'Anderlecht schiet wakker en legt eerste transferbod neer'

door
'Anderlecht schiet wakker en legt eerste transferbod neer'

RSC Anderlecht is achter de schermen volop bezig met het in kaart brengen van potentiële aanwinsten. De Brusselaars speuren onder meer rond naar jong buitenlands talent. Africa Foot weet dat Paars-Wit zijn zinnen heeft gezet op een jonge aanvaller. Ze hebben zelfs een bod neergelegd.

LEES OOK: 'Anderlecht en Antwerp lonken naar nieuwe parel'

Anderlecht gaat voor Bomba

Anderlecht is zeer gecharmeerd geraakt door Raymond Bomba. Dat is een zeventienjarige aanvaller uit Mali die veel indruk maakte op een toernooi. Hij is technisch sterk, snel en heeft een neus voor goals. Dat is ook RSCA opgevallen.

Anderlecht is heel concreet en zou al de nodige stappen ondernemen om hem aan te trekken. Bomba zou een contract van vijf jaar kunnen tekenen bij de Brusselaars en in januari naar het Lotto Park afzakken. De kans is groot dat hij dan eerst ervaring mag opdoen bij RSCA Futures.

Aan de slag bij RSCA Futures?

Bomba komt uit voor Le Centre Sportif de Bamako (CSB) uit Mali. Bij RSCA Futures hebben ze met Keisuke Goto en Robbie Ure voorlopig twee aanvallers rondlopen. De Japanner doet het goed en wordt mogelijk definitief overgenomen. Hij traint regelmatig mee met de A-kern en het is niet uitgesloten dat hij op korte termijn de overstap maakt naar de ploeg van David Hubert.

Het is de verwachting dat Anderlecht in januari nog versterkingen gaat halen voor RSCA Futures, die met Nilson Angulo en Marco Kana de afgelopen twee duels wel twee stevige kwaliteitsinjecties kregen. Prompt pakten ze een 4 op 6.

Zal hij naar RSCA verkassen?

Meest recent

'Deal beklonken: Duranville heeft nieuwe club beet'

De voorbije weken was duidelijk geworden dat Julien Duranville zou vertrekken bij Borussia Dortmund. ...

11
11
'Nieuwe Japanse sensatie en oude bekende terug naar JPL'

De winterse transferperiode loopt nog een tiental dagen en daarin zullen ongetwijfeld nog heel wat ...

47
47
'RSCA en AA Gent vallen van hun stoel na horen prijskaartje'

Anderlecht en AA Gent hebben zich deze winter al geroerd op de transfermarkt, zij het bij de ...

188
188
Zulte Waregem en La Louvière kondigen vertrekkers aan

Zulte Waregem en La Louvière zijn achter de schermen bezig met een aantal transfersdeals. ...

40
40
'Anderlecht en Antwerp lonken naar nieuwe parel'

RSC Anderlecht en Royal Antwerp FC worden aan heel veel spelers gelinkt. Dat is logisch in een ...

90
90
'Engels op weg naar absolute stunttransfer'

Arne Engels kreeg geen kansen bij Club Brugge, maar nadien ging het zeer snel voor de middenvelder. ...

68
68
Hoe 'Kompany Ball' heel Europa laat verstommen

Vincent Kompany neemt het met Bayern München vanavond op tegen Union SG. De trainer is bezig ...

92
92
Renard 'on fire': vijfde winterdeal officieel afgerond

Olivier Renard kent een zeer drukke mercato bij RSC Anderlecht. De Brusselaars hebben vandaag ook de ...

318
318
Verhuurde JPL-spelers: één speler blijft indruk maken

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

79
79
Anderlecht doet grote inspanning: transfersom Sikan bekend

Anderlecht beleefde zondag een pijnlijke namiddag in Gent, want het gaf in de slotfase een ...

296
296
'Schokkende transferwending rond Mike Penders'

Mike Penders zette de voorbije maanden opnieuw grote stappen in zijn ontwikkeling. De 20-jarige ...

197
197
'Garcia houdt deur op een kier: onverwachte naam duikt op'

Voor de Rode Duivels staat 2026 uiteraard in het teken van het WK. De selectie voor het toernooi ...

113
113
'Miljoenendeal zeer nabij voor Zulte Waregem'

Zulte Waregem zette zijn 2026 uitstekend in. Het boekte vorig weekend een knappe zege tegen Genk en ...

214
214
Anderlecht jubelt: nieuwe spits strijkt eindelijk neer

De wintermercato van Anderlecht lijkt helemaal gelanceerd. Dinsdag streek met Justin Heereken al een ...

304
304
'AA Gent moet nog wachten op miljoenentransfer'

AA Gent wil zich deze winter versterken met het oog op de strijd om de top zes, maar voorlopig zien ...

184
184
Hayen haalt oude bekende van bij Club naar Genk

Bij KRC Genk grepen ze eind december hard in. Thorsten Fink werd omwille van de tegenvallende ...

567
567
'Volgende aanwinst Anderlecht helemaal in kannen en kruiken'

Bij Anderlecht lijken ze stilaan helemaal in gang geschoten te zijn op de transfermarkt. Dinsdag ...

330
330
STVV slaat toe en plukt sterkhouder weg bij Beerschot

STVV blijft ook na de winterstop verbazen. De Kanaries wipten vorig weekend zelfs naar de tweede ...

104
104
TRANSFERUURTJE: 'Verrassende vertrekker bij Club, Genk sluit deal met Milan'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

184
184
‘Na zege duiken kopzorgen Leko weer op: dilemma lonkt’

Club Brugge heeft vertrouwen getankt in de Champions League. Na de 1-4 zege op Kairat Almaty kunnen ...

290
290
Onrust rond Ronaldo: schokkend incident zorgt voor opschudding

Cristiano Ronaldo zal ongetwijfeld in shock zijn na een weerzinwekkende daad. Eén van de ...

84
84
Luis Enrique verbaast iedereen met uitspraken na zeperd

De Champions League zit vol verrassingen. Man City ging hard onderuit op het veld van Bodo/Glimt en ...

60
60
Code rood voor Guardiola: Haaland bijt door het stof

Manchester City zit plots weer in de hoek waar de klappen vallen. Na de pijnlijke derbynederlaag ...

94
94
‘Club all-in voor enorme stunt: ferm miljoenenbod op tafel'

Club Brugge wil nog ferm uitpakken op de wintermercato. De formatie van Ivan Leko wist dan wel net ...

850
850
Pocognoli out? T1 is schim van zichzelf bij AS Monaco

Sebastien Pocognoli liet Union SG achter zich en koos voor een avontuur bij AS Monaco. De ...

168
168

Meer sportnieuws