"Ik schiet niet naar Van Bommel, maar het had toch gekund?"

door

Royal Antwerp FC liet afgelopen zomer een aantal spelers de club verlaten. Eén van hen was Davino Verhulst, die er derde doelman was. Hij stopte even, om al snel terug aan de slag te gaan als doelman van Belisia Bilzen. Zij spelen vanavond tegen Club Brugge in de Beker van België.

Verhulst is een beetje teleurgesteld in Antwerp omwille van de manier waarop ze daar afscheid namen van hem. Het was allemaal een beetje via de achterdeur. Al speelde Verhulst officieel geen enkele wedstrijd voor de club.

LEES OOK: Titelrace op volle toeren: refs speeldag 7 bekend

Vertrek bij Antwerp

"Mijn afscheid bij Antwerp was niet wat ik ervan verwacht had. Na mijn laatste wedstrijd op de bank ben ik gewoon naar huis gereden alsof het eender welke match was. Dat deed me wel pijn. Na 21 jaar op het hoogste niveau en een paar honderd wedstrijden, was het zomaar van het ene op het andere moment over. Bedankt en succes", aldus de doelman aan Gazet van Antwerpen.

Hij had gehoopt dat hij vorig seizoen tijdens de laatste match tegen RSC Anderlecht toch een paar minuten kreeg. Als dank voor zijn periode bij de club, waar hij vooral naast het veld een zeer gewaardeerde kracht was. Een echte teamspeler. 

Aan de slag bij Belisia Bilzen

"Ik zat op de bank in die laatste wedstrijd en we hadden niets meer te winnen of te verliezen. Het stond 3-1, laat me dan toch een paar seconden invallen. Ik schiet niet naar Van Bommel, maar het had toch gekund?", zei Verhulst.

Hij stopte dus even, maar toen Belisia Bilzen belde, moest hij niet lang nadenken. Verhulst is 36 jaar .

Had Antwerp dat beter moeten aanpakken?

Meest recent

Antwerp in diepe rouw na overlijden clubicoon

Antwerp kreeg vorig weekend een mokerslag met een pijnlijke 0-5 tegen Standard, maar die verdwijnt ...

0
0
Vrancken zalft na relletje met Burgess

Vorig weekend heeft STVV voor een knappe stunt gezorgd door op Stayen Union over de knie te leggen. ...

8
8
'Lierse pakt uit met zeer opvallende nieuwe coach'

Komend weekend staat nog de finale van de play-offs op het programma, maar voor alle andere teams ...

16
16
Standard deelt Antwerp nieuwe tik uit met transfer

Na enkele magere jaren lijkt Standard weer op te leven. De Rouches prijken op vier speeldagen van ...

39
39
'Grootmacht wacht op antwoordt: Club twijfelt over transfer'

Het lijkt er alsmaar meer op dat Club Brugge in de zomer heel wat spelers gaat verliezen. Na alweer ...

176
176
TRANSFERUURTJE: 'Club verliest Rigaux, opvolger Mignolet gezocht'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

112
112
Bom ontploft bij club Hoefkens: Van Hooijdonk stapt op

NAC Breda is en blijft een héél woelige club. De club van trainer Carl Hoefkens heeft ...

48
48
Van der Elst tip Garcia: "Hem als nummer 1 in de spits"

Volgende week vrijdag maakt Rudi Garcia zijn WK-selectie bekend. Franky Van der Elst oordeelde over ...

123
123
'Arne Engels gewild: interesse groeit razendsnel'

Arne Engels is een speler die deze zomer wellicht weer van club gaat veranderen. De voormalige ...

48
48
Anderlecht voor moeilijke keuze: twee talenten weg?

RSCA Futures kende een degelijk seizoen. Er waren enkele Belgische talenten die doorbraken, maar de ...

291
291
Conte en Lukaku in gesprek: details lekken uit

Romelu Lukaku is terug bij Napoli na zijn revalidatie in België. Hij ging daar meteen een ...

204
204
'Onrust bij Genk: drie spelers willen weg?'

Bij Racing Genk gaat er in de zomer wel het een en ander gebeuren. De Limburgers zullen ongetwijfeld ...

529
529
Trossard krijgt lof: Engelse media onder de indruk

Arsenal trekt naar de finale van de Champions League na de zege tegen Atlético Madrid. ...

130
130
Gert Verheyen overvallen door emoties na onverwacht nieuws

Een onverwacht moment rond Gert Verheyen heeft voor heel wat beroering gezorgd bij supporters. ...

328
328
Kompany verovert het voetbal: "FIFA of UEFA leiden"

Vincent Kompany was een topper als speler en ook als coach. We haalden al aan dat hij de grootste ...

62
62
'Schoonmaak KRC Genk: twee ervaren pionnen op de wip'

Bij KRC Genk gaan ze in de zomer toch wel wat spelers van de hand doen. De Limburgers zullen enkele ...

367
367
'Vertrek Rigaux concreet: Verhaeghe neemt standpunt in'

Moet Club Brugge weldra zijn sportieve leiding opnieuw herschikken? Die kans is behoorlijk groot. ...

527
527
'Anderlecht davert: Sibierski zorgt voor aardverschuiving'

RSC Anderlecht heeft zijn nieuwe sportief directeur nu ook officieel beet. Zoals verwacht werd ...

648
648
Toekomst Kompany: sterke man Bayern doet straffe uitspraak

Vincent Kompany kan dinsdagavond geschiedenis schrijven als coach van Bayern München als hij ...

141
141
'Leegloop STVV: eerste grote vertrekker staat al klaar'

STVV is bezig aan droomseizoen en is ondertussen zelfs verzekerd van een Europees ticket. Desondanks ...

251
251
Ruben Van Gucht diep geraakt door overlijden Hans Otten

Het nieuws over het overlijden van Hans Otten heeft velen diep geraakt, en ook Ruben Van Gucht bleef ...

26
26
'Kassa kassa bij Club: Juventus klopt aan voor topdeal'

Club Brugge zal komende zomer verschillende sterkhouders zien vertrekken. En daarvoor neemt het ...

397
397
Club Brugge-killer in vizier: Anderlecht ruikt gratis stunt

Anderlecht kijkt naar Frankrijk om zijn aanval te versterken. De Brusselaars zien een jonge ...

345
345
Grote bron van ergernis Genk-bestuur: zware gevolgen in PO's

KRC Genk slikte afgelopen weekend een zware opdoffer en verloor in de Europe Play-Offs op Charleroi ...

356
356
Spanje spreekt schande: geurtje aan finaleticket Arsenal

De eerste finalist in de Champions League is bekend. Arsenal FC won dinsdagavond met het kleinste ...

242
242

Meer sportnieuws