Turbulente wedstrijd zorgt voor animo en frustraties in Mechelen

164
Turbulente wedstrijd zorgt voor animo en frustraties in Mechelen

Wat een knotsgek einde vandaag in Mechelen! Union leek lange tijd de drie punten te pakken, tot de wedstrijd tijdelijk werd stilgelegd. In de resterende blessuretijd zorgde Malinwa zowaar nog voor de gelijkmaker.

KV Mechelen zat in een geweldige flow en was geruisloos opgeklommen richting de vierde plaats. Vandaag hoopte Malinwa om ook de scalp te pakken van Union. Beide ploegen pakten eerder deze week de overwinning in de Croky Cup, al was dat bij Rood-Geel pas na verlengingen. Hasi verraste door onder meer Raman en Belghali in de ploeg te droppen. Pocognoli bracht dan weer de voordien in ongenade gevallen Lapoussin aan de aftrap.

LEES OOK: Sonck snapt niets van trainersontslag: “Het beste voorbeeld”

Union domineert onherkenbaar Malinwa

Het waren de bezoekers die zeker geen onaardige start namen. Een eerste gevaarlijk standje voor doel werd opgeruimd door Belghali. KV liep in die openingsfase vaak achter een ongrijpbare bal maar kansen puurde Union voorlopig niet uit die dominantie.

Iets voorbij het kwartier hielp Malinwa de bezoekers helemaal in het zadel. Touba zette een oliedomme tackle in richting Ivanovic en het team van Pocognoli kreeg een meer dan terechte strafschop.  Vanaf elf meter zette David de 0-1 op het bord. De thuisploeg toonde ook nadien veel te veel afval in het eigen spel.

Pas op slag van rust kwam er eindelijk een uitstekende Mechelse kans: Belghali pakte een lange bal prima mee, kapte goed maar besloot dan te wild over. Aan de overzijde had De Wolf tot twee maal toe geluk bij pogingen van Ivanovic en David. Halfweg leidde Union en dat was zeker verdiend te noemen

Zinderend slot met staking wedstrijd

Na rust was het opnieuw Union dat de beste start nam en KV nauwelijks in zijn spel liet komen. Deze keer nam Malinwa wel gezwind over, voor het uur liet Raman van dichtbij tot twee maal toe de gelijkmaker liggen. Eerst redde Moris prima, even later haalde Burgess de bal (via de lat) van de lijn.

De thuisploeg liet het momentum liggen en nadien was het weer een pak minder. Op twintig minuten van het einde verloor Hasi met Storm ook nog een belangrijke pion. De flankspeler leek een ogenschijnlijk zware (?) knieblessure op te lopen. In blessuretijd liet Lauberbach nog de misser van de speeldag optekenen, terwijl de Mechelse fans zich van hun slechtste kant lieten zien (voor de tweede week op een rij na het vuurwerkincident), ook Moris deed trouwens zijn (niet fraaie) duit in het zakje.

De wedstrijd werd tijdelijk stilgelegd en zou KV zowaar nog een handje helpen. In de slotseconden werd een hoekschop verlengd naar de tweede paal en daar maakte Touba zijn fout goed door de 1-1 aan te tekenen. Uiteindelijk verdiend na een wedstrijd met twee gezichten.

Scoreverloop:

0-1 (20') David (p), 1-1 (90+4') Touba

Wat vond u van het opmerkelijke moment in het slot?

Meest recent

Thorup gooit roer om: opvallend slachtoffer in Genk

KRC Genk vindt vooral buitenshuis maar geen regelmaat in de prestaties, want na twee opeenvolgende ...

23
23
Vanaken duidt opvolger Tzolis aan bij Club Brugge

Club Brugge hoopt vanavond tegen PSV opnieuw te schitteren in de Champions League. Niet alleen als ...

85
85
Ajax dumpte hem via WhatsApp: nu schittert hij bij Club

Een miskoop. Dertien in een dozijn. "Met hem speel je met tien." In Nederland lachten ze hem weg, nu ...

60
60
Sibierski maakt brokken: Anderlecht op ramkoers met KBVB

Het zijn onrustige dagen bij RSC Anderlecht, waar het intern blijkt te rommelen tussen Vitor Bruno ...

103
103
Seys speelt open kaart: laatste maanden bij Club Brugge

In de Champions League neemt Club Brugge het straks op tegen PSV. In de Philips Arena zullen ...

171
171
'Bruno haalt gram: Anderlecht kan cashen op Stroeykens'

Een zestal weken nadat Antoine Sibierski hem openlijk naar de uitgang sorteerde, is Mario Stroeykens ...

90
90
Leko hakt knopen door: opstelling Club Brugge al bekend

Club Brugge vertoeft momenteel in Eindhoven, waar het na de fraaie zeges tegen Inter en Lens nu ook ...

100
100
Tielemans na comeback: "We hebben voor hem gevochten"

Manchester United is dinsdagavond van de hel naar de hemel gegaan. Het leek aanvankelijk op weg naar ...

107
107
'Belgische clubs azen op koopje bij Marseille'

De start van de wintermercato nadert stilaan met rasse schreden. Clubs moeten nog twee maanden ...

97
97
Straffe comeback Man Utd, ook zeges Bayern, Barça en PSG

De vierde speeldag in de league phase van de Champions League heeft dinsdagavond heel wat spektakel ...

67
67
Lukaku kent zijn nieuwe trainer bij Fenerbahçe

Romelu Lukaku lijkt eindelijk een basisplaats beet te hebben bij Fenerbahçe, maar veel ...

37
37
Nederlanders lachen met Forbs: Bosz springt in de bres

Club Brugge gaat woensdagavond op het veld van PSV op zoek naar zijn derde overwinning op rij in de ...

174
174
'Antwerp neemt verrassend besluit voor bekerclash'

Komend weekend staat er nog competitievoetbal op het programma, maar daarna is het weer tijd voor ...

116
116
Yamal blijft schitteren: record van Mbappé sneuvelt

Om 21u werden er opnieuw een pak wedstrijden afgetrapt in de Champions League en die leveren meteen ...

55
55
Bounida doet verrassende onthulling over toekomst bij Ajax

Vorig seizoen leek Rayane Bounida eindelijk helemaal door te breken bij Ajax. Het supertalent klokte ...

64
64
Allegri komt met hoopgevende update over De Bruyne

Afgelopen weekend gingen de alarmbellen af bij Mark van Bommel. Enkele dagen voor hij zijn selectie ...

28
28
Bosz neemt het op voor Fernandez: "Alles voor de clicks..."

Woensdagavond kijken PSV en Club Brugge elkaar in de ogen in de Champions League. Voor een aantal ...

17
17
'STVV wil verrassende oude bekende als trainer'

Het was maandag bijltjesdag in de Jupiler Pro League, want er werden twéé trainers op ...

284
284
'Leipzig is wanhopig: Bakayoko voor spotprijsje op te halen'

De start van de wintermercato nadert stilaan en een aantal Belgen weten nu al dat ze voor een ...

79
79
Leko geeft aan waar de gevaren bij PSV liggen

Club Brugge is uitstekend begonnen aan zijn campagne in de Champions League, want tegen Aston Villa, ...

125
125
'Opsteker KV Mechelen: 2 sterkhouders keren terug'

KV Mechelen deed vorig weekend een geweldige zaak door Genk te kloppen. Het pakt zo zes op zes en ...

105
105
'Bosz flirt met Vanaken: transfer naar PSV op til?'

Het is stilaan een traditie bij matchen van Club Brugge in de Champions League: de trainer van de ...

112
112
'Bayern juicht te vroeg: Kane zorgt voor onverwachte wending'

In München klinken ze al op de nieuwe deal met Harry Kane. Alleen krijgt de beste speler ter ...

112
112
AA Gent bevestigt mokerslag: dramatisch verdict Burgess

Rik De Mil duimde nog dat de schade alsnog zou meevallen, maar zoals verwacht blijkt helaas niks ...

345
345
Opdoffer voor Genk: exit Youth League na spektakelstuk

Enkele dagen nadat het eerste elftal onderuit ging in Mechelen kregen ook de beloften van KRC Genk ...

73
73

Meer sportnieuws