OHL baalt: "Een gelijkspel uithalen had zeker gekund"

door
OHL baalt:

OH Leuven heeft het zaterdagavond Club Brugge zeer lastig gemaakt, maar het is er niet in geslaagd om zichzelf daarvoor ook te belonen. Het moest uiteindelijk een 0-1-nederlaag slikken na een doelpunt van Andreas Skov Olsen en enkele knappe reddingen van Simon Mignolet.

Geen stunt dus aan Den Dreef en dat zorgde uiteraard voor ontgoocheling. Ook aanvoerder Siebe Schrijvers besefte dat er tegen zijn voormalige werkgever wellicht meer ingezeten had.

LEES OOK: Woeste Mazzu pakt spelers OHL keihard aan

Schrijvers vond dat OHL gelijkspel verdiende

"De eerste helft was heel gesloten, met beide ploegen die niet veel kansen kregen. Veel ballen op het middenveld, heel veel strijd, dus veel kansen zijn er niet geweest. Dan is het ongelooflijk jammer dat je zo'n tegengoal slikt", baalde hij bij Sporza. "Ik vind het jammer dat we sommige ballen niet beter uitgespeeld hebben, want we hadden hier zeker een gelijkspel kunnen uithalen."

In de slotfase had de gelijkmaker nog kunnen vallen, maar OHL had pecht. De lat hield Kuruçay van een doelpunt en Mignolet stond ook nog een paar keer in de weg.

Enorme druk op het einde

"Onze druk op het einde was enorm, ik denk niet dat Club Brugge dat veel meemaakt", denkt Schrijvers. "Zij hebben de kwaliteit om wel dat doelpunt te maken. Ik denk dat wij er al van in het begin in geloofden, natuurlijk is het niet makkelijk als je tegen zo'n ploeg moet spelen."

Daardoor laat OHL ook na om een goede zaak in het klassement te doen en de top zes meer in het vizier te houden. Ze blijven nu op de elfde plaats hangen en hebben amper één puntje voorsprong op de gevarenzone.

Had OHL een punt verdiend?

Meest recent

Charaï baalt: "VAR heeft wedstrijd kapotgemaakt"

Westerlo kreeg zaterdagavond een unieke kans om na het puntenverlies van Genk weer de leiding te ...

29
29
Godts komt met verklaring voor weergaloze goal

Mika Godts zal de komende dagen de wereld rondgaan. De kersverse Rode Duivel scoorde zaterdagavond ...

7
7
Inter-coach komt met grote Stankovic-hint

Bij Club Brugge lijken ze in de zomer alweer de nodige smaakmakers te verliezen. Verschillende ...

81
81
Doku redt City: Guardiola strooit enorme lof

Manchester City staat voor de vierde keer op rij in de finale van de FA Cup, maar daarvoor heeft het ...

34
34
Antwerp leeft op, tienkoppig Westerlo krijgt zware klappen

Antwerp is plots weer springlevend in deze Europe Play-Offs. The Great Old maakte gehakt van een ...

69
69
Straf compliment Hubert: "Doet denken aan Kompany"

Er werd wat meewarig gedaan toen Union in oktober na het plotse vertrek van Sébastien ...

29
29
Goots raadt JPL-smaakmaker aan bij Club Brugge

Voor Club Brugge belooft het alweer een zeer drukke transferzomer te gaan worden. Zowel aan ...

129
129
A la Zlatan: Godts scoort magistraal in vlotte zege Ajax

In de Eredivisie heeft Ajax zich voorlopig weer op de vierde plaats in het klassement genesteld, ...

61
61
Alarm voor Karetsas: Hayen komt met eerste update

KRC Genk is zaterdag weer tegen een domper aangelopen in de Europe Play-Off. Ook de derde ...

310
310
Euvrard eerlijk: "Winnen was overdreven geweest"

Standard is nog steeds in de running in de Europe Play-Off. Het sprokkelde zaterdagavond een puntje ...

50
50
Woeste Mazzu pakt spelers OHL keihard aan

Voor OH Leuven lijkt de Europe Play-Off nu al een maat voor niets te worden. Het blijft achter met ...

32
32
Titelstrijd blijft thriller: Arsenal wipt weer naar leiding

De titelstrijd in de Premier League blijft razend spannend. Manchester City komt dit weekend niet in ...

34
34
Genk laat het liggen: Standard sleept punt uit de brand

Een inefficiënt Racing Genk heeft zich vanavond de kaas van het brood laten eten door Standard. ...

45
45
Doku zet comeback in: City op valreep naar bekerfinale

Manchester City heeft nog altijd uitzicht op de Engelse treble. Het plaatste zich zaterdagavond ...

37
37
Crisis dreigt: Club en sterspeler vliegen elkaar in de haren

Club Brugge en zijn sterspeler staan opnieuw lijnrecht tegenover elkaar. De spanningen van afgelopen ...

642
642
Hoop én zorgen bij Taravel en Anderlecht

RSC Anderlecht hoopt morgen buur Union SG het leven zuur te maken. De Brusselaars kunnen maar best ...

158
158
Smets spreekt zich uit over vertrek bij KRC Genk

Bij KRC Genk gaan Konstantinos Karetsas en Zakaria El Ouahdi de club in de zomer verlaten. Dat lijkt ...

144
144
Mulder geeft hét probleem van Anderlecht prijs

RSC Anderlecht kent alweer een moeizaam seizoen. De Brusselaars hopen dit wel nog prachtig te ...

145
145
STVV heeft opvallende 'deal' met Feyenoord

STVV kent een absoluut droomseizoen. De Kanaries lijken op weg naar Europees voetbal, wat dé ...

108
108
Smaakmaker Standard stilaan grof wild: "Meerdere clubs"

Bij Standard hopen ze alsnog een Europees ticket te behalen, maar dan gaan ze toch nog ...

112
112
'Anderlecht drukt door voor eerste zomeraanwinst'

RSC Anderlecht is volop bezig met het zoeken naar versterking. Er komen steeds meer namen naar ...

200
200
Sensatie in Premier League: rollercoaster voor Tottenham

Om 16u stonden er een aantal duels op het programma in de Premier League. Vooral de matchen van ...

56
56
Charleroi bezorgt ex-coach Mazzu frustrerende namiddag

In de Europe Play-Offs namen OH Leuven en Sporting Charleroi om 16u tegen elkaar op. Beide ploegen ...

12
12
Bayern München zet 3-0 alsnog recht na weergaloze helft

In de Bundesliga stonden er maar liefst vijf matchen op het programma. Vincent Kompany trok met ...

106
106
Van der Elst begrijpt Leko niet: "Raar..."

Club Brugge deed midweeks een zeer goede zaak door met 6-1 te winnen van KV Mechelen. Union SG ...

106
106

Meer sportnieuws