Godts beslist topper tegen PSV, eerste nederlaag Leipzig

50
Godts beslist topper tegen PSV, eerste nederlaag Leipzig

In de Eredivisie heeft Ajax een stevig statement gemaakt. Enkele dagen nadat het al de Klassieker tegen Feyenoord won, maakte het ook een einde aan het perfecte rapport van PSV. Mika Godts kroonde zich tot matchwinnaar in de 3-2-zege. In de Bundesliga leed RB Leipzig ondanks een assist van Openda in Dortmund zijn eerste nederlaag.

PSV had zijn eerste tien competitiewedstrijden allemaal gewonnen, maar die reeks sneuvelde in de ArenA. De titelverdediger kwam er nochtans op voorsprong, nadat De Jong een hoekschop van Lang tegen de netten kopte. Kort voor rust kopte Klaassen Ajax echter weer langszij.

LEES OOK: Mika Godts gunt volgers eerste blik op zijn grote geluk: "Dankbaar"

Godts matchwinnaar tegen PSV

PSV kwam vroeg in de tweede helft, dan al zonder de bij de rust gewisselde Dams, echter weer op voorsprong. Perisic knalde knap in één tijd binnen. Maar daarna gaven ze de overwinning makkelijk weg. Fitz-Jim kon gelijkmaken nadat doelman Benitez een schot van Traoré niet goed verwerkt had.

Een kwartier voor tijd deed PSV het opnieuw zichzelf aan. Tillman speelde de bal in de eigen zestien zomaar in de voeten van de ingevallen Mika Godts en onze jonge landgenoot nam Benitez tegenvoets te grazen. Ajax kon de 3-2 ook vasthouden en kwam zelfs nog dicht bij een vierde goal. Taylor trof echter de paal en Benitez hield Godts nog van een tweede goal.

Eerste nederlaag voor RB Leipzig

In de Bundesliga heeft RB Leipzig zijn ongeslagen status ook zien sneuvelen. Het kwam in Dortmund ook op voorsprong, want kort voor het halfuur scoorde Sesko op aangeven van Openda. De Rode Duivel stond net als Arthur Vermeeren de hele match op het veld.

Zij zagen Dortmund amper enkele minuten later via Beier weer langszij komen en in de tweede helft bezorgde Guirassy de Borussen drie belangrijke punten. Daardoor moet Leipzig nu bovenaan Bayern München loslaten als co-leider. Dortmund wipt dan weer naar de vijfde plaats.

Kan Ajax dit seizoen kampioen worden?

Meest recent

Union bekroont droomweek met felbegeerde leidersplaats

Wat een fantastische week werd het wederom voor Union. Het team van Hubert had het vanavond knap ...

7
7
Harde val voor De Cat: Duitsland sloopt wonderkind

In augustus noemde Duitsland Nathan De Cat nog de ‘Star-Neuzugang’ van Hoffenheim. Begin ...

55
55
Bruno doodeerlijk over verschil tussen RSCA en Club Brugge

Vitor Bruno heeft zijn criticasters de mond gesnoerd na een zeer goede week voor RSC Anderlecht. De ...

127
127
Goal Tielemans, fouten Lammens én comeback voor Man Utd

Manchester United begon als laatste in de Premier League aan zijn duel tegen Aston Villa. Ongezien. ...

59
59
Leko komt met héél opvallende woorden over Bruno

RSC Anderlecht pakte puur op karakter een punt op het veld van Club Brugge, dat de betere ploeg was. ...

169
169
Biancone slikt woorden in: "Zij hebben me de mond gesnoerd"

Enkele weken geleden was het nog crisis bij Anderlecht, maar dezer dagen staat Paars-Wit er al een ...

83
83
'Napoli neemt drastische beslissing over De Bruyne'

Napoli is er dit weekend alweer niet in geslaagd om te winnen, want het bleef tegen Lazio steken op ...

58
58
Fout Cvetkovic of Mechele? Fans gaan zwaar in de clinch

De kraker tussen Club Brugge en Anderlecht heeft zondag geen winnaar gekregen, want de twee rivalen ...

335
335
Tienkoppig Eupen zadelt Lierse met gigantische crisis op

Het wordt steeds heter onder de voeten van Lierse-coach Arno Van den Abbeel. De voormalige T1 van de ...

25
25
Cvetkovic over de 1-1: "Het was misschien een fout, maar..."

Anderlecht is erin geslaagd om het vertrouwen te behouden na een uitstekende week. Na de zeges tegen ...

453
453
Buffalo's gaan voorbij kranig KVK: De Mil wipt naar leiding

AA Gent heeft deze namiddag optimaal geprofiteerd van de 'uitschuiver' van Club Brugge. De Buffalo's ...

56
56
"Kwam om show te verkopen": Club Brugge woedend op ref

De klassieker tussen Club Brugge en Anderlecht is zondagnamiddag op 1-1 geëindigd en dat was ...

676
676
Brighton blijft verbazen, Sunderland stunt weg van laatste plaats

In de Premier League is er zondagnamiddag één en ander verschoven in het klassement. ...

67
67
Ajax grijpt in slotseconden naast koppositie in Eredivisie

Ajax heeft zondagnamiddag een uitgelezen kans laten liggen om minstens voorlopig aan de leiding te ...

25
25
Bom barst bij Club Brugge: Diakhon stormt woedend weg

Club Brugge zal ongetwijfeld meer verwacht hebben van de klassieker tegen Anderlecht, waarin het ...

562
562
Coosemans niet euforisch: "Dat is de volgende stap"

RSC Anderlecht kende een zeer goede week. Na zeges tegen KVC Westerlo en RB Salzburg pakten ze ook ...

214
214
Vanaken woedend na Club-RSCA: "Schaf die VAR af"

Club Brugge en RSC Anderlecht deelden de punten in het Jan Breydelstadion. Het werd 1-1 na een al ...

1063
1063
Club Brugge en Anderlecht delen de punten na matige topper

Club Brugge werkte namiddag de topper tegen RSC Anderlecht af. Het werd zeker niet de meest ...

164
164
Weer geen zege voor Napoli: exit Allegri?

Napoli speelde namiddag de topper in eigen huis tegen Lazio. Een match die ze maar beter konden ...

28
28
Club Brugge op voorsprong tegen RSCA: "Zielig!"

Club Brugge en RSC Anderlecht begonnen om 13u30 aan de topper in het Jan Breydelstadion. De eerste ...

211
211
Grote uitblinker bij Lommel: "Had drie keer moeten scoren"

Lommel SK pakte een knap punt op het veld van Royal Antwerp FC. De promovendus is bezig aan een goed ...

16
16
Bayern München komt met nieuwe update over Kompany

Vincent Kompany staat dicht bij zijn terugkeer als trainer van Bayern München. Volgens Uli ...

106
106
Spelersgroep Antwerp velt oordeel over ontslag Compper

Royal Antwerp FC is bezig aan een toch wel erbarmelijk seizoen. De Great Old heeft zeker niet de ...

335
335
Bruno kent zijn verdict: Anderlecht neemt grote beslissing

Het zag er een week geleden bijzonder somber uit voor Vitor Bruno bij Anderlecht. Na tegenvallende ...

260
260
Leko mist plots vier spelers, Bruno verrast

Club Brugge en RSC Anderlecht spelen om 13u30 de topper van deze speeldag. Ivan Leko en Vitor Bruno ...

126
126

Meer sportnieuws