Union SG geen Anderlecht of Club Brugge: "Geen paniek"

129
Union SG geen Anderlecht of Club Brugge:

Union SG won vlot bij KAS Eupen in de Beker van België, maar het moet nu ook eens winnen in de competitie. De druk neemt steeds meer toe. Sebastien Pocognoli blijft echter buiten schot. Met KV Mechelen wacht er een heel taaie tegenstander.

"Het is een geweldig team en een zeer zware match voor ons. We zullen sterk voor de dag moeten komen om er een goed resultaat te boeken, maar we zijn ervan overtuigd dat we progressie maken en dat we daar een goed resultaat kunnen boeken. Het is taak om geen concentratieverlies te lijden", zei de coach op zijn persbabbel. 

LEES OOK: Union SG stunt weer in Europa, STVV geeft zege nog weg

Geen status van Anderlecht of Club Brugge

Union SG won nog maar 3! keer in de Jupiler Pro League. Pocognoli mag tevreden zijn dat hij bij Union SG werkt en niet bij Anderlecht of Club Brugge. Daar zouden dergelijke resultaten gevolgd worden door een ontslag.

Die status heeft Union SG niet en ook niet de druk, ook al spendeerden ze ongeveer 16 miljoen euro in de zomermercato. 

Geen paniek bij Union SG

"Er zijn positieve elementen aanwezig. We hebben een duidelijk gedefinieerde speelstijl gezien, spelen kansen bij elkaar… Al deze elementen zorgen ervoor dat we ons niet in een moment bevinden waar we beslissingen nemen die worden gedreven door emotie, maar dat we ons meer in een moment van cohesie bevinden waarin we deze situatie samen willen omkeren: spelers, staf en management", aldus de trainer via La Dernière Heure. 

"Na drie mooie jaren waarin alles goed ging, gaat de club een collectieve uitdaging aan. Het is tijd om in te zien dat niet elke start van het seizoen perfect kan zijn... wat niet betekent dat het einde niet gelukkig kan zijn. Naar mijn mening moeten we niet toegeven aan paniekbeslissingen, want er zijn veel goede dingen terug te zien”, vertelt hij nog.

Gaat Union SG dit weekend winnen?

Meest recent

Bankzitters grijpen kans bij RSCA: dilemma voor Bruno

Met een 2-0 zege tegen RB Salzburg breidde RSC Anderlecht een vervolg aan de 4-1 overwinning tegen ...

53
53
Club imponeert in CL: alwéér Bruggeling in TOTW

Club Brugge blijft maar indruk maken in de Champions League, want na Inter en Lens ging nu ook PSV ...

53
53
Union SG stunt weer in Europa, STVV geeft zege nog weg

Union SG en STVV begonnen om 20u45 aan hun Europese duels. Beide ploegen waren goed aan hun League ...

77
77
WK U17: Anderlecht hakt knoop definitief door

RSC Anderlecht en de KBVB liggen op ramkoers. De Brusselaars en de Belgische voetbalbond ...

72
72
Blessurezorgen voor Anderlecht? Bruno geeft update

RSC Anderlecht won vlot met 2-0 van RB Salzburg. De Brusselaars speelden sterk, maar er was ook ...

143
143
Coosemans sneert naar media na zege van Anderlecht

RSC Anderlecht won knap met 2-0 van RB Salzburg. Paars-Wit was stevig baas en had altijd een keer of ...

197
197
Standard met dramatisch nieuws: "9 maanden out"

Standard is niet bepaald bezig aan een goed seizoen. De laatste weken zijn de resultaten ronduit ...

74
74
Euvrard haalt verschroeiend uit naar spelersgroep Standard

De crisis bij Standard blijft aanslepen. Het gelijkspel tegen KV Kortrijk heeft de onvrede bij de ...

101
101
Joos over afscheid Ronaldo: "Zelfs zijn grootste fans..."

Het nieuws dat Cristiano Ronaldo stopt bij de nationale ploeg van Portugal roept heel wat reacties ...

72
72
Anderlecht zet Salzburg knap opzij, halve blamage AA Gent

RSC Anderlecht en AA Gent begonnen om 18u45 aan hun Europees duel. De Brusselaars ontvingen RB ...

120
120
Mika Godts gunt volgers eerste blik op zijn grote geluk: "Dankbaar"

Mika Godts beleeft bijzonder mooie tijden, zowel op als naast het voetbalveld. De Rode Duivel maakte ...

15
15
Messoudi krijgt mooie beloning en wordt compléét verrast

Mo Messoudi (42) is door de Pro League verkozen tot 'Manager van de Maand' oktober. De coach van ...

19
19
Anderlecht op voorsprong: één man verrast iedereen

RSC Anderlecht heeft de eerste 45 minuten van zijn vierde groepsmatch in de Europa League afgewerkt. ...

81
81
Yann Sommer steelt de show: Boudeweel trekt conclusie

Club Brugge heeft woensdagavond een knappe 1-2-overwinning geboekt op het veld van PSV. Een ...

212
212
Sonck haalt uit naar RSCA-bestuur: "Waarom spraken zij?"

Vitor Bruno kreeg van zijn eigen bestuur onbegrijpelijk publiekelijk wat tikken tegen het hoofd. ...

121
121
Anderlecht afgewezen: "Ik weigerde hun aanbod"

Yorbe Vertessen kijkt met bijzondere gevoelens uit naar de confrontatie van vanavond met Anderlecht. ...

103
103
‘Ontslag Bruno ligt klaar: Coucke verrast met opvolger’

De dagen van Vitor Bruno bij Anderlecht lijken geteld. Het geduld van Marc Coucke en de clubtop is ...

957
957
Bruno hakt knopen door: opstelling Anderlecht bekend

Ook na de overtuigende zege tegen Westerlo staat het mes Vitor Bruno nog steeds op de keel bij ...

74
74
Club Brugge stunt in CL: databureau voorspelt eindranking

Nadat het woensdag PSV over de knie legde, zit Club Brugge na vier speeldagen al aan negen punten in ...

163
163
Anderlecht voert druk op: Bruno met één been buiten

Van een ultimatum is er volgens Kenneth Bornauw geen sprake, maar dat Vitor Bruno zijn job op het ...

108
108
Jackpot voor Union: goudhaantje verlengt contract

Union vertoeft momenteel in Spanje, waar het tegen Celta de Vigo ongeslagen hoopt te blijven in de ...

43
43
Kopzorgen voor Club Brugge: trio valt door de mand

Nadat het eerder al won van Inter en Lens veroverde Club Brugge nu ook de scalp van PSV in de ...

396
396
Hans Vanaken deelt veelzeggend bericht na PSV-stunt

Hans Vanaken had na afloop van de Champions League-avond in Eindhoven niet veel woorden nodig om ...

435
435
'Bruno blijft roteren: opvallende wissel Anderlecht'

In de Europa League krijgt RSC Anderlecht straks RB Salzburg over de vloer. Na vlotte 4-1 zege tegen ...

207
207
Leko kruist vingers: Club Brugge likt wonden na CL-zege

Club Brugge boekte woensdag een fraaie 1-2 zege op het veld van PSV, en zette zo weer een stap ...

417
417

Meer sportnieuws