"Ik schiet niet naar Van Bommel, maar het had toch gekund?"

door

Royal Antwerp FC liet afgelopen zomer een aantal spelers de club verlaten. Eén van hen was Davino Verhulst, die er derde doelman was. Hij stopte even, om al snel terug aan de slag te gaan als doelman van Belisia Bilzen. Zij spelen vanavond tegen Club Brugge in de Beker van België.

Verhulst is een beetje teleurgesteld in Antwerp omwille van de manier waarop ze daar afscheid namen van hem. Het was allemaal een beetje via de achterdeur. Al speelde Verhulst officieel geen enkele wedstrijd voor de club.

LEES OOK: Titelrace op volle toeren: refs speeldag 7 bekend

Vertrek bij Antwerp

"Mijn afscheid bij Antwerp was niet wat ik ervan verwacht had. Na mijn laatste wedstrijd op de bank ben ik gewoon naar huis gereden alsof het eender welke match was. Dat deed me wel pijn. Na 21 jaar op het hoogste niveau en een paar honderd wedstrijden, was het zomaar van het ene op het andere moment over. Bedankt en succes", aldus de doelman aan Gazet van Antwerpen.

Hij had gehoopt dat hij vorig seizoen tijdens de laatste match tegen RSC Anderlecht toch een paar minuten kreeg. Als dank voor zijn periode bij de club, waar hij vooral naast het veld een zeer gewaardeerde kracht was. Een echte teamspeler. 

Aan de slag bij Belisia Bilzen

"Ik zat op de bank in die laatste wedstrijd en we hadden niets meer te winnen of te verliezen. Het stond 3-1, laat me dan toch een paar seconden invallen. Ik schiet niet naar Van Bommel, maar het had toch gekund?", zei Verhulst.

Hij stopte dus even, maar toen Belisia Bilzen belde, moest hij niet lang nadenken. Verhulst is 36 jaar .

Had Antwerp dat beter moeten aanpakken?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

82
82
‘De Mil op ramkoers met smaakmaker: KAA Gent baalt’

KAA Gent krijgt klappen in de Champions Play-Offs. De Buffalo’s zijn op zoek naar een eerste ...

0
0
Diego Moreira in de clinch met Emegha: fans woedend

Strasbourg werd in de halve finale van de Conference League uitgeschakeld door Rayo Vallecano. Na de ...

11
11
Colpaert of nieuwe coach? Essevee komt met update

Voor Zulte Waregem komt er komend weekend een einde aan het seizoen. Tegen Dender hoopt Essevee in ...

26
26
Club Brugge en betreurde Sterchele: eerbetoon raakt diep

Club Brugge heeft vandaag op Instagram een pakkend eerbetoon gedeeld aan François Sterchele. ...

64
64
Smaakmaker Cercle: "Interesse van andere clubs?"

Voor Cercle Brugge komt er zaterdag een einde aan een vervelend seizoen, dat wel een gelukkige ...

16
16
Discussie over Kompany: Bayern-iconen zijn het niet eens

Het seizoen zit er bijna op voor Bayern München. Het speelt nog twee wedstrijden in de ...

120
120
Toch geen miljoenentransfer voor Standard?

Vrijdag kan Standard een nieuwe stap richting Europees voetbal zetten door ook OH Leuven te ...

60
60
'Union moet streep zetten door komst verrassende Belg'

Union schoot zichzelf de voorbije weken stevig in de voet door maar vier op negen te pakken. Het gaf ...

60
60
'Knaltransfer van 30 miljoen voor Ngoy'

De verwachting is dat Rudi Garcia volgende week de WK-selectie van de Rode Duivels bekend zal maken. ...

55
55
STVV lijkt niet meer op huurling te moeten rekenen

STVV is na een waanzinnig seizoen nu al zeker van Europees voetbal en kan zich komend weekend ook ...

52
52
'Onverwachte miljoenentransfer voor AA Gent'

AA Gent beleefde met een drie op achttien nog niet al te veel plezier aan de play-offs. Zondag moet ...

159
159
'Feyenoord ontploft: Rigaux wordt enorme transferbom'

Feyenoord is verkocht. De club zoekt een nieuwe sportieve baas en Dévy Rigaux wordt gezien ...

206
206
Deschacht waarschuwt Taravel: "Seizoen naar de kloten"

Anderlecht beleefde enkele dramatische weken met een nul op negen tegen STVV, Union en Club Brugge. ...

140
140
'Kompany hakt knoop door over komst Rode Duivel'

Bayern München zag deze week zijn droom uiteen spatten, want het moest in de halve finale van ...

71
71
Raman spreekt over einde carrière en haalt uit

KV Mechelen beleeft een boerenjaar en mag nog altijd dromen van een Europees ticket. Voor Benito ...

201
201
'Club Brugge pakt groots uit met revolutionair plan'

Bij Club Brugge namen ze de voorbije jaren een grote voorsprong op de concurrentie in België. ...

445
445
Europese finalisten gekend: ontdek de grote favorieten

De kaarten in de drie Europese competities zijn geschud. De voorbije dagen werden de tickets ...

66
66
'Revolutie bij Anderlecht: Sibierski krijgt carte blanche'

Met Antoine Sibierski heeft RSC Anderlecht eindelijk zijn nieuwe sportief directeur beet. Tijdens ...

376
376
Nieuwe wending Real-soap: Valderde komt zelf met statement

De crisis bij Real Madrid escaleerde deze week helemaal met een heftig incident tussen Federico ...

88
88
UEL/UECL: Tielemans naar finale, Penders en co sneuvelen

Donderdagavond werden de tickets voor de finales van de Europa en Conference League afgewerkt. In ...

66
66
'Bestuur nu al op scherp: historische mercato Club Brugge'

Club Brugge wil zich in de komende weken verzekeren van zijn 20ste landstitel, maar achter de ...

487
487
Trainingsgevecht zindert na: Real onderneemt stappen

Enkele dagen voor El Clasico op het veld van FC Barcelona, staat Real Madrid in vuur en vlam. De ...

109
109
Limburgse goudmijn: Genk stoomt nieuw toptalent al klaar

KRC Genk hoopt in de komende weken alsnog een Europees ticket te veroveren, maar ondertussen is men ...

229
229
'City en United knokken om Duivel, Kompany op de loer'

Verschillende Rode Duivels komen tijdens nakende zomermercato in aanmerking voor een mooie transfer. ...

167
167
'Exodus van start: Antwerp verliest eerste steunpilaar'

Antwerp FC staat opnieuw voor een drukke zomermercato. De sportieve leiding van de Great Old zal ...

876
876

Meer sportnieuws