Eigen fans maken Charleroi-spelers al tijdens match af

door
Eigen fans maken Charleroi-spelers al tijdens match af

Het eerste speelmoment in de zestiende finales van de Croky Cup heeft meteen voor de nodige verrassingen gezorgd. Twee van de drie eersteklassers die in actie kwamen zijn meteen gesneuveld. Voor Charleroi gebeurde dat op ronduit dramatische wijze.

De Carolo's kregen van tweedeklasser Patro Eisden immers een 4-1 om de oren. Na een dramatische start keken ze al na zeventien minuten tegen een dubbele achterstand aan en daarna konden ze het tij niet meer keren. Kort na rust slikten ze nog een derde goal.

LEES OOK: Vanderhaeghe stunt weer, Stijnen doet gouden wissel

Charleroi gaat af in Maasmechelen

Nadat Heymans vanop de stip kon milderen, werd de vernedering echter nog helemaal compleet met de 4-1 van Abid. De Patro-aanvaller profiteerde van een blunder van Charlerloi-doelman Defourny, die een diepe bal volledig verkeerd inschatte.

Nadat de resultaten de jongste weken ook in de competitie al tegenvielen, zal deze pijnlijke bekeravond de druk in Charleroi nog flink doen toenemen. De supporters lijken het stilaan al gehad te hebben. Sudpresse hoorde hoe zij nog tijdens de wedstrijd hun spelers helemaal afmaakten.

Fans maken eigen spelers helemaal af

Er vielen spreekkoren te horen als "Jullie zijn niets waard", "Jullie zijn alleen maar huursoldaten en stukken stront" en "Jullie weten niet wat werken is".

Het mag dus duidelijk zijn dat de spelers er flink van langs krijgen van hun eigen achterban. Zondag moet Charleroi in de competitie op bezoek bij Cercle Brugge en dan zal het toch veel beter moeten, anders dreigen er enkele flinke etterbuilen te ontstaan in het Zwarte Land.

Terechte spreekkoren?

Meest recent

Nu ook officieel: Duivels maken WK-voorbereiding bekend

De Rode Duivels wisten in november hun ticket voor het WK definitief over de streep te trekken. ...

5
5
Vertonghen verbaast met terugkeer in de voetbalwereld

Vorige lente zette Jan Vertonghen een punt achter zijn indrukwekkende spelerscarrière. ...

18
18
'Transferduel der titanen voor Fofana barst los'

Dezer dagen zien we Malick Fofana niet flitsen, want de jonge Rode Duivel ligt sinds eind oktober in ...

13
13
Janssen sneller terug dan verwacht? Oosting spreekt

Woensdag zit Joseph Oosting een eerste keer op de bank als hoofdtrainer van Antwerp, want de ...

30
30
Verhuurde JPL-spelers: AA Gent maakt zich stilaan zorgen

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

71
71
Hubert deelt tik(je) uit na nederlaag tegen Anderlecht

Union SG verloor afgelopen weekend met 1-0 van RSC Anderlecht. Het was een bijzonder matige pot ...

82
82
'Transferbom bij Antwerp: Great Old wil bij RSCA shoppen'

Binnen een maand opent de transfermarkt opnieuw zijn deuren. Bij RSC Anderlecht gaan ze door een ...

246
246
‘Anderlecht gaat los: Italiaanse goalgetter met stip op 1’

Een 18-jarige topschutter uit de Primavera van Genoa staat plots bovenaan de verlanglijst van ...

172
172
JPL-ontslag in de maak? "Ik voel nog veel steun"

Voor Cercle Brugge is het een zeer belangrijke week. De Bruggelingen doen het al vele weken niet ...

81
81
Anderlecht maakt cijfers bekend: voor tweede jaar op rij winst

RSC Anderlecht heeft vandaag de cijfers van zijn jaarrekening meegedeeld. De Brusselaars maakten ...

220
220
STVV geeft drie grote doelstellingen voor komende jaren prijs

STVV maakte bekend dat Nico Eraerts gedelegeerd bestuurder wordt bij de club. David Meekers werkt ...

73
73
'AA Gent & STVV jagen op revelatie Challenger Pro League'

Met meer dan de helft van de reguliere competitie achter de rug staat STVV nog steeds stevig in de ...

78
78
Club onthult bekerselectie: goed & slecht nieuws voor Hayen

Na drie nederlagen in vier matchen kan Club Brugge zich in de achtste finale van de Croky Cup geen ...

280
280
Aanduidingen refs Croky Cup & speeldag 17 bekend

De komende dagen staat achtereenvolgens de achtste finale van de Croky Cup en speeldag 17 in de ...

143
143
Frisse wind bij Antwerp: Oosting warmt Bosuil al op

Antwerp boekte afgelopen zondag een deugddoende 0-1 zege op het veld van Club Brugge. Onder het ...

245
245
'Club Brugge lanceert winteroffensief: toptarget bekend'

Na de 0-1 nederlaag tegen Antwerp luidt de algemene consensus dat Club Brugge voorin nood heeft aan ...

602
602
Jan Boskamp trekt hard besluit: "Zo lang het nog duurt"

Ex-voetballer, trainer en topanalist Jan Boskamp heeft een bijzonder zware periode achter de rug. De ...

106
106
‘Transferstrijd De Cat barst los: monstersom Anderlecht’

Nathan De Cat is dit seizoen volledig doorgebroken bij RSC Anderlecht. Op 17-jarige leeftijd is de ...

493
493
Beerschot brult straffe ambities: “Dat is het hoofddoel”

Beerschot degradeerde afgelopen seizoen van de Jupiler Pro League naar de Challenger Pro League. De ...

147
147
Deschacht snapt niets van Anderlecht: “Zo moe van"

RSC Anderlecht was de grote winnaar van de afgelopen speeldag. Paars-Wit won met het kleinste ...

206
206
Anderlecht boven: Kompany en De Cat maken kans op prijs

De genomineerden voor het sportgala op zondag 14 januari in Schelle zijn bekendgemaakt door Gazet ...

154
154
Straffe comeback: zingende ref blaast iedereen omver

Een bekende scheidsrechter uit Nederland had nooit gedacht dat één zondagmiddag zijn ...

21
21
‘Toekomst Saelemaekers bekend: Duivel maakt knaller’

Alexis Saelemaekers maakte de overstap van RSC Anderlecht naar AC Milan, maar de afgelopen seizoenen ...

148
148
Sonck roept ferme waarschuwing naar Anderlecht

RSC Anderlecht won vorige speeldag van Union SG. Het was al een tijdje geleden dat Paars-Wit de ...

409
409
Standard komt met statement over kandidaat-investeerders

Standard Luik is nog steeds op zoek naar nieuwe investeerders. De afgelopen dagen kwam nieuws naar ...

150
150

Meer sportnieuws