Jürgen Klopp onthult Courtois-nachtmerries: “Hoe?!”

274
Jürgen Klopp onthult Courtois-nachtmerries: “Hoe?!”

Jürgen Klopp nam afscheid bij Liverpool om er even tussenuit te gaan. Men dacht dat de Duitser een tijdje uit de voetbalwereld zou verdwijnen, maar plots werd hij aangekondigd als Head of Global Soccer bij Red Bull.

Klopp werd onder meer benaderd door de nationale ploeg van de Verenigde Staten, maar de Duitse succescoach wilde geen job als hoofdtrainer aannemen. Uiteindelijk tekende hij een contract bij Red Bull en dat schoot in het verkeerde keelgat bij velen.

LEES OOK: Opvallend: Roméo Lavia en Eden Hazard slaan handen in elkaar

Kritiek hakt er zwaar in

Klopp kreeg veel kritiek op zijn keuze om voor Red Bull te kiezen. De organisatie heeft verschillende clubs in de portefeuille en ligt niet in de bovenste schuif van de traditieclubs. “Ik wilde niemand kwetsen, helemaal niet. Ik hou van al mijn voormalige clubs. Ik weet echt niet wat ik had kunnen om iedereen tevreden te houden”, begon Klopp zijn betoog in de podcast Einfach mal Luppen.

De Duitser was dan wel helemaal op na zijn periode bij Liverpool, stilzitten is niets voor Klopp. “Ik kan niet niets doen, dat was al wel heel duidelijk. Toen kwam Red Bull op de proppen en dat was persoonlijk een schitterende optie, daar ben ik heel eerlijk over. Ik ben in principe gewoon een adviseur”, verdedigde Klopp zijn nieuwe uitdaging.

Rust brengen

Klopp zei in de podcast van Toni Kroos en diens broer Felix wat zijn opdrachten vooral zullen zijn. “Ik hoop rust te brengen op verschillende manieren en ik zal de coaches ook helpen om situaties correct te beoordelen. Ik wil enkel ondersteunen, ik ga me niet bemoeien want ik weet dat dat storend kan zijn. Ik wil mijn ervaring en werk doorgeven in de wereld die mij nauw aan het hart ligt”, slaat Klopp terug op de kritiek.

Nachtmerries van Courtois

Klopp liet zich ook uit over de wonderlijke prestatie van Thibaut Courtois in de Champions League finale tussen Liverpool en Real Madrid. “De finale van 2022? Zijn handschoenen waren gloeiend heet. Ik zal het in mijn leven nooit kunnen uitleggen. Hoe hebben we daar kunnen verliezen?!” Courtois werd Man van de Match en legde een ongelooflijke prestatie op de mat als doelman.

Vind jij Courtois de beste doelman ter wereld?

Meest recent

Standard met dramatisch nieuws: "9 maanden out"

Standard is niet bepaald bezig aan een goed seizoen. De laatste weken zijn de resultaten ronduit ...

8
8
Euvrard haalt verschroeiend uit naar spelersgroep Standard

De crisis bij Standard blijft aanslepen. Het gelijkspel tegen KV Kortrijk heeft de onvrede bij de ...

25
25
Joos over afscheid Ronaldo: "Zelfs zijn grootste fans..."

Het nieuws dat Cristiano Ronaldo stopt bij de nationale ploeg van Portugal roept heel wat reacties ...

26
26
Anderlecht zet Salzburg knap opzij, halve blamage AA Gent

RSC Anderlecht en AA Gent begonnen om 18u45 aan hun Europees duel. De Brusselaars ontvingen RB ...

76
76
Mika Godts gunt volgers eerste blik op zijn grote geluk: "Dankbaar"

Mika Godts beleeft bijzonder mooie tijden, zowel op als naast het voetbalveld. De Rode Duivel maakte ...

8
8
Messoudi krijgt mooie beloning en wordt compléét verrast

Mo Messoudi (42) is door de Pro League verkozen tot 'Manager van de Maand' oktober. De coach van ...

6
6
Anderlecht op voorsprong: één man verrast iedereen

RSC Anderlecht heeft de eerste 45 minuten van zijn vierde groepsmatch in de Europa League afgewerkt. ...

60
60
Yann Sommer steelt de show: Boudeweel trekt conclusie

Club Brugge heeft woensdagavond een knappe 1-2-overwinning geboekt op het veld van PSV. Een ...

149
149
Sonck haalt uit naar RSCA-bestuur: "Waarom spraken zij?"

Vitor Bruno kreeg van zijn eigen bestuur onbegrijpelijk publiekelijk wat tikken tegen het hoofd. ...

75
75
Anderlecht afgewezen: "Ik weigerde hun aanbod"

Yorbe Vertessen kijkt met bijzondere gevoelens uit naar de confrontatie van vanavond met Anderlecht. ...

72
72
‘Ontslag Bruno ligt klaar: Coucke verrast met opvolger’

De dagen van Vitor Bruno bij Anderlecht lijken geteld. Het geduld van Marc Coucke en de clubtop is ...

650
650
Bruno hakt knopen door: opstelling Anderlecht bekend

Ook na de overtuigende zege tegen Westerlo staat het mes Vitor Bruno nog steeds op de keel bij ...

71
71
Databureau voorspelt stunt van Club Brugge in CL

Nadat het woensdag PSV over de knie legde verzamelde Club Brugge na vier speeldagen al negen punten ...

131
131
Anderlecht voert druk op: Bruno met één been buiten

Van een ultimatum is er volgens Kenneth Bornauw geen sprake, maar dat Vitor Bruno zijn job op het ...

79
79
Jackpot voor Union: goudhaantje verlengt contract

Union vertoeft momenteel in Spanje, waar het tegen Celta de Vigo ongeslagen hoopt te blijven in de ...

34
34
Kopzorgen voor Club Brugge: trio valt door de mand

Nadat het eerder al won van Inter en Lens veroverde Club Brugge nu ook de scalp van PSV in de ...

357
357
Hans Vanaken deelt veelzeggend bericht na PSV-stunt

Hans Vanaken had na afloop van de Champions League-avond in Eindhoven niet veel woorden nodig om ...

389
389
'Bruno blijft roteren: opvallende wissel Anderlecht'

In de Europa League krijgt RSC Anderlecht straks RB Salzburg over de vloer. Na vlotte 4-0 zegde ...

202
202
Leko kruist vingers: Club Brugge likt wonden na CL-zege

Club Brugge boekte woensdag een fraaie 1-2 zege op het veld van PSV, en zette zo weer een stap ...

373
373
Brandon Mechele schiet raak met heel bijzonder nieuws

Brandon Mechele beleeft bijzonder mooie dagen. De verdediger van Club Brugge knokte zich na een ...

357
357
'De Bruyne krijgt bekende naam als nieuwe trainer'

Voor Napoli werd het woensdag alweer een pijnlijke avond in de Champions League. Kevin De Bruyne en ...

83
83
Leko: "Hij speelt volgend seizoen niet meer bij ons"

Dat er met Club Brugge rekening gehouden moet worden op het Europese toneel, bleek woensdagavond nog ...

348
348
'Vermeeren bezorgt Antwerp enorme tegenslag'

Donderdag wordt er nog gevoetbald in de Europa League en Conference League, maar daarna gaat het ...

116
116
Anderlecht heeft 'nieuwe Doku': "Minstens even ver"

Het is voor Anderlecht tot dusver een wisselvallig seizoen. Nadat het een uitstekende zomer kende en ...

132
132
Vermant legt straffe ambitie voor WK U17 op tafel

In de loop van donderdag zal de selectie bekend gemaakt worden van de Belgische U17, die van 19 ...

48
48

Meer sportnieuws