'Volgende Europese grootmacht meldt zich voor De Cuyper'

443
'Volgende Europese grootmacht meldt zich voor De Cuyper'

Club Brugge cashte vorige zomer alweer stevig met de verkoop van Igor Thiago en Antonio Nusa, maar ongetwijfeld zal het in de komende mercato's nog enkele sterkhouders te gelde kunnen maken. Ze hopen nog steeds Andreas Skov Olsen voor een mooie som te kunnen verkopen en ook Raphael Onyedika bleek al gegeerd.

Maar de Bruggeling die momenteel het best in de markt lijkt te liggen, is Maxim De Cuyper. De 23-jarige speelde zich vorig seizoen als offensieve linksachter al in de kijker en kan zoch nu ook alsmaar meer manifesteren op het internationale toneel. Hij kan zich de komende maanden nog laten zien in de Champions League en dwong na het EK ook een basisplaats af bij de Rode Duivels.

LEES OOK: Mika Godts gunt volgers eerste blik op zijn grote geluk: "Dankbaar"

PSG lonkt naar De Cuyper

Daarmee lokt De Cuyper alsmaar meer interesse van buitenlandse topclubs. Nu meldt zich een volgende grootmacht, want volgens Franse bronnen zou Paris Saint-Germain nu ook belangstelling tonen. De Franse kampioen zou zich zelfs in augustus gemeld hebben, maar toen had De Cuyper net zijn contract bij Club verlengd.

PSG zou hem echter niet uit het oog verliezen en in één van de komende mercato's alsnog kunnen toeslaan. Ze zouden in hem een zeer interessante aanwinst voor hun defensie zien, zeker als hij ook nog kan bijleren van ervaren krachten als Marquinhos en Achraf Hakimi.

Club Brugge profiteert van concurrentie

Het lijkt er zo stilaan op dat we de komende maanden een stevige strijd zullen krijgen om de handtekening van De Cuyper. Het lijstje met gegadigden blijft immers maar aandikken. Ook Real Betis, Wolfsburg, Fenerbahçe, Liverpool, Arsenal, Ajax, Marseille en AC Milan worden immers nog genoemd.

Club Brugge zal er garen bij spinnen, want zij kunnen de vele geïnteresseerde clubs tegen elkaar uitspelen. Transfermarkt schat de waarde van De Cuyper momenteel op 12 miljoen euro, maar ongetwijfeld zullen ze hopen op een transfersom die rond of zelfs boven de 20 miljoen zal liggen.

Zal De Cuyper volgende zomer klaar zijn voor een stap hogerop?

Meest recent

STVV pakt uit met nieuwe hoofdtrainer

Sint-Truiden VV was vorig seizoen de revelatie in de Jupiler Pro League, maar het loopt dit seizoen ...

4
4
'Napoli neemt beslissing na aanvaring De Bruyne'

Het blijft maar rommelen bij Napoli. De resultaten vallen dit seizoen tegen en deze week liep het in ...

10
10
Extra CL-ticket voor België? Straffe week verandert veel

Het is een uitstekende week geworden voor de Belgische clubs in Europa. De vijf teams die ons land ...

101
101
'Van Bommel schrikt: spoeling plots heel dun'

Om 12u maakt Mark van Bommel zijn tweede selectie bekend als bondscoach van de Rode Duivels. Die ...

25
25
Sikan velt oordeel over pijnpunt bij Anderlecht

RSC Anderlecht heeft een mooie Europese avond afgewerkt. De Brusselaars waren heer en meester tegen ...

81
81
Union SG raast door: "Lukte geen enkele Belgische club"

Union SG bezorgde België weer gouden punten in Europa. De Brusselaars wonnen zeer knap met 1-2 ...

77
77
Bruno ziet één gigantisch gevaar bij Club Brugge

Vitor Bruno haalde opgelucht adem. RSC Anderlecht won overtuigend met 2-0 van RB Salzburg. Zondag ...

304
304
'STVV heeft oude bekende beet als nieuwe hoofdcoach'

STVV heeft zijn nieuwe trainer helemaal beet, dat meldt Het Belang van Limburg. De nieuwe coach zag ...

142
142
Van Bommel zet deur open voor pijnlijke ingreep bij KDB

Kevin De Bruyne speelt bij Napoli verder van doel dan hij zelf wil. Ook Mark van Bommel houdt die ...

146
146
De Mil ziet reden voor pover gelijkspel van AA Gent

AA Gent zit duidelijk in een stevige vormdip. De Buffalo's speelden 0-0 tegen het nietige KuPS, wat ...

89
89
'Grote verrassing Van Bommel bij Rode Duivels'

We zitten nog maar begin november, maar de tweede interlandperiode van de zwaar gecontesteerde en ...

320
320
Anderlecht tankt vertrouwen: "We waren beesten"

Marten Winkler is een goede aanwinst van Antoine Sibierski. De Duitser heeft alles om een smaakmaker ...

150
150
Concurrentie beeft: Club Brugge wint weer de jackpot

De sterke Europese campagne van Club Brugge levert niet alleen sportief succes op, maar ook ...

298
298
Bankzitters grijpen kans bij RSCA: dilemma voor Bruno

Met een 2-0 zege tegen RB Salzburg breidde RSC Anderlecht een vervolg aan de 4-1 overwinning tegen ...

210
210
Club imponeert in CL: alwéér Bruggeling in TOTW

Club Brugge blijft maar indruk maken in de Champions League, want na Inter en Lens ging nu ook PSV ...

181
181
Union SG stunt weer in Europa, STVV geeft zege nog weg

Union SG en STVV begonnen om 20u45 aan hun Europese duels. Beide ploegen waren goed aan hun League ...

158
158
WK U17: Anderlecht hakt knoop definitief door

RSC Anderlecht en de KBVB liggen op ramkoers. De Brusselaars en de Belgische voetbalbond ...

123
123
Blessurezorgen voor Anderlecht? Bruno geeft update

RSC Anderlecht won vlot met 2-0 van RB Salzburg. De Brusselaars speelden sterk, maar er was ook ...

218
218
Coosemans sneert naar media na zege van Anderlecht

RSC Anderlecht won knap met 2-0 van RB Salzburg. Paars-Wit was stevig baas en had altijd een keer of ...

298
298
Standard met dramatisch nieuws: "9 maanden out"

Standard is niet bepaald bezig aan een goed seizoen. De laatste weken zijn de resultaten ronduit ...

98
98
Euvrard haalt verschroeiend uit naar spelersgroep Standard

De crisis bij Standard blijft aanslepen. Het gelijkspel tegen KV Kortrijk heeft de onvrede bij de ...

134
134
Joos over afscheid Ronaldo: "Zelfs zijn grootste fans..."

Het nieuws dat Cristiano Ronaldo stopt bij de nationale ploeg van Portugal roept heel wat reacties ...

115
115
Anderlecht zet Salzburg knap opzij, halve blamage AA Gent

RSC Anderlecht en AA Gent begonnen om 18u45 aan hun Europees duel. De Brusselaars ontvingen RB ...

133
133
Mika Godts gunt volgers eerste blik op zijn grote geluk: "Dankbaar"

Mika Godts beleeft bijzonder mooie tijden, zowel op als naast het voetbalveld. De Rode Duivel maakte ...

21
21
Messoudi krijgt mooie beloning en wordt compléét verrast

Mo Messoudi (42) is door de Pro League verkozen tot 'Manager van de Maand' oktober. De coach van ...

29
29

Meer sportnieuws