OHL baalt: "Een gelijkspel uithalen had zeker gekund"

65 stemmen
OHL baalt:

OH Leuven heeft het zaterdagavond Club Brugge zeer lastig gemaakt, maar het is er niet in geslaagd om zichzelf daarvoor ook te belonen. Het moest uiteindelijk een 0-1-nederlaag slikken na een doelpunt van Andreas Skov Olsen en enkele knappe reddingen van Simon Mignolet.

Geen stunt dus aan Den Dreef en dat zorgde uiteraard voor ontgoocheling. Ook aanvoerder Siebe Schrijvers besefte dat er tegen zijn voormalige werkgever wellicht meer ingezeten had.

LEES OOK: STVV bevestigt fraaie transferslag, OHL laat aanvaller gaan

Schrijvers vond dat OHL gelijkspel verdiende

"De eerste helft was heel gesloten, met beide ploegen die niet veel kansen kregen. Veel ballen op het middenveld, heel veel strijd, dus veel kansen zijn er niet geweest. Dan is het ongelooflijk jammer dat je zo'n tegengoal slikt", baalde hij bij Sporza. "Ik vind het jammer dat we sommige ballen niet beter uitgespeeld hebben, want we hadden hier zeker een gelijkspel kunnen uithalen."

In de slotfase had de gelijkmaker nog kunnen vallen, maar OHL had pecht. De lat hield Kuruçay van een doelpunt en Mignolet stond ook nog een paar keer in de weg.

Enorme druk op het einde

"Onze druk op het einde was enorm, ik denk niet dat Club Brugge dat veel meemaakt", denkt Schrijvers. "Zij hebben de kwaliteit om wel dat doelpunt te maken. Ik denk dat wij er al van in het begin in geloofden, natuurlijk is het niet makkelijk als je tegen zo'n ploeg moet spelen."

Daardoor laat OHL ook na om een goede zaak in het klassement te doen en de top zes meer in het vizier te houden. Ze blijven nu op de elfde plaats hangen en hebben amper één puntje voorsprong op de gevarenzone.

Had OHL een punt verdiend?

Meest recent

TRANSFERUURTJE: 'Trainersbommetjes bij Anderlecht én Feyenoord'

 De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al ...

52
52
Rode Duivels stuiten meteen op eerste WK-struikelblok

De Rode Duivels hebben een uitstekende voorbereiding achter de rug. In Kroatië werd met 0-2 ...

66
66
Union SG zit niet stil: nieuwe toptransfer voorgesteld

Union SG gaat meteen hard op de zomermercato. Vooral in de verdediging mag er extra kwaliteit bij na ...

29
29
Details Eriksen komen naar buiten: “Hij vroeg dat zelf”

De voetbalwereld hield zijn adem weer even in tijdens de oefeninterland Denemarken – ...

35
35
Oranje op WK: tussen hoop en vrees bij Van der Vaart & co

Nederland trekt met ambitie naar het WK, maar er zijn toch ook veel twijfels. Oranje heeft niet meer ...

49
49
'Topclub wil uitpakken met komst De Ketelaere'

Gaat Charles De Ketelaere komend seizoen van club veranderen? Het zou zomaar kunnen. De speler van ...

143
143
Advocaat haalt wéér zeer stevig uit naar Rigaux

Dévy Rigaux wordt stevig aangepakt in Nederland. Het ontslag van Robin van Persie bij ...

169
169
'Anderlecht heeft eerste wintertransfer nu al beet'

RSC Anderlecht gaat zich de komende weken en maanden flink roeren op de transfermarkt. De ...

222
222
Garcia hakt knoop door: wissel in de basisploeg

De Rode Duivels vertrekken vandaag naar de Verenigde Staten en één speler gaat met een ...

237
237
'Standard hoopt op buitenlands geld: vier dossiers hangende'

Standard zoekt geld, net zoals elke andere Belgische club. Dat moet komen via uitgaande transfers. ...

184
184
Hein voorspelt: "Hij gaat geweldig WK spelen bij Duivels"

De Rode Duivels reizen maandag af naar hun WK-basiskamp in Seattle. Aan motivatie om er een goed ...

154
154
Vandenbempt en Van der Elst onthullen: WK-verhaal zindert na

Peter Vandenbempt en Franky Van der Elst hebben in aanloop naar het WK in de Verenigde Staten een ...

66
66
'Club Brugge beeft: bliksemvertrek Tresoldi plots concreet'

Dat Club Brugge verschillende belangrijke krachten zal verliezen in het tussenseizoen staat buiten ...

549
549
Pérez herverkozen: Mourinho en dríé topaanwinsten naar Real

De voorzittersverkiezingen hebben dan toch geen verrassing opgeleverd bij Real Madrid. Zoals ...

118
118
Partner Ngoy gezocht: "Mechele of Theate? Kies voor hem"

Met zijn sterke voorbereidingscampagne lijkt Nathan Ngoy een basisplaats te hebben afgedwongen bij ...

361
361
Garcia maakt van Lukaku plots weer een probleem

De discussie rond Romelu Lukaku is plots veel groter dan nodig. Niet door zijn goal tegen ...

424
424
'Trainersbom Anderlecht: Sibierski praat met bekend gezicht'

Binnen een tweetal weken begint RSC Anderlecht al aan de voorbereiding op het nieuwe seizoen. ...

1028
1028
'Premier League davert: Arsenal haalt uit op mercato'

Arsenal FC heeft een puik seizoen achter de rug en kroonde zich voor het eerst sinds 2004 tot Engels ...

142
142
'Vierde grote vertrekker Club Brugge: Tottenham meldt zich'

Terwijl het wachten is op de eerste grote zomeraanwinst, zag Club Brugge inmiddels wel al een ...

766
766
L'Equipe ziet X-factor bij Duivels: "Hij was monsterlijk"

De Rode Duivels reizen maandag met een gerust gemoed af richting het WK. In hun laatste ...

221
221
'Vrancken in de running voor buitenlandse topjob'

Wouter Vrancken werd dit seizoen verkozen tot Trainer van het Jaar in de Jupiler Pro League. Dat was ...

214
214
Vanhaezebrouck doet straffe voorspelling over Rode Duivels

De Rode Duivels hebben zaterdag een serieus statement gemaakt in hun uitzwaaiwedstrijd voor het WK. ...

372
372
Nipte opsteker voor Kroatië, blessurezorgen bij Marokko

Binnen vier dagen gaat het WK van start en dus werken vele landen nog een laatste ...

104
104
Farce rond U23-teams in 1B krijgt weer nieuwe wending

Het voorbije jaar was er heel wat te doen rond het quotum voor U23-teams in de Challenger Pro ...

553
553
Belgische U17 bestolen? "Ik weet niet of het strafschop was"

De Jonge Duivels hebben zondag op tragische wijze naast de Europese titel bij de U17 gegrepen. Ze ...

223
223

Meer sportnieuws