'Code rood bij Club Brugge: rampscenario voor Nilsson'

1005 stemmen
'Code rood bij Club Brugge: rampscenario voor Nilsson'

Woensdag leek er nog niets dan goed nieuws te rapen in Jan Breydel, waar Bjorn Meijer en Gustaf Nilsson hun terugkeer vierden in de 6-1 bekerzege tegen Belisia Bilzen. Een paar dagen later zit Nicky Hayen echter alweer met de handen in het haar.

Tenslotte bleek Nilsson, die voor het eerst sinds eind september in actie kwam na een ontsteking aan de achillespees, een reactie te ondervinden. Uit voorzorg stapt de 27-jarige Zweed daarom zaterdag niet mee de bus op richting Leuven. Al dreigt het daar niet bij te zullen blijven.

Nilsson mist Villa

Het Nieuwsblad spreekt slechts over een klein terugval, maar volgens Het Laatste Nieuws mag Nilsson ook door de Champions League-match tegen Aston Villa reeds een kruis maken. Wanneer hij precies weer speelklaar geraakt is nog een vraagteken", klinkt het onheilspellend.

Nog volgens HLN wordt zijn geteisterde kuit allicht extra rust gegund en keert hij pas na de interlandbreak terug. In dat geval mist Nilsson dus ook de match tegen Beerschot. Op die manier hoopt Blauw-Zwart een rampscenario zoals Jan Vertonghen in Anderlecht te voorkomen.

Jutglà of Vermant?

De aanvoerder van Paars-Wit ligt met een gelijkaardig probleem nu al drie maanden in de lappenmand. Hoe dan ook is de afwezigheid van Nilsson een opdoffer van formaat voor Hayen, die met Romeo Vermant en Ferran Jutglà wel nog over twee volwaardige back-ups beschikt.

Club legde deze zomer ruim zes miljoen op tafel om Nilsson weg te plukken bij Union. Met vier doelpunten en evenveel assists in 12 optredens leek de opvolger van Igor Thiago goed op weg om diens loodzware schoenen te vullen, tot blessureleed nu dus roet in het eten gooide.

Wie moet Nilsson vervangen?

Meest recent

Vertonghen geeft pronostiek Duivels: "Heel goed voorteken"

We hebben er even op moeten wachten, maar maandagavond begint eindelijk het WK van de Rode Duivels. ...

8
8
Anderlecht pakt uit met verrassende contractverlenging

Bij Anderlecht wordt de puzzel voor volgend seizoen op dit moment volop gelegd. Sportief directeur ...

42
42
Mist hij een WK-match of niet? Plan-Doku onthuld

Er viel vorig weekend plots een bommetje in het Belgische kamp, want plots raakte bekend dat ...

50
50
'Rigaux verrast compleet met nieuwe coach Feyenoord'

Dévy Rigaux lag de voorbije weken al meteen onder vuur in Nederland. Bij zijn aanstelling als ...

73
73
'Totale chaos: WK-deelnemer zet bondscoach meteen op straat'

Het WK is nog maar enkele dagen ver, maar het lijkt erop dat bij één deelnemer nu al ...

60
60
Volgende vertrekker bij Antwerp officieel bevestigd

Antwerp staat voor een bijzonder drukke transferzomer. Technisch directeur Marc Overmars lijkt een ...

88
88
'Hoefkens verbaast en keert toch terug naar JPL'

Voor Carl Hoefkens is het een zeer woelig seizoen geweest. De trainer slaagde er uiteindelijk niet ...

144
144
TRANSFERUURTJE: 'Transfer De Cat nadert, dubbelslag bij Club'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

272
272
“Van Dijk moet Koeman aanpakken”: onrust bij Oranje

Onze Noorderburen zijn het WK op een valse nooit gestart. Nederland kwam tegen Japan tot twee keer ...

130
130
Depay onderdeel van spot: één beeld zorgt voor ophef

Memphis Depay stond zondag niet in de basis bij Nederland tegen Japan, maar wist toch al ruim voor ...

120
120
Viertal Duivels dé sleutel voor WK: “Lot ligt in hun handen”

De Rode Duivels nemen het vanavond op tegen Egypte in de eerste WK-wedstrijd van Groep G. Bondscoach ...

76
76
Real pakt uit: Mourinho heeft monstertransfer beet

José Mourinho is nog maar net officieel coach van Real Madrid, maar de geruchtenmolen draait ...

146
146
'Anderlecht gaat voor stunttransfer bij Manchester United'

RSC Anderlecht speurt wereldwijd rond naar versterking. Ze kijken rond naar ervaren jongens, maar ...

233
233
Tielemans laat fans nu al dromen: "Op alles voorbereid"

De Rode Duivels openen vanavond hun WK met een partij tegen Egypte. Youri Tielemans start uiteraard ...

50
50
Leegloop Antwerp: ervaren pion plots naar Saudi-Arabie

De leegloop bij Royal Antwerp FC houdt aan. De Antwerpse club ziet nog een speler de club verlaten. ...

209
209
Vanaken krijgt emotionele verrassing vlak voor WK-start

Terwijl de ogen van voetballiefhebbers deze avond gericht zijn op de eerste WK-opdracht van de Rode ...

499
499
Vrancken naar Anderlecht? Tavolieri geeft het antwoord

RSC Anderlecht start binnen een week aan de voorbereiding van het nieuwe seizoen. Tegen dan moet er ...

1159
1159
Eén groot vraagteken blijft Duivels achtervolgen

België begint vanavond aan zijn WK met een match tegen Egypte. Wat mogen we dit WK verwachten ...

48
48
Rode Duivels verrast: 'Drastische ingreep voor WK-match'

Egypte lijkt net voor de WK-match tegen België een drastische beslissing te nemen. De speler ...

172
172
Vanaken-schok tegen Egypte? "Best mogelijke combinatie"

Bondscoach Rudi Garcia wou op zijn persbabbel daags voor de match niet in zijn kaarten laten kijken. ...

254
254
Egypte waarschuwt voor vier Duivels: "Vergeet hem niet"

De WK-stress bereikt stilaan een hoogtepunt, het aftellen is nu ook echt begonnen. Maandagavond ...

153
153
Theate of Mechele in basis? Albert hakt knoop al door

De Rode Duivels kruisen maandagavond in Seattle de degens met Egypte. Voor de eerste groepsmatch op ...

125
125
"Niet moeien": Doku krijgt duidelijke reactie op 'bevallingsverlof'

Jérémy Doku moet dit WK dé blinkvanger worden bij de Rode Duivels. Maar door ...

358
358
Rode Duivels krijgen al eerste mokerslag voor WK-opener

Nog voor de WK-opener krijgen de Rode Duivels al een stevige waarschuwing. België wordt overal ...

654
654
Valse start Oranje: grote zondebok krijgt natie over zich heen

Voor Nederland is het WK 2026 met een valse noot van start gegaan. Tegen Japan gaf Oranje in de ...

208
208

Meer sportnieuws