Extra troef voor Club Brugge: eerste 90 minuten dit seizoen

door
Extra troef voor Club Brugge: eerste 90 minuten dit seizoen

Club Brugge zal woensdag op zijn best moeten zijn om in de Champions League iets te kunnen rapen tegen Aston Villa. Nicky Hayen zit echter met wat kopzorgen, want er zijn de voorbije dagen wel enkele potentiële titularissen in de ziekenboeg beland.

Zo kon hij in Leuven opnieuw geen beroep doen op Joaquin Seys, Gustaf Nilsson en Hugo Vetlesen. Die eerste twee waren de voorbije maanden vaste titularissen, terwijl Vetlesen de beoogde vervanger was van de geschorste Raphael Onyedika. Maar anderzijds kreeg Hayen er ook enkele troeven bij.

LEES OOK: 'Club Brugge verbaast met nieuwe Zuid-Afrikaanse deal'

Sabbe speelt voor het eerst 90 minuten

Zo maakte tegen Belisia Bilzen Bjorn Meijer zijn rentree en is ook Kyriani Sabbe helemaal terug. De jonge rechtsachter had al gescoord tegen AC Milan, maar maakte zaterdag in Leuven voor het eerst dit seizoen ook de 90 minuten vol.

"Zelf ben ik blij dat ik weer kon spelen en voor het eerst zelfs 90 minuten", toonde hij zich dan ook tevreden bij Het Nieuwsblad. "Ik voel me weer goed en wil zoveel mogelijk minuten maken. Maar het wordt knokken voor de plaatsen. We zijn met vier, vijf goede wingbacks, maar kunnen zo mekaar ook beter maken."

Via Champions League naar Rode Duivels?

Sabbe wil dus weer een basisplaats veroveren. In dat geval zouden ook de Rode Duivels snel kunnen volgen, want Domenico Tedesco liet de naam van de 19-jarige al eens vallen en de spoeling op de rechtsachter is dun. Daarvoor zullen topprestaties in de Champions League helpen.

Al waren ze daar bij Club zaterdag nog niet mee bezig. "Nee, we waren vandaag zeker niet teveel bezig met de Champions League", verzekerde Sabbe. "De competitie is ook belangrijk want we willen weer kampioen worden."

Zal Sabbe snel een vaste waarde worden bij Club?

Meest recent

'Club Brugge verbaast met nieuwe Zuid-Afrikaanse deal'

Club Brugge zal ongetwijfeld nu al volop achter de schermen werken aan zijn eerste aanwinsten voor ...

31
31
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht verliest talent, monsterdeal Club'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

80
80
Bounida compleet afgemaakt: “Dan kiest hij voor Marokko”

Rayane Bounida wordt gezien als een groot talent. Al bij RSC Anderlecht werd de middenvelder ...

165
165
Mbappé-ramp bij Real Madrid: België schiet te hulp

Afgelopen week kwam er opvallend nieuws naar buiten. De blessure van Kylian Mbappé kwam ...

21
21
'Garcia verwoest laatste WK-kans voor Duivel in bloedvorm'

De Rode Duivels wonnen met 2-5 van de Verenigde Staten en woensdagnacht wacht Mexico. Bondscoach ...

135
135
Nieuwe wending in soap: Lukaku dropt emotioneel statement

Romelu Lukaku zorgde de voorbije dagen voor de nodige commotie bij SSC Napoli. Tegen de wil van de ...

169
169
Verrassing bij KRC Genk: CEO vertrekt uit Cegeka Arena

KRC Genk opent vrijdagavond zijn campagne in de Europe Play-Offs met een lastige verplaatsing op ...

129
129
'Transferclash: Club en Anderlecht tegenover elkaar'

Komend weekend gaan de Champions' Play-Offs van start met de kraker tussen Club Brugge en RSC ...

256
256
Ervaren Rode Duivel op plaats gezet: "Pure nonchalance"

De Rode Duivels hebben vertrouwen getankt tijdens hun eerste oefenwedstrijd in aanloop naar het WK. ...

157
157
'Deal van 60 miljoen bezorgt Club Brugge zware kater'

Club Brugge was afgelopen zomer nadrukkelijk op zoek naar een nieuwe flankaanvaller. Daarvoor viel ...

379
379
Standard vloekt: zware opdoffer vlak voor Play-Offs

Komend weekend trekken ook de Europe Play-Offs zich op gang in de Jupiler Pro League. Standard staat ...

123
123
Ex-JPL-held verrast met extreme fysieke transformatie

Een transformatie die niemand zag aankomen: Jules Van Cleemput duikt plots opnieuw op, maar niet ...

35
35
Onverwachte Duivel imponeert: "Hij deed het geweldig"

De Rode Duivels hebben zaterdagavond een flinke portie vertrouwen getankt richting het WK. In ...

226
226
JPL hot in Engeland: Seys en De Cat naar zelfde club?

Komend weekend worden de Champions' Play-Offs afgetrapt met enkele mooie affiches. Zo is het nu al ...

396
396
De interland-week op TV: zes WK-tickets en oefenclashes

Komend weekend gaat het beslissende luik van het seizoen in het clubvoetbal van start. Maar eerst ...

45
45
Snelders in cel: schokkende feiten blijven nazinderen

Wat jarenlang begon als een vertrouwd gezicht en stem in het Belgische voetbal, eindigt nu in een ...

167
167
Degryse haalt verschroeiend uit na VS-België: "Kan écht niet"

De oefenwedstrijd in en tegen de Verenigde Staten, heeft de Rode Duivels een klinkende ...

127
127
De Bruyne moet wijken: nieuwe leider Duivels staat op

Kevin De Bruyne blijft de grootste naam bij de Rode Duivels, maar tegen de Verenigde Staten werd ook ...

452
452
België charmeert Europa: L'Equipe gek van twee Duivels

Er blijft zeker nog ruimte voor verbetering, maar de Rode Duivels hebben toch vooral goede punten ...

272
272
'Lukaku-soap duurt voort: Anderlecht-comeback wordt reëel'

Terwijl de Rode Duivels hun Amerikaanse tournée verder afwerken, wordt het op het thuisfront ...

513
513
Ook VS gaan los op truitjes-drama: sterren halen fors uit

De oefenwedstrijd tussen de Verenigde Staten en de Rode Duivels heeft heel wat stof doen opwaaien. ...

356
356
Eén Rode Duivel valt door de mand: Albert is keihard

De Rode Duivels hebben zaterdag met 2-5 gewonnen van de Verenigde Staten. Met die oefenzege tankten ...

254
254
KV Mechelen verrast met opvallende ambitie

De Champions' Play-Off telt dit seizoen enkele verrassingen. Met Antwerp en Genk grepen twee van de ...

189
189
Frankrijk boekt ook met B-ploeg simpele oefenzege

Zondag stonden er opnieuw enkele oefeninterlands op het programma. De voornaamste affiche was die ...

70
70
'Club baalt: Barça gaat met droomtarget lopen'

Club Brugge staat ongetwijfeld weer voor een drukke transferzomer. Het zal wellicht opnieuw de ...

257
257

Meer sportnieuws