'Code rood bij Club Brugge: rampscenario voor Nilsson'

door
'Code rood bij Club Brugge: rampscenario voor Nilsson'

Woensdag leek er nog niets dan goed nieuws te rapen in Jan Breydel, waar Bjorn Meijer en Gustaf Nilsson hun terugkeer vierden in de 6-1 bekerzege tegen Belisia Bilzen. Een paar dagen later zit Nicky Hayen echter alweer met de handen in het haar.

Tenslotte bleek Nilsson, die voor het eerst sinds eind september in actie kwam na een ontsteking aan de achillespees, een reactie te ondervinden. Uit voorzorg stapt de 27-jarige Zweed daarom zaterdag niet mee de bus op richting Leuven. Al dreigt het daar niet bij te zullen blijven.

LEES OOK: Club Brugge verrast en zet vol in op supertalent (16)

Nilsson mist Villa

Het Nieuwsblad spreekt slechts over een klein terugval, maar volgens Het Laatste Nieuws mag Nilsson ook door de Champions League-match tegen Aston Villa reeds een kruis maken. Wanneer hij precies weer speelklaar geraakt is nog een vraagteken", klinkt het onheilspellend.

Nog volgens HLN wordt zijn geteisterde kuit allicht extra rust gegund en keert hij pas na de interlandbreak terug. In dat geval mist Nilsson dus ook de match tegen Beerschot. Op die manier hoopt Blauw-Zwart een rampscenario zoals Jan Vertonghen in Anderlecht te voorkomen.

Jutglà of Vermant?

De aanvoerder van Paars-Wit ligt met een gelijkaardig probleem nu al drie maanden in de lappenmand. Hoe dan ook is de afwezigheid van Nilsson een opdoffer van formaat voor Hayen, die met Romeo Vermant en Ferran Jutglà wel nog over twee volwaardige back-ups beschikt.

Club legde deze zomer ruim zes miljoen op tafel om Nilsson weg te plukken bij Union. Met vier doelpunten en evenveel assists in 12 optredens leek de opvolger van Igor Thiago goed op weg om diens loodzware schoenen te vullen, tot blessureleed nu dus roet in het eten gooide.

Wie moet Nilsson vervangen?

Meest recent

Zulte Waregem stuurt pion na halfjaar al door

Zulte Waregem beleefde een eerste seizoenshelft met pieken en dalen. Dat blijkt ook uit hun plaats ...

1
1
'Anderlecht pakt groots uit met contract van vijf jaar'

Bij Anderlecht belooft het nog een zeer drukke wintermercato te worden. Die staat niet alleen in het ...

173
173
'Man Utd verbaast vriend en vijand met nieuwe coach'

Manchester United ging deze week over tot drastische actie. Na een 1-1-gelijkspel tegen Leeds en ...

53
53
'Cercle verbaast met megatransfer van 9 miljoen'

Cercle Brugge stelde dinsdag met Dante Vanzeir een bekende naam voor als nieuwste offensieve ...

104
104
'Charleroi gaat voor sterspeler, Beveren voor smaakmaker'

De transfermarkt is officieel geopend in België. De Belgische ploegen zijn zoals vanouds weer ...

32
32
Zulte Waregem zorgt voor positieve volgende stap

We opperden de afgelopen dagen voor minder buitenlandse spelers en meer kansen voor de Belgische ...

82
82
Done deal: Charleroi maakt opvolger De Mil bekend

Sporting Charleroi zag Rik De Mil naar AA Gent vertrekken. De Zebra's namen rustig hun tijd om na te ...

102
102
Vermeeren in oog van de storm bij OM

Arthur Vermeeren dacht net vertrokken te zijn bij OM — tot één actie alles deed ...

101
101
'Bassette en Ngonge klaar voor opvallende transfers'

Norman Bassette en Cyril Ngonge zouden wel eens een transfer kunnen versieren deze mercato. De twee ...

77
77
Ten Hag zorgt voor gigantische verrassing met nieuwe job

Erik ten Hag heeft voor een enoirme verrassing gezorgd. De voormalige coach van Bayer Leverkusen, ...

35
35
Duranville naar Anderlecht? Dit zegt Hasi daarover

Bij RSC Anderlecht is het voorlopig nog windstil omtrent ingaande versterking. Nochtans heeft ...

194
194
'Solden in Anderlecht: update contracten De Cat & co'

Het zijn nog maar eens solden bij RSC Anderlecht, waar tal van miscasts in januari liefst bij het ...

320
320
'Plottwist bij Club Brugge: exit in stroomversnelling?'

Club Brugge vertoeft momenteel op winterstage in Marbella, waar Ivan Leko de basis moet leggen voor ...

491
491
'AA Gent doet gouden zaken: miscast laat kassa rinkelen'

AA Gent bereikte dinsdag een akkoord met Cercle Brugge omtrent Dante Vanzeir, die mét ...

389
389
'5 voor 12 in Anderlecht: catastrofe wenkt voor Renard'

Zijn nieuwe bazen winden er geen doekjes om dat Olivier Renard zich in januari moet bewijzen. De ...

361
361
Hrosovsky speelt open kaart over toekomst bij KRC Genk

Een vertrek van een of meerdere sterkhouders leek niet aan de orde, maar als een donderslag bij ...

396
396
Hasi houdt adem in: Anderlecht vreest rampscenario

Met een magere 4 op 12 sloot RSC Anderlecht het jaar op teleurstellende wijze af. Als oorzaak ...

400
400
Tzolis klapt uit de biecht: jackpot voor Club Brugge?

Club Brugge wil de kern bij elkaar houden in januari, al zou dat wel eens gemakkelijker gezegd ...

656
656
'Anderlecht dumpt duo: verrassende comeback op til?'

RSC Anderlecht moet in januari vooral de veel te brede kern zien af te slanken, maar Besnik Hasi ...

614
614
Maarten Breckx en Lies Vandenberghe doen VTM-kijker huiveren

Ze staan vaak langs de zijlijn, scherp van tong en perfect voorbereid. Maar achter de camera, ver ...

141
141
Degryse maakt korte metten met Gouden Schoen: “Echt bizar”

De Gouden Schoen staat voor de deur en de analisten roepen één voor één ...

238
238
Cercle in de wolken met toptransfer: “Grote meerwaarde”

Cercle Brugge hoopt zich na de winterbreak uit de degradatiezorgen te spelen. Groen-Zwart zit ook ...

130
130
Leko duidelijk over Gouden Schoen: “Ik zou in shock zijn…”

Zondag staat het gala van de Gouden Schoen op het programma en de grote favoriet is Christos Tzolis. ...

215
215
‘Bliksemontslag Pocognoli: Russische tiran in Monaco’

Sebastien Pocognoli koos voor een uitdaging bij AS Monaco. De Belgische oefenmeester maakte veel ...

604
604
Harde hand van Leko: Vanaken onthult Club-werkwijze

Club Brugge is momenteel op stage in Marbella en Ivan Leko hoopt de selectie klaar te stomen voor de ...

313
313

Meer sportnieuws