Scifo ziet één gigantisch probleem bij Anderlecht

door
Scifo ziet één gigantisch probleem bij Anderlecht

RSC Anderlecht heeft een 17 op 36 geboekt en dat is veel te weinig voor een topclub. Paars-Wit heeft genoeg kwaliteit om beter te doen, maar er zit zeer weinig passie in de ploeg. Enzo Scifo zag het met lede ogen aan in het Jan Breydelstadion.

LEES OOK: 'Anderlecht dreigt Standard pijn te doen'

Scifo zag een zeer zwak Anderlecht

Anderlecht speelde een uur lang bijzonder slecht. Nadien was het aanvaardbaar na de wissels, maar zeker nog te weinig. Scifo is anders gewend van zijn voormalige club.

"Ik had het gevoel dat de spelers niet klaar waren om op Club Brugge te gaan voetballen. Daar maak ik mij vooral zorgen over. Het kan wel snel keren, want Anderlecht heeft al laten zien dat het kwaliteiten heeft. Maar als je voor zo’n prestigieuze club speelt, moet je presteren en geen excuses zoeken. Dat besef moet er komen bij spelers en staf", vertelde Scifo aan Het Laatste Nieuws.

Dendoncker en Edozie

Het is aan David Hubert om de spelersgroep scherp aan de aftrap te brengen. Bovendien moet hij meer evenwicht in de ploeg brengen. We haalden al aan dat Hubert zijn ploeg vreemd opstelde, met weinig duelkracht op het middenveld en zeer weinig spelers met snelheid. Het was dan ook geen toeval dat Paars-Wit geen mogelijkheden kreeg in het eerste uur.

Nadien ging dat iets beter. Zo lijkt het toch handig als Hubert in de komende matchen Dendoncker terug op het middenveld neerzet en dat Edozie, of Amuzu indien de aanwinst niet fit is, in de ploeg komt. Het zou al voor iets meer balans zorgen in de ploeg, alleen is er dan achteraan nog een probleem. 

Wat is het probleem bij RSCA?

Meest recent

'Radja Nainggolan maakt zeer pikante transfer'

Sinds vorige winter is Radja Nainggolan opnieuw aan de slag op de Belgische velden. Na een passage ...

27
27
Anderlecht of Ajax? Butera geeft duidelijke hint

Anderlecht zag de voorbije jaren de nodige talenten op piepjonge leeftijd naar het buitenland ...

64
64
TRANSFERUURTJE: 'Smaakmaker langer bij Anderlecht, Ten Hag verrast'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

84
84
Masterplan Anderlecht voor supertalent: ‘Lokroep grote geld’

RSC Anderlecht zet weer vol in op de jeugd en met Nathan De Cat staat er weer een nieuw ...

169
169
DAZN verbaast iedereen met ultiem charmeoffensief

De perikelen rond DAZN en de uitzendrechten van het Belgische voetbal krijgen een verrassende ...

374
374
Club Brugge-pion onthult contact met Union

Club Brugge moest vorig seizoen de titel laten aan Union SG en ook dit seizoen staat de Brusselse ...

222
222
‘Knaltransfers Penders en Moreira na aardverschuiving’

De trainerscarrousel in de Premier League heeft grote gevolgen. Chelsea koos ervoor om Enzo Maresca ...

140
140
'Anderlecht dreigt Standard pijn te doen'

Bij Standard kenden ze toch een zeer wisselvallige zomermercato. De Rouches staan dan wel zesde, ...

241
241
Beerschot speurt rond: Messoudi geeft transferupdate

Beerschot kende een dramatisch einde van 2025 met een 0 op 12. De Kielse Ratten moeten zich ...

132
132
'Club Brugge baalt: parel ontbolstert bij Anderlecht'

De fans van RSC Anderlecht moeten zich geen zorgen maken, want de komende jaren gaat er weer heel ...

423
423
Vanzeir geeft dé reden voor transfer naar Cercle Brugge

Cercle Brugge pakte uit met een grote transfer. Ze huren Dante Vanzeir van AA Gent. Het zou wel eens ...

190
190
Spetterende onthulling Van Gucht: "Van alle kanten komen ze"

Hij is een man die zelden onopgemerkt blijft. Wat Ruben Van Gucht zegt of doet, zorgt steevast voor ...

144
144
Bassette heeft transfer naar echte traditieclub beet

Norman Bassette en Cyril Ngonge zouden wel eens een transfer kunnen versieren deze mercato. De twee ...

37
37
Vergeten grote JPL-namen: actief van Tsjechië tot Marokko

De afgelopen jaren trokken heel wat Belgen naar opvallende bestemmingen. Ook een aantal ex-Rode ...

156
156
'Persoonlijk akkoord: tweede Anderlecht-transfer in zicht'

RSC Anderlecht nam afgelopen maandag afscheid van Cedric Hatenboer, die een half seizoen aan Telstar ...

367
367
'Nieuwe coach United: onderhandelingen al opgestart'

Manchester United heeft andermaal van trainer gewisseld. Afgelopen maandag werd immers afscheid ...

95
95
Nieuwe keepersrotatie bij Club? Jackers doet boekje open

Club Brugge hoopt bij de start van de tweede seizoenshelft enkele geblesseerde spelers te ...

357
357
Genk-fan Luca Brecel opent onverwacht nieuwe sportdeur

Hij verraste vriend en vijand al meer dan eens met zijn keuzes. Net wanneer je denkt dat Luca Brecel ...

71
71
WK-selectie Rode Duivels: enorme verrassing op tafel

Het kalenderjaar 2026 is aangebroken, het aftellen naar het wereldkampioenschap is nu ook echt ...

925
925
‘Club Brugge davert: ‘GO’ voor 10M-winterdeal’

Bij Club Brugge ligt een duur winterdossier klaar. Geen glamour, geen grote naam, wel een stevige ...

504
504
'City heeft beet: 75 miljoen voor eerste bom van 2026'

In de Engelse Premier League wil Manchester City woensdagavond tegen Brighton and Hove Albion zijn ...

78
78
Nieuwe wending: toch géén Gouden Schoen voor Club Brugge?

Komende zondag wordt de 72ste Gouden Schoen uitgereikt. De voorbije dagen werd vooral Club ...

613
613
'Pech voor Hayen: sterkhouder sowieso weg bij Genk'

Ook KRC Genk is gearriveerd op Spaanse bodem om een winterstage af te werken. Maar de kans is groot ...

282
282
Hazard doet Anderlecht schrikken: vertrek in de maak?

De sportieve leiding van RSC Anderlecht is momenteel druk in de weer. Paars-Wit wil zich immers ...

494
494
'Bekende goalgetter keert terug naar België'

De wintermercato is volop aan de gang en heel wat Belgische clubs zoeken versterking. Een profiel ...

835
835

Meer sportnieuws