Club Brugge-fans zwaar over de schreef: “Doodsverwensingen…”

1082 stemmen
Club Brugge-fans zwaar over de schreef: “Doodsverwensingen…”

Club Brugge heeft fanatieke fans, maar soms gaan die supporters zwaar over de schreef. Ex-speler Birger Verstraete doet zijn boekje open over de aanhang van Blauw-Zwart. De middenvelder sprak met Het Nieuwsblad.

Verstraete maakte zijn debuut bij Club Brugge en droeg vervolgens nog het shirt van Royal Antwerp FC en KAA Gent. De middenvelder kwam plots zwaar onder vuur te liggen bij de supporters van Club Brugge.

LEES OOK: ‘Van den Heuvel verlaat Club Brugge: akkoord met JPL-club'

Doodsverwensingen

Verstraete was dolblij met zijn debuut bij Club Brugge. "Ik heb veel aan Club - een fantastische club - te danken. Ik genoot er mijn jeugdopleiding. Was er ballenraper in Europa - dan was ik op van de zenuwen, want ik was een diehard supporter. En, last but not least , ik kon er debuteren. Het was een kinderdroom die werkelijkheid werd. Ik bij Club… Wauw! Het enige jammere is mijn verzuurde relatie met de fans."

En toen ging het van kwaad naar erger. "Het maakte me, in combinatie met mijn speelstijl, niet populair op Jan Breydel. Ik wekte frustraties op. Men ging te ver. Ik kreeg in het verleden verschrikkelijke berichten op sociale media. Af en toe was dat ludiek, kon ik er oprecht mee lachen, maar er waren ook doodsverwensingen voor mijn tweeling bij. Dat is er los over. Ik antwoord nooit. Ik kom ook zelden nog in Brugge."

Nu weer vs Club Brugge

Nu neemt Verstraete het weer op tegen Club Brugge. De middenvelder speelt bij Oud-Heverlee Leuven en kijkt zijn ex-club op speeldag 13 van de Jupiler Pro League in de ogen. Ook Siebe Schrijvers is een ex-speler van Blauw-Zwart die nu het shirt van OHL draagt. De middenvelder gelooft alvast in een stunt van de thuisploeg.

Gingen de fans van Club Brugge over de schreef ivm Verstraete?

Meest recent

De Bruyne leeft weer op en dankt daarbij één man

België neemt het maandag op tegen Egypte. De Rode Duivels rekenen uiteraard onder meer op Kevin ...

40
40
Yaya Touré heeft verrassende eerste job als T1 beet

Yaya Touré was een zeer goede middenvelder, maar ondertussen is hij al enkele jaren trainer. ...

9
9
Qatar zorgt voor eerste stunt op het WK

Om 21u stond het duel tussen Qatar en Zwitserland op het programma. De Zwitsers waren de grote ...

39
39
Buitenkans JPL-clubs: via jeugd Club naar het WK

Australië opent zijn WK met een partij tegen Turkije. De Socceroos willen de volgende ronde ...

21
21
'KV Mechelen ruikt miljoenentransfer dankzij grote interesse'

KV Mechelen gaat komende zomer de nodige spelers verkopen. De club wil de kassa vullen met enkele ...

75
75
Bijna in Anderlecht, nu ‘dark horse’ bij Brazilië

Jesper Fredberg was de laatste sportieve baas die RSC Anderlecht voor de titel liet meespelen. De ...

103
103
'Westerlo is 'hot' : Galatasaray informeert'

KVC Westerlo krijgt heel veel telefoontjes. De Kemphanen merken dat er heel veel interesse is voor ...

25
25
Pittige strijd bij Rode Duivels: De Cuyper geeft update

Bondscoach Rudi Garcia gaat nog een aantal knopen moet doorhakken voor de partij tegen Egypte. Onder ...

41
41
Qatar rekent op man die de Jupiler Pro League liet daveren

Qatar wil dit WK zich tonen aan de voetbalwereld. Het land opent met een duel tegen Zwitserland. ...

54
54
'Mokerslag voor Rode Duivels uit ziekenboeg'

De Rode Duivels leggen de laatste hand aan hun voorbereiding op het WK. Maandag beginnen ook zij aan ...

237
237
Club Brugge-fans ontdekken iets wat normaal verboden is

Supporters dromen er al jaren van om eens te zien wat zich afspeelt achter de schermen van hun ...

147
147
Vertrek na WK? Garcia spreekt zich uit

De Rode Duivels hebben in de aanloop naar het WK alvast vertrouwen getankt met overtuigende zeges ...

35
35
'Club verbaast 'overbodige' spelers: slechts 2 vertrekkers?'

Het wordt bij Club Brugge een zeer drukke transferzomer. Aleksandar Stankovic, Simon Mignolet en ...

191
191
Club Brugge maakt twee vertrekkers officieel bekend

Club Brugge heeft vandaag het vertrek van twee assistent-trainers meegedeeld. Beiden waren nog maar ...

137
137
'Jackpot Standard: Serie A en Ligue 1 lonken'

Bij Standard gaat er deze zomer zeker volk vertrekken. De club moet geld innen, net zoals elke ...

132
132
Ooit beloftevol bij Anderlecht, nu verrassend op het WK

Bij RSC Anderlecht braken er heel veel spelers van Neerpede door. Niet allemaal maakten ze ...

88
88
De Cat openhartig over vertrek bij Anderlecht

Waar speelt Nathan De Cat volgend seizoen? Dat is nog steeds een heel groot vraagteken. RSC ...

409
409
Fink verrast en haalt boegbeeld Genk naar Turkije

KRC Genk haalde Thibaut Courtois terug als investeerder. Een boegbeeld dat terugkeert naar de ...

323
323
Van Club Brugge-flop tot droomverhaal op het WK

Club Brugge haalde de afgelopen jaren heel veel spelers naar het Jan Breydelstadion. De ene werd een ...

128
128
Lierse krijgt rechtszaak van oude eigenaar aan been

Lierse is tegenwoordig een stabiele club in de Challenger Pro League, die geen gekke dingen doet en ...

127
127
Ruben Van Gucht doet schokkende bekentenis over privé-leven

Hij lijkt tegenwoordig werkelijk overal op te duiken. Van televisieprogramma's tot radio en ...

91
91
Ex-Rode Duivel wil voor WK-stunt zorgen met enorm voordeel

Op het komende WK staan er niet 26 spelers die al het shirt van de Rode Duivels droegen, maar wel ...

32
32
'Union heeft wéér beet: medische keuring gepland'

Geen Belgische club leverde de voorbije jaren zo'n indrukwekkend werk op de transfermarkt als Union, ...

161
161
'Club blijft inzetten op jeugd: twee talenten naar A-kern'

Bij Club Brugge zetten ze de voorbije jaren zwaar in op de eigen jeugdopleiding. Dat bleek dit ...

192
192
Na openingsceremonie WK gaat opvallende theorie over Shakira rond

Het WK 2026 werd donderdagavond officieel op gang getrapt. Voor de openingswedstrijd tussen Mexico ...

41
41

Meer sportnieuws