'Ongelooflijke bliksemtransfer Neymar in 2025'

door
'Ongelooflijke bliksemtransfer Neymar in 2025'

Neymar is net terug uit blessure, maar Al-Hilal heeft nog niet veel kunnen genieten van de Braziliaan. De aanvaller kwam over van PSG, maar viel meteen uit met een zware blessure. Nu meldt het Spaanse Fichajes dat een bliksemtransfer in 2025 op komst is.

Neymar is één van de grootverdieners ter wereld met zijn lucratief contract in Saudi-Arabië. Veel heeft de Braziliaan echter nog niet kunnen laten zien en mogelijk vertrekt hij alweer snel uit het Midden-Oosten. Ex-club Santos hoopt te stunten en Neymar terug te halen.

LEES OOK: Ronaldo door het lint in Saudi-Arabië: weer einde verhaal?

Contract in 2025

Het contract van Neymar loopt in de zomer van 2025 af en Santos wil daarvan profiteren. De Braziliaan lag een jaar lang stil na een zware blessure. Santos-president Osvaldo Nico liet weten dat ze al in gesprek zijn met de sterspeler om een sensationele terugkeer te verwezenlijken volgende zomer.

Neymar begon zijn carrière bij Santos en werd gezien als een ongezien talent. Hij won de Copa Libertadores, de Zuid-Amerikaanse tegenhanger van de Champions League, en scoorde maar liefst 136 doelpunten in 225 matchen. In 2013 ging Neymar naar FC Barcelona en de rest is geschiedenis.

Ongelooflijke stunt

Santos zit momenteel in de Serie B, de tweede klasse van Brazilië, maar het ziet er naar uit dat de club snel weer zal promoveren. Neymar ontkende in het verleden al om in februari naar zijn ex-club te trekken, maar het is geen geheim dat de aanvaller ooit wil terugkeren bij zijn oude liefde.

Nu Neymar terug fit is liggen de kaarten echter anders. Enkel zijn torenhoge salaris kan een probleem vormen. De supporters van Santos hopen alvast op een ongelooflijke terugkeer van de Braziliaanse superster. In Brazilië mikken ze naar verluidt op een zomerse bliksemtransfer.

Vind jij dat Neymar moet terugkeren bij Santos?

Meest recent

Opvallend duo: Bakayoko en Klopp verbroederen plots

Johan Bakayoko hoopt zich snel weer in de kijker te spelen bij de Rode Duivels. De aanvaller maakte ...

2
2
Skov Olsen heeft na jaar weer toptransfer beet

Een jaar geleden trok Andreas Skov Olsen de deur achter zich dicht bij Club Brugge. De Deense winger ...

21
21
Vanaken na blamage: "Of we niet gemotiveerd waren?"

Club Brugge is zeer zwak aan het nieuwe jaar begonnen. Ze werden door Sporting Charleroi ...

209
209
VAR, rode kaart en instorting: Club Brugge kent horroravond

Wat een statement moest worden, werd een donkerrrood alarmsignaal. Club Brugge leek lange tijd op ...

225
225
'Noa Lang bezorgt Club Brugge stevige transferkater'

Noa Lang kent een zeer moeilijk seizoen bij Napoli. Er zijn al heel wat geruchten over een snel ...

127
127
'Vrees bij KRC Genk: sterkhouder op weg naar uitgang'

KRC Genk gaat deze mercato mogelijk nog een sterkhouder verliezen. Zakaria El Ouahdi wordt vaak ...

170
170
Lommel droomt dankzij gouden transfer, RWDM met grote zorgen

De Challenger Pro League hernam vanavond na een deugddoende winterbreak. In Limburg werd de derby ...

48
48
Woede bij fans Club Brugge: "Omgekocht!"

Club Brugge is bezig aan zijn match tegen La Louvière. Blauw-Zwart staat bij de rust 2-0 ...

476
476
Van den Bosch uit de ploeg? Oosting velt oordeel

Wat gaat er gebeuren met Zeno Van den Bosch? De centrale verdediger zal weldra zijn transfer naar de ...

179
179
Kleedkamer KAA Gent velt oordeel over De Mil na beker-exit

KAA Gent ligt uit de Croky Cup en dat is een teleurstelling van jewelste. De nederlaag tegen RSC ...

351
351
'Anderlecht onder stoom: transferakkoord met spits'

RSC Anderlecht moet versterking halen, anders zal het bijzonder moeilijk worden om beter te doen dan ...

521
521
Waarom KRC Genk al 25 jaar dé norm is in België

KRC Genk is de afgelopen 25 jaar een pionier geweest inzake jeugdopleiding in België. De ...

199
199
‘Anderlecht grijpt in: 7 toptargets voor nieuwe nummer 1’

Bij RSC Anderlecht draait het al weken rond doelmannen. Wie de geruchten volgt, ziet namen blijven ...

362
362
Club Brugge moét reageren: Leko voert één wissel door

Club Brugge moet zich na de wanprestatie in de Beker van Belgie tegen Sporting Charleroi in de ...

178
178
'Duranville verrast compleet: nieuwe club bekend'

Julien Duranville gaat Borussia Dortmund deze maand verlaten. Het zal een droge uitleenbeurt zijn, ...

146
146
Patro droomt van meer: 'tweede Nainggolan-stunt'

Patro Eisden heeft uitgepakt met een zeer grote transfer. Ze stelden vandaag Radja Nainggolan voor ...

145
145
AA Gent raast door: derde vertrekker is een feit

Bij AA Gent zijn ze bezig aan een zeer intensieve wintermercato. De Buffalo's hebben al een derde ...

72
72
Standard maakt stunttransfer wereldkundig

Marc Wilmots is voorstander van een gezocht evenwicht in een spelerskern. Jonge doorverkoopbare ...

242
242
Kompany jubelt: extra sterspeler bij Bayern op komst

Vincent Kompany is op weg naar succes bij Bayern München. De Belgische oefenmeester kende de ...

67
67
Hayen drukt stempel: wissel(s) van de wacht in Genk

Nicky Hayen moet KRC Genk straks nog naar de top zes zien te loodsen, een missie die zaterdag start ...

316
316
'Renard draait overuren: transfervuurwerk in Anderlecht'

Tot dusver viel er vrij weinig te beleven bij RSC Anderlecht, maar dat lijkt slechts stilte voor de ...

221
221
De Mos fileert Belgische jaren en doet straffe onthulling

Aad De Mos heeft in België een spoor nagelaten dat tegelijk glorieus en controversieel is. Voor ...

223
223
Groen licht: Club Brugge krijgt update in stadiondossier

Club Brugge hoopt de uitschakeling in de beker vrijdag door te spelen tegen La Louvière. Op ...

437
437
Lardot velt verdict: rode kaart voor Kana & Tzolis?

De afgelopen dagen werden de kwartfinales van de Croky Cup afgewerkt. Hier en daar ontstond er ...

520
520
Ophef rond Ruben Van Gucht na opvallende boodschap

Ruben Van Gucht heeft de voorbije jaren zelden de luwte opgezocht. De VRT journalist en presentator ...

79
79

Meer sportnieuws