'Volgende Europese grootmacht meldt zich voor De Cuyper'

door
'Volgende Europese grootmacht meldt zich voor De Cuyper'

Club Brugge cashte vorige zomer alweer stevig met de verkoop van Igor Thiago en Antonio Nusa, maar ongetwijfeld zal het in de komende mercato's nog enkele sterkhouders te gelde kunnen maken. Ze hopen nog steeds Andreas Skov Olsen voor een mooie som te kunnen verkopen en ook Raphael Onyedika bleek al gegeerd.

Maar de Bruggeling die momenteel het best in de markt lijkt te liggen, is Maxim De Cuyper. De 23-jarige speelde zich vorig seizoen als offensieve linksachter al in de kijker en kan zoch nu ook alsmaar meer manifesteren op het internationale toneel. Hij kan zich de komende maanden nog laten zien in de Champions League en dwong na het EK ook een basisplaats af bij de Rode Duivels.

LEES OOK: Pocognoli verbaast Frankrijk met aanpak: “Een tovenaar”

PSG lonkt naar De Cuyper

Daarmee lokt De Cuyper alsmaar meer interesse van buitenlandse topclubs. Nu meldt zich een volgende grootmacht, want volgens Franse bronnen zou Paris Saint-Germain nu ook belangstelling tonen. De Franse kampioen zou zich zelfs in augustus gemeld hebben, maar toen had De Cuyper net zijn contract bij Club verlengd.

PSG zou hem echter niet uit het oog verliezen en in één van de komende mercato's alsnog kunnen toeslaan. Ze zouden in hem een zeer interessante aanwinst voor hun defensie zien, zeker als hij ook nog kan bijleren van ervaren krachten als Marquinhos en Achraf Hakimi.

Club Brugge profiteert van concurrentie

Het lijkt er zo stilaan op dat we de komende maanden een stevige strijd zullen krijgen om de handtekening van De Cuyper. Het lijstje met gegadigden blijft immers maar aandikken. Ook Real Betis, Wolfsburg, Fenerbahçe, Liverpool, Arsenal, Ajax, Marseille en AC Milan worden immers nog genoemd.

Club Brugge zal er garen bij spinnen, want zij kunnen de vele geïnteresseerde clubs tegen elkaar uitspelen. Transfermarkt schat de waarde van De Cuyper momenteel op 12 miljoen euro, maar ongetwijfeld zullen ze hopen op een transfersom die rond of zelfs boven de 20 miljoen zal liggen.

Zal De Cuyper volgende zomer klaar zijn voor een stap hogerop?

Meest recent

Rode Duivels op TV: hier kijk jij naar VS-België

De Rode Duivels trappen zaterdagavond hun oefencampagne richting het WK af. In Atlanta kruisen de ...

29
29
'Milan en PSG doen Barça gruwen: knaltransfer in gevaar'

FC Barcelona is momenteel al drukke plannen aan het maken voor de komende zomermercato. De club zou ...

19
19
Duivels-fans worden gek: De Bruyne dropt toekomstbommetje

Kevin De Bruyne moet komende zomer één van dé Belgische speerpunten op het WK ...

56
56
Interlands: Oranje herpakt zich, Wirtz wervelt, Spaans statement

Vrijdagavond werden heel wat interessante oefenwedstrijden met oog op het WK afgewerkt. Zo wist ...

91
91
Enorme lof voor Anderlecht: "Grootste en beste van België"

RSC Anderlecht heeft niet zijn beste jaren achter de rug, maar blijft beschikken over een puike ...

274
274
Club of Union kampioen? "Half mirakel als zij het halen"

Terwijl de ogen in de komende dagen gericht zijn op de nationale ploeg, is het toch ook al uitkijken ...

269
269
Gouden zege Jonge Duivels: Vermeeren behoedt Vermant van rotavond

De Belgische beloften hebben vrijdagavond een cruciale overwinning geboekt in hun ...

179
179
Garcia geeft basiself-hint: slecht nieuws voor één Duivel

De Rode Duivels staan zaterdagavond voor een interessante test met oog op het WK. In Atlanta wordt ...

208
208
'Liverpool lanceert heuse transferraket na vertrek Salah'

Liverpool FC maakte deze week bekend dat clubboegbeeld Mohamed Salah na het seizoen andere oorden ...

189
189
Duranville doet boekje open over Anderlecht-comeback

De Belgische beloften spelen vrijdagavond een belangrijke EK-kwalificatiewedstrijd tegen Oostenrijk. ...

112
112
Open oorlog Napoli vs. Lukaku: De Bruyne komt met reactie

De voorbije dagen is een heus conflict ontstaan tussen Romelu Lukaku en zijn club SSC Napoli. De ...

124
124
Europese barrages: dé favorieten voor laatste WK-tickets

Tijdens de huidige interland-periode worden de resterende zes ticket voor het WK uitgedeeld. Vier ...

60
60
Onrust groeit rond De Cat: fout van Garcia?

De naam van Nathan De Cat springt in het oog bij de Rode Duivels, maar achter die selectie groeit ...

176
176
"Doet pijn hen zo te zien" - grote zorgen rond RSCA-tweetal

RSC Anderlecht heeft zich dan toch geplaatst voor de Champions' Play-Offs, maar de manier waarop ...

447
447
Club Brugge scherpt de messen: zinderend transferoffensief

Terwijl de spotlights deze week op de nationale ploegen zijn gerichten, kunnen de clubs hun plannen ...

382
382
'Anderlecht likt wonden: miljoenenaankoop buitenspel'

De boekhouding kleurt langzaam maar zeker groen bij RSC Anderlecht, dat weliswaar nog altijd op de ...

280
280
'Kroatisch talent zet koers richting Jupiler Pro League'

Onze competitie blijkt alsmaar meer een kweekvijver voor talent. Niet alleen jonge Belgen, ook ...

140
140
Club Brugge klopt tweedeklasser: één opvallende afwezige

Om de benen warm te houden tijdens de interlandbreak staan er bij de meeste ploegen enkele ...

430
430
Mannaert spreekt klare taal over toekomst bij KBVB

Met het oefenkamp in de Verenigde Staten zetten de Rode Duivels de laatste rechte lijn in richting ...

96
96
'Hard verdict Antwerp: sterkhouder moet beschikken'

Antwerp sloot een teleurstellende campagne in de reguliere competitie zondag op gepaste wijze af met ...

815
815
'Anderlecht op vinkenslag: comeback Lukaku deze zomer?'

Een van de vele targets op de verlanglijst van RSC Anderlecht voor volgende zomer is allicht een ...

290
290
Rigaux haalt gram: nieuwe goudmijn voor Club Brugge

Aleksandar Stankovic keert na amper één jaar wellicht al terug naar Inter, maar ook ...

235
235
Ruben Van Gucht zorgt voor shock: Nog een nieuw gezin?

Ruben Van Gucht blijft één van de meest besproken gezichten van de VRT, niet alleen ...

179
179
Luc Nilis maakt korte metten met Anderlecht

Luc Nilis was in het verleden spitsentrainer bij RSC Anderlecht, maar uiteindelijk koos Paars-Wit ...

434
434
Nieuwe leider Duivels staat op: “Zéér serieus”

De Rode Duivels zijn momenteel op stage in de Verenigde Staten. Morgen staat de oefenwedstrijd tegen ...

162
162

Meer sportnieuws