Stijnen gaat voor stunt: "Icoon in Belgisch voetbal"

94
Stijnen gaat voor stunt:

Patro Eisden speelt vanavond om 20u in de Beker van België in eigen huis tegen Sporting Charleroi. Heel de club droomt van een stunt en dat valt ook niet uit te sluiten. Patro doet het goed in de Challenger Pro League, terwijl de Carolo's de afgelopen weken toch op de dool zijn in de Belgische eerste klasse. Stijn Stijnen heeft er alvast zin in.

In een sfeervol stadion gaat Patro Eisden volop voor een stunt. Stijnen sprak voor de wedstrijd zeer duidelijk taal: hij hoopt stiekem toch op een stunt. De Beker van België is zeer belangrijk voor de voormalige Rode Duivel.

LEES OOK: Ex-Rode Duivel Toni Brogno op 53-jarige leeftijd overleden

Patro tegen Charleroi

"In voetbal kan alles. Maar als we het gaan beschouwen als een haalbare kaart, dan zal de wedstrijd snel in ons nadeel gespeeld zijn", zei hij. Patro wil héél graag.

“Dat met Charleroi een naam in het Belgische voetbal op bezoek komt, daar zijn we blij mee. Dat zorgt voor een bepaalde beleving met kans op een stukje clubgeschiedenis. Het doet de club leven, dat merken we aan de voorverkoop."

Beker van België is belangrijk

Stijnen schat de Beker van België hoog in. "De beker is een icoon in het Belgisch voetbal, daar moet je 100 procent voor gaan. Het is een competitie waar alle groten aan meedoen. Het is absoluut een meerwaarde om beleving te creëren rond de club. Er is dan een iets explosievere sfeer in het stadion, dat is altijd fijn om te ervaren", vertelde hij nog.

Gaat vanavond al meteen de eerste bekerstunt volgen?

Gaat Patro stunten tegen Charleroi?

Meest recent

'Na 6 maanden alweer weg? Goudhaantje Union grof wild'

Union haalde afgelopen zomer alweer 35 miljoen euro op de transfermarkt op met de verkoop van Anan ...

9
9
Zulte Waregem plukt verrassend pion weg bij Club Brugge

Zulte Waregem was uitstekend aan het seizoen begonnen en snuffelde zelfs even aan de subtop, maar is ...

17
17
TRANSFERUURTJE: 'Milan shopt wéér bij Club, Bakayoko moet weg'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

76
76
De Mil met handen in het haar vlak voor Europese clash

KAA Gent neemt het in de Conference League op tegen het Finse KuPS. De Buffalo’s zijn ...

64
64
KV Mechelen snoert iedereen de mond: Raman reageert

Het rommelde bij KV Mechelen en coach Fred Vanderbiest werd nadrukkelijk met een ontslag in verband ...

42
42
Club Brugge liet Rode Duivel genadeloos links liggen

Club Brugge heeft zich flink geroerd afgelopen zomer. Na het vertrek van Simon Mignolet was ...

149
149
Van Bommel hakt knopen door: Brugse Duivels in vizier

Er staat weer een nieuwe interlandperiode voor de deur. Voor bondscoach Mark van Bommel weer een ...

144
144
Bruno Fernandes haalt ongezien uit: “Leugens verspreid"

Manchester United completeerde een knappe comeback in de Champions League tegen AS Roma. De uitploeg ...

28
28
Preud’homme slaat keihard terug na Club Brugge-kritiek

Club Brugge mikt altijd op het allerhoogste en ook achter de schermen zijn de ambities groot. Elke ...

198
198
HVH ziet Belgische arbitrage falen: “Gewoonweg belachelijk”

Afgelopen speeldag waren er weer een paar discutabele fases op de Belgische velden. Vooral de ...

114
114
'Club voelt bui al hangen: AC Milan heeft grootse plannen'

In januari is hij niet te koop, maar dat Nicolo Tresoldi bezig is aan zijn laatste maanden bij Club ...

198
198
Thorup gooit roer om: opvallend slachtoffer in Genk

KRC Genk vindt vooral buitenshuis maar geen regelmaat in de prestaties, want na twee opeenvolgende ...

199
199
Vanaken duidt opvolger Tzolis aan bij Club Brugge

Club Brugge hoopt vanavond tegen PSV opnieuw te schitteren in de Champions League. Niet alleen als ...

276
276
Ajax dumpte hem via WhatsApp: nu schittert hij bij Club

Een miskoop. Dertien in een dozijn. "Met hem speel je met tien." In Nederland lachten ze hem weg, nu ...

215
215
Sibierski maakt brokken: Anderlecht op ramkoers met KBVB

Het zijn onrustige dagen bij RSC Anderlecht, waar het intern blijkt te rommelen tussen Vitor Bruno ...

286
286
Seys speelt open kaart: laatste maanden bij Club Brugge

In de Champions League neemt Club Brugge het straks op tegen PSV. In de Philips Arena zullen ...

445
445
'Bruno haalt gram: Anderlecht kan cashen op Stroeykens'

Een zestal weken nadat Antoine Sibierski hem openlijk naar de uitgang sorteerde, is Mario Stroeykens ...

210
210
Leko hakt knopen door: opstelling Club Brugge al bekend

Club Brugge vertoeft momenteel in Eindhoven, waar het na de fraaie zeges tegen Inter en Lens nu ook ...

200
200
Tielemans na comeback: "We hebben voor hem gevochten"

Manchester United is dinsdagavond van de hel naar de hemel gegaan. Het leek aanvankelijk op weg naar ...

175
175
'Belgische clubs azen op koopje bij Marseille'

De start van de wintermercato nadert stilaan met rasse schreden. Clubs moeten nog twee maanden ...

155
155
Straffe comeback Man Utd, ook zeges Bayern, Barça en PSG

De vierde speeldag in de league phase van de Champions League heeft dinsdagavond heel wat spektakel ...

80
80
Lukaku kent zijn nieuwe trainer bij Fenerbahçe

Romelu Lukaku lijkt eindelijk een basisplaats beet te hebben bij Fenerbahçe, maar veel ...

47
47
Nederlanders lachen met Forbs: Bosz springt in de bres

Club Brugge gaat woensdagavond op het veld van PSV op zoek naar zijn derde overwinning op rij in de ...

225
225
'Antwerp neemt verrassend besluit voor bekerclash'

Komend weekend staat er nog competitievoetbal op het programma, maar daarna is het weer tijd voor ...

143
143
Yamal blijft schitteren: record van Mbappé sneuvelt

Om 21u werden er opnieuw een pak wedstrijden afgetrapt in de Champions League en die leveren meteen ...

62
62

Meer sportnieuws