Zondag Genk-Antwerp: De Roeck niet te spreken

2372 stemmen
Zondag Genk-Antwerp: De Roeck niet te spreken

Antwerp heeft donderdag een zorgeloze avond beleefd. Het rekende in de Croky Cup zonder enige problemen af met KMSK Deinze en stuurde de tweedeklasser met een klinkende 6-1 terug naar huis. De verliezende finalist van vorig seizoen plaatste zich dus makkelijk voor de achtste finale, waarin KV Kortrijk als tegenstander wacht.

Het is wel nog wachten tot volgende week eer ze bij Antwerp weten wanneer die affiche precies wacht en dus kunnen ze zich eerst maar beter weer focussen op de competitie. Daarin komt hun volgende opdracht er wel zéér snel aan.

LEES OOK: Club Brugge deelt Anderlecht, Genk & co transfertikken uit

De Roeck niet te spreken voor topper tegen Genk

Zondag speelt de Great Old immers een absolute topper. Ze moeten dan immers op bezoek bij leider KRC Genk. Zelf staat Antwerp momenteel knap op de tweede plaats, met een achterstand van vijf punten op de Limburgers. Ze kunnen straks dus een heel goede of heel slechte zaak doen.

Jonas De Roeck is echter niet te spreken over de timing van die wedstrijd. "Ze hadden toch op voorhand kunnen voorspellen dat zondag een belangrijke competitiematch wacht?", foetert de trainer bij Gazet van Antwerpen. "We hadden gehoopt gisteren, woensdag te kunnen spelen. Dat had een wereld van verschil gemaakt. Nu krijgen we minder dan drie dagen hersteltijd. Daarom toch een puntje van kritiek tegenover de kalendermaker."

Amper 2 dagen rust voor Antwerp

De kraker in Genk staat zondag immers al om 13u30 geprogrammeerd, terwijl Antwerp donderdagavond om 21u nog aan de bak moet. Dat maakt dat ze eigenlijk slechts twee dagen hebben om te recupereren voor die toch wel cruciale kraker. Dat is toch een serieus nadeel voor Antwerp.

Zeker omdat Genk wél een extra rustdag kreeg. De leider mocht immers wel woensdag al aan de bak in de beker. Ze gingen toen simpel met 0-2 winnen bij SK Beveren en kunnen dus met vertrouwen toeleven naar zondag.

🚀 Royal Antwerp FC-fans lezen nu:

Dwomoh tekent voor drie jaar bij verrassende club
Dwomoh tekent voor drie jaar bij verrassende club
216

Is de onvrede van De Roeck terecht?

Meest recent

Rode Duivels krijgen nieuwe mokerslag voor Iran

België heeft alles nog in eigen handen op het WK, maar de nieuwste cijfers van Opta zijn ...

281
281
Biancone: "Hij speelde grote rol bij RSCA-transfer"

RSC Anderlecht stelde Giulian Biancone voor als eerste zomeraanwinst. De Franse centrale verdediger ...

50
50
Einde van een soap: BAS zet AA Gent op zijn plaats

De saga over het competitieformat is eindelijk van de baan. Het Belgisch Arbitragehof voor de Sport ...

105
105
Sporting Charleroi rondt absolute miljoenendeal af

Sporting Charleroi heeft een knappe uitgaande transfer afgerond. De kassa in het Zwarte Land rinkelt ...

14
14
Van Gucht breekt stilte over hardnekkige beschuldiging

Ruben Van Gucht duikt op in sportzalen, in talkshows en in krantenkoppen, maar vooral in discussies ...

17
17
Real Madrid komt met officieel statement over Olise

Real Madrid werd de afgelopen dagen weer veelvuldig gelinkt aan Michael Olise. De Franse ...

100
100
'Standard heeft beet: ex-speler keert terug naar Luik'

Standard staat op het punt om een volgende ingaande transfer af te ronden. La Dernière Heure ...

107
107
WK-vervanger Pacho-Ordonez ooit bijna van Beerschot

Ecuador heeft achteraan heel veel kwaliteit rondlopen. Met Willian Pacho en Joel Ordonez hebben ze ...

15
15
Anderlecht en Pocognoli? RSCA neemt ferm standpunt in

Karel Geraerts wordt niet de nieuwe trainer van RSC Anderlecht. Het Laatste Nieuws liet weten dat ...

356
356
Start Lukaku al tegen Iran? Garcia geeft duidelijke update

De Rode Duivels spelen zondag tegen Iran hun tweede partij. De Belgen weten dat ze moeten winnen, ...

143
143
'Lyon wil na Duranville tweede Belg vastleggen'

Olympique Lyon zal weldra Julien Duranville officieel voorstellen. Als het van de Fransen afhangt, ...

32
32
Ajax is helemaal verlost van dure floptransfer

Wanbeleid hebben ervoor gezorgd dat Ajax niet langer de nummer één is in Nederland. De ...

34
34
Iniesta stuurt straffe open brief na WK-kritiek op Spanje

Spanje begon zeer teleurstellend aan het WK met een 0-0-gelijkspel te gen Kaapverdië. ...

25
25
'Serie A-transfers: Lang en Jashari genoemd'

Noa Lang en Ardon Jashari waren twee heerlijke voetballers die voor Club Brugge speelden. Beiden ...

91
91
Van Crombrugge en Vanessa doen internet daveren met één foto

Vanessa D'Hooghe weet al jaren hoe het voelt om in de schijnwerpers van het Belgische voetbal te ...

210
210
Anderlecht reageert meteen op geruchten over Geraerts

Het Laatste Nieuws kwam namiddag met het nieuws dat Karel Geraerts bij de laatste twee kandidaten ...

495
495
Beerschot: volgende sterkhouder weg én nieuw contract

Het zijn drukke dagen op het Kiel. Beerschot haalde een aantal nieuwe spelers, maar er vertrekken er ...

65
65
Geraerts naar Anderlecht? Fans van RSCA reageren massaal

Karel Geraerts zou een van de twee topkandidaten zijn om trainer te worden van RSC Anderlecht. Dat ...

321
321
'Union SG legt verrassend bod neer in de Eredivisie'

Bij Union SG zijn ze al héél actief geweest op de transfermarkt. En het einde is nog ...

76
76
Anderlecht strikt Biancone: "Dàt moeten ze niét verwachten"

RSC Anderlecht haalde met Giulian Biancone een nieuwe verdediger in huis. Met zijn 26 jaar komt er ...

239
239
Trainersbom Anderlecht: 'Belg bij twee laatste kandidaten'

Bij RSC Anderlecht zit de vakantieperiode erop, maandag hervat de recordkampioen met trainer. ...

706
706
Vanaken-debat bereikt kookpunt: analist klopt hard op tafel

Zal hij starten tegen Iran of niet? De discussie rond een eventuele basisplaats van Hans Vanaken op ...

404
404
Geschiedenis! Club Brugge meldt straffe Europese mijlpaal

Club Brugge zette de voorbije seizoenen knappe resultaten neer in de Europese competities. En die ...

456
456
'Nieuwe wending De Cat: vraagprijs Anderlecht maakt brokken'

Het blijft de verwachting dat Nathan De Cat deze zomer een mooie transfer maakt. Zijn vertrek bij ...

648
648
'Premier League op stelten: monsterlijk transferplan City'

Manchester City is begonnen aan het post-Pep Guardiola tijdperk. Voorlopig is het nog even wachten ...

286
286

Meer sportnieuws