Eigen fans maken Charleroi-spelers al tijdens match af

door
Eigen fans maken Charleroi-spelers al tijdens match af

Het eerste speelmoment in de zestiende finales van de Croky Cup heeft meteen voor de nodige verrassingen gezorgd. Twee van de drie eersteklassers die in actie kwamen zijn meteen gesneuveld. Voor Charleroi gebeurde dat op ronduit dramatische wijze.

De Carolo's kregen van tweedeklasser Patro Eisden immers een 4-1 om de oren. Na een dramatische start keken ze al na zeventien minuten tegen een dubbele achterstand aan en daarna konden ze het tij niet meer keren. Kort na rust slikten ze nog een derde goal.

LEES OOK: Patro ontgoochelt, Eupen dringt top zes binnen

Charleroi gaat af in Maasmechelen

Nadat Heymans vanop de stip kon milderen, werd de vernedering echter nog helemaal compleet met de 4-1 van Abid. De Patro-aanvaller profiteerde van een blunder van Charlerloi-doelman Defourny, die een diepe bal volledig verkeerd inschatte.

Nadat de resultaten de jongste weken ook in de competitie al tegenvielen, zal deze pijnlijke bekeravond de druk in Charleroi nog flink doen toenemen. De supporters lijken het stilaan al gehad te hebben. Sudpresse hoorde hoe zij nog tijdens de wedstrijd hun spelers helemaal afmaakten.

Fans maken eigen spelers helemaal af

Er vielen spreekkoren te horen als "Jullie zijn niets waard", "Jullie zijn alleen maar huursoldaten en stukken stront" en "Jullie weten niet wat werken is".

Het mag dus duidelijk zijn dat de spelers er flink van langs krijgen van hun eigen achterban. Zondag moet Charleroi in de competitie op bezoek bij Cercle Brugge en dan zal het toch veel beter moeten, anders dreigen er enkele flinke etterbuilen te ontstaan in het Zwarte Land.

Terechte spreekkoren?

Meest recent

'Ajax zet alles op alles voor ex-sterspeler uit JPL'

Bij Ajax wisten ze na een 6 op 6 terug voor wat rust in de tent te zorgen. De Amsterdammers willen ...

0
0
Enorme verslagenheid: voetbalwereld reageert op heengaan De Boeck

Bij aanvang van alweer een drukke Europese week, is het Belgische voetbal getroffen door een drama. ...

0
0
'KRC Genk neemt beslissing over toekomst van Fink'

KRC Genk verloor na een zeer povere prestatie kansloos met 3-0 van Royal Antwerp FC. Nochtans hadden ...

47
47
Oosting wild van Antwerp-verrassing: "Een openbaring!"

Een tweetal weken geleden was de bodem bereikt bij Antwerp FC, momenteel is de Great Old weer ...

52
52
'Actie bij Anderlecht: twee toptransfers voor titelboost'

RSC Anderlecht heeft zondag gezichtsverlies geleden met een zware 4-0-nederlaag op het veld van KVC ...

171
171
Pijnlijke afgang Real: Spaanse pers pakt Courtois onder de loep

Real Madrid heeft zondag een pijnlijke avond beleefd in La Liga. De Koninklijke verloor, na onder ...

49
49
Belgisch voetbal in diepe rouw: Glen De Boeck plots overleden

Het Belgische voetbal werd maandagochtend opgeschrikt door bijzonder triest nieuws. Voormalig Rode ...

440
440
'IJskoude exit dreigt: Club Brugge laat geen traan om Hayen'

Aan de buitenkant oogt alles nog rustig bij Nicky Hayen. Maar binnen de club groeit het gevoel dat ...

554
554
Union zwaar bevoordeeld? Oud-ref velt keihard verdict

Leider Union SG heeft voor het tweede weekend op rij puntenverlies geleden en beet zaterdag zijn ...

162
162
'Club moddert aan: bestuur grijpt in op transfermarkt'

Wie gehoopt had dat de bekerzege in Leuven de ommekeer zou inleiden bij Club Brugge, kwam zaterdag ...

395
395
"Catastrofe" - analisten vermorzelen 'zwakke schakel' Anderlecht

Wat opnieuw een mooi weekend moest worden, is uitgedraaid op een behoorlijk drama voor RSC ...

236
236
Fink slaat mea culpa: "Foute keuzes gemaakt"

KRC Genk heeft zondag een zeer pijnlijke avond beleefd. Het werd met 3-0 afgedroogd door Antwerp en ...

192
192
Vandenbroeck ziet manco bij Essevee: "Dat miste ik"

De zegeloze reeks van Zulte Waregem is zondagavond nog wat langer geworden. De West-Vlamingen konden ...

87
87
Real beleeft rampavond met nederlaag en 2 rode kaarten

Thibaut Courtois heeft zondagavond geen heldenrol kunnen opeisen bij Real Madrid. De Rode Duivel kon ...

79
79
Napoli wint kraker en grijpt weer de macht in Serie A

De titelstrijd in de Serie A blijft dit seizoen razend spannend. Zondagavond heeft titelverdediger ...

46
46
Harde woorden bij Genk: "Er stond geen ploeg op het veld"

KRC Genk leek in een betere periode te zitten, maar heeft op enkele dagen tijd twee stevige ...

219
219
Mazzu baalt hard: "Twee verloren punten voor ons"

OH Leuven heeft zondag de kans laten liggen om een uitstekende zaak te doen in het klassement. Het ...

34
34
Stevige waarschuwing Duivels: "Wij gaan voor eerste plaats"

De Rode Duivels ontdekten de voorbije dagen hun parcours op het WK van volgende zomer. In de ...

179
179
Antwerp kan plots dromen: "Dan is er veel mogelijk"

Twee weken geleden leek Antwerp nog dood en begraven, maar sindsdien is de Great Old weer helemaal ...

228
228
Pijnlijke remise: OHL & Essevee blijven in zelfde bedje ziek

OHL en Zulte Waregem blijven opnieuw met een zure nasmaak achter. Beide ploegen snakten naar een ...

47
47
Charai verklaart hoe plan tegen Anderlecht werkte

KVC Westerlo gaf voetballes aan RSC Anderlecht. Het werd een ouderwetse pot voetbal in 't Kuipje, ...

131
131
Antwerp in extase: herboren Bosuil slokt Genk volledig op

De Bosuil ademde zondagavond pure nostalgie en nieuw elan. De heropening van de mythische Tribune 2 ...

220
220
Vanderbiest lacht, De Mil baalt: "Geen recht van spreken"

KV Mechelen deed een goede zaak door met 1-0 te winnen van Sporting Charleroi. De Zebra's baalden, ...

135
135
Nederland in de ban van ‘opvolger’ Koeman: 'droomkandidaat'

In Nederland maken ze zich klaar voor het WK 2026. Oranje zit in een groep met Japan, Tunesië ...

82
82
'JPL-topclubs krijgen buitenkans bij ‘Chelsea-imperium''

Chelsea en Straatsburg hebben dezelfde eigenaars. Het is er een komen en gaan van spelers. Misschien ...

161
161

Meer sportnieuws