Turbulente wedstrijd zorgt voor animo en frustraties in Mechelen

door
Turbulente wedstrijd zorgt voor animo en frustraties in Mechelen

Wat een knotsgek einde vandaag in Mechelen! Union leek lange tijd de drie punten te pakken, tot de wedstrijd tijdelijk werd stilgelegd. In de resterende blessuretijd zorgde Malinwa zowaar nog voor de gelijkmaker.

KV Mechelen zat in een geweldige flow en was geruisloos opgeklommen richting de vierde plaats. Vandaag hoopte Malinwa om ook de scalp te pakken van Union. Beide ploegen pakten eerder deze week de overwinning in de Croky Cup, al was dat bij Rood-Geel pas na verlengingen. Hasi verraste door onder meer Raman en Belghali in de ploeg te droppen. Pocognoli bracht dan weer de voordien in ongenade gevallen Lapoussin aan de aftrap.

LEES OOK: Burgess gaat stapje verder: “Wat er achter schermen gebeurt”

Union domineert onherkenbaar Malinwa

Het waren de bezoekers die zeker geen onaardige start namen. Een eerste gevaarlijk standje voor doel werd opgeruimd door Belghali. KV liep in die openingsfase vaak achter een ongrijpbare bal maar kansen puurde Union voorlopig niet uit die dominantie.

Iets voorbij het kwartier hielp Malinwa de bezoekers helemaal in het zadel. Touba zette een oliedomme tackle in richting Ivanovic en het team van Pocognoli kreeg een meer dan terechte strafschop.  Vanaf elf meter zette David de 0-1 op het bord. De thuisploeg toonde ook nadien veel te veel afval in het eigen spel.

Pas op slag van rust kwam er eindelijk een uitstekende Mechelse kans: Belghali pakte een lange bal prima mee, kapte goed maar besloot dan te wild over. Aan de overzijde had De Wolf tot twee maal toe geluk bij pogingen van Ivanovic en David. Halfweg leidde Union en dat was zeker verdiend te noemen

Zinderend slot met staking wedstrijd

Na rust was het opnieuw Union dat de beste start nam en KV nauwelijks in zijn spel liet komen. Deze keer nam Malinwa wel gezwind over, voor het uur liet Raman van dichtbij tot twee maal toe de gelijkmaker liggen. Eerst redde Moris prima, even later haalde Burgess de bal (via de lat) van de lijn.

De thuisploeg liet het momentum liggen en nadien was het weer een pak minder. Op twintig minuten van het einde verloor Hasi met Storm ook nog een belangrijke pion. De flankspeler leek een ogenschijnlijk zware (?) knieblessure op te lopen. In blessuretijd liet Lauberbach nog de misser van de speeldag optekenen, terwijl de Mechelse fans zich van hun slechtste kant lieten zien (voor de tweede week op een rij na het vuurwerkincident), ook Moris deed trouwens zijn (niet fraaie) duit in het zakje.

De wedstrijd werd tijdelijk stilgelegd en zou KV zowaar nog een handje helpen. In de slotseconden werd een hoekschop verlengd naar de tweede paal en daar maakte Touba zijn fout goed door de 1-1 aan te tekenen. Uiteindelijk verdiend na een wedstrijd met twee gezichten.

Scoreverloop:

0-1 (20') David (p), 1-1 (90+4') Touba

Wat vond u van het opmerkelijke moment in het slot?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

97
97
Club in het voordeel tegen Union? Leko is duidelijk

Club Brugge kan de komende dagen achterover leunen en rustig kijken hoe Union het er vanaf brengt. ...

116
116
Tzolis reageert na nieuwe knalprestatie op transfergeruchten

Club Brugge ligt meer dan ooit op titelkoers. Met een 2-0-zege tegen STVV breidt het zijn voorsprong ...

123
123
Kompany in de clinch met eigen speler: "Hj is verkeerd"

Bayern München ging zaterdag wel winnen op het veld van Wolfsburg, maar het likt eigenlijk nog ...

80
80
Club pluimt Kanaries en zet Union verder onder druk

Club Brugge heeft Union nog wat meer onder druk gezet in de strijd om de titel. Blauw-Zwart liet ...

150
150
"Ik zou heel graag bij STVV willen blijven"

Als Anderlecht zondag niet wint in Gent, dan is STVV helemaal zeker van de derde plaats in de ...

70
70
Lommel oordeelt over promotiekansen tegen Dender

Dender kent zijn tegenstander in de barrage om het behoud. De rode lantaarn zal het daarin moeten ...

96
96
Prachtig afscheid Vossen: "Een serieuze pleister op wonde"

Zulte Waregem zette zaterdag een punt achter zijn seizoen met een nieuwe zege tegen Dender. Daarbij ...

53
53
'Van Bommel eindelijk weer aan de slag bij deze topclub'

Het is intussen al twee jaar geleden dat Mark van Bommel de deur van de Bosuil achter zich ...

137
137
Bayern herpakt zich een beetje met nipte zege

De uitschakeling in de Champions League door PSG kwam deze week zeer hard aan bij Bayern ...

36
36
Doku wéér de uitblinker: City blijft in titelstrijd

Manchester City blijft volop Arsenal het vuur aan de schenen leggen in de Engelse titelstrijd. Het ...

66
66
Kiel in zak en as: Lommel houdt Beerschot uit barrages

Beerschot moet zijn promotiedroom definitief opbergen. De Mannekes zijn er op het Kiel niet in ...

220
220
'Coucke gooit alle remmen los: Romback doet RSCA daveren'

Marc Coucke droomt luidop van Romelu Lukaku, en dan telt hij niet meer. Het gerommel bij Napoli doet ...

1285
1285
Leko maakt ploeg bekend: één enorme verrassing

Club Brugge kan vanavond een volgende grote stap richting landstitel zetten. Ze ontvangen STVV, dat ...

132
132
'Benfica neemt verrassende beslissing over Ivanovic'

Voor topspelers uit de Jupiler Pro League is het niet altijd makkelijk om bij een vertrek meteen ...

67
67
Bommetje voor Clasico: "Vinicius was op weg naar Barça"

FC Barcelona kan voor de ultieme vernedering zorgen bij Real Madrid. Kampioen spelen in eigen huis ...

194
194
'AA Gent houdt schoonmaak: 11 spelers weg'

AA Gent haalde voor het tweede jaar op rij de Champions' Play-Offs, wat al progressie is. De jaren ...

388
388
KV Kortrijk stuurt vier spelers naar de uitgang

KV Kortrijk speelt komend seizoen weer in de Jupiler Pro League. De Kerels zijn al druk bezig met ...

75
75
Taravel waarschuwt voor AA Gent: "Weet iedereen binnen RSCA"

RSC Anderlecht speelt zondag een zeer belangrijk duel op het veld van AA Gent. Als RSCA er kan ...

145
145
Vossen wint afscheidsmatch, pandoering voor Cercle Brugge

In de Jupiler Pro League stonden er in de Relegation Play-Offs twee matchen op het programma. Voor ...

53
53
De Cuyper blinkt uit, Manchester United stelt teleur

In de Premier League en Bundesliga stonden er deze namiddag een aantal duels op het programma. Wat ...

47
47
Boskamp kritisch voor Hayen: "Lukt hem ook niet"

Bij KRC Genk draait het dit seizoen voor geen meter in de Jupiler Pro League. De Limburgers wonnen ...

201
201
Schot in de roos: Bertaccini ontroert met heuglijk nieuws

Adriano Bertaccini heeft zonet heuglijk nieuws aangekondigd, dat meteen voor veel reacties zorgt ...

100
100
'AA Gent hakt knoop door: twee toptransfers op komst'

AA Gent moét winnen van RSC Anderlecht, anders lijkt het seizoen stilaan over en out te zijn. ...

371
371
'Hallo, Belgische topclubs? FC Twente wil toeslaan in CPL'

Lommel SK strijdt om promotie en de Limburgers staan er alvast goed voor na een 3-1-zege tegen ...

80
80
Vanderbiest rekent zich niet rijk: "Heeft Union nog gedaan"

KV Mechelen won vorige week met 1-0 van AA Gent en deed zo een zeer goede zaak. Ze doen weer volop ...

97
97

Meer sportnieuws