Turbulente wedstrijd zorgt voor animo en frustraties in Mechelen

164 stemmen
Turbulente wedstrijd zorgt voor animo en frustraties in Mechelen

Wat een knotsgek einde vandaag in Mechelen! Union leek lange tijd de drie punten te pakken, tot de wedstrijd tijdelijk werd stilgelegd. In de resterende blessuretijd zorgde Malinwa zowaar nog voor de gelijkmaker.

KV Mechelen zat in een geweldige flow en was geruisloos opgeklommen richting de vierde plaats. Vandaag hoopte Malinwa om ook de scalp te pakken van Union. Beide ploegen pakten eerder deze week de overwinning in de Croky Cup, al was dat bij Rood-Geel pas na verlengingen. Hasi verraste door onder meer Raman en Belghali in de ploeg te droppen. Pocognoli bracht dan weer de voordien in ongenade gevallen Lapoussin aan de aftrap.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: ‘Recorddeal Club Brugge, Union incasseert’

Union domineert onherkenbaar Malinwa

Het waren de bezoekers die zeker geen onaardige start namen. Een eerste gevaarlijk standje voor doel werd opgeruimd door Belghali. KV liep in die openingsfase vaak achter een ongrijpbare bal maar kansen puurde Union voorlopig niet uit die dominantie.

Iets voorbij het kwartier hielp Malinwa de bezoekers helemaal in het zadel. Touba zette een oliedomme tackle in richting Ivanovic en het team van Pocognoli kreeg een meer dan terechte strafschop.  Vanaf elf meter zette David de 0-1 op het bord. De thuisploeg toonde ook nadien veel te veel afval in het eigen spel.

Pas op slag van rust kwam er eindelijk een uitstekende Mechelse kans: Belghali pakte een lange bal prima mee, kapte goed maar besloot dan te wild over. Aan de overzijde had De Wolf tot twee maal toe geluk bij pogingen van Ivanovic en David. Halfweg leidde Union en dat was zeker verdiend te noemen

Zinderend slot met staking wedstrijd

Na rust was het opnieuw Union dat de beste start nam en KV nauwelijks in zijn spel liet komen. Deze keer nam Malinwa wel gezwind over, voor het uur liet Raman van dichtbij tot twee maal toe de gelijkmaker liggen. Eerst redde Moris prima, even later haalde Burgess de bal (via de lat) van de lijn.

De thuisploeg liet het momentum liggen en nadien was het weer een pak minder. Op twintig minuten van het einde verloor Hasi met Storm ook nog een belangrijke pion. De flankspeler leek een ogenschijnlijk zware (?) knieblessure op te lopen. In blessuretijd liet Lauberbach nog de misser van de speeldag optekenen, terwijl de Mechelse fans zich van hun slechtste kant lieten zien (voor de tweede week op een rij na het vuurwerkincident), ook Moris deed trouwens zijn (niet fraaie) duit in het zakje.

De wedstrijd werd tijdelijk stilgelegd en zou KV zowaar nog een handje helpen. In de slotseconden werd een hoekschop verlengd naar de tweede paal en daar maakte Touba zijn fout goed door de 1-1 aan te tekenen. Uiteindelijk verdiend na een wedstrijd met twee gezichten.

Scoreverloop:

0-1 (20') David (p), 1-1 (90+4') Touba

🚀

Wat vond u van het opmerkelijke moment in het slot?

Meest recent

'Recordsom Genk: Karetsas op weg naar droomtransfer'

Op zijn eerste WK wordt het nog minstens 4 jaar wachten, maar Konstantinos Karetsas staat toch voor ...

37
37
'Kompany compleet verloren: Bayern wil peperdure PL-ster'

Terwijl een groot deel van zijn spelers zich momenteel voorbereiden op het WK, geniet Vincent ...

32
32
"Basisplaats kwijt" - grote verliezer na oefencampagne Duivels

De Rode Duivels kunnen maandag met een goed gemoed afreizen naar de Verenigde Staten. Met drie zeges ...

151
151
'Club schrikt zich hoedje: drastische wending Stankovic'

Club Brugge heeft afgelopen week afscheid genomen van één van zijn kampioenenmakers. ...

306
306
Mechele of Theate in basis? Albert geeft duidelijke voorkeur

Maandag steken de Rode Duivels de Atlantische Oceaan over richting het WK-basiskamp in Seattle. Op ...

385
385
'PSG laat Europa slikken: supertalent naar Prinsenpark'

Paris Saint-Germain legde afgelopen weekend voor het tweede jaar op rij beslag op de eindzege in de ...

195
195
Hazard spreekt zich uit: België dé WK-verrassing?

De Rode Duivels hebben zaterdag indruk gemaakt tijdens hun uitzwaaiwedstrijd voor het WK. Voor de ...

108
108
WK-opponent bibbert voor Duivel: "Veel over hem gesproken"

De Rode Duivels worden door de meeste kenners en waarnemers getipt als de grote favoriet om hun ...

208
208
TU: 'Club vindt opvolger Mignolet, transferknaller Trossard'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

366
366
Antwerp wrijft zich in de handen: goud duo staat op

Er kloppen heel wat Belgische talenten op de deur. Ook bij Royal Antwerp FC focussen ze meer en meer ...

353
353
‘Garcia’s WK-verrassing: belangrijke pion plots gedumpt’

Het WK komt nu wel heel dichtbij. De voorbereiding van de Rode Duivels zit erop met overwinningen ...

162
162
Temptation-drama: "Annelien Coorevits is rasechte mannenhater"

Annelien Coorevits heeft de voorbije dagen bijzonder harde kritiek over zich heen gekregen. Niet ...

99
99
'Garcia ziet het niet zitten in deze Rode Duivel'

De voorbereiding voor het WK zit erop voor de Rode Duivels. Als eerste tegenstander wacht Egypte en ...

372
372
‘Jérémy Doku slaat grote transferslag vlak voor WK’

Jérémy Doku is on fire. De buitenspeler was op het einde van het seizoen al in ...

250
250
Basisplek Vanaken op WK afgemaakt: “Doet Garcia niet”

Hans Vanaken is een belangrijk onderdeel geworden van de selectie van bondscoach Rudi Garcia. De ...

262
262
Union SG slaat keihard terug op Belgische topclubs

Union SG werd vorig seizoen landskampioen en afgelopen seizoen won het de beker en werd het tweede ...

444
444
WK Duivels? Joos en Vandenbempt vellen verdict

De Rode Duivels maken zich klaar voor het WK. Het grootste voetbaltoernooi loert om de hoek. Peter ...

182
182
‘Cercle Brugge zet door voor ervaren goalgetter’

Cercle Brugge nam afscheid van Dante Vanzeir en Steve Ngoura lokt interesse van RC Lens. De ...

136
136
Croonen waarschuwt Club Brugge & co met groots plan

KRC Genk stelde Thibaut Courtois voor als een nieuwe investeerder via NXTPLAY. De doelman van Real ...

467
467
Jeremy Doku laat niemand onberoerd met verrassend bericht

Jeremy Doku heeft opnieuw de aandacht naar zich toegetrokken. De aanvaller van de Rode Duivels ...

151
151
Albert lyrisch over Duivel: "Boegbeeld van Belgisch voetbal"

Philippe Albert is een ervaringsdeskundige als het over de Rode Duivels gaat. Hij speelde mee op ...

169
169
Garcia hakt knopen door: 'dit is de basisploeg tegen Egypte'

België trekt met vertrouwen naar het WK. De Rode Duivels wonnen met 0-2 van Kroatië en met ...

568
568
Enorm pijnlijk voor Vanaken: Garcia kiest voor power

Hans Vanaken kreeg bij de Rode Duivels opnieuw een harde boodschap. Niet omdat hij slecht inviel, ...

918
918
Coppens vertelt hét geheim van STVV en volgende uitdaging?

STVV kende een waanzinnig knap seizoen. Ze eindigden derde en spelen al zeker tot januari Europees ...

95
95
Garcia heeft luxeprobleem: drie Duivels voor één plek

De Rode Duivels hebben veel weelde op het middenveld. Bondscoach Rudi Garcia heeft er dus keuze te ...

234
234

Meer sportnieuws