Tessa Wullaert zorgt voor waanzinnige cijfers

door
Tessa Wullaert zorgt voor waanzinnige cijfers

De Red Flames wonnen gisteren met 5-0 van Griekenland en wisten de eerste horde in de barragematchen te nemen. Tessa Wullaert scoorde twee keer. De Belgische aanvalster gaat voluit voor een waanzinnig record dat ze zeker zal gaan halen.

Wullaert scoorde al 85 doelpunten voor de Red Flames. Daarmee doet ze even goed als Romelu Lukaku, die ook 85 keer scoorde voor de nationale ploeg. Wullaert is nog maar 31 jaar en zal voluit voor die 100 goals gaan. Dat zal ze ook vlot gaan halen. Een straffe madam.

85 goals voor Wullaert

Ze sprak na de zege tegen Griekenland met RTBF. "Ik ben blij, ik heb mijn best gedaan. Ik had een andere rol dan vrijdag, die dag stond ik alleen voorin, deze keer speelde ik meer tussen de linies. Ik voel me beter als ik veel ballen aanraak. Het is een goede avond. Ik ben nog steeds cool om te scoren en het team te helpen. Ik ben blijer dat ik gewonnen heb en dat ik naar de tweede ronde van de play-offs ben gegaan", aldus Wullaert.

Eind november en begin december is Oekraïne de laatste horde voor het EK. "We willen er alles aan doen om naar het Europees Kampioenschap te gaan", aldus Wullaert. 

Op weg naar het EK

Ze speelt sinds dit seizoen voor Inter, waar ze met 5 goals en 2 assists in 10 duels ook sterk voor de dag komt.

Bondscoach Ives Serneels was uiteraard ook zeer gelukkig met de zege. Alle ogen zijn nu gericht op Oekraïne. "Ik weet niet alles over Oekraïne. Ik ga de komende dagen naar hun twee wedstrijden kijken en alles analyseren. Het belangrijkste voor ons is dat ons team goed herstelt."

Gaat Wullaert de kaap van 100 goals halen?

Meest recent

'Nieuwe trainer AA Gent: Buffalo's op weg naar stunt'

Met achtereenvolgens Antwerp FC, Club Brugge en KVC Westerlo, staat KAA Gent voor een nog een pittig ...

0
0
‘Leko-shock bij Club Brugge: kleedkamer staat op springen’

In de kleedkamer van Club Brugge voelt iedereen dat er iets staat te gebeuren. Spelers die Leko nog ...

15
15
'Anderlecht verbaast met drastische transferbeslissing'

RSC Anderlecht staat voor een pittig einde van 2025 met duels tegen achtereenvolgens STVV, Antwerp ...

59
59
Union gelooft eigen ogen niet: "Mijn voetbalhart bloedt"

De eerste Champions League-campagne van Union SG dreigt te gaan stranden in de League Phase. De ...

41
41
Eerste basiself Leko: twee cruciale wissels bij Club Brugge

Na alle commotie van de voorbije dagen, moet Club Brugge woensdagavond weer vol aan de bak. In de ...

219
219
Degryse steekt tirade af nadat VAR Union nekt

Union is er dinsdagavond op het nippertje niet geslaagd om een knappe comeback tegen Olympique ...

125
125
De Ketelaere schittert, opluchting voor Barça en Liverpool

Er stond dinsdagavond nog heel wat Champions League-voetbal op het programma. Charles De Ketelaere ...

48
48
Anticlimax: Union strandt op milimeters van straffe comeback

Kwalificatie voor de play-offs van de Champions League wordt weer wat moeilijker voor Union. De ...

62
62
Beslissende De Ketelaere zorgt voor zeer straffe statistiek

Charles De Ketelaere stond dinsdagavond met Atalanta voor een lastige opdracht in de Champions ...

64
64
Jong Genk wint dankzij blitzstart prestigeduel tegen Futures

In de schaduw van de Champions League werd er dinsdagavond ook nog gevoetbald in de Challenger Pro ...

103
103
Arteta baalt om deze reden van trainerswissel bij Club

Dinsdag verzamelden de media in Brugge voor het traditionele persmoment aan de vooravond van de ...

286
286
Verrassende zet Anderlecht: spelers in etalage gezet

Anderlecht werd vorig weekend weer met de voetjes op de grond gezet, want het kreeg een 4-0 om de ...

219
219
Hayen komt met emotionele reactie op ontslag bij Club

Bij Club Brugge werd Ivan Leko dinsdag officieel aan de pers voorgesteld en woensdag zal de Kroaat ...

352
352
Bayern schrikt even, maar boekt nog vlotte CL-zege

In de Champions League mochten Bayern München en Sporting CP het om 18u45 tegen elkaar opnemen. ...

57
57
Rigaux over onvrede AA Gent: "In eer en geweten"

Club Brugge heeft 2025 afgesloten met beslissingen die Blauw-Zwart niet geliefd hebben gemaakt in de ...

388
388
De Zerbi komt met verrassende transferonthulling Vermeeren

Bij Olympique Marseille start Arthur Vermeeren wellicht in de basis tegen Union SG. De middenvelder ...

110
110
‘Salah uitgekotst: Liverpool zet icoon brutaal aan de deur’

Je voelt bijna de gêne in de kleedkamer. Een club die haar grootste icoon brutaal naar de deur ...

175
175
'Weggehoond' in België, nu waardevolle kracht bij Marseille

Union SG neemt het vanavond in het Lotto Park op tegen Olympique Marseille. Het is bij de Fransen ...

166
166
Verhuurde JPL-spelers: KV Mechelen en AA Gent heel tevreden

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

86
86
Ex-smaakmaker wil terug naar Union SG: "Waarom niet?"

Bij Union SG verkochten ze de afgelopen jaren héél veel spelers voor tientallen ...

128
128
Club Brugge-bestuur verdedigt ontslag Hayen: "Het was op"

Het tweede tijdperk van Ivan Leko als hoofdcoach van Club Brugge is officieel begonnen. Dinsdag ...

307
307
'Baro loopt blauwtje: AA Gent mag 2 coaches schrappen'

 Terwijl ex-coach Ivan Leko voor het eerst de pers te woord stond als trainer van Club Brugge ...

1036
1036
Van Gucht hangt het serieus uit: tv-bazen pisnijdig

Ruben Van Gucht jaagt heel wat vuurwerk door het medialandschap. Ingrijpende beslissingen zorgden ...

409
409
Leko speelt open kaart over verhuis van Gent naar Club

Na een hectische dag stond Ivan Leko dinsdag voor het eerst opnieuw op het oefenveld bij Club ...

299
299
Vanaken doet boekje open over trainerswissel Club Brugge

Club Brugge dropte maandag een bom van formaat door Nicky Hayen in te wisselen voor Ivan Leko. Diens ...

823
823

Meer sportnieuws