'Ongelooflijke bliksemtransfer Neymar in 2025'

door
'Ongelooflijke bliksemtransfer Neymar in 2025'

Neymar is net terug uit blessure, maar Al-Hilal heeft nog niet veel kunnen genieten van de Braziliaan. De aanvaller kwam over van PSG, maar viel meteen uit met een zware blessure. Nu meldt het Spaanse Fichajes dat een bliksemtransfer in 2025 op komst is.

Neymar is één van de grootverdieners ter wereld met zijn lucratief contract in Saudi-Arabië. Veel heeft de Braziliaan echter nog niet kunnen laten zien en mogelijk vertrekt hij alweer snel uit het Midden-Oosten. Ex-club Santos hoopt te stunten en Neymar terug te halen.

LEES OOK: 'Kompany bezorgt Bayern eigenhandig enorme transferslag'

Contract in 2025

Het contract van Neymar loopt in de zomer van 2025 af en Santos wil daarvan profiteren. De Braziliaan lag een jaar lang stil na een zware blessure. Santos-president Osvaldo Nico liet weten dat ze al in gesprek zijn met de sterspeler om een sensationele terugkeer te verwezenlijken volgende zomer.

Neymar begon zijn carrière bij Santos en werd gezien als een ongezien talent. Hij won de Copa Libertadores, de Zuid-Amerikaanse tegenhanger van de Champions League, en scoorde maar liefst 136 doelpunten in 225 matchen. In 2013 ging Neymar naar FC Barcelona en de rest is geschiedenis.

Ongelooflijke stunt

Santos zit momenteel in de Serie B, de tweede klasse van Brazilië, maar het ziet er naar uit dat de club snel weer zal promoveren. Neymar ontkende in het verleden al om in februari naar zijn ex-club te trekken, maar het is geen geheim dat de aanvaller ooit wil terugkeren bij zijn oude liefde.

Nu Neymar terug fit is liggen de kaarten echter anders. Enkel zijn torenhoge salaris kan een probleem vormen. De supporters van Santos hopen alvast op een ongelooflijke terugkeer van de Braziliaanse superster. In Brazilië mikken ze naar verluidt op een zomerse bliksemtransfer.

Vind jij dat Neymar moet terugkeren bij Santos?

Meest recent

Westerlo bestolen? "Schandalig, iedereen heeft het gezien"

Westerlo heeft na een reeks van vijf wedstrijden weer kennis gemaakt met de nederlaag. Ze gingen ...

83
83
Smet op feestvreugde: sterkhouder Gent lang out?

AA Gent heeft na twee maanden eindelijk nog eens kunnen winnen. De Buffalo's haalden het zaterdag ...

54
54
Africa Cup: Nigeria al gekwalificeerd, Put in zak en as

Er werd zaterdagavond ook weer gevoetbald op de Africa Cup. Nigeria heeft zich als tweede land ...

27
27
De Mil pakt eindelijk eerste zege met AA Gent

Rik De Mil heeft eindelijk zijn eerste overwinning als trainer van AA Gent beet. Na twee nederlagen ...

72
72
Rangers-coach geeft grote hint over toekomst Raskin

De voorbije maanden werd er al druk gespeculeerd over de toekomst van Nicolas Raskin, De ...

42
42
'Inter zet derde smaakmaker van Club op verlanglijstje'

Niet alleen delen Club Brugge en Internazionale dezelfde clubkleuren, ze lijken elkaar ook alsmaar ...

232
232
Dender baalt: "We zijn onvoldoende beloond"

Dender sluit zoals verwacht 2025 af als rode lantaarn in de Jupiler Pro League. De Kadavers boekten ...

32
32
Vanderbiest kritisch: "Gebeurt dit seizoen te vaak"

KV Mechelen heeft zichzelf zaterdag geen laat kerstcadeau kunnen bezorgen. Het had zijn positie in ...

49
49
Man Utd-icoon komt met enorme lof voor Lammens

Manchester United pakte op tweede kerstdag een nipte zege tegen Newcastle United en houdt daardoor ...

174
174
Aston Villa toont zich met straffe recordzege titelkandidaat

Aston Villa lijkt zich stilaan helemaal in de titelstrijd te mengen in de Premier League. Het ...

61
61
KV Mechelen kan wonderjaar niet passend afsluiten

Voor KV Mechelen was 2025 een mooi jaar, zeker de tweede helft ervan. Het trekt de winterstop in als ...

75
75
Coucke velt oordeel over bewogen jaar bij Anderlecht

RSC Anderlecht kende geen goed 2025. Het was weer een veel te woelig jaar bij de Belgische ...

403
403
Saliba verrast na pijnlijke nederlaag tegen Charleroi

RSC Anderlecht speelde een zeer matige match tegen Sporting Charleroi. Een wanprestatie en de 1-2 ...

229
229
Buitenland greep mis: Union SG slaat toe

Bij Union SG trokken ze de afgelopen jaren veel onbekende spelers aan. Velen van hen groeiden nadien ...

82
82
AA Gent baalt: sterkhouder drie maanden out

AA Gent neemt het vanavond in eigen huis op tegen KVC Westerlo. Een partij die ze moeten winnen. De ...

107
107
Club Brugge geeft planning winterstage prijs

Club Brugge heeft het jaar goed afgesloten met een negen op negen. De Bruggelingen genieten nu even ...

337
337
KV Mechelen legt lat opvallend hoog

KV Mechelen wil zijn goede eerste deel van het seizoen afsluiten met een zege tegen FCV Dender. ...

70
70
Kelderkraker zonder punch: La Louvière en OHL met kopzorgen

La Louvière en OHL gaan met de nodige zorgen 2026 in. Na een bedroevend schouwspel bleven ...

34
34
Liverpool wint 'Jota-match', Arsenal blijft leider

In de Premier League stonden er om 16u een aantal duels op het programma. Onder meer Arsenal en ...

16
16
Antwerp schept duidelijkheid rond Nozawa

Royal Antwerp FC won gevleid met 2-1 van Zulte Waregem. De Great Old boekt zo een 10 op 12 en doet ...

175
175
Vandenbroeck zorgt voor transfersurprise

Zulte Waregem sloot 2025 af met een onverdiende 2-1-nederlaag op het veld van Royal Antwerp FC. Na ...

232
232
'Deze transfer zou KV Mechelen doen ontploffen'

KV Mechelen speurt rond naar jonge spelers die ze op termijn met flink wat winst kunnen verkopen. De ...

207
207
Club is Stankovic wellicht kwijt: "Trekt onze aandacht"

Club Brugge lijkt maar één jaar te kunnen genieten van Aleksander Stankovic. De ...

943
943
Magie van Oosting doet Antwerp plots dromen van PO1

Na een turbulent 2025, is Antwerp plots weer springlevend. The Great Old zwalpte vandaag ...

183
183
Manchester City zet Arsenal heel stevig onder druk

In de Premier League ging Manchester City om 13u30 op bezoek bij Nottingham Forest. The Citizens ...

49
49

Meer sportnieuws