Union SG geen Anderlecht of Club Brugge: "Geen paniek"

129 stemmen
Union SG geen Anderlecht of Club Brugge:

Union SG won vlot bij KAS Eupen in de Beker van België, maar het moet nu ook eens winnen in de competitie. De druk neemt steeds meer toe. Sebastien Pocognoli blijft echter buiten schot. Met KV Mechelen wacht er een heel taaie tegenstander.

"Het is een geweldig team en een zeer zware match voor ons. We zullen sterk voor de dag moeten komen om er een goed resultaat te boeken, maar we zijn ervan overtuigd dat we progressie maken en dat we daar een goed resultaat kunnen boeken. Het is taak om geen concentratieverlies te lijden", zei de coach op zijn persbabbel. 

LEES OOK: Nederland, opgelet: Union-verhaal in de maak

Geen status van Anderlecht of Club Brugge

Union SG won nog maar 3! keer in de Jupiler Pro League. Pocognoli mag tevreden zijn dat hij bij Union SG werkt en niet bij Anderlecht of Club Brugge. Daar zouden dergelijke resultaten gevolgd worden door een ontslag.

Die status heeft Union SG niet en ook niet de druk, ook al spendeerden ze ongeveer 16 miljoen euro in de zomermercato. 

Geen paniek bij Union SG

"Er zijn positieve elementen aanwezig. We hebben een duidelijk gedefinieerde speelstijl gezien, spelen kansen bij elkaar… Al deze elementen zorgen ervoor dat we ons niet in een moment bevinden waar we beslissingen nemen die worden gedreven door emotie, maar dat we ons meer in een moment van cohesie bevinden waarin we deze situatie samen willen omkeren: spelers, staf en management", aldus de trainer via La Dernière Heure. 

"Na drie mooie jaren waarin alles goed ging, gaat de club een collectieve uitdaging aan. Het is tijd om in te zien dat niet elke start van het seizoen perfect kan zijn... wat niet betekent dat het einde niet gelukkig kan zijn. Naar mijn mening moeten we niet toegeven aan paniekbeslissingen, want er zijn veel goede dingen terug te zien”, vertelt hij nog.

Gaat Union SG dit weekend winnen?

Meest recent

'Barça dringt aan: Club legt vraagprijs vast'

Club Brugge maakt zich na het veroveren van de titel op voor een bewogen transferzomer. Heel wat ...

3
3
Lommel houdt Dender in bedwang en mag naar 1A

Lommel heeft het laatste ticket voor de Jupiler Pro League 2026/27 gepakt. Na een bewogen slotfase ...

91
91
'Club Brugge-fans kijken op: eerste transfer na titelwinst'

Na de landstitel speurt Club Brugge opnieuw naar versterking achterin. Een jonge verdediger met ...

317
317
Nederland, opgelet: Union-verhaal in de maak

Union SG, Como en Hearts werken allen samen met Jamestown Analytics, wat hen sportief al ...

25
25
Kritiek op Nicky Hayen neemt steeds meer toe

KRC Genk heeft zijn lot niet meer in eigen handen. Dat is best pijnlijk. De Limburgers moeten hopen ...

167
167
Hasi spreekt na ontslag: "Coucke heeft twee opties"

Besnik Hasi werd enkele maanden geleden ontslagen. Dat was geen verrassing, want de resultaten waren ...

160
160
Anderlecht wint de jackpot: tientallen miljoenen in zicht

RSC Anderlecht heeft financieel de ergste jaren achter de rug. De Brusselaars gaan ook deze zomer ...

231
231
Mertens zei dit seizoen 'neen' tegen deze Belgische transfer

Dries Mertens hing vorige zomer zijn schoenen aan de haak. De voormalige Rode Duivel kende een ...

138
138
Defour begrijpt RSCA-fans niet: "Compleet onbegrijpelijk"

RSC Anderlecht kende een slechter seizoen dan vorig jaar. De Brusselaars pakten wel nog een Europees ...

113
113
Stijnen looft Club Brugge: "Dat is top tien in de wereld"

Club Brugge pakte afgelopen donderdag zijn 20ste landstitel in België. De Bruggelingen waren ...

179
179
Boskamp looft 'onderschatte' Rode Duivel: "Wereldster!"

De Rode Duivels maken zich op voor het WK. Eén van de spelers waarvan men in België toch ...

132
132
Vurige Kompany: "Héél de ploeg praat er al heel seizoen over"

Vincent Kompany is een groot succes bij Bayern München en de coach kan dit weekend nog een ...

52
52
Buitenkans voor Anderlecht: keert publiekslieveling terug?

RSC Anderlecht gaat in de zomer op zoek naar meer snelheid en creativiteit, wat uiteraard heel erg ...

514
514
Standard hoopt op énorm succes: "JPL is zo vreemd..."

Standard kan een moeizaam seizoen nog afsluiten met een geweldig feest. Ze staan zelfs op enkele ...

90
90
Beveren neemt afscheid van drie spelers

SK Beveren speelt komend seizoen in de Jupiler Pro League. De club, die ook te koop zou staan, gaat ...

46
46
'Sibierski beslist: 'sterkhouder' verlaat Anderlecht'

RSC Anderlecht gaat een drukke zomermercato tegemoet. De Brusselaars laten heel wat spelers ...

249
249
STVV viert feest met de fans: "Kans bestaat dat ik blijf"

STVV vierde vrijdagavond samen met de fans dat ze een historisch Europees ticket hebben weten te ...

98
98
Hayen waarschuwt nu al voor volgend seizoen

KRC Genk moet vandaag winnen op het veld van OH Leuven. Daarnaast moeten ze hopen op een misstap van ...

203
203
Club Brugge plant héél mooi afscheid: "Hij speelt"

Club Brugge speelt zondag een galamatch tegen AA Gent. Het viert zijn 20ste titel en Noa Lang en ...

446
446
'Anderlecht drukt stevig door voor eerste zomertransfer'

RSC Anderlecht heeft nood aan versterking, dat is duidelijk. De Brusselaars gaan zich al snel moeten ...

373
373
Anderlecht en KRC Genk slaan toe met nieuwe contracten

RSC Anderlecht heeft op Neerpede heel veel talent rondlopen en de club is volop bezig met de ...

101
101
Union SG neemt na zes jaar afscheid van boegbeeld

Bij Union SG gaan er deze zomer weer heel wat spelers de club verlaten. De Brusselaars nemen in de ...

67
67
Profvoetballer vh Jaar: één topfavoriet, vier grote outsiders

Op een Europese barragematch na, valt dit weekend het doek over het seizoen in de Jupiler Pro ...

203
203
Vanaken blijft domineren: "Hij is top 3 aller tijden in JPL"

Met zijn zevende landstitel op zak, heeft Hans Vanaken zijn stempel op Club Brugge nog wat steviger ...

187
187
'Liverpool dokt monsterlijk bedrag voor erfgenaam Salah'

Zondag belooft het weer een emotionele avond te worden op Anfield. Liverpool FC neemt dan officieel ...

69
69

Meer sportnieuws