Scifo ziet één gigantisch probleem bij Anderlecht

door
Scifo ziet één gigantisch probleem bij Anderlecht

RSC Anderlecht heeft een 17 op 36 geboekt en dat is veel te weinig voor een topclub. Paars-Wit heeft genoeg kwaliteit om beter te doen, maar er zit zeer weinig passie in de ploeg. Enzo Scifo zag het met lede ogen aan in het Jan Breydelstadion.

LEES OOK: Anderlecht in extase na onverwachte ommekeer in slotfase

Scifo zag een zeer zwak Anderlecht

Anderlecht speelde een uur lang bijzonder slecht. Nadien was het aanvaardbaar na de wissels, maar zeker nog te weinig. Scifo is anders gewend van zijn voormalige club.

"Ik had het gevoel dat de spelers niet klaar waren om op Club Brugge te gaan voetballen. Daar maak ik mij vooral zorgen over. Het kan wel snel keren, want Anderlecht heeft al laten zien dat het kwaliteiten heeft. Maar als je voor zo’n prestigieuze club speelt, moet je presteren en geen excuses zoeken. Dat besef moet er komen bij spelers en staf", vertelde Scifo aan Het Laatste Nieuws.

Dendoncker en Edozie

Het is aan David Hubert om de spelersgroep scherp aan de aftrap te brengen. Bovendien moet hij meer evenwicht in de ploeg brengen. We haalden al aan dat Hubert zijn ploeg vreemd opstelde, met weinig duelkracht op het middenveld en zeer weinig spelers met snelheid. Het was dan ook geen toeval dat Paars-Wit geen mogelijkheden kreeg in het eerste uur.

Nadien ging dat iets beter. Zo lijkt het toch handig als Hubert in de komende matchen Dendoncker terug op het middenveld neerzet en dat Edozie, of Amuzu indien de aanwinst niet fit is, in de ploeg komt. Het zou al voor iets meer balans zorgen in de ploeg, alleen is er dan achteraan nog een probleem. 

Wat is het probleem bij RSCA?

Meest recent

‘Oude bekende 1B helpt Inter aan Rode Duivel’

Met nog zeven speeldagen voor de boeg lijkt Inter op weg naar de titel in de Serie A. Desondanks ...

15
15
‘Standard vult dringende vacature met koopje in’

Standard ging zaterdag met 1-2 onderuit tegen Westerlo en lijkt daardoor voorlopig de rol in de ...

38
38
Enorme verrassing in PO2? “We mogen nog hopen”

De Europe Play-Off kende zondag een verrassende wending. KRC Genk raakte in eigen stadion verrassend ...

48
48
Doku stuurt Arsenal flinke waarschuwing

De titelstrijd in de Premier League is dit weekend weer een pak spannender geworden. Leider Arsenal ...

41
41
Anderlecht bibbert na uitvallen De Cat en Coosemans

Anderlecht leek zondagavond lange tijd alweer tegen een domper aan te lopen. Na een nul op negen ...

225
225
Essevee (en Cercle) zeker van behoud na ommekeer op Dender

De Relegation Play-Off werd zondagavond al grotendeels in een beslissende plooi gelegd. Zulte ...

159
159
Club meldt domper: einde seizoen sterkhouder

Club Brugge heeft zaterdag gedaan wat het moest doen om zijn titelambities in leven te houden door ...

231
231
Hubert tevreden: "Dat gaat het verschil maken"

Union SG won met 0-1 van KV Mechelen. Zo blijven ze aan de leiding staan. De Brusselaars spelen ...

63
63
Anderlecht in extase na onverwachte ommekeer in slotfase

RSC Anderlecht begon om 18u30 aan zijn match tegen AA Gent. De Brusselaars kenden alweer een zeer ...

222
222
'Club Brugge knalt: 15 miljoen voor absolute topdeal'

Club Brugge heeft een bod neergelegd dat deze transfer meteen in een andere categorie duwt. De ...

530
530
Manchester City blaast titelstrijd nieuw leven in

In  de Premier League kon Manchester City de titelstrijd weer leven inblazen als het won bij ...

42
42
Opschudding bij Anderlecht - AA Gent: "Schandalig!"

RSC Anderlecht en AA Gent hebben de eerste helft afgewerkt in het Lotto Park. De Buffalo's zijn ...

364
364
'Club Brugge zet zinnen op nieuwe sensatie'

Bij Club Brugge staan ze voor een héél drukke zomer. De kans is groot dat er een halve ...

463
463
Fluitconcert in Cegeka Arena: Hayen heeft verklaring

Na amper twee speeldagen is KRC Genk zijn leidersplaats in de Europe Play-Offs (voorlopig) kwijt. De ...

396
396
CPL: voorlaatste ticket uitgedeeld, duel om laatste PO-plek

Aanstaande vrijdag wordt de slotspeeldag van de reguliere competitie in de Challenger Pro League. ...

64
64
Straffe reeks doorprikt: Vanderbiest geeft reden slipper KVM

KV Mechelen was bezig aan een straffe reeks tegen Union SG. Sinds 2019 had Malinwa niet meer op ...

65
65
Genk bijt tanden stuk op OHL: Westerlo leider in Play-Off II

Verrassende wending in de Europe Play-Offs. Tijdens zijn eerste thuismatch van de nacompetitie ...

95
95
Enorme verrassing bij Anderlecht, één wissel bij AA Gent

RSC Anderlecht ging in zijn drie voorbije wedstrijden telkens onderuit. Zondagavond moet dan ook een ...

131
131
Spurs virtueel op degraderen, dure slipper De Bruyne en co

In Engeland is de crisis bij Tottenham Hotspur compleet. De Londense club verloor zondag ook van ...

58
58
Wout wint Roubaix! Voetbalwereld smult mee van droomzege Van Aert

Wout van Aert heeft zondag een mooi stukje wielergeschiedenis geschreven. Na een beklijvend duel van ...

231
231
Totale afgang Diakhon: pijnlijke details raken bekend

Club Brugge boekte zaterdagavond op het veld van STVV een cruciale driepunter (1-2), maar maakte ...

544
544
'Carrick legt transfereis neer: United-bom van 90 miljoen'

Na een uitstekende reeks in de voorbije weken, is Manchester United goed op weg naar de derde plaats ...

136
136
Ongeziene dominantie: Beveren gaat voor historie in CPL

Aanstaande vrijdag wordt de slotspeeldag van de Challenger Pro League afgewerkt. Het wordt dan ...

170
170
Union doorbreekt Mechelse vloek: met 6 op 6 naar titelclash

Union SG is met een perfect rapport aan de Champions' Play-Offs begonnen. Dankzij een doelpunt van ...

97
97
Hayen voert één wissel door, Mazzu grijpt stevig in

KRC Genk is met belangrijke uitoverwinning aan de Europe Play-Offs begonnen. Dat vraagt wel om een ...

16
16

Meer sportnieuws