Met Aleksandar Stankovic, Simon Mignolet en Dani van den Heuvel zag Club Brugge inmiddels al drie ...

792
792
American dreamstart! VS halen fors uit in WK-opener

Voor de Verenigde Staten kon het wereldkampioenschap in eigen land niet beter beginnen. In hun ...

95
95
Straffe cijfers bij Witsel: "Is niet iedereen gegeven"

Axel Witsel begint aan zijn vierde WK met de Rode Duivels. Witsel is een icoon van het Belgische ...

71
71
KV Kortrijk kondigt volgende wijzigingen in A-kern aan

KV Kortrijk is druk bezig. De Kerels zijn volop bezig met het samenstellen van de selectie, maar de ...

69
69
Cyle Larin behoedt Canada van compleet mislukte WK-start

Om 21u begonnen Canada en Bosnië aan hun eerste match op dit WK. In de prachtige stad Toronto ...

43
43
'Drie Belgische clubs vechten om dezelfde spits'

De transfermolen draait op volle toeren. De geruchten nemen steeds meer toe en de Belgische clubs ...

169
169
Fans Rode Duivels vellen oordeel: eindstation op WK bekend

De Rode Duivels beginnen maandag aan hun WK met een match tegen Egypte. Daar moeten ze meteen de ...

125
125
Gewaagde uitspraken van Kompany kloppen (helaas) niet

Vincent Kompany was van 2019-2022 actief bij Anderlecht. In die periode werkte de coach met heel ...

117
117
“Ik zal het nooit vergeten”: Lukebakio over Mourinho

Dodi Lukebakio is steevast een goede invaller bij de Rode Duivels. Hij kan nog van grote waarde zijn ...

100
100

Meer sportnieuws