Guardiola geeft radeloze update over blessure De Bruyne

371 stemmen
Guardiola geeft radeloze update over blessure De Bruyne

Kevin De Bruyne is nog steeds niet klaar om terug in actie te komen. De ervaren middenvelder blijft op de sukkel en bij Manchester City worden ze stilaan toch wanhopig. Manager Pep Guardiola gaf een update over KDB.

“Hij voelt zich beter, maar nog niet optimaal. Als deze kerel niet snel terugkeert, gaan we het moeilijk krijgen want we kunnen het niet volhouden met slechts veertien of vijftien spelers. Dus we hopen dat al onze geblesseerde spelers er snel opnieuw staan, maar het is wat het is. Hopelijk kan dat na de interlandperiode gebeuren", vertelde Guardiola.

LEES OOK: 'Mourinho-effect: Real plukt topspeler weg onder neus Barça'

Mysterieuze blessure voor De Bruyne

Het is echter zorgelijk dat de blessure van De Bruyne maar blijft aanslepen. Hij kwam al sinds 18 september niet meer in actie. Manchester City mist ook al Rodri voor de rest van  het seizoen en de Engelse landskampioen heeft al geen heel brede kern.

“Wat er aan de hand is met Kevin? Ik zou het je willen vertellen, ik zou het vooral willen weten, maar ik weet het niet. Hij voelt zich goed genoeg om te trainen, maar niet om het niveau te halen dat we nodig hebben voor de competitie. Als hij tegen een bal of zoiets trapt, heeft hij nog steeds pijn. Kevin moet zich goed voelen om het enorme talent dat hij heeft tot tonen", vertelde de sportieve baas van Manchester City.

Steeds meer blessures

De Bruyne kampt steeds vaker met blessures. De afgelopen jaren liep hij al een aantal blessures op, waardoor het geen toeval is dat hij de Rode Duivels even links laat liggen. Al is dat vooral de Nations League, een veredeld oefentoernooi. 

KDB wordt ook steeds vaker gelinkt aan een transfer naar de Major League Soccer. Daar ligt het aantal matchen en het niveau minder hoog, waardoor dat misschien geen verkeerde volgende stap zou zijn om zo weer meer plezier te hebben in het spelletje.

Zal KDB in 2024 nog in actie komen?

Meest recent

Punten van VN: drie buizen bij Duivels, zondebok krijgt 3 op 10

De Rode Duivels zijn vrij tegenvallend aan het WK begonnen. Tijdens hun openingsduel mochten ze ...

593
593
Rudi Garcia verbaast met uitspraken na België - Egypte

De Rode Duivels beginnen het WK 2026 met een 1-1 gelijkspel tegen Egypte. De eerste helft was niet ...

133
133
Tielemans onthult woorden tijdens de rust: sfeer bekend

De Rode Duivels hebben de eerste WK-wedstrijd in de Verenigde Staten gelijkgespeeld tegen Egypte. ...

99
99
Één Rode Duivel de redder: “Zo iemand heb je nodig!”

De Rode Duivels hebben 1-1 gespeeld tegen Egypte. De eerste helft was het zweten voor de Belgen en ...

83
83
Povere start België: invalbeurt Lukaku voorkomt WK-drama

De Rode Duivels hebben niet de beste start van hun WK genomen. Tegen een sterk en stug Egypte leek ...

75
75
Garcia laat wenkbrauwen fronsen: “Wat heeft hij misdaan?”

De Rode Duivels hebben het moeilijk tegen Egypte. Bij de rust keken de Belgen tegen een 0-1 ...

241
241
Nainggolan snoeihard voor Duivels na 'kinderlijke' helft

De Rode Duivels kijken bij de rust tegen een 0-1 achterstand aan. Een afstandsschot was buiten het ...

113
113
"Rampzalig" - Duivel afgemaakt na zorgwekkende eerste helft

De Rode Duivels hebben maandagavond hun WK 2026 op gang getrapt. Maar de eerste helft tegen Egypte ...

309
309
Commotie op WK: bondscoach vliegt buiten na één match

Het wereldkampioenschap is nog geen volledige speeldag ver, toch is het bij bepaalde landen al code ...

34
34
Aanwinst nummer vier: Union haalt revelatie uit eigen land

Union SG laat er tijdens de zomerse transferperiode geen gras over groeien. Nog voor de ...

98
98
Basiself Duivels: voetbalfans nemen één naam onder vuur

De Rode Duivels trappen om 21u hun WK-campagne op gang met een verraderlijk duel tegen Egypte. ...

85
85
'Sibierski vloekt: Anderlecht slikt koude douche op mercato'

RSC Anderlecht wil eerstdaags zijn nieuwe hoofdtrainer presenteren. In afwachting daarvan zit de ...

280
280
Dé stunt van het WK?! Kaapverdië houdt Spanje in bedwang

Op dag vijf van het wereldkampioenschap is de grootste stunt tot dusver een feit. Vooraf werd een ...

68
68
Opstelling Duivels bekend! Garcia hakt knoop in defensie door

Het wachten is voorbij: de Rode Duivels beginnen eindelijk aan hun campagne op het WK. In Seattle ...

182
182
"Hele wereld weet het" - Egyptenaren vrezen vier Duivels

De WK-stress bereikt stilaan een hoogtepunt, het aftellen is nu ook echt begonnen. Maandagavond ...

183
183
Rode Duivels verrast: 'Drastische ingreep voor WK-match'

Egypte lijkt net voor de WK-match tegen België een drastische beslissing te nemen. De speler ...

234
234
'Club Brugge tast in buidel: drie toptargets onderweg'

Club Brugge dreigt deze zomer een pak steunpilaren te verliezen, en dus is er op inkomend vlak werk ...

702
702
'KRC Genk vangt jackpot: Kompany laat kassa rinkelen'

Na een teleurstellend seizoen heeft KRC Genk heel wat werk aan de winkel. Op inkomend vlak plukten ...

283
283
'Arsenal shopt bij Club Brugge: plottwist rond Tzolis'

Club Brugge gaat een bijzonder lucratieve zomer tegemoet, want tal van smaakmakers komen in ...

520
520
Lokeren rondt verrassende deal af met JPL-club

Sporting Lokeren heeft vandaag een volgende aanwinst aangekondigd. De Waaslanders gingen shoppen in ...

45
45
Rode Duivels beschikken plots over ‘nieuwe Kompany’

De Rode Duivels hebben achteraan niet meer de weelde van pakweg tien jaar geleden. Dat is ook geen ...

108
108
'Schalke 04 weigert aangeboden Belgische middenvelder'

Schalke 04 speelt komend seizoen weer in de Bundesliga. De club heeft altijd een verleden gehad met ...

137
137
'Westerlo weigert eerste miljoenenbod'

Bij KVC Westerlo gaat er heel wat volk de club verlaten. De Kemphanen merken dat er heel veel ...

31
31
Rode Duivels, opgelet: Egyptenaar wil revanche tegen België

Egypte is vooral Omar Marmoush en Mohamed Salah. Toch staat er nog een aanvallende pion om in de ...

81
81
'Anderlecht drukt door: nieuwe coach én verdediger'

RSC Anderlecht begint binnen een week aan de fysieke proeven. De Brusselaars maken achter de ...

635
635

Meer sportnieuws