OHL baalt: "Een gelijkspel uithalen had zeker gekund"

door
OHL baalt:

OH Leuven heeft het zaterdagavond Club Brugge zeer lastig gemaakt, maar het is er niet in geslaagd om zichzelf daarvoor ook te belonen. Het moest uiteindelijk een 0-1-nederlaag slikken na een doelpunt van Andreas Skov Olsen en enkele knappe reddingen van Simon Mignolet.

Geen stunt dus aan Den Dreef en dat zorgde uiteraard voor ontgoocheling. Ook aanvoerder Siebe Schrijvers besefte dat er tegen zijn voormalige werkgever wellicht meer ingezeten had.

LEES OOK: Eén buis bij geroteerd Club: "Zat er paar keer naast"

Schrijvers vond dat OHL gelijkspel verdiende

"De eerste helft was heel gesloten, met beide ploegen die niet veel kansen kregen. Veel ballen op het middenveld, heel veel strijd, dus veel kansen zijn er niet geweest. Dan is het ongelooflijk jammer dat je zo'n tegengoal slikt", baalde hij bij Sporza. "Ik vind het jammer dat we sommige ballen niet beter uitgespeeld hebben, want we hadden hier zeker een gelijkspel kunnen uithalen."

In de slotfase had de gelijkmaker nog kunnen vallen, maar OHL had pecht. De lat hield Kuruçay van een doelpunt en Mignolet stond ook nog een paar keer in de weg.

Enorme druk op het einde

"Onze druk op het einde was enorm, ik denk niet dat Club Brugge dat veel meemaakt", denkt Schrijvers. "Zij hebben de kwaliteit om wel dat doelpunt te maken. Ik denk dat wij er al van in het begin in geloofden, natuurlijk is het niet makkelijk als je tegen zo'n ploeg moet spelen."

Daardoor laat OHL ook na om een goede zaak in het klassement te doen en de top zes meer in het vizier te houden. Ze blijven nu op de elfde plaats hangen en hebben amper één puntje voorsprong op de gevarenzone.

Had OHL een punt verdiend?

Meest recent

'Geen weg terug: Anderlecht hakt trainersknoop door'

Behoudens een verrassing zit Jérémy Taravel ook volgende week tegen OH Leuven nog in ...

11
11
Verheyen tipt Leko: Club Brugge all-in tegen Atlético?

Binnen twee uur begint Club Brugge eraan tegen Atlético Madrid. Om een ticket voor de achtste ...

44
44
'Anderlecht verbrandt vingers: Hazard op hete kolen'

Met hangen en wurgen zette RSC Anderlecht zondag tegen Zulte Waregem een serieuze stap richting de ...

100
100
Union incasseert uppercut: einde seizoen voor sterkhouder?

Union liet zich zaterdag niet onder druk zetten door de zeges van eerste achtervolgers STVV en Club ...

72
72
Hakimi in vieze papieren: verkrachtingszaak ontplooit

Achraf Hakimi wordt gezien als één van de beste rechtsbacks ter wereld. De Marokkaanse ...

55
55
Courtois slaat op tafel: Mourinho én UEFA afgemaakt

De return tussen Real Madrid en Benfica belooft extra scherp te zijn. In de heenwedstrijd was er de ...

46
46
Routinier mee naar WK? Rode Duivel maakt hattrick

Wie gaat mee naar het WK 2026? Daar wordt maanden voor het mondiale landentornooi al over gesproken. ...

46
46
Standard en Antwerp horen verdict na stopzetting

De wedstrijd tussen Standard Luik en Royal Antwerp FC werd op maandag 20 oktober onderbroken bij een ...

203
203
Simeone spreekt Leko resoluut tegen: messen zijn geslepen

Club Brugge kijkt dinsdagavond Atlético Madrid recht in de ogen namens de Champions League. ...

112
112
De Bruyne komt met belangrijke update: WK in gevaar?

Kevin De Bruyne ligt al een tijdje in de lappenmand. De Belgische supporters houden alvast hun hart ...

102
102
Ajax kruipt uit de put en deelt straffe cijfers

Ajax kende heel donkere jaren. PSV nam sportief de fakkel over en financieel was het ook ...

32
32
Courtois investeert in Belgische club: twee clubs genoemd

Thibaut Courtois investeerde onlangs in de Franse club Le Mans. Ondertussen raakte ook bekend dat ...

280
280
Herman Brusselmans ontsnapt opnieuw aan veroordeling

In de rechtbank van Gent keek Herman Brusselmans vandaag opnieuw de justitie in de ogen, in een zaak ...

44
44
KRC Genk heeft prijs: rechtsachter tekent contract

KRC Genk is een club waar jeugddoorstroming zeer belangrijk is. De Limburgers blijven inzetten op de ...

106
106
Diego Moreira haalt ferm uit na glansrol: ex-club afgemaakt

Diego Moreira speelde afgelopen speeldag in de Ligue 1 een geweldige wedstrijd. De Rode Duivel was ...

43
43
Hoeveel kans heeft Club tegen Atlético? Opta velt oordeel

Club Brugge neemt het dinsdagavond op tegen Atlético Madrid in de terugwedstrijd van de ...

78
78
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht bibbert, Club dumpt genadeloos’

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

391
391
'Club Brugge-bestuur op missie: topmeetings in Madrid'

In de play-offs van de Champions League gaat Club Brugge straks op bezoek bij Atlético ...

556
556
Strijd om top zes barst los: databureau weegt kansen

In de voorlopig laatste editie van de play-offs belooft de race om de top zes spannender te worden ...

372
372
'Anderlecht slaat alarm: duo sterkhouders richting exit'

Nu de ene na de andere kandidaat afhaakt overweegt RSC Anderlecht om tussenpaus Jérémy ...

476
476
Degryse tikt Verhaeghe op de vingers: "Kleine club"

Club Brugge gaat straks tegen Atlético Madrid opnieuw op zoek naar Europees succes. De ...

177
177
Storm rond Van Gucht: 'Nieuwe onthullingen slaan in als bom'

Vorige week raakte bekend dat Ruben Van Gucht een kind verwacht met Charlotte Van Looy, korte tijd ...

279
279
Straffe woorden: Van der Sar spreekt Lammens aan live op tv

Senne Lammens heeft maandagavond opnieuw indruk gemaakt bij Manchester United. De doelman hield de ...

191
191
'Dreun Anderlecht: alternatief Schreuder-scenario smelt weg'

Er zijn ondertussen al een drietal weken verstreken na het ontslag van Besnik Hasi en RSC Anderlecht ...

196
196
'Club zonder Onyedika: Leko broedt op riskant plannetje'

Om de 1/8ste finales van de Champions League te halen, zal Club Brugge dinsdagavond moeten afrekenen ...

155
155

Meer sportnieuws