Lokeren-Temse verrast met transfervrije aanwinst

85
Lokeren-Temse verrast met transfervrije aanwinst

Lokeren-Temse deed afgelopen weekend een zeer goede zaak door te winnen, maar het belooft nog een lange strijd tegen het behoud te worden. De Waaslanders hebben vandaag nog een nieuwe speler aangetrokken. Hij komt transfervrij naar Daknam.

Marijnissen naar Lokeren-Temse

"Sporting heeft een overeenkomst bereikt met Thomas Marijnissen. De 25-jarige Nederlander is een flankspeler die zowel aanvallend als verdedigend uit de voeten kan. De afgelopen twee seizoenen speelde hij voor NAC Breda. Op Daknam tekende Thomas tot het einde van het seizoen", deelt de club mee. 

"Thomas Marijnissen staat bekend om zijn werkethiek, fysieke capaciteiten en winnaarsmentaliteit. Zijn opmerkelijke carrièreverloop is tekenend voor zijn doorzettingsvermogen. De Nederlander doorliep zijn jeugdjaren bij NAC Breda, maar om persoonlijke redenen zette hij het voetbal tijdelijk on hold. Na deze periode kon hij zich – na passages in de hoogste amateurreeksen van Nederland – opnieuw opwerken richting het profvoetbal", klinkt het verder. 

Geen nieuw contract bij NAC

"In 2022 tekende hij bij ‘zijn’ NAC Breda een profcontract, een bekroning voor het harde werk. In Breda groeide Marijnissen de voorbije twee seizoenen uit tot een publiekslieveling. Afgelopen seizoen promoveerde de cultheld met zijn club naar de Eredivisie, maar een nieuwe overeenkomst zat er daar niet in", luidt het. 

"In totaal kwam hij een 30-tal wedstrijden in actie bij NAC. Nu gaat Thomas zijn geluk beproeven bij Sporting Lokeren – Temse. Na een proefperiode kon hij de sportieve staf overtuigen van zijn kunnen. Zijn rugnummer bij onze Tricolores wordt 27."

Goede aanwinst voor Lokeren?

Meest recent

Vlotte zege voor Real, Godts kan stempel niet drukken

Real Madrid heeft zaterdagavond geen kind gehad aan Valencia. Het legde al in de eerste helft de ...

0
0
Cercle wint kelderkraker, Antwerp raakt niet voorbij Lommel

De druk op Marvin Compper zal bij Antwerp nog niet meteen afnemen, want de Great Old kon zaterdag ...

22
22
Charleroi blijft doorstomen én ontdekt nieuw goudhaantje

Charleroi blijft dit seizoen maar verbazen. Het gaat zaterdagnacht zelfs in als co-leider in de ...

8
8
Beerschot doet op de valreep gouden zaak in Virton

Leider Beerschot heeft zaterdagavond op de valreep zijn concurrenten in de Challenger Pro League nog ...

72
72
Straffe reeks OHL: Simons doet forse uitspraak

OH Leuven ging vorige week al op een diefje winnen op Stayen en heeft zaterdagavond alweer een ...

22
22
Vanderbiest wanhoopt niet: "Positief gevoel weg?"

KV Mechelen was de voorbije weken aardig onder stoom gekomen en boekte drie zeges op een rij. Aan ...

14
14
Charaï slaat mea culpa na nieuwe afstraffing Westerlo

Een wedstrijd van Westerlo is nooit vervelend, maar dat is helaas niet altijd in het voordeel van de ...

8
8
Zeperd voor Man City, Theate scoort tegen Keita

In de Premier League lijkt het stilaan crisis bij Manchester City. Na een perfecte start in de ...

13
13
OH Leuven stuit de opmars van KV Mechelen

KV Mechelen was de voorbije weken na een moeilijke start begonnen aan een stevige opmars. Het won ...

24
24
Club Brugge verlegt grenzen: 3 recordtransfers op til

Een leegloop in januari is niet aan de orde, maar dat de kassa volgende zomer terug zal rinkelen bij ...

256
256
Volgend trainersontslag op til in de Jupiler Pro League?

De druk op Edward Still neemt toe bij RAAL La Louvière. Na de pijnlijke nederlaag tegen ...

70
70
Westerlo met slecht rapport: "Wat moet ik zeggen?"

KVC Westerlo heeft toch een groot probleem. De Kemphanen verloren met 1-5 van Sporting Charleroi en ...

16
16
Penders charmeert bij Chelsea: "Vergelijking met Courtois?"

Mike Penders leek deze zomer even een flinke dreun te moeten verwerken. De jonge Belgische doelman ...

72
72
Standard ontdekt 'nieuwe' speler: "Heb nooit getwijfeld"

Ryan Fosso heeft zijn kans bij Standard met beide handen gegrepen. De Kameroense middenvelder kreeg ...

51
51
Acheampong (ex-RSCA) kon terug naar JPL: "Toonden interesse"

Een tiental jaar geleden had RSC Anderlecht 'zijn Carlos Forbs': Frank Acheampong. Een spurtbom van ...

132
132
Leko maakt selectie bekend: 2 basispionnen ontbreken

Club Brugge neemt het morgen op tegen RSC Anderlecht. Blauw-Zwart is de grote favoriet voor het ...

255
255
Arsenal zet Man City stevig onder druk met overwinning

Amper twee duels om 16u in de Premier League. Landskampioen hoopte Manchester City onder druk te ...

14
14
Charleroi peuzelt Westerlo op, RSCA Futures vernedert NXT

In de Jupiler Pro League begonnen KVC Westerlo en Sporting Charleroi om 16u aan hun duel. In de ...

89
89
Winst voor Dortmund en Bayern, zorgen om Neuer

In de Bundesliga stonden er om 15u30 vier matchen op het programma. Zo kwamen Bayern München en ...

29
29
Politiek haalt hakbijl boven: Financieel bloedbad in JPL?

Al heel de week woedt de discussie over de sociale voordelen van topvoetballers. Terwijl de federale ...

298
298
RSCA-flop, nu verrassing bij Union: "Wist wat ik waard ben"

De ene club is de andere niet. Vraag dat maar aan een speler van Union SG. Hij doet het bijzonder ...

136
136
Twee smaakmakers staan op bij Standard: "Nooit getwijfeld"

Standard won met 3-0 van SK Beveren. Een oververdiende en overtuigende zege voor de Rouches. Denis ...

51
51
Ronaldo's opvallende concurrent: Georgina pronkt met nieuwe liefde

Terwijl Cristiano Ronaldo een bijzonder hoofdstuk uit zijn carrière afsloot, vierde zijn ...

38
38
Zwak Tottenham weet weer wat verliezen is

Tottenham is na een dramatische start een stuk beter bezig in de Premier League. In de vroege ...

20
20
Boeckx geeft Bruno opvallende raad: zeer verrassende aanval

RSC Anderlecht speelt zondag in en tegen Club Brugge. Een zeer zware match en weinigen geven de ...

84
84

Meer sportnieuws