Hayen zag bleek Club één iets heel goed doen in Leuven

door
Hayen zag bleek Club één iets heel goed doen in Leuven

Club Brugge heeft zaterdagavond zijn derde overwinning op een rij gepakt in de Jupiler Pro League, maar met een glansprestatie ging dat zeker niet gepaard. Het ging op Den Dreef met 0-1 winnen dankzij een doelpunt van Skov Olsen waar veel geluk mee gemoeid was, en dankzij enkele reddingen van Mignolet én de deklat.

Het werd hen dus zeker niet makkelijk gemaakt door OH Leuven, dat aanspraak maakte op zeker een puntje in een wedstrijd die lange tijd zeer gesloten was. Nicky Hayen zag daarin wel een verdienste van zijn elftal, want hij benadukte vooral de kwaliteiten van de tegenstander.

LEES OOK: 'Club gaat overstag en laat Onyedika alsnog vertrekken'

Hayen zag Club OHL lam leggen

"Een ploeg die goed voetbal op de mat brengt en probeert uit te breken met verticaal spel. Ze proberen de snelheid van hun aanvallers te bereiken en wachten geduldig tot je gaat uitstappen om zo een man-op-mansituatie te creëren. Dan hebben ze die snelheid om daar heel gevaarlijk in te zijn", analyseerde hij op de website van Club.

"Ik denk dat we die grootste angel vandaag eruit gehaald hebben, waardoor het ook geen mooie wedstrijd geworden is", zag hij dus. "Het was wel een zakelijke en klinische wedstrijd waarbij je wel misschien het gevoel had dat de ploeg die scoort de wedstrijd zou winnen."

Klinische overwinning

Al was Hayen zeker niet blind voor de manco's bij Club. "Ons spel was ook te traag, want we konden sneller van flank gewisseld hebben. Daar lagen toch wel de nodige ruimtes, maar de uitvoering was daarin niet voldoende en te traag. Dan speel je eigenlijkwat te stereotiep en creëer je heel weinig kansen", stelde hij immers vast.

Maar Club wist dus wel te winnen en kan zo met een goed gevoel toeleven naar de lastige opdracht die er alweer snel aankomt. Woensdag krijgen ze in de Champions League immers het bezoek van Aston Villa.

Mag Club Brugge tevreden zijn over zijn prestatie?

Meest recent

'Transfer weer dichterbij: sterkhouder ontbreekt bij Antwerp'

Deze week ontwaakt het Belgische voetbal weer uit zijn winterslaap. Dat gebeurt in eerste instantie ...

4
4
'Club gaat overstag en laat Onyedika alsnog vertrekken'

Bij Club Brugge zou de kassa deze mercato weleens stevig kunnen gaan rinkelen. Zondagavond rondden ...

184
184
'Standard snakt naar aanwinst na nieuwe domper'

Standard prijkt voorlopig op een knappe zesde plaats in de Jupiler Pro League, maar het zal alles ...

54
54
Coucke’s opvallende Gouden Schoen-keuze laat fans sprakeloos

Marc Coucke weet als geen ander hoe hij de spotlights naar zich toe trekt. Gisteren op het Gala van ...

59
59
'OHL zet streep door miljoenentransfer'

Bij OH Leuven rinkelde de kassa vorige zomer stevig met de verkoop van Ezechiel Banzuzi. Het ...

14
14
'Anderlecht plooit: transfer snel afgerond'

Er ligt bij Anderlecht deze winter heel wat transferhuiswerk op de plank, maar voorlopig blijft het ...

274
274
'Enorme transferbom: megabod voor Lukaku'

Romelu Lukaku werd zondagavond op het Gala van de Gouden Schoen verkozen tot beste Belg in het ...

362
362
'Union heeft weer beet: medische testen gepland'

De wintermercato is intussen al een tijdje weer open in België, maar bij de topclubs in ons ...

94
94
TRANSFERUURTJE: 'Gent haalt lieveling terug, prijskaartje Tzolis bekend'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

300
300
‘Vijf transferdossiers Renard: één pion vertrekt sowieso’

Het is weer een drukke periode bij Olivier Renard en RSC Anderlecht. De wintermercato zorgt voor ...

361
361
Brusselmans schetst onheil rond De Wever

Herman Brusselmans staat opnieuw in de kijker met een uitspraak die bij velen de wenkbrauwen doet ...

108
108
Spanje in de ban van Mbappé: superster start oorlog

Real Madrid verloor in de Supercopa van grote rivaal FC Barcelona en daar was Kylian Mbappé ...

211
211
‘STVV houdt hart vast: smaakmaker richting knaltransfer’

Sint-Truiden VV is richting een topseizoen aan het gaan. De formatie van Wouter Vrancken draait ...

269
269
'Na ware floptransfer: Skov Olsen trekt naar topclub'

Een jaar geleden trok Andreas Skov Olsen de deur achter zich dicht bij Club Brugge. De Deense winger ...

303
303
Gefluister rond Van Gucht op gala Gouden Schoen

Ruben Van Gucht was gisteren een opvallende aanwezige op het gala van de Gouden Schoen. Opvallend ...

228
228
Kompany zwaar onder de indruk: "Dat is niet normaal!"

Bayern München is 2026 begonnen met een geweldige zege. Ze wonnen met 8-1 van VfL Wolfsburg. ...

135
135
Romelu Lukaku laat Anderlecht watertanden met uitspraken

Bij RSC Anderlecht vielen Colin Coosemans en Nathan De Cat in de prijzen met hun prijzen van Doelman ...

475
475
Topspeler KRC Genk zet deur voor transfer wagenwijd open

Bij KRC Genk dreigen ze deze mercato met Zakaria El Ouahdi nog een speler kwijt te spelen. De ...

338
338
'Wullaert hakt knoop door: interesse is bijzonder groot'

Tessa Wullaert won haar zesde Gouden Schoen. Logisch. Ze is al vele jaren de beste speelster in het ...

112
112
’Verrassende Belgische transfer bij Anderlecht’

De eerste week van de mercato in de Jupiler Pro League ligt bijna achter de rug. Bij RSC Anderlecht ...

538
538
Analisten vellen verdict: Jashari verdiende Gouden Schoen?

De Gouden Schoen 2025 heeft een grote verrassing opgeleverd. Christos Tzolis maakte zijn ...

259
259
Terugkeer naar België? De Bruyne dropt mysterieuze uitspraak

De eregast op het Gala van de Gouden Schoen was niemand minder dan Kevin De Bruyne. De spelmaker van ...

128
128
Prijs met donker randje: hommeles Coosemans en Anderlecht

Colin Coosemans beleefde zondagavond één van de mooiste momenten uit zijn ...

393
393
Gouden Schoen zindert na: Vandenbempt schetst nasleep Club

Club Brugge heeft opnieuw de Gouden Schoen gewonnen. Tenminste toch een ex-speler van Blauw-Zwart. ...

361
361
Barça wint wéér finale van Real: Spanjaarden fileren Courtois

FC Barcelona heeft zichzelf opgevolgd als winnaar van de Supercopa de España. In de finale ...

336
336

Meer sportnieuws