Ongezien drama De Bruyne en Doku: “Echt grote problemen”

3097 stemmen
Ongezien drama De Bruyne en Doku: “Echt grote problemen”

Pep Guardiola zit in zak en as bij Manchester City. De Spaanse oefenmeester kampt met een vloedgolf aan blessures. Onder meer Rode Duivels Kevin De Bruyne en Jérémy Doku zijn geblesseerd.

Er heerst heel wat mysterie rond de blessure van De Bruyne. De spelverdeler van City ligt al een tijdje in de lappenmand en lijkt voor de interlandbreak van november niet terug te keren. Ook Doku is nog steeds niet hersteld van zijn blessure. Maar dat is nog niet alles voor Guardiola.

LEES OOK: Jeremy Doku laat niemand onberoerd met verrassend bericht

Grote problemen

Manuel Akanji blesseerde zich tijdens de opwarming voor de wedstrijd tegen Tottenham (2-1 verlies, red.) en ook Savinho is out. De Braziliaan heeft een enkelblessure. Ruben Dias heeft dan weer last van kwaaltjes en bleef tijdens de rust in de kleedkamers.

Guardiola zit met de handen in het spreekwoordelijke haar. “We hebben nog maar dertien spelers, we zitten echt in de problemen. De jongens die speelden eindigden bovendien bijna allemaal met probleempjes. Nu moeten we zien hoe ze herstellen. Ik denk dat we echt in de problemen zitten, want in mijn negen seizoenen bij de club, hebben we nog nooit zoveel blessures gehad", citeert Het Nieuwsblad.

Ongezien veel pech

Man City kampt met ongezien veel pech. Op training kan Guardiola amper over spelers beschikken. “Ik heb op de training alleen twee keepers en Erling Haaland. Verder is er niemand.” Ook Ballon d’Or-winnaar Rodri, Oscar Bobb, Kyle Walker en Jack Grealish zijn geblesseerd.

Denk jij dat De Bruyne tegen het einde van zijn carrière aan zit?

Meest recent

Openen JPL-topclubs weldra gesprekken met Jorge Mendes?

Gaan de Belgische topclubs een poging wagen om een voormalige smaakmaker uit de Jupiler Pro League ...

23
23
Van Gucht laat Kat Kerkhofs in shock: Relatie met BV?

Ruben Van Gucht heeft opnieuw voor gespreksstof gezorgd. In de podcast ‘Achter De ...

64
64
'Miljoenendeal Charleroi, spits verlaat Westerlo'

Het WK loert om de hoek, maar het is duidelijk dat de transfermolen ook stilaan op gang begint te ...

13
13
'KRC Genk helemaal los: officieel bod op nieuwe spits'

KRC Genk is volop bezig met het vormen van zijn selectie voor volgend seizoen. Met Jeppe Erenbjerg ...

116
116
Soap loopt spuigaten uit: Atlético maakt Real compleet belachelijk

In het Spaanse voetbal gaat momenteel niet enkel het wereldkampioenschap over de tongen. Zo bedaart ...

114
114
De Cat naar Europese grootmacht: straffe prognose L'Equipe

RSC Anderlecht werkt momenteel aan de komst van een nieuwe trainer, maar er liggen nog veel meer ...

600
600
'Nationale recordtransfer Tzolis: Club krijgt geweldig nieuws'

De kans is groot dat Club Brugge deze zomer het nationale transferrecord op scherp zal zetten. ...

788
788
Garcia duwt Doku in de problemen: 'Hier komt miserie van’

Garcia maakt Doku nu wel heel belangrijk. Dat is logisch, want hij is misschien de gevaarlijkste ...

284
284
'City verwent opvolger Guardiola met nieuwe sterspeler'

Manchester City is begonnen aan het post-Pep Guardiola tijdperk. Voorlopig is het nog even wachten ...

171
171
KBVB leert lesje: Garcia ontvangt cruciaal toekomstnieuws

Rudi Garcia staat voor zijn eerste grote toernooi als bondscoach van België. Of daar nog een ...

244
244
Schrikken bij Duivels: grote smaakmaker staakt training

De Rode Duivels hebben een geslaagde oversteek van de Atlantische Oceaan gemaakt. Inmiddels werd ...

185
185
Argentijnen vieren in laatste WK-test: Messi scoort meteen

Daags voor de openingsmatch voor het WK, werken de deelnemende landen hun laatste oefenwedstrijden ...

54
54
'Theate naar Engeland, 4 clubs in running voor Khalaili'

Het lijkt door het WK een transferzomer op twee snelheden te gaan worden. De meeste clubs beginnen ...

144
144
Daar is de bevestiging: Mourinho keert terug bij Real Madrid

Bij Real Madrid kunnen ze helemaal beginnen met hun transferzomer, nadat zondag Florentino Perez ...

78
78
'Plots flinke bom onder openingsmatch van WK'

Donderdag om 21u is het eindelijk zover: dan gaat het WK 2026 van start. Het toernooi wordt ...

165
165
Garcia krijgt van ex-Duivel duidelijk Lukaku-advies

De Rode Duivels hebben dinsdag een eerste keer getraind op Amerikaanse bodem. Rudi Garcia kon ...

98
98
'Charleroi maakt zich op voor nieuwe miljoenentransfer'

Voor Charleroi werd het een vrij grijs seizoen, maar desondanks belooft het een interessante ...

39
39
'Volgende Rode Duivel naar de Premier League'

De Premier League is al jarenlang een zeer populaire bestemming voor Rode Duivels. Van de ...

70
70
'Bayern staat dicht bij eerste knaltransfer: 60 miljoen'

Bayern München was afgelopen seizoen oppermachtig in Duitsland en pakte de dubbel, maar moest ...

111
111
'Stassin heeft keuze: volgende club meldt zich'

Voor Lucas Stassin eindigde het seizoen met enkele tegenvallers. Hij greep met Saint-Etienne naast ...

82
82
Red Flames balen alsnog na monsterzege

De Belgische Red Flames gingen vanavond op bezoek bij Luxemburg. Een zege leek een zekerheid, maar ...

165
165
'Anderlecht opent gesprekken met ex-speler van Ajax'

RSC Anderlecht heeft nood aan snelle, creatieve flankaanvallers. Dat is al jaren een gemis, nog meer ...

343
343
'Pocognoli stuit meteen op eerste hindernis bij Anderlecht'

Pocognoli bij Anderlecht klinkt op het eerste gezicht logisch. Een vrije trainer, kampioen met Union ...

1103
1103
Real Madrid verrast compleet: "We boden 150 miljoen op hem"

Florentino Perez liet weten dat Real Madrid een bod van 150 miljoen euro ging doen op een speler van ...

240
240
Schoonmaak FCV Dender: dertien spelers officieel weg

FCV Dender nam na de degradatie naar de Challenger Pro League al afscheid van trainer Yannick ...

128
128

Meer sportnieuws