Zondag Genk-Antwerp: De Roeck niet te spreken

door
Zondag Genk-Antwerp: De Roeck niet te spreken

Antwerp heeft donderdag een zorgeloze avond beleefd. Het rekende in de Croky Cup zonder enige problemen af met KMSK Deinze en stuurde de tweedeklasser met een klinkende 6-1 terug naar huis. De verliezende finalist van vorig seizoen plaatste zich dus makkelijk voor de achtste finale, waarin KV Kortrijk als tegenstander wacht.

Het is wel nog wachten tot volgende week eer ze bij Antwerp weten wanneer die affiche precies wacht en dus kunnen ze zich eerst maar beter weer focussen op de competitie. Daarin komt hun volgende opdracht er wel zéér snel aan.

LEES OOK: 'Antwerp-Genk: Oosting en Hayen hakken knopen door'

De Roeck niet te spreken voor topper tegen Genk

Zondag speelt de Great Old immers een absolute topper. Ze moeten dan immers op bezoek bij leider KRC Genk. Zelf staat Antwerp momenteel knap op de tweede plaats, met een achterstand van vijf punten op de Limburgers. Ze kunnen straks dus een heel goede of heel slechte zaak doen.

Jonas De Roeck is echter niet te spreken over de timing van die wedstrijd. "Ze hadden toch op voorhand kunnen voorspellen dat zondag een belangrijke competitiematch wacht?", foetert de trainer bij Gazet van Antwerpen. "We hadden gehoopt gisteren, woensdag te kunnen spelen. Dat had een wereld van verschil gemaakt. Nu krijgen we minder dan drie dagen hersteltijd. Daarom toch een puntje van kritiek tegenover de kalendermaker."

Amper 2 dagen rust voor Antwerp

De kraker in Genk staat zondag immers al om 13u30 geprogrammeerd, terwijl Antwerp donderdagavond om 21u nog aan de bak moet. Dat maakt dat ze eigenlijk slechts twee dagen hebben om te recupereren voor die toch wel cruciale kraker. Dat is toch een serieus nadeel voor Antwerp.

Zeker omdat Genk wél een extra rustdag kreeg. De leider mocht immers wel woensdag al aan de bak in de beker. Ze gingen toen simpel met 0-2 winnen bij SK Beveren en kunnen dus met vertrouwen toeleven naar zondag.

Is de onvrede van De Roeck terecht?

Meest recent

Kranten streng: 3 drietjes bij dramatisch Anderlecht

Anderlecht dreigt in de Champions' Play-Off stilaan een figurant te worden. Paars-Wit zakte al weg ...

76
76
Onvrede ondanks zege bij Club: "Dat mag echt niet"

Club Brugge heeft zijn start in de Champions' Play-Off niet gemist. Het blijft in het spoor van ...

70
70
Ontgoocheling bij Anderlecht: "Eerste helft was héél slecht"

Anderlecht is er niet in geslaagd om een goede start te nemen in de Champions' Play-Off. Het leed al ...

87
87
Eén helft wervelen volstaat: Club telt Anderlecht uit

Club Brugge heeft ervoor gezorgd dat het in het spoor blijft van Union in de titelstrijd. In de ...

119
119
'Hayen kan opgelucht ademhalen na blessurenieuws'

KRC Genk likte tijdens de interlandbreak zijn wonden na het missen van de top zes. De Limburgers ...

53
53
Vertrek bij Real? Vinicius Junior spreekt klare taal

De komende dagen zullen weer alle ogen gericht zijn op de Champions League, waarin de ...

41
41
Anderlecht ziet sterretjes: fans duiden zondebok aan

De klassieker tussen Club Brugge en Anderlecht is voor beide teams van cruciaal belang. Paars-Wit ...

274
274
Pocognoli zorgt voor straffe reeks: CL op komst?

In oktober was er de nodige ophef toen Sébastien Pocognoli plots zijn biezen pakte bij Union. ...

39
39
Verrassende optie bij Duivels: "Vuurtje brandt weer"

Zowat anderhalve maand voor de selectie voor het WK bekendgemaakt moet worden, zijn er nog de nodige ...

65
65
'Dwomoh probeert carrière met transfer weer te lanceren'

Het Belgische voetbal blijft heel wat grote talenten produceren, al kunnen die niet allemaal de hoge ...

45
45
11 namen: Vanaken terug bij Club, Taravel verrast

Er wordt op Paasmaandag heel wat gevoetbald in de Jupiler Pro League. De dag wordt afgetrapt met de ...

177
177
Malinwa-hit Van Brederode scoort met knappe voetbaldochter

Bij KV Mechelen staat alles op scherp. De club begint straks aan de eerste Champions' Play-Offs uit ...

49
49
Enorme verrassing bij Anderlecht tegen Club?

Op deze paasmandag zijn in de Jupiler Pro League vrijwel alle ogen gericht op de kraker tussen Club ...

168
168
TRANSFERUURTJE: 'Club in actie voor opvolger Mignolet, droomaanwinst Barça'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

65
65
Cornelis haalt uit en komt met Verboomen-onthulling

De scheidsrechters en VAR komen deze speeldag weer zwaar in opspraak. Ook tijdens Westerlo - ...

43
43
Anderlecht-sterkhouder geeft grote hint over toekomst

RSC Anderlecht begint op maandag aan Play-Off 1 met de topper tegen Club Brugge. Achter de schermen ...

190
190
Club Brugge krijgt ferme waarschuwing voor Anderlecht

Club Brugge neemt het op de eerste speeldag van de Champions Play-Offs op tegen RSC Anderlecht. ...

248
248
KVM wil cashen op smaakmaker: Belgische topclub ruikt kans

KV Mechelen begint maandagavond aan zijn eerste campagne in de Champions' Play-Offs. De Mechelaars ...

222
222
Club vs. Anderlecht: Boeckx waagt zich aan voorspelling

Maandagnamiddag staat dé affiche van de openingsspeeldag in de Champions' Play-Offs op het ...

193
193
UCL op TV: hier kijk jij naar Real-Bayern en PSG-Liverpool

De kwartfinales van de Champions League staan voor de deur en dat levert enkele affiches op om van ...

70
70
Van Crombrugge en Vanessa breken internet met één bericht

Vanessa D’Hooghe en Hendrik Van Crombrugge laten opnieuw harten smelten. Deze keer geen ...

166
166
"Belachelijk" - Union flink benadeeld in volle titelstrijd

De Champions' Play-Offs zijn van start gegaand, de ontknoping van de titelstrijd is ingezet. Daarbij ...

323
323
Opvolger Mignolet: nationale nummer één of straffe comeback?

Club Brugge trapt maandagnamiddag zijn campagne in de Champions' Play-Offs af met een thuismatch ...

277
277
Bizarre fase in Play-Downs: "Vooral heel pijnlijk voor hem"

Zulte Waregem is er niet in geslaagd om zijn campagne in de Relegation Play-Offs te openen met een ...

117
117
Marc Coucke op kookpunt bij start Play-Offs Anderlecht

Vandaag is meteen een belangrijke dag voor Paars-Wit. De spanning stijgt, de verwachtingen zijn ...

399
399

Meer sportnieuws