Guardiola geeft radeloze update over blessure De Bruyne

371
Guardiola geeft radeloze update over blessure De Bruyne

Kevin De Bruyne is nog steeds niet klaar om terug in actie te komen. De ervaren middenvelder blijft op de sukkel en bij Manchester City worden ze stilaan toch wanhopig. Manager Pep Guardiola gaf een update over KDB.

“Hij voelt zich beter, maar nog niet optimaal. Als deze kerel niet snel terugkeert, gaan we het moeilijk krijgen want we kunnen het niet volhouden met slechts veertien of vijftien spelers. Dus we hopen dat al onze geblesseerde spelers er snel opnieuw staan, maar het is wat het is. Hopelijk kan dat na de interlandperiode gebeuren", vertelde Guardiola.

LEES OOK: Kevin De Bruyne maakt furore als invaller bij Napoli

Mysterieuze blessure voor De Bruyne

Het is echter zorgelijk dat de blessure van De Bruyne maar blijft aanslepen. Hij kwam al sinds 18 september niet meer in actie. Manchester City mist ook al Rodri voor de rest van  het seizoen en de Engelse landskampioen heeft al geen heel brede kern.

“Wat er aan de hand is met Kevin? Ik zou het je willen vertellen, ik zou het vooral willen weten, maar ik weet het niet. Hij voelt zich goed genoeg om te trainen, maar niet om het niveau te halen dat we nodig hebben voor de competitie. Als hij tegen een bal of zoiets trapt, heeft hij nog steeds pijn. Kevin moet zich goed voelen om het enorme talent dat hij heeft tot tonen", vertelde de sportieve baas van Manchester City.

Steeds meer blessures

De Bruyne kampt steeds vaker met blessures. De afgelopen jaren liep hij al een aantal blessures op, waardoor het geen toeval is dat hij de Rode Duivels even links laat liggen. Al is dat vooral de Nations League, een veredeld oefentoernooi. 

KDB wordt ook steeds vaker gelinkt aan een transfer naar de Major League Soccer. Daar ligt het aantal matchen en het niveau minder hoog, waardoor dat misschien geen verkeerde volgende stap zou zijn om zo weer meer plezier te hebben in het spelletje.

Zal KDB in 2024 nog in actie komen?

Meest recent

Allegri komt met hoopgevende update over De Bruyne

Afgelopen weekend gingen de alarmbellen af bij Mark van Bommel. Enkele dagen voor hij zijn selectie ...

0
0
Bosz neemt het op voor Fernandez: "Alles voor de clicks..."

Woensdagavond kijken PSV en Club Brugge elkaar in de ogen in de Champions League. Voor een aantal ...

5
5
'STVV wil verrassende oude bekende als trainer'

Het was maandag bijltjesdag in de Jupiler Pro League, want er werden twéé trainers op ...

57
57
'Leipzig is wanhopig: Bakayoko voor spotprijsje op te halen'

De start van de wintermercato nadert stilaan en een aantal Belgen weten nu al dat ze voor een ...

35
35
Leko geeft aan waar de gevaren bij PSV liggen

Club Brugge is uitstekend begonnen aan zijn campagne in de Champions League, want tegen Aston Villa, ...

66
66
'Opsteker KV Mechelen: 2 sterkhouders keren terug'

KV Mechelen deed vorig weekend een geweldige zaak door Genk te kloppen. Het pakt zo zes op zes en ...

49
49
'Bosz flirt met Vanaken: transfer naar PSV op til?'

Het is stilaan een traditie bij matchen van Club Brugge in de Champions League: de trainer van de ...

72
72
'Bayern juicht te vroeg: Kane zorgt voor onverwachte wending'

In München klinken ze al op de nieuwe deal met Harry Kane. Alleen krijgt de beste speler ter ...

59
59
AA Gent bevestigt mokerslag: dramatisch verdict Burgess

Rik De Mil duimde nog dat de schade alsnog zou meevallen, maar zoals verwacht blijkt helaas niks ...

274
274
Opdoffer voor Genk: exit Youth League na spektakelstuk

Enkele dagen nadat het eerste elftal onderuit ging in Mechelen kregen ook de beloften van KRC Genk ...

50
50
Bosz blaast loftrompet: Club Brugge maakt indruk op PSV

In de Champions League staat er woensdag met PSV tegen Club Brugge een Derby der Lage Landen op het ...

56
56
Anderlecht keert kar: trio terug naar RSCA Futures

RSC Anderlecht boekte zaterdag een deugddoende zege met Westerlo. Deels met dank aan Jayden Onia ...

280
280
Leko vist outcast op: opvallende comeback bij Club Brugge

Na de zeges tegen Inter en Lens hoopt Club Brugge woensdag ook tegen PSV een resultaat te boeken in ...

259
259
'Bizarre werkwijze Cercle Brugge blootgelegd: hallucinant'

Cercle Brugge heeft afscheid genomen van hoofdtrainer Lars Friis. De oefenmeester leek nog ...

211
211
Verliest België weer parel? Anderlecht-belofte reageert

De afgelopen jaren verloor België heel wat toptalenten aan andere federaties. De malaise lijkt ...

167
167
Belgisch toptalent Noah Fernandez sneert ferm naar PSV

Noah Fernandez is een jeugdproduct van Lierse, maar hij maakte al op jonge leeftijd de overstap naar ...

108
108
Selectie Club Brugge voor PSV: Leko bevestigt verandering

Club Brugge neemt het woensdagavond in de Champions League op tegen PSV Eindhoven. Blauw-Zwart is ...

193
193
HVH maakt Standard-smaakmaker af: “Serieus blijven hè”

Standard Luik kent een wisselvallige periode en de Rouches vinden maar geen aansluiting bij de ...

199
199
Bosz wil Vanaken bij PSV: “Verrassend dat hij bij Club zit”

Hans Vanaken is al jaren dé sterkhouder op het middenveld van Club Brugge. De Rode Duivel ...

255
255
Van Bommel betrokken bij ontslag Gerets? Hij reageert

Eric Gerets is een icoon van PSV en woensdagavond neemt Club Brugge het op tegen de Nederlandse ...

122
122
Enorm manco KRC Genk onthuld: Vanhaezebrouck snoeihard

KRC Genk blijft in hetzelfde bedje ziek. Jess Thorup krijgt de ploeg maar niet volledig op de rails ...

142
142
Ex-Rode Duivel Toni Brogno op 53-jarige leeftijd overleden

Treurig nieuws: voormalige Rode Duivel Toni Brogno is op 53-jarige leeftijd overleden, dat werd ...

0
0
Bosz roept oorlogstaal voor Club: “Ook voor landsbelang”

Club Brugge moet woensdag op bezoek bij PSV namens de League Phase van de Champions League. Coach ...

219
219
‘Ontslag Compper op tafel: cruciaal oordeel nakend'

Marvin Compper staat zwaar onder druk bij Royal Antwerp FC. Na de broodnodige zege tegen Sporting ...

172
172
TRANSFERUURTJE: ‘KRC Genk slaat toe én baalt, record Club’

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

243
243

Meer sportnieuws