Turbulente wedstrijd zorgt voor animo en frustraties in Mechelen

164 stemmen
Turbulente wedstrijd zorgt voor animo en frustraties in Mechelen

Wat een knotsgek einde vandaag in Mechelen! Union leek lange tijd de drie punten te pakken, tot de wedstrijd tijdelijk werd stilgelegd. In de resterende blessuretijd zorgde Malinwa zowaar nog voor de gelijkmaker.

KV Mechelen zat in een geweldige flow en was geruisloos opgeklommen richting de vierde plaats. Vandaag hoopte Malinwa om ook de scalp te pakken van Union. Beide ploegen pakten eerder deze week de overwinning in de Croky Cup, al was dat bij Rood-Geel pas na verlengingen. Hasi verraste door onder meer Raman en Belghali in de ploeg te droppen. Pocognoli bracht dan weer de voordien in ongenade gevallen Lapoussin aan de aftrap.

LEES OOK: 'AA Gent heeft Burgess beet: plannen De Mil bekend'

Union domineert onherkenbaar Malinwa

Het waren de bezoekers die zeker geen onaardige start namen. Een eerste gevaarlijk standje voor doel werd opgeruimd door Belghali. KV liep in die openingsfase vaak achter een ongrijpbare bal maar kansen puurde Union voorlopig niet uit die dominantie.

Iets voorbij het kwartier hielp Malinwa de bezoekers helemaal in het zadel. Touba zette een oliedomme tackle in richting Ivanovic en het team van Pocognoli kreeg een meer dan terechte strafschop.  Vanaf elf meter zette David de 0-1 op het bord. De thuisploeg toonde ook nadien veel te veel afval in het eigen spel.

Pas op slag van rust kwam er eindelijk een uitstekende Mechelse kans: Belghali pakte een lange bal prima mee, kapte goed maar besloot dan te wild over. Aan de overzijde had De Wolf tot twee maal toe geluk bij pogingen van Ivanovic en David. Halfweg leidde Union en dat was zeker verdiend te noemen

Zinderend slot met staking wedstrijd

Na rust was het opnieuw Union dat de beste start nam en KV nauwelijks in zijn spel liet komen. Deze keer nam Malinwa wel gezwind over, voor het uur liet Raman van dichtbij tot twee maal toe de gelijkmaker liggen. Eerst redde Moris prima, even later haalde Burgess de bal (via de lat) van de lijn.

De thuisploeg liet het momentum liggen en nadien was het weer een pak minder. Op twintig minuten van het einde verloor Hasi met Storm ook nog een belangrijke pion. De flankspeler leek een ogenschijnlijk zware (?) knieblessure op te lopen. In blessuretijd liet Lauberbach nog de misser van de speeldag optekenen, terwijl de Mechelse fans zich van hun slechtste kant lieten zien (voor de tweede week op een rij na het vuurwerkincident), ook Moris deed trouwens zijn (niet fraaie) duit in het zakje.

De wedstrijd werd tijdelijk stilgelegd en zou KV zowaar nog een handje helpen. In de slotseconden werd een hoekschop verlengd naar de tweede paal en daar maakte Touba zijn fout goed door de 1-1 aan te tekenen. Uiteindelijk verdiend na een wedstrijd met twee gezichten.

Scoreverloop:

0-1 (20') David (p), 1-1 (90+4') Touba

Wat vond u van het opmerkelijke moment in het slot?

Meest recent

Straffe cijfers bij Witsel: "Is niet iedereen gegeven"

Axel Witsel begint aan zijn vierde WK met de Rode Duivels. Witsel is een icoon van het Belgische ...

7
7
KV Kortrijk kondigt volgende wijzigingen in A-kern aan

KV Kortrijk is druk bezig. De Kerels zijn volop bezig met het samenstellen van de selectie, maar de ...

11
11
Cyle Larin behoedt Canada van compleet mislukte WK-start

Om 21u begonnen Canada en Bosnië aan hun eerste match op dit WK. In de prachtige stad Toronto ...

13
13
'Drie Belgische clubs vechten om dezelfde spits'

De transfermolen draait op volle toeren. De geruchten nemen steeds meer toe en de Belgische clubs ...

51
51
Fans Rode Duivels vellen oordeel: eindstation op WK bekend

De Rode Duivels beginnen maandag aan hun WK met een match tegen Egypte. Daar moeten ze meteen de ...

47
47
Gewaagde uitspraken van Kompany kloppen (helaas) niet

Vincent Kompany was van 2019-2022 actief bij Anderlecht. In die periode werkte de coach met heel ...

59
59
“Ik zal het nooit vergeten”: Lukebakio over Mourinho

Dodi Lukebakio is steevast een goede invaller bij de Rode Duivels. Hij kan nog van grote waarde zijn ...

47
47
Seys lyrisch over Rode Duivel: "Zelfde niveau als Yamal"

Joaquin Seys is mee naar het WK en de linkerflankverdediger steelt op training met zijn ogen. In de ...

73
73
"Dat is heel belangrijk": Courtois voert druk op bij Duivels

De Rode Duivels spelen maandag tegen Egypte. Dat is meteen een belangrijke wedstrijd voor de Belgen. ...

24
24
Raadsel van Canada: geflopt bij Club, wel succes in La Liga

Canada speelt vanavond zijn openingsmatch van het WK tegen Bosnië. De Canadezen hebben spelers ...

78
78
Standard en België: Witsel verrast iedereen

Axel Witsel is op zijn 37ste misschien wel de meest ervaren speler van alle Rode Duivels. Na een ...

131
131
Opschudding op WK: speler mag Canada niet in en mist match

Er is al heel wat te doen geweest over bepaalde regels in de Verenigde Staten. De strenge aanpak van ...

213
213
Vertrek bij Club Brugge? Seys geeft duidelijk antwoord

Joaquin Seys maakte de afgelopen jaren een goede ontwikkeling door. De linksachter van Club Brugge ...

478
478
JPL-clubs kijken rond op WK: derde keer, goede keer?

Bosnië neemt het vanavond op tegen gastland Canada. Voor de Bosniërs een mooie match om ...

57
57
Onrust voor WK-opener: Duivels kennen scheidsrechter

Donderdagavond werd officieel het startschot gegeven voor het WK, maar de Rode Duivels moeten ...

169
169
'Leegloop bij KV Mechelen: viertal laat kassa rinkelen'

Meedingen naar een Europees ticket bleek net iets te hoog gegrepen, maar KV Mechelen mag toch ...

408
408
‘Dit wordt de zomerstunt': Anderlecht jaagt op droomtransfer

Anderlecht wil deze zomer uitpakken met een aanvaller die voor actie en goals moet zorgen. Paars-wit ...

831
831
Witte rook in Leuven: OHL shopt bij Club Brugge

Officieel moet de zomermercato zijn deuren nog openen, maar heel wat ploegen zijn uiteraard al druk ...

119
119
'AA Gent heeft Burgess beet: plannen De Mil bekend'

Nog voor het transfergeweld goed en wel is losgebarsten, lijkt de eerste spraakmakende overstap van ...

350
350
Belgisch WK-experiment draait uit op Nederlandse vernedering

Zowel Nederland als België zijn erbij op het ondertussen gestarte WK in Mexico, de Verenigde ...

170
170
'Alle remmen los: 3 (!) recordtransfers bij Club Brugge'

Charles De Ketelaere, Igor Thiago en Ardon Jashari legden de lat de afgelopen jaren stelselmatig ...

673
673
'De Cat hakt knoop door: jackpot voor Anderlecht'

In het ideale scenario blijft hij nog een jaartje langer aan boord, maar de kans oogt alsmaar groter ...

577
577
Van K3 naar WK: Kathleen Aerts met eerlijke bekentenis

Van een uitzinnige AFAS Dome naar een kolkend voetbalstadion met 87.000 supporters. Kathleen Aerts ...

20
20
‘Rigaux krijgt meteen mokerslag van jewelste bij Feyenoord’

Dévy Rigaux koos ervoor om Club Brugge te verlaten en een nieuwe uitdaging aan te gaan bij ...

173
173
‘Club Brugge krijgt genadeloos antwoord voor toptarget’

Club Brugge is de zomermercato naarstig aan het afspeuren om de kern van volgend seizoen te ...

365
365

Meer sportnieuws