Weldra vleugje Neymar bij de Rode Duivels?

door
Weldra vleugje Neymar bij de Rode Duivels?

Domenico Tedesco kan tijdens de volgende interlandperiode niet rekenen op Jérémy Doku en Julien Duranville. De bondscoach zal dus wellicht nog een extra flankaanvaller bij de selectie moeten gaan halen. Komt Ajax-speler Mika Godts daarvoor in aanmerking?

Godts is bezig aan een goed seizoen bij Ajax en sommigen hadden hem de vorige interlandperiode al bij de selectie verwacht. De negentienjarige flankspeler was dit seizoen in zestien duels voor de Amsterdammers betrokken bij 4 goals en 5 assists.

LEES OOK: Mokio bevestigt exit Rode Duivels: "Ik kies Congo"

Godts is fan van Neymar

Bij Anderlecht en KRC Genk zullen ze wel jammeren, want Godts speelde in het verleden voor hen. De jongeling maakt nu furore bij Ajax. Een selectie voor de Rode Duivels kan niet al te lang meer uitblijven.

Wie weet krijgen de Belgen dan wel een vleugje Neymar te zien. De Braziliaan is immers een voorbeeld voor de technisch bijzonder vaardige Godts. Dat verklaart hij in het Algemeen Dagblad.

Weldra Rode Duivel?

"Ik heb altijd naar Neymar gekeken. Voor mij is hij de beste linksvoor ooit. Eigenlijk wil ik hem nog steeds zijn. De Neymar van op het veld dan hè. Die ernaast laat ik in het midden”, grapt de smaakmaker van Ajax. Het volgen van de Braziliaanse virtuoos heeft hem naar eigen zeggen beter gemaakt", zegt de Belg. 

"Ik lette altijd op zijn techniek. En ook wanneer hij de dribbel wel en niet inzette. Dat is misschien nog een verbeterpunt voor me. Maar dat komt ook met ervaring. Je ziet ik al veel minder balverlies lijdt op domme momenten", klinkt het nog.

Moet Tedesco hem oproepen?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

99
99
Club houdt hart vast: zware consequenties na CPL-farce

Terwijl Club Brugge op de 20ste landstitel uit zijn geschiedenis afstevent, dreigen de beloften weg ...

94
94
Opstellingen: De Mil grijpt fors in, vreemde kronkel Taravel

In de Champions' Play-Offs staat zondagmiddag een cruciaal duel om de vierde plaats op het ...

59
59
'Crisis doet Real daveren: drastische gevolgen Courtois'

Zondagavond kan FC Barcelona kampioen spelen in Spanje, uitgerekend tijdens de onderlinge clash met ...

54
54
Ruben Van Gucht laat Valentine met verstomming achter

Ruben Van Gucht heeft opnieuw voor de nodige aandacht gezorgd. De sportjournalist van de VRT kwam ...

62
62
TRANSFERUURTJE: 'Kop rolt bij Anderlecht, exodus Club/Antwerp'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

164
164
De Mil sneert naar KAA Gent: cruciale transferzomer

KAA Gent kreeg dit seizoen al klappen in de Champions Play-Offs. Europees voetbal lijkt heel ver weg ...

47
47
Stunttransfer Jelle Vossen naar het buitenland?

Waar ligt de toekomst van Jelle Vossen? De aanvaller nam afscheid van Zulte Waregem en werd al met ...

178
178
Luis Suarez bijt door het stof: straffe WK-wending op komst?

Luis Suarez is één van de beste aanvallers van zijn generatie. De 39-jarige Uruguayaan ...

30
30
Racismerel in Italië: “Deze lafaard noemde me een aap”

In Italië is er een nieuwe racismerel ontstaan. Tijdens de wedstrijd tussen Cagliari en Udinese ...

45
45
Leko ziet toch minpunt en waarschuwt Club Brugge

Club Brugge blijft aan de leiding in de Champions Play-Offs. Blauw-Zwart won met 2-0 van ...

205
205
Engelse pers ontploft door "meedogenloze" Doku

Jérémy Doku is on fire in Engeland. De Rode Duivel was vorige speeldag al belangrijk ...

161
161
Union SG rekent op doorbraak: Deschacht heeft geen ongelijk

Olivier Deschacht was onlangs in de populaire podcast Ongefilterd snoeihard voor de aanvallende ...

99
99
Vrancken legt pijnpunt bloot na nederlaag tegen Club

STVV verloor kansloos met 2-0 van Club Brugge en het mocht tevreden zijn dat het geen pandoering ...

166
166
Francis Amuzu floreert: verrassende terugkeer naar JPL?

De zomermercato nadert en de Belgische clubs speuren de wereld rond naar versterking. Wie weet ...

240
240
'Geraerts plots in héél vieze papieren'

Karel Geraerts is momenteel trainer van de Franse tweedeklasser Stade Reims. De Belgische coach ...

140
140
Club Brugge blijft gefocust: ‘Niet naar Union kijken’

Club Brugge lijkt niet meer te stoppen richting landstitel. STVV werd met 2-0 geklopt, al had ...

180
180
Na lof van Nainggolan: volgende parel staat voor RSCA-debuut

RSC Anderlecht speelt namiddag in en tegen AA Gent. De Brusselaars zitten echter met een gigantisch ...

307
307
FC Barcelona ‘overklast’ Real Madrid: enorm verschil

Om 21u staat de grootste voetbalmatch ter wereld op het programma: FC Barcelona – Real Madrid. ...

216
216
Sibierski ontketend: megadeals op komst bij Anderlecht

Antoine Sibierski zet meteen de toon bij Anderlecht. De nieuwe sportief directeur wil slimme deals ...

571
571
Henry ziet twee absolute kleppers bij de Rode Duivels

Binnen een maandje start het WK. De Rode Duivels zitten in een groep met Iran, Nieuw-Zeeland en ...

305
305
Sibierski aan zet: Anderlecht beslist over aankoop verdediger

Bij RSC Anderlecht gaat Antoine Sibierski samen met de scouting heel wat knopen moeten doorhakken. ...

347
347
Club in het voordeel tegen Union? Leko is duidelijk

Club Brugge kan de komende dagen achterover leunen en rustig kijken hoe Union het er vanaf brengt. ...

308
308
Tzolis reageert na nieuwe knalprestatie op transfergeruchten

Club Brugge ligt meer dan ooit op titelkoers. Met een 2-0-zege tegen STVV breidt het zijn voorsprong ...

352
352
Kompany in de clinch met eigen speler: "Hij is verkeerd"

Bayern München ging zaterdag wel winnen op het veld van Wolfsburg, maar het likt eigenlijk nog ...

168
168
Club pluimt Kanaries en zet Union verder onder druk

Club Brugge heeft Union nog wat meer onder druk gezet in de strijd om de titel. Blauw-Zwart liet ...

230
230

Meer sportnieuws