Guardiola geeft radeloze update over blessure De Bruyne

371 stemmen
Guardiola geeft radeloze update over blessure De Bruyne

Kevin De Bruyne is nog steeds niet klaar om terug in actie te komen. De ervaren middenvelder blijft op de sukkel en bij Manchester City worden ze stilaan toch wanhopig. Manager Pep Guardiola gaf een update over KDB.

“Hij voelt zich beter, maar nog niet optimaal. Als deze kerel niet snel terugkeert, gaan we het moeilijk krijgen want we kunnen het niet volhouden met slechts veertien of vijftien spelers. Dus we hopen dat al onze geblesseerde spelers er snel opnieuw staan, maar het is wat het is. Hopelijk kan dat na de interlandperiode gebeuren", vertelde Guardiola.

LEES OOK: Doku verbaast met Duivelse uitspraken over WK

Mysterieuze blessure voor De Bruyne

Het is echter zorgelijk dat de blessure van De Bruyne maar blijft aanslepen. Hij kwam al sinds 18 september niet meer in actie. Manchester City mist ook al Rodri voor de rest van  het seizoen en de Engelse landskampioen heeft al geen heel brede kern.

“Wat er aan de hand is met Kevin? Ik zou het je willen vertellen, ik zou het vooral willen weten, maar ik weet het niet. Hij voelt zich goed genoeg om te trainen, maar niet om het niveau te halen dat we nodig hebben voor de competitie. Als hij tegen een bal of zoiets trapt, heeft hij nog steeds pijn. Kevin moet zich goed voelen om het enorme talent dat hij heeft tot tonen", vertelde de sportieve baas van Manchester City.

Steeds meer blessures

De Bruyne kampt steeds vaker met blessures. De afgelopen jaren liep hij al een aantal blessures op, waardoor het geen toeval is dat hij de Rode Duivels even links laat liggen. Al is dat vooral de Nations League, een veredeld oefentoernooi. 

KDB wordt ook steeds vaker gelinkt aan een transfer naar de Major League Soccer. Daar ligt het aantal matchen en het niveau minder hoog, waardoor dat misschien geen verkeerde volgende stap zou zijn om zo weer meer plezier te hebben in het spelletje.

Zal KDB in 2024 nog in actie komen?

Meest recent

Dilemma voor Standard en Euvrard: "Wat gaan we doen?"

Standard weet wat het moet doen in Westerlo: winnen. Het is dan hopen op puntenverlies van KRC Genk ...

12
12
'Trainerswals in JPL: zes (!) coaches richting exit'

Het is stilaan helaas een jaarlijkse traditie: de onophoudelijke trainerwals in de Jupiler Pro ...

35
35
Genk-Antwerp: renovatiewerken Haroun, primeur voor Hayen

Donderdag kan de titelrace in een beslissende plooi vallen, maar in de Europe Play-Offs blijft het ...

75
75
Opvallende actie Hans Vanaken lokt massa reacties uit

Club Brugge veegde zondagavond de vloer aan met concurrent Union en vond in Hans Vanaken een ...

410
410
'Kanga buiten: AA Gent geeft razende fans hun zin'

De komende dagen staat er voor AA Gent nog een Europees ticket op het spel, al lijkt dat momenteel ...

161
161
'Sibierski verrast: steunpilaar RSCA mag beschikken'

In de resterende twee wedstrijden moet RSC Anderlecht nog een Europees ticket uit de brand zien te ...

494
494
Antwerp in vieze papieren? “Pas binnen tien jaar…”

Royal Antwerp FC kent een desastreus seizoen. The Great Old haalde een paar jaar geleden nog de ...

203
203
‘Rigaux doet wenkbrauwen fronsen bij Club Brugge’

Club Brugge staat op het punt kampioen te worden, maar Blauw-Zwart zit achter de schermen met een ...

369
369
Eden Hazard doet boekje open over Real: “Ik wilde dat niet!”

Eden Hazard wordt gezien als één van de beste Belgische spelers ooit. De buitenspeler ...

158
158
Doku verbaast met Duivelse uitspraken over WK

Jérémy Doku verkeert in bloedvorm bij Manchester City. Het dribbelwonder dartelt nu ...

115
115
Ivan Leko laat Club Brugge-pion compleet sprakeloos

Club Brugge staat zéér dicht bij een nieuwe landstitel. Na de 5-0 pandoering tegen ...

348
348
Jan Vertonghen komt met kleedkameronthulling Duivels

Jan Vertonghen is de recordinternational bij de Rode Duivels, maar de centrale verdediger geniet nu ...

36
36
'Code rood bij Club Brugge: enorme leegte dreigt'

Club Brugge staat dan wel dicht bij een zevende landstitel op elf jaar tijd, het rommelt achter de ...

448
448
Beerschot neemt emotioneel afscheid van clubicoon

Beerschot zal volgend seizoen weer in de Challenger Pro League te zien zijn. De Antwerpse club liep ...

88
88
Coucke trekt champagnefles open: concurrentie in shock

Marc Coucke staat opnieuw klaar met een opvallend project. Terwijl de druk bij Anderlecht na alweer ...

300
300
‘KV Mechelen incasseert mokerslag vlak voor Club Brugge’

Er staat een midweekspeeldag in de Play-Offs op het programma. KV Mechelen neemt het op tegen Club ...

570
570
KAA Gent pakt weer uit met toptalent: duidelijke focus

KAA Gent zit dit seizoen in de hoek waar de klappen vallen. In de Champions Play-Offs loopt het ...

72
72
‘Carl Hoefkens op weg naar straffe JPL-terugkeer’

Carl Hoefkens zit in zak en as bij NAC. De Belgische oefenmeester heeft nog een doorlopende ...

227
227
Zulte Waregem stelt nieuwe T1 voor: toekomst Colpaert bekend

Zulte Waregem heeft een nieuwe hoofdtrainer te pakken. Het was al een tijdje bekend dat Steve ...

109
109
TRANSFERUURTJE: ‘Wending bij Club, jackpot voor Anderlecht’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

366
366
‘Ruud Vormer wil grote naam naar Knokke lokken’

Ruud Vormer heeft een nieuwe uitdaging als hoofdtrainer binnen. De Nederlander gaat aan de slag als ...

582
582
Seys in shock bij Club Brugge: “Zagen we niet aankomen”

De 5-0 zege van Club Brugge zindert nog ferm na. Blauw-Zwart heeft één hand op de ...

444
444
KV Kortrijk komt met transfernieuws na promotie

KV Kortrijk is volgend seizoen weer te zien in de Jupiler Pro League en de Kerels zijn volop bezig ...

194
194
Stijn Stijnen neemt plots afscheid van publiekslieveling

Patro Eisden liep promotie naar de Jupiler Pro League mis. De club van Stijn Stijnen verloor ...

95
95
'Club Brugge haalt groot gelijk: toekomst Leko op tafel'

Club Brugge deed heel wat wenkbrauwen fronsen met het ontslag van Nicky Hayen. Blauw-Zwart plukte ...

443
443

Meer sportnieuws