En het was al crisis: De Mil krijgt extra kopzorgen

door
En het was al crisis: De Mil krijgt extra kopzorgen

In het begin van het seizoen leken ze nog op weg om één van de revelaties te worden, maar nu lijkt het stilaan crisis te zijn bij Sporting Charleroi. Na een magere twee op vijftien in de competitie gingen de Zebra's dinsdagavond ook met de billen bloot in de Croky Cup, waarin ze een 4-1 om de oren kregen van Patro Eisden.

Daardoor staat er enorm veel druk op de wedstrijd van zondag, want een nieuwe miskleun op het veld van Cercle Brugge zou betekenen dat Charleroi sowieso in de gevarenzone belandt. Ze zijn nu al weggezakt naar de twaalfde plaats met amper twee punten voorsprong op de Vereniging, die nog altijd voorlaatste staat.

LEES OOK: Cercle Brugge dolgelukkig: "Een natte droom"

Charleroi verliest na Koné ook Defourny

Rik De Mil heeft dus al heel wat kopzorgen en die zijn in Maasmechelen nog wat groter geworden. Hij blijkt nu immers ook met een keepersprobleem te zitten. Eerste doelman Mohamed Koné brak tien dagen geleden zijn hand in de Waalse derby op Sclessin en is daardoor enkele weken out.

Daardoor stond vorig weekend en dinsdag Théo Defourny onder de lat, maar ook die is nu uitgevallen. De 32-jarige blunderde bij de 4-1 en moest enkele minuten later geblesseerd naar de kant. Charleroi komt met slecht nieuws over zijn toestand.

Enkel 20-jarige keeper zonder ervaring blijft over

De schouder van Defourny bleek immers uit de kom gegaan te zijn. Hij moest daardoor de nacht doorbrengen in het ziekenhuis, waar zijn schouder onder verdoving wel teruggezet kon worden. Bijkomende onderzoeken moeten de komende dagen bepalen hoe lang hij precies out zal zijn.

Defourny zal echter zeker minstens enkele weken out zijn en dat betekent dat De Mil in de volgende wedstrijden de 20-jarige Martin Delavallée voor de leeuwen zal moeten gooien. De jeugdinternational startte nog nooit in een profwedstrijd. Zijn ervaring beperkt zich tot één invalbeurt in 1B bij Moeskroen, twee invalbeurten bij Charleroi en wat matchen met Zébra Elites in eerste nationale.

Moet Charleroi nog een extra doelman zoeken?

Meest recent

'Voormalig toptalent Man Utd naar Belgische (sub)top'

De wintermercato is nog maar net gesloten, maar vele clubs zullen toch nog de nodige ...

4
4
'Anderlecht zet zeer verrassende Belgische coach op lijst'

Bij Anderlecht vond in de laatste week een ongeziene leegloop plaats. Na het ontslag van Besnik Hasi ...

176
176
Razend spannend om PO1: Vandenbempt geeft 3 favorieten

De 24ste speeldag in de Jupiler Pro League heeft opnieuw voor de nodige verschuivingen in het ...

183
183
'Club Brugge greep naast Italiaanse sensatie'

Club Brugge blikt terug op een uiteindelijk vrij rustige wintermercato. Zaid Romero en Kaye Furo ...

86
86
Crisis bij Anderlecht: Proto en Albert wijzen de vinger

Anderlecht is zondag en maandag in een ongeziene crisis beland. Eerst leed het in Genk een zoveelste ...

327
327
TRANSFERUURTJE: 'Nieuwe topkandidaat én leegloop bij Anderlecht'

De winterse transfercarrousel is afgerond. Ploegen in binnen- en buitenland hebben op Transfer ...

369
369
Ruben Van Gucht breekt bij pijnlijk verhaal met Vlasic

Drukke TV-tijden voor Ruben Van Gucht! De man was de laatste weken te bewonderen op zowat elke ...

56
56
Boost bij Club Brugge:”Goednieuwsshow in Jan Breydel”

Club Brugge had geen moeite met Standard Luik afgelopen speeldag in de Jupiler Pro League. ...

260
260
‘Deserteur’ bij Anderlecht: “Smalletjes en niet netjes”

Het is een totale leegloop bij RSC Anderlecht. Na het ontslag van Besnik Hasi verlieten ook Lucas ...

510
510
Antwerp in bizarre situatie: “Hoe gek het ook klinkt”

Royal Antwerp FC ging van de hemel naar de hel. In de beker won The Great Old met 0-1 op het veld ...

158
158
Paul Gheysens furieus in vuile oorlog: "Het klopt niet!"

Het blijven enorm woelige tijden voor Paul Gheysens, Antwerp en Ghelamco. Elk hebben ze op hun eigen ...

197
197
'Anderlecht verrast: dit is de staf na vertrek Still'

RSC Anderlecht ziet Edward Still vertrekken naar Watford. Wie de stromingen kent binnen het ...

289
289
Bijltjesdag bij Anderlecht: club bevestigt vertrek Renard en Still

RSC Anderlecht heeft zopas officieel bevestigd dat Edward Still en Olivier Renard de club verlaten. ...

295
295
Vandenbempt luidt alarmbel: paniek bij Anderlecht

Het bestuur van RSC Anderlecht heeft er genoeg van. Het sportieve wanbeleid van Wouter Vandenhaute ...

354
354
Renard ontslagen: Bornauw & co trekken meteen door

RSC Anderlecht staat nog maar eens in brand. Het is duidelijk dat het wanbeleid van de afgelopen ...

528
528
KRC Genk op oorlogspad: Heymans waarschuwt concurrentie

KRC Genk won oververdiend met 2-0 van RSC Anderlecht. De Limburgers blijven zo meedoen voor de top ...

179
179
'Renard gaf twee spelers veeg uit de pan'

RSC Anderlecht verloor in een week tijd van Standard, Royal Antwerp FC en KRC Genk. Enkel op ...

298
298
Anderlecht grijpt in: Renard per direct op straat gezet

Een week na het ontslag van hoofdcoach Besnik Hasi, heeft RSC Anderlecht opnieuw stevig ingegrepen. ...

495
495
Still kiest exit: Anderlecht zonder hoofdcoach naar Bosuil?

Aanstaande donderdag staat RSC Anderlecht voor de levensbelangrijke terugmatch in de halve finales ...

383
383
12 op 12 voor United: Engelse pers ziet één foutje Lammens

Manchester United is onder het bewind van caretaker Michael Carrick bezig aan een sterke reeks. ...

197
197
Anderlecht genekt door VAR? Oud-ref dient Still van antwoord

RSC Anderlecht ging zondagmiddag redelijk kansloos onderuit op het veld van KRC Genk. Maar volgens ...

434
434
'Anderlecht speelt met vuur: topkandidaat is tijdbom'

Bij RSC Anderlecht tikt de klok: de zoektocht naar een opvolger voor Besnik Hasi sleept aan en de ...

342
342
KRC Genk helemaal terug? Hayen trekt conclusie

KRC Genk lijkt eindelijk de rug te rechten in de Jupiler Pro League. Na de overwinning van vorige ...

198
198
Open oorlog in Genk-Anderlecht: "Dat is geen respect"

KRC Genk heeft zondagmiddag indruk gemaakt met een sterke prestatie én overwinning tegen RSC ...

733
733
'Club speelt steunpilaar kwijt: ook Tottenham klopt aan'

Nog anderhalve week te gaan en Club Brugge neemt het in de Champions League op tegen ...

288
288

Meer sportnieuws