Pep Guardiola verrast uit het niets enorm met De Bruyne

door
Pep Guardiola verrast uit het niets enorm met De Bruyne

Kevin De Bruyne kampt al een tijdje met blessureleed bij Manchester City en gaf vorige interlandperiode al verstek voor de Rode Duivels. Ook in november zal hij er niet bij zijn. De Spanjaard liet eerder al verstaan dat KDB pas weer fit zal zijn na de interlandperiode.

Maar uit het niets verrast Guardiola enorm. De Bruyne zit namelijk op de bank voor de Premier League-wedstrijd tegen Bournemouth. Ook Jérémy Doku is weer van de partij en zal naast zijn collega-Rode Duivel plaatsnemen op de bank.

LEES OOK: Code rood voor Guardiola: Haaland bijt door het stof

Grote verrassing

Dat De Bruyne op de bank zit is toch een grote verrassing. Guardiola liet weten dat de middenvelder nog steeds niet pijnvrij was en dat hij pas na de interlandperiode zal terugkeren. Guardiola zit echter flink in de problemen bij City met een overvolle ziekenboeg.

Daarom dat De Bruyne mogelijk alsnog op de bank zit. De kans dat de Rode Duivel minuten zal maken lijkt echter klein. Doku daarentegen liet eerder al uitschijnen klaar te zijn voor de match tegen Bournemouth. Het jeugdproduct van Anderlecht was ook een tijdje geblesseerd.

Rode Duivels

De Bruyne zal er volgende interlandperiode sowieso niet bij zijn bij de Rode Duivels. De aanvoerder liet al aan Domenico Tedesco weten dat hij ook in november niet zal uitkomen voor de Belgische nationale ploeg. Doku is mogelijk net op tijd fit geraakt om in de Nations League te spelen.

Denk jij dat De Bruyne minuten zal maken tegen Bournemouth?

Meest recent

'Club en Anderlecht mengen zich in strijd om JPL-sensatie'

Anderlecht was deze winter al behoorlijk actief op de transfermarkt en haalde al drie nieuwe spelers ...

80
80
'Knoop doorgehakt over transfers Deman en Engels'

De wintermercato krijgt een extra cachet door het WK van volgende zomer. Vele spelers zullen ...

27
27
'Garcia gruwelt na nieuwe wending rond Bounida'

Dit seizoen beleeft Rayane Bounida eindelijk zijn langverwachte grote doorbraak. Het 19-jarige ...

60
60
'Westerlo haalt weer Turk, Kortrijk grijpt naast oude bekende'

Volgende week sluit de wintermercato alweer zijn deuren en dus zijn vele clubs nog snel op zoek naar ...

18
18
'Witte rook bij KVM: Lauberbach out, vervanger bekend'

KV Mechelen kreeg vorig weekend een tik in de strijd om de Champions' Play-Off, want het moest tegen ...

83
83
'Anderlecht-speler gespot op luchthaven: transfer nabij'

Anderlecht stelde dinsdag zijn derde aanwinst van deze winter voor. Na Justin Heekeren en Danylo ...

169
169
Patro sluit aan bij top, enorme stunt Club NXT

Er staat deze week een midweekspeeldag op het programma in de Challenger Pro League. Dinsdagavond ...

151
151
Atalanta-coach: "Dat mist De Ketelaere nog"

Voor Union wordt kwalificatie voor de play-offs van de Champions League schier onmogelijk. De ...

57
57
De Zerbi geeft glasheldere reden voor passeren Vermeeren

Woensdagavond staat de slotspeeldag van de league phase van de Champions League op het programma. ...

130
130
Hubert ziet enorm nadeel voor Union in Champions League

Union SG speelt morgenavond in de Champions League in Brussel tegen Atalanta. Een match die ze ...

60
60
Lierse SK strikt ex-speler Anderlecht en Antwerp

Lierse SK is een club die vooral op de Belgische markt kijkt voor versterking. Ze hebben vandaag een ...

49
49
'Standard drukt door voor aanwinst nummer vier'

Standard gaat mogelijk nog versterking halen de komende dagen. Volgens buitenlandse bronnen hebben ...

103
103
‘Bayern ontploft: Kompany dropt krankzinnige transferbom’

Bayern zet de transfermarkt in brand. Kompany wil tot €100 miljoen gooien op een ster die ...

290
290
Romano: "Club Brugge doet bod op hem"

Club Brugge is heel erg bezig om zich nog te versterken. Ook voor Club NXT. De Bruggelingen hebben ...

253
253
Cercle Brugge pakt uit met miljoenentransfer

Cercle Brugge heeft vandaag een nieuwe speler aangekondigd. De Bruggelingen hebben een verdediger ...

36
36
Verhuurde JPL-spelers: lachende gezichten bij RSCA en Gent

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

142
142
'Done deal: AA Gent zet grootverdiener bij grof huisvuil'

Na een fraaie zes op zes tegen Anderlecht en Standard staat AA Gent opnieuw in de top zes. Om die ...

496
496
Smaakmaker spreekt klare taal over exit bij Club Brugge

Om een plekje te bemachtigen in de knock-outfase van de Champions League rekent Club Brugge woensdag ...

379
379
Bom barst op de Bosuil: 'Gheysens plukt Antwerp kaal'

Voor nieuwjaar leek de lucht op te klaren bij Antwerp, maar intussen gaan alle alarmbellen weer af ...

1305
1305
Hasi maakt gehakt van Anderlecht-flop: "Een kutspeler"

Nu het inkomend huiswerk afgerond lijkt ligt de focus bij RSC Anderlecht in de rest van de ...

695
695
Leko op hete kolen: CL-selectie Club Brugge bekend

Hoogspanning in Jan Breydel, waar Club Brugge woensdag tegen Olympique Marseille een ticket voor de ...

252
252
Brusselmans breekt na zitting: "Het moet stoppen!"

Voor Herman Brusselmans zijn het al moeilijke tijden geweest. De schrijver/columnist stond plots in ...

181
181
'Anderlecht vindt akkoord: Renard rondt huiswerk af'

Plots gaat het snel bij RSC Anderlecht, dat met Moussa Diarra zopas al een derde winteraanwinst ...

389
389
D-Day in Brugge: Leko zaait mist over Tzolis en Mignolet

Woensdag is het money time voor Club Brugge, dat in eigen huis wellicht nood heeft aan zege tegen ...

176
176
Achter gesloten deuren: Marc Coucke emotioneel geraakt

Bij RSC Anderlecht stond de sfeer de voorbije dagen onder hoogspanning. Het puntenverlies tegen ...

346
346

Meer sportnieuws