Westerlo haalt opgelucht adem: "Of we ongerust waren?"

door
Westerlo haalt opgelucht adem:

Bij KVC Westerlo stonden de zenuwen, vooral bij het bestuur, de laatste weken toch wat strakker gespannen dan anders. Tegen FCV Dender stond daardoor toch wel wat druk op de ketel. De Kemphanen wisten met 2-0 te winnen. Een deugddoende zege voor Westerlo.

Westerlo won verdiend met 2-0. Daardoor kwam een einde aan een toch wel moeilijke reeks matchen. Westerlo wist in zijn laatste 9 matchen voor deze zege amper een keer te winnen en ze boekten daarin een zeer magere 6 op 27. De overwinning deed dus héél veel deugd.

LEES OOK: Winterdeal afgerond: Anderlecht doet zaken met Westerlo

Westerlo boekt tweede zege in tien duels

"Het voornaamste was winnen. De clean sheet doet extra veel deugd. Helemaal in het begin was het redelijk in evenwicht, maar daarna hebben we de bovenhand genomen. We hebben de meeste en de beste kansen gehad. In de tweede helft hebben we niks weggegeven", zei verdediger Tuur Rommens bij Sporza.

In de Kempen is het altijd rustig, maar de laatste weken dus iets minder. Toch was niemand er echt ongerust. Dat verklaarde Rommens.

Westerlo heeft de smaak nu te pakken

"Maar ongerustheid was er niet. We brachten goed voetbal en hadden zeker kansen om te winnen, maar het draait om resultaten. Alles zit kort op elkaar. Onze gedeelde vijfde plek geeft misschien een vertekend beeld, maar we zijn content", zei de speler.

Westerlo speelt in november in de Jupiler Pro League tegen Sporting Charleroi en KV Kortrijk. Daar hopen ze de nog minstens vier punten te sprokkelen. 

Gaat Westerlo dit jaar in degradatiezorgen komen?

Meest recent

'Nieuwe coach United: onderhandelingen al opgestart'

Manchester United heeft andermaal van trainer gewisseld. Afgelopen maandag werd immers afscheid ...

0
0
Nieuwe keepersrotatie bij Club? Jackers doet boekje open

Club Brugge hoopt bij de start van de tweede seizoenshelft enkele geblesseerde spelers te ...

41
41
Genk-fan Luca Brecel opent onverwacht nieuwe sportdeur

Hij verraste vriend en vijand al meer dan eens met zijn keuzes. Net wanneer je denkt dat Luca Brecel ...

9
9
WK-selectie Rode Duivels: enorme verrassing op tafel

Het kalenderjaar 2026 is aangebroken, het aftellen naar het wereldkampioenschap is nu ook echt ...

157
157
‘Club Brugge davert: ‘GO’ voor 10M-winterdeal’

Bij Club Brugge ligt een duur winterdossier klaar. Geen glamour, geen grote naam, wel een stevige ...

189
189
'City heeft beet: 75 miljoen voor eerste bom van 2026'

In de Engelse Premier League wil Manchester City woensdagavond tegen Brighton and Hove Albion zijn ...

40
40
Nieuwe wending: toch géén Gouden Schoen voor Club Brugge?

Komende zondag wordt de 72ste Gouden Schoen uitgereikt. De voorbije dagen werd vooral Club ...

280
280
'Pech voor Hayen: sterkhouder sowieso weg bij Genk'

Ook KRC Genk is gearriveerd op Spaanse bodem om een winterstage af te werken. Maar de kans is groot ...

125
125
Hazard doet Anderlecht schrikken: vertrek in de maak?

De sportieve leiding van RSC Anderlecht is momenteel druk in de weer. Paars-Wit wil zich immers ...

260
260
'Bekende goalgetter keert terug naar België'

De wintermercato is volop aan de gang en heel wat Belgische clubs zoeken versterking. Een profiel ...

345
345
Spits biedt zich aan bij Anderlecht: "Ik ben klaar"

Anderlecht hoopt zich deze winter op verschillende posities te versterken. Besnik Hasi zou onder ...

375
375
Genk trekt nieuw blik talent open: 5 jonkies mogen zich tonen

Ze vertrokken wat later dan de meeste andere eersteklassers, maar dinsdag reisde ook KRC Genk af ...

166
166
'Buitenkansje voor Belgische clubs (met hulp Mogi Bayat?)'

De wintermercato is nooit de makkelijkste periode om echte aanwinsten te vinden, maar vrijwel elke ...

81
81
'Anderlecht hakt knoop definitief door over Duranville'

Het is voorlopig nog wachten op de eerste winteraanwinst van Anderlecht. Het staat in ieder geval ...

282
282
Zulte Waregem stuurt pion na halfjaar al door

Zulte Waregem beleefde een eerste seizoenshelft met pieken en dalen. Dat blijkt ook uit hun plaats ...

106
106
'Anderlecht pakt groots uit met contract van vijf jaar'

Bij Anderlecht belooft het nog een zeer drukke wintermercato te worden. Die staat niet alleen in het ...

530
530
'Man Utd verbaast vriend en vijand met nieuwe coach'

Manchester United ging deze week over tot drastische actie. Na een 1-1-gelijkspel tegen Leeds en ...

186
186
'Cercle verbaast met megatransfer van 9 miljoen'

Cercle Brugge stelde dinsdag met Dante Vanzeir een bekende naam voor als nieuwste offensieve ...

216
216
'Charleroi gaat voor sterspeler, Beveren voor smaakmaker'

De transfermarkt is officieel geopend in België. De Belgische ploegen zijn zoals vanouds weer ...

61
61
Zulte Waregem zorgt voor positieve volgende stap

We opperden de afgelopen dagen voor minder buitenlandse spelers en meer kansen voor de Belgische ...

138
138
Done deal: Charleroi maakt opvolger De Mil bekend

Sporting Charleroi zag Rik De Mil naar AA Gent vertrekken. De Zebra's namen rustig hun tijd om na te ...

130
130
Vermeeren in oog van de storm bij OM

Arthur Vermeeren dacht net vertrokken te zijn bij OM — tot één actie alles deed ...

134
134
'Bassette en Ngonge klaar voor opvallende transfers'

Norman Bassette en Cyril Ngonge zouden wel eens een transfer kunnen versieren deze mercato. De twee ...

109
109
Ten Hag zorgt voor gigantische verrassing met nieuwe job

Erik ten Hag heeft voor een enoirme verrassing gezorgd. De voormalige coach van Bayer Leverkusen, ...

44
44
Duranville naar Anderlecht? Dit zegt Hasi daarover

Bij RSC Anderlecht is het voorlopig nog windstil omtrent ingaande versterking. Nochtans heeft ...

216
216

Meer sportnieuws