Real dit weekend niet in actie na dramatische overstromingen

door
Real dit weekend niet in actie na dramatische overstromingen

In Spanje hebben zich de voorbije dagen verschrikkelijke taferelen voltrokken. In het oosten en zuiden van het land heeft overvloedige regenval tot overstromingen geleid. Vooral de regio rond Valencia werd bijzonder zwaar getroffen, want daar zijn zelfs meer dan 100 doden gevallen.

De ravage is enorm in de regio en er wordt ook donderdag nog hevige regen verwacht. Het zal dus nog dagen, indien niet weken duren om de schade te herstellen en dat heeft ook zijn gevolgen voor de Spaanse competities.

LEES OOK: Courtois onomwonden: "De favoriete match uit mijn carrière?"

Wedstrijd Real uitgesteld door noodweer

De Spaanse voetbalbond liet donderdagmiddag immers weten dat er als gevolg van het noodweer komend weekend niet gevoetbald zal worden in de autonome gemeenschap Valencia, waardoor verschillende matchen in de lagere reeksen uitgesteld moeten worden. Ook in La Liga wordt er met twee matchen geschoven.

Zaterdag gaat daar de partij tussen Villarreal en Rayo Vallecano niet door, maar ook de match tussen Valencia en Real Madrid wordt uitgesteld. Het is nog niet duidelijk wanneer die wedstrijden ingehaald zullen kunnen worden.

Geen sportieve revanche na vervelende week

Real zal komend weekend dus geen kans krijgen op sportieve revanche na een week waarin hun blazoen toch behoorlijk beschadigd werd. Vorige week kregen ze in de Clasico een 0-4 om de oren van FC Barcelona, terwijl ze de voorbije dagen vooral in het nieuws waren omwille van hun boycot van de Gouden Bal.

De Real-delegatie stuurde haar kat naar het gala, nadat gebleken was dat Vinicius Junior de trofee niet zou winnen. Bij Real waren ze woedend over het 'gebrek aan respect' van de organisatie, maar de club kreeg toch vooral veel kritiek voor hun weinig stijlvolle reactie.

Had de wedstrijd moeten doorgaan?

Meest recent

De Mil waarschuwt AA Gent in strijd voor top zes

AA Gent heeft zaterdagavond een uitstekende zaak gedaan in de strijd om de Champions' Play-Off. Het ...

9
9
"Zorgwekkend" - Cornelis ziet groot probleem bij Charleroi

Charleroi was de voorbije anderhalve maand dé sensatie van het land, maar op een week tijd is ...

11
11
'Vermant en Tresoldi strijden met elkaar om knaltransfer'

Club Brugge wist tijdens de wintermercato nog zijn kern samen te houden, maar in de zomer lijkt het ...

65
65
Thorsten Fink verrast alles en iedereen met nieuwe job

Midden december werd Thorsten Fink op straat gezet door KRC Genk als gevolg van de tegenvallende ...

70
70
Martinez geeft zijn grootste spijt bij Rode Duivels aan

Komende zomer hopen de Rode Duivels een mooi parcours af te leggen op het WK in de Verenigde Staten, ...

67
67
Rik De Mil dient ex-club mokerslag toe in strijd om PO1

In de strijd om een plek bij de beste zes ploegen, heeft Rik De Mil met AA Gent een gouden zaak ...

40
40
‘Club Brugge is klaar met hem: exit na maanden twijfel’

Maandenlang hing het dossier te zweven, maar nu lijkt Club Brugge de knoop te willen doorhakken: ...

591
591
Mazzu tempert na explosie van vreugde bij OH Leuven

OH Leuven kent heel leuke weken. Na de zege tegen AA Gent volgde er vandaag een héél ...

18
18
Vrancken gaat voor stunt: "Historische mijlpaal"

STVV neemt het zondagavond op tegen Zulte Waregem. De Limburgers kunnen daar zekerheid verschaffen ...

40
40
Milkon snoeihard voor spelleiding: "Machtsmisbruik!"

FCV Dender leek op weg naar een punt bij OH Leuven, maar in de slotfase ging het alsnog mis. OHL ...

73
73
JPL-smaakmaker naar Anderlecht? "Nu niet aan de orde"

Bij RSC Anderlecht zal er in de zomer het een en ander gaan gebeuren in de spelerskern. Daar maakten ...

172
172
Hubert kijkt nu al uit naar dé match: "Historisch"

Midden mei maakt Brussel zich klaar voor de bekerfinale tussen Union SG en RSC Anderlecht. Een ...

98
98
Lommel ruikt Play-Offs na klinische prestatie in CPL

In de Challenger Pro League heeft Lommel deze namiddag een prima zaak gedaan bovenin. De Limburgers ...

48
48
Hoefkens weigerde héél straffe aanbiedingen

Carl Hoefkens kende al een woelige trainerscarrière. Momenteel moet hij vrezen voor een derde ...

65
65
OHL viert Valentijn met nieuwe zege na laat penaltydrama

OHL lijkt op weg naar een knap slot van de reguliere competitie. De Leuvenaren lieten zich in het ...

33
33
Bayern op cruise control voorbij moedig 'Belgisch' Werder

Bayern München wist wat het namiddag moest doen op het veld van Werder Bremen: winnen. Borussia ...

36
36
"Anderlecht? Leuk, maar niet te vergelijken met Ajax"

RSC Anderlecht en Ajax zijn twee clubs die al jaren op de sukkel zijn, al is het in Amsterdam minder ...

117
117
Beerschot ruikt bloed: "Zou mooi zijn"

Beerschot neemt het vanavond op verplaatsing op tegen KV Kortrijk. Dat is een bijzonder belangrijk ...

170
170
'Antwerp zoekt geld: twee pistes worden plots genoemd'

Het is al héél lang geen geheim dat Royal Antwerp FC deels te koop staat. Een nieuwe ...

334
334
Boskamp gelooft in Anderlecht: "Zou goede keuze zijn"

Johan Boskamp was dertig jaar geleden trainer in een periode dat RSC Anderlecht de nummer ...

343
343
'Standard gaat strijd aan voor absolute knaltransfer'

Standard hoopt de top zes te halen, maar dat wordt bijzonder moeilijk. De Rouches kijken echter ook ...

143
143
'Kassa, kassa bij STVV: miljoenensom lonkt'

Bij STVV kennen ze een fantastisch seizoen, maar dat gaat ook gevolgen hebben. Het lijkt nu al vast ...

179
179
‘Jackpot voor Anderlecht: miljoenen als enorme meevaller’

RSC Anderlecht mag Jesper Fredberg mogelijk nog een bedankbriefje sturen. De kans bestaat dat ...

493
493
D-day voor Hoefkens: ontslag loert om de hoek

Carl Hoefkens staat voor een cruciale periode bij NAC Breda. De Belgische trainer moet vrezen voor ...

61
61
KRC Genk blijft scherp: "Dat moet nog beter"

KRC Genk overtuigde zeker niet altijd, maar wist wel met 2-3 te winnen op het veld van KV Mechelen. ...

138
138

Meer sportnieuws