De Bilde: "Volgende speler die Antwerp zal verlaten"

1211 stemmen
De Bilde:

Bij Royal Antwerp FC moet er stevig verkocht worden om de rekeningen te laten kloppen, of moeten ze Europese gelden kunnen incasseren. De Great Old zal ook in 2025 spelers van de hand doen. De club gaat wellicht één van de huidige smaakmakers van de hand doen.

Bij Antwerp kent Jacob Ondrejka een zeer goed seizoen. Vorig jaar was de Zweed nog niet top en kon hij zich niet doorzetten, dit seizoen duidelijk wel onder Jonas De Roeck.

LEES OOK: Trainersbom bij Antwerp? Oude bekende staat al klaar

Ondrejka sterk bezig

“Hij kende veel pech met blessures, wat een rem is geweest op zijn evolutie. Daardoor was het vorig jaar niet geweldig bij Antwerp. Nu hij vaak kan spelen, zie je hem met de wedstrijd beter en beter worden. Zijn traptechniek is geweldig en een heel groot wapen", zei Gilles De Bilde bij DAZN.

Ondrejka wist in 13 competitiewedstrijden 7 keer te scoren en 3 assists uit te delen. Dat zorgt wellicht voor de interesse van een aantal ploegen. De Bilde ziet een toekomstige toptransfer voor Antwerp om de hoek loeren. 

Transfer op til?

"Als hij op deze manier verder blijft evalueren, is het goed mogelijk dat hij de volgende speler is die Antwerp zal verlaten na het seizoen. Als Ondrejka zo blijft renderen, zal die interesse er ook wel komen", aldus De Bilde.

De 22-jarige Ondrejka ligt nog tot medio 2028 onder contract en heeft een marktwaarde van 5 miljoen euro. Hij werd voor 1,5 miljoen euro naar de Bosuil gehaald.

Zal hij Antwerp in 2025 verlaten?

Meest recent

Taravel verrast gigantisch met opstelling Anderlecht

RSC Anderlecht wil de bekernederlaag doorspoelen met een zege in eigen huis tegen KV Mechelen. Dat ...

29
29
'Toptransfer lonkt plots voor AA Gent'

AA Gent kent een degelijk seizoen, maar ook geen hoogstaand. De Buffalo's hopen de komende jaren ...

41
41
Nederland in shock: Derksen biedt excuses aan

Er is enorme ophef ontstaan in Nederland rond de soap binnen de nationale ploeg van Curaçao, ...

9
9
Romelu Lukaku naar Anderlecht: nu of nooit?

Romelu Lukaku werd afgelopen week 33 jaar. ‘Big Rom’ zit in een moeilijke fase in zijn ...

139
139
‘Wilmots ontploft na transferzet Anderlecht’

Anderlecht zit in een transferslag die snel oplaait. De concurrentie, waaronder Standard, springt ...

198
198
Anderlecht en STVV krijgen bijzonder goed nieuws

RSC Anderlecht hoopt zijn Europees ticket zo snel mogelijk te bemachtigen, STVV heeft dat al beet. ...

168
168
Club Brugge weigerde: "Heb Burgess nog aangeraden bij hen"

Club Brugge speelt vanavond de topper in eigen huis tegen Union SG. Een beslissende match voor de ...

194
194
Anderlecht aan zet: Sibierski krijgt gouden transfertips

Er worden stevige analyses gemaakt na de bekernederlaag van RSC Anderlecht. Sportief directeur ...

231
231
Lichtpunt bij AA Gent: sterkhouder is helemaal terug

AA Gent had zaterdagavond een zege kunnen gebruiken op het veld van STVV in de strijd om een ...

36
36
De Mil moet weer brandje blussen: "Het doet me pijn"

AA Gent heeft zaterdag een punt gepakt op Stayen, waardoor het voorlopig weer een beetje dichter bij ...

148
148
'Club Brugge op scherp na transferbeslissing Onyedika'

Bij Club Brugge dreigt in de zomer een stevige leegloop. Verschillende sterkhouders worden het hof ...

387
387
Jacobs keihard voor Anderlecht: "Als ik dat hoorde..."

Anderlecht moet zondag tegen KV Mechelen vol aan de bak, want het moet de vierde plaats nog zien te ...

210
210
AA Gent houdt Europese droom in leven na fel duel op Stayen

AA Gent heeft mogelijk een belangrijke zaak gedaan in de strijd om een Europees ticket. De ...

94
94
'Club voor voldongen feit: speler dringt aan op transfer'

Club Brugge lijkt voor een drukke transferzomer te staan. Niet alleen lopen heel wat sterkhouders in ...

286
286
Bizar tafereel: Kanga en Gentse fans opnieuw in de clinch

AA Gent gaat op Stayen op zoek naar zijn eerste overwinning in de play-offs. Daarmee kunnen ze ...

95
95
Hayen brengt zorgwekkend nieuws: nieuwe blessures bij Genk

KRC Genk blijft zeer wisselvallig presteren in de Europe Play-Off. Het slaagde er ook zaterdag niet ...

365
365
Euvard baalt na gemiste kans voor Standard

In de Europe Play-Off blijft de strijd om de eindwinst razend spannend. Alles blijft bovenaan op een ...

122
122
Pocognoli spreekt klare taal over toekomst bij Monaco

Zondag staat in de Ligue 1 de slotspeeldag op het programma. Voor Sébastien Pocognoli staat ...

76
76
De Mil met handen in het haar: "Serieus puzzelen"

AA Gent hoopt in de laatste wedstrijden van het seizoen nog een Europees ticket uit de brand te ...

18
18
'Straffe wending: Neuer keert terug bij Duitsland voor WK'

Dezer dagen druppelen er alsmaar meer WK-selecties binnen. Het is nog wachten tot 21 mei voor die ...

48
48
Standard en Genk houden spanning maximaal in Europe PO's

Met nog twee speeldagen te gaan blijft het razend spannend in de Europe Play-Offs. Zowel Standard ...

105
105
Trainersbom bij Antwerp? Oude bekende staat al klaar

Antwerp zit weer met de handen in het haar. De stoel van Joseph Oosting wankelt na een dramatische ...

558
558
‘Xabi Alonso vindt akkoord met Engelse grootmacht’

Chelsea kent een dramatisch seizoen. The Blues staan er bijzonder slecht voor in de Premier League ...

115
115
’Ter Stegen maakt stunttransfer naar Eredivisie’

Ajax is van plan flink uit te pakken op de transfermarkt, al zullen ze dan eerst moeten verkopen. Ze ...

92
92
Fink wil Anderlecht en Club Brugge de loef afsteken

Thorsten Fink is trainer van het Turkse Samsunspor. De voormalige coach van KRC Genk en STVV gaat ...

250
250

Meer sportnieuws