Club Brugge-fans zwaar over de schreef: “Doodsverwensingen…”

door
Club Brugge-fans zwaar over de schreef: “Doodsverwensingen…”

Club Brugge heeft fanatieke fans, maar soms gaan die supporters zwaar over de schreef. Ex-speler Birger Verstraete doet zijn boekje open over de aanhang van Blauw-Zwart. De middenvelder sprak met Het Nieuwsblad.

Verstraete maakte zijn debuut bij Club Brugge en droeg vervolgens nog het shirt van Royal Antwerp FC en KAA Gent. De middenvelder kwam plots zwaar onder vuur te liggen bij de supporters van Club Brugge.

LEES OOK: 'Wullaert hakt knoop door: interesse is bijzonder groot'

Doodsverwensingen

Verstraete was dolblij met zijn debuut bij Club Brugge. "Ik heb veel aan Club - een fantastische club - te danken. Ik genoot er mijn jeugdopleiding. Was er ballenraper in Europa - dan was ik op van de zenuwen, want ik was een diehard supporter. En, last but not least , ik kon er debuteren. Het was een kinderdroom die werkelijkheid werd. Ik bij Club… Wauw! Het enige jammere is mijn verzuurde relatie met de fans."

En toen ging het van kwaad naar erger. "Het maakte me, in combinatie met mijn speelstijl, niet populair op Jan Breydel. Ik wekte frustraties op. Men ging te ver. Ik kreeg in het verleden verschrikkelijke berichten op sociale media. Af en toe was dat ludiek, kon ik er oprecht mee lachen, maar er waren ook doodsverwensingen voor mijn tweeling bij. Dat is er los over. Ik antwoord nooit. Ik kom ook zelden nog in Brugge."

Nu weer vs Club Brugge

Nu neemt Verstraete het weer op tegen Club Brugge. De middenvelder speelt bij Oud-Heverlee Leuven en kijkt zijn ex-club op speeldag 13 van de Jupiler Pro League in de ogen. Ook Siebe Schrijvers is een ex-speler van Blauw-Zwart die nu het shirt van OHL draagt. De middenvelder gelooft alvast in een stunt van de thuisploeg.

Gingen de fans van Club Brugge over de schreef ivm Verstraete?

Meest recent

'Anderlecht bibbert: Spaanse clubs springen op Angulo'

Anderlecht hoopt zich tijdens deze wintermercato nog stevig te kunnen versterken. Daarvoor wil het ...

85
85
Frustratie na uitschakeling Club: "Het is een schande"

Club Brugge zal zichzelf niet opvolgen als bekerwinnaar. Blauw-Zwart beleefde dinsdag immers een ...

182
182
Antwerp zwoegt zich in slot verlengingen naar halve finale

Antwerp heeft zich niet laten verrassen in de Croky Cup. De Great Old moest wel zwoegen om de halve ...

98
98
Doku en aanwinst zetten City met anderhalf been op Wembley

Manchester City is nog altijd in de running voor zijn eerste prijs van het seizoen. Het zette ...

24
24
Meesterlijke Guiagon bezorgt Club pijnlijke bekerexit

Club Brugge zal dit seizoen niet opnieuw de Croky Cup winnen. De kwartfinale werden dinsdagavond het ...

182
182
'OHL mengt zich in strijd om sensatie uit 1B'

De wintermercato moet in België nog echt losbarsten, maar er lijken alvast enkele spraakmakende ...

93
93
'Beerschot wil transferslag slaan bij Club Brugge'

Beerschot hoopt zich nog te kunnen mengen in de strijd om promotie naar de Jupiler Pro League, maar ...

83
83
'Anderlecht grijpt naast terugkeer oude JPL-bekende'

Anderlecht blijft wachten op zijn eerste echte aanwinst van deze wintermercato. Nochtans zijn er ...

161
161
Man Utd heeft nieuwe coach: icoon keert terug

Manchester United beleeft pijnlijke weken, want het slaagde er niet in om zijn vier laatste ...

63
63
'Plotse dubbeltransfer bij STVV'

Bij STVV is er stilaan de nodige interesse in de spelers. Zo lokken jongens als Rein Van Helden en ...

269
269
'Standard steekt JPL-club de loef af: deal nabij'

KVC Westerlo moet deze mercato winst maken om de rode cijfers te beperken. Tuur Rommens wordt voor ...

256
256
‘Zulte Waregem gaat voor absolute smaakmaker’

Zulte Waregem wil zich deze mercato nog gaan versterken. Essevee zou onder meer nog aanvallende ...

268
268
'Anderlecht op z’n kop: verrassende exit sterspeler?'

Anderlecht sprak maandenlang over vertrouwen en toekomst, maar die woorden klinken vandaag plots ...

623
623
Droomtransfer Faes rond, deals bij PSV en FCV Dender

Er vielen vandaag een aantal officieel afgeronde transfers te noteren. Wout Faes heeft een deal ...

96
96
Bosuil in tranen: Antwerp komt met emotioneel eerbetoon

De Bosuil maakt zich dinsdagavond niet alleen op voor een kwartfinale in de Croky Cup tegen La ...

335
335
'AA Gent vindt oplossing voor Mitrovic'

AA Gent is bezig met een grote schoonmaak in de A-kern. De Buffalo’s gaan nog een speler van ...

466
466
Verhuurde JPL-spelers: Hatenboer laat Nederland verstommen

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

101
101
'Anderlecht dumpt miscast: masterplan Renard onthuld'

RSC Anderlecht hoopt in januari een oplossing te vinden voor tal van overbodige pionnen. ...

358
358
Grote comeback bij Antwerp: Oosting hakt knopen door

De winterstop kwam enigszins ongelegen voor Antwerp, dat net de goede flow te pakken had. Joseph ...

244
244
'De Mil incasseert mokerslag: plottwist bij AA Gent'

Met een cruciaal tweeluik tegen Anderlecht is het straks meteen van moeten voor AA Gent wil het nog ...

597
597
'Alarm in Anderlecht: steunpilaar op ramkoers met Renard'

Behalve de vele overbodige pionnen voor wie een oplossing moet worden gezocht eisen in januari ook ...

320
320
Na dubbel bedrog: Valentine onthullend over Ruben Van Gucht

Alle ogen waren op hen gericht tijdens het gala van de Gouden Schoen. Aan de zijde van VRT-gezicht ...

450
450
Renard heeft beet: Anderlecht stelt nieuwkomer voor

RSC Anderlecht heeft heel wat werk aan de winkel op de wintermercato. Op inkomend gebied staan een ...

413
413
'Here we go: Club Brugge richt pijlen op opvolger Vanaken'

Met de verkoop van Kaye Furo aan Brentford liet opnieuw een product van eigen kweek de kassa ...

328
328
Union op toerental: derde winteraanwinst officieel

Op het Gala van de Gouden Schoen werd ex-coach Sébastien Pocognoli als enige in de bloemetjes ...

68
68

Meer sportnieuws