Zondag Genk-Antwerp: De Roeck niet te spreken

2372 stemmen
Zondag Genk-Antwerp: De Roeck niet te spreken

Antwerp heeft donderdag een zorgeloze avond beleefd. Het rekende in de Croky Cup zonder enige problemen af met KMSK Deinze en stuurde de tweedeklasser met een klinkende 6-1 terug naar huis. De verliezende finalist van vorig seizoen plaatste zich dus makkelijk voor de achtste finale, waarin KV Kortrijk als tegenstander wacht.

Het is wel nog wachten tot volgende week eer ze bij Antwerp weten wanneer die affiche precies wacht en dus kunnen ze zich eerst maar beter weer focussen op de competitie. Daarin komt hun volgende opdracht er wel zéér snel aan.

LEES OOK: 'Club Brugge kan Antwerp pijn doen met Vermeeren'

De Roeck niet te spreken voor topper tegen Genk

Zondag speelt de Great Old immers een absolute topper. Ze moeten dan immers op bezoek bij leider KRC Genk. Zelf staat Antwerp momenteel knap op de tweede plaats, met een achterstand van vijf punten op de Limburgers. Ze kunnen straks dus een heel goede of heel slechte zaak doen.

Jonas De Roeck is echter niet te spreken over de timing van die wedstrijd. "Ze hadden toch op voorhand kunnen voorspellen dat zondag een belangrijke competitiematch wacht?", foetert de trainer bij Gazet van Antwerpen. "We hadden gehoopt gisteren, woensdag te kunnen spelen. Dat had een wereld van verschil gemaakt. Nu krijgen we minder dan drie dagen hersteltijd. Daarom toch een puntje van kritiek tegenover de kalendermaker."

Amper 2 dagen rust voor Antwerp

De kraker in Genk staat zondag immers al om 13u30 geprogrammeerd, terwijl Antwerp donderdagavond om 21u nog aan de bak moet. Dat maakt dat ze eigenlijk slechts twee dagen hebben om te recupereren voor die toch wel cruciale kraker. Dat is toch een serieus nadeel voor Antwerp.

Zeker omdat Genk wél een extra rustdag kreeg. De leider mocht immers wel woensdag al aan de bak in de beker. Ze gingen toen simpel met 0-2 winnen bij SK Beveren en kunnen dus met vertrouwen toeleven naar zondag.

Is de onvrede van De Roeck terecht?

Meest recent

"Puur voetbal" - Alderweireld prijst één Duivel in buitenland

Nog twee keer slapen en de Rode Duivels beginnen aan hun campagne op het wereldkampioenschap. Egypte ...

11
11
Miljoenen keren bekeken: Celine Dept laat tranen lopen bij ontmoeting Ronaldo

De Belgische Celine Dept maakt al jaren met content met de grootste namen in het mondiale voetbal. ...

19
19
'Eerste zomeraanwinst Kompany: Bayern telt 55 miljoen neer'

Terwijl het merendeel van zijn spelers momenteel op het WK actief zijn, wordt Vincent Kompany achter ...

35
35
'Mercato Club Brugge ontploft: deal van 45 miljoen euro'

Zowat alle kenners en waarnemers zijn het er erover eens dat de zomermercato dit seizoen pas echt op ...

336
336
TRANSFERUURTJE: 'Spektakel Club Brugge, transferbom Burgess'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

411
411
FIFA slaat keihard terug na WK-commotie lege zitjes

Het WK is nog maar net begonnen of de eerste controverse is al ontploft. Voor de start van het ...

102
102
Witsel doet boekje open over Anderlecht-terugkeer Lukaku

Romelu Lukaku wordt al een tijdje in verband gebracht met een terugkeer naar RSC Anderlecht. De ...

296
296
‘Transferstrijd Tzolis en Godts: Arsenal hakt knopen door’

De zomermercato komt eraan en de Europese topclubs zijn de transfermarkt volop aan het afschuimen. ...

156
156
‘Braziliaanse Amuzu-rel: Anderlecht dient klacht in’

Francis Amuzu maakte de overstap van RSC Anderlecht naar Gremio. De buitenspeler vond het ...

250
250
Antwerp-fans gaan stapje verder: Bosuil weer slachtoffer

Royal Antwerp FC kende een teleurstellend seizoen en zit weer zonder Europees voetbal. Een groot ...

184
184
'Club Brugge kan Antwerp pijn doen met Vermeeren'

Arthur Vermeeren heeft dringend nood aan speelgelegenheid en vertrouwen, en daarom valt plots de ...

1058
1058
Van Paris Hilton tot Donald Trump: VS plots 'wereldkampioen'

Canada wist zijn eerste match van het WK niet te winnen, Mexico wel. Derde gastland de Verenigde ...

80
80
'Club Brugge verrast met keuzes over Forbs en Tresoldi'

Club Brugge gaat heel wat spelers verliezen. Het Laatste Nieuws spreekt niet van een leegloop, maar ...

430
430
KV Kortrijk wil uitpakken: Jonckheere kondigt transfers aan

Het WK is begonnen, maar ondertussen zijn ze ook in de Jupiler Pro League weer van start gegaan. KV ...

261
261
Transfervuurwerk! 'Club pusht voor 13-voudige Rode Duivel'

Dat Club Brugge tijdens de zomermercato verschillende belangrijke krachten zal verliezen, is ...

660
660
'Burgess naar AA Gent: details schoktransfer onthuld'

Terwijl het WK in Amerika is losgebarsten, begint in eigen land de transfercarousel op toerental te ...

761
761
Nachtmerrie Tuchel: Engeland beleeft kleine ramp vlak voor WK-start

Het wereldkampioenschap in Mexico, Canada en de VS is officieel op gang getrapt. Ook de grote ...

83
83
Garcia kan De Ketelaere helemaal laten crashen op het WK

Charles De Ketelaere leek klaar voor zijn grote kans bij de Rode Duivels. Door de twijfels rond ...

169
169
'Ongeziene jackpot Club: Tzolis krijgt absolute droomtransfer'

Met Aleksandar Stankovic, Simon Mignolet en Dani van den Heuvel zag Club Brugge inmiddels al drie ...

805
805
American dreamstart! VS halen fors uit in WK-opener

Voor de Verenigde Staten kon het wereldkampioenschap in eigen land niet beter beginnen. In hun ...

96
96
Straffe cijfers bij Witsel: "Is niet iedereen gegeven"

Axel Witsel begint aan zijn vierde WK met de Rode Duivels. Witsel is een icoon van het Belgische ...

73
73
KV Kortrijk kondigt volgende wijzigingen in A-kern aan

KV Kortrijk is druk bezig. De Kerels zijn volop bezig met het samenstellen van de selectie, maar de ...

70
70
Cyle Larin behoedt Canada van compleet mislukte WK-start

Om 21u begonnen Canada en Bosnië aan hun eerste match op dit WK. In de prachtige stad Toronto ...

43
43
'Drie Belgische clubs vechten om dezelfde spits'

De transfermolen draait op volle toeren. De geruchten nemen steeds meer toe en de Belgische clubs ...

173
173
Fans Rode Duivels vellen oordeel: eindstation op WK bekend

De Rode Duivels beginnen maandag aan hun WK met een match tegen Egypte. Daar moeten ze meteen de ...

125
125

Meer sportnieuws