Real dit weekend niet in actie na dramatische overstromingen

46
Real dit weekend niet in actie na dramatische overstromingen

In Spanje hebben zich de voorbije dagen verschrikkelijke taferelen voltrokken. In het oosten en zuiden van het land heeft overvloedige regenval tot overstromingen geleid. Vooral de regio rond Valencia werd bijzonder zwaar getroffen, want daar zijn zelfs meer dan 100 doden gevallen.

De ravage is enorm in de regio en er wordt ook donderdag nog hevige regen verwacht. Het zal dus nog dagen, indien niet weken duren om de schade te herstellen en dat heeft ook zijn gevolgen voor de Spaanse competities.

LEES OOK: Real pakt uit: tennisicoon in bestuur én toptalent op komst

Wedstrijd Real uitgesteld door noodweer

De Spaanse voetbalbond liet donderdagmiddag immers weten dat er als gevolg van het noodweer komend weekend niet gevoetbald zal worden in de autonome gemeenschap Valencia, waardoor verschillende matchen in de lagere reeksen uitgesteld moeten worden. Ook in La Liga wordt er met twee matchen geschoven.

Zaterdag gaat daar de partij tussen Villarreal en Rayo Vallecano niet door, maar ook de match tussen Valencia en Real Madrid wordt uitgesteld. Het is nog niet duidelijk wanneer die wedstrijden ingehaald zullen kunnen worden.

Geen sportieve revanche na vervelende week

Real zal komend weekend dus geen kans krijgen op sportieve revanche na een week waarin hun blazoen toch behoorlijk beschadigd werd. Vorige week kregen ze in de Clasico een 0-4 om de oren van FC Barcelona, terwijl ze de voorbije dagen vooral in het nieuws waren omwille van hun boycot van de Gouden Bal.

De Real-delegatie stuurde haar kat naar het gala, nadat gebleken was dat Vinicius Junior de trofee niet zou winnen. Bij Real waren ze woedend over het 'gebrek aan respect' van de organisatie, maar de club kreeg toch vooral veel kritiek voor hun weinig stijlvolle reactie.

Had de wedstrijd moeten doorgaan?

Meest recent

Real pakt uit: tennisicoon in bestuur én toptalent op komst

Real Madrid kende alweer een woelig seizoensbegin, want na nederlagen tegen Real Betis en Atletico ...

2
2
'Vitor Bruno slikt dubbele domper voor Salzburg'

Anderlecht bezorgde zichzelf vorig weekend weer wat meer ademruimte met een ruime zege tegen ...

31
31
'Na 6 maanden alweer weg? Goudhaantje Union grof wild'

Union haalde afgelopen zomer alweer 35 miljoen euro op de transfermarkt op met de verkoop van Anan ...

21
21
Zulte Waregem plukt verrassend pion weg bij Club Brugge

Zulte Waregem was uitstekend aan het seizoen begonnen en snuffelde zelfs even aan de subtop, maar is ...

37
37
TRANSFERUURTJE: 'Milan shopt wéér bij Club, Bakayoko moet weg'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

120
120
De Mil met handen in het haar vlak voor Europese clash

KAA Gent neemt het in de Conference League op tegen het Finse KuPS. De Buffalo’s zijn ...

90
90
KV Mechelen snoert iedereen de mond: Raman reageert

Het rommelde bij KV Mechelen en coach Fred Vanderbiest werd nadrukkelijk met een ontslag in verband ...

50
50
Club Brugge liet Rode Duivel genadeloos links liggen

Club Brugge heeft zich flink geroerd afgelopen zomer. Na het vertrek van Simon Mignolet was ...

171
171
Van Bommel hakt knopen door: Brugse Duivels in vizier

Er staat weer een nieuwe interlandperiode voor de deur. Voor bondscoach Mark van Bommel weer een ...

158
158
Bruno Fernandes haalt ongezien uit: “Leugens verspreid"

Manchester United completeerde een knappe comeback in de Champions League tegen AS Roma. De uitploeg ...

29
29
Preud’homme slaat keihard terug na Club Brugge-kritiek

Club Brugge mikt altijd op het allerhoogste en ook achter de schermen zijn de ambities groot. Elke ...

219
219
HVH ziet Belgische arbitrage falen: “Gewoonweg belachelijk”

Afgelopen speeldag waren er weer een paar discutabele fases op de Belgische velden. Vooral de ...

123
123
'Club voelt bui al hangen: AC Milan heeft grootse plannen'

In januari is hij niet te koop, maar dat Nicolo Tresoldi bezig is aan zijn laatste maanden bij Club ...

208
208
Thorup gooit roer om: opvallend slachtoffer in Genk

KRC Genk vindt vooral buitenshuis maar geen regelmaat in de prestaties, want na twee opeenvolgende ...

211
211
Vanaken duidt opvolger Tzolis aan bij Club Brugge

Club Brugge hoopt vanavond tegen PSV opnieuw te schitteren in de Champions League. Niet alleen als ...

285
285
Ajax dumpte hem via WhatsApp: nu schittert hij bij Club

Een miskoop. Dertien in een dozijn. "Met hem speel je met tien." In Nederland lachten ze hem weg, nu ...

229
229
Sibierski maakt brokken: Anderlecht op ramkoers met KBVB

Het zijn onrustige dagen bij RSC Anderlecht, waar het intern blijkt te rommelen tussen Vitor Bruno ...

304
304
Seys speelt open kaart: laatste maanden bij Club Brugge

In de Champions League neemt Club Brugge het straks op tegen PSV. In de Philips Arena zullen ...

467
467
'Bruno haalt gram: Anderlecht kan cashen op Stroeykens'

Een zestal weken nadat Antoine Sibierski hem openlijk naar de uitgang sorteerde, is Mario Stroeykens ...

222
222
Leko hakt knopen door: opstelling Club Brugge al bekend

Club Brugge vertoeft momenteel in Eindhoven, waar het na de fraaie zeges tegen Inter en Lens nu ook ...

203
203
Tielemans na comeback: "We hebben voor hem gevochten"

Manchester United is dinsdagavond van de hel naar de hemel gegaan. Het leek aanvankelijk op weg naar ...

179
179
'Belgische clubs azen op koopje bij Marseille'

De start van de wintermercato nadert stilaan met rasse schreden. Clubs moeten nog twee maanden ...

162
162
Straffe comeback Man Utd, ook zeges Bayern, Barça en PSG

De vierde speeldag in de league phase van de Champions League heeft dinsdagavond heel wat spektakel ...

80
80
Lukaku kent zijn nieuwe trainer bij Fenerbahçe

Romelu Lukaku lijkt eindelijk een basisplaats beet te hebben bij Fenerbahçe, maar veel ...

48
48
Nederlanders lachen met Forbs: Bosz springt in de bres

Club Brugge gaat woensdagavond op het veld van PSV op zoek naar zijn derde overwinning op rij in de ...

229
229

Meer sportnieuws