Tessa Wullaert zorgt voor waanzinnige cijfers

84 stemmen
Tessa Wullaert zorgt voor waanzinnige cijfers

De Red Flames wonnen gisteren met 5-0 van Griekenland en wisten de eerste horde in de barragematchen te nemen. Tessa Wullaert scoorde twee keer. De Belgische aanvalster gaat voluit voor een waanzinnig record dat ze zeker zal gaan halen.

Wullaert scoorde al 85 doelpunten voor de Red Flames. Daarmee doet ze even goed als Romelu Lukaku, die ook 85 keer scoorde voor de nationale ploeg. Wullaert is nog maar 31 jaar en zal voluit voor die 100 goals gaan. Dat zal ze ook vlot gaan halen. Een straffe madam.

LEES OOK: Imke Courtois jaagt volgers schrik aan met opvallende beelden

85 goals voor Wullaert

Ze sprak na de zege tegen Griekenland met RTBF. "Ik ben blij, ik heb mijn best gedaan. Ik had een andere rol dan vrijdag, die dag stond ik alleen voorin, deze keer speelde ik meer tussen de linies. Ik voel me beter als ik veel ballen aanraak. Het is een goede avond. Ik ben nog steeds cool om te scoren en het team te helpen. Ik ben blijer dat ik gewonnen heb en dat ik naar de tweede ronde van de play-offs ben gegaan", aldus Wullaert.

Eind november en begin december is Oekraïne de laatste horde voor het EK. "We willen er alles aan doen om naar het Europees Kampioenschap te gaan", aldus Wullaert. 

Op weg naar het EK

Ze speelt sinds dit seizoen voor Inter, waar ze met 5 goals en 2 assists in 10 duels ook sterk voor de dag komt.

Bondscoach Ives Serneels was uiteraard ook zeer gelukkig met de zege. Alle ogen zijn nu gericht op Oekraïne. "Ik weet niet alles over Oekraïne. Ik ga de komende dagen naar hun twee wedstrijden kijken en alles analyseren. Het belangrijkste voor ons is dat ons team goed herstelt."

Gaat Wullaert de kaap van 100 goals halen?

Meest recent

KV Kortrijk komt met transfernieuws na promotie

KV Kortrijk is volgend seizoen weer te zien in de Jupiler Pro League en de Kerels zijn volop bezig ...

0
0
Stijn Stijnen neemt plots afscheid van publiekslieveling

Patro Eisden liep promotie naar de Jupiler Pro League mis. De club van Stijn Stijnen verloor ...

12
12
'Club Brugge haalt groot gelijk: toekomst Leko op tafel'

Club Brugge deed heel wat wenkbrauwen fronsen met het ontslag van Nicky Hayen. Blauw-Zwart plukte ...

99
99
‘Zulte Waregem heeft beet: groen licht voor T1’

Zulte Waregem is volop bezig met volgend seizoen. Essevee zal weer in de Jupiler Pro League te zien ...

49
49
'City schakelt razendsnel: opvolger Guardiola tekent voor 3 jaar'

Terwijl de titelstrijd in de Premier League in volle ontknoping is, werd het Engelse voetbal ...

90
90
'Preud'homme krijgt loodzware transferopdracht bij Club'

Club Brugge staat op punt om 'Director of Football' Dévy Rigaux te verliezen. Hij koos voor ...

283
283
'Alonso klopt op tafel: JPL-bekende eerste Chelsea-transfer'

Chelsea FC heeft een nieuwe coach gevonden. Zo besloten de Blues om hun sportieve lot in handen te ...

82
82
Union groter dan Anderlecht? Proto trekt fel van leer

Terwijl RSC Anderlecht de voorbije seizoenen steeds verder wegkwijnt, blijft Union SG hoge toppen ...

239
239
Gheysens onder druk: Antwerp-overname in stroomversnelling?

Antwerp FC heeft andermaal een tegenvallend seizoen achter de rug. Er is dan ook nood aan een ...

358
358
Vanaken ontploft online na totale vernedering van Union

Club Brugge veegde zondagavond de vloer aan met concurrent Union en vond in Hans Vanaken een ...

233
233
'Sibierski grijpt in: nieuwe Anderlecht-coach in aantocht'

RSC Anderlecht strijdt nog volop voor een Europees ticket, maar de achterban kijkt vooral al ...

702
702
'Genk verstuurt Steuckers keiharde transferboodschap'

KRC Genk strijdt momenteel nog volop voor eindwinst in de Europe Play-Offs. Maar dat weerhoudt de ...

345
345
Transferclimax bij Club Brugge: witte rook rond topdeal

Bij Club Brugge is er witte rook rond een opvallende transfer. Blauw-Zwart heeft een Duitse ...

265
265
Duivels dilemma Garcia: "Hij móét starten op het WK"

Met een vijf sterren-prestatie in de titelclash tegen Union SG, toonde Hans Vanaken zondag nog eens ...

278
278
Ancelotti pakt Neymar mee naar WK, Spaans alarm om Yamal

Binnen minder dan een maand barst het WK in alle hevigheid los. Momenteel worden dan ook volop ...

73
73
'Club Brugge perplex: totale transferwending Stankovic'

Club Brugge zal tijdens de zomermercato sowieso verschillende sterkhouders kwijtspelen. Ook een ...

541
541
Arsenal op zucht van titel: controverse na rode kaart-fase

Arsenal FC heeft maandagavond weer een grote stap richting de landstitel gezet. De Gunners wonnen op ...

92
92
Leko ontkracht kritiek op Verhaeghe: "Klopt niet"

Club Brugge staat op het punt om Dévy Rigaux te verliezen aan Feyenoord, met als gevolg de ...

288
288
'Code rood bij Antwerp: exit Jaecques & Haroun?'

Na een alweer teleurstellend seizoen is Antwerp aan bezinning toe. Komende zomer is er dan ook nog ...

266
266
'Witte rook bij Essevee: overeenkomst met nieuwe T1'

Ontsnappen aan de Relegation Play-Offs lukte niet, maar daarin bleek Zulte Waregem wel veruit de ...

328
328
'Kogel door de kerk: Anderlecht verkoopt De Cat'

Na de verloren bekerfinale was het andermaal een seizoen om snel te vergeten voor RSC Anderlecht. ...

1255
1255
Leko haalt gram: ultieme vernedering voor AA Gent?

Dankzij een spectaculaire 5-0 zege tegen Union diepte Club Brugge het gat met de eerste achtervolger ...

571
571
'Bom in Manchester: Guardiola na slotspeeldag weg bij City'

De ontknoping van de Engelse titelstrijd draait op volle toeren. Maar maandagavond werd de Premier ...

188
188
'STVV op zucht van nieuwe spits, Cercle pakt miljoenen'

Het seizoen in het clubvoetbal loopt op zijn laatste benen. Heel wat ploegen zijn dan ook al ...

106
106
Gouden Schoen: winnaar eerste stemronde nú al bekend?

Het seizoen in het clubvoetbal zit er bijna op, tijd dus om de uitblinkers van de voorbije maanden ...

263
263

Meer sportnieuws