Real dit weekend niet in actie na dramatische overstromingen

46 stemmen
Real dit weekend niet in actie na dramatische overstromingen

In Spanje hebben zich de voorbije dagen verschrikkelijke taferelen voltrokken. In het oosten en zuiden van het land heeft overvloedige regenval tot overstromingen geleid. Vooral de regio rond Valencia werd bijzonder zwaar getroffen, want daar zijn zelfs meer dan 100 doden gevallen.

De ravage is enorm in de regio en er wordt ook donderdag nog hevige regen verwacht. Het zal dus nog dagen, indien niet weken duren om de schade te herstellen en dat heeft ook zijn gevolgen voor de Spaanse competities.

LEES OOK: Courtois onthult aanvaringen met nieuwe coach Mourinho

Wedstrijd Real uitgesteld door noodweer

De Spaanse voetbalbond liet donderdagmiddag immers weten dat er als gevolg van het noodweer komend weekend niet gevoetbald zal worden in de autonome gemeenschap Valencia, waardoor verschillende matchen in de lagere reeksen uitgesteld moeten worden. Ook in La Liga wordt er met twee matchen geschoven.

Zaterdag gaat daar de partij tussen Villarreal en Rayo Vallecano niet door, maar ook de match tussen Valencia en Real Madrid wordt uitgesteld. Het is nog niet duidelijk wanneer die wedstrijden ingehaald zullen kunnen worden.

Geen sportieve revanche na vervelende week

Real zal komend weekend dus geen kans krijgen op sportieve revanche na een week waarin hun blazoen toch behoorlijk beschadigd werd. Vorige week kregen ze in de Clasico een 0-4 om de oren van FC Barcelona, terwijl ze de voorbije dagen vooral in het nieuws waren omwille van hun boycot van de Gouden Bal.

De Real-delegatie stuurde haar kat naar het gala, nadat gebleken was dat Vinicius Junior de trofee niet zou winnen. Bij Real waren ze woedend over het 'gebrek aan respect' van de organisatie, maar de club kreeg toch vooral veel kritiek voor hun weinig stijlvolle reactie.

Had de wedstrijd moeten doorgaan?

Meest recent

Straffe cijfers bij Witsel: "Is niet iedereen gegeven"

Axel Witsel begint aan zijn vierde WK met de Rode Duivels. Witsel is een icoon van het Belgische ...

27
27
KV Kortrijk kondigt volgende wijzigingen in A-kern aan

KV Kortrijk is druk bezig. De Kerels zijn volop bezig met het samenstellen van de selectie, maar de ...

22
22
Cyle Larin behoedt Canada van compleet mislukte WK-start

Om 21u begonnen Canada en Bosnië aan hun eerste match op dit WK. In de prachtige stad Toronto ...

22
22
'Drie Belgische clubs vechten om dezelfde spits'

De transfermolen draait op volle toeren. De geruchten nemen steeds meer toe en de Belgische clubs ...

67
67
Fans Rode Duivels vellen oordeel: eindstation op WK bekend

De Rode Duivels beginnen maandag aan hun WK met een match tegen Egypte. Daar moeten ze meteen de ...

63
63
Gewaagde uitspraken van Kompany kloppen (helaas) niet

Vincent Kompany was van 2019-2022 actief bij Anderlecht. In die periode werkte de coach met heel ...

76
76
“Ik zal het nooit vergeten”: Lukebakio over Mourinho

Dodi Lukebakio is steevast een goede invaller bij de Rode Duivels. Hij kan nog van grote waarde zijn ...

57
57
Seys lyrisch over Rode Duivel: "Zelfde niveau als Yamal"

Joaquin Seys is mee naar het WK en de linkerflankverdediger steelt op training met zijn ogen. In de ...

91
91
"Dat is heel belangrijk": Courtois voert druk op bij Duivels

De Rode Duivels spelen maandag tegen Egypte. Dat is meteen een belangrijke wedstrijd voor de Belgen. ...

31
31
Raadsel van Canada: geflopt bij Club, wel succes in La Liga

Canada speelt vanavond zijn openingsmatch van het WK tegen Bosnië. De Canadezen hebben spelers ...

84
84
Standard en België: Witsel verrast iedereen

Axel Witsel is op zijn 37ste misschien wel de meest ervaren speler van alle Rode Duivels. Na een ...

150
150
Opschudding op WK: speler mag Canada niet in en mist match

Er is al heel wat te doen geweest over bepaalde regels in de Verenigde Staten. De strenge aanpak van ...

220
220
Vertrek bij Club Brugge? Seys geeft duidelijk antwoord

Joaquin Seys maakte de afgelopen jaren een goede ontwikkeling door. De linksachter van Club Brugge ...

499
499
JPL-clubs kijken rond op WK: derde keer, goede keer?

Bosnië neemt het vanavond op tegen gastland Canada. Voor de Bosniërs een mooie match om ...

62
62
Onrust voor WK-opener: Duivels kennen scheidsrechter

Donderdagavond werd officieel het startschot gegeven voor het WK, maar de Rode Duivels moeten ...

173
173
'Leegloop bij KV Mechelen: viertal laat kassa rinkelen'

Meedingen naar een Europees ticket bleek net iets te hoog gegrepen, maar KV Mechelen mag toch ...

450
450
‘Dit wordt de zomerstunt': Anderlecht jaagt op droomtransfer

Anderlecht wil deze zomer uitpakken met een aanvaller die voor actie en goals moet zorgen. Paars-wit ...

854
854
Witte rook in Leuven: OHL shopt bij Club Brugge

Officieel moet de zomermercato zijn deuren nog openen, maar heel wat ploegen zijn uiteraard al druk ...

121
121
'AA Gent heeft Burgess beet: plannen De Mil bekend'

Nog voor het transfergeweld goed en wel is losgebarsten, lijkt de eerste spraakmakende overstap van ...

362
362
Belgisch WK-experiment draait uit op Nederlandse vernedering

Zowel Nederland als België zijn erbij op het ondertussen gestarte WK in Mexico, de Verenigde ...

175
175
'Alle remmen los: 3 (!) recordtransfers bij Club Brugge'

Charles De Ketelaere, Igor Thiago en Ardon Jashari legden de lat de afgelopen jaren stelselmatig ...

697
697
'De Cat hakt knoop door: jackpot voor Anderlecht'

In het ideale scenario blijft hij nog een jaartje langer aan boord, maar de kans oogt alsmaar groter ...

598
598
Van K3 naar WK: Kathleen Aerts met eerlijke bekentenis

Van een uitzinnige AFAS Dome naar een kolkend voetbalstadion met 87.000 supporters. Kathleen Aerts ...

20
20
‘Rigaux krijgt meteen mokerslag van jewelste bij Feyenoord’

Dévy Rigaux koos ervoor om Club Brugge te verlaten en een nieuwe uitdaging aan te gaan bij ...

180
180
‘Club Brugge krijgt genadeloos antwoord voor toptarget’

Club Brugge is de zomermercato naarstig aan het afspeuren om de kern van volgend seizoen te ...

377
377

Meer sportnieuws