Hayen zag bleek Club één iets heel goed doen in Leuven

door
Hayen zag bleek Club één iets heel goed doen in Leuven

Club Brugge heeft zaterdagavond zijn derde overwinning op een rij gepakt in de Jupiler Pro League, maar met een glansprestatie ging dat zeker niet gepaard. Het ging op Den Dreef met 0-1 winnen dankzij een doelpunt van Skov Olsen waar veel geluk mee gemoeid was, en dankzij enkele reddingen van Mignolet én de deklat.

Het werd hen dus zeker niet makkelijk gemaakt door OH Leuven, dat aanspraak maakte op zeker een puntje in een wedstrijd die lange tijd zeer gesloten was. Nicky Hayen zag daarin wel een verdienste van zijn elftal, want hij benadukte vooral de kwaliteiten van de tegenstander.

LEES OOK: Pijnlijke vaststelling Club: sterkhouder zwaar aangepakt

Hayen zag Club OHL lam leggen

"Een ploeg die goed voetbal op de mat brengt en probeert uit te breken met verticaal spel. Ze proberen de snelheid van hun aanvallers te bereiken en wachten geduldig tot je gaat uitstappen om zo een man-op-mansituatie te creëren. Dan hebben ze die snelheid om daar heel gevaarlijk in te zijn", analyseerde hij op de website van Club.

"Ik denk dat we die grootste angel vandaag eruit gehaald hebben, waardoor het ook geen mooie wedstrijd geworden is", zag hij dus. "Het was wel een zakelijke en klinische wedstrijd waarbij je wel misschien het gevoel had dat de ploeg die scoort de wedstrijd zou winnen."

Klinische overwinning

Al was Hayen zeker niet blind voor de manco's bij Club. "Ons spel was ook te traag, want we konden sneller van flank gewisseld hebben. Daar lagen toch wel de nodige ruimtes, maar de uitvoering was daarin niet voldoende en te traag. Dan speel je eigenlijkwat te stereotiep en creëer je heel weinig kansen", stelde hij immers vast.

Maar Club wist dus wel te winnen en kan zo met een goed gevoel toeleven naar de lastige opdracht die er alweer snel aankomt. Woensdag krijgen ze in de Champions League immers het bezoek van Aston Villa.

Mag Club Brugge tevreden zijn over zijn prestatie?

Meest recent

Pijnlijke vaststelling Club: sterkhouder zwaar aangepakt

Club Brugge had in de voorbije maanden zonder blozen van de titel zijn hoofddoel gemaakt, maar het ...

46
46
Essevee onthult nieuw doel na redding

Na drie speeldagen is de Relegation Play-Off al helemaal beslist. Rode lantaarn Dender kreeg immers ...

12
12
Zorgen om Vanaken: Leko brengt onrustwekkend nieuws

Club Brugge heeft zondag stevige averij opgelopen in de titelstrijd. Door de 2-1-nederlaag in het ...

93
93
Lyon stunt bij PSG: Franse titelstrijd weer razend spannend

Niet alleen in de Premier League is de titelstrijd zondag weer razend spannend geworden. Ook in ...

23
23
Hubert slaat titelkoorts meteen neer bij Union

Een tweede landstitel op rij lonkt alsmaar meer op Union. De Brusselaars prijken al maandenlang aan ...

33
33
Vermant ontsnapt meteen: dit vindt Lardot

Club Brugge heeft zondag zware averij opgelopen in de titelstrijd, want het ging in de topper met ...

108
108
Titel binnen, nu treble? Kompany blikt vooruit

Bayern München mocht zondag de champagne- of bierflessen al laten knallen. Het kroonde zich op ...

34
34
Dé grote verrassing bij Club: "Tevreden? Ja en nee"

Club Brugge heeft zondag een mokerslag gekregen in de titelstrijd. Het ging onderuit in de kraker ...

112
112
Titelstrijd beslist? Dit denken ze bij Club en Union

Het was zondagavond uitkijken naar de kraker tussen Union en Club Brugge. Het was uiteindelijk de ...

314
314
Essevee zadelt La Louvière met nieuwe sportieve kater op

Zulte Waregem is goed op weg om toch nog iets te maken van de (overbodige) degradatie PO's. Essevee ...

44
44
Club Brugge-fans spreken schande: grote zondebok aangeduid

Club Brugge heeft zondagavond een mokerslag opgelopen binnen de titelstrijd. Op het veld van directe ...

472
472
Pandoering in Nederlandse bekerfinale, Pocognoli vloekt

Slechts enkele dagen na de Europese uitschakeling, heeft AZ Alkmaar beslag gelegd op de KNVB-beker. ...

94
94
Club met rug tegen de muur: Union deelt mokerslag uit

Is Union op weg naar een nieuwe landstitel, en dreigt opnieuw een deceptie voor Club? Het team van ...

219
219
Vrancken streng na 1 op 15: "Hij moet gewoon beter doen"

STVV heeft een onvergetelijk seizoen achter de rug, maar met de eindmeet in zicht begint de motor te ...

99
99
‘Club Brugge wil toeslaan: superspits met monsterstats’

Club Brugge kijkt rond voor extra vuur voorin en is daarbij uitgekomen bij een jonge spits met ...

475
475
Kaiser Kompany II: Bayern kampioen na nieuwe vierklapper

Vincent Kompany heeft zondagavond zijn tweede landstitel veroverd als hoofdcoach van Bayern ...

168
168
City breekt Arsenal: pareltje Cherki doet titelstrijd kantelen

De Engelse titelstrijd stevent af op een zinderende ontknoping. Manchester City won zondagavond ...

67
67
VAR-geluk voor Club? Analisten fileren afgekeurde goal Union

In de Champions' Play-Offs werd zondagavond de titelkraker tussen Union SG en Club Brugge afgewerkt. ...

329
329
Gent-fans spuwen titularis uit: scherp statement De Mil

AA Gent blijft ook na drie speeldagen op zoek naar hun eerste zege in de Champions' Play-Offs. ...

300
300
'PSG nóg sterker: nieuwe smaakmaker naar Prinsenpark'

Paris Saint-Germain is andermaal bezig aan een puik seizoen en blijf goed in de running om zichzelf ...

158
158
Vanaken naast basiself in titelkraker: Leko geeft verklaring

Club Brugge wil zondagavond beslagen leggen op de leidersplaats in de Champions' Play-Offs. Daarvoor ...

171
171
Beslissing in Play-Downs: zware nederlaag doet Dender das om

Na amper drie speeldagen in de beslissing in de Relegation Play-Offs al gevallen. Zo is FCV Dender ...

116
116
Enorme verrassing: Vanaken op bank in grote titelclash

De strijd om het kampioenschap in de Jupiler Pro League bereikt zondagavond een eerste kookpunt. Zo ...

199
199
In extremis vreugde-uitbarsting Liverpool, Milan weer tweede

In de Premier League ligt de strijd om de Champions League-tickets stilaan in een beslissende plooi. ...

24
24
Verschaeren druipt af: Boeckx verklaart opvallende wissel

Door de blessure van Mario Stroeykens, mocht Yari Verschaeren zaterdagavond al snel invallend bij ...

426
426

Meer sportnieuws