Zondag Genk-Antwerp: De Roeck niet te spreken

2372 stemmen
Zondag Genk-Antwerp: De Roeck niet te spreken

Antwerp heeft donderdag een zorgeloze avond beleefd. Het rekende in de Croky Cup zonder enige problemen af met KMSK Deinze en stuurde de tweedeklasser met een klinkende 6-1 terug naar huis. De verliezende finalist van vorig seizoen plaatste zich dus makkelijk voor de achtste finale, waarin KV Kortrijk als tegenstander wacht.

Het is wel nog wachten tot volgende week eer ze bij Antwerp weten wanneer die affiche precies wacht en dus kunnen ze zich eerst maar beter weer focussen op de competitie. Daarin komt hun volgende opdracht er wel zéér snel aan.

LEES OOK: 'Club Brugge kan Antwerp pijn doen met Vermeeren'

De Roeck niet te spreken voor topper tegen Genk

Zondag speelt de Great Old immers een absolute topper. Ze moeten dan immers op bezoek bij leider KRC Genk. Zelf staat Antwerp momenteel knap op de tweede plaats, met een achterstand van vijf punten op de Limburgers. Ze kunnen straks dus een heel goede of heel slechte zaak doen.

Jonas De Roeck is echter niet te spreken over de timing van die wedstrijd. "Ze hadden toch op voorhand kunnen voorspellen dat zondag een belangrijke competitiematch wacht?", foetert de trainer bij Gazet van Antwerpen. "We hadden gehoopt gisteren, woensdag te kunnen spelen. Dat had een wereld van verschil gemaakt. Nu krijgen we minder dan drie dagen hersteltijd. Daarom toch een puntje van kritiek tegenover de kalendermaker."

Amper 2 dagen rust voor Antwerp

De kraker in Genk staat zondag immers al om 13u30 geprogrammeerd, terwijl Antwerp donderdagavond om 21u nog aan de bak moet. Dat maakt dat ze eigenlijk slechts twee dagen hebben om te recupereren voor die toch wel cruciale kraker. Dat is toch een serieus nadeel voor Antwerp.

Zeker omdat Genk wél een extra rustdag kreeg. De leider mocht immers wel woensdag al aan de bak in de beker. Ze gingen toen simpel met 0-2 winnen bij SK Beveren en kunnen dus met vertrouwen toeleven naar zondag.

🚀

Is de onvrede van De Roeck terecht?

Meest recent

'Kompany krijgt zijn zin: Bayern akkoord voor topaanwinst'

Bayern München was afgelopen seizoen oppermachtig in Duitsland en pakte de dubbel, met ...

5
5
Doku: "Alleen op dat vlak is Yamal beter dan ik"

De Rode Duivels beginnen straks na een goede voorbereiding met zeer veel vertrouwen aan het WK. Als ...

11
11
'Club Brugge vindt oplossing voor banneling'

Bij Club Brugge staan er de komende weken en maanden nog heel wat transfers op til, zowel aan ...

105
105
Rode Duivel leeft plots helemaal weer op in Bundesliga

Na het mislukte WK 2022 drong zich een generatiewissel op bij de Rode Duivels, maar die liep niet ...

27
27
Duitsland schrikt even, maar boekt alsnog monsterscore

Duitsland opende zijn WK met een match tegen Curaçao. Kregen we een zeer vlotte overwinning ...

20
20
Oranje-fans zorgen voor dolle taferelen in Dallas

Nederland speelt vanavond om 22u tegen Japan. De match gaat door in het Amerikaanse Dallas en de ...

42
42
Nachtmerrie voor Duivels: Doku dreigt cruciaal duel te missen

Jérémy Doku is de beste veldspeler van de Rode Duivels. De flankaanvaller zit echter ...

303
303
'Nederlandse topclub legt bod neer voor De Busser'

Jari De Busser kende topjaren bij Go Ahead Eagles. De Belgische doelman wil komende zomer graag een ...

30
30
Sporting Hasselt verrast met transfer bij KRC Genk

Sporting Hasselt speelt komend seizoen in de Jupiler Pro League. De Limburgse club was al heel ...

136
136
'Dure verdediger op radar Belgische clubs'

De Belgische ploegen in de Jupiler en Challenger Pro League speuren rond naar versterking. Onze ...

106
106
'Club Brugge in heftig transfergevecht: bod van 7 miljoen'

Club Brugge zag inmiddels al verschillende spelers vertrekken en er zitten nog meer uitgaande deals ...

559
559
'Immense transferbom Mourinho: Real heeft verbaal akkoord'

José Mourinho werd afgelopen donderdag officieel gepresenteerd als hoofdcoach van Real ...

116
116
Vorstelijke videocall: Lukaku slaat koning Filip met verstomming

De Rode Duivels beginnen maandagavond aan hun campagne op het WK 2026 met een groepsmatch tegen ...

106
106
België - Egypte: dit resultaat voorspellen de statistieken

Maandagavond trappen de Rode Duivels hun WK-campagne op gang. In Seattle vormt Egypte dan de ...

360
360
Emotionele WK-viering van Schot verovert alle harten

John McGinn bezorgde Schotland op het WK een historische overwinning, maar het was niet zijn ...

23
23
'Transfer krijgt vorm: De Cat krijgt interessant voorstel'

Een plek in de WK-selectie bleek uiteindelijk te hoog gegrepen, toch staat Nathan De Cat voor een ...

616
616
'Club Brugge nadert akkoord: knappe dubbelslag op mercato'

De sportieve leiding van Club Brugge speurt momenteel naar directe versterking voor de eerste ploeg. ...

456
456
Klaar voor Egypte: De Ketelaere maakt indruk op training

De Rode Duivels kruisen maandag de degens met Egypte tijdens hun eerste WK-match. In afwachting van ...

70
70
Hans Vanaken tóch in WK-basisploeg? "Tegen Egypte ..."

In aanloop naar de WK-opener tegen Egypte, wordt al volop gespeculeerd over de mogelijke basisploeg ...

397
397
Opvolger Courtois bij Duivels: "Hij heeft beste papieren"

"Op een bepaald moment moet je de fakkel doorgeven" en "kans is groter dat ik niet doorga dan wel". ...

467
467
"Een dictatuur" - 'VAR-schandaal' zorgt voor commotie op WK

Op het wereldkampioenschap heeft Qatar zaterdagnacht een grote stunt geboekt. De Qatari's wisten op ...

215
215
Mysterieuze boodschap voor Coucke doet emoties oplaaien

Marc Coucke staat wel vaker in het middelpunt van de belangstelling, maar deze keer is het niet een ...

243
243
Miljoenentransfer Tzolis: Romano geeft belangrijke update

Dat Christos Tzolis tijdens de zomermercato een nieuwe stap zal zetten, is inmiddels zo goed als ...

436
436
'Kassa Anderlecht rinkelt: Huerta-doorbraak in zicht'

RSC Anderlecht is momenteel in afwachting van een nieuwe trainer, maar toont zich terwijl ook actief ...

638
638
Attractie bij Rode Duivels: "Voor hem komt men naar stadion"

Nog twee keer slapen en de Rode Duivels beginnen aan hun campagne op het wereldkampioenschap. Egypte ...

155
155

Meer sportnieuws