Zondag Genk-Antwerp: De Roeck niet te spreken

2372 stemmen
Zondag Genk-Antwerp: De Roeck niet te spreken

Antwerp heeft donderdag een zorgeloze avond beleefd. Het rekende in de Croky Cup zonder enige problemen af met KMSK Deinze en stuurde de tweedeklasser met een klinkende 6-1 terug naar huis. De verliezende finalist van vorig seizoen plaatste zich dus makkelijk voor de achtste finale, waarin KV Kortrijk als tegenstander wacht.

Het is wel nog wachten tot volgende week eer ze bij Antwerp weten wanneer die affiche precies wacht en dus kunnen ze zich eerst maar beter weer focussen op de competitie. Daarin komt hun volgende opdracht er wel zéér snel aan.

LEES OOK: 'Anderlecht slaat toe: Jean Kindermans keert terug'

De Roeck niet te spreken voor topper tegen Genk

Zondag speelt de Great Old immers een absolute topper. Ze moeten dan immers op bezoek bij leider KRC Genk. Zelf staat Antwerp momenteel knap op de tweede plaats, met een achterstand van vijf punten op de Limburgers. Ze kunnen straks dus een heel goede of heel slechte zaak doen.

Jonas De Roeck is echter niet te spreken over de timing van die wedstrijd. "Ze hadden toch op voorhand kunnen voorspellen dat zondag een belangrijke competitiematch wacht?", foetert de trainer bij Gazet van Antwerpen. "We hadden gehoopt gisteren, woensdag te kunnen spelen. Dat had een wereld van verschil gemaakt. Nu krijgen we minder dan drie dagen hersteltijd. Daarom toch een puntje van kritiek tegenover de kalendermaker."

Amper 2 dagen rust voor Antwerp

De kraker in Genk staat zondag immers al om 13u30 geprogrammeerd, terwijl Antwerp donderdagavond om 21u nog aan de bak moet. Dat maakt dat ze eigenlijk slechts twee dagen hebben om te recupereren voor die toch wel cruciale kraker. Dat is toch een serieus nadeel voor Antwerp.

Zeker omdat Genk wél een extra rustdag kreeg. De leider mocht immers wel woensdag al aan de bak in de beker. Ze gingen toen simpel met 0-2 winnen bij SK Beveren en kunnen dus met vertrouwen toeleven naar zondag.

Is de onvrede van De Roeck terecht?

Meest recent

Sporting Hasselt laat grote naam naar Nederland verkassen

Sporting Hasselt maakte al een aantal nieuwkomers bekend, maar er vertrokken ook al heel wat ...

0
0
Steven Defour haalt vernietigend uit op X: "Zo, zo..."

Na dagen van kritiek, twijfel en frustratie lijkt de sfeer rond de Rode Duivels plots volledig ...

44
44
'Smaakmaker Beveren grof wild: JPL-topclubs in de markt'

SK Beveren maakt zich op voor zijn grote terugkeer in de Jupiler Pro League. Het zal zich daarvoor ...

27
27
Rode Duivels terug op schema: Rudi, niet opjagen!

Bondscoach Rudi Garcia scoorde de afgelopen dagen niet echt punten. Niet zozeer met zijn tactische ...

25
25
'West Ham United verrast met Belgische transfer'

West Ham United zou op het punt staan om op een van de cruciale posities binnen de club een Belg aan ...

12
12
Viktor Verhulst onthult groot geheim Ruben Van Gucht

Ruben Van Gucht is nog steeds 'the talk of the town'. De veelzijdige presentator en DJ is zowat ...

29
29
Belgische transfers: verrassende deals in Duitsland en Hongarije

Er beweegt stilaan heel veel op de transfermarkt. Er zijn een aantal Belgen die onderdak hebben ...

24
24
'Kuyt polst naar ex-speler Beerschot, JPL grootste kans'

De zomermercato begint stilaan op gang te komen. De Belgische ploegen speuren rond naar versterking. ...

60
60
Duivels in 1/16de finales: één land absoluut te mijden

Nu de kwalificatie een feit is, kunnen de Rode Duivels beginnen vooruitblikken op het vervolg van ...

210
210
"Zorgde voor paniek" - kranten zien ook dissonant bij sterke Duivels

De Rode Duivels mogen naar de volgende ronde van het WK 2026. Een klinkende 1-5-zege tegen ...

178
178
'Van WK naar Premier League: straffe wending Meunier'

Momenteel zijn de Rode Duivels volop gefocust op het neerleggen van een mooie WK-campagne. Maar voor ...

99
99
Vanaken definitief WK-basisspeler? Analisten vellen verdict

De Rode Duivels hebben indruk gemaakt in hun laatste groepswedstrijd op het WK 2026. Uiteraard was ...

583
583
"Hij wordt niet gewaardeerd" - Garcia in de bres voor viertal

Rudi Garcia heeft zijn gram gehaald op het WK 2026. Zijn Rode Duivels pakten alsnog de groepswinst ...

242
242
TRANSFERUURTJE: 'Club maakt Genk woest, toptransfer Raskin'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

302
302
Degryse voorspelt eindstation van België op WK

De Rode Duivels hebben na een aarzelende WK-start alsnog de groepswinst gepakt in Groep G. Na de 5-1 ...

547
547
Garcia bijt van zich af: “Dat was het enige verschil”

Bondscoach Rudi Garcia kreeg de afgelopen twee wedstrijden de volle laag. Na een 1-1 tegen Egypte en ...

65
65
Iran haalt verwoestend uit naar FIFA en Infantino

Iran ligt al een tijdje in de clinch met de Verenigde Staten en daar komt nu ook de FIFA bij. Na de ...

380
380
CEPANI velt oordeel: rekening DAZN aan Pro League bekend

De soap rond DAZN en de rechten van het Belgische voetbal duurt nog steeds verder. De ...

166
166
Doku toch streng ondanks overtuigende WK-zege

Er was de afgelopen tijd heel wat te doen om Jérémy Doku. De buitenspeler viel uit met ...

107
107
Blijft Vanaken in de basis? Duidelijk oordeel na Nieuw-Zeeland

Hans Vanaken kreeg tegen Nieuw-Zeeland zijn kans in de basis naast Youri Tielemans en Kevin De ...

572
572
De Bruyne glundert voor camera: pakkende reden voor viering

Kevin De Bruyne was bezig aan een moeizaam wereldkampioenschap. Maar na een sterke prestatie tegen ...

88
88
Saelemaekers zorgt voor valse noot: "Waarom doet hij dat?!"

De Rode Duivels hebben dan toch hun poule kunnen winnen op het WK 2026. Dat deden ze bovendien na ...

668
668
'Transferoorlog Club vs. Genk: Racing slaat fors terug'

Terwijl het WK op volle toeren draait, zijn de ploegen uit de Jupiler Pro League druk in de weer met ...

977
977
WK-route Duivels: weg open naar loodzware kwartfinale?

De Rode Duivels hebben dan toch beslag gelegd op groepswinst op het WK 2026. Nu hun poulefase achter ...

337
337
Europese pers draait volledig om: één Duivel hemel in geprezen

Na twee mindere wedstrijden hebben de Rode Duivels de rug gerecht op het WK 2026. Met een klinkende ...

1026
1026

Meer sportnieuws