Guardiola geeft radeloze update over blessure De Bruyne

371 stemmen
Guardiola geeft radeloze update over blessure De Bruyne

Kevin De Bruyne is nog steeds niet klaar om terug in actie te komen. De ervaren middenvelder blijft op de sukkel en bij Manchester City worden ze stilaan toch wanhopig. Manager Pep Guardiola gaf een update over KDB.

“Hij voelt zich beter, maar nog niet optimaal. Als deze kerel niet snel terugkeert, gaan we het moeilijk krijgen want we kunnen het niet volhouden met slechts veertien of vijftien spelers. Dus we hopen dat al onze geblesseerde spelers er snel opnieuw staan, maar het is wat het is. Hopelijk kan dat na de interlandperiode gebeuren", vertelde Guardiola.

LEES OOK: 'Exit Guardiola bezorgt Mourinho droomtransfer bij Real'

Mysterieuze blessure voor De Bruyne

Het is echter zorgelijk dat de blessure van De Bruyne maar blijft aanslepen. Hij kwam al sinds 18 september niet meer in actie. Manchester City mist ook al Rodri voor de rest van  het seizoen en de Engelse landskampioen heeft al geen heel brede kern.

“Wat er aan de hand is met Kevin? Ik zou het je willen vertellen, ik zou het vooral willen weten, maar ik weet het niet. Hij voelt zich goed genoeg om te trainen, maar niet om het niveau te halen dat we nodig hebben voor de competitie. Als hij tegen een bal of zoiets trapt, heeft hij nog steeds pijn. Kevin moet zich goed voelen om het enorme talent dat hij heeft tot tonen", vertelde de sportieve baas van Manchester City.

Steeds meer blessures

De Bruyne kampt steeds vaker met blessures. De afgelopen jaren liep hij al een aantal blessures op, waardoor het geen toeval is dat hij de Rode Duivels even links laat liggen. Al is dat vooral de Nations League, een veredeld oefentoernooi. 

KDB wordt ook steeds vaker gelinkt aan een transfer naar de Major League Soccer. Daar ligt het aantal matchen en het niveau minder hoog, waardoor dat misschien geen verkeerde volgende stap zou zijn om zo weer meer plezier te hebben in het spelletje.

Zal KDB in 2024 nog in actie komen?

Meest recent

Taravel doet alsnog oproep aan het publiek

RSC Anderlecht weet wat het moet doen om een beetje rust in de keet te krijgen: winnen van STVV. ...

19
19
'Verrassende transfer Kasper Dolberg op til'

Kasper Dolberg deed het twee jaar en nog een beetje uitstekend bij RSC Anderlecht. De Deense ...

90
90
'Antwerp en toekomst Janssen: kogel is door de kerk'

Royal Antwerp FC is dit seizen een grijze middenmoter in de Jupiler Pro League. De club gaat ook nog ...

113
113
Hayen baalt enorm: wéér twee spelers out bij Genk

Nicky Hayen dreigt met KRC Genk naast een Europees ticket te grijpen. De coach krijgt steeds meer ...

102
102
KV Mechelen zonder sleutelpion tegen Club

KV Mechelen zal er in de komende dagen nog alles aan doen om een Europees ticket uit de brand te ...

101
101
Taravel duidelijk over zijn toekomst én RSCA-vertrekkers

Het is crisis bij Anderlecht. Voor de zoveelste keer dit seizoen. Paars-Wit kan een loodzwaar (op ...

176
176
Leko waarschuwt Club voor titelmatch: "Doe normaal"

Donderdagavond kan de titelstrijd in de Jupiler Pro League helemaal beslecht worden. Met een ...

166
166
De Mil brengt goed en slecht nieuws voor loodzwaar tweeluik

AA Gent hoopt om nog een Europees ticket uit de brand te slepen in de komende dagen, maar dat ...

56
56
Still heeft nieuwe job bij Jupiler Pro League-club beet

Edward Still zorgde in februari nog voor verbazing met zijn plotse vertrek bij Anderlecht, waar hij ...

43
43
'Anderlecht opent onderhandelingen over vertrek'

Anderlecht lijkt voor een zeer drukke transferzomer te staan. De nieuwe sportief directeur Antoine ...

363
363
Moris scherp: "Daar heeft Union de titel laten liggen"

Donderdagavond kan de titelstrijd in de Jupiler Pro League helemaal beslist worden. Als Club Brugge ...

184
184
Winteraanwinst drijft eindelijk boven bij Anderlecht

Voor Anderlecht eindigt het seizoen ontgoochelend. Het verloor de bekerfinale van Union en kon in de ...

284
284
'Waanzinnige zomer Union: tot wel 16 vertrekkers'

Union pakte vorige week wel de beker, maar moest enkele dagen later wel een kruis maken over de ...

151
151
'Penders weet waar hij na WK aan de slag gaat'

Rudi Garcia had toch enkele verrassingen in petto in zijn WK-selectie. Mike Penders was daar ...

113
113
TRANSFERUURTJE: 'Titularis weg bij Anderlecht, knaltransfer Fernandez-Pardo'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

228
228
Delorge onthult clash met De Mil: “Telkens open en eerlijk”

Mathias Delorge is terug bij KAA Gent. De middenvelder kampte met een blessure en had vervolgens ...

108
108
KRC Genk draait Antwerp een loer en plukt toptalent weg

Het gebeurt vaker en vaker. Eersteklassers die toptalenten bij elkaar komen wegplukken. Deze keer is ...

402
402
Haroun lanceert twee nieuwe Antwerp-goudhaantjes

Royal Antwerp FC speelde 0-0 gelijk op het veld van KRC Genk. Een flinke opsteker voor Faris Haroun ...

176
176
'Chelsea in de tribune: KRC Genk vreest vroeg vertrek'

Racing Genk speelde 0-0 tegen Royal Antwerp FC. Er zat heel wat schoon volk op de tribunes. Erik ten ...

314
314
Tessa Wullaert kondigt nieuwe toptransfer aan

Tessa Wullaert is met grote afstand de beste Belgische voetbalster ooit. Ze kende alweer een ...

223
223
'KRC Genk en AA Gent vechten pittige transferstrijd uit'

KRC Genk en AA Gent gaan zich deze zomer ongetwijfeld roeren op de transfermarkt. De twee Belgische ...

136
136
Van Gucht vs Vannieuwkerke: Pittige strijd brandt los

Ruben Van Gucht en Karl Vannieuwkerke zijn al jarenlang collega's bij de VRT. Beide heren worden ...

156
156
'Ten Hag in Genk: FC Twente aast op deze speler'

KRC Genk speelde 0-0 tegen Royal Antwerp FC. De Limburgers blijven dramatisch presteren in de ...

117
117
'Anderlecht schakelt door: topvergadering met grote inzet'

RSC Anderlecht hoopt morgenavond een Europees ticket veilig te stellen in eigen huis tegen STVV. De ...

869
869
Jan Vertonghen zet schouders onder uniek WK-project

Het WK loert om de hoek en het is stilaan aftellen naar hét voetbalevenement van het jaar. Er ...

12
12

Meer sportnieuws