'Code rood bij Club Brugge: rampscenario voor Nilsson'

door
'Code rood bij Club Brugge: rampscenario voor Nilsson'

Woensdag leek er nog niets dan goed nieuws te rapen in Jan Breydel, waar Bjorn Meijer en Gustaf Nilsson hun terugkeer vierden in de 6-1 bekerzege tegen Belisia Bilzen. Een paar dagen later zit Nicky Hayen echter alweer met de handen in het haar.

Tenslotte bleek Nilsson, die voor het eerst sinds eind september in actie kwam na een ontsteking aan de achillespees, een reactie te ondervinden. Uit voorzorg stapt de 27-jarige Zweed daarom zaterdag niet mee de bus op richting Leuven. Al dreigt het daar niet bij te zullen blijven.

Nilsson mist Villa

Het Nieuwsblad spreekt slechts over een klein terugval, maar volgens Het Laatste Nieuws mag Nilsson ook door de Champions League-match tegen Aston Villa reeds een kruis maken. Wanneer hij precies weer speelklaar geraakt is nog een vraagteken", klinkt het onheilspellend.

Nog volgens HLN wordt zijn geteisterde kuit allicht extra rust gegund en keert hij pas na de interlandbreak terug. In dat geval mist Nilsson dus ook de match tegen Beerschot. Op die manier hoopt Blauw-Zwart een rampscenario zoals Jan Vertonghen in Anderlecht te voorkomen.

Jutglà of Vermant?

De aanvoerder van Paars-Wit ligt met een gelijkaardig probleem nu al drie maanden in de lappenmand. Hoe dan ook is de afwezigheid van Nilsson een opdoffer van formaat voor Hayen, die met Romeo Vermant en Ferran Jutglà wel nog over twee volwaardige back-ups beschikt.

Club legde deze zomer ruim zes miljoen op tafel om Nilsson weg te plukken bij Union. Met vier doelpunten en evenveel assists in 12 optredens leek de opvolger van Igor Thiago goed op weg om diens loodzware schoenen te vullen, tot blessureleed nu dus roet in het eten gooide.

Wie moet Nilsson vervangen?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

97
97
Club in het voordeel tegen Union? Leko is duidelijk

Club Brugge kan de komende dagen achterover leunen en rustig kijken hoe Union het er vanaf brengt. ...

70
70
Tzolis reageert na nieuwe knalprestatie op transfergeruchten

Club Brugge ligt meer dan ooit op titelkoers. Met een 2-0-zege tegen STVV breidt het zijn voorsprong ...

75
75
Kompany in de clinch met eigen speler: "Hj is verkeerd"

Bayern München ging zaterdag wel winnen op het veld van Wolfsburg, maar het likt eigenlijk nog ...

53
53
Club pluimt Kanaries en zet Union verder onder druk

Club Brugge heeft Union nog wat meer onder druk gezet in de strijd om de titel. Blauw-Zwart liet ...

131
131
"Ik zou heel graag bij STVV willen blijven"

Als Anderlecht zondag niet wint in Gent, dan is STVV helemaal zeker van de derde plaats in de ...

50
50
Lommel oordeelt over promotiekansen tegen Dender

Dender kent zijn tegenstander in de barrage om het behoud. De rode lantaarn zal het daarin moeten ...

84
84
Prachtig afscheid Vossen: "Een serieuze pleister op wonde"

Zulte Waregem zette zaterdag een punt achter zijn seizoen met een nieuwe zege tegen Dender. Daarbij ...

48
48
'Van Bommel eindelijk weer aan de slag bij deze topclub'

Het is intussen al twee jaar geleden dat Mark van Bommel de deur van de Bosuil achter zich ...

118
118
Bayern herpakt zich een beetje met nipte zege

De uitschakeling in de Champions League door PSG kwam deze week zeer hard aan bij Bayern ...

32
32
Doku wéér de uitblinker: City blijft in titelstrijd

Manchester City blijft volop Arsenal het vuur aan de schenen leggen in de Engelse titelstrijd. Het ...

62
62
Kiel in zak en as: Lommel houdt Beerschot uit barrages

Beerschot moet zijn promotiedroom definitief opbergen. De Mannekes zijn er op het Kiel niet in ...

212
212
'Coucke gooit alle remmen los: Romback doet RSCA daveren'

Marc Coucke droomt luidop van Romelu Lukaku, en dan telt hij niet meer. Het gerommel bij Napoli doet ...

1244
1244
Leko maakt ploeg bekend: één enorme verrassing

Club Brugge kan vanavond een volgende grote stap richting landstitel zetten. Ze ontvangen STVV, dat ...

127
127
'Benfica neemt verrassende beslissing over Ivanovic'

Voor topspelers uit de Jupiler Pro League is het niet altijd makkelijk om bij een vertrek meteen ...

60
60
Bommetje voor Clasico: "Vinicius was op weg naar Barça"

FC Barcelona kan voor de ultieme vernedering zorgen bij Real Madrid. Kampioen spelen in eigen huis ...

178
178
'AA Gent houdt schoonmaak: 11 spelers weg'

AA Gent haalde voor het tweede jaar op rij de Champions' Play-Offs, wat al progressie is. De jaren ...

364
364
KV Kortrijk stuurt vier spelers naar de uitgang

KV Kortrijk speelt komend seizoen weer in de Jupiler Pro League. De Kerels zijn al druk bezig met ...

73
73
Taravel waarschuwt voor AA Gent: "Weet iedereen binnen RSCA"

RSC Anderlecht speelt zondag een zeer belangrijk duel op het veld van AA Gent. Als RSCA er kan ...

139
139
Vossen wint afscheidsmatch, pandoering voor Cercle Brugge

In de Jupiler Pro League stonden er in de Relegation Play-Offs twee matchen op het programma. Voor ...

53
53
De Cuyper blinkt uit, Manchester United stelt teleur

In de Premier League en Bundesliga stonden er deze namiddag een aantal duels op het programma. Wat ...

46
46
Boskamp kritisch voor Hayen: "Lukt hem ook niet"

Bij KRC Genk draait het dit seizoen voor geen meter in de Jupiler Pro League. De Limburgers wonnen ...

188
188
Schot in de roos: Bertaccini ontroert met heuglijk nieuws

Adriano Bertaccini heeft zonet heuglijk nieuws aangekondigd, dat meteen voor veel reacties zorgt ...

96
96
'AA Gent hakt knoop door: twee toptransfers op komst'

AA Gent moét winnen van RSC Anderlecht, anders lijkt het seizoen stilaan over en out te zijn. ...

352
352
'Hallo, Belgische topclubs? FC Twente wil toeslaan in CPL'

Lommel SK strijdt om promotie en de Limburgers staan er alvast goed voor na een 3-1-zege tegen ...

78
78
Vanderbiest rekent zich niet rijk: "Heeft Union nog gedaan"

KV Mechelen won vorige week met 1-0 van AA Gent en deed zo een zeer goede zaak. Ze doen weer volop ...

95
95

Meer sportnieuws