"Ik schiet niet naar Van Bommel, maar het had toch gekund?"

437 stemmen

Royal Antwerp FC liet afgelopen zomer een aantal spelers de club verlaten. Eén van hen was Davino Verhulst, die er derde doelman was. Hij stopte even, om al snel terug aan de slag te gaan als doelman van Belisia Bilzen. Zij spelen vanavond tegen Club Brugge in de Beker van België.

Verhulst is een beetje teleurgesteld in Antwerp omwille van de manier waarop ze daar afscheid namen van hem. Het was allemaal een beetje via de achterdeur. Al speelde Verhulst officieel geen enkele wedstrijd voor de club.

LEES OOK: 'Anderlecht slaat toe: Jean Kindermans keert terug'

Vertrek bij Antwerp

"Mijn afscheid bij Antwerp was niet wat ik ervan verwacht had. Na mijn laatste wedstrijd op de bank ben ik gewoon naar huis gereden alsof het eender welke match was. Dat deed me wel pijn. Na 21 jaar op het hoogste niveau en een paar honderd wedstrijden, was het zomaar van het ene op het andere moment over. Bedankt en succes", aldus de doelman aan Gazet van Antwerpen.

Hij had gehoopt dat hij vorig seizoen tijdens de laatste match tegen RSC Anderlecht toch een paar minuten kreeg. Als dank voor zijn periode bij de club, waar hij vooral naast het veld een zeer gewaardeerde kracht was. Een echte teamspeler. 

Aan de slag bij Belisia Bilzen

"Ik zat op de bank in die laatste wedstrijd en we hadden niets meer te winnen of te verliezen. Het stond 3-1, laat me dan toch een paar seconden invallen. Ik schiet niet naar Van Bommel, maar het had toch gekund?", zei Verhulst.

Hij stopte dus even, maar toen Belisia Bilzen belde, moest hij niet lang nadenken. Verhulst is 36 jaar .

Had Antwerp dat beter moeten aanpakken?

Meest recent

Verschueren spreekt klare taal: Coucke buiten bij RSCA?

RSC Anderlecht begint nog maar eens aan een nieuw hoofdstuk. Na de vele wissels in de bestuurskamer ...

73
73
Garcia met rug tegen de muur: vervanger Ngoy bekend?

Zaterdag wordt het alles of niks voor de Rode Duivels, en dus lijken er zich toch een aantal ...

96
96
Jean-Marie Pfaff gaat los en fileert verrassend Rode Duivels

Terwijl de kritiek op de Rode Duivels na de wedstrijden tegen Egypte en Iran steeds luider klinkt, ...

170
170
'Club Brugge op zucht van stunt: topkeeper geeft jawoord'

De zoektocht naar een opvolger voor Simon Mignolet lijkt stilaan in een stroomversnelling te ...

404
404
Anderlecht rolt spierballen: "Titel binnen 2 jaar"

Terwijl alle ogen op de verrichtingen van de Rode Duivels op het WK gericht zijn, eist nu ook RSC ...

358
358
Hugo Broos met verstomming geslagen na sociale media-storm

Na de eerste WK-wedstrijd kreeg hij de wind van voren. Op sociale media werd zijn aanpak afgekraakt ...

265
265
Meteen prijzen voor Anderlecht? Vitor Bruno reageert

Het was een beetje een eerste schooldag voor Anderlecht donderdagmiddag. Met Vitor Bruno stond de ...

231
231
'KV Kortrijk aast op straffe deal bij Juventus'

Het wordt uitkijken wat de drie nieuwkomers het komende seizoen de Jupiler Pro League kunnen ...

97
97
Sibierski wuift kritiekpunt op Vitor Bruno weg

Anderlecht heeft veel geduld moeten oefenen, maar deze week heeft het eindelijk zijn nieuwe trainer ...

139
139
'Niet enkel Sels en Sommer: Club denkt aan straffe rentree'

Wie wordt volgend seizoen de eerste doelman van Club Brugge? Dat is de grote vraag na het pensioen ...

566
566
'Anderlecht stelt belangrijke voorwaarde voor transfer'

Bij Anderlecht lijken de postjes voor volgend seizoen stilaan ingevuld te worden. Met Vitor Bruno ...

280
280
'Transfers Raskin en Lukebakio komen op gang'

Ze zullen op dit moment natuurlijk vooral bezig zijn met de levensbelangrijke slotwedstrijd tegen ...

83
83
Genk baalt: groot talent vertrekt naar Spanje

KRC Genk eindigde het seizoen op de valreep zonder Europees ticket, nadat het in de barrages na ...

211
211
Antwerp stelt nieuwe uitshirt voor met verrassende gast

Voor Antwerp was het afgelopen seizoen een tegenvaller, want ze kampeerden lange tijd onderin het ...

111
111
Verrassende Belg versiert transfer naar Hajduk Split

Af en toe passeren er zeer verrassende transfers de revue. Zo strijkt er bijvoorbeeld nu plots een ...

39
39
TRANSFERUURTJE: 'Club nadert topdoelman, blijft De Cat toch?'

De zomerse transfercarrousel komt stilaan op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn al ...

392
392
Charlie Hebdo zet WK op stelten met cartoon Deschamps

De Franse nationale ploeg zal de laatste groepsmatch tegen Noorwegen afwerken zonder bondscoach ...

86
86
Amadou Onana gaat op WK vol voor opvallende nieuwe carrière

Amadou Onana is een veelbesproken figuur zowel op als naast het veld. De middenvelder houdt zich ...

42
42
‘Vitor Bruno toont meteen harde hand bij Anderlecht’

RSC Anderlecht heeft met Vitor Bruno een nieuwe hoofdtrainer aangesteld. De Portugees is de ...

618
618
'Club helemaal overtuigd en all-in voor knaltransfer'

Club Brugge wacht voorlopig nog altijd op zijn eerste zomeraanwinst, want door het WK lijkt hun ...

662
662
AA Gent jubelt: toptalent zet handtekening

AA Gent is woensdag ook begonnen aan zijn voorbereiding op het nieuwe seizoen. De Buffalo's hebben ...

131
131
Charleroi haalt derde zomeraanwinst binnen

De zomermercato komt voor alsmaar meer Belgische clubs helemaal op gang. Nu de voorbereiding bij de ...

20
20
Verschueren doet boekje open over trainerskeuze Anderlecht

Anderlecht stelde deze week eindelijk zijn nieuwe trainer voor. De keuze viel daarbij op een zeer ...

302
302
Ex-trainer rekent af met Courtois en beoordeelt Penders

Op zijn 34ste is Thibaut Courtois mogelijk bezig aan zijn laatste weken als Rode Duivel, want de ...

203
203
FIFA legt zware schorsing op na horrortackle die been brak

Het WK kende tot dusver al de nodige hoogtepunten, maar ook enkele dieptepunten. Soms vielen die ook ...

112
112

Meer sportnieuws