Hayen zag bleek Club één iets heel goed doen in Leuven

345 stemmen
Hayen zag bleek Club één iets heel goed doen in Leuven

Club Brugge heeft zaterdagavond zijn derde overwinning op een rij gepakt in de Jupiler Pro League, maar met een glansprestatie ging dat zeker niet gepaard. Het ging op Den Dreef met 0-1 winnen dankzij een doelpunt van Skov Olsen waar veel geluk mee gemoeid was, en dankzij enkele reddingen van Mignolet én de deklat.

Het werd hen dus zeker niet makkelijk gemaakt door OH Leuven, dat aanspraak maakte op zeker een puntje in een wedstrijd die lange tijd zeer gesloten was. Nicky Hayen zag daarin wel een verdienste van zijn elftal, want hij benadukte vooral de kwaliteiten van de tegenstander.

LEES OOK: Club Brugge droomt van scenario à la Jashari en Stankovic

Hayen zag Club OHL lam leggen

"Een ploeg die goed voetbal op de mat brengt en probeert uit te breken met verticaal spel. Ze proberen de snelheid van hun aanvallers te bereiken en wachten geduldig tot je gaat uitstappen om zo een man-op-mansituatie te creëren. Dan hebben ze die snelheid om daar heel gevaarlijk in te zijn", analyseerde hij op de website van Club.

"Ik denk dat we die grootste angel vandaag eruit gehaald hebben, waardoor het ook geen mooie wedstrijd geworden is", zag hij dus. "Het was wel een zakelijke en klinische wedstrijd waarbij je wel misschien het gevoel had dat de ploeg die scoort de wedstrijd zou winnen."

Klinische overwinning

Al was Hayen zeker niet blind voor de manco's bij Club. "Ons spel was ook te traag, want we konden sneller van flank gewisseld hebben. Daar lagen toch wel de nodige ruimtes, maar de uitvoering was daarin niet voldoende en te traag. Dan speel je eigenlijkwat te stereotiep en creëer je heel weinig kansen", stelde hij immers vast.

Maar Club wist dus wel te winnen en kan zo met een goed gevoel toeleven naar de lastige opdracht die er alweer snel aankomt. Woensdag krijgen ze in de Champions League immers het bezoek van Aston Villa.

Mag Club Brugge tevreden zijn over zijn prestatie?

Meest recent

Zeven Duivels na WK-verhaal: wat is hun toekomst bij België?

Het WK ligt achter de rug en het was de laatste wereldbeker waar de Gouden Generatie nog aardig was ...

1
1
Waarom Anderlecht zijn fenomenen niet lang(er) kan houden

Nathan De Cat heeft RSC Anderlecht na amper één seizoen in het eerste elftal verlaten. ...

33
33
Club Brugge droomt van scenario à la Jashari en Stankovic

Club Brugge heeft stevig geïnvesteerd in zijn eerste zomertransfer. De Bruggelingen betaalden ...

27
27
'Terugkeer Klopp als trainer in kannen en kruiken'

Twee jaar nadat hij afzwaaide bij Liverpool lijkt Jürgen Klopp klaar voor zijn grote terugkeer ...

76
76
'Ajax zet zinnen op volgende transferbom'

Ajax gooit het na een tegenvallend seizoen deze zomer alweer over een andere boeg. Sportief ...

48
48
'Man Utd grijpt in na blunder van Lammens'

Voor de Rode Duivels kwam er vrijdagavond een einde aan hun WK en dat kwam hard aan. De manier ...

244
244
'Sibierski pakt door: vierde Anderlecht-aanwinst op komst'

Bij Anderlecht ligt er deze zomer heel wat transferhuiswerk op tafel, maar toch kwam de mercato maar ...

527
527
'Knaltransfer Karetsas: deze topclub drukt plots door'

KRC Genk zag dit weekend het vertrek van Nicky Hayen naar Burnley bevestigd. De Limburgers moeten zo ...

318
318
'Toekomst Garcia: KBVB neemt eerste standpunt in'

De Rode Duivels zagen vrijdagavond een einde komen aan hun WK door een late nederlaag tegen Spanje. ...

183
183
Infantino wil WK nog groter: "Uitbreiding overwegen"

Het WK is in zijn slotfase aanbeland. Zaterdagavond staan de twee laatste kwartfinales op het ...

152
152
'Courtois opent doos van Pandora bij Rode Duivels'

De Rode Duivels dropen vrijdagavond zwaar teleurgesteld af, nadat ze in de slotminuten alsnog hun ...

604
604
'Club siddert: Tresoldi geeft jawoord aan topclub'

Club Brugge ging zaterdag in zijn tweede oefenwedstrijd onderuit tegen Feyenoord. Daarbij kon het ...

627
627
Wending Broos? Zuid-Afrika brengt verrassend statement

Hugo Broos beleefde op zijn 74ste nog een hoogtepunt in zijn carrière door Zuid-Afrika naar ...

90
90
'KV Mechelen wil shoppen bij JPL-degradant'

Bij KV Mechelen moeten ze deze zomer vrezen voor het vertrek van meerdere smaakmakers na een sterk ...

188
188
Mechele krijgt heuglijk nieuws vlak na WK-uitschakeling

De Rode Duivels verteren zaterdag nog steeds de ontgoocheling van vrijdagavond, want de late ...

197
197
Stadion is niet genoeg: Verhaeghe plant nóg grotere stunt

Club Brugge heeft eindelijk zijn nieuwe stadion beet, maar voor Bart Verhaeghe is dat geen eindpunt. ...

1831
1831
WK-rapport België: één buis, vier grote uitblinkers

Het WK van de Rode Duivels is voorbij. De Belgen mogen terugblikken op een meer dan geslaagde ...

729
729
'Publiekslieveling Club twijfelt: vertrekken of bijtekenen'

Gaat Club Brugge na de contractverlenging van Hugo Vetlesen nog een speler langer aan zich binden? ...

405
405
Afscheid van Rode Duivel: "Mijn laatste WK-match"

Het mooie WK-avontuur van de Rode Duivels is voorbij. Ze lieten een land weer dromen van een stunt ...

324
324
Blunderde Garcia met Courtois? Ex-doelman verklaart

De Rode Duivels verloren na een goede prestatie met 2-1 van Spanje. De Belgen leken op weg naar ...

137
137
Lof voor Garcia: "Zijn tactische plan was perfect"

Rudi Garcia heeft België eindelijk weer eens een goed toernooi laten beleven. Na twee enorme ...

107
107
Garcia houden of niet? Vanhaezebrouck velt oordeel

Rudi Garcia leverde tot op heden voortreffelijk werk. Bij een nationale ploeg telt het om resultaten ...

453
453
AA Gent wint vlot, Union SG ook met overwinning

Op deze mooie zomerdag stonden er heel wat oefenduels op het programma. Zo kwamen AA Gent, SK ...

188
188
'Club Brugge vindt akkoord: wéér toptalent vroegtijdig weg'

Club Brugge bouwde de voorbije jaren een stevige reputatie én een stevige financiële ...

423
423
'Van der Brempt versiert weer mooie transfer'

Ignace Van der Brempt mag Como verlaten. De voormalige speler van Club Brugge lokt wel de nodige ...

70
70

Meer sportnieuws