Tessa Wullaert zorgt voor waanzinnige cijfers

door
Tessa Wullaert zorgt voor waanzinnige cijfers

De Red Flames wonnen gisteren met 5-0 van Griekenland en wisten de eerste horde in de barragematchen te nemen. Tessa Wullaert scoorde twee keer. De Belgische aanvalster gaat voluit voor een waanzinnig record dat ze zeker zal gaan halen.

Wullaert scoorde al 85 doelpunten voor de Red Flames. Daarmee doet ze even goed als Romelu Lukaku, die ook 85 keer scoorde voor de nationale ploeg. Wullaert is nog maar 31 jaar en zal voluit voor die 100 goals gaan. Dat zal ze ook vlot gaan halen. Een straffe madam.

85 goals voor Wullaert

Ze sprak na de zege tegen Griekenland met RTBF. "Ik ben blij, ik heb mijn best gedaan. Ik had een andere rol dan vrijdag, die dag stond ik alleen voorin, deze keer speelde ik meer tussen de linies. Ik voel me beter als ik veel ballen aanraak. Het is een goede avond. Ik ben nog steeds cool om te scoren en het team te helpen. Ik ben blijer dat ik gewonnen heb en dat ik naar de tweede ronde van de play-offs ben gegaan", aldus Wullaert.

Eind november en begin december is Oekraïne de laatste horde voor het EK. "We willen er alles aan doen om naar het Europees Kampioenschap te gaan", aldus Wullaert. 

Op weg naar het EK

Ze speelt sinds dit seizoen voor Inter, waar ze met 5 goals en 2 assists in 10 duels ook sterk voor de dag komt.

Bondscoach Ives Serneels was uiteraard ook zeer gelukkig met de zege. Alle ogen zijn nu gericht op Oekraïne. "Ik weet niet alles over Oekraïne. Ik ga de komende dagen naar hun twee wedstrijden kijken en alles analyseren. Het belangrijkste voor ons is dat ons team goed herstelt."

Gaat Wullaert de kaap van 100 goals halen?

Meest recent

'Maat is vol: RSCA-titularis speelt plek definitief kwijt'

RSC Anderlecht krijgt zondagavond het bezoek van AA Gent. De algemene verwachting is dat coach ...

4
4
Leko dropt hint: essentiële wissel in basiself Club?

Club Brugge wist zaterdagavond de volle buit te pakken na een erg moeizame wedstrijd op het veld van ...

55
55
'Kompany lacht tanden bloot: Bayern contacteert steraanvaller'

Bayern München heeft zaterdagavond geschiedenis geschreven. Tijdens de vlotte zege op St. Pauli ...

68
68
KV Mechelen - Union: Vanderbiest en Hubert wisselen één keer

Union SG is goed aan de Champions' Play-Offs begonnen, maar moet zondagmiddag wel bevestigen op ...

18
18
TU: 'Gepeperde transfersom Vermeeren, Club vindt aanvaller'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

172
172
KV Kortrijk promoveert naar JPL: transfervuurwerk op komst

KV Kortrijk zal volgend seizoen weer te zien zijn in de Jupiler Pro League. De Kerels waren zeker ...

201
201
Sebaoui briest na STVV – Club Brugge: ploegmakkers afgemaakt

STVV stond op voorsprong in de eerste helft tegen Club Brugge. De Kanaries speelden een sterke ...

120
120
Uitblinker Godts spreekt over zomerse knaltransfer

Mika Godts behoorde bij Ajax weer tot de uitblinkers. De buitenspeler was goed voor een doelpunt, ...

39
39
Vetlesen zet Club Brugge op scherp: “Assholes…”

Het zag er na 45 minuten op Stayen niet goed uit voor Club Brugge. Blauw-Zwart stond op achterstand ...

200
200
Union Berlin pakt uit met primeur: eerste vrouwelijke T1

Union Berlin staat in de Bundesliga op een elfde plek, op zeven punten van de degradatiestreep. De ...

39
39
Valentine gooit bom rond Van Gucht: Charlotte slaat terug

De liefdesperikelen rond Ruben Van Gucht hebben een nieuwe, opvallende wending genomen. In een ...

97
97
Vanderbiest waarschuwt Club Brugge & co

KV Mechelen pakte vorige week een punt tegen AA Gent. Dat was oververdiend. Vandaag nemen de ...

248
248
Westerlo kietelt KRC Genk: spelers spreken ambitie uit

Waar sommigen misschien hadden verwacht dat Royal Antwerp FC of Standard het KRC Genk nog moeilijk ...

104
104
Paniek in amateur: 'Racismerel beslist kampioenschap'

In de amateurreeksen is het stilaan ook 'money time'. Toch lijkt er in één van die ...

92
92
Vanaken verrast: lof voor opvallende pion

Club Brugge kroop door het oog van de naald tegen STVV. De Kanaries verdienden meer dan een ...

189
189
Kompany schrijft geschiedenis: ongeloof bij iedereen

Bayern München is onstopbaar, zo lijkt het wel. Ze wonnen met 0-5 van St. Pauli en dat met een ...

108
108
Leko velt oordeel over Sabbe, Forbs én Diakhon

Club Brugge won bijzonder gevleid met 1-2 op het veld van STVV. De Truienaars kregen de beste ...

388
388
Vrancken over dé fase: "Heb hier minder problemen mee"

STVV speelde een beresterke partij tegen Club Brugge. De Limburgers verdienden zeker een punt, maar ...

154
154
'Club Brugge zet zinnen op nieuwe sensatie'

Bij Club Brugge staan ze voor een héél drukke zomer. De kans is groot dat er een halve ...

345
345
Bayern staat perplex na ongenadige ingreep van Kompany

Bij Bayern drukt Vincent Kompany niet alleen op het veld zijn stempel door. Ook in de kleedkamer ...

272
272
KRC Genk mikt hoog: absolute droomtransfer op komst

KRC Genk hoopt via Play-Off 2 een Europees ticket te bemachtigen. De Limburgers moeten jaarlijks ...

488
488
Anderlecht aan zet: Bornauw voert gesprekken op

Olivier Renard had kritiek op Jesper Fredberg omwille van het ‘laten liggen’ van enkele ...

251
251
‘Transferstrijd Vermeeren barst los: 30 miljoen euro’

Arthur Vermeeren krijgt amper tot geen kansen meer bij Olympique Marseille. Het ziet er dan ook naar ...

222
222
Boskamp maakt Anderlecht af: “Bende dooie vogeltjes”

RSC Anderlecht ging vorige speeldag met 4-2 onderuit tegen Club Brugge. In de eerste helft werd ...

175
175
Club Brugge pakt zege na drama en blessures op Stayen

Een veerkrachtig Club Brugge heeft na een uiterst spannende wedstrijd een cruciale zege geboekt op ...

289
289

Meer sportnieuws