Hayen zag bleek Club één iets heel goed doen in Leuven

door
Hayen zag bleek Club één iets heel goed doen in Leuven

Club Brugge heeft zaterdagavond zijn derde overwinning op een rij gepakt in de Jupiler Pro League, maar met een glansprestatie ging dat zeker niet gepaard. Het ging op Den Dreef met 0-1 winnen dankzij een doelpunt van Skov Olsen waar veel geluk mee gemoeid was, en dankzij enkele reddingen van Mignolet én de deklat.

Het werd hen dus zeker niet makkelijk gemaakt door OH Leuven, dat aanspraak maakte op zeker een puntje in een wedstrijd die lange tijd zeer gesloten was. Nicky Hayen zag daarin wel een verdienste van zijn elftal, want hij benadukte vooral de kwaliteiten van de tegenstander.

LEES OOK: Club haalt gram: "Fantastisch dat het net nu lukt"

Hayen zag Club OHL lam leggen

"Een ploeg die goed voetbal op de mat brengt en probeert uit te breken met verticaal spel. Ze proberen de snelheid van hun aanvallers te bereiken en wachten geduldig tot je gaat uitstappen om zo een man-op-mansituatie te creëren. Dan hebben ze die snelheid om daar heel gevaarlijk in te zijn", analyseerde hij op de website van Club.

"Ik denk dat we die grootste angel vandaag eruit gehaald hebben, waardoor het ook geen mooie wedstrijd geworden is", zag hij dus. "Het was wel een zakelijke en klinische wedstrijd waarbij je wel misschien het gevoel had dat de ploeg die scoort de wedstrijd zou winnen."

Klinische overwinning

Al was Hayen zeker niet blind voor de manco's bij Club. "Ons spel was ook te traag, want we konden sneller van flank gewisseld hebben. Daar lagen toch wel de nodige ruimtes, maar de uitvoering was daarin niet voldoende en te traag. Dan speel je eigenlijkwat te stereotiep en creëer je heel weinig kansen", stelde hij immers vast.

Maar Club wist dus wel te winnen en kan zo met een goed gevoel toeleven naar de lastige opdracht die er alweer snel aankomt. Woensdag krijgen ze in de Champions League immers het bezoek van Aston Villa.

Mag Club Brugge tevreden zijn over zijn prestatie?

Meest recent

'Bellingham maakt monstertransfer van 150 miljoen'

Bij Real Madrid loopt het dit seizoen niet zo vlot als gehoopt en dat zorgde ervoor dat trainer Xabi ...

22
22
Club haalt gram: "Fantastisch dat het net nu lukt"

Er waren de voorbije weken de nodige twijfels rond Club Brugge, zeker na de pijnlijke ...

51
51
Ajax spoelt CL-kater door met komst toptalent Anderlecht

Voor Ajax kwam woensdagavond een pijnlijk einde aan de campagne in de Champions League. Ze leden ...

71
71
De Zerbi snoeihard na zeperd van Marseille tegen Club

Het was woensdagavond alles of niets voor Club Brugge in de Champions League. Het werd uiteindelijk ...

165
165
Feyenoord in de wolken met Belg: contract opengebroken

De titel lijkt voor Feyenoord dit seizoen alweer weg, want het heeft in de Eredivisie al veertien ...

14
14
Club Brugge blundert pijnlijk met boodschap aan Marseille

Club Brugge beleefde woensdag een geweldige Europese avond. Het leverde tegen Olympique Marseille ...

143
143
'Westerlo shopt in Ligue 1, bod op Reynolds'

KVC Westerlo gaat de komende dagen mogelijk nog wat transfers doen. Ze rondden er alvast ...

55
55
Vertrekker bij Anderlecht: "Bedankt, Neerpede"

Bij RSC Anderlecht beweegt er het nodige op de achtergrond. Na het (gedwongen) vertrek van Wouter ...

331
331
De Ketelaere merkt 'irritante' kwaliteit op bij Union SG

Atalanta verloor van Union SG en haalde zo niet de top acht, maar wel de tussenronde. De Italianen ...

170
170
Vanaken dolenthousiast: "Dit voelt heel lekker"

Club Brugge overklaste Marseille en won met 3-0. Hans Vanaken maakte zo alweer een fantastische ...

123
123
Van hoop naar horror: Exit Marseille met ongeziene beelden

Wat een absolute gala-avond werd voor Club Brugge, veranderde in een ware nachtmerrie voor Marseille ...

230
230
‘Club Brugge slaat toe: stunt van de wintermercato’

Club Brugge staat dichter bij een toptransfer dan het de voorbije weken ooit was. Transferwatcher ...

822
822
Doku weer lang out? Guardiola geeft cruciale update

Jérémy Doku speelde Galatasaray 35 minuten lang compleet van de mat, maar toen sloeg ...

86
86
Franse pers lyrisch over Club en ziet één uitblinker

Club Brugge overklaste Marseille en won met 3-0. De Bruggelingen gaan zo naar de tussenronde in de ...

855
855
Union SG trots, maar baalt ook: "Die match in CL..."

Union SG won knap met 1-0 van Atalanta, maar eindigde net buiten de top 24. Toch mogen de ...

120
120
Mignolet geeft signaal: "Gekozen om eerlijk te zijn"

Bij Club Brugge kenden ze nog maar eens een gouden Europese avond. Blauw-Zwart won met 3-0 van ...

491
491
Leko looft twee spelers: "Grote carrière tegemoet"

Ivan Leko mag net zoals Nicky Hayen en Carl Hoefkens een kwalificatie voor de volgende ronde in de ...

675
675
Droomavond Club: kranten geven uitblinker zeldzame 10 op 10

Woensdag 28 januari 2026. Iedereen die Club Brugge KV een warm hart toedraagt, zal deze datum niet ...

825
825
Eindstand UCL: Club Brugge kent potentiële tegenstanders

De League Phase van de Champions League zit erop. Woensdagavond werden alle 18 wedstrijden van de ...

177
177
UCL: sensatie op slotspeeldag, topclub grootste slachtoffer

Woensdagavond werd de volledige slotspeeldag van de League Phase in de Champions League integraal op ...

222
222
Delirium op Jan Breydel: Fenomenaal Club feest verder in CL

Club Brugge zorgde vanavond andermaal voor een geweldige stunt op het kampioenenbal. Het team van ...

213
213
Union neemt met prachtige stunt afscheid van kampioenenbal

Na een prachtige campagne heeft Union zijn laatste thuiswedstrijd verdiend gewonnen van Atalanta. De ...

90
90
Flitsende eerste helft eindigt in nachtmerrie voor Doku

In de Champions League moest Manchester City woensdag nog vol aan de bak om de top 8 te halen. Thuis ...

132
132
SK Beveren verlengt stuntreeks, negenkoppig Lierse stunt

SK Beveren blijft door de Challenger Pro League razen. Na 21 speeldagen zijn de Waaslanders nog ...

132
132
"Een monster!" - Fransen geloven ogen niet bij Club-steunpilaar

Tijdens de slotspeeldag van de League Phase in de Champions League moest Club Brugge nog vol ...

774
774

Meer sportnieuws