Real dit weekend niet in actie na dramatische overstromingen

46
Real dit weekend niet in actie na dramatische overstromingen

In Spanje hebben zich de voorbije dagen verschrikkelijke taferelen voltrokken. In het oosten en zuiden van het land heeft overvloedige regenval tot overstromingen geleid. Vooral de regio rond Valencia werd bijzonder zwaar getroffen, want daar zijn zelfs meer dan 100 doden gevallen.

De ravage is enorm in de regio en er wordt ook donderdag nog hevige regen verwacht. Het zal dus nog dagen, indien niet weken duren om de schade te herstellen en dat heeft ook zijn gevolgen voor de Spaanse competities.

LEES OOK: ‘Oorlog bij Real Madrid: Courtois woest op één man’

Wedstrijd Real uitgesteld door noodweer

De Spaanse voetbalbond liet donderdagmiddag immers weten dat er als gevolg van het noodweer komend weekend niet gevoetbald zal worden in de autonome gemeenschap Valencia, waardoor verschillende matchen in de lagere reeksen uitgesteld moeten worden. Ook in La Liga wordt er met twee matchen geschoven.

Zaterdag gaat daar de partij tussen Villarreal en Rayo Vallecano niet door, maar ook de match tussen Valencia en Real Madrid wordt uitgesteld. Het is nog niet duidelijk wanneer die wedstrijden ingehaald zullen kunnen worden.

Geen sportieve revanche na vervelende week

Real zal komend weekend dus geen kans krijgen op sportieve revanche na een week waarin hun blazoen toch behoorlijk beschadigd werd. Vorige week kregen ze in de Clasico een 0-4 om de oren van FC Barcelona, terwijl ze de voorbije dagen vooral in het nieuws waren omwille van hun boycot van de Gouden Bal.

De Real-delegatie stuurde haar kat naar het gala, nadat gebleken was dat Vinicius Junior de trofee niet zou winnen. Bij Real waren ze woedend over het 'gebrek aan respect' van de organisatie, maar de club kreeg toch vooral veel kritiek voor hun weinig stijlvolle reactie.

Had de wedstrijd moeten doorgaan?

Meest recent

RSCA-flop, nu verrassing bij Union: "Wist wat ik waard ben"

De ene club is de andere niet. Vraag dat maar aan een speler van Union SG. Hij doet het bijzonder ...

18
18
Twee smaakmakers staan op bij Standard: "Nooit getwijfeld"

Standard won met 3-0 van SK Beveren. Een oververdiende en overtuigende zege voor de Rouches. Denis ...

9
9
Ronaldo's opvallende concurrent: Georgina pronkt met nieuwe liefde

Terwijl Cristiano Ronaldo een bijzonder hoofdstuk uit zijn carrière afsloot, vierde zijn ...

8
8
Zwak Tottenham weet weer wat verliezen is

Tottenham is na een dramatische start een stuk beter bezig in de Premier League. In de vroege ...

14
14
Boeckx geeft Bruno opvallende raad: zeer verrassende aanval

RSC Anderlecht speelt zondag in en tegen Club Brugge. Een zeer zware match en weinigen geven de ...

41
41
'Arsenal wil weer shoppen bij Club Brugge'

Arsenal ging afgelopen zomer shoppen bij Club Brugge, waar ze Christos Tzolis voor 40 miljoen euro ...

94
94
'Manchester United vangt bot bij absolute topcoach'

Didier Deschamps duikt steeds nadrukkelijker op in de zoektocht van Europese topclubs naar een ...

34
34
'Raskin krijgt glasheldere transferboodschap'

De Rode Duivels blazen volgende week weer verzamelen voor de laatste wedstrijden in de Nations ...

23
23
Ajax kijkt mee: spits maakt indruk in Jupiler Pro League

Lommel SK draait voorlopig een zeer goed seizoen in de Jupiler Pro League. De Limburgers lijken op ...

98
98
Dodelijk Club troeft zelfs Bayern af met straffe statistiek

Club Brugge blijkt ook dit seizoen weer niet af te stoppen. De landskampioen prijkt na tien ...

46
46
'De Winter verbaast: droomtransfer na afwijzen Rode Duivels'

De bekendmaking van de selectie van de Rode Duivels zorgde vrijdagmiddag toch voor de nodige ophef. ...

90
90
Vanderhaeghe gooit plots hoge ogen: "Jij bent de eerste..."

Yves Vanderhaeghe maakte een prachtige carrière als onder meer speler van Anderlecht en ...

48
48
Nieuwe Karetsas of Mokio vermijden: KVBV presenteert plan

De toekomst van de Rode Duivels ziet er rooskleurig uit, want ondanks het einde van de gouden ...

41
41
Westerlo en Charleroi komen met pakkend eerbetoon voor Brogno

De Belgische voetbalwereld moest deze week afscheid nemen van ex-Rode Duivel Toni Brogno, die op ...

18
18
Van der Elst is scherp voor STVV en Cercle Brugge

De eerste week van november is meteen een zwarte week geworden voor de trainers in de Jupiler Pro ...

62
62
TRANSFERUURTJE: 'Club heeft Seys-plan, Union-parel gegeerd'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

119
119
Mark van Bommel zwaar onder druk: “Een vernedering”

Een interlandperiode in de Nations League staat voor de deur. Bondscoach Mark van Bommel gaf zijn ...

105
105
Klok tikt voor Vitor Bruno: “Bijna ontslag bij Anderlecht"

RSC Anderlecht won in de Europa League van RB Salzburg, maar toch blijft de kritiek op Vitor Bruno ...

199
199
Westerlo-goudhaantje schittert in de schaduw

Westerlo investeerde de afgelopen jaren ferm in de kern en dat begint zijn vruchten af te werpen. De ...

16
16
Gouden raad voor Anderlecht: sleutel tegen Club Brugge

RSC Anderlecht neemt het deze speeldag op tegen Club Brugge na een geslaagde Europese midweek. Zowel ...

198
198
Keuze Van Bommel in vraag: “Hij verdiende géén selectie”

Mark van Bommel heeft de selectie van de Belgische nationale ploeg vrijdagmiddag bekendgemaakt. De ...

481
481
‘Bom barst ook in Italië: iedereen klaar met De Winter’

Bij AC Milan staat Koni De Winter elke week in de basis. Bij de Rode Duivels kwam hij al sinds begin ...

411
411
'Club Brugge heeft groot transferplan met Seys'

Club Brugge kan nog maar beter wat genieten van Joaquin Seys, want de blonde linksachter is bezig ...

368
368
Euvrard haalt opgelucht adem en wil meer van Standard

Standard heeft de match gewonnen die ze moesten winnen. SK Beveren werd met 3-0 terug naar huis ...

53
53
Exit Bruno? De Mos snoeihard voor bestuur van Anderlecht

Vitor Bruno heeft na de toch wel zware kritiek van Marc Coucke en Kenneth Bornauw gereageerd op het ...

371
371

Meer sportnieuws