Club Brugge en Standard verrast: "Spelers voor 1A"

door
Club Brugge en Standard verrast:

Club Brugge en Standard lieten de afgelopen jaren de nodige spelers vertrekken. Beide teams zien twee van hun voormalige jeugdproducten het nu bijzonder goed doen in de Challenger Pro League. Yannick Ferrera ziet hen weldra in de Jupiler Pro League uitkomen. 

LEES OOK: Patro bezorgt Beerschot mokerslag, droomreeks voor Lierse

Ziani bekoort bij RWDM

Ferrera is trainer bij RWDM, dat aan de leiding staat in de Belgische tweede klasse. Hij ziet dat twee spelers het zeer goed doen in die reeks. Hij gaf dat aan in La Dernière Heure.

“Ik zou Ilyes Ziani kunnen citeren, onze speler die deze zomer overkwam van Standard. Hij heeft duidelijk het niveau om in eerste klasse te spelen”, opent de trainer. Ziani speelde bij de jeugd van Standard, trok dan naar Union SG en keerde weer terug. In Molenbeek zijn ze zeer tevreden over zijn prestaties.

Hij is nu 21 jaar en bezig aan een voortreffelijk seizoen. Met 4 goals en 5 assists in 8 competitiewedstrijden zijn de cijfers bijzonder goed. Een verkeerde beslissing van de Rouches? 

Vanrafelghem bij Patro

Bij Club Brugge zagen ze weinig graten in Keano Vanrafelghem. Die trok naar Patro Eisden. Na een jaar Sporting Hasselt doet hij het nu zeer goed in Maasmechelen.

 “De redenering is identiek ten aanzien van Kiki Vanrafelghem, nummer tien van Patro Eisden. Er zijn veel van dat soort spelers in onze reeks die een stap hogerop zouden kunnen zetten", vervolgt Ferrera.

Misschien toch maar eens meer in eigen land kijken en nadien pas de ‘witte merels’ uit het buitenland halen? 

Zullen beiden snel in de JPL belanden?

Meest recent

'Nieuwe trainer Genk: één naam weerklinkt het luidst'

Het doek is dan toch gevallen over Thorsten Fink als hoofdcoach van KRC Genk. De Duitser betaalde ...

16
16
'Vazquez buiten: Anderlecht zet zinnen op peperdure spits'

RSC Anderlecht wil zich tijdens de komende wintermercato versterken met enkele gerichte aanwinsten. ...

34
34
'Winterse toptransfer Tzolis: Club Brugge heeft beslist'

Club Brugge heeft momenteel opnieuw verschillende spelers rond lopen die op termijn in aanmerking ...

116
116
'Genk zoekt coach: De Condé mag 3 pistes al schrappen'

Na anderhalf jaar zit Thorsten Fink zijn tijd erop bij KRC Genk, dat stilaan de reputatie dreigt te ...

283
283
'Vuurwerk bij Club Brugge: dubbelslag in Duitsland'

Ivan Leko moet voor meer vuur, passie en energie zorgen, maar na de trainerswissel beloofde Club ...

257
257
'Code rood bij Antwerp: topprioriteit Overmars bekend'

Amper drie weken geleden kampeerde Antwerp nog in de degradatiezone, maar nu staat het stamnummer ...

245
245
'Anderlecht verrast vriend en vijand met wintertarget'

In de laatste rechte lijn richting de wintermercato liet Olivier Renard zopas nog eens zijn licht ...

333
333
Hans Vanaken zet WK darts op stelten met bezoek aan Gent-fan

AA Gent en Club Brugge: het was de afgelopen week water en vuur. Dat had uiteraard alles te maken ...

444
444
'Vuurwerk op Bosuil: Antwerp wil terugkeer kampioenenmaker'

Na vier opeenvolgende overwinningen tegen aanzienlijke tegenstanders, heeft Antwerp FC zich op ...

287
287
Nieuwe info duikt op: Nicky Hayen naar KRC Genk?

Wat al enkele weken in de lucht hing, is sinds maandag ook een feit: KRC Genk heeft afscheid genomen ...

618
618
Spectaculaire winnaar Gouden Schoen? De Cat reageert

Begin januari wordt bekend gemaakt wie Hans Vanaken opvolgt op de erelijst van de Gouden Schoen. ...

218
218
Same smile, more years - Saelemaekers ziet topseizoen beloond

Alexis Saelemaekers heeft zich de voorbije maanden niet alleen geprofileerd bij de Rode Duivels, op ...

34
34
'Nieuwe cashbom Club: grootmacht klopt aan voor Seys'

Club Brugge won zondagnamiddag met ruime cijfers op FCV Dender, maar zag Joaquin Seys wel ...

603
603
Meteen klappen in Gent: De Mil trekt lessen na gefaald debuut

Op enkele dagen tijd mogen uiteraard geen mirakels verwacht worden, maar het is duidelijk dat Rik De ...

302
302
‘Genk davert: absolute topnaam staat al klaar'

Plots staat KRC Genk weer voor die ene moeilijke vraag: wie moeten ze nu aanstellen om hoofdcoach te ...

1367
1367
Genk zet Fink bij grof huisvuil: sappige details lekken uit

Dimitri de Condé zoekt al lang naar stabiliteit in de dug-out, maar ook Thorsten Fink wist ...

455
455
'Anderlecht bij van zich af: koude oorlog met Ajax'

In Youth We Trust. De slogan leek even uitgehold, maar met Nathan De Cat als exponent trekt Besnik ...

433
433
Lardot velt verrassend verdict over handspel Hazard

Afgelopen weekend stond in de Jupiler Pro League speeldag 18 op het programma. Hier en daar viel er ...

418
418
Club-Gent: De Mil slikt bittere pil voor clash met Leko

AA Gent zit in de hoek waar de klappen vallen. Na het abrupte vertrek van Ivan Leko vonden de ...

305
305
'Bijltjesdag in Belgisch voetbal: Cercle dumpt Cinel'

Het heeft lang geduurd, maar plots gaat het snel. De ene kop na de andere rolt in de Jupiler Pro ...

535
535
Verrassing van formaat: Fellaini viert comeback in JPL

Zowel op als naast het veld vierden de afgelopen jaren reeds heel wat leden van de Gouden Generatie ...

211
211
Albert: "Hij maakt het verschil bij Anderlecht"

RSC Anderlecht speelde een goede wedstrijd tegen een matig STVV. De 2-1 was gevleid voor de ...

376
376
Renard speelt open kaart over transferplannen Anderlecht

RSC Anderlecht staat derde in de Jupiler Pro League. Dat is degelijk, maar de Brusselaars ...

243
243
Vannieuwkerke richt vizier op Hayen: "Kudde wilde dieren!"

Het ontslag van Nicky Hayen is nauwelijks verteerd, of vandaag volgde met de C4 voor Thorsten Fink ...

415
415
RC Genk zoekt nieuwe coach: dit zijn 10 mogelijke kandidaten

Thorsten Fink werd dan toch ontslagen door KRC Genk. Het magere 1-1-gelijkspel tegen KVC Westerlo ...

3144
3144

Meer sportnieuws