Godts en Ajax lachen in Klassieker na gruwelijke blunders

door
Godts en Ajax lachen in Klassieker na gruwelijke blunders

Woensdagavond stond De Klassieker in Nederland op het programma. Feyenoord nam het in De Kuip op tegen Ajax. De wedstrijd werd eerder al uitgesteld door politiestakingen bij onze Noorderburen.

Nu kon de wedstrijd aldus wél van start gaan. Ajax krijgt in Nederland veel kritiek, maar kon wel verrassen door te winnen op het veld van grote rivaal Feyenoord. Het werd uiteindelijk 0-2. Belgisch talent Mika Godts (ex-KRC Genk) speelde 70 minuten terwijl ex-Anderlecht-doelman Timon Wellenreuther een grote rol speelde.

LEES OOK: Fink slaat op tafel bij KRC Genk: “Dan ben ik weg!”

Priske baalt

Ex-Antwerp-coach Brian Priske zag zijn Feyenoord al na vijf minuten op achterstand komen. Wellenreuther (ex-Anderlecht) blunderde ferm en Kenneth Taylor wist de 0-1 tegen de netten te duwen. De 40-jarige doelman aan de overkant, Remko Pasveer, komt in de geschiedenisboeken want hij gaf de assist voor het doelpunt en daarmee is hij de oudste ooit die dat wist te verwezenlijken in De Klassieker

Nog in de eerste helft wist Ajax de wedstrijd in een definitieve plooi te leggen. Weer was Wellenreuther de gebeten hond. Jorrel Hato zette de 0-2 op het scorebord nadat de doelman de bal knullig losliet. De voormalige sluitpost van Anderlecht zal niet goed slapen vannacht. Feyenoord kon vervolgens niet veel terugdoen en de wedstrijd eindigde op een verrassende zege voor Ajax dat nu op een tweede plek staat in de Eredivisie.

Ajax is terug

De Amsterdammers krijgen onder Francesco Farioli enorm veel kritiek. De Italiaan zou zich niet aan het DNA van Ajax houden, maar ondertussen staat de club wel weer tweede na een knappe reeks in de Nederlandse hoogste klasse.

Het PSV Eindhoven van Johan Bakayoko kent een perfect parcours met een 30 op 30 en is de autoritaire leider. Ajax telt 22 punten uit negen matchen en moet nog een topper tegen nummer drie FC Utrecht spelen (ook 22pt). Feyenoord staat vierde met 19 punten.

Is Ajax dit seizoen weer een titelkandidaat in Nederland?

Meest recent

TRANSFERUURTJE: 'De Mil tekent, Anderlecht verrast compleet'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

79
79
Ongezien: Brys zet Eto’o schaakmat met frontale aanval

De situatie van Marc Brys bij de nationale ploeg van Kameroen begint erg schrijnend te worden. De ...

103
103
Fink slaat op tafel bij KRC Genk: “Dan ben ik weg!”

KRC Genk was de afgelopen jaren telkens een titelkandidaat, maar dit seizoen staat de club in de ...

119
119
Club Brugge draait Hayen-knop snel om: ideeën Leko duidelijk

Club Brugge heeft een eerste wedstrijd na het tijdperk Nicky Hayen afgewerkt. Ivan Leko zat op de ...

193
193
Guardiola en Spaanse pers gaan helemaal los op Doku

In de absolute topaffiche van woensdagavond in de Champions League heeft Manchester City een serieus ...

146
146
Boudeweel trekt conclusie over kwalificatiekansen Club

Na zes van de acht speeldagen in de league phase van de Champions League ziet het er niet al te best ...

94
94
Conte komt met nieuws over terugkeer Lukaku

Napoli beleefde woensdag opnieuw een pijnlijke avond in de Champions League. Het ging met 2-0 ...

36
36
Pro League maakt kalender volgend seizoen nu al bekend

Het zijn woelige tijden voor het Belgische voetbal. De clubs verkeren in grote financiële ...

151
151
Tom Waes in oog van de storm na emotioneel tv-optreden

Antwerp-supporter Tom Waes maakte de afgelopen dagen een héél opvallende verschijning ...

44
44
'Straf gerucht: Genk verlost Anderlecht van overbodige pion'

De wintermercato staat stilaan voor de deur en er ligt ook bij de Belgische topclubs heel wat werk ...

428
428
Engelse pers mild voor Club: één speler krijgt lof

Ivan Leko heeft woensdagavond geen droomdebuut beleefd bij Club Brugge. De nieuwe trainer moest bij ...

371
371
Marc Coucke in shock: "Waarom gelooft niemand mij?"

Marc Coucke beleefde de laatste maand eindelijk nog eens een prima periode bij Anderlecht. De ...

137
137
'Anderlecht verrast compleet en shopt bij La Louvière'

Bij RSC Anderlecht lijkt er toch weer een en ander te gaan bewegen. De Brusselaars staan volgens La ...

235
235
Crisis bij Real Madrid en dure fout: Courtois slaat mea culpa

Real Madrid zit duidelijk in een mindere periode. Bepaalde media zagen al aan de poten van trainer ...

38
38
Knaltransfer Club Brugge? "Hij zou een versterking zijn"

Club Brugge verloor met 0-3 van Arsenal. Het was nooit écht een wedstrijd. Marc Degryse ...

768
768
‘Anderlecht en Genk kruisen de degens in transferdossier’

RSC Anderlecht en KRC Genk gaan in januari mogelijk hier en daar wat ingaande transfers afronden. ...

136
136
AA Gent op drift: De Mil meteen in zware problemen

Bij AA Gent hangt er al lang meer twijfel dan vertrouwen rond de bureau van Sam Baro. Sinds zijn ...

492
492
Geeft Fink ‘onverwachte oplossing’ weldra een kans?

Bij KRC Genk staat er druk op de ketel. Tegen FC Midtjylland moet er een goede prestatie volgen, ...

268
268
De Mil naar AA Gent: cruciale overstap voor beide partijen

Rik De Mil heeft zijn transfer helemaal beet. Hij tekende bij AA Gent. Voor de 44-jarige trainer kan ...

58
58
Leko komt met vreemde reactie na 'Hayen-protest'

Club Brugge verloor volstrekt kansloos met 0-3 van Arsenal. De Engelsen waren veel te sterk en ...

606
606
'Hazard neemt verrassende toekomstbeslissing bij Anderlecht'

Bij RSC Anderlecht begint de tijd voor Olivier Renard, Tim Borguet en ondertussen ook Kenneth ...

442
442
Vanaken en Seys trekken doodeerlijke conclusie na Arsenal

Club Brugge verloor volstrekt kansloos met 0-3 van Arsenal. De Bruggelingen spelen voorlopig een ...

225
225
Droomdebuut gaat in rook op: Leko geeft hét sleutelmoment

Ivan Leko heeft zijn officiële comeback als hoofdtrainer van Club Brugge gemaakt. Dat deed hij ...

151
151
"Met verkoudheid naar huis" - Club-titularis krijgt 3 op 10

Club Brugge heeft woensdagavond zijn vierde nederlaag van de Champions League-campagne geleden. ...

637
637
UCL: Job Alonso in gevaar na foutje Courtois, Napoli in nesten

Manchester City heeft woensdagavond dé topper van zesde speeldag in de Champions League ...

69
69

Meer sportnieuws