OHL baalt: "Een gelijkspel uithalen had zeker gekund"

door
OHL baalt:

OH Leuven heeft het zaterdagavond Club Brugge zeer lastig gemaakt, maar het is er niet in geslaagd om zichzelf daarvoor ook te belonen. Het moest uiteindelijk een 0-1-nederlaag slikken na een doelpunt van Andreas Skov Olsen en enkele knappe reddingen van Simon Mignolet.

Geen stunt dus aan Den Dreef en dat zorgde uiteraard voor ontgoocheling. Ook aanvoerder Siebe Schrijvers besefte dat er tegen zijn voormalige werkgever wellicht meer ingezeten had.

LEES OOK: Enorme verrassing in PO2? “We mogen nog hopen”

Schrijvers vond dat OHL gelijkspel verdiende

"De eerste helft was heel gesloten, met beide ploegen die niet veel kansen kregen. Veel ballen op het middenveld, heel veel strijd, dus veel kansen zijn er niet geweest. Dan is het ongelooflijk jammer dat je zo'n tegengoal slikt", baalde hij bij Sporza. "Ik vind het jammer dat we sommige ballen niet beter uitgespeeld hebben, want we hadden hier zeker een gelijkspel kunnen uithalen."

In de slotfase had de gelijkmaker nog kunnen vallen, maar OHL had pecht. De lat hield Kuruçay van een doelpunt en Mignolet stond ook nog een paar keer in de weg.

Enorme druk op het einde

"Onze druk op het einde was enorm, ik denk niet dat Club Brugge dat veel meemaakt", denkt Schrijvers. "Zij hebben de kwaliteit om wel dat doelpunt te maken. Ik denk dat wij er al van in het begin in geloofden, natuurlijk is het niet makkelijk als je tegen zo'n ploeg moet spelen."

Daardoor laat OHL ook na om een goede zaak in het klassement te doen en de top zes meer in het vizier te houden. Ze blijven nu op de elfde plaats hangen en hebben amper één puntje voorsprong op de gevarenzone.

Had OHL een punt verdiend?

Meest recent

Terechte penalty Club Brugge? Lardot spreekt duidelijke taal

Club Brugge speelde zaterdagavond geen al te beste wedstrijd op het veld van STVV maar won ...

97
97
'Napoli maakt transferprijs Romelu Lukaku bekend'

Romelu Lukaku lijkt dit seizoen niet meer echt aan de bak te gaan komen bij Napoli. Hij zal deze ...

182
182
Zulte Waregem opgelucht: Colpaert kondigt wijzigingen aan

Zulte Waregem verzekerde zich van het behoud na een 1-2-zege op het veld van FCV Dender. Trainer ...

67
67
Vanhaezebrouck looft JPL-topclub: "Kan zelfs Bayern niet"

De titelstrijd gaat tussen Club Brugge en Union SG. Wie van de twee het zal halen, dat is uiteraard ...

93
93
Vandenbempt looft JPL-club: "Zoals FC Barcelona en Man City"

Het voetbal wat we dit seizoen te krijgen in de Jupiler Pro League is niet bepaald hoogstaand. ...

78
78
Oorzaak verlies AA Gent gevonden: "Heel pijnlijk"

AA Gent is bijna vervloekt in het Lotto Park. De afgelopen jaren wisten ze er amper punten te ...

111
111
Gelijk van Kompany: ex-talent RSCA droomt plots van WK

Bij RSC Anderlecht braken de afgelopen jaren veel jonge spelers door. Maar niet elk talent kon ...

59
59
Dit zijn de vijf kandidaten voor de Ebbenhouten Schoen

De organisatie van de Ebbenhouten Schoen heeft zijn vijf genomineerden voor de trofee van dit jaar ...

206
206
Ferrera pleit schuldig: "Was niet goed van mij"

FCV Dender verloor afgelopen weekend met 1-2 van Zulte Waregem. De ploeg mag zich daardoor al ...

25
25
Van Bommel héél duidelijk over aanbiedingen van Anderlecht

Bij Royal Antwerp FC gaat het van kwaad naar erger. Als er komende zomer niet flink wordt ...

464
464
'Ajax beslist over transfers Godts en Dolberg'

Ajax is al jaren op de dool en moet dit seizoen nog keihard knokken voor een Europees ticket. De ...

58
58
‘Standard wacht bang af: twee sterkhouders twijfelen’

Standard hoopt volgend seizoen beter te doen dan dit jaar. De Rouches blijven moeite hebben om weer ...

95
95
Blessure De Cat zorgt voor immens probleem bij Anderlecht

Nathan De Cat is vier tot zes weken buiten strijd bij RSC Anderlecht. Daardoor mist Paars-Wit hem ...

180
180
Van der Elst maakt Leko af na Diakhon-farce

Club Brugge won afgelopen weekend op Stayen, maar dat ging niet van een leien dakje. Het kwam ...

309
309
'Lukaku neemt beslissing over terugkeer naar Napoli'

De voorbije weken zat het er bovenarms op tussen Napoli en Romelu Lukaku. De Italiaanse kampioen was ...

94
94
Liefdesbom rond Mulder slaat keihard in bij Vandaag Inside

De familie Mulder is al jarenlang een vaste waarde op de Belgische televisie. Zowel Jan als zoon ...

100
100
'Club Brugge baalt: megabod afgewezen'

Voorlopig is het op transfervlak nog stil gebleven bij Club Brugge, maar achter de schermen werkt ...

284
284
Verdict De Cat bekend: Anderlecht krijgt mokerslag

Anderlecht wipte zondagavond naar de vierde plaats in het klassement dankzij een late zege tegen AA ...

514
514
Mentaal probleem Anderlecht: Kana suggereert oplossing

Anderlecht heeft zondagavond een uitstekende zaak gedaan in de strijd om een Europees ticket. ...

162
162
Bizarre keuze Oosting: "Ik begrijp hem echt niet"

Voor Antwerp dreigen de play-offs een grote ontgoocheling te worden. De Great Old ging vrijdag ...

119
119
Union-Club: Albert doet stevige voorspelling

Ook na twee speeldagen in de Champions' Play-Off blijft het status quo in de titelstrijd behouden. ...

568
568
'Openda heeft transfer helemaal beet'

Het is intussen al meer dan een maand geleden dat Loïs Openda nog eens op het veld verschenen ...

147
147
TRANSFERUURTJE: 'Duivel voor Inter, topaankoop Bayern'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

154
154
Groot risico Leko loont: “Hij scoort punten bij spelers”

Club Brugge verwezenlijkte afgelopen speeldag een straffe comeback tegen Sint-Truiden VV. ...

165
165
Rik De Mil zet klagende KAA Gent-fans op hun plaats

KAA Gent ging tegen RSC Anderlecht pijnlijk onderuit. De Buffalo’s kwamen op voorsprong, maar ...

265
265

Meer sportnieuws