Real dit weekend niet in actie na dramatische overstromingen

46
Real dit weekend niet in actie na dramatische overstromingen

In Spanje hebben zich de voorbije dagen verschrikkelijke taferelen voltrokken. In het oosten en zuiden van het land heeft overvloedige regenval tot overstromingen geleid. Vooral de regio rond Valencia werd bijzonder zwaar getroffen, want daar zijn zelfs meer dan 100 doden gevallen.

De ravage is enorm in de regio en er wordt ook donderdag nog hevige regen verwacht. Het zal dus nog dagen, indien niet weken duren om de schade te herstellen en dat heeft ook zijn gevolgen voor de Spaanse competities.

LEES OOK: Vervanger Lukaku velt Liverpool, Real komt met schrik vrij

Wedstrijd Real uitgesteld door noodweer

De Spaanse voetbalbond liet donderdagmiddag immers weten dat er als gevolg van het noodweer komend weekend niet gevoetbald zal worden in de autonome gemeenschap Valencia, waardoor verschillende matchen in de lagere reeksen uitgesteld moeten worden. Ook in La Liga wordt er met twee matchen geschoven.

Zaterdag gaat daar de partij tussen Villarreal en Rayo Vallecano niet door, maar ook de match tussen Valencia en Real Madrid wordt uitgesteld. Het is nog niet duidelijk wanneer die wedstrijden ingehaald zullen kunnen worden.

Geen sportieve revanche na vervelende week

Real zal komend weekend dus geen kans krijgen op sportieve revanche na een week waarin hun blazoen toch behoorlijk beschadigd werd. Vorige week kregen ze in de Clasico een 0-4 om de oren van FC Barcelona, terwijl ze de voorbije dagen vooral in het nieuws waren omwille van hun boycot van de Gouden Bal.

De Real-delegatie stuurde haar kat naar het gala, nadat gebleken was dat Vinicius Junior de trofee niet zou winnen. Bij Real waren ze woedend over het 'gebrek aan respect' van de organisatie, maar de club kreeg toch vooral veel kritiek voor hun weinig stijlvolle reactie.

Had de wedstrijd moeten doorgaan?

Meest recent

Van Gucht onthult wat Gert Verhulst écht van hem vindt

Ruben Van Gucht heeft er een bijzondere week opzitten. De presentator nam voor het eerst plaats aan ...

29
29
Duiventil Cercle Brugge: "Mijn verantwoordelijkheid"

Cercle Brugge heeft Pedro Caixinha officieel voorgesteld als nieuwe hoofdtrainer. De Portugese coach ...

16
16
Anderlecht krijgt twee opstekers voor clash met Club Brugge

RSC Anderlecht neemt het zondag in het Jan Breydelstadion op tegen Club Brugge. Weinigen geven de ...

69
69
'Forbs mag inpakken: Club Brugge heeft groot plan klaar'

Ivan Leko vroeg deze zomer om een extra rechter flankaanvaller, maar die kwam er nooit. Nu volgt ...

175
175
"Compleet gestoord"-Duchâtelet zorgt voor walging op TV

Een opvallend televisieoptreden van Roland Duchâtelet heeft voor heel wat ophef gezorgd. De ...

31
31
De Roeck voorgesteld bij STVV en geeft eerste doel prijs

STVV stelde namiddag Jonas De Roeck voor als opvolger van Frédéric De Meyer. De ...

11
11
Vertonghen loopt mee bij Beerschot: huwelijk in de maak?

Jan Vertonghen stopte als voetballer bij RSC Anderlecht. Nadien liep hij mee bij de Rode Duivels, ...

65
65
Standard onder zware druk: Euvrard verklaart Wilmots-verhaal

De crisis bij Standard blijft nazinderen. Na de tegenvallende resultaten en het gelijkspel tegen KV ...

58
58
Van Bommel speelt open kaart: vier Jonge Duivels op radar

Mark van Bommel maakte vrijdag zijn selectie voor het aankomende Nations League-tweeluik tegen ...

97
97
Thorup klopt op tafel in Genk: duo krijgt volle laag

Met een beschamend rapport van twee op 15 buitenshuis staat KRC Genk de immer lastige verplaatsing ...

121
121
Club Brugge rolt spierballen: vuurwerk op wintermercato

Ivan Leko wil niet te lang stilstaan bij de Champions League-triomf tegen PSV, want over een paar ...

253
253
De Winter stopt als Rode Duivel: échte reden bekend

Bij de bekendmaking van zijn selectie voor het aankomende tweeluik in de Nations League dropte Mark ...

470
470
Club Brugge slikt bittere pil: opdoffer uit ziekenboeg

De belangrijke affiches volgen mekaar snel op voor Club Brugge, dat een paar dagen na de zege tegen ...

210
210
Bruno blijft puzzelen: nieuw experiment in Brugge?

Of het advies van zijn bazen er iets mee te maken heeft valt sterk te betwijfelen, maar na een lange ...

167
167
Leko spreekt klare taal over leegloop bij Club Brugge

Met alweer een zege, dit keer op bezoek bij PSV, blijft Club Brugge hoge ogen gooien in de Champions ...

443
443
Antwerp incasseert mokerslag: twee sterkhouders out

Na de schamele vier op 24 lijken Marvin Compper zijn dagen op de Bosuil stilaan geteld. Thuis tegen ...

76
76
Leko met handen in het haar: Club vreest rampscenario

Club Brugge krijgt weinig tijd om na te genieten van de Champions League-zege tegen PSV, want zondag ...

409
409
‘Do or die’ voor Compper? Antwerp-coach slaat terug

Marvin Compper wordt al een tijdje genoemd bij een ontslag bij Royal Antwerp FC. De resultaten op de ...

48
48
Sam Kerkhofs en Stijn Stijnen lijnrecht tegenover elkaar

Komende speeldag staat een interessante affiche op het programma in de Challenger Pro League. ...

70
70
De Winter-situatie escaleert: Van Bommel verliest pedalen

De situatie van Koni De Winter bij de Rode Duivels staat plots op ontploffen. Mark van Bommel dropte ...

126
126
Van Bommel onthult: Genk en Club-talenten nét niet

Mark van Bommel heeft de selectie van de Rode Duivels bekendgemaakt voor komende interlandperiode. ...

282
282
Uitblinker Koffi legt opvallende actie na Celta-Union uit

Union SG stuntte door met 1-2 te winnen op het veld van Celta de Vigo. De Brusselaars zagen op ...

30
30
Kongolo deelt opmerkelijk verhaal over eerste selectie

Mark van Bommel heeft vrijdag toch voor een grote verrassing gezorgd bij het bekendmaken van zijn ...

83
83
Bondscoach Portugal spreekt na afscheid Ronaldo, Forbs juicht

Portugal verzekerde zich in oktober al van kwalificatie voor de kwartfinales van de Nations League, ...

153
153
Assistent komt met hoopgevende update over Kompany

De voorbije weken moest Bayern München het zien te stellen zonder Vincent Kompany. Onze ...

22
22

Meer sportnieuws