Eigen fans maken Charleroi-spelers al tijdens match af

door
Eigen fans maken Charleroi-spelers al tijdens match af

Het eerste speelmoment in de zestiende finales van de Croky Cup heeft meteen voor de nodige verrassingen gezorgd. Twee van de drie eersteklassers die in actie kwamen zijn meteen gesneuveld. Voor Charleroi gebeurde dat op ronduit dramatische wijze.

De Carolo's kregen van tweedeklasser Patro Eisden immers een 4-1 om de oren. Na een dramatische start keken ze al na zeventien minuten tegen een dubbele achterstand aan en daarna konden ze het tij niet meer keren. Kort na rust slikten ze nog een derde goal.

LEES OOK: Patro ontgoochelt, Eupen dringt top zes binnen

Charleroi gaat af in Maasmechelen

Nadat Heymans vanop de stip kon milderen, werd de vernedering echter nog helemaal compleet met de 4-1 van Abid. De Patro-aanvaller profiteerde van een blunder van Charlerloi-doelman Defourny, die een diepe bal volledig verkeerd inschatte.

Nadat de resultaten de jongste weken ook in de competitie al tegenvielen, zal deze pijnlijke bekeravond de druk in Charleroi nog flink doen toenemen. De supporters lijken het stilaan al gehad te hebben. Sudpresse hoorde hoe zij nog tijdens de wedstrijd hun spelers helemaal afmaakten.

Fans maken eigen spelers helemaal af

Er vielen spreekkoren te horen als "Jullie zijn niets waard", "Jullie zijn alleen maar huursoldaten en stukken stront" en "Jullie weten niet wat werken is".

Het mag dus duidelijk zijn dat de spelers er flink van langs krijgen van hun eigen achterban. Zondag moet Charleroi in de competitie op bezoek bij Cercle Brugge en dan zal het toch veel beter moeten, anders dreigen er enkele flinke etterbuilen te ontstaan in het Zwarte Land.

Terechte spreekkoren?

Meest recent

Argentijnse peper bezorgt Union late opluchting tegen AA Gent

Het zijn moeizame weken voor de landskampioen. Na de nederlaag bij rivaal Anderlecht en de moeizame ...

2
2
STVV - Club Brugge: Hayen geeft 'banneling' basisplaats

Club Brugge moet na de nederlaag tegen Royal Antwerp FC vanavond de rug rechten op het veld van ...

80
80
Crisis bij Cercle, Standard veert recht: "Is frustrerend"

Standard heeft een zeer belangrijke zege geboekt op het veld van Cercle Brugge. De Rouches wonnen ...

42
42
Alderweireld over WK van België: "Daar ben ik niet bang voor"

De Rode Duivels spelen op het WK tegen Iran, Nieuw-Zeeland en Egypte. Een héél goede ...

24
24
Rode Duivels kennen WK-schema: dit zijn de data en uren

De Rode Duivels weten sinds vrijdag dat ze op het WK 2026 aan de bak moeten tegen Iran, Egypte en ...

160
160
PSV blijft met volgende zege doorrazen in Eredivisie

Wie stopt PSV in de Eredivisie? De Eindhovenaren zijn bezig aan een straf seizoen, zowel in ...

16
16
Lierse blijft imponeren en zet indrukwekkende remonte voort

Lierse SK heeft zaterdag een derde opeenvolgende overwinning geboekt. In eigen huis klopten de ...

15
15
Standard knalt PO1 binnen ondanks late Brugse stormprik

Standard heeft op het veld van Cercle Brugge een knappe en bijzonder efficiënte zege geboekt. ...

60
60
Manchester City gooit titelstrijd weer helemaal open

In de Premier League hoopte Manchester City om 16u te profiteren van de nederlaag van Arsenal. Ze ...

22
22
Weergaloze Kane laat Kompany alwéér juichen

In de Bundesliga stond er om 15u30 de topper tussen VfB Stuttgart en Bayern München op het ...

53
53
Mag Union wéér dromen van jackpot: “Een geweldige speler"

Union SG kent voorlopig inzake resultaten een zeer goed seizoen. Toch verwacht men nog meer van een ...

36
36
Fink recht de rug: "Hoe pijnlijk het ook is"

KRC Genk neemt het dit weekend op tegen Royal Antwerp FC. De Limburgers werden in de Beker van ...

110
110
Tony Bloom reageert op zeer verontrustend nieuws

Tony Boom is aandeelhouder van Union SG en eigenaar van Brighton & Hove Albion. The Times heeft ...

58
58
Droomaffiche voor België: "Hen treffen in kwartfinales"

België kende een zeer goede WK-loting met Iran, Egypte en Nieuw-Zeeland. De volgende ronde ...

180
180
Boeckx twijfelt aan JPL-topclub: "Nog geen titelkandidaat"

Het niveau van de topclubs in de Jupiler Pro League is dit jaar teleurstellend. RSC Anderlecht begon ...

193
193
Trossard scoort en valt uit: Arsenal incasseert mokerslag

In de Premier League stond om 13u30 het heel interessante duel tussen Aston Villa en Arsenal op het ...

77
77
Schade voor Club Brugge? "Kunnen iedereen aan"

STVV neemt het vanavond op tegen Club Brugge. Heel Sint-Truiden hoopt op een stunt tegen de ...

112
112
Stilaan laatste kans? Cinel velt oordeel over Cercle-crisis

Cercle Brugge ligt uit de Beker van België en bakt er niets van in de Jupiler Pro League. Tegen ...

116
116
Vormer breekt de stilte: het echte verhaal komt uit

Hij werd Mister Club Brugge, Gouden Schoen-winnaar en jarenlang de motor op elk middenveld dat hij ...

87
87
Plots kritiek op Hayen: "Te veel van het goede"

Club Brugge moet vanavond aan de bak tegen STVV. Na de glansloze bekerwinst tegen OH Leuven hoopt ...

206
206
Vrancken: "Zij zouden elk seizoen JPL-kampioen moeten zijn"

STVV is bezig aan een fantastisch seizoen. Wouter Vrancken maakte van dit STVV een van de leukste ...

176
176
Invaller klopt op tafel: Hasi krijgt duidelijke boodschap

RSC Anderlecht gaat zondagnamiddag op bezoek bij KVC Westerlo en dat slechts enkele dagen nadat het ...

268
268
Club Brugge kampioen? Van der Elst doet titelvoorspelling

Club Brugge wil dit seizoen zo lang mogelijk meestrijden op drie fronten. Maar het belangrijkste ...

439
439
'Kompany grote fan: Bayern-bom van 85 miljoen'

Bayern München blijft in de running voor de treble dit seizoen en plaatste zich deze week voor ...

147
147
Keerzijde WK-loting: "Dan is België de risee van het wereldvoetbal"

De Rode Duivels weten waar ze aan toe zijn gedurende de groepsfase van het WK 2026. Tijdens de ...

254
254

Meer sportnieuws