Club Brugge-fans zwaar over de schreef: “Doodsverwensingen…”

1082 stemmen
Club Brugge-fans zwaar over de schreef: “Doodsverwensingen…”

Club Brugge heeft fanatieke fans, maar soms gaan die supporters zwaar over de schreef. Ex-speler Birger Verstraete doet zijn boekje open over de aanhang van Blauw-Zwart. De middenvelder sprak met Het Nieuwsblad.

Verstraete maakte zijn debuut bij Club Brugge en droeg vervolgens nog het shirt van Royal Antwerp FC en KAA Gent. De middenvelder kwam plots zwaar onder vuur te liggen bij de supporters van Club Brugge.

LEES OOK: ‘Carl Hoefkens op weg naar straffe JPL-terugkeer’

Doodsverwensingen

Verstraete was dolblij met zijn debuut bij Club Brugge. "Ik heb veel aan Club - een fantastische club - te danken. Ik genoot er mijn jeugdopleiding. Was er ballenraper in Europa - dan was ik op van de zenuwen, want ik was een diehard supporter. En, last but not least , ik kon er debuteren. Het was een kinderdroom die werkelijkheid werd. Ik bij Club… Wauw! Het enige jammere is mijn verzuurde relatie met de fans."

En toen ging het van kwaad naar erger. "Het maakte me, in combinatie met mijn speelstijl, niet populair op Jan Breydel. Ik wekte frustraties op. Men ging te ver. Ik kreeg in het verleden verschrikkelijke berichten op sociale media. Af en toe was dat ludiek, kon ik er oprecht mee lachen, maar er waren ook doodsverwensingen voor mijn tweeling bij. Dat is er los over. Ik antwoord nooit. Ik kom ook zelden nog in Brugge."

Nu weer vs Club Brugge

Nu neemt Verstraete het weer op tegen Club Brugge. De middenvelder speelt bij Oud-Heverlee Leuven en kijkt zijn ex-club op speeldag 13 van de Jupiler Pro League in de ogen. Ook Siebe Schrijvers is een ex-speler van Blauw-Zwart die nu het shirt van OHL draagt. De middenvelder gelooft alvast in een stunt van de thuisploeg.

Gingen de fans van Club Brugge over de schreef ivm Verstraete?

Meest recent

Snelders zorgt voor golf van woede: "Schaamte is hem vreemd"

Eddy Snelders zit ondertussen al enkele maanden in de gevangenis. De gewezen analist en sidekick van ...

17
17
WK-drama Congo dreigt door ebolavirus: “Dan uitsluiting”

Het rampscenario is afgeroepen in Congo door het ebolavirus. Met het oog op het WK in de Verenigde ...

17
17
Tzolis legt transfereisen op tafel: wending op komst?

Christos Tzolis is de grote man bij Club Brugge dit seizoen. De Griekse buitenspeler raasde door de ...

108
108
STVV viert feest met de fans: "Kans bestaat dat ik blijf"

STVV vierde vrijdagavond samen met de fans dat ze een historisch Europees ticket hebben weten te ...

28
28
'Van Holsbeeck in nauwe schoentjes: straffe onthullingen'

Herman Van Holsbeeck is één van de grote spilfiguren in Propere Handen. De voormalige ...

142
142
Via Lommel (ooit) naar Man City? "Eerst met Lommel in JPL"

Lommel SK hoopt in de terugmatch tegen FCV Dender de promotie naar de Jupiler Pro League te kunnen ...

75
75
Gentse erehaag voor Club Brugge? De Mil spreekt zich uit

Club Brugge kroonde zich donderdagavond voor de 20ste keer tot landskampioen. Aanstaande zondag zal ...

306
306
Dochter Guardiola deelt ongezien KDB-beelden: video viraal

Pep Guardiola kondigde vrijdag zijn afscheid bij Manchester City aan. Naar aanleiding daarvan deelde ...

93
93
Van Bommel-bom bij Anderlecht: ‘Bel maar'

Bij Anderlecht valt opnieuw de naam van Mark van Bommel. Dat gebeurde vroeger ook al, maar deze keer ...

610
610
Vandenbroeck breekt stilte: zijn waarheid achter Vossen-soap

Zulte Waregem wist zich in het eerste seizoen na de promotie al bij al zonder grote problemen te ...

186
186
'Kampioenenploeg breekt: Club verliest eerste sterkhouder'

Club Brugge mag zondag zijn kersvers landstitel nog eens vieren voor zijn eigen thuissupporters. ...

301
301
'Harde hand Sibierski: negental de deur gewezen bij RSCA'

RSC Anderlecht sluit zondagavond zijn seizoen af met een derby op het veld van Union SG. Achter de ...

516
516
Slotweekend JPL: dít staat nog allemaal op het spel

Het laatste weekend in de Jupiler Pro League staat voor de deur. De titelstrijd is inmiddels ...

142
142
Onuachu grote finaleheld, Vanhoutte baalt in Coupe de France

Het seizoen in het clubvoetbal loopt op zijn laatste benen. Desondanks moeten nog verschillende ...

92
92
'De Cat verlaat Anderlecht: bestuur legt transfersom vast'

Het was een pakkend beeld donderdagavond: Nathan De Cat die met tranen in de ogen op de grasmat van ...

563
563
JPL-toptransfer bij Genk: Hayen gooit kaarten op tafel

KRC Genk hoopt zaterdagavond alsnog beslag te leggen op de eindzege in de Europe Play-Offs. Dat ...

234
234
"Betekent alles" - Guardiola diep geraakt na belletje De Bruyne

Pep Guardiola neemt zondagavond afscheid als hoofdcoach van Manchester City. Nu dat nieuws officieel ...

569
569
Loting Champions League: Club weet waar het aan toe is

Club Brugge heeft zich donderdagavond voor de 20ste keer tot kampioen van België gekroond. ...

412
412
'Salah zwaait Anfield uit: Europese schoktransfer wenkt'

Aanstaande zondag neemt Anfield afscheid van één van absolute boegbeelden uit de ...

179
179
'Sibierski in actie: trainersdossier in stroomversnelling'

Nu RSC Anderlecht zich verzekerd heeft van een Europese ticket, kan de wederopbouw richting volgend ...

750
750
Kassa rinkelt: Gent kondigt eerste zomertransfer aan

AA Gent hoopt na een pover seizoen alsnog beslag te leggen op een Europees ticket. Maar ondertussen ...

226
226
'Groot nieuws op Stayen: Vrancken hakt toekomstknoop door'

Aanstaande zondag zet STVV thuis tegen KV Mechelen een punt achter een onvergetelijk seizoen. Dat ...

634
634
'Transformatie City: opvolger Guardiola dropt transferbom'

Vrijdag volgde de officiële bevestiging: Pep Guardiola zwaait zondag af als coach van ...

171
171
‘Tranen bij Club Brugge: titelheld pakt koffers’

Club Brugge viert de twintigste landstitel, maar achter het feest hangt ook een donkere wolk. ...

895
895
Vanaken doet Club Brugge-fans smelten met zeldzame Tweet

Hans Vanaken heeft donderdag andermaal een fraaie mijlpaal bereikt in zijn carrière. De ...

284
284

Meer sportnieuws